Dimarelle TOT 30% KORTING BOOMKWEKERIJ DE FRUITTUIN Uw adres voor appels, peren, prui men, kersen, walnoten, perziken, nek- tarines, mispels, kweeperen, bessen druiven, bramen, frambozen, kiwi's, Japanse wijnbessen, thayberry, moer beien alsook bolacasia's en leylandii's Vele soorten en maten Dit alles voor kwekerijprijzen Een ieder prettige 'Kerstdagen- en een QeCukddg Odieuwjaar toegewenst Boomkwekerij De Fruittuin Kapelle, Wemeldingse zandweg 10, Tel. 01102-42944 OP DE GEHELE COLLECTIE 10 DE FAAM - DE VLISSINGER Dinsdag 21 december 1993 Als u dit ziet Dan hoeft u zich geen zorgen te maken Dil is het nieuwe beeldmerk van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (voorheen Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland). Onze clusters voor verstandelijk gehandicaptenzorg en de verpleeghuis- en ouderenzorg waarborgen dat u zich geen zorgen hoeft te maken. U herkent ze aan dit logo, waarin een hand centraal staat: hét kwaliteitslabel van goede zorg. En dat is wel zo'n veilig gevoel. Want mocht u ons ooit eens nodig hebben, dan staan onze medewerkers ook voor klaar. Met deskundige zorg, moderne hulpmiddelen, efficiënte hulpverlening en open oor voor uw wensen. Zorg op maat dus. Daar kunt u bij ons op rekenen. Dit zijn de clusters met de instellingen die het kwaliteitslabel van de Stichting Voor Regionale Zorgverlening dragen: Cluster Verpleeghuis- en Ouderenzorg Walcheren (Der Boede, De Herengracht, Ter Mantelinge); Cluster Verpleeghuis- en Ouderenzorg Zeeuws Vlaanderen (Ter Schorre, De Vurssche); Cluster Verpleeghuis- en Ouderenzorg De Bevelanden (Ter Valcke, ADL-huis); Cluster Verpleeghuis- en Ouderenzorg Tholen en Sint Philips- land (Ten Anker, Sint Maartenshof, De Rozeboom); Cluster Verstandelijk Gehandicaptenzorg Walcheren (voorheen Vijvervreugd, Akka en De Windroos). De clusters worden ondersteund door het Facilitair Bedrijf. VAN DE REE brilmode bij aankoop complete bril: 20% korting op het montuur en/of een gratis voorhanger en/of de glazen oude bril gratis coaten Korte Geere 11-13 Middelburg Tel 01180-15860 In het oude licht van kaarsen, dat ogen en gezichten mooi maakt, dat flonkerend weerkaatst in kristallen glazen, in zilver bestek, dat het porselein en aardewerk op een damasten tafelkleed een matte glans geeft, wordt een kerstmaal thuis steeds opnieuw een feest. Hoeveel beelden en verhalen liggen er opgeslagen aan de zijkant van je tong, het midden achter deel van je verhemelte, de reuk- sensoren van je neus? De smaak van vroeger, de geur van de herinnering. Een maaltijd tijdens de kerstdagen componeer je om samen met anderen je verleden te vieren en naar je toekomst uit te zien. Een vleugje heimwee misschien, van kinderjaren en volwassen vreugde, van verwachtingen en dromen, die later uitkomen, dat hoop je. Voor die tafel gedekt wordt heb je dagenlang gedacht, ingekocht, voorbereid, gekookt. Wat er allemaal niet bij komt kijken! Maar het is dan ook slechts één keer Kerstmis in een jaar.... Voor de bereiding van een feestelijk kerstmaal haal je wild, gevogelte, exquise ingrediënten, kruiden, kazen, paté's, noten, rozijnen, wijnen, desserts en overige delicatessen bij ons wijn- en specialiteitenhuis. hazen, hazepeper, hazerugfilets, reebout, reerug, reerugfilet, reebiefstuk, hertprugfilet, wilde zwijnebout en -filet, wilde en tamme konijnen, wilde en tamme eenden, eendeborstfilets, fazanten,'patrijzen, duiven, kwartels, kalkoenen, braadkuikens, piepkuikens, gerookte kip, kipfilets, parelhoenders, rollades, foie gras, wildpaté's, paté en croute, soepen, fonds en sausen... Moeten we nog meer noemen? De voorpret voor een grandioze kerstmaaltijd begint met een keuze uit ons assortiment! WIJN- EN SPECIALITEITENHUIS Lange Noordstraat 10-12, Middelburg, Tel. 01180-14943 Gasthuisstraat 16, Goes, Tel. 01100-27414 De smaak van vroeger, de geur van de herinnering... Lange Noordstraat 2 Middelburg 01180-40293

de Vlissinger | 1993 | | pagina 10