'Jazz by Sea' en het Domburgse 'boegbeeld' Jan van Asseldonk Jubilerend OIMDA houdt muziekfeest in Nieuwland TOP 10 Kind zijn in vrijheid FM 105.3 Middelburgse horeca sluit buitenseizoen 17 SEPTEMBER Therapie Sportief de win >e Parel RADIO ATLANTIS Jij Conny Froboess mix Midgard belicht intolerantie Kroegentocht KINDERBOEKEN IN MIDDEN ZEELAND T/M 23 SEPTEMBER Woensdag 16 september 1992 DE FAAM - DE VUSSINGER 9 mm Op 18 en 19 september wordt Domburg overspoeld door een jazz-golf. Twee dagen lang valt deze stijl muziek in vele varianten te genieten tijdens een program ma. dat is getiteld 'jazz by sea', onderdeel van de activiteiten van Zeeland Cultuurmaand. Dat spektakel zal een breed publiek deugd doen, niet in de laatste plaats een speciale persoon in het Domburgse, Jan van Assel donk, directeur van de Stichting Badplaats Belangen Domburg, de SBD. Dat hij een groot fan is van de jazzmuziek steekt Van Asseldonk niet bepaald onder stoelen of banken. Op menig festival treedt hij op als sfeermaker. Jan van As seldonk is namelijk de menselijke mascotte van The Original Jawari Haihepec Rototon Street Parade Jazz band, een meer dan mond volle aanduiding van een Wal- cherse formatie, waarvan de leden hun namen in de betiteling van de band hebben verwerkt. Naast twee andere groepen bren gen 'The Original-en-u-weet-nu wels' sfeer in het hart van Dom burg. Moet je daar nou weer Bra bander voor zijn om daar voor het oog van de leek wat paljasserig voor een bandje uit te lopen, ko kette pasjes makend en zwaai end met een slechtweer- accommodatieparaplu, ritme en route bepalend? Als antwoord op die vraag vertelt Van Asseldonk, dat hij eigenlijk nogal toevallig in die rol van 'Grand Marchel' terecht is geko men. Hij doet dat nu al weer een jaar of vier, denkt vlak voor zijn optreden soms nog wel eens 'waar begin ik aan' maar is ach teraf blij als boegbeeld en daar naast ook als zanger van de club muzikanten te hebben mogen optreden. „Het is ook een soort therapie", bekent de voormalige wethouder van Breda. „Ik kom zo even los van mijn werk". Van Allesdonk heeft het zich wel eens afgevraagd: kan ik dat nou wel doen als directeur van de SBD. Maar na een aantal optre dens als vrolijke voorganger heeft hij tevreden voor zichzelf vast gesteld dat het Walcherse pu bliek hem ruimschoots het DE, PAREL, Babelweg 2,4357 BT Domburg, telefoon 01188-3230 Dat kan op de bowling- en squashbanen van De Parel. Deze winter kunt u gaan bowlen tegen een aantrekkelijk tarief: Van maandag t/m vrijdag van 12.00 tot 18.00 uur voor 15,- per uur en 10,- voor een half uur. Of wilt u liever squashen? Squashen kost u tussen 10.00 en 18.00 uur slechts 10,- per half uur. Aanbiedingen gelden vanaf 1 september. Voor meer informatie en/of reserveringen tel: 01188-3230. DE PAREL «S EEN "JERLUK ^EMPARADIJS F|TNESS B0WUNG. EN squASH- BANEN, SAUNA, KUURCEN H tATER, CAFÉ'S EN RESTAURANTS IN DOMBURG Ter gelegenheid van het 85-jarig bestaan organiseert de muziek vereniging 'Oefening na den Ar beid' kortweg ONDA genaamd, op zaterdag 19 september een muzikaal gebeuren. Het programma wordt om kwart voor twee 's middags geopend met een gezamenlijk optreden van de deelnemende korpsen. Daarna geven de muziekgezel schappen afzonderlijk een con cert. Er zijn optredens te verwachten van zusterverenigin gen 'Sint Caecilia' uit Vlissingen en 'Apollo' uit Wissenkerke. Uit het Belgische Koekelare komen twee muziekgezelschappen. Aan het begin van de avond is er een concert door het seniorenkorps van de Belgische gasten. Bij el- Het ritme van Walcheren ^2j Bette Davies eyes ^3j Boogie nights Rock me baby cVideo Killed the Radio Star All right ^7j Stakker O, Bolingo „■«J (love, love, lovej - la la La la la Long' IS Tell me Why Sing Conny Sing Sonia Davis Sonia Babyroots Art Nouveau V.I.P. - Humanoid Cool Joy Inner Circle Rachel W=allace kaar doen er rond de tweehon derd muzikanten mee aan het festijn, dat zich afspeelt rond de muziektent. Het feest wordt om 20 uur afgesloten met een lampionoptocht. Van donderdag 24 tot en met za terdag 26 september besteedt het open jongerencentrum Mid gard aandacht aan intolerant ge drag en toenemend geweld te genover minderheden. De titel van deze activiteit luidt Shake Hands. De medewerkers van Midgard proberen de gevolgen van intolle- rant gedrag te tonen met exposi ties, film en concerten waaronder een meespeelconcert. Ook wor den er multiculturele maaltijden gekookt. Bar American, Café Seventy Se ven en Tympaan menen dat ze het buitenseizoen - het terraszit- ten dus - feestelijk moeten afslui ten. En omdat er zaterdag toch al feest wordt gevierd op de Mid delburgse Markt (Middelburgs Muziekfeest) hebben de uitbaters van die etablissementen de gele genheid te baat genomen om de daar aanwezige faciliteiten te gaan gebruiken. Om 21 uur be gint er een concert met de Belgi sche band Derek and the Dirt, samen met een support act. De caféhouders willen dit initia tief jaarlijks herhalen. Telkens in samenwerking met de organisa tie van het Middelburgs Muziek feest en de gemeente Middelburg. „We willen op deze manier onze goede wil tonen aan het uitgaanspubliek. Als het alle maal een beetje meezit halen we jaarlijks een topartiest naar Mid delburg voor deze gelegenheid", meldt Pim van den Berge. voordeel van de twijfel heeft ge geven. „En per slot van rekening doe ik daarmee niks onver togens". Dan is er nog een ding wat Jan van Asseldonk mooi meegeno men vindt om zijn taak van Grand Marchal naar behoren te kunnen uitoefenen. „Ik heb mijn figuur ook een beetje mee". Wie denkt dat Van Asseldonk meteen de gelegenheid aangrijpt om al dan send en zwaaiend met de paraplu wat van z'n 120 kg lichaamsge wicht kwijt te raken zit er naast. „Ik val op zo'n dag dan misschien wel anderhalve kg af, maar dat zit er zo weer aan. Nee, een echt dieet is het niet". Met de vermelding van de 'Streetparade' zitten we alweer midden in het programma, dat op vrijdag de 18e begint met het door burgemeester Hietkamp te geven officiële startsein. Dat ge beurt om 20.15 uur bij het ge meentehuis en met muzikale ondersteuning door de New Or leans Red Beans. Dit is een van de gezelschappen die daarna tijdens een kroegen tocht in Domburg voor de ambi ance zullen zorgen. De New Orleans Red beans spelen in motel-restaurant 't Groentje. In 'Tramzicht' zetelt de Lazy River Jazz Band, de Storyville Jazz band zet in de Rode Leeuw de toon, het Swingfire Quartet brengt jazzsfeer in de Dolphijn. 'De Parel' moet het hebben van de muziek van de New Orleans Music Company, hotel De Burg heeft het New Orleans Rhyth Trio i One in huis en het zevende aan de kroegentocht deelnemende etablissement is de Beachclub, waar de Natchez Steamboat Jazzband muziek en gezelligheid brengt. De kroegentocht begin om 21 uur. Toegang tot de zeven etablissementen is gratis. Zaterdagavond moet er om en tree te krijgen tot 'De Parel' wel in de portemonnee worden ge tast. Maar daar treden dan ook kwaliteitsbands op als het Engel se Pasadena Roof Orchestre en Roger and the Evolution uit Duitsland. Van eigen Nederland se bodem zijn The Scat Cats. Het programma in 'De Parel' is net als alle andere onderdelen van het programma voorbereid door de Jazz Aktiviteiten Stichting Zeeland. Verschillende boeken die toch iets gemeen hebben. Dat is eigenlijk de inhoud van deze af levering. Eerst even terug naar het pas begonnen schooljaar, dan wat achtergrond op de ak- tualiteit van dit ogenblik, en aan het eind alvast een boek met het oog op de kinderboe kenweek die weer voor de deur staat. Margreet Meulmeester Het nieuwe schooljaar. De meesten zijn alweer helemaal gewend, maar toch is er een groep die wat meer tijd nodig heeft. Bovendien is dat de groep die vaak niet aan het be gin van het schooljaar bin nenkomt. Ik ben al vier van de Hongaarse schrijfster Eva Janikovszky en Lészló Réber (ill.) begint op de eerste schooldag van Dani. In het boek worden allerlei bele venissen van de kleuters in de klas beschreven. Hoewel het er op de Hongaarse school heel anders aan toe gaat als op de Nederlandse, het is daar meer een kinderdagverblijf, is het leuk te ontdekken dat er toch zoveel herkenbaar is. Ter illustratie een tweetal frag menten: Dani had er nog nooit aan ge dacht dat juffen ook moeten werken. Werken op een schoot? De juf deed toch pre cies hetzelfde als de kinderen? "Kom jij dan hier om te wer ken?" vroeg hij. "Natuurlijk", lachte juf Judith zachtjes, "Dit is mijn werk". "Is het jouw werk om met ons te spelen en te wandelen? Mama doet dat juist als ze niet hoeft te werken. In het tweede fragment heeft Dani de stofzuiger bemachtigd. Het is voor hem een helikopter. Je mocht alleen met de heli kopter spelen als je Hef was. En 's morgens lukte hem dat nog wel. Dani ging midden op het kleed staan met de helikopter. Hij vloog recht omhoog. Brom mend. En daarna de hele klas rond. Hij vloog natuurlijk om de bergen en de wolken en de to rens heen. Soms moest hij om zo veel dingen hgenvliegen, dat hij er duizelig van werd. Boeken van Eva Janikovszky verschenen al in 31 talen. In Nederland is het het tweede boek van deze schrijfster. Bij zonder zijn ook de afgebeelde schooljuffen, allemaal in keuri ge witte jasschorten. Voor mijn tweede boek ga ik naar Duitsland. En wel het Duitsland van de jaren 30. Ik koos hiervoor omdat we regel matig horen dat de geschiede nis zich momenteel in Duitsland herhaalt. En hoe die geschiedenis dan wel in de praktijk verliep valt te lezen in "De man in het vuur" van Willi Fahrmann. Het boek speelt in 1932. Christian Fink woont in een klein dorpje, waar hij zijn moeder helpt met het verzor gen van de paarden in een stal houderij. Maar hij zoekt een ander leven en krijgt de kans mee te gaan met een groep steenbakkers naar het Roerge bied. En zo komt hij in aanra king met de verschillende Illustratie van Sylvia Weve uit: Aardappels met stokjes opvattingen die in die jaren in Duitsland leven, en maakt hij kennis met de opkomst van het Nationaal Socialisme. Meerdere malen tracht men hem te verleiden zich bij hen aan te sluiten, maar Christian vindt andere vrienden. In dit boek komen heel goed de sfeer en onderlinge haat als gevolg van politieke keuzes naar vo ren. En door dat alles heen nog veel meer over Christian en zijn inmiddels overgekomen zus Anne, die zich toch weten te redden. Een boek voor wie de huidige ontwikkelingen met argwaan tegemoet ziet, maar ook voor wie de achtergrond van dergelijke conflicten wil onderzoeken. De Vereniging Vluchtelingen werk Nederland bestond op 12 september 12 Vi jaar. Dit werd onder andere gevierd met de presentatie van het boek: Aardappels met stukjes van Christel Jansen. In 12 inter views komen kinderen uit 12 verschillende landen aan het woord, die hun land moesten verlaten en nu in Nederland wonen. Een boeiend geheel. Zo verhaalt het boek over Bojari uit Cambodja, die via een Thais vluchtelingenkamp naar Neder land kwam. Hij vertelt over de gevaarlijke tocht en de uitein delijke aankomst in Thailand, waar de leider van de groep alsnog werd neergeschoten. Of over Darka, het Tsjechische zigeunermeisje, dat nog niet weet of ze hier mag blijven. Over Vasanthini uit Sri Lanka die niet kan begrijpen, dat je in Nederland zomaar over straat kan lopen. Een boek voor alle kinderen, die wel eens met vluchtelingen te maken heb ben, maar ook voor iedereen die tot nu toe alleen informatie van "horen zeggen" had. Aansluitend bij deze boeken wil ik U graag wijzen op een litera tuurlijst van kinder- en jeugd boeken die samengesteld is door de scholenwerkgroep van Amnesty International. De lijst bestaat uit een 50-tal boeken die te maken hebben met men senrechten in de ruimste zin van het woord. De boeken worden gerangschikt in 8 ru brieken. Een tentoonstelling van de in de brochure genoem de boeken is vanaf 21 septem ber te zien in de bibliotheken in Middelburg, Vlissingen en Oost-Souburg. Tenslotte een boek, dat ener zijds nog alles te maken heeft met bovenstaande boeken, maar toch ook al een voor proefje is op de Kinderboeken week, die dit jaar van 7-17 oktober gehouden wordt met als titel: "Land in ziiicht!". Van Storm op zee van An Rutgers van der Loeff verscheen on langs de vierde druk. Het boek begint in een klein dorpje aan de Schelde. Dominee Moens krijgt al maanden geen geld meer, omdat hij volgens de Middelburgse predikanten niet zuiver in de leer is. Als hij dan geld leent uit de armenkas, wordt hij veroordeeld en ver bannen naar Oost-lndië. Zijn twee zoons besluiten hem te zoeken. En dan volgt de strijd om een goede plaats op een schip naar de Oost, waar ze hun vader hopen te vinden. Maar vanuit Middelburg komen ze in eerste instantie niet ver der dan het strand van Eg- mond. Ze weten Amsterdam te bereiken en monsteren aan op "De Liefde". Maar ook daar mee komen ze niet ver. Ik ben al vier door Eva Janikovsky, uitgeverij Manó, 't Harde, f 18,90. De man in het vuur door Willi Fahrmann, Uitgeverij Christofoor, Zeist, f 29,50. Vanaf 14 jaar. Aardappels met stokjes door Christel Jansen, illustraties: Sylvia Weve, Gottmer/Vluchtelingenwerk, f 16,50, waarvan een gedeel te gaat naar de Vereniging Vluchtelingenwerk. Storm op Zee door An Rutgers van der Loeff. Ploegsma Amster dam, f 17,50. GOEDEREEDE Klein loogement" (Haven 29) Ca roline Sophia Ruizeveld, "Italiaanse impressies", za. 13] 7 uur, wo. 14-17 uur. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Schilderijen van Mathisse Arend- sen uit Goes. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13), Zwerf tocht door Zeeland, over de pa pierknipkunst van Jantje de prentenknipper. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Voormalig belastingkantoor. (A. Joachimkade 3 Goes). Estafette '93. Schetsontwerpen. Wo. t/m za. 13.00 uur tot 17.00 uur. Restaurant De Landbouw. Jan van Westraten. Pentekeningen, 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan van Westraten. Pentekeningen. Galerie van den Berge (Wijn gaardstraat 3) H. Fridfinnsson, H. Jonsson, D.Th.Magnusson, R. Si- gurdardottir, H. Sigurdsson: Over zicht van deze IJslandse kunste naars, wo t/m za 13-17 uur. Museum voor Noord-en Zuid- Beveland (Singelstraat 13, Goes) 'Zwerftocht door Zeeland', exposi tie over Jantje de prenteknipper en zijn papierkunst. Stichting PZZ, Kloetinge. Fita Blan co. "Bloemensymphonie en Hol landse landschappen in aquarel len". Expositie tot 24 september. Jakobre. Livingstoneweg 46. An neke Ruimschotel, plastieken. Tijdens kantooruren geopend. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, acquarellen en portret ten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. van af 17 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10 tot 12.30 uur en 13.30 tot 16.30 uur. Galery 'Het Gouden Briefke'. (St. Janstraat 22). Dan Meaux, olieverf schilderijen en monotypen en Ma ria Stams, bronzen beelden. Ma van 13 tot 18 uur. Di t/m vr van 10 tot 18 uur. Za. 10 tot 17 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschil derijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak ge opend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteen- sedijk 7). Goud en Velijn. Middel burgse boekbanden van de 17de tot de 19de eeuw. Openingstijden: Ma. 17.30-21 uur, Di. t/m vr. 10-21 uur, za. 10-13 uur. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Wal cheren, Veere, Vrouwenpolder, Ga- pinge en Biggekerke en Serooskerke. Openingstijden bi bliotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Maurice, Ada en Sarika Góth. Schil derijen en tekeningen. Luthers Zee land, Vier eeuwen Lutherse ge meenten in Zeeland, 250 jaar Lu therse Kerk in Middelburg. Za - ma 13.30-17 uur, di - vr 10-17 uur. "Tijd is geld, maar zal geld ook tijd wor den", tentoonstelling verschillende muntsoorten. H. Fridfinnsson, D.Th.Magnusson, HJonsson; Overzicht. Van 5 sept. t/m 4 okt. di t/ vr 10-17 uur, za t/m ma 13.30-17 uur 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Di. t/m za. 9.30 tot 18 uur. De Vleeshal. Ri chard Hefti. Houten sculpturen- video. Geopend: Di. t/m za. 11 tot 17 uur en zo. 13 tot 17 uur. Rabobank (Lange Geere 3) Carmen Milhous-Arendt en Elienne Veldkamp-Knook: gobelins en beeldhouwwerken. Te bezichtigen in de ha! tijdens kantooruren. Kuiperspoort (Schuddebeursstraat 4) Expositie "EIZS", aquarel, textiel, keramiek, tuinobjecten, papier. Francois Ryckhalshuis. Lucie Kolff- Kruisinga, olieverf en gemengde technieken. Do. t/m za. 13.00 uur tot 17.00 uur. Galerie Delta Nutsbedrijven. Toos van Agtmaal, portretten in aquarel of pastel. Geopend tijdens kan tooruren. Wandelkerk. "Het Boek dat blijft", expositie van het Ned. Bijbelge nootschap Openingstijden wo 16 sept, t/m do. 24 sept. van 9.30 uur tot 17.15 en 18.45 tot 21.00 uur en za. 19 sept. van 10.00 tot 17.00 uur. Multi Colour. (Torenweg 4a). Ellen Vlasblom, Dominiek Steinmeyer, Marij Cornelissen, Grote Zijde ten toonstelling. Openingstijden di. t/m za. 10.00 uur tot 17.00 uur. DONDERDAG 17 SEPTEMBER Robert Jack Kidney, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, aanvang 22.00 uur. "Oude Volksliedjes" m.m.v. mevr. Van de Driest en mevr. Hupkens, Bachten Reede, Vrede hoflaan 42, Vlissingen, aanvang 19.30 uur. Carillonbespeling door K. van Eersel, Stadhuistoren, Veere, aanvang 15.00 uur en 20.00 uur. VRIJDAG 18 SEPTEMBER Pianorecitel, Marianne Boer, Middelburgse Concertzaal, Mid delburg aanvang 20.00 uur. Roemeens zigeunerorkest Taraf de Haidouks, 't Beest, Beesten markt 3, Goes, aanvang 21.00 uur. Rene Froger, Dezz Champag ne Charlie, Danstheater Cosmo, Vlissingen aanvang 21.00 uur. Openluchtconcert, m.m.v. "Derek and the Dirt", Markt, Middelburg, aanvang 21.00 uur. Zeeuwse Verhalenvertellers, verhalen en liederen in zeeuws dialect. Vestzaktheater, Vlissin gen, aanvang 20.00 uur. ZATERDAG 19 SEPTEMBER Carillonbespeling, door K. van Eersel. Stadhuistoren, Veere, aanvang 19.00 uur. Orgelconcert door Len Rawle. Concert- en Gehoorzaal, Middel burg, aanvang 20.00 uur. Concert, The Blue Jeans Big Band, o.l.v. Jack de Boo van Uy- en. Grote Kerk, Veere, aanvang 20.00 uur. Muzikaal straatgebeuren, m.m.v. Onda, Muziektent Nieuw land, Nieuwland, aanvang 13.45 uur. Concert Brassband Jorko, Mu ziektent Nieuwland, Nieuwland. aanvang 19.00 uur, aansluitend lampionoptocht door Nieuwland. ZONDAG 20 SEPTEMBER Concert, Jeugdorkest "Eupho- nia". Manhuistuin, Goes, 12.00 uur - 13.00 uur. Bluesconcert, "One Way Trou ble", Bar American, Plein '40, Middelburg, aanvang 15.30 uur. DINSDAG 22 SEPTEMBER Bluesconcert, "The Doctors", Bar American, Plein '40, Middel burg, aanvang 21.00 uur. Lezing "Ontdekkingsreizen", drs. L.A. de Witte, Gemeentear chief Vlissingen, Hellebar- dierstraat 2, Vlissingen, aanvang 20.00 uur. WOENSDAG 23 SEPTEMBER Poppentheater Sim Bolus, pop penspel "Naar dromenland". Ambachtscentrum, Goes, 14.30 NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Carto grafie, van en over kaarten. Dage lijks geopend van 10 tot 17 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvlietweg 6). Werken van Wat ty Dudok van Heel, t/m 20 sept. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunstenaarsgroep "de 10 Zeeu wen". Ma. t/m za. 10 - 17 uur. Zo. 14-17 uur. Gemeentearchief Veere. (Markt 5). Veerse verleden-De gilden, ar chiefstukken. Ma. t/m za. 12 tot 17 uur. Museum "De Schotse Huizen" Kaai 25-27 Jean Bei Ning, Inkt op papier "Tegelijkertijd". Ma 13-17 uur, di - za 10-17 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlis- singen/Breskens. Op dubbeldeks veerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als va kantieland). Hotel Evertsen (voorheen Strand- hotel). (Boul. Evertsen 4). Jan Hoo- gendoorn. Aquarellen, tot 15 september. Watertoren. (Centrum voor hedendaagse kunst). R. Sigur- dardottir, H. Sigurdsson: Overzicht. Vanaf 5 sept. t/m 11 okt. wo t/m zo 12-17 uur. Pizzeria Bellamypark. Walter Ha- vinga, olieverfschilderijen. Stadhuis Tentoonstelling cursisten tekenvariété Ikindertekeningen Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Maria Hooykaas, sieraden en objec ten. Openingstijden wo. t/m vr. 12.00 uur tot 17.00 uur en zat. 10.00 uur tot 12.30 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend. WOLPHAARTSD/JK Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4). Klaas Boonstra. Schilderijen in gemengde technieken. DONDERDAG 17 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Alien III' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'High Heels' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Masala' 20.30 uur. Grand theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. VRIJDAG 18 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 19.00 uur en 'Alien III' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest' 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes. 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur en 21.30 uur. i Schuttershoftheater Middel burg, 'The Border' 20.00 uur en 'Nuit et Jour" 22.30 uur. Electro Middelburg, 'High Heels' 19.3 uur en 22.00 uur. ZATERDAG 19 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14.00 uur, 19.00 uur en 'Alien III' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 19.00 uur, 21.30 uur. Electro Middelburg, 'High Heels' 19.30 uur en 22.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Children from hotel Amerika' 20.00 uur en 'Nuit et Jour' 22.30 uur. ZONDAG 20 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14.00 uur, 19.00 uur, 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 19.00 uur en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14.00 uur, 19.00 uur en 'Alien III' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest' 14.00 uur, 19.00 uur en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 19 uur. 21.30 uur. Electro Middelburg, 'High Heels' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Lettre d'un temps d'exil' 20.30 uur. MAANDAG 21 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Alien III' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg. 'High Heels' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'To Meteoro vima tou Pelar- gou' 20.30 uur DINSDAG 22 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Alien III' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'High Heels' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Good News: von Kolporteu- ren, toten hunden und andern Wienern 20.30 uur. WOENSDAG 23 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14.00 uur, 20.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Gladia tor' 20.00 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'People of the Forest'14.00 uur, 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Lethal Weapon 3' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'High Heels' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Touki Bouki' 20.30 uur. )U ZATERDAG 19 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Oli- vier,onrust in Vogelland' 14.00 uur. ZONDAG 20 SEPTEMBER Grand Theater Goes. 'Sneeuw- witje' 14.00 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Olivier, onrust in Vogelland' 14.00 uur. WOENSDAG 23 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen II, 'Olivier, onrust in Vogelland' 14.00 uur. Grand Theater Goes. 'Sneeuw witje' 14.00 uur. mmmM 1

de Vlissinger | 1992 | | pagina 9