Literatuur stimuleert wederzijds begrip 105.3 TOP 10 BZ INI in Vlissingen Zwem Parel I FM NEGEN SCHUVERS OP LITERAIRE AVOND Voorpremière Amsterdam Drama in Middelburg a a m a a as Allochtone en niet-westerse voorstellingen op festival is 't anders-toernee Normaal Sean Cannon solo in The Duke Concert K.M.K. Urban Dance Squad-invloeden bij Haagse band Burma Shave 18 T/M 24 MAART IN MIDDEN ZEELAND „Onder het motto 'Het leven geschreven' vraagt de Boekenweek dit jaar aandacht voor een breed scala aan boeken", schrijft Just Enschede in het voor woord van de Boekenweek Magazine. „Boeken die met elkaar gemeen hebben dat ze een echt mensen leven behandelen". Een aantal van de negen schrij vers die zijn uitgenodigd voor de literaire avond, donderdag 18 maart in Middelburg, hebben ervaring met auto-biografisch of biografisch werk. Het onder werp dat centraal staat op deze avond is 'Eén we reld of geen wereld'. RADIO ATLANTIS Poëzie Hèt zwembad waar je je niet zult vervelen! Woensdag 17 maart 1993 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 m is* Hï M M im us De literaire bijeenkomst, een ini tiatief van de Stichting Schrijvers School en Samenleving en de Stichting Literaire Activiteiten Zeeland, wordt gehouden in de Burgerzaal van het Middelburgse stadhuis. Het thema 'Eén wereld, of geen wereld', verwijst volgens de in Duitsland geboren schrijver G.L.Durlacher 'naar de hoop van velen, vlak na de Tweede Wereld oorlog, dat de mensen op de aardbol eindelijk zouden leren één te zijn'. „Maar", zegt hij, „wat waren wij naïef. Afzichtelijke oor logen, gruwelijke hongersnoden, bijtende discriminatie tussen mensen van verschillende huids kleur, nationaliteit of religie ver minderden niet na 1945". Durlacher werd zelf in 1928 in Baden-Baden geboren als zoon van liberale joden die in 1937 naar Rotterdam vluchtten. In 1942 werden zij naar Westerbork getransporteerd. Via There siënstadt en Auschwitz keerde hij, alleen, terug. In zijn boeken Strepen aan de Hemel, Drenke ling, Kinderjaren in het Derde Rijk en De Zoektocht probeert Durla cher een antwoord te vinden op de vraag hoe zij 'geleefd en over leefd hadden. Hoe de thuiskomst en de bevrijding was. En waarom de wereld zich blind hield tijdens de zwartste uren in de oorlog en daarna'. Volgens Durlacher dient het werk van schrijvers en musici als katalysator voor het kweken van wederzijds begrip tussen de De try-out met voor-première van het Kamerorkest Amsterdam Drama wordt vrijdag 19 maart in de Kloveniersdoelen gehouden. De echte première is 31 maart in het Amsterdamse Concert gebouw. Maurice Horsthuis kreeg op dracht tot het schrijven van een nieuw werk dat op 31 maart door het kamerorkest Amsterdam Dra ma en de wereldberoemde cellist Yo-Yo Ma moet worden uitge voerd. De compositie van Horst huis, die nog geen echte titel heeft, behnadelt in èèn adem de gecomponeerde en geïmprovi seerde muziek. Improvisatie is voor hem het moment waarop het componeren wordt overge dragen aan de uitvoerder. Het Amsterdam Drama is een or kest dat bestaat uit ongeveer veertig strijkers en blazers, af komstig uit alle gebieden van de moderne muziek. Het wordt al leen bijeengeroepen voor de uit voering van een bepaald repertoire. Wieren It started with a kiss Hot Chocolate Bad Girl Madonna Oh Caroline Shaggy No limit TWo Unlimited Took my love Bizarre Inc/Angie Brown Why Dont You Rage Ethnic Prayer Havana Do you feel 4 me Eden Give it to You Martha Wash Journey From The Light 4 Hero inwoners van een land en de vluchtelingen die er leven. Andere schrijvers die op de lite raire avond 'acte de présence' ge ven zijn Marion Bloem en Cherry Duyns. Bloem is een kind van In dische ouders, maar groeide in Nederland op. In eerste instantie publiceerde zij jeugdboeken. In 1983 verscheen haar eerste ro man, Geen gewoon Indisch meis je. Daarin behandelt zij het conflict van een Indisch meisje dat zoekt naar haar identiteit. Een thema dat ook in haar volgende boeken is terug te vinden. Cherry Duyns, geboren in het Duitsland van het eind van de Tweede Wereldoorlog (1944), groeide deels in Nederland op, waar het Duits verleden zich liet voelen en deels in het herstellen de Duitsland, waar hij als buiten lander werd gezien. Hoewel hij zelf ontkent dat het auto biografisch is, gaat zijn roman De zondagsjongen ook over een jon gen die een deel van zijn jeugd in Duitsland doorbrengt. Ook Remco Campert maakt zijn opwachting in de Burgerzaal. De Haagse schrijver sleepte al ver schillende prijzen in de wacht voor zijn proza- en dichtwerk. Onder andere ontving hij de Cestoda-prijs voor zijn hele oeu vre en de P.C.Hooft-prijs voor de poëzie-teksten die van zijn hand verschenen.' De overige schrijvers zijn Nasim Khaksar, Marcel Moring, Imme Dros en Diana Ozon. Khaksar is een Iranees, die vanwege zijn schrijven in 1968 tot twee jaar gevangenisstraf werd veroor deeld. Tijdens de revolutie in 1979 werd hij bevrijd. Hij ont- G.L.Durlacher Foto: Bert Nienhuis vluchtte zijn geboorteland in 1983 en woont sindsdien in Utrecht. Zijn bundel De kruide nier van Kharzavil weerspiegelt zijn ervaringen in Iran, de oorlog met Irak, het politieke verzet, de martelingen in de gevangenis en zijn belevenissen als vervolgde. De literaire avond wordt gepre senteerd door de schrijver, jour nalist en programmamaker Rik Zaal. Ronald Snijder zorgt voor de muzikale intermezzo's. De flui tist/componist trad op verschil lende cultuur- en muziekmanifestaties op en com poneerde titelsongs voor tv- programma's. Voor de vijfde achtereenvolgende keer staat de groep BZN, zaterdag 3 april, op het podium van de Vlissingse sporthal Baskensburg. De concerttoer ging in februari 1993 van start. Van de nieuwe cd van de Volendamse band, 'Rhythm of my heart' zijn al meer dan honderddui zend exemplaren verkocht. Dat betekent dat zij wederom een gouden en platina plaat krijgen uitgereikt. In 1985 ontstond in Breda het idee voor een Cultureel Gekleurd festival. Er werd een begin ge maakt met het programmeren van niet-westerse voorstellingen en concerten. In Zeeland wordt het festival dit jaar voor de derde keer gehouden. Van 28 maart tot 17 april. De keuze van de organi sator. het Centrum voor Ontwik kelingssamenwerking Zeeland, is gevallen op de regio 'Afrika ten zuiden van de Sahara'. Naast voorstellingen, zoals con certen, films, theateropvoerin gen. literaire activiteiten en exposities hebben de organisato ren ook enkele educatieve projec ten in het programma verweven. „Dat is het karakteristieke van Cultuur Gekleurd", vinden zij. „We willen zoveel mogelijk men sen op verschillende manieren la ten kennis maken met de cultuur van anderen. Gekleurde ontmoe tingen die het begin kunnen zijn van wederzijds begrip". Het festival steunt op twee pij lers: de niet-westerse culturen in de afgebakende regio en de al lochtonen in Nederland. Op het programma begin april staan on- De 'Veldtocht 1993' van de Ach- terhoekse band Normaal voert de bandleden zaterdag 20 maart naar de sporthal van Oost- Souburg. De titel van de toernee is 't Anders' is volgens de Ach terhoekers de vraag die tiendui zenden fans zich stellen. „Het antwoord is", menen zij, „te vin den in de 118 zalen waar wij dit jaar optreden". Inderdaad brengt de 'Veldtocht 1993' een aantal veranderingen met zich mee. In de eerste plaats is Ben Jolink weer terug op het toneel. Tijdens de herstelperiode van het auto-ongeluk dat de zan ger in april 1992 had, werd hij vervangen door Willem Duyn. Maar, de èèn is nog niet herstelt of de ander verdwijnt in de zie kenboeg. Drummer Fokke de Jong ('Bartje') ging na een avondje stappen onderuit en loopt met een gipsbeen rond. Zijn invaller is de 22-jarige Ivo Elfers. Hij wordt geleend bij de band Under-Cover. Daarnaast heeft Normaal een vijfde 'bendelid' aangetrokken, Robert Colenbran der (23). Hij zorgt met zijn gitaar en trekharmonica voor meer mu zikale armslag bij de groep. Nor maal treedt slechts twee keer per jaar voor de 'Hokers uut Zeeland' op, waarvan èèn keer op 20 maart in Souburg. Sean Cannon, èèn van de leden van de wereldberoemde Ierse band The Dubliners geeft dins dag 6 april een solo-optreden in de de pub The Duke aan de Vlasmarkt in Middelburg. Volgens eigenaar Freek Kooman van The Duke heeft het bijzonde re 'Ierse' karakter van zijn kroeg meegespeeld bij de keuze van Cannon. De zanger-gitarist geeft naast Rotterdam slechts op een beperkt aantal andere plaatsen in Nederland optredens. Hij vertolkt met zijn warme stemgeluid op gevoelige wijze Ierse en Schotse ballades. In 1982 sloot hij zich aan bij The Dubliners, maar daar naast houdt hij ook zijn solo carrière. Alleen mensen die op tijd een kaartje hebben worden op 6 april in The Duke toegelaten. De entree-bewijzen (die al vanaf 10 maart verkocht worden) kunnen uitsluitend persoonlijk worden af gehaald aan de bar van The Duke. der andere voorstellingen van het Nationaal Ballet van Kameroen op verschillende plaatsen, een aantal theatervoorstellingen in het Vestzaktheater in Vlissingen en de Stadsschouwburg in Mid delburg en een literaire activiteit rond de schrijver Halil Gür in het Vestzaktheater. Daarnaast zijn er activiteiten in Goes, Oostburg, Terneuzen en Burgh-Haamstede. Donderdag 18 maart geeft de Ko- niklijke Militaire Kapel een goodwill-concert in de Stads schouwburg in Middelburg. On der leiding van dirigent en majoor-directeur Pierre Kuijpers speelt de kapel composities van onder andere L.Bernstein en G.Gerswin. Solist is de in Parijs geboren pianist Daniël Wayen- berg. Hij speelde onder verschil lende dirigenten en werd in 1962 benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Wayenberg is naast pianist ook componist en docent aan het Rotterdams Con servatorium. Het repertoire van de, in 1829 opgerichte. Militaire Kapel is overwegend ernstig, maar bestaat ook uit lichtere genres. DONDERDAG 18 MAART Concert door de Kon. Militaire Ka pel Nederland m.m.v. Daniël Wayen berg, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. VRIJDAG 19 MAART Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, aanvang 20.00 uur. Rock-night in Bar Dancing Joy, Se- rooskerke. Concert "Whistier, Courbois, Whistier", jongerencentrum Mid- gard. Kuiperspoort Middelburg, aan vang 22.30 uur. Concert "Salonorkest Humores ke" theatercafé Schutterhof, Goes, aanvang 22.00 uur. Optreden "Paul K. and the Wea thermen", 't Beest, Beestenmarkt Goes, aanvang 22.00 uur. "Amsterdam Drama", o.l.v. Mauri ce Horsthuis, Centrum Nieuwe Mu ziek, Kloveniersdoelen Middelburg, aanvang 20.30 uur. "Dood van een handelsreiziger", toneelstuk Arthur Miller door RO- Theater, Stadsschouwburg Middel burg, aanvang 20.00 uur. Concert "Nieuw Sinfonietta Am sterdam", Concertzaal Middelburg, aanvang 20.00 uur. "La Robe Déchiré", muziek uit 1378-1417, door ensemble Retrover, Burgerzaal Stadhuis Middelburg, aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 20 MAART "Veldtocht 1993", optreden Nor maal, Sporthal (Koopmans voetpad) Oost-Souburg, aanvang 20.00 uur. Optreden "Pilgrims", Brogum, Zie- rikzee, aanvang 23.00 uur. Concert "Brassband ONDA". Ned. Herv. Kerk, Ritthem, aanvang 19.30 uur. "Johannes Passion", door Kon. Oratoriumver. Tot Oefening en Uit spanning Concert- en Gehoorzaal Middelburg, aanvang 20.00 uur. "Yvonne", toneelstuk van Grobo- witz, Minitheater (Verwerijstraat) Middelburg, aanvang 20.30 uur. Popconcert door "Simon v. Trirum en Greek Connection, 't Beest, Beestenmarkt Goes, aanvang 22.00 uur. "The Nightclub", door The Stuffed Puppet Theatre, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.30 uur. "De Wijze Kater", toneelstuk van Herman Heijermans, door Productie cursus Zuid, Vestzaktheater Vlissin gen, aanvang 20.30 uur. Burma Shave, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, aanvang 22.00 uur. ZONDAG 21 MAART "Hans en Grietje en de Zilverfee", Poppentheater Kris-Kras, Sprookjes hof Camping Oranjezon, Vrouwen polder, aanvang 15.00 uur. Concert "Adornes Kwartet", Kapel van St. Maarten, Hoogelande, aan vang 14.30 uur. DINSDAG 23 MAART Jamsessie, Frapo's, Bellamypark. Vlissingen, aanvang 22.00 uur. Carillonbespeling Grote Kerk, Goes, Sjoerd Tamminga, aanvang 13.30 uur. WOENSDAG 24 MAART Optreden "Sea Sound Singers", barbershopkoor. Lammerenburg Vlissingen. aanvang 20 00 uur Bibliotheek Goes, voorlezen kinde ren 5 8 jaar. aanvang 14 00 uur DOMBURG OE PAREL IS EEN De Parel is een heerlijk zwemparadijs, geopend iedere dag van 10.00 - 22.00 uur. Met zijn glijbanen, wildwaterkreken, draaikolk, whirlpools, kuur baden, sauna, zonneterrassen en bikinibar. Dit alles in een omge vingstemperatuur van 31°C en een watertemperatuur van 29-36°C. Vanaf 19.00 uur afspoeltarief, d.w.z. volwassenen 7,50 en kinderen 5,-. „PARAOUS MÊT FflNES5 S*UNA 0OWL NG EN ^OlMSHBANE,,. KUURCENTRUMTHEATER .CAPES EN RESTAURANTS ;:0" VVV Domburg. Jos/en Buys, expositie wandkleden, geopend tijdens kan tooruren. GOEDEREEDE Klein Loogement. Juul Kortekaas. exposi tie tuinobjekten, geopend wo. 14.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur en op afspraak, vanaf 20 maart. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schil derijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt), dhr. Slingerland, aquarellen, acryl, geopend di. t/m za. 9.00-18.00 uur. Jakobse. ILivingstoneweg 46). Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooru ren geopend. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13) De Ramp. expositie wa tersnoodramp 1953, openingstijden di. t/m vr. 13.00-17.00 uur, za. 13.00-16.00 uur. Galerie v/d Berge "100 kaders/20 kunstenaars", een hedendaags prentenka binet, t/m 20 maart Galerie Oosterscheldeziekenhuizen."fo/o- nationaal 1992". fototentoonstelling van de Bond voor Ned. Amateur Fotografie, al- le dagen geopend. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop-Steendijk aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. KLOETINGE Galerie PZZ. (Oostmolenweg 253). Jack Willemsen. expositie roestvrijstalen sculp turen. dagelijks geopend. MIDDELBURG De Piek uit Vlissingen heeft de Haarlemse formatie Burma Shave uit genodigd voor een optreden zaterdag 20 maart. De doorbraak van de groep, die in 1984 opgericht werd, kwam na een optreden in Finland. Daar kwam de band in contact met Michel Schoots, drummer van de Urban Dance Squad, die hun eerste cd produceerde. De overeen komsten met de Urban Dance Squad zijn duidelijk hoorbaar. Een men geling van jazz, funk, rap en rock. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken. op tel. afspraak geopend. tel 0118016323. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij) Leven en werk van drie Roosevelts: president Theo dore .Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Geopend ma. t/m vr. 10.00-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst, 100 jaar schilderen in Zee land. Trees Verwilligen. olieverf en aquarel. Openingstijden di. t/m za. 10.00 17.00 uur. Rabobank. (Lange Geere 3). Cymasch en Joyce Steijvers. tentoonstelling beeld houwwerk, openingstijden tijdens kantoo ruren van de bank. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteensedijk) leerlingen Torenhoveschool, t/m 20 maart. expositie teken- en schilderwerken. René Bakker. "Werken op papier", expositie drukwerken. "Art Start", expositie, ope ningstijden gelijk aan de bibliotheek. ABN AMRObank. (Vrijlandstraat I Beatrix Meindersma. tentoonstelling van schilde rijen. Openingstijden tijdens kantooruren van de bank, t/m 19 maart. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) Red Lücken. schilderwerken. Openingstij den iedere dag 10.00-17.30 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelendaele- singel 10) Peter Consemulder. expositie houtsnijwerk. Tijdens kantooruren geopend. De Zoute Viever. Ludmila Kalmaeva. expo sitie tekeningen, schilderijen, textiele ont werpen. T. Visser-Adriaanse. expositie kralenboompjes. geopend tijdens kan tooruren. Zeeuws Museum. (Abdij 3) Aanwinsten Hedendaagse Kunst, tentoonstelling he dendaagse kunst, openingstijden di t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. t/m ma. 13.30-17.00 uur Multi Colour. David Heijgelaar. exposi tie pastels, pentekeningen. Stadsschouwburg Middelburg. (Molenwa ter) Arjen van Dieën. expositie olieverf gemengde technieken. Concertzaal Mid delburg. Marijke Visser, tentoonstelling olieverfschilderijen. Galerie Het Gouden Briefke. (St. Jansstraat) Wim Phaff, Liebeth Muile meister, Ankie Beukman, Jopie Steyn. ex positie versierde eieren, aquarellen, keramische kippen. De Vleeshal. Troels Worsel expositie "Surface to Surface", openingstijden di. t/m zo. 13.00-17.00 uur. Roskam Kantoorefficiency. Nelly van Nieuwenhuijzen. expositie, tijdens kantoo ruren geopend. De Huifkar. Addie Nieuwenkamp- Midavaine. expositie clowneske portretten in waterverf. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Windenergie, ten toonstelling windenergie. Ramp '53 expo sitie Watersnoodramp, Dagelijks geopend 10.00-17.00 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvliet- weg 6). De Egel, Geliefd Stekeldier". ten toonstelling over egels. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veer- se verleden, De gilden, archiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. Museum De Schotse Huizen. Leendert van der Pool. expositie "Oprollen 1990", openingstijden ma. 13.00-17.00 uur, di. t/m za. 10.00-17.00 uur. VLISSINGEN DONDERDAG 18 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Body of Evidence' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. 't Beest. Beestenmarkt Goes, 'The Unforgiven 20.30 uur. VRIJDAG 19 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 19.00, 21.30 uur.' Alhambra Vlissingen III, Under Siege' 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 19.00 uur en 'Body of Evidence' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 19.00 uur, 'The Last of the Mohicans' 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes. ZATERDAG 20 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Fern Gully' 14.00 uur, 'De kleine blon de Dood' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Under Siege' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 14.00, 19.00 uur en 'Body of Evidence' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 19.00 uur, 'The Last of the Mohicans' 21.30 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'The Unforgiven' 20.30 uur. ZONDAG 21 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman; 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Fern Gully' 14.00 uur, 'De kleine blon de Dood' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Under Siege' 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 14.00, 19.00 uur en 'Body of Evidence' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Bodygu ard' 19.00 uur, 'The Last of the Mohicans' 21.30 uur. MAANDAG 22 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Body of Evidence' 20.00 uur. Grand Theater Goes. 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. DINSDAG 23 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'De kleine blonde Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Body of Evidence' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'the Last of the Mohicans' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Propero's Books' 20.30 uur. WOENSDAG 24 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Distin- guised Gentleman' 14.00 en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Fern Gully' 14.00 uur, 'De kleine blon de Dood' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Under Siege' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Ho ney I blew up the Kids' 14.00 uur, 'Body of Evidence' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Eugéne Lücker. grafisch werk. Elly Strik, expositie tekeningen, openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. DAS. (Verlengde Bonedijkestraat) Marian ne Impens. 'expositie schilderijen, ope ningstijden 8.00-15.00 uur en 18.00-22.00 uur. Café Soif. Leontien Hooij. expositie goaches Rest. De Gevangentoren Sonja Grootens. gemengde technieken, t/m 19 maart. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde rijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. ZATERDAG 20 MAART Alhambra Vlissingen III, 'Tom en Jerry' 14.00 uur. ZONDAG 21 MAART Alhambra Vlissingen III, 'Tom en Jerry' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. WOENSDAG 24 MAART Alhambra Vlissingen III, 'Tom en Jerry' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 14.00 uur.

de Vlissinger | 1993 | | pagina 7