'Met onze huidige mogelijkheden is de belichting vaak behelpen' Verhalen van ver GERARD VAN DER BLIEK VAN HET MIDDELBURGS THEATER: 23 JULI T/M 29 JULI IN MIDDEN ZEELAND De Commissie Zomerzegels Middelburg heeft de Stichting Middelburgs Theater drieduizend gulden geschonken voor de aanschaf van een toneelbelich tingscomputer. De overhandiging werd vorige week donderdag door voorzitter J.M.E. van Spaardonk op symbolische wijze verricht in het Middelburgs Mini Theater aan de Verwerijstraat 53. Druk op de knop Andere bronnen Orgelconcert in Nieuwe Kerk Middelburg KINDERBOEKEN Volksdansgroep uit Polen in Zeeland De Piek sluit seizoen af met concerten Veere's Genoegen concerteert in Grote Kerk Woensdag 22 juli 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 m m us m m m ®E m DOMBURG Regisseur/schrijver Johan Bodrij nam namens het Middelburgs amateur-toneelgezelschap het bedrag in ontvangst en toonde zich verheugd over de hoogte er van.: „We hebben een aantal maanden geleden een verzoek bij de Commissie Zomerzegels inge diend om in aanmerking te ko men voor een gift omdat we dringend toe zijn aan vervanging van de apparatuur waarmee de toneelbelichting wordt geregeld. Die aanschaf vergt echter een in vestering van bijna vijfduizend gulden en dat geld heeft de stich ting niet. We zijn met deze gift dan ook ontzettend blij". Binnen het toneelwereldje van de Stichting Middelburgs Theater is er overigens nog een ander lid enorm ingenomen met de gift van de Commissie Zomerzegels en dat is penningmeester, decor bouwer en belichtingsman Ge rard van der Bliek. Hij is de man die voortdurend wordt gecon fronteerd met de beperkingen van het tot nu toe in gebruik zijn de systeem: „Bij elke wisseling van decor hoort een andere be lichting; als je speciale effecten zoals rook, achtergrondgeluiden en bliksem wil accentueren met onze huidige belichtingsmogelijk heden, betekent dat niets meer dan tijdens een voorstelling een paar uur lang, soms met z'n tweeën tegelijk, heel hard werken en behelpen en maar hopen dat je door het gebruiken van de juiste knoppen ook dét effect be reikt op het gewenste moment. En dan hebben we het nog niet eens over de mogelijkheid dat er tijdens een voorstelling plotseling een stuk tekst wordt overgesla gen en dat je als belichtingsman er dus maar voor dient te zorgen dat de belichting onmiddelijk wordt aangepast. Dan heb je vaak de nodige zweetdruppeltjes op je voorhoofd staan." Van der Bliek zal in ieder geval blij zijn als de computergestuurde belichtingsinstallatie is aange schaft. Niet alleen omdat zijn 'werk achter de schermen' dan een stuk eenvoudiger wordt maar ook omdat een professio nele belichtingsinstallatie de to neeluitvoering 'op de planken' ten goede komt. „Dan kun je er van verzekerd zijn dat door een goede voorprogrammering het vertoonde spel optimaal uit de verf komt. En doen er zich dan calamiteiten voor dan kun je als belichtingsman daar door het simpel indrukken van een paar knoppen direct op in spelen zon der dat een en ander de kwaliteit van de opvoering hoeft te scha den. En uiteindelijk wil je, ook al ben je maar amateur toneelspeler, een zo goed moge lijk product afleveren. De aan te schaffen apparatuur levert daar aan een wezenlijke bijdrage en verhoogt alleen maar het plezier om goed toneel te spelen". Een andere noodzaak om over te gaan tot de aanschaf van ge noemde apparatuur is volgens Van der Bliek het feit dat steeds meer regisseurs, ook bij amateur toneelgezelschappen, een profes sionele opleiding hebben geno- Gerard van der Bliek. ten: „Van uit die optiek wordt ook ten aanzien van de belichting eisen gesteld; die moet dan tot in de kleinste details goed geregeld zijn en daar kunnen we nu niet aan voldoen". De Stichting Mid delburgs Theater heeft de be schikking over zes goed opgeleide regisseurs die de veer tig leden van het toneelgezel schap jaarlijks inspireren tot het instuderen van drie producties die elk zeven of acht keer op de planken worden gebracht. Daar naast staan elk jaar nog een aan tal kleinere stukken op de rol die ook de nodige aandacht opeisen. Johan Bodrij toonde zich overi gens niet bezorgd over het feit dat de resterende tweeduizend gulden niet op tafel kunnen wor den gelegd: „Misschien dat het gebaar van de Commissie Zo merzegels andere instanties op een idee brengt. Dat zou een goede zaak zijn. En dan hebben we gelukkig ook nog de Vereni ging Theater Middelburg waar we misschien kunnen aanklop pen voor een lening op termijn. Maar voor een goede gang van zaken bij de opvoering van onze toneelstukken is goede appara tuur een vereiste en met deze gift kunnen we niet meer om een aanschaf heen". Het achtste concert in de zomer avondserie die door de Stichting Orgelcentrum in de Nieuwe Kerk in Middelburg wordt gehouden, wordt dinsdag 28 juli gegeven door Margreeth C. de Jong. De Jong is cantrix/organiste van de Prinsekerk in Rotterdam en studeerde aan het Rotterdams Conservatorium waar zij in 1988, met waardering 10, de diploma's kerkmuziek, docerend musicus uit uitvoerend musicus behaalde. Ook studeerde zij in 1987 en 1988 aan de Schola Cantorum in Parijs en behaalde daar het diplo ma Prix de Virtuosité met een maximum waardering. "Wat van ver komt is lekker" is een bekend gezegde. En vér heb ik het gezocht deze keer. Van Afrika tot Australië en van India tot Amerika. Maar gauw beginnen dus. Margreet Meulmeester Gespleten landschap is een bundel verhalen uit Zuid-Afrika, samengebracht door Hazel Rochman. Een achttal schrij vers, waaronder Nadime Gordi- mer en Doris Lessing staan garant voor een serie indruk wekkende verhalen die alle maal te maken hebben met apartheid in het gewone dage lijks leven, veelal op het platte land. In deze verhalen spelen de gevoelens van de verschil lende hoofdpersonen een grote rol. Hoe voelt het als je 's och tends voor dag en dauw het huis uitmoet omdat je stiekem bij je zus in een blanke wijk bi vakkeert. En dat je dan een aantal uren doorbrengt in een openbaar toilet, elke dag weerOf hoe is het als je als keukenhulp een baby krijgt van de blanke boerenzoon waar mee je een relatie had. En wat te doen als hij dan ook nog het kind vermoordt.... Slechts 2 voorbeelden uit een heel bij zonder boek. Van Zuid-Afrika naar Zambia, het lijkt maar een stapje. Som- bo woont in Zambia is een boek van Nasrin Siege. Zij werd geboren in Iran, groeide op in Duitsland en woont sinds 1983 in Afrika. In dit boek be schrijft zij het leven van Som- bo, een meisje dat met haar familie in een dorp in Zambia woont. Het alledaagse dorpsle ven wordt in dit boek beschre ven. De gewone dingen, zoals de dagelijkse zorg voor het ge zin, maar ook oude tradities en nieuwe invloeden hierop ko- Emma doet examen voor de middelbare school. Uit: "Vrij", tekening van Erik Bosch. men aan bod. Bestaan heksen, of is het fout hierin te gelo venHeeft er werkelijk een tovermiddel bestaan om olifan ten te doden? Sombo weet niet, wat ze hiervan moet den ken. Wat ze wel weet, is dat ze verder wil leren. Onderwijzeres of verpleegster worden, dat is haar wens. Als ze dan, om voorbereid te worden op het le ven als volwassen vrouw, 2 maanden lang het Moekanda- kamp moet bezoeken, is ze bang dat haar schoolloopbaan vergeten zal worden. Maar met behulp van haar moeder lukt het om de school te blijven be zoeken. Het boek besluit met informatie over Zambia en de tradities van dat land. Ook een meisje dat graag ver der wil komen is Emma in het ooek Vrij van Colin Thiele. Em ma is de dochter van Duitse immigranten in het Australië van het begin van deze eeuw. Emma is niet alleen erg intelli gent, ze blijkt ook een vrijge vochten dametje te zijn. Ze zit in het laatste jaar van de lagere school van het dorp en zal hier na haar aandeel moeten leve ren in het werk op de boerderij van haar ouders. Hard werken voor een sober bestaan. Van plannen om verder te leren op de middelbare school in de stad wil vader niets weten. De lerares van Emma biedt haar aan om in het geheim toela tingsexamen voor de middel bare school te doen. Ondanks dat ze dit examen met een beurs bekroond ziet, wil vader nog geen toestemming geven. Daar moet eerst iets anders voor gebeurenDe schrijver van dit boek komt zelf uit een Duitse immigrantenfamilie en is één van de bekendste kin derboekenschrijvers van Australië. Drie van zijn boeken zijn verfilmd en zijn werk is al in vele talen vertaald. Eigenlijk is Amal, de hoofdper soon in Amal en de brief van de koning ook zo'n kind dat zich onderscheidt van anderen. Het toneelstuk: The Post Offi ce van de beroemde Indiase dichter Rabindranath Tagore was de basis van dit verhaal van Chitra Gajadin en Heieen Ong. Amal is ziek en mag niet naar buiten. En dat is heel moeilijk voor hem want hij ziet buiten het spel van schaduw en licht en hij hoort de vogels zingen: Kom met ons mee... Kom met ons mee. Gelukkig heeft hij via het open raam contact met de buitenwereld. Hij vraagt wat iedereen doet en fantaseert daar zijn eigen ver halen bij. Als hij erachter komt, dat aan de overkant het nieu we postkantoor van de koning is gekomen, wil hij nog maar één ding: Een brief van de ko ning. Hij is ervan overtuigd dat deze brief ook zal komen Maar wat er in zal staan, en wie hem zal brengen??? De boom en het meisje van Annemarie van Haeringen is een prentenboek met prachtige illustraties, dat zich afspeelt in het tropisch regenwoud. Een sprookje, dat echt waar zou cunnen zijn. Het regenwoud wordt door de mensen zó in tensief gekapt, dat er tenslotte maar één boom overblijft: een Mango. Met zijn allen onder deze ene boom zitten is wel erg moeilijk, maar gelukkig is er een meisje dat een plan be denkt. Eerst dreigt het te mislukken, maar met behulp van de nieuwe boompjes ziet tenslotte iedereen het nut van haar aktie in en werkt mee om een nieuw bos te maken. Nog net op tijd! Het meisje, oud ge worden, hoort de mango zachtjes fluisteren: "Het is jammer, dat de mensen pas naar de natuur luisteren als het bijna te laat is". Tenslotte een boek met de titel: Hoe Aap en zijn 99 familiele den door Vuurvlieg verslagen worden, van George Shannon en Peter Sis. In dit boek zijn 14 raadselverhalen uit vele landen, o.a. Korea, Liberia en Chili, bij elkaar gebracht. Elk verhaal be vat een raadsel, dat je eerst zelf op kunt lossen. Op de vol gende bladzijde kan je dan le zen of je het goed gedaan hebt. Hoe kan een vuurvliegje 100 apen verslaan? Hoe wordt een klein slim hertje de opvol ger van koning Luipaard? Lees het in dit boek! Achterin het boek wordt van elk verhaal nog de oorsprong verteld. Een leuk cadeau voor kinderen vanaf 8 jaar. Gespleten landschap, verhalen uit Zuid-Afrika, diverse auteurs, Lemniscaat, Rotterdam, f 25,90 Sombo woont in Zambia, door Nasrin Siege. Uitg. Het Spec trum, Utrecht, f 19,95 Vrij, door Co/in Thiele, Uitg. Ploegsma, Amsterdam, f 26,95 Amal en de brief van de koning, door Chitra Gajadin en Heieen Ong. Lemniscaat, Rotterdam, f 24,50 De boom en het meisje, door Annemarie van Haeringen, Leo pold, Amsterdam, f 24,90 Hoe Aap en zijn 99 familieleden door Vuurvlieg verslagen wor den, door George Shannon en Peter Sis. Ploegsma, Amster dam, f 22,50 Expositieruimte VVV Domburg. Dom- burgse teken schilderclub, aquarel len. olieverfschilderijen, tekeningen etc.. De Poort, (achter de Ned.Herv. Kerk). Renate Filius en Jaap Donker, aquarellen en keramiek. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Mare de Regt, sieraden. Di. t/m za. van 9 tot 18 uur. Oosterscheldeziekenhuis. ('s- Gravenpolderseweg 114) Jan van Die- men, sportmotieven in olieverf. Mu seum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13), Zwerftocht door Zee land, over papierknipkunst van Jantje de prentenknipper. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Gasterije Vrouwe Winowah. (Beesten markt 14) Nico Welzenes. aquarellen Landschappen van Zeeland. Di. t/m zo. vanaf 16 uur. Gezondheidscentrum Magnolia. (Mag nolia, Goes). Cock Hazelager-Francken. handgevormd keramiek. De Jager Tol- hoek. (Stanleyweg 2). Trees Verwitti gen, schilderijen. Di. t/m za. van 9 tot 16 uur. V.d. Spiegelstraat 15. Face to face history, project in het kader van De Ruimte. Van 8 tot 22.30 uur. Tot 26 juli. Rabobank. Josien Beijs, landschappen in textielschilderijen. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. vanaf 17 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: presi dent Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Ma. t/m vr. 10 tot 12.30 uur en 13.30 tot 16.30 uur. Galery 'Het Gouden Briefke'. (St. Janstraat 22). Bronzen beelden, aqua rellen, keramiek, beschilderden zijden jassen. Ma van 13 tot 18 uur. Di t/m vr van 10 tot 17 uur. Ramschip De Schorpioen. (Loskade). Carta Latenstein van Voorst. Aquarel len, pastels. Dagelijks van 10 tot 17 uur Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans. Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ga lerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruim- schotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteensedijk 7). Expositieruimte: Wim Keessen. Olieverfschilderijen en aquarellen. Tot 25 juli. Frappante gelijkenissen. Teke ningen, schilderijen, handschriften en instrumenten over Johan Pieter Bourjé. Openingstijden: Ma. 17.30-21 uur, Di. t/m vr. 10-21 uur, za. 10-13 uur. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walche ren, Biggekerke, Koudekerke en Zoute- lande. Openingstijden bilbiotheek. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Mauri ce, Ada en Sérika Góth. Schilderijen en tekeningen. Di. t/m vr. 10-17 uur, za. t/m ma. 13.30-17 uur. 't Zeepaartje. (Vlasmarkt 7-9). Oude en moderne kunst. Di. t/m za. 9.30 tot 18 uur. Wandelkerk. Amerikaans-Joodse kunstenaar St. Epstein, tentoonstelling. Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Han- neke Kres, emoties in pastelkrijt en acryl. Do. t/m za. 13 - 17 uur en op af- spraak.Tot 24 juli. Café Tympaan. (Markt 83). Marlike Pol dermans, olieverfschilderijen. De Vleeshal. (Kuiperspoort 22). Sarkis. In stallatie 'Geistesblitz'. Rabobank. (Lange Geere 3). Ans Rij kers. Olieverfschilderijen. Multi Colour. (Torenweg 4a). Dore van Wijk. Zijdeschilderijen. Di. t/m za. 10 tot 17 uur. Tot 25 juli. ABN AMRO Bank. (Markt 7). David Heijgelaar, pasteltekeningen. Galerie Icon. (Wagenaarstraat 16). Pier re van Soest, tekeningen en litho's. Wo. t/m za. van 10 tot 16 uur. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie. Cartogra fie, van en over kaarten. Koffieshop: Il se van Loo, schilderijen en acryl. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6). Werken van Walty Dudok van Heel. VEERE Grote Kerk Veere. expositie i.s.m. kunstenaarsgroep "de 10 Zeeuwen". Ma. t/m za. 10 - 17 uur. Zo. 14 - 17 uur. Museum De Schotse Huizen. (Kaai 25-27). Verzameling van Aernout ba ron van Lynden. Kunstenaarsaffiches. Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m za. 10 tot 17 uur. Gemeentearchief Veere. (Markt 5). Veerse verleden-De gilden, archiefstuk ken. Ma. t/m za. 12 tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Julia na' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakan tieland). Gemeentearchief Vlissingen. (Hellebar- dierstraat 2). Natte golven en droge handdoeken. De toeristische ontwikke ling van Vlissingen. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Don Monfils en Johan de Koning. 'De Sub tiele Steden', installaties. Ma. t/m vr. 10 tot 17 uur. Za. en zo. 13 tot 17 uur. Hotel Evertsen (voorheen Strandhotel). (Boul. Evertsen 4). Jan Hoogendoorn. Aquarellen. Watertoren. (Centrum voor hedendaagse kunst). Sirenen. Installa ties en schilderijen. Wo. t/m zo. 12 tot 17 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. DONDERDAG 23 JUH Beiaardconcert, Bas de Vroo- me. Grote Kerk, Goes, 19.30 tot 20.30 uur. Marktconcert, Bram de Wolf, Grote Kerk, Goes, 12.30 uur. Orgelconcert, Dirk Janz, Herv.Kerk, Dreischor, 20 uur. Housparty, Danstheater Cosmo, Voltaweg, Vlissingen, 22 uur. VRIJDAG 24 JUU Marktorgelconcert, Gerrit de Gier, St. Jacobskerk, Vlissingen, 12 tot 12.30 uur. Miss World verkiezing, Cosmo, Voltaweg, Vlissingen, 21 uur. Vlissingen. Veere's Genoegen, Grote Kerk, Veere. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. ZATERDAG 25 JULI Streetparade, The Sweetwood Dixie Stompers, centrum Middel burg, 14 tot 16 uur. Straatfestival Vlissingen, Straattheaterdag, binnenstad, vanaf 11 uur. Fortepianist Melvyn Tan, St. Ja cobskerk, 20.15 uur. Silence Theater, Oude Markt, 22 uur. Orgelconcert, Bas de Vroome, Stadhuistoren, Vlissingen, 14.30 tot 15.30 uur. MAANDAG 27 JUU Orgelconcert, Charles de Wolff, Ger. Kerk, Schoolstraat, Vrouwenpolder. DINSDAG 28 JUU Toeristenconcert, Zeeuwse Koorschool, R.K. Kerk, Goes, 11 uur. Marktconcert, Ruud Huijbregt, Grote Kerk, Goes, 12.30 uur. The London Festival Orchestra, St. Jacobskerk, Vlissingen, 20.15 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 29 JUU Poppentheater 'Sim Bolus', 'Wat 'n Schat', Ambachtencen trum, Goes, 14.30 uur. Straatfestival, repetitie Traject Theater, Oranjemolen. Poppentheater Parabel, Jan Klaassen, Openluchttheater, Domburg, 16.30 uur. De Poolse volksdansgroep Lany uit Poznan zal van 24 tot 31 juli een aantal optredens in Zeeland verzorgen. De groep verblijft in Zeeland op uitnodiging van Inter Scaldis Pipes and Drums en de volksdansgroep Medio Burgum. De groep bestaat uit 38 personen en wordt bij particulieren onder gebracht. Zij treedt in Vlissingen op tijdens het Straatfestival en in Oostkapelle op 27 juli om 19 uur in de open lucht. In Oost- Souburg staat een optreden ge pland voor de bewoners van de Zoute Viever op 28 juli om 18 uur en in Port Zélande op 30 juli om 18.30 uur. Het jongerencentrum De Piek in Vlissingen sluit het seizoen af met vijf concerten gedurende de laatste twee weekenden van juli. De serie concerten begint vrijdag 24 juli met een optreden van de hardrockband Angin; zaterdag 25 juli treedt Surmise op met Hindi- pop. Donderdag 30 juli brengt Hot Bolsjevik fusion en vrijdag 31 juli is er speedfunk te beluisteren van Beat Cream. Deze concerten beginnen allen om 23 uur. Zater dag 1 augustus is er van 14 tot 18 uur een mini-playback-show en staat vanaf 21 uur een Bub- blin' Party op het programma met een Miss Bubblin' Contest en een surprise live-act met verschillen de DJ's. De muziekvereniging Veere's Ge noegen geeft vrijdag 24 juli om 20 uur een concert in de Grote Kerk in Veere. Het concert, waaraan ook het jeugdorkest van Veere's Genoe gen medewerking verleent, staat onder leiding van Bram van Overbeeke. VRIJDAG 24 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Wayne's World' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19 uur en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Final Analy sis' 19.30 uur en 'The Mambo Kings' 22 uur. Schutters hoftheater Middel burg, 'La Double Vie de Veronique' 20 uur en 'Thelma and Louise' 22.30 uur. ZATERDAG 25 JULI Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14, 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Beetho ven' 14 uur en 'Wayne's World' 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14, 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19 uur, 'Basic Instinct' 21.30 en 24 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'inal Analy sis' 19.30 uur en 'The Mambo Kings' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Halfaouine' 20 uur en 'Thel ma and Louise' 22.30 uur. ZONDAG 26 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Beetho ven' 14 uur en 'Wayne's World' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19 uur, 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Mam bo Kings' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Mari de la Coiffeuse' 20.30 uur. MAANDAG 27 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Wayne's World' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen I, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Teh Hand that Rocks the Craddle' 19 uur en Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 20 uur. Electro Middelburg, 'Final Analy sis' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sta, sterf en verrijs' 20.30 uur. DINSDAG 28 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, Wayne's World' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19 uur en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 20 uur. Electro Middelburg, 'Final Analy sis' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rain Man' 20.30 uur. WOENSDAG 29 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Beetho ven' 14 uur en 'Wayne's World' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19 uur en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 14 en 20 uur. Electro Middelburg, 'Final Analy sis' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rain Man' 20.30 uur. DONDERDAG 30 JUU Alhambra Vlissingen I, 'Lethal Weapon 3' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Wayne's World' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Flodder in Amerika' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The Hand that Rocks the Craddle' 19 uur en 'Basic Instinct' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Flodder in Amerika' 20 uur. Electro Middelburg, 'Final Analy sis' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Accused' 20.30 uur. ZATERDAG 25 JUU Alhambra Vlissingen IV, 'Sneeuwwitje' 14 uur. ZONDAG 26 JUU Alhambra IV Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur. WOENSDAG 29 JUU Alhambra IV Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur.

de Vlissinger | 1992 | | pagina 9