Zeeuwse Kunstmanifestatie komt aarzelend van de grond Doek omhoog voor film liefhebbers in Zeeland TOP 10 FM 105.3 'Veel objecten uit recent verleden worden bedreigd' e sa 11 T/M 17 FEBRUARI IN MIDDEN ZEELAND Voor het eerst wordt er in Zeeland een kunstmani festatie gehouden. Zaterdag 13 en zondag 14 fe bruari presenteren verschillende artiesten en kunstenaars hun werk in de Zeelandhallen in Goes. „De opzet van een dergelijk experiment verliep moei zaam", oordeelt de organisatie achteraf. „Bij de eer ste aanzet in juli voelden we ons als roependen in de woestijn. Slechts aarzelend meldden de kunstenaars zich in de daarop volgende maanden aan". Echt storm liep het schijnbaar niet, want in oktober twij felde ze nog om alles maar af te blazen. „Het bleek niet makkelijk om iedereen te mobiliseren en enthou siast", schrijft Annemarieke Op 't Land, één van de leden van de Organisatie Zeeuwse Kunstmanifesta tie. „Maar door volharding is alles toch op zijn poot jes terecht gekomen, hoewel de opzet wat kleiner is dan we in eerste instantie voor ogen hadden". Optredens Ontspanning RADIO ATLANTIS Filmkunde Lezingen I2 [4] [I] E E IB B Woensdag 10 februari 1993 DE FAAM - DE VUSSINGER 7 is» IM llï Hiï 1© gelijkheden uit met brons. Hij richtte daarvoor een bronsgieterij op. Zijn onderwerpen vindt hij in oervormen zoals bijvoorbeeld de krachtige vormen in het skelet van mens en dier. Ab van Vloten, een autodidact, exposeert met abstract schilderwerk. Verder hangen er materieschilderijen, waarvoor zowel organisch als anorganisch materiaal wordt ge bruikt. Bijvoorbeeld dikke verfla gen in combinatie met zand, waardoor een soort maanland schappen of prehistorische rots schilderingen ontstaan. Daarnaast is er ook werk te be zichtigen van studenten van de Modern Yunnan Art Foundation. Yunnan is een provincie in het zuid-westen van China grenzend aan Tibet, Laos en Vietnam. De werken zijn hoofdzakelijk ge maakt op rijstepapier. De twee beeldhouwers gebruiken vaak brons. Olieverfschilderij. De Zeeuwse Kunstmanifestatie wordt zaterdag om 12 uur ge opend door de Goese wethouder van cultuur. Vijfenvijftig kunste naars exposeren en verkopen hun creaties. Creaties die varië ren in uitdrukkingsmogelijkheden en onderwerpen. Een greep uit het 'deelnemersveld'. Willem Cerneus is een schroot- kunstenaar. Van oud ijzer maakt hij figuratieve sculpturen. Jacob Hordijk houdt zich bezig met beeldhouwen. Jarenlang oefende hij in hout, maar eind jaren tach tig breidde hij zijn expressiemo- Naast de expositie worden er ook voorstellingen gegeven. Zater dagavond treedt het Beeldtheater Binnen Buiten op met een pro ductie waarin dynamiek centraal i Blue..?! No, Red!! staat, in dit geval dans, bewe ging, geluidskunst en tekstvoor dracht. De groep Blue..?! No, Red!! is de hekkesluiter die dag. De band heeft wat soapserie achtige trekjes en speelt funk, veel rythm blues en rock. Zondag begint het programma met een koffieconcert van Blan- chette en Michelini, twee muzi kanten uit Amerika die zelf ontworpen 'arch guitars' bespe len. Ze hebben de instrumenten ontworpen om klaviermuziek te kunnen maken op gitaren. Dich ters, schrijvers en uitgevers pre senteren hun werk en Wim Doedel voert zijn project Ont moeting uit. Het publiek wordt uitgenodigd om aan de diverse tafels te komen eten en zo deel nemer in actieve zin te worden. De Amsterdamse schrijver Albert Alberts draagt speciaal voor die gelegenheid het stuk Literaire Maaltijd voor. In samenwerking met Podium 't Beest worden filmvoorstellingen gegeven. Poppentheater - Poppentheater Kris-Kras houdt donderdag 14 fe bruari een open dag in het pop pentheater 'De Sprookjeshof', camping Oranjezon, in Vrouwen polder. Van 12 tot 16 uur kunnen kinderen met hun ouders een kijkje nemen in het theatertje. Als extra attractie worden de kinde ren op deze middag gratis ge schminkt. Kaartjes kunnen vanaf 11 uur in het eetcafé worden af gehaald. Lustrumavond - De Nederland se Christelijke Reisvereninging houdt op dinsdag 16 februari een Lustrumavond. U kunt genieten van films over Israel en Zwitser land en op de mini-reismarkt ko men nog meer vakantiedoelen aan bod. Een optreden van het koor 'De Ruyterstadzingers' en een verloting staan die avond ook op het programma. De avond be gint om 19.30 uur. Voor iedereen die meer wil weten over het medium film, organiseert filmtheater 't Beest in Goes in samenwerking met ondermeer de Open Universiteit een film- en lezingencyclus. Het kijken naar films en erover discussiëren staat tijdens deze cursus centraal. \Een scène uit 'Au Bout de Souffle' van Jean Luc Godard. Het ritme van Wateren Liesbeth Kerpel, afgestudeerd in de studie Taal- en Literatuurwe tenschappen, gaat de tweedelige cursus verzorgen. Het is de eer ste keer dat deze cursus wordt gegeven en Kerpel hoopt dat de cursisten na afloop van de cursus nog meer plezier beleven bij het kijken naar films. Kerpel is er blij mee dat de eerste cursus in Zee land wordt gegeven. In tegenstel ling tot in de grotere steden, waar veel studenten aan de cur sus deelnemen, is er volgens haar in Zeeland sprake van een ouder en gemotiveerder publiek. De gemiddelde leeftijd van de cursisten ligt hier tussen de der tig en de veertig jaar en de meeste van hen zijn breed cultu reel geïnteresseerd en reflecte rend ingesteld. Een eigenschap wat de cursus volgens Kerpel al leen maar leuker maakt. Het eerste onderdeel van de cur sus bestaat uit een lezingency clus van vier bijeenkomsten, die dinsdag 16 februari van start gaat. De cursisten maken kennis met het terrein van de filmkunde. Filmkundestudenten van de Open Universiteit kunnen de be handeling van de onderwerpen als een aanvulling op hun eigen cursus beschouwen. De voor naamste onderwerpen die tijdens de lezingen ter sprake komen zijn: filmkunde, filmkijken, filmge schiedenis en filmtheorie. Aan de hand van videofragmenten wor den de besproken onderwerpen tijdens de lezing geïllustreerd, ter wijl na afloop nog eens kan wor den genoten van een film die als extra illustratie dient. In de filmcyclus worden films vertoond die in de cursus zijn besproken en die grote betekenis voor de ontwikkeling van dit me dium hebben gehad. Enkele voor beelden van dergelijke films zijn 'De man met de camera' van Dzi- ga Vertov en 'Das cabinett des Dr. Caligari' van Robert Wiene. Ook zijn er meer recente films, zoals 'Het rode korenveld' van Zhang Yimou en 'Toto Ie Heros' van Jaco Dormael in het pro gramma opgenomen. Deze laat ste categorie films valt op vanwege haar eigenzinnige the matiek of het bijzonder gebruik van filmische middelen. Wintercursus - Een aantal lezin gen onder de gezamelijke titel: 'Torah en Traditie' wordt deze winter door de Stichting Zeeuw se Leerhuizen gehouden. De eer ste lezing vindt plaats op maandag 8 februari om 20 uur in gebouw de Schakel, Bach- tensteene 14, te Middelburg. Spreker die avond is Rabbijn J.S. Jacobs, die de eeuwenoude leef- en gedragsregels, gebaseerd op de wet van Mozes, ter sprake zal brengen. Hogeschool Zeeland - De Ho geschool Zeeland verzorgt voor de Stichting Zeeuwse Senioren Academie in maart en april weer drie series lezingen. De lezingen 'Kijken naar muziek/Brahms in Hamburg', 'De economie van het genoeg' en 'Hedendaagse wijs begeerte' duren twee keer drie kwartier. Binnen de lezingen is er ruimte voor discussie en/of het uitwerken van opdrachten. Voor de data waarop de lezingen wor den gehouden en overige infor matie kunt u 's morgens tijdens kantooruren terecht bij mevr. M. Sandker van het Bedrijfsbureau HZ-Transfer. Tel.nr. 01184-89230. Slechthorenden - De afdeling 'Zeeland' van de Nederlandse Vereniging Voor Slechthorenden houdt dinsdag 9 februari om 14.30 uur een bijeenkomst in de Zeeuwse Bibliotheek te Middel burg. Op deze middag zal de heer J. den Herder uit Serooskerke spreken over het onderwerp 'Walcheren voor en na het wa- ter'. Vrouwen - Women's Aglow Fel lowship, een wereldwijde organi satie van christenvrouwen, houdt maandag 15 februari om 20.00 uur haar maandelijkse samen komst in de Stadsschouwburg te Middelburg. Spreekster die avond is Nelly de Ruyter uit Den Haag. Vogels - De Park- en Sierwater- vogelvereniging 'Aviornis', regio Zeeland, houdt haar eerste bij eenkomst van dit jaar. Maandag 15 februari geeft dhr. Kleijn een diapresentatie en lezing over de watervogels. Ook niet-leden zijn op deze avond van harte welkom. Positief denken - Positief den ken is niet altijd met een glimlach rondlopen. Wat het wel is wordt duidelijk in de lezing die vrijdag 12 februari in het verenigingsge bouw 'Amicitia, Willemstraat 2, in Kloetinge wordt gegeven. Wanneer u geïnteresseerd bent, kunt u zich opgeven bij Diane Clement, tel.nr.: 01100-14006. Kunstgeschiedenis - Over sie raden die bij de verschillende Zeeuwse streekdrachten horen houdt de Werkgroep Kunstge schiedenis op woensdag 17 fe bruari een lezing. De zilversmid Minderhoud geeft een illustratie aan de hand van meegebrachte voorwerpen. De lezing vindt plaats in huize 's-Hertogenbosch, Vlasmarkt 51 in Middelburg en begint om 20 uur. Geïnteresseer den kunnen zich aanmelden bij het Bureau Provinciaal Museum consulent, tel.nr.: 01180-39955. HEAO - De sector Hoger Econo misch en Administratief Onder wijs van de Hogeschool Zeeland organiseert donderdag 11 februa ri voor de zevende keer een be drijvendag in hotel/restaurant 'Britannia Watertoren' in Vlissin- gen. Ruim 200 eindexamenkan didaten van de diverse studierichtingen krijgen die dag de gelegenheid kennis te maken met verschillende facetten van het bedrijfsleven. Vanaf 9.30 uur verzorgen een aantal bedrijven, organisaties en oud-studenten di verse lezingen die betrekking hebben op de branches waarih de sprekers werkzaam zijn, zoals accountancy, bankwezen, in dustrie etc. Om 11.15 uur is er een bedrijvenmarkt, waar stu denten op een meer persoonlijke wijze kennis maken met verte genwoordigers van de deelne mende bedrijven. DONDERDAG 11 FEBRUARI "De Straat, De Straat", caba retsolo Bavo van Galema, 't Beest, Beestenmarkt Goes, aan vang 20.30 uur. VRIJDAG 12 FEBRUARI Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 20.00 uur. Stadsdanszaal, Middelburg, dj Jan Willem, aanvang 24.00 uur. concert "Strijkersensemble". Theatercafé Schuttershof, aan vang 20.30 uur. "Rock Party", Walk-lnn, Min. Lelystraat 4, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Concert door Koninklijk Filhar monisch Orkest van Vlaanderen, Concertzaal Middelburg, aan vang 20.00 uur. Jaarlijkse Uitvoering muziek- ver."De Echo", Wilhelminahuis, Wilhelminadorp, aanvang 19.30 uur. ZATERDAG 13 FEBRUARI "The Ultimate Chill-Out Party", jongerencentrum Midgard, Kui perspoort, Middelburg, aanvang 21.00 uur. DJ Jeff, Stadsdanszaal Middel burg, aanvang 22.00 uur. Jaarlijkse Uitvoering "Ons Ge noegen", Scheidkwartier, Van Dishoeckstraat Vlissingen, aan vang 20.00 uur. Super Disco, Podium Walk-lnn, Min. Lelystraat 4, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Concert "Wishing Tree en Chords", 't Beest, Beestenmarkt Goes, aanvang 22.00 uur. Concert "Klaartje van Veen en Martien Maas", Muziekschool, v/d Spiegelstraat, Goes, aanvang 20.00 uur. "Yvonne", toneelstuk Stichting Middelburgs Theater, Minitheater Verwerijstraat Middelburg, aan vang 20.30 uur. "Nieuwjaar", cabaret van Ver- reck en Pleijsier, Prins van Oranje. Goes, aanvang 20.00 uur. Carillonbespeling door Sjoerd Tamminga, Grote Kerk, Goes, aanvang 13.30 uur. "Naar Dromenland", poppen theater Sim Bolus, Ambacht scentrum Goes, aanvang 14.30 uur. Jubileumconcert door "Excel sior", Heer Arendhuis, 's Heer Arendskerke, aanvang 20.30 uur. "Wit is altijd schoon", soloto neel door Tine Ruysschaert, Vestzaktheater Vlissingen, aan vang 20.30 uur, Concert "Saffron", jongeren centrum De Piek, Hellbar- dierstraat 11-13, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. ZONDAG 14 FEBRUARI Dart tournooi, Harly Block, Middelburg, aanvang 15.00 uur. Concert "Purple House", Bar American, Middelburg, aanvang 15.30 uur. "Tafelmanieren", komedie door de Zeeuwse Komedie, Vestzak theater Vlissingen, aanvang 15.00 uur. Koffieconcert Het Hekla Duo, Lunchcafé Goes, aanvang 12.00 uur. DINSDAG 16 FEBRUARI Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "Een Ries om de Wereld in 80 Minuten", muzikale voorstelling voor kinderen vanaf 6 jaar. Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 16.00 uur. "We hebben samen een Paard", komedie Annie M.G. Schmidt, Concertzaal Zierikzee, aanvang 20.00 uur. Concert "Tom Robinson", Vestzaktheater Vlissingen, aan vang 20.30 uur. WOENSDAG 17 FEBRUARI •"Vorst aan de Grond", toneel door Theater Malpertuis, Stads schouwburg Middelburg, anvang 20.00 uur. "Schat aan de Muur" en "Lau ra", Toneelgroep Kameleon, Bachten Komme, Vlissingen, aanvang 14.00 uur. Voorlezen kinderen 5-8 jaar, Bi bliotheek Goes, aanvang 14.00 uur. DOMBURG Ordinary World Duran Duran No limits 2 Unlimited All you need is love Tom Yones Balloony LA Style Plastic Dreams Jaydee I want to stay with you Undercover Music Fargetta Ann Marie Smith I will always love you Sarah Wasington Hip Hip Hooray Naughty by nature Independence Ui Lu VERVOLG VAN VOORPAGINA V: Zijn er gebouwen waarvan je onder de indruk was? A: Het Wooldhuis op de Vlissing- se boulevard. Dat vond ik erg mooi. Het staat ook op de om slag van het boek. Het Wooldhuis heeft de stijl van een Engels land huis, maar is daarnaast heel functioneel, met stalen kozijnen. Wat me ook wel aansprak was de betonnen fabriek van De Schelde. Constructief is ze heel opvallend. En verder ...'ns zien.., die Jugenstil-achtige hotels aan de Spuistraat. Ook in Vlissingen. En natuurlijk zijn er een heleboel mooie landhuizen bij Oostkapelle. V: Welke architectuur-stroming spreekt jouw het meest aan? A: Onder meer de Amsterdémse School met zijn glas-in-lood ra men en smeedijzerwerk. Maar ook het hele strakke van Rietvelt. Daar houdt ik wel van. En de in dustriële archeologie, waarbij de functie die achter een gebouw steekt van groot belang is. V: Had je je voorheen at verdiept in de bouwkunst van 1850 tot 1945? A: Ja. Mijn afstudeeropdracht ging over twee architecten uit het begin van deze eeuw. |n de laatste fase van mijn studie is overigens pas de nadruk komen te liggen op bouwkunst. In eerste instantie wilde ik archeologie gaan studeren. Maar, zoals je ziet, is dat doorgeslagen naar de moderne kant. V: Hoe ziet de inhoud van het boek eruit en voor wie is het ge schreven? A: In het eerste deel worden en kele regio's en plaatsen beschre ven. In het tweede deel worden van ieder type object dat we zijn tegengekomen de mooiste afge beeld. Oorspronkelijk is het een populair wetenschappelijke uitga ve, maar het is eigenlijk voor iedereen die erin geïnteresserd is leuk om eens door te bladeren en te lezen. V: Als je terugkijkt op het onder zoek, waar heb je dan het meeste plezier aan beleefd? A: Het veldwerk. Met je platte grond op zak op pad gaan. Je ziet elk dorpje en straatje. Oorspron kelijk kom ik uit Bergen in Noord- Holland, dus Zeeland was voor mij onbekend terrein, maar nu ken ik het beter dan welke Zeeuw dan ook. VVV Domburg. (Schuitvlotstraat). Ste ven van Ham. expositie schilderijen, tij dens kantooruren geopend. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). mevr. Nieuwenhuizen. recent werk, ge opend di. t/m za. 9.00-18.00 uur. De Stadsschuur. Fons Brouwer. Pastel tekeningen, t/m 15 febr.. Jakobse, (Livingstoneweg 46). Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kan tooruren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. Nico van Welzenes. expositie aquarellen. Dagelijks geopend. Promi-Art Galerie. Thematentoonstel lingen van toegepaste kunst. Ope ningstijden di. t/m zo. 11.00-16.30 uur. REC (Zusterstraat 11) fotogroep Kiek. foto-expositie Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13) De Ramp. expositie watersnoodramp 1953, ope ningstijden di. t/m vr. 13.00-17.00 uur, za. 13.00-16.00 uur. Galerie De Hoe- kweide. David van de Kop. expositie houtsneden en aquarellen, openingstij den vr. t/m zo. 13.00 -17.00 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk. aquarellen en portretten. Ma t/m za.'v.a. 10.00 uur, zo. van 17.00 uur. MIDDELBURG Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Atelier Anneke Ruim schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Lu thers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeenten in Zeeland, 250 jaar Luther se Kerk in Middelburg. Za. - ma. 13.30-17.00 uur, di. vr. 10.00-17.00 uur. Harry v/d Vliet, "console", ten toonstelling. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst, 100 jaar schilderen in Zeeland. Openingstijden di. t/m za. 10.00-17.00 uur. Rabobank. (Lange Geere 3). Frans Bliek, tentoonstelling olieverfschilderij en. Openingstijden tijdens kantooruren van de bank. Galerie "Het Gouden Briefke". (St. Jansstraat 22) Marckok. tentoonstel ling schilderijen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur. za. 10.00-17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk) Jan de Boer. Expositie olieverfschilde rijen. Jacintha de Willigen, expositie teken- en schilderwerken. Openingstij den gelijk aan de bibliotheek. ABN AMRObank. (Vrijlandstraat) Bea trix Meindersma. tentoonstelling van schilderijen. Openingstijden tijdens kantooruren van de bank. St. Beeldende Kunst Middelburg. (Kui perspoort) Truus van den Boezem, ex positie. openingstijden za. 13.00-17.00 uur. Multi colour. (Torenweg 4a) Karin Star mans. olieverfschilderijen, sieraden van fimoklei, t/m 14 febr. Middelburgs Kof fiehuis. (Langeviele 61) Hannie Pot. schilderwerken. Openingstijden iedere dag 10.00-17.30 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelen- daelesingel 10) Anneke Schipper ex positie aquarellen en goaches. Tijdens kantooruren geopend. Concert- en Gehoorzaal. Trees Verwitti gen. olieverschilderijen en aquarellen. V&D. Ria Ruedesueli. expositie tekenin gen, openingstijden gelijk aan de win keltijden. De Vleeshal. Christina Kubisch. exposi tie De Dag/De Nacht. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Windenergie. tentoonstelling windenergie. Ramp '53 expositie Watersnoodramp, Dagelijks geopend 10.00-17.00 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). "Speuren naar Sporen". tentoonstelling verschillende soorten diersporen. De Egel, Geliefd Stekel- dier". tentoonstelling over egels. Ope ningstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 VEERE Gemeente archief Veere. (Markt 5). Veerse verleden. De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Sophia v/d Heuvel, expositie fotografie. Eugène Lucker. grafisch werk, openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00.uur, za. en zo. 13.00-17.00 uur. Notaris Sauer. Trees Verwittigen, expo sitie schilderijen. Tijdens kantooruren geopend. DAS. (Verlengde Bonedijkestraat) Mari anne Impens. expositie schilderijen, openingstijden 8.00-15.00 uur en 18 00-22.00 uur. Café Soif. Leontien Hooij. expositie goaches Rest. De Gevangentoren Sonja Groot- ens. gemengde technieken.. DONDERDAG 11 FEBRUARI "Alhambra Vlissingen I, 'Dracu- la' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Body Guard' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur Alhambra Vlissingen IV, 'Death Becomes her' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Sister Act' 20.00 uur. 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Howards End' 20.30 uur. VRIJDAG 12 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Dracu- la' 19.00, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Bo dyguard' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Valslicht' 19.00 uur 'Death Be comes Her' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Sister Act' 20.00 uur 't Beest, Beestenmarkt Goes, 'Howards End' 20.30 uur. ZATERDAG 13 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Dracu- la' 19.00, 21.30 en 24.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Bo dyguard', 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissin gen IV, 'Valslicht' 19.00 uur 'Death Becomes Her' 14.00, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Sister Act' 19.00 en 21.30 uur. ZONDAG 14 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Dracu- la' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Bo dyguard', 14.00, 19.00 en 21.30 uur Alhambra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 19.00, 21.30 uur Alhambra Vlissingen IV, 'Death Becomes Her' 14.00, en 21.30 uur 'Valslicht' 19.00 uur. Grand Theater Goes, 'Sister Act' 20.00 uur. MAANDAG 15 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Dra- cula' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Bo dyguard' 20.00 uur. Alham bra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Death Becomes Her' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Sister Act' 20.00 uur. DINSDAG 16 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Dracu- la' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Bo dyguard', 20.00 uur. Alham bra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Death Becomes Her' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Sister Act' 20.00 uur. WOENSDAG 17 FEBRUARI Alhambra Vlissingen I, 'Dra- cula' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Bo dyguard' 14.00 en 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The Last of the Mohicans' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Death Becomes Her' 14.00 uur Grand Theater Goes, 'Sister Act' 20.00 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. ZATERDAG 13 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. ZONDAG 14 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 16.00 uur. WOENSDAG 17 FEBRUARI •Alhambra Vlissingen I, 'Belle en het Beest' 14.00 uur. •Grand Theater Goes, 'Belle en het Beest' 16.00 uur.

de Vlissinger | 1993 | | pagina 7