'En dan zien ze dat ze haar tong uitsteekt' Normaal in Westkapelle Circus Bongo trekt door Zeeland Politie onderzoekt veiligheid toeristen Margreeth de Jong bespeelt orgel Nieuwe Kerk 22 T/M 28 JULI IN MIDDEN ZEELAND BEELDEN VAN BRINKMAN Eigenlijk is ze gewoon met vakantie, maar Edith Brinkman heeft in de consistorie van de Kapel van Sint Maarten te Hoogelande het nuttige met het aangename verenigd. Tot aanstaande vrijdag is er een deel van haar schetsen en sculpturen tussen één en zes uur 's middags te bezichtigen. De kunste nares zit er zelf bij om tekst en uitleg te geven. „De consistorie is een leuke plek om te exposeren en bo vendien kan ik me hier lekker ontspannen", vindt Brinkman, die al sinds haar allervroegste kinderjaren menige vakantie in Zoutelande doorbrengt. Sport Gezondheid Cursus Ontspanning Woensdag 21 juli 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 iïï is» nu Hjï is? m? Hï Haar zilveren en bronzen figuur tjes, veelal dansende mensen en paarden op ranke, hoge benen, eisen in glazen vitrines en op sokkels de meeste aandacht op. Tegen de wanden van de kleine consistorie hangen ingelijste krijt tekeningen. „Die zijn er meer ter opvulling, als aankleding. Eigens- lijk zijn het werktekeningen, die ik wat heb opgekalefaterd om ze wat vrolijker te maken", voegt Brinkman er aan toe. De schetsen zijn, net als de sculpturen, te koop, maar hoeven niet veel op te brengen. „Als ik de lijst maar ver goed krijg". De grotere sculpturen van Brink man zijn in Hoogelande slechts in een fotoboek te bewonderen. Een van de werken in het boek is een in brons uitgevoerde groep vliegende zwanen. Die staat op dit moment op een tentoonstel ling in de Alblasserwaard. „Ze staan daar prachtig in een tuin. Ze komen als het ware uit het weiland aanvliegen. Als ik. daar naar kijk, ben ik zo trots op me zelf. Ze komen daar echt tot hun recht". Brinkman ziet haar sculp turen, die vaak de natuur en be weging als thema hebben, graag in tuinen en parken staan. Vorig jaar stond een groep bronzen Groot-Hoefblad in een vijver op de Floriade. Ook de Keukenhof heeft werk van Brinkman geëx poseerd en een deel staat mo menteel in het Duitse Stuttgart. Ook de tuin van de consistorie herbergt twee bronzen sculptu ren: een paar zonnebloemen en een vrouwtje met een groot hoefblad bij wijze van zonne hoed. Dit werk geeft nogal eens aanleiding tot hilariteit bij de be zoekers en bij Brinkman. „Veel mensen willen haar gezichtje zien en gaan dan helemaal op de Bridgedrive - Net als ieder jaar houdt de Bridge Sociëteit Oost burg ook dit jaar weer een toeristen-drive. Dat gebeurt op dinsdag 3 augustus in clublokaal Chez Rene op de Markt in die Zeeuws-Vlaamse plaats, aanvang 19.30 uur. Campingvoetbaltoernooi - Een aantal campings en cafés in Noord-Beveland voetballen van 26 tot en met 30 juli tijdens een toernooi tegen elkaar in Wissen- kerke. De eerste drie dagen be ginnen de poulewedstrijden telkens om 18 uur. De finales worden op donderdag gespeeld. Zomeravondwandeltocht - In Aagtekerke start dinsdag 27 juli een zomeravondwandeltocht van 5 of 10 km. De wandelaars be ginnen tussen 18 en 20 uur bij het verenigingsgebouw Amicitia. Wielrennen - Ter vervanging van de Ronde van Koudekerke wordt op 7 augustus de 1e Ster van Valkenisse gereden. Door de aan leg van verkeersdrempels in Kou dekerke was het niet meer mogelijk om de 'klassieker' op het oude parcours te verrijden. De wedstrijd begint om 14 uur. Spuitvoetbal - Met behulp van een brandweerslang een zware bal in het doel spuiten. Dat zijn de regels voor spuitvoetbal. Kin deren van 7 tot en met 15 jaar kunnen hieraan deelnemen op maandag 9 augustus op de Markt in Westkapelle. Een team bestaat uit zes personen dat de beschikking over twee slangen heeft. Het tenue bestaat uit zwembroeken, laarzen en regen jassen. Strandvolleybal - Het strand van Dishoek staat maandag 26 juli in het teken van het jaarlijkse strandvolleybaltoernooi. Tot 24 juli kan er worden ingeschreven bij strandhuisje 356 tussen paal hoofd 15 en 16. SVRZ - -1992 heeft voor de Stichting Verpleeg- en Rusthui zen Zeeland (SVRZ) in het teken gestaan van veranderingen. Eind 1992 zijn de statuten gewijzigd om een meer flexibele organisatie te krijgen. Die moet onder meer kunnen omgaan met over heidsmaatregelen, zorgvernieu wing en kwaliteitsverbetering. Naast de statutenwijziging is ook het organisatiemodel van de stichting aangepast aan de eisen van deze tijd. Dat is te lezen in het jaarverslag dat de SVRZ on langs uitbracht. Bewustwording - Dit najaar be ginnen er weer bewustwordings cursussen in Kapelle-Biezelinge. Er wordt gebruik gemaakt van de methoden Bio-energetica, Gestalt, trance, ademwerk en meditatie. Irene Roozenburg ver zorgt de cursussen. Smartlappen - In het kader van het COC Zomerfestival 1993 houdt de COC (vereniging van homosexuelen) op zaterdag 17 juli een Smartlappen avond in het COC pand aan de Eigen- haardstraat. Het begint om 21 uur. Badrit - Zowel motoren, auto's als fietsen kunnen meedoen aan de Badrit die Motor- en Autoclub 'de Zeeuwen' op 28 juli heeft uit gezet. Met een snelheid van 20 km per uur zal over de Walcherse wegen worden gereden. Deelne mers kunnen zich tussen 19 en 20 uur laten registreren in Café Kasteel Batavia in Westkapelle. Edith Brinkman. knieën om onder de hoed te kij ken. En dan zien ze dat ze haar tong uitsteekt." De meeste mensen die bij Brink man naar binnen stappen, zijn toevallige voorbijgangers of men sen die de Kapel komen bekijken en dan de bordjes 'Expositie' naar de consistorie volgen. Daar komen ze er dan vaak tot hun verrassing achter dat ze het werk van Brinkman eerder hebben ge zien. Ook deze middag komt een toevallige voorbijgangster opeens oog in oog te staan met de maakster van het door haar zo bewonderde Groot-Hoefblad van de Floriade. Het lijkt erop dat er even later een paar bladeren zo goed als van eigenares zijn veran derd. Brinkman werkt pas sinds eind jaren tachtig op eigen initia tief en in serie. Voor die tijd werk te ze alleen in opdracht. Tot haar genoegen kreeg ze al snel de mo gelijkheid te exposeren en kan ze zonder subsidie werken. Brink man: „Ik kan mezelf bedruipen, maar ik kan er niet van leven. Wat ik verdien, wordt meteen weer in materiaal geïnvesteerd. Wat overblijft, zijn de krenten in de pap, zeg maar". Sculpturen van Brinkman. Margreeth de Jong bespeelt dinsdag 27 juli het orgel van de Nieuwe kerk in Middelburg. Het concert staat in het kader van de door de Stichting Orgelcentrum georganiseerde serie zomer avondconcerten in de Middel burgse Abdijkerk. De organiste studeerde orgel- en kerkmuziek bij Arie Keijzer en Ba rend Schuurman aan het Rotter dams Conservatorium. Daarna studeerde ze in Parijs aan de Schola Cantorum waar ze in 1988 de 'Prix de Virtuosité' be haalde. Vervolgens ging De Jong in de leer bij Guy Bovet in Zwit serland. Van 1989 tot 1991 stu deerde ze improvisatie aan het Conservatorium van Arnhem. Het concert dat De Jong in de Nieuwe Kerk geeft zal bestaan uit uitvoeringen van muziekstukken geschreven door Hensel- Mendelssohn, Franck, Reger, Bo vet, Barraine en Widor. De uitvoe ring begint om 20 uur. Als onderdeel van de tournee Is 't Anders? van de Achterhoekse groep Normaal, geeft het vijftal op 29 juli een optreden in West kapelle. Het voorprogramma wordt verzorgd door de Walcher se groep Emmeroyt Blues. De bands spelen op uitnodiging van de Stichting Onder de Diek. De feesttent op de parking naast Café Kasteel Batavia in Westka pelle staat donderdag 29 juli van af 19.30 uur in het teken van de boerenrock van Normaal. Zowel zanger Bennie Jolink als drum mer Fokke de Jong zijn hersteld van hun kwetsuren. De 45-jarige Jolink verbrijzelde vorig jaar zijn elleboog bij een auto-ongeluk, De Jong kampte met een kapotte knieschijf. Met verse energie is de band dit jaar begonnen aan hun 120 optredens tellende tour nee Is 't Anders?. De tour lijkt inderdaad zijn naam eer aan te doen. Er worden num mers gespeeld van de nieuwe CD 'Buugen of Barsten' en de groep beschikt over een nieuw podium. Het show-element is behoorlijk vertegenwoordigd in de reeks op tredens. Het nieuwe podium be schikt over een aantal opblaaspoppen van Normaal kopstukken Hendrik Haverkamp en Bertus en Tinus (respektieve- lijk op de Norton en de BSA). Met de komst van een extra gitarist in de persoon van Robert Colen brander heeft zanger Jolink meer tijd om zich de kunnen wijden aan het show-element en het op hitsen van het publiek. Circus Bongo is onderweg in Zeeland. Afgelopen maandag gaf de circusfamilie de eerste voor stelling in Baarland op Zuid- Beveland. Daarna trekt het gezel schap tot half augustus naar ver schillende plaatsen op de Zeeuwse eilanden. Oostkapelle is 23 juli aan de beurt waarna op op zaterdag 24 en maandag 26 juli een voorstel ling wordt gegeven in Vrouwen polder, in De Zandput. Dan verhuist het gezelschp richting Domburg om op Hof Domburg de kunsten te tonen op dinsdag en woensdag 27 en 28 juli. Na om zwerving in Zeeuwsch- Vlaanderen en Schouwen- Duiveland komt het gezelschap begin augustus weer dezelfde Walcherse plaatsen terug. i Ook clowns treden op in Circus Bongo. Het Circus Bongo zag in 1978 het levenslicht. De eigenaren Ben en Tine Diks zijn beiden bezeten van het circuswereldje. Ben Diks: „Na mijn diensplicht greep ik on middellijk de kans om bij Boltini onderhoudswerk te mogen doen. Tenslotte werd ik stalmeester en ik beloofde mezelf dat ik ooit zelf een circus zou hebben". Als klein familiecircus - ook de kinderen en aanhang hebben een» aandeel in het programma - streeft de familie Diks naar top kwaliteit. De voorstelling is vooral gericht op kinderen, „maar", meent Diks, „ook volwassenen beleven er het plezier uit hun jeugd". Een ontdekking van een nieuwe wereld noemt hij een cir- cusbezoek. Paarden, kamelen, een yak, een lama, varkens en duiven komen voor in sprookjes achtige scènes. Bewondering, verwondering, spanning en fan tasiebeleving zijn de kernwoor den waarmee hij de show omschrijft. Maar, wat zou een circus zijn zonder acrobaten en clowns? Natuurlijk ontbreken ook de grappen en grollen en adem benemende trapeze sprongen niet. ARNEMUIDEN Gemeentehuis Historische collectie, ge opend Ie en 3e Wo. om 14.30 en 15.30 uur. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit schilde rijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. V.d Spiegelstraat, Ford Ad Hoe. kunstma nifestatie door 'Trechter 5', Lunchcafe Stadhuis Goes Diana Marschall Zeeuwse landschappen en portretten. ABN/AMRO bank. Singelstraat 3, Ton en Ans Rijkens, schilderijen, geopend tijdens openingsuren. Oosterscheldeziekenhuis Hetty de Wette olieverfschilderijen Hedi Bogaers olieverf en bronzen beelden. De Jager Tolhoek George Schade eigen werk. Promo-Art Galerie 'Mi Parti' 's-Heer Hen drikskinderen Hollands Zomers Buitenle ven' zomertentoonstelling geopend di. t/m zo. 11.00-16.30 uur. Grote Kerk 'De Vier Elementen' zomerten toonstelling van vijf kunstenaars, geopend di. t/m za. 11.00-17.00 uur. Stichting Psychiatrische Zorgvoorzienin gen Zeeland Yoice Steijvers beeldhouw werken, geopend op werkdagen van 8.30-17.00 uur. Galerie Bekenes. Han Warning, aquarellen, geopend za. 14.00-17.00 uur. Gezond heidscentrum 'Magnolia'. Louise van den Berge-Weenink, olieverven, geopend ma. t/m vr. 8.00-16.45 uur. HOOGELANDE Consistorie (naast kapel) E Brinkman krijt tekeningen, zilveren/bronzen sculptures, geopend t/m 21 juli. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. MEUSKERKE Gemeentehuis R. van der Meer expositie van foto's MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje Werk van Zeeuwen Schilderijen, aquarellen en tekeningen. Francois Ryckhalshuis Ruyckhals als teke naar tekeningen geopend do. t/m za. 13.00-17.00 uur Galerie het Gouden Briefke Kees Slager Gazen schalen. Liesberh Muilemeister ke ramiek. Barbara van der Waal en Cootje Kenemans beschilderde zijden stoffen en kleding. Zeeuwse bibliotheek dorpen op Zuid- Beveland Ellewoutsdijk, Oudelande en Baarland. Achter de Houttuinen 50 Martin Richard son Hologrammen geopend ma. t/m za 10.30-17.30 uur Zeeuws museum Leen Quist Keramiek Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen, di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij) perma nente tentoonstelling over leven en werk van 3 Roosevelts. Ontmoetingsruimte Stichting Basiseduca tie Ludmila Kalmaeva posters. De Zoute Viever. Ludmila Kalmaeva. expo sitie tekeningen, schilderijen, textiele ont werpen. T. Visser-Adriaanse. expositie kralenboompjes, geopend tijdens kan tooruren. Roskam Kantoorefficiency. Anneke Ruim- schotel. staal- en touwplastieken, exposi tie geopend tijdens kantooruren. L.C.M. Pottenmarkt 10. olieverf schilderij en met als thema 'Indianen van Noord- Amerika'. Zeeuws Museum Tentoonstelling 'In Naam van Oranje' 16e-eeuwse wandta pijten. Wandelkerk Lange Jan tentoonstelling over diverse kerken in Middelburg. Vleeshal CareVisser expositie over koeien geopend di t/m za 11.00-17.00 uur zo 13.00-17.00 uur. Multi Colour 'Europese kunsten' fototen toonstelling Zeeuwse Bibliotheek tentoonstelling over dichter P.C. Boutens Zeeuwse Bibliotheek Ko de Jonge 'arts/start'. Wandelkerk Jeltje Hoogenkamp schil derijen. Rabobank L. Vlieger Pastel-schilderijen. Cafe 't Schuttershof Rene van Schagen sculpturen in hout en metaal Ton van Schagen olieverfschilderijen. ABN AMRO Bank, Markt 7, David Heijge- laar, geopend op werkdagen van 9.00-17.00 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, ten toonstelling windenergie. Ramp 53 expo sitie Watersnoodramp, Dagelijks geopend 10.00-17.00 uur. Ir. J.W. Topshuis Schilderijen van Samen- werkingsverband kunstenaars. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum Flip de Nooy- er Natuurfotografie over 'Nat Nederland'. Zeeuws Biologisch Museum cursisten van het M.I.K.V. tentoonstelling 'De natuur op zolder' OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever Anny Jo- ziasse poppen, geopend tijdens kan tooruren. VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veer- se verleden. De gilden, archiefstukken. Ma. t/in za. 12.00-17.00 uur. Grote Kerk 'Het Gezicht' schilderijen, teke- ninqen en klein werk. VL/SSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Maritiem restaurant van het Arsenaal in Vlissingen etsen van Oscar Verpoorten Souterain Openbare bibliotheek Martin Zwennis twee x twee kwadraat. Stadhuis binnenplaats Kees van Leeuwen schilderijen. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbel deksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Rest. De Gevangentoren Jan-Willem Si mons aquarellen en inkttechnieken. GemeentearchiefTfer bedrijf der levende werktuigen. Watertoren Hall of Fame foto-instalatie. Bi oscoop Alhambra Vlissingen Hall of Fame foto-instalatie 'Hollywood'. Stedelijk Mu seum Vlissingen Hall of Fame foto- instalatie 'Roddel'. Stedelijk Museum Vlissingen Scheeps bouw bij de Schelde tentoonstelling Nota ris M.J. Sauer Annemieke Visser-van de Woestijne aquarellen en olieverfschilderij en geopend ma. t/m vr. tijdens kan- tooruren. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. Chozeeweg 27 schilderij en. Dagelijks geopend. DONDERDAG 22 JULI Goese kadefeesten, met verschil lende muziekoptredens, Goese Kade, Goes. VRIJDAG 23 JULI Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Orgelconcert, Henk G. van Putten, St. Jacobskerk, Vlissingen, aanvang 12.00 uur. Orgelconcert, Heinz-Georg Saal- mueller. Lutherse Kerk, Middel burg, aanvang 20.30 uur. Surrender, rock covers en zeeuws dialect rock, Strandpavil joen Neptunus, Zoutelande, aan vang 21.30 uur. Goese Kadefeesten, met verschillende muziekoptredens, Goese Kade, Goes. ZATERDAG 24 JULI Beiaardconcert, Henk G. van Put ten, Stadhuistoren, Vlissingen, aanvang 14.00 uur. Dezz, dansa vond, Hof Domburg, 'De Parel', Domburg, aanvang 20.30 uur. Goese Kadefeesten, met ver schillende muziekoptredens, Goese Kade, Goes. MAANDAG 26 JULI Kindervoorstelling, Clown Jopies kindershow. Hof Domburg, 'De Parel', Domburg, aanvang 19.00 uur. Orgelconcert, Charles de Wolff, Geref. Kerk, Schoolstraat, Vrouwenpolder, aanvang 20.00 uur. DINSDAG 27 JUU Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Orgelconcert, Margreeth C. de Jong, Nieuwe Kerk, Middelburg, aanvang 20.00 uur. Theater groep 'Het Hondje van de Ruij- ter', verhaal over water, Delta Expo, Neeltje Jans, aanvang tus sen 10.00-15.00 uur. Circus Bon go, sportveld van Hof Domburg, Domburg, aanvang 19.00 uur. Toeristenconcert, Zeeuwse Koor school, R.K. Kerk, Goes, aanvang 11.00 uur. Marktconcert, Jos Verpoorten, Grote Kerk, Goes, aanvang 12.30 uur Carillon bespeling, Sjoerd Tamminga, Grote Kerk, Goes, aanvang 13.30 uur. WOENSDAG 28 JULI Theatergroep 'Het Hondje van de Ruijter', verhaal over water. Delta Expo, Neeltje Jans, aanvang tus sen 10.00-15.00 uur. Zomera vondconcert, Barbershop Kwartet Golden Waves, Dorps kerk, Oostkapelle, aanvang 20.00 uur. Straatfestival, Frank Groothof, 'Idomeneo', Boulevard Bankert (tent), Vlissingen, aan vang 20.15 uur. Orgelconcert, Jan Hekhuis, Geref. Kerk, Gapin- ge, aanvang 20.00 uur. Lange Jan - Nog tot en met 26 augustus concerteren de stads- beiaardier en vijf gastspelers weer elke donderdagavond tus sen half acht en half negen op het carillon van de Lange Jan. Liefhebbers kiezen dan als van ouds een plaats op het Abdij plein. De gemeente Middelburg tekent voor de organisatie van deze bespelingen. In de maanden juli en augustus worden recreanten op verschil lende plaatsen in Zeeland geïn terviewd voor de Veiligheids monitor Toeristen. De resultaten van dit onderzoek worden ge bruikt om een regionaal be leidsplan op te stellen. De Politie Zeeland, de initiatiefne mer van het project, wil nagaan hoe de toeristen denken over de dienstverlening en de andere ta ken van de politie en waar de problemen liggen. Er worden on der meer vragen gesteld over aangifte, onveiligheid, politie optreden, prioriteit van politieza ken, slachtofferschap en achter gronden van de toerist. Voor het onderzoek wordt onder scheid gemaakt tussen dag- en verblijfsrecreanten. De dagre creanten die zich op De Piet, de Oesterdam, de Braakman, de Brouwersdam of in Vlissingen bevinden lopen kans op een zon nige dag aangeklampt te worden door één van de onderzoekers van de BA groep uit Den Haag. De plaatsen waar verblijfsre creanten ondervraagd worden zijn Kamperland, Aquadelta Brui- nisse. Oostburg, Domburg en Renesse DONDERDAG 22 JUL! Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00. 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Cliff- hanger' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Cliffhan- ger' 20.00 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Unforgiven' 20.00 uur. VRIJDAG 23 JULI Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Cliff- hanger' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Cliffhan- ger' 19.00 uur 'Falling Down' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'The Player' 20.00 uur 'The Doors' 22.30 uur. ZATERDAG 24 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Cliff- hanger' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Cliffhan- ger' 19.00 uur 'Falling Down' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Thelma and Louise' 20.00 uur 'De Noorderlingen' 22.30 uur. ZONDAG 25 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III 'Cliff- hanger' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Cliffhan- ger' 19.00 uur 'Falling Down' 21.30 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Unforgiven' 20.00 uur MAANDAG 26 JULI Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Cliff- hanger' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Cliffhan- ger' 20.00 uur. DINSDAG 27 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00. 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Cliff- hanger' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Cliffhan- ger' 20.00 uur. WOENSDAG 28 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Indecent Proposal' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Hot Shots 2' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Cliff- hanger' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Oer- oeg' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Cliffhan- ger' 20.00 uur. Stichting Cinema Middelburg, 'Dangerous Liaisons' 20.00 uur. DONDERDAG 22 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur VRIJDAG 23 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur. ZATERDAG 24 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur. ZONDAG 25 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur. Grand Theater Goes, 'Het Jung- lebook' 14.00 uur. MAANDAG 26 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur. DINSDAG 27 JUL Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur. WOENSDAG 28 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Bambi' 14.00 en 19.00 uur. Grand Theater Goes, 'Het Jung- lebook' 14.00 uur.

de Vlissinger | 1993 | | pagina 7