Een serie voor wie meer wil ONTDEKKINGS REIZEN f Gaslampen op Goese Nachtmarkt Wat is mijn schilderij waard? SEPTEMBER IS CULTUURMAAND IN ZEEUWSE 27 AUGUSTUS T/M 2 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND Zeeland maakt zich weer op voor een maand vol culturele evenementen. Het culturele seizoen is net van start gegaan als begin september de Zee land Cultuurmaand los barst. De hele provincie ademt dan de sfeer van kunst uit. Niet alleen de grote steden, maar ook de kleine dorpen op het platteland. Zij bruisen i van de activiteiten als kamermuziek, jazz, beel dende kunst, work shops, excursies en ten toonstellingen. Maar er is meer. Festivals bijvoor beeld, zoals het Film festival Zeeland en het - festival van Zeeuwsch Vlaanderen. Festivals Greetje Bijma Film Expositie KINDERBOEKEN Margreet Meulmeester OOG 4 >GHT U1GEN TO Woensdag 26 augustus 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Üjf IM lïï M Ü5f In de ban van de kunst De vierde September Cultuur maand gaat woensdag 2 sep tember van start met zuidelijke klanken in de Basiliek van Hulst. Nadat staatssecretaris van Eco nomische Zaken mevrouw Y.C.M.T. van Rooy de officiële opening heeft verricht, spelen vi oliste Emmy Verhey en pianist Carlos Moerdijk Spaanse werken van De Falla, Granados en De Sa- rasate. Het tweede deel van het concert verschijnen de bariton Marco Bakker en sopraanzange res Sylvia Leenvaart op het podi um. Zij worden begeleid door het Haags Salonorkest 'SOFA'. Nadat de spits is afgebeten be- ginnen in een aantal Zeeuwse plaatsen tegelijk verschillende festivals. Op Schouwen- Duiveland heeft de Stichting Ka- mermuziek Zeeland een serie ^.concerten samengesteld, die worden gegeven in oude histori sche akoestisch gezien bijzonde re gebouwen. Het karakter van de kamermuziek krijgt in die om geving een extra dimensie. Leonard Bernstein is de centrale persoon tijdens het festival van Zeeuwsch-Vlaanderen. In het muziekprogramma is veel plaats ingeruimd voor deze in 1990 overleden Amerikaanse compo nist en dirigent. Een hoogtepunt is de uitvoering van zijn drie sym fonieën. Daanaast speelt het Ka merorkest van Georgië een bewerking van zijn bekendste werk "The West Side Story'. De reeks landenthema's, waarin tij dens vorige jaren Rusland, Skan- dinavië en Portugal al aan bod kwamen, wordt voortgezet met Spanje. Twee publiekstrekkers hierbij zijn de uitvoering van Men- delssohns Die Hochzeit des Ca- macho door Anima Eterna en het Juchendchor Aachen en de uit voering van de Misa Flamenca, geschreven door de gitarist Paco Pena. ^Zoals gezegd spelen niet alleen de grote plaatsen een rol in de Zeeland Cultuurmaand. Het be wijs daarvan levert Waterland: kerkje, een klein dorp vlakbij de Belgische grens. Zaterdag 15 september wordt dit plaatsje om getoverd tot één groot podium voor muziek en theater. De meest in het oog springende ar tieste bij dit tot Waterland Cul tuurland gedoopte festival, is Greetje Bijma. Deze stemacroba- te is de eerste vrouw die de Boy Edgar Prijs voor de jazz en geïm- proviseerde muziek in ontvangst mocht nemen. Met haar virtuoze stem en theatrale mimiek is ze één van de meest expressieve zangeressen van Nederland. Naast Greetje Bijma treden ook de theatergroep Theatro 4 uit Estland en de groep Jablkon uit Tjechoslowakije op. Artiesten die iets dichter bij huis optreden zijn de komiek Walter Jiris en de theaterclowns Wurre Wurre uit België en het Nederlandse WACKO. Een heel ander soort festival is Het Filmfestival Zeeland, waarbij nieuwe films en avant-premiéres aan het publiek worden gepre senteerd. Het NRC-Handelsblad noemt het het vierde belangrijke festival na het Filmfestival Rotter dam, de Nederlandse Filmdagen in Utrecht en het Documentary Festival in Amsterdam. Het pro gramma van het festival bestaat uit avant-premiéres van bekende en bekroonde films. De meeste zijn pas in de loop van het vol gend seizoen in de Nederlandse bioscopen te zien. Naast dit inter nationale repertoire worden er ook films uit het Zeeuwse Filmar chief gedraaid, die een beeld ge ven van het vooroorlogse Zeeland. Ook tentoonstellingen en een educatief programma vormen een onderdeel van de Cultuur maand. In één van de oudste straatjes van Middelburg, de Spanjaardstraat wordt een vensterbankproject gehouden. De kunstenaarsgroep Cheops maakte speciaal voor de venster banken van deze huizen kerami sche voorwerpen. Daardoor krijgt de straat het uiterlijk van een ga lerie met vitrines. In de Grote Kerk van Veere worden in de maand september 25 glas-in- lood ramen tetoongesteld. Zij be horen tot het vroegst bekende werk van Plasschaert uit Veere. Hij maakte onder meer afbeeldin gen van zeegezichten, land schappen en de kerk van Veere. Het educatieve programma is in elkaar gezet door de Stichting Educatief Toerisme Zeeland. De natuur, geschiedenis en kunst bieden een ondergrond voor de workshops, cursussen en lezin gen die gedurende de maand september worden gegeven. Naast alle 'losse' boeken ver schijnen er ook heel veel boe ken in series. Die series zijn er in alle soorten en onderwer pen. Denk maar aan het aloude 'Pinkeltje' of aan de boeken waarvan u regelmatig een aan bieding in de bus krijgt. Je weet waarmee het begint, maar nooit wanneer het eindigt. Ik koos voor verschillende se ries, die al in zijn geheel of ge deeltelijk verschenen zijn. Series met zeer uiteenlopende onderwerpen. Om te beginnen 'Ooggetuigen', verschenen bij uitgeverij Van Holkema en Warendorf. Deze uit Engeland afkomstige serie omvat in totaal 40 delen, waar van er tot nu toe 16 ver schenen. Elk jaar komen er 8 delen bij. De boeken zijn bestemd voor kinderen vanaf ongeveer 10 jaar. De meest uiteenlopende onderwerpen komen in deze serie aan bod. Een voorbeeld van de 4 laatst verschenen on derwerpen: 'Katten', 'Honden', 'Ontdekkingsreizen' en 'Wereld van de Bijbel'. Dit najaar komen daar dan 'Films', 'Kostuums', 'Paarden' en 'Schepen' bij. Elk boek bevat veel beknopte in formatie over het te behande len onderwerp. Zo behandelt het boek 'Ontdekkingsreizen' de geschiedenis van de eerst beschreven expedities, en dan gaan we zelfs terug naar de Egyptenaren, tot aan de ont dekking van de ruimte in onze tijd. 'Wereld van de Bijbel' geeft veel informatie over de oude volken, hoe mensen leef den, aten, zich kleedden. Ook weer voorzien van veel illustra ties. In 'Katten' en 'Honden' wordt b.v. iets verteld over de geschiedenis van het dier, de verschillende families, rassen, speciale exemplaren en ver zorging. Uitgeverij Casterman kwam met de serie 'Op stap met we tenschap'. De serie bestaat uit een viertal boeken: 'Licht', 'Be weging', 'Water' en 'Struc tuur', allen samengesteld door Kim Taylor. Ook deze serie is afkomstig uit Engeland. Steeds wordt in deze 'doe en weet' boeken een onderwerp behan deld op 2 naast elkaar liggende pagina's. Uiteraard zeer sum- mier. Bij elk onderwerp vindt de lezer een proef om zelf te doen en een kort 'Weetje?!'. Van elk van deze onderdelen een voorbeeld: Bij het onderdeel 'vriezen' in het boek 'Water' leer je hoe je ijs kouder kunt maken. Dit gaat heel eenvoudig. Maar wat te denken van een proef die je laat ontdekken hoe buigzaam een garnaal is, eerst ongepeld, dan gepeld. Wel erg ver ge zocht. Een 'Weetje?!' uit het boek 'Licht': Je zou 250.000 volle manen nodig hebben om de aarde net zo helder te ver lichten als de zon haar verlicht. Elk boek besluit met een ver klarende woordenlijst. Uitgeverij Infodok geeft een se rie uit onder de titel: 'Beroem de wetenschappers'. Elk boek gaat over een persoon die in de wetenschap van zeer grote be tekenis is geweest. We vinden dan ook namen die haast elke volwassene wel kent: Albert Einstein, Thomas Edison, Ja mes Watt. In een vlot leesbare stijl verhalen de boeken over het leven en werk van deze be langrijke personen. Erg leuk voor kinderen vanaf 11 jaar die interesse hebben in techniek en wetenschap. Dit najaar zal van deze serie het laatste deel verschijnen. Dat gaat over Alexander Graham Bell, de uit vinder van de telefoon. Nog zo'n serie over beroemd heden. Van uitgeverij Caster man komt 'De schilder en zijn verhaal'. Tot nu toe verschenen in deze serie 6 boeken over be roemde schilders zoals Picas so, Chagall en Van Gogh. Onlangs verscheen het boek over Matisse. De verhalen in deze boeken zijn geschreven in een soort dagboekachtige vorm. Steeds speelt een kind de hoofdrol. Door een toeval wordt het kind op het spoor van een schilder gezet. En dan vloeien waarheid en fictie door elkaar met het doel de lezer een beeld te geven van de schilder en zijn tijd. En dét voorzien van vele illustraties en reprodukties. Voor kinderen die van fantasie én van schilder kunst houden misschien wel leuk. Ik vond de verhalen wel erg fantastisch. Als laatste serie de 'Juwelen uit de wereldliteratuur'. Ze zijn al verschenen in vele vormen; de verhalen over Robin Hood en Moby Dick. Uitgeverij 'De Eekhoorn' bracht ze nu ook uit. Kenmerk van deze uitgaven: Gemakkelijk leesbaar en voor zien van vele illustraties. Op 'De hut van oom Tom' en 'De reis om de wereld in 80 dagen' moeten de liefhebbers van de ze boeken nog even wachten. Half september komen ze uit. Ik besluit deze aflevering niet met een serie, maar met een boek dat zo veel kijk- en lees werk bevat, dat je er je laatste vakantieweken menig uurtje mee door kan brengen. En dat geldt niet alleen voor de kinde ren, ook ouders zullen er een tijd mee zoet kunnen zijn. Het gaat om het boek 'Dwars door gesneden' van Stephen Biesty en Richard Platt. Het boek bevat 18 interessante onderwerpen die zó getekend zijn, dat je er zowel de binnen- als de buitenkant van ziet. Bij allerlei onderdelen van de teke ningen staat een toelichting. Maar dan wel op zo'n manier, dat het geheel toch overzichte lijk blijft. De tekst bevat veel in teressante wetenswaardigheden. Beroem de gebouwen, zoals het Empire State Building, speciale vaar tuigen, een boorplatform en een metrostation, het is alle maal te vinden in dit boek. Ver der vind je nog 2 uitklappagina's die, als ze uit geklapt zijn, een poster vormen van meer dan een meter breed, zodat het passagiersschip en de stoomtrein wel helemaal tot hun recht komen. Een heel bijzonder boek. 'Ooggetuigen', uitgevering v. Holkema en Warendorf, Houten, f 19,90 per deel. 'Op stap met wetenschap', uitgeverij Casterman, Dronten, f 21,90 per deel. 'Beroemde wetenschappers', uitg. Infodok, Amsterdam, f 24,90 per deel. 'De schilder en zijn verhaal', uitg. Casterman, Dronten, f 24,90 per deel. Juwelen uit de wereldliteratuur', uitg. De Eekhoorn, Apel doorn, f 29,90 per deel. 'Dwars doorgesneden', van Stephen Biesty en Richard Platt, uitg. Zirkoon, Amsterdam, f 37,50. GOES Pasadena Roof Orchestra, één van de prominente ensembles tijdens het jazzfestival in Domburg. Tenslotte is er op vrijdag 18 en zaterdag 19 september het festi val Jazz Down By The Sea Dom burg 1992. Een festival waar de liefhebbers van de oude-stijl-jazz niet omheen kunnen. Vrijdags is het kroegentocht en zaterdag avond treedt de topper The Pasa dena Roof Orchestra op. Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 uur. hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Mevrouw Rooze, schilderijen. Di. t/m za. van 9 tot 18 uur (tot 31 augustus). Oosterscheldeziekenhuis. ('s- Gravenpolderseweg 114) Jan van Die- men, sportmotieven in olieverf. Mu seum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13), Zwerftocht door Zee tand, over papierknipkunst van Jantje de prentenknipper. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Galerie Bekenes. (Dorpstraat 10, Kat- tendijke). Alie Bekenes. Schilderijen (t/m 31 augustus). Gezondheidscentrum Magnolia. (Mag nolia, Goes). Els de Pagter en Janet M. van Bobo en leerlingen. Aquarellen. Cock-Hazelager-Francken. Handge- vormd keramiek (t/m 31 augustus). Restaurant De Landbouw. Jan var Westraten. Pentekeningen. 't Hoekje. (Wilhelminadorp). Jan var Westraten. Pentekeningen. KAMPERLAND Restaurant PapilionLydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. vanaf 17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis. Gerda Beyél. olieverf - schilderijen. Ma. t/m vr. 9 tot 16 uur. MIDDELBURG Roosevelt Stdiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-19451 en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10 tot 12.30 uur en 13.30 tot 16.30 uur. Galery 'Het Gouden Briefke'. (St. Janstraat 22). Dan Meaux, olieverf schilderijen en monotypen en Maria Stams. bronzen beelden. Ma van 13 tot 18 uur. Di t/m vr van 10 tot 18 uur. Za. 10 tot 17 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Wer ken van J.W. van Tri rum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56), schilderijen, tel. 01180-29419. Da gelijks geopend. Middelburgs Koffie huis. (Langeviele 61). Walter Havinga. Schilderijen. Multi Colour. (Torenweg 4a). Amiran Djanashvili, Beeldhouwwerken en schilderijen. Open: di. t/m za. 10 tot 17 uur (t/m 29 augustus). Atelier Anneke Ruimschotel. (Groot mede 66). Staal/touw plastieken. Op tel. afspraak geopend. Tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). Jan Malwauw. Foto's over de he dendaagse Midden-Molukken. Ope ningstijden: Ma. 17.30-21 uur, Di. t/m vr. 10-21 uur, za. 10-13 uur. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walche ren, Veere, Vrouwenpolder, Gapinge en Biggekerke en Serooskerke. Ope ningstijden bibliotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Mauri ce, Ada en Sarika Góth. Schilderijen en tekeningen. Di. t/m vr. 10-17 uur, za. t/m ma. 13.30-17 uur. Eveline van Duijl Installatie. 't Zeepaartje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Di. t/m za. 9.30 tot 18 uur. Wandelkerk. Leerlingen Klimopschool, tekeningen. Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Jon van de Riet, tekeningen en schilderijen 'over natuur'. Do. t/m za. 13 tot 17 uur en op afspraak. ABN AMRO Bank. (Markt 7). David Heijgelaar, pasteltekeningen (t/m 31 augustus). Galerie Icon. (Wagenaarstraat 16). Pier re van Soest, tekeningen en litho's. Wo. t/m za. van 10 tot 16 uur (t/m 31 au gustus). Rabobank. (Lange Geere 3). Marijke Visser. Schilderijen (t/m 31 augustus). De Vleeshal. Richard Hefti. Houten sculpturen-video. Geopend: Di. t/m za. 11 tot 17 uur en zo. 13 tot 17 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Koffieshop: Il se van Loo, schilderijen en acryl. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). Werken van Watty Dudok van Heel. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunstenaarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma. t/m za. 10 - 17 uur, Zo. 14 - 17 uur. Museum De Schotse Huizen. (Kaai 25-27). Verzameling van Aernout ba ron van Lynden. Kunstenaarsaffiches. Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m za. 10 tot 17 uur (t/m 29 augustus). Gemeentearchief Veere. (Markt 5). Veerse verleden-De gilden, archiefstuk ken. Ma. t/m za. 12 tot 17 uur. VLISSINGEN WEMELDINGE DONDERDAG 27 AUGUSTUS VRIJDAG 28 AUGUSTUS Carillonbespeling, K. van Eer- sel, stadhuistoren, Veere, 15 tot 16 uur. Beiaardconcert, Jacques Maassen, Abdijplein, Middelburg, 19.30 tot 20.30 uur. Beiaardconcert, Jos Wouters, Grote Kerk, Goes, 19.30 tot 20.30 uur. VRIJDAG 28 AUGUSTUS Marktorgelconcert, Hans Avontuur, St. Jacobskerk, Vlis- singen, 12 uur. Orgelconcert, Jos Vogel, Lu therse Kerk, Middelburg, 20.30 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Nachtmarkt, Grote Markt. Goes, 21 tot 2 uur. Tatjana, optreden, danstheater Cosmo, Vlotaweg 3-5, Vlissin gen, 00.30 uur. ZATERDAG 29 AUGUSTUS Orgelbespeling, Klaas Jan Mul der. Ned. Herv. Kerk. Kapelle, 20 uur. Carillonbespeling, K. van Eer- sel, stadhuistoren, Veere, 19 tot 20 uur. Dansavond, mmv. Stardust, De Lammerenbrucht, Vlissingen, 20.30 uur. Nachtmarkt, Grote Markt, Goes, 21 tot 2 uur. Orgelconcert, Kees van Eersel, Grote Markt, Veere, 20 uur. MAANDAG 31 AUGUSTUS Manhuisconcert, Eat London Divisional Youth Band, Zusterstraat, Goes, 12 tot 13 uur. Clown Jopies Kindershow, theater de Parel, Babelweg, Domburg, 19 uur. DINSDAG 1 SEPTEMBER Carillonbespeling, Sjoerd Tam- minga. Grote Kerk, Goes, 13.30 tot 14.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22 uur. Nostalgisch met gaslampen ver licht, moet de Goese Nachtmarkt weer van heinde en ver marktkra mers en bezoekers aantrekken. Voor de vierde keer organiseert de Marktpromotie Goes van de Centrale Vereniging voor Ambu lante Handel samen met de vere niging Horeca Grote Markt deze happening op 28 augustus van 20.30 tot 1.00 uur. De bezoekers zullen naast stille kramers ook kooplui aantreffen die hun artike len met een rappe tong aan de man proberen te brengen. Er zijn allerlei produkten te koop: van sieraden uit Mexico. India of Suri name tot bloemen, fruit en sla gersleverworst. Deze laatste artikelen kunnen de bezoekers, als ze geluk hebben, tegen één derde van de normale marktprijs bemachtigen. Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Gemeentearchief Vlissingen. (Hellebar dierstraat 2). Natte golven en droge handdoeken. De toeristische ontwikke ling van Vlissingen (t/m 28 augustus). Hotel Evertsen (voorheen Strandhotel). (Boul. Evertsen 4). Jan Hoogendoorn. Aquarellen Watertoren. (Centrum voor hedendaagse kunst). De Sirenen. In stallaties en schilderijen. Wo. t/m zo. 12 tot 17 uur (t/m 30 augustus). Pizzeria Bellamypark. Walter Havinga, olieverfschilderijen. Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie De Hoekweide. (Nazareth 4). Klaas Boonstra. Schilderijen in ge mengde technieken. Het Venduehuis der notaris sen uit den Haag komt weer naar Zeeland. Wie benieuwd is naar de waarde van een dierbaar schilderij of een kunstvoorwerp, kan op vrij dag 28 augustus van 10 tot 5 uur terecht in de Stads schouwburg in Middelburg. Die dag zijn experts van het Venduehuis aanwezig die kosteloos taxaties verrichten en informatie kunnen geven over het betreffende kunst voorwerp. Te veilen goederen worden op deze dag zonder kosten naar den Haag ge transporteerd waar ze op een veiling ter verkoop worden aangeboden. De komende na jaarsveiling vindt plaats van 10 tot en met 12 november in Pulchri Studio den Haag. Daar komt het beste onder de ha mer van wat het Venduehuis te bieden heeft. Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Flod der in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Aliens III' 19 en 21 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Bat man Returns' 19 en 'Basic In stinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg. 'The Hand that Rocks the Cradle' 19.30 uur en 'Shining Through' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Urga' 20 uur en 'Married to the Mob' 22.30 uur. ZATERDAG 29 AUGUSTUS Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Flod der in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Aliens III' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Bat man Returns' 14 en 19 en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. ■W.W.TOVAW. Electro Middelburg, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19.30 uur en 'Shining Through' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Urga' 20 uur en 'Married to the Mob' 22.30 uur. ZONDAG 30 AUGUSTUS Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Flod der in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Aliens III' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Bat man Returns' 14 en 19 uur. en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Hand that Rocks the Cradle' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Urga' 20.30 uur. MAANDAG 31 AUGUSTUS Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Flod der in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Aliens III' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Bat man Returns' 19 uur en 'Basic In stinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Hand that Rocks the Cradle' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Urga' 20.30 uur. DINSDAG 1 SEPTEMBER Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Flod der in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Aliens 3' 19 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Bat man Returns' 19 uur en 'Basic In stinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 20 uur. Electro Middelburg, 'Shining Through' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Urga' 20.30 uur. WOENSDAG 26 AUGUSTUS Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Flod der in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Aliens III' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Bat man Returns' 14 en 19 uur en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 14 en 20 uur. Electro Middelburg, 'Shining Through' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Urga' 20.30 uur. Wi ZATERDAG 29 AUGUSTUS Alhambra Vlissingen III, 'Sneeuwwitje' 14 uur. ZONDAG 30 AUGUSTUS Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur. WOENSDAG 2 SEPTEMBER Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur.

de Vlissinger | 1992 | | pagina 7