"Koppig, zo zou je het kunnen noemen GRIIMGO TOP 10 FM 105.3 Boek 'Nood der Tijden' vertelt geschiedenis Veere 15 OKTOBER T/M 21 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND De Kuil ff Pisuisse Vreemde vogels en klassieke muziek in Kapel van Sint Maarten Platteland LOGE JUBILEUMCONCERT L'ASTRE DE L'ORIENT VIERING 200-JARIG BESTAAN TO Excursie in natuur gebied rond Fort POPMUZIEK BESPROKEN 8 Vamos a la playa '92 TC Woensdag 14 oktober 1992 C DE FAAM - DE VLISSINGER 7 lïï Ü5Ï ïte m lïï ig? 1® „Het traditionele cabaret zoals wij dat spelen vind je niet veel meer, maar ik ben er van over tuigd dat die tijd weer terugkomt, dat cabaret weer wordt zoals het oorspronkelijk bedoeld is". Dat zijn de kernachtige woorden waarmee Ton van de Rijt zijn visie over het huidige cabaret schetst. Van de Rijt is één van de leden van het Zeeuws-Brabantse gezel schap De Kuil, dat zaterdag 17 oktober een voorstelling geeft in het Minitheater in Middelburg. Het cabaret De Kuil houdt halsstarrig vast aan de oerprinci- pes van het cabaret. De principes zoals Jean Louis Pissuise, de grondlegger van deze theater vorm in Nederland, het had be dacht. „Dat wil zeggen dat de hoofdmoot van het stuk bestaat uit teksten. Zang en muziek zijn bijzaak". Van de Rijt is van me ning dat veel cabaretgezelschap pen de richting op gaan van Muziektheater of zangproducties. De Kuil is een amateurgezelschap dat op 1 juni 1981 werd opge richt in Goes door Ton van de Rijt en Jos Rampart. In elf jaar voerde het vaak wisselende gezelschap zes verschillende programma's op. Het voorprogramma belicht iedere keer een ander facet van de cabaret geschiedenis. Aan de hand van een diapresentatie be schrijven de spelers de geschie denis met muziekteksten. Samen met het actuele programma ont staat een avondvullend pro gramma. Van de Rijt noemt De Kuil een kweekvijver voor aankomend ta lent. In de loop der jaren hebben verschillende leden de toneel school bezocht en zijn de profes sionele kant opgegaan. „Vroeger had ik dat ook gewild", bekent de cabaretier, nu zou ik het voor geen goud meer willen. Als je echt iets wilt bereiken in de thea terwereld moet je hard knokken en bovendien een hele goeie zijn. Ik ken mijn eigen capaciteiten en weet dat ik dat beetje extra niet heb". De Goesenaar bezocht wel enkele cabaret-workshops, waar hij onder andere met Paul de Leeuw speelde. „Zijn manier van toneelspelen is niet mijn smaak", zegt Van de Rijt over hem. „Freek de Jonge, Herman van Veen of Toon Hermans zijn mijn grote voorbeelden". Toch vergelijkt hij zijn spel niet met deze cabare tiers. „Onze kracht ligt in het groepsgebeuren", verduidelijkt hij. Het actuele programma dat dit seizoen gespeeld wordt, 'Wees je eigen vriendje' gaat over menselijke relaties. De vereenza ming en de ambitie. In het Vlissingse arsenaal, dat volgend jaar geopend wordt, is plaats ingeruimd voor een klein theater. Het voorstel van Jos Rampart, één van de oprichters van De Kuil was om het theater de naam Pisuisse Theater te ge ven. Pisuisse was de grondlegger van het Nederlandse cabaret en was afkomstig uit Vlissingen. Het voorstel wordt bij de Culturele Raad besproken. In 1189 gaf de bisschop van Utrecht aan de pastoor van de Westmonsterkerk te Middelburg opdracht een kerk te bouwen op een terp in Hoogelande. In 1964 werden de ruïnes van de Kapel van Sint Maarten gerestaureerd, op voorwaarde dat het gebouw een sociale en culturele functie zou krijgen. Sinds die tijd ver zorgt de Stichting Kapel van Sint Maarten lezingen en concerten in de kapel en wordt de bijbehoren de consistorie gebruikt voor ex posities en filmvoorstellingen. Al die tijd functioneert de stich ting nagenoeg zonder subsidie. Met de bijdrage van de circa 300 leden, de opbrengst van de lezin gen en concerten en de verhuur van de gebouwen voor bijeen komsten lukt het financieel rond te komen. Mevrouw H.E. van Lith-Joosten vindt dat de Kapel een heel eigen plaats in het cultu rele leven van Zeeland heeft ge kregen. „We proberen ieder jaar weer een bijzonder programma aan te bieden. Hoewel organisa ties als bijvoorbeeld Uit in Zee land heel goed bezig zijn, proberen wij toch kunstenaars en musici naar Zeeland te halen die niet in het gangbare circuit zit ten". Met name mevrouw N. Brüggen, eigenares van de kapel, heeft steeds weer nieuwe ideeën voor het programma. Zo haalde zij vorige maand het Amsterdam se Levend Kunstwerk Fabiola naar Hoogelande, die ter gelegen heid van de expositie 'Vreemde Vogels' een performance gaf. Het bekende Telemann-ensemble heeft ook al eens een concert verzorgd in de kapel. De activitei ten van de stichting worden goed bezocht. De kapel en consistorie in Hooge lande staan in een fraaie omge ving. Zomers gebeurt het regelmatig dat langsfietsende toeristen een kijkje willen nemen. Mevrouw N. Brüggen, die zich 'kosteres van de kapel' noemt, leidt ze rond. Kunstenaars die zich een poosje op het platteland willen terugtrekken kunnen tegen een geringe vergoeding gebruik maken van het logeervertrek. Het programma van de Stichting Kapel van Sint Maarten is deze winter een bijna geheel Zeeuwse aangelegenheid. Er is onder an dere een lezing over landhuizen en landgoederen op Walcheren en vrijdag 13 november speelt het Nehalennia Kwartet enkele delen uit die Kunst der Fuge van Bach. St. Jacobskerk, Vlissingen, aanvang 20 uur op vrijdag 16 oktober 1992 Optreden van het Groot Handelkoor en het Randstedelijk Begeleidingsconcert Uitvoering van werken van Mozart, Handel, Haydn en Joost Verschuere Reynvaan door ca. 250 musici Voorverkoop voor belangstellenden: VVV Vlissingen en Middelburg, De Van Fraassen reisburo's in Zeeland, en Gallery Blaeue Acolye, Bellamypark, Vlissingen Entree: f 25,— inkl. fraai programmaboek Met PZC-bon 1 22.50 Een ieder is van harte welkom Ook verkoop aan de kerk vanaf 19.00 uur op 16 oktober Cabaret De Kuil presenteert Wees je eigen vriendje' (Foto: Jos Rampart) De Heemkundige Kring Walche ren presenteert woensdag 14 ok tober in het Stadhuis van Veere het vijfde boekje in de Walche- renreeks getiteld 'De Nood der tijden'. In het boekje onderzoekt de heer RJ. Smallegange van de Heemkundige Kring de situatie van en in Veere in de eerste helft van de negentiende eeuw. „De achteruitgang van de eens zo welvarende handelsstad was al voor de Franse tijd begonnen", schrijft Smallegange. „Tijdens de ze periode verergerde de situatie. De beschieting door de Engelsen in 1809, waarbij de Grote Kerk en het Arsenaal ernstig beschadigd werden, betekende een ramp voor Veere. Na de bevrijding in 1814 bleef de herleving van de handel uit en bleef de stad met een enorme schuldenlast zitten", aldus de schrijver. „De provincia le overheid deed een poging de armoede te bestrijden door een werkhuis op te richten, waar zwervers uit de hele provincie aan het werk werden gezet, maar gebrek aan financiën maakte al snel een eind aan het bestaan. Cornelis de Nood was amanuesis-conciërge en werd in 1830 secretaris-ontvanger van Veere". Ondanks de vestiging van de fir ma Salomonson, die een interko- loniale handel in calicots (katoentjes) opzette, maar regel matig een beroep op het stads bestuur deed voor financiële steun, verergerde de sociale en economische situatie. Deze ont wikkeling had haar weerslag op het hele maatschappelijke leven in Veere. Het inwonertal liep te rug, kerkelijke inkomsten daal den, het voortgezet onderwijs (de Franse en Latijnse school) hield door een gebrek aan leerlingen op te bestaan. Cornelis de Nood was in die tijd secretaris van de Commissie van Schooltoezicht. De titel van het boekje, waarvan het eerste exemplaar in ont vangst zal worden genomen door burgemeester A.M. den Boon, verwijst naar de vroegere secretaris-ontvanger van Veere. Zijn levensverhaal, verteld door zijn achterkleinzoon de heer J.M. Kuiler, inspireerde de heer Smal legange tot het schrijven van 'De Nood der tijden'. Verrekijkers zijn onmisbaar voor de natuurliefhebbers die meelo pen met de excursie die Natuur monumenten zaterdag 17 oktober houdt in de omgeving van Fort Ellewoutsdijk. Vlakbij het Fort liggen de Inlaag 1887 en het Zuidgors: twee natte terreinen met veel zoutplanten, die bij hoog water boven het wa teroppervlak blijven. Honderden vogels die bij laag water voedsel zoeken, komen bij hoog water naar dit natuurgebied om te rusten. Om de vogels die rust te gunnen is het alleen mogelijk het terrein te bezoeken onder leiding van één van de beheerders van Natuurmonumenten. De omgeving van Fort Ellewout, dat ooit gebouwd werd om de Westerschelde te verdedigen, is in handen van Natuurmonumen ten. Naast het behouden van de natuur, zorgt de stichting ook voor het behoud van cultuurmo numenten en wil het het Fort restaureren. Gringo: van links naar rechts Peter Veen, Gringo, Erwin Meerman, Ronald Abresch en Andre Szachnowski. "We zijn vreselijk ambitieus. Van het begin af aan hebben we gewerkt aan een goed pro- dukt: muzikaal, presentatie, public relations, alles met van niveau zijn. Zelfs onze eerste try out's hebben we met die in stelling benaderd. Eerst het he le circuit bespelen en vervolgens roepen dat je het vanaf nu professioneel gaat aanpakken... dat werkt toch niet." Gringo, naamgever en zanger van de band kijkt zijn compa- nen vragend aan, alom bevesti ging. Ze zijn serieus, bloedserieus. "Hoe ver we ko men weten we niet, maar mislukken door een knullige voorbereiding of presentatie, dat mag gewoon niet gebeu ren." Een jaar samen spelen heeft de groep aaneen gesmeed en ze geloven erin. Soms voor het eerst, zoals gitarist Erwin Meerman en een ander einde lijk weer eens, zoals Gringo zelf die nu met een derde versie van de band bezig is. "Eigen muziek maken blijft het mooiste wat er is." Hij schrijft de nummers en maakt de ba sis. Het definitief arrangement wordt mede gevormd door de invulling en eigen ideeën van de rest. De muziek is herken baar, zonder dat de nummers op elkaar lijken. Ze lachen: "En de beax hè, de gringobeat." Een groove van drummer Peter Veen, altijd aanwezig. "Weet je wat misschien wel het belangrijkste is? We moe ten er zelf trots op kunnen zijn. Niet alleen op de muziek, maar op het hele pakket." Ook bas sist Ronald Abresch en toetse nist André Szachnowski zijn geen onbekenden in het Zeeuwse popwereldje. Ze spe len ook in andere bands: "Ja, dat geeft wel aan hoe intensief we met muziek bezig zijn." Sinds enige tijd wordt de band regelmatig bijgestaan door zangeres Annemarie Louwerse, waar ze blij mee zijn, het maakt de band completer. Al jaren volg ik de Zeeuwse popmuziek en heb me vaak ge noeg verbaasd over de vast houdendheid van de Zeeuwse popmuzikanten die wars van ontbrekende infrastructuren, achterstandsituaties, subsidie- beslommeringen en veelvuldig voorkomend gebrek aan suc ces, telkens weer bij elkaar kruipen om met groot enthou siasme een band te formeren en in het diepe te duiken. Al die jaren ben ik ook steeds gaan luisteren naar bands, op festivals, in sozen en in kroe gen. Niet altijd met plezier, lang niet elke Zeeuwse band heeft potentiële wereld- of dorps klasse. Toch zijn er steeds weer momenten geweest, altijd on verwachts en onvoorspelbaar, momenten van 'wauw- kippevel-wat-goedl'. In mijn herinnering ondertus sen een fors collier. De laatste kreeg ik enkele avonden gele den aan een koortje in een kaalverlichte oefenruimte. Roxy Music, INXS, Tears for Fears, die richting is het ongeveer zei den ze. Wat mij betreft was het Gringo met het nummer 'Rain'. Als je ze ergens tegen komt moet je vragen of ze dat voor je willen spelen... doen. Jan Koopman GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14.00-17.00 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Schilderijen van R. Mink uit Kortgene. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13), Zwerftocht door Zeeland, over de papierknipkunst van Jantje de prentenknipper. Di. t/m vr. van 11.00-17.00 uur, za. van 11.00-16.00 uur, tot 31 oktober. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan van Westraten. Pentekeningen. Museum voor Noord-en Zuid-Beveland (Singelstraat 13, Goes) "Zwerftocht door Zeeland", expositie over Jantje de prentenknipper en zijn papierkunst. Di. t/m vr. van 11.00-17.00 uur, za. 11.00-16 uur, tot 31 oktober. Jakobse. Livingstoneweg 46. Anneke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooruren geopend. Oosterscheldeziekenhuis Goes. John Verschuren, non- figuratieve schilderij en en medische landschappen. Dage lijks geopend t/m 16 november. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10.00 uur, zo. vanaf 17.00 uur. KLOETINGE Expositieruimte P.Z.Z. (Oostmolenweg 101) Henny van Baarle. tentoonstelling keramiek, olieverf, hout. Openingstij den op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur en buiten deze uren via de portier van de Stichting PZZ. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: presi dent Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10.00-17.00 uur, op afspraak. Galerie Dauviilier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Atelier Anneke Ruim schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walche ren, Oost- en West-Souburg, Ritthem. Openingstijden bibliotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Lu thers Zeeland, Vier eeuwen Lutherse gemeenten in Zeeland, 250 jaar Luther se Kerk in Middelburg. Za - ma 13.30-17.00 uur, di. vr 10.00-17.00 uur. "Tijd is geld, maar zal geld ook tijd wor den", tentoonstelling verschillende muntsoorten, t/m 31 oktober, 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Di. t/m za. 9.30 tot 18.00 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. Middelburg hoofdkantoor. Toos van Agtmaal, portretten in aquarel of pastel. Geopend tijdens kantooruren. Multi Colour. (Torenweg 4a). Ellen Vlas blom, Dominiek Steinmeyer, Marij Cor- nelissen. Grote Zijde tentoonstelling. Openingstijden di. t/m ia. 10.00-17.00 uur. Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) A.N. Minderhoud, aquarellen. Ge opend: 10.00-17.30 uur t/m 17 no vember. Rabobank. (Lange Geere 3). leerlingen van Hansje den Hollander, tentoonstel ling beelden. Openingstijden tijdens kantooruren van de bank. Galerie "Het Gouden Briefke". St. Jansstraat) Jawik Krudde en Luba. ten toonstelling schilderijen, marionetten, poppen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-18.00 uur, za. 10.00-17.00 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Dagelijks ge opend van 10.00-17.00 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). "Speuren naar Sporen". tentoonstelling verschillende soorten diersporen. Openingstijden di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.00-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunstenaarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma t/m za. 10.00-17 uur. Zo. 14.00-17.00 uur, t/m 25 oktober. Gemeentearchief Veere. (Markt 5). Veerse verleden. De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12.00-17.00 uur. Museum "De Schotse Huizen" Kaai 25-27 Jean Bei Ning, Inkt op papier "Tegelijkertijd". Ma 13.00-17.00 uur, di. za 10.00-17.00 uur, t/m 24 oktober. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14.00-17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10.00-12.30 en 14.00-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Stedelijk Museum. (Bellamy 19) Jac queline de Jong, installatie, schilderij en. Openingstijden: ma t/m vr. 10.00-17.00 uur en za. en zo. 13.00-17.00 uur. Bibliotheek. (Lange Zelke 91). ANDO- tentoonstelling. tentoonstelling om trent alcoholgebruik. "Land in zicht". tentoonstelling over scheepvaart n.a.v. de kinderboekenweek. Openingstijden gelijk aan bibliotheektijden. Boulevard hotel Evertsen. Bouelvard' Evertsen. "Kunst uit de aarde", exposi tie van stenen en kristallen. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91) Engelien van den Dool, sieraden. Openingstijden wo. t/m vr. 12.00-17.00 uur en za 10.00-12.00 uur. Stedelijk Museum. (Bellamypark) Vrij metselarij in Zeeland, tentoonstelling over Vrijmetselarij in Zeeland/200 jaar Vlissingse Loge "l'Astre de l'Oriënt". Or sningstijden ma. t/m vr. 10.00-17.00 u1 en za. en zo. 13.00-17.00. uur, vanaf 1 oktober. .I Stadhuis. "Alle hens aan dek", ten- .oonstelling m.b.t. de kinderboe kenweek DONDERDAG 15 OKTOBER Pim Jacobs Louis van Dijk, Concertzaal Zierikzee, aanvang 20.00 uur. Eloï Eloï, moderne dans o.l.v. Conny Janssen, Stadsschouw burg Middelburg, aanvang 20.00 uur. VRIJDAG 16 OKTOBER Concert "Scarecrow" en "Ea sy Meat", jongerencentrum Mid- gard. Kuiperspoort 12, Middelburg, aanvang 21.30 uur. Jamsessie, jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14.00 en 20.00 uur. "Zomerdans", toneelstuk door RO Theater, Stadsschouwburg Middelburg, aanvang 20.00 uur. "Memoires van een zak", solo theater Hans Dagelet, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 20.30 uur. Jubileumconcert i.h.k.v. 200 jaar loge l'Astre de l'Oriënt m.m.v. het Groot-Handelkoor, Randstedelijk Begeleidingsorkest en A. Clement, St. Jacobskerk, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 17 OKTOBER "Memoires van een zak", solo theater Hans Dagelet, Vestzak theater Vlissingen, aanvang 20.30 uur. Optreden B-Sharp, soos De Klomp, Ovezande, aanvang 21.30 uur. Voorronde Grote Prijs van Ne derland, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 21.30 uur. "Freaky Farm the Lunatic", concert folkrock, jongerencen trum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. "Klavervier", theaterconcert Louis van Dijk. Pim Jacobs, Thijs van Leer, Ruud Jacobs, Stads schouwburg Middelburg, aan vang 20.00 uur. DINSDAG 20 OKTOBER De Hoofdstadoperette met "Der Vogelhandler", Stads schouwburg Middelburg, aan vang 20.00 uur. Trio l'Archibudelli, De Vier schaar, Zierikzee, aanvang 20.00 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, aanvang 22.00 uur. WOENSDAG 21 OKTOBER De Hoofdstadoprette met "Der Vogelhandier", Stadsschouw burg Middelburg, aanvang 20.00 uur. Concert Interkerkelijk Mannen koor "Kom nu met Sangh", Ca- tharinakerk, Zoutelande, aanvang 20.00 uur. Duo Kattebel, met liedjes van vroeger, Welzijnscentrum Bach- ten Komme, aanvang 14.00 uur. Poppentheater Parabel, Zeeuw se Bibliotheek, Kousteensedijk, Middelburg, aanvang 15.00 uur. WEMELDINGE Paddestoelenjaargetijde Het is weer volop herfstweer, wat betekent dat overal de pad destoelen uit de grond schieten. Aanleiding voor de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging om op excursie te gaan naar de Schotsman op zoek naar de verschillende zwammen- soorten. Geïnteresseerden kun nen zich aanmelden bij het friteskraam op het parkeerterrein aan de Veerse Dam, tegenover de Schotsman. RADIO ATLANTIS Het ritme „n IWW*"" Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4). Klaas Boonstra. Schilderijen in ge mengde technieken. Jjj Feel alright More and more 3j Don't you like to dance Body music close to you Tequilla Zj Brother like sister -2i I will survive IS Band of gold Candy Best Captain Hollywood Emotional Vibe La Roche Wake dream A.L.T. and the lost civilization Cookie ccrew TH'T Party Zone Symone - Ourièl Eiliier DONDERDAG 15 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Strictly Ballroom' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Univer sal Soldier' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Boome rang' 20.00 uur. VRIJDAG 16 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Strictly Ballroom' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Universal Soldier' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Medici ne Man' 19.00 uur en 'Final Analy sis' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Boome rang' 19.00 uur, 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur, 'La Carne' 22.30 uur. Electro Middelburg, 'Basic In- stinct' 19.30 uur, 22.00 uur. ZATERDAG 17 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Strictly Ballroom' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Univer sal Soldier' 14.00 uur, 19.00 uur. 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Medici ne Man' 19.00 uur en 'Final Analy sis' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Boome rang' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Beethoven' 14.00 uur en 'Basic Instinct' 19.30 uur, 22.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur en 'La Carne' 22.30 uur. ZONDAG 18 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Strictly Ballroom' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Univer sal Soldier' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Medici ne Man' 19.00 uur en 'Final Analy sis' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Boome rang' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Beethoven' 14.00 uur en 'Basic Instinct' 20.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg. 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur. MAANDAG 19 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Strictly Ballroom' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Univer sal Soldier' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Boome rang' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur. DINSDAG 20 OKTOBER Alhambra Vlissingen I, 'Strictly Ballroom' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Univer sal Soldier' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Boome rang' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur. WOENSDAG 21 OKTOBER Alhambra Vlissingen I. 'Strictly Ballroom' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Patriot Games' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Univer sal Soldier' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Final Analysis' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Boome rang' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Basic In stinct' 20.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Raise the Red Lantern' 20.00 uur. ZATERDAG 17 OKTOBER Alhambra Vlissingen IV, 'Jungle- book' 14.00 uur ZONDAG 18 OKTOBER Grand Theater Goes, 'Sneeuw- witje' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen IV. 'Jungle- book' 14.00 uur. WOENSDAG 21 OKTOBER Alhambra Vlissingen IV, 'Jungle- book' 14.00 uur. Grand Theater Goes, 'Sneeuw witje' 14.00 uur. Het Levend Kunstwek Fabiola op expositie 'Vreemde Vogels'. FOTO AN DA VAN RIET 1

de Vlissinger | 1992 | | pagina 7