a Caresse-mode Ötchidee HGFNSNSI A Met Jan Jongepier sportief de 'Tour' in Benetton en individualiteit citybloem Ware klasse bij Madame Couture Modezaak Edgar Vos is jarig Peter Christ: authentiek De Vroedt-Hooftman: vanmodisch tot klassiek VOOR DE TWEEDE KEER MOBIELE MODEPRESENTATIE De in september vorig jaar voor het eerst gehouden 'Tour d'Elegance' in Middelburg blijkt naar meer te smaken. Vandaar dat dit bijzondere evenement in de ze septembermaand een tweede presentatie beleeft. Dus bij deze wordt de lezer, die zich graag een beeld wil vormen van de ontwikkelingen op het gebied van de najaars- en wintermode, erop geattendeerd om toch vooral zaterdag 19 september vrij te houden. Die dag wordt tot twee keer toe een mobiele mode presentatie gehouden. Deelnemers zijn Avalon, Blauwe Winkel, De Vroedt Hooftman, Benetton, Peter Christ, Henk Sies, Mada me Couture, Edgar Vos, Vinea Vera, Double Face, Bo dy Line, Caresse Mode, Jongepier en Eszeth. De eerste rit heeft om 11 uur de Markt als startpunt. Daarna gaat de karavaan via Lange Delft, Segeers- straat, Houtkaai en St. Janstraat opnieuw naar de Lange Delft waar op de hoek van de Segeersstraat tussen 11.20 en 11.35 uur een eerste stop wordt ge maakt. Daarna gaat het via Lange Delft, Korte Delft, oversteek parkeerplaats Damplein, via Korte Delft, Lange Delft, Koorkerkstraat naar de Nieuwe Burg, waar tussen 11.55 en 12.10 uur een tweede stop is gepland. Vervolgens leidt de route via Markt, Gra venstraat, Zusterstraat, Korte Geere naar het Geere- plein. De derde stop is daar van 12.30-12.45 uur. Tussen 13-14 uur worden de aan de Tour d'Elegance deelnemende wagens op de Markt geparkeerd. Vanaf 14 uur wordt de route voor de tweede keer gereden. Stops zijn dan aldus gepland: hoek Segeersstraat 14.20-14.35 uur, Nieuwe Burg 14.55-15.10 uur, Gee- replein 15.30-15.45 uur. CITY Janssens Vlissingen BV ooHman Plein 1940 2 Middelburg \cune Lange Delft 111 Middelburg UNITED COLORS OF BENETTON. Vimill IIUIST Mode 10 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 16 september 1992 Naast de basic collectie presenteert Benetton, met zaken aan de Geere Passage in Middelburg en de Walstraat in Vlissingen, een paar belangrijke tendensen waarin individualiteit voorop staat. De ruit is een belangrijke tendens deze winter met enerzijds de chanel ruit in de hoofdkleuren zwart/wit en zalm en anderzijds de Engelse ruit met warme tinten groen, beige en wijnrood. De chanel-achtige mantelpakjes hebben korte colberts met bijpas sende korte rokken of leggings. In de Engelse ruit geven licht getailleerde colberts met daaronder nauwsluitende broeken met omslag de toon aan. Benetton kiest voor het komende winterseizoen niet alleen voor warme kleuren, maar ook voor heldere kleuren als lila, zalm, groen en lichtblauw. Nieuw is deze winter de kleur mais- ~3 Lange Viele 14, Middelburg 01180-25075 geerepassage 14 - middelburg walstraat 90 - vlissingen Hobeinstraat (showroom Gildeweg) VLISSINGEN DIJK WEL MIDDELBURG Veerseweg 1U4 4332 BJ Middelburg Tel, 01180-29955 Pres. Rooseveltlaan 772, Vlissingen, telefoon «1184-17100 Kalverstraat 1, Middelburg, telefoon 01180-25851 geel, die gecombi neerd wordt met zachte bruine tinten. Trendsetter is deze winter de lange rok, die zowel strak als wijd mag zijn. Daarnaast is er het vest met ritssluiting. De winterjas sen die veelal zijn uitgevoerd in een wollen stof zijn afgeleid van het swegger model, maar dit keer met een dubbele knoopsluiting. Maar u kunt natuurlijk ook bij Benetton terecht voor de tradi tionele lamswollen truien en de eigen jeanscollectie. Graag zien wij u terug bij één van onze Benetton winkels en bij de Tour d'Elegance. Sporthuis Jan Jongepier, Langeviele 35 presenteert tijdens de Tour d'Elegance de merken Luhta, Cruyff en Pee Dee Dee. In de winkel aan de Langeviele zijn overigens nog meer merken aanwezig zoals Mayer, Story High Q e.a. Tot de straatbeeldkleding behoren jacks met dons, doorgaans uitgevoerd in effen kleuren, met rood als veel voorkomende kleur. De technische collectie is voornamelijk te vinden in de wintersportmerken, die in de meeste gevallen ook een straat beeldcollectie brengen. De stoffen die voor de wintersportcollectie werden gebruikt zijn functioneel en van een hoogwaardige kwaliteit. Daarom is deze kleding ook een stuk duurder. De technische kleding is winddicht, waterdicht en ademend. Sporthuis Jan Jongepier verwijst voor een presentatie van de wintersporthardware naar de collectie in de winkel. Daar valt een keuze te maken uit een verscheidenheid aan merken ski's, skischoenen en bindingen. Jongepier brengt deze winter weer tal van ski-setaanbiedingen. Als vanouds kan het ski- onderhoud plaats vinden in de eigen goed geoutilleerde werk plaats, waar een steenslijper, een waxautomaat en belagappa- ratuur een volledige verzorging garanderen. Dat ware klasse zich niet verloochent kan men het beste on dervinden door een bezoekje te brengen aan damesmodezaak Madame Couture, Lange Delft 11 in Middelburg. U vindt er een collectie met maten tussen 38 en 46, die in kleur en uitvoering volledig maar op geheel eigen wijze aansluit op het voor de ko mende winter geschetste modebeeld: jassen met capuchons en bont, veel 3/4 of 7/8 jassen, bestaande uit cashmire en re genmantels met wollen voeringen. Ook in pakken en combina tiesets komt dat nieuwe winterse modebeeld tot uiting. Madame Couture brengt exclusieve modemerken als Alexan der en het hele sterke Patrizia S en komt tegemoet aan de wensen van verschillende doelgroepen. Voor de wat oudere generatie zijn er hele mooie deux-pieces van het Italiaanse modehuis Jibi. Voor de bruidsmoeders zijn er 3-delige pakken, die ook geschikt zijn voor dagelijks gebruik. Madame Couture staat bekend om haar chique maar toch sportieve mode. Nieuw in de rokkencollectie is de lange rok met split. Daarnaast zijn in de komende wintercollectie de ge wone rokken, plooirokken en pantalons gehandhaafd. De trui en en vesten zijn geheel volgens de modetendens voornamelijk lang. Aardkleuren als zand, beige en kleuren naar bruin toe kunnen in blazers, rokken, pantalons, blouses en jumpers tot verrassende combinaties leiden. De damesmodezaak Caresse-Mode is gevestigd in het hoek pand aan de Korte Geere en Gortstraat, uitkijkend op het Plein 1940. Van onze zaak kun je met recht zeggen: klein maar fijn. Een kleine winkelruimte, waar overigens toch een flinke collectie in past. Deze collectie die u er aantreft, is ronduit fijn te noemen. Op de elders in Middelburg geboden dameskleding proberen wij verrassende aanvullingen te brengen. Dit vergt veel inzet, maar het resultaat is een gevarieerde col lectie in aparte modieuze stoffen en modellen, bestemd voor dames van vele leeftijden. Overigens, een gedeelte van de collectie is bestemd voor de grotere maten. Op deze Tour d' Elegance geven wij hieruit een voorbeeld. De te gebruiken eigen auto, ook klein maar fijn, is een opvallende tweezitter-sportwagen, zodat we met een mannequin met een treffende keus uit onze winkel verrassend voor de dag komen. Let u maar op Voor de modezaak Edgar Vos aan de Lange Noordstraat 2 in Middelburg is het een extra feestelijke Tour d'Elegance omdat de zaak op de dag van het mobiele modefestijn precies 1 jaar bestaat. De vestiging in Middelburg maakt deel uit van een ke ten van 16 boutiques die, verspreid door heel Nederland, de confectielijn van Edgar Vos verkopen. De grote kracht van Ed gar Vos is de belijning die waar nodig lichaamsvormen accen tueert of juist camoufleert. Naast de belijning wordt ook veel aandacht geschonken aan de keuze van kleur en stoffen. Deze winter voert Edgar Vos o.a. kleuren als Aubergine, Bor deaux, Oosterse printen, warm rood, diep blauw en zwart. Ook de krijtstreep zwart/wit en zwart/bruin zullen niet ontbre ken. De collectie voor de komende winter loopt uiteen van wollen truien met prachtige applicaties, vesten, geborduurde tailleurs tot en met rokken, jurkjes en driedelige van chiffon ge maakte pakjes. Peter Christ Mode, Langeviele nr. 1, noemt zich graag 'the au thentic basis store'. Authentieke stijlen en modellen zijn bij Pe ter Christ Mode vertegenwoordigd door de merken: Gapstar, Chipie, Levi's, Lee originals. Wrangler classics, John Partridge wax-coats en Fred Perry sportswear. Deze winter brengt Peter Christ een grote verscheidenheid in jassen en jacks. Daarbij is gebruik gemaakt van materialen als wol, canvas, poplin, gestonewashed nylon en leer. Volgens Pe ter Christ zit de vernieuwing in overhemden in het overshirt met ritssluiting. Het overshirt wordt zowel over als in de broek gedragen. Truien zijn er in allerlei variaties te vinden in de winkel van Peter Christ, vooral lambwool (20 kleuren) als vest, V-hals, Polo, ron de hals en coltrui. Maar als basis is toch de jeans niet weg te denken. Deze winter zijn vooral de Deep Tones erg belangrijk. Naast diverse blauwtinten zijn kleuren als groen, zwart en bruin erg in trek. Bij Peter Christ is casual kleding te vinden van o.a. merken als Part-two, William Lockey lambwool, Ambrozzio en Gapstar. Van modisch tot klassiek: zo kan de collectie worden om schreven van dames- en herenmode De Vroedt-Hooftman, Plein 1940 nr. 2, ook al een deelnemer aan de Tour d'Elegance. Het is een zaak met een bekende klank. Maar wat wil je ook als het jaar van oprichting 1930 is. De Vroedt-Hooftman presenteert de nieuwste najaarscollectie met costuums en colberts van Peter van Holland en Ferking- hoff. De pullovers zijn van Pierre Monnee en Louis Estere. Alle jacks en jassen zijn van John-Slim en Bush. De winterkleuren zijn bordeaux, groen, grijs en petrol. Alles is heel goed combineerbaar. De overhemden zijn van Le Dub en Louis Estere. langeviele 35 sport middelburg MODE CARLA KEULEMANS Korte Geere 1 4331 LE Middelburg tel. 01180-24691 m o cl e Lange Delft 19 Middelburg 01180-40412 The authentic basic store lange viele 1, middelburg, 01IS0-37003

de Vlissinger | 1992 | | pagina 10