n L DE FAAM DE VLISSINGER «MUI Avalon met rood in de Tour Henk Sies vooral stoer en sportief 19 Eszeth presenteert Pierre Cardin L mm Mouwloze en tweed- kolberts bij Double Face Blauwe Winkel: suksesformule in vrijetijdskleding EDGAR VOS VAN OEVEREN B.V. IIW m--o-d- e- NIEUWE BURG 13 MIDDELBURG Tel. 01180-25471 modeadvieabureau bon chic bon £pnnr - u a n e iuarmc'bahlicr STEKETEE Woensdag 16 september 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER Rood is de kleur van vuur, van bloed, zon, kracht en warmte. Rood is energie. Avalon van Nieuwe Burg 13 brengt tijdens de Tour d'Elegance rood. Tijdens deze Tour zullen de sportief klassieke collecties van de merken Rosner en Mare Aurel worden gepresenteerd. Brengt Avalon tijdens de Tour rood, deze winter voert de zaak zowel warme als koele tinten. Bij de koele tinten ziet men voor al grijze, zwarte, blauwe en flessegroene tinten. Bij de warme tinten zijn de aardekleuren volop vertegenwoordigd, maar ook rood en niet te vergeten wolwit. De collecties worden weer vrouwelijker, zo valt op in de ko mende wintermode. De rok is helemaal terug, zowel lang als kort, strak en wijd, recht en plissé. De bermuda of short is ook weer aanwezig. Alles bij elkaar een draagbare, sportieve, klas sieke collectie met af en toe een modische uitschieter. Bij Ava lon exclusief te vinden merken zijn voor Middelburg Part Two, Qui Set, Fools, Carthago, Clara Lassche, Claire, Falino en Toa's. Daarnaast is er een breed assortiment van de merken Rosner en Marc Aurel. De maten lopen uiteen van 36 tot en met 44. Welkom bij Avalon! Ook dit najaar is Henk Sies 'special basics' weer een enthousi aste deelnemer aan de Tour d' Elegance. Er zijn prachtige kleu ren in de nieuwe collecties die nog beter tot hun recht komen in de pas vergrote winkel op Pottenmarkt 5-7, nu met twee in gangen, een aan de dameszijde en een aan de herenzijde. De modellen van Henk Sies, twee jongens en twee meisjes, showen tijdens de Tour op een spontane wijze een beperkt deel uit de nieuwe collectie. Het accent van de presentatie komt te liggen op het stoere en sportieve gedeelte. De dressmen showen een deel van de ruige Diesel Leer collectie, met een aangepaste combinatie en -ter completering van het geheel- dragen ze daarbij Palladium schoenen, die de komende winter bij Henk Sies ook verkrijgbaar in suede en leer, in een laag en een hoog model. Van de merken Inwear, Sissy-boy, Diesel Donna, Esprit, Judy en King Louie is er een uitgebreide nieuwe collectie aanwezig voor de dames. Voor de heren zijn er prachtige polo's van Mah- nique, mooie lamswollen truien van Sissy-boy en ook Diesel heeft prachtige kleuren in de twill jeans. Ter ondersteuning van het hele gebeuren heeft Henk Sies zaterdag een speciale at tractie in de winkel. 11 Double Face, gevestigd aan de Lange Delft-promenade is ook present op de Tour d'Elegance. De kleuren die de collecties dames- en herenkleding bij Double Face bepalen zijn voor na jaar en winter bruin, ecru, taupe, staalblauw, lavendel en an traciet grijs. Nieuwe trends in de dameskleding zijn de mouwloze kolberts en gilets met lange, wijde rokken of lange, strakke doorknooprokken. De damesmerken die Double Face presenteert zijn Turnover, Triangle, Chillytime, Expresso, Nafnaf e. a. Bij de heren zijn het tweedkolberts in verschillende dessins die overheersen in het modebeeld, naast polo's in diverse jac quards en materialen voor de informele man. Ook heeft Double Face een zeer uitgebreide collectie herenoverhemden zowel in ruitdessin als in viscoseprints. Herenmodemerken zijn o.a.: Lo ve casuals, Panmo Passion, Tom Tailer, Le Laureat, Donovan e.a. Double Face kenmerkt zich vooral door veelzijdigheid in haar assortiment, van netjes tot sportief. Alweer bijna 10 jaar is De Blauwe Winkel gevestigd op de Nieuwe Burg. nr. 27. een van de meest suksesvolle vrijetijds- kledingzaken in Zeeland. Natuurlijk ging dat niet vanzelf. Een goede neus voor de juiste merken en voor de juiste samenstelling van de kollekties en niet te vergeten de juiste verhouding prijs-kwaliteit zijn een paar voorbeelden voor dat sukses. Door wekelijks in te spelen op de wisselende interesse van het publiek op het modegebeuren is De Blauwe Winkel ook de meest aktuele in zijn soort. In samenwerking met Mercedes-Benz showt de Blauw Winkel een zwarte Mercedes Cabrilet SL Autm. met lederen bekle ding. Ter beschikking gesteld door autobedrijf van Oeveren in Goes. Gecombineerd met de vrijetijdskleding van De Blauwe Winkel een prachtig en boeiend schouwspel. AUTOMOBIELBEDRIJF A. Plesmanweg 2 - Goes Telefoon 01100 - 12730 Mercuriusweg 25 - Vlissingen Telefoon 01184 - 18351 Een van de belangrijkste merken in de collectie van mode- adviesburo Eszeth, Loskade 9 in Middelburg is Pierre Cardin, een exclusieve collectie, al was het alleen maar vanwege het feit, dat dit merk altijd voor andere kleuren kiest dan de mode kleuren, dus ook voor de wintercollectie. Niet alleen in kleur combinaties maar ook in zijn modellen gaat Pierre Cardin heel gewaagd te werk. Steeds meer mensen raken, ondanks het prijskaartje dat er aan deze kleding hangt, in het merk geïnte resseerd. De consument blijkt nu meer te gaan kijken naar goede stoffen en modellen en pas daarna naar de prijs. Bij het mode-adviesburo Eszeth van Cora Zuidema valt de to tale collectie van Pierre Cardin te bewonderen. Er zijn twee items in die wintercollectie te onderscheiden: mooie stoffen en andere kleuren dan de trendy kleuren voor de business- vrouw/sportief/klassieke vrouw en trendy kleuren en strakke modellen voor de modische vrouw. Bij alle jasjes zijn twee soorten rokken, pantalons en bermuda's gemaakt zodat men door verschillende combinaties de ene keer als modisch ge kleed kan gaan en de andere keer als jonge vrouw. De sa- menw. met de fabrikant van Cardin die ook de merken Geissier en Mettner maakt en door Eszeth gevoerd worden, nemen qua details iets over van Pierre Cardin. Met z'n allen worden ze dus sterker. boutique Lange Noordstraat 2 (t.o. het Stadhuis) Middelburg 01180 - 40293 Oêê- DE BLAUWE XV "7 WINKEL Nieuwe Burg 27 4331 AG Middelburg Tel. 01180-38478 St. Janstraat 27, Middelburg Tel. 01180-14811 Bereik baai van maandog t/m zaterdag loskade 9 4331 HV Middelburg tel 01180-35047/23246 Gehele week: GELDERS VOLKOREN2.45 2 APPELFLAPPEN2.45 5 MINI-EIERKOEKEN1.10 Donderdag: NATUURBROOD1.95 3 GEVULDE HEREN halen2 betalen Vrijdag/zaterdag: CAKESTUK met slagroom van 6.95 voor4.95 DUS 2 GULDEN VOORDEEL 2 SAUCIJZEN2.45 Er is brood en brood van Maarten Steketee en dat proeft u! Kanaalstraat 2. Oost-Souburg. 01184-61291 (Vlissingen "Kios" Hogeweg)v

de Vlissinger | 1992 | | pagina 11