Bezoek 't Arsenaal, en heel Zeeland ligt aan je voeten Uniek vergezicht In 1993 beleef je het^ allemaal in het Arsenaal Ganz Seeland liegt zu Ihren FüBen 't Carrousel Vanuit de toren heb je een uniek vergezicht over heel Zeeland. Van noord tot zuid, van oost tot west, het uitzicht is steeds weer adembenemend. Met een snelheid van een meter per seconde glijdt de panoramalift naar de top. Éénmaal in de 'schotel' is het uitzicht overweldigend. Je stelt de speciale verrekijkers scherp en terwijl je het drukke radioverkeer van de loods met de wal volgt, lijkt het alsof jij aan het stuur van supertanker s Dan focus je in op Antwerpen, na Rotter de grootste haven van Euro' Met een beetje fantasie hoor je de dru bedrijvigheid aan de kades en snuif je sfeer van die smeltkroes van nationaliteit Dan keer je de bedrijvigheid de rug toe. Vo je voeten ontrolt zich het prachtige Zeeuw landscha Richt je verrekijker op een van di bijzondere natuurgebieden, zoal bijvoorbeeld 't Zeepe. En wie weet vang j een glimp op van de grauwe klauwier of d braamsluiper Met de uitkijktoren is de eerste attractie van het Maritiem Attractie Centrum een feit. Maar er staat nog heel wat meer op stapel. Het oude Arsenaal gebouw wordt volledig gerestaureerd en zal straks het middelpunt zijn van tal van attracties waarin de zee een hoofdrol speelt. Schipbreuk lijden, tijdens onheilspellend zwaar weer. Of roggen aaien en even later oog in oog staan met bloeddorstige haaien... Je beleeft het straks allemaal in het Arsenaal. Het oude Arsenaal zal compleet worden herschapen in een maritiem 'pretpark', waar van alles te zien, te leren en te beleven valt. Der Bliek reicht bis zum Horizont. Seeschiffe, die in einer Entfernung von einem Steinwurf vorüberziehen. Etwas weiter links können Sie die Geschaftigkeit des Antwerpener Hafens beobachten. In der gerade entgegengesetzten Richtung sehen Sie die ehemalige Arbeitsplattform für den Bau des Oosterscheldedamms oder prachtvolle Naturlandschaft... Eine einmalige Erfahrung. Als lage Ihnen ganz Seeland zu FüBen. Der Aussichtsturm des Arsenaal in Vlissingen bietet Ihnen einen einmaligen Ausblick über Seeland. Von Norden nach Süden, von Osten nach Westen, die Aussicht ist immer wieder atemberaubend. Taglich von 10.00 bis 24.00 Uhr geöffnet. Maar ook voor de liefhebbers van actie en vertier biedt het Arsenaal straks alle mogelijkheden.'Het compleet ingericht amusementscentrum 't Carrousel met oude kermis-attracties, jukeboxen en orgels, maar bijvoorbeeld ook een antieke carrousel, maakt een bezoek aan het Arsenaal straks tot een geweldig dagje uit. Openingstijden: 10.00 uur tot 24.00 uur. Toegangsprijs: 5,- voor volwassenen 2,50 voor kinderen en bejaarden op vertoning van bejaardenpas. Groepen groter dan 25 personen: 10% korting. Info: tel. 01184-11472

de Vlissinger | 1992 | | pagina 25