Juliana Korpsen Middelburg breidt uit naar vier orkesten Kanopolo toernooi in Sluis Zangavond Nieuwe Kerk Middelburg Expositie in Middelburgs Koffiehuis 28 MEI T/M 3 JUNI IN MIDDEN ZEELAND NIEUW ORKEST KENT EEN VRIJE STIJL Ontspannen Orgelconcerten Nieuwe Kerk Middelburg Blue Spirit Drum Bugle Corps jubileert in nieuwe outfit Jeugdorkest MMK geeft concert Disco zwem* e Parel VRIENDSCHAP: VOOR EVEN OF VOOR HET LEVEN KINDER BOEKEN O Open Zeeuws kampioenschap windsurfen Huishoudbeurs Expo Goes Woensdag 27 mei 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER lüï is» lüf lüf is» lEï De fJuliana Korpsen Middelburg hebben een vierde orkest opge richt omdat er veel vraag was naar een orkest met een wat an dere opzet dan de reeds bestaan de orkesten Juliana's Drum Bugle Corps, Juliana Blaasorkest en Junior Drumcorps Johan Fri- so. Op 30 april presenteerde het uit 35 muzikanten bestaande or kest zich in Middelburg onder lei ding van dirigent J.J. Eversen. Gekozen is voor een vrije stijl om dat het naast de traditionele showbands, dixieland- en loopor kesten, big-bands, fanfare, brass band en harmoniekorpsen ontbrak aan een orkest met een wat uitgebreidere bezetting en met een opzet zoals James Last die indertijd koos. Het nieuwe or kest kan dan ook niet in een be paald hokje worden gestopt. De bezetting van het nieuwe or kest bestaat hoofdzakelijk uit de al in Juliana gebruikelijke blaas instrumenten zoals trompet, bari tons en trombones; tevens is er een nieuwe groep in de vorm van acht saxofonisten aan toege voegd. Het orkest is inmiddels na ruim een jaar studie gereed voor optredens. Het vierde orkest van Juliana Korpsen Middelburg: vrije stijl door bijzondere bezetting. Het orkest zal een repertoire gaan opbouwen van uitsluitend goed in het gehoor liggende melodieën en evergreens zoals arrangemen ten van Billy Vaughn en James Last. Het unieke van dit orkest zal liggen in de bijzondere bezetting en muziek als foxtrot, tango's, klassiek en swingende dixieland. De moeilijkheidsgraad zal veelal lager zijn dan bij de fanfare en harmonie omdat er meer eenvou diger arrangementen worden gespeeld; een troefkaart is de aparte klank en de wisselende bezetting. Doordat de concours- dwang ontbreekt kan er sprake zijn van ontspannen musiceren. Het nieuwe orkest is in Middel burg te zien op zaterdagmiddag 23 mei, tijdens de braderie op 18 juni en samen met andere or kesten op 27 juni. Het toetreden van nieuwe leden is mogelijk vanaf de leeftijd van ongeveer 25 jaar; ook voor oude re belangstellenden behoort een opleiding tot het leren bespelen van een instrument tot de moge lijkheden. Voorlopig worden de optredens verzorgd in een gele genheidstenue; voor de unifor mering wordt deze maanden een grote actie gevoerd. Voor inlich tingen over optredens of lidmaat schap kan men zich wenden tot Ben de Pagter, 01180-26839. Onder auspiciën van de Stichting Orgelcentrum worden deze zo mer in de Nieuwe Kerk in Middel burg een aantal orgelconcerten gegeven. De reeks begint op dinsdag 9 juni om 20 uur met een concert door de Kampense organist Klaas J. Mulder. Het programma bestaat uit wer ken van J.S. Bach, Corns.J. Bute, H. Andriessen, Jac. Lemmens. E. Batiste en A. Guilmant. De con certen worden steeds op dins dagavond gegeven; het laatste concert is op 25 augustus, waar van het programma uit verzoek nummers zal worden samengesteld. Blue Spirit Drum Bugle Corps. Het Blue Spirit Drum Bugle Corps in Middelburg viert haar tienjarig bestaan in een geheel nieuwe outfit. Blue Spirit kent de laatste jaren een sterk stijgend ledental, een groot aantal optredens in binnen- en buitenland en neemt deel aan tal van wedstrijden. In het kader van de jubileumviering besloot men de uniformen te vernieu wen. De eerste wedstrijd in 1992, op 23 mei gehouden in Huizen, leverde Blue Spirit een eerste plaats op met 48,2 punten. Het jeugdorkest van het Middel burgse Muziekkorps MMK geeft zondag 31 mei om 11.30 uur een concert in de muziektent aan het Molenwater in Middelburg. Het jeugdorkest, dat in 1974 werd opgericht, trad eind 1975 voor het eerst op met 15 muzi kanten. Inmiddels is het orkest uitgegroeid tot een volwaardige jeugdharmonie en staat onder lei ding van Jacq Laroes. Het orkest verzorgt tevens een optreden tij dens het schaapscheerfeest dat op 13 juni wordt gehouden op de Middelburgse kinderboerderij. Het jeugdorkest van MMK treedt op in de muziektent in Mid delburg. Babelweg 2,4357 BT Domburg, nis telefoon 01188-3230 Watertrappelen op de muziek van Vanilla Ice. Je laten drijven op de beat van de Bangles. Of een baantje trekken met Mc Hammer in je oren. In Domburg kan het. Vrijdag 29 mei van 20.00-23.00 uur, Disco Swimming in het tropisch zwemparadijs De Parel. De fantastische licht- en geluidsshow is van Fix Middelburg. En de entree f. 7,50 p.p. DE PAREL IS BOWLING- EN SQUASH" BANEN. SAUNA, KUURCENTRUM, HEATER, CAFÉ'S EN RESTAURANTS IN DOMBURG Vriendschappen komen in heel veel boeken voor. Soms kortstondig, soms levenslang. Hier enkele voorbeelden voor zeer uiteenlopende leeftijden. Margreet MeuJmeester Vriendjes genoeg van Nannie Kuiper (tekst) en Philip Hofman (illustraties) verscheen in de serie "Niet storen, ik lees". Achmed is verhuisd en voelt zich heel alleen in de oude straat, midden in de stad. Van zijn nieuwe juf heeft hij stoep- krijt gekregen. Dat blijkt een heel goed idee van de juf te zijn geweest, want al gauw komt Maria op hem af. Zij wil graag met hem, maar vooral met zijn krijt spelen. Ze tekenen alles wat ze belangrijk vinden: De poes van Maria, de knuffel van Achmed en nog veel meer. Ver volgens komt Maarten erbij, en dankzij het stoepkrijt is Ach med al gauw opgenomen in de buurt. De volgende morgen heeft het geregend. Jammer, de tekeningen zijn weg, het stoepkrijt is op maarAch med heeft vriendjes genoeg. Voor kinderen vanaf 3 jaar. Voor kinderen vanaf 4 jaar ver scheen: Wil je mijn vriendje zijn? van Thea Dubelaar en Alex de Wolf (ill.). Toen ik de ti tel las, dacht ik gelijk aan het gelijknamige boek van Eric Carle, dat al jaren één van mijn favorieten is. Bij Eric Carle gaat het om een muisje dat een vriendje zoekt en ook vindt....een kleine grijze muis. In dit boek gaat het om het meisje Suzie. Ook zij gaat op zoek naar een vriendje. Het vriendje dat ze zoekt vindt ze ook dankzij...een muisje, dat haar brengt naar Michaël. En die wil haar vriendje wel zijn. Een boek voor kinderen, die van een "lekker gek" verhaal houden, want de flat waar Su zie woont zit vol met bijzonde re mensen zoals Ben de Zwerver, die Suzie een Vlo als vriend wil geven, of Miss Lee met haar dansvis. Het zakmes van Sjoerd Kuyper en Sandra Klaassen (ill.) gaat over Mees en Tim, twee goede vrienden van 6 jaar. Na de gro te vakantie gaan ze samen naar groep 3. Mees is vol goe de moed, maar Tim ziet het niet zo zitten. Want hij gaat verhuizen naar Flevoland. Een ander land, denkt Tim, en daar leer je dus andere dingen. Als Tim vertrokken is ontdekt Mees, dat hij per ongeluk het zakmes van Tim nog heeft en dat wil hij in elk geval terugge ven. Hij doet daar heel veel voor. Hij gaat op zoek naar Fle voland, zet een advertentie in de krant, schrijft een brief. Maar niets helpt. Tenslotte be denkt hij iets, dat móet lukken. Maar....'..Niemand mag het we ten. En zo kun je merken dat de aanhouder wint. Een ontroe rend boek. Alleen jammer dat er regelmatig gewild grappig wordt gedaan rondom het t.v. scherm, waar steeds op ge morst wordt. Ik vind dat eigen lijk nergens op slaan en een dissonant in dit verder zo leuke boek, dat het afgelopen win terseizoen bij de AVRO kin- dert.v. te zien was. Zwarte verfkat is het kinder boekendebuut van Corry Bree- den. Net op de dag dat Marijkes band lek is krijgt ze een uur eerder vrij van school. Nu kan ze niet met haar broer meerijden en moet ze het hele eind naar huis lopen. Dat is niet zo erg, maar dat ze nu alleen door de voddenbuurt moet, maakt het wél onaangenaam. En dit is het begin van een avontuur, waarin Marijke zich ongewild stort, en dat eindigt in de strijd om het behoud van de kat Gore, maar daarna zeker ook om Gores baasje Binkie, die dagelijks vanuit de vodden- buurt naar Marijkes huis komt om naar zijn kat te kijken. Na een confrontatie met de ouders van Binkie wordt alles op alles gezet om hem voor goed in huis te laten wonen. Maar eer het zover is, gebeurt er nog van alles. Jammer dat er in dit boek zo veel vooroorde len over een zwak sociale wijk worden verkondigd. Het stinkt er, de kinderen pesten altijd, het is er vies en ouders geven niets om hun kinderen. En dat Illustratie uit 'Het Zakmes' getekend door Sandra Klaassen. zijn nog maar een paar voor beelden. Tot besluit een pittig boek voor de leeftijd vanaf 16 jaar. David en Jonathan werd geschreven door Cynthia Voigt. Het ver haal begint in 1967 in Vietnam. Henry Marr, chirurg in een mili tair hospitaal krijgt een patiënt binnen, die de nodige emoties oproept: Zijn jeugdvriend Jona than (Jon). In het ziekenhuis komen moeizaam de gesprek ken weer op gang die destijds gestopt zijn. Henry en Jon wa ren onafscheidelijke vrienden, hoewel ze van heel verschillen de komaf waren. Henry "New English", rijk, blond, protestant; Jon Donker, Joods en met een familie die hard werkt voor een eenvoudig bestaan. Op een dag komt een tot dat moment onbekende neef van Jonathan, de psychiatrische patiënt Da vid bij de familie wonen. Henry voelt zich buitengesloten door de houding van David, maar komt er uiteindelijk achter dat Davids vijandige houding niet hém, maar diens vriend Jon betreft. Schuldgevoelens spe len in deze jeugdroman een be langrijke rol. David is als enige van zijn (Joodse) familie ont snapt aan de Holocaust, en zo iemand mag je toch niet ver oordelen? Maar David weet te shockeren en een wig te drij ven tussen de vrienden. Dan besluit Henry het er niet bij te laten zitten en onderneemt actie. Vriendjes genoeg door Nannie Kuiper/Philip Hofman. Versche nen in Nederlands, Turks en Portugees. Van Holkema en Wa- rendorf. Houten, f 9,90. Wil je mijn vriendje zijn? door Thea Dubelaar/Alex de Wolf. Ploegsma, Amsterdam, f 18,50. Het Zakmes door Sjoerd Kuyper/Sandra Klaassen. Leopold, Amsterdam, f 24,90. Zwarte Verfkat door Corry Breeden/René Pullens. De Harmo nie, Amsterdam, f 25,—. David en Jonathan door Cynthia Voigt. Querido, Amsterdam, f 25,-. BORSELE Gemeentehuis Borsele in Heinkenszand. Wim Romijn. tentoonstelling trek- en werkpaarden. Openingstijden gemeentehuis. DOMBURG VVV Domburg, verschillende fotojourna listen, De Zilveren Camera, selectie op merkelijkste nieuwsfoto's van 1991. Ma. t/m vr. 9-12 en 13-16.30 u„ za. en hemel vaartsdag 10-14, 27 mei 9-20 u. (t/m 30 mei). GOES Peter Eilander aan het orgel met twee registranten. De commissie Zingen in Middel burg houdt zaterdag 30 mei om 19.15 uur een zangavond in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Medewerking wordt verleend door het koor Cantate Deo uit Amersfoort onder leiding van Pe ter Eilander en organist Marcel van de Ketterij. De meditatie wordt verzorgd door ds L. Wüllschleger. In het Middelburgs Koffiehuis aan de Langeviele 61 in Middelburg wordt tot 15 juli een tentoonstel ling gehouden van schilderijen van de kunstenares Arda van Bockom-Maas. De schilderijen zijn opgebouwd in verschillende technieken waarbij in het bijzonder is gelet op com positie en kleurgebruik. Abstrac ter figuratieven en portretten van inheemse volken hebben de persoonlijke voorkeur van de kunstenares om de verbonden heid van de mens met de natuur uit te drukken. Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schil derijen en andere werken. Za. 14-17 u., he le jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Ina v.d. Meuten, aguarellen. Di. t/m za. van 9 tot 18 u. Oosterscheldeziekenhuis. ('s- Gravenpolderseweg 114) Wintersalon 1991. topselectie uit jaarlijkse najaarsfoto wedstrijd van Bond van Nederlandse Amateurfotograven (t/m 27 mei). Jan de Boer, olieverfschilderijen, (vanaf 21 mei). Openingstijden ziekenhuis. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13). Alle eeuwen belastingen, expositie over belastinggeschiedenis m.n. goud en zilver. Di. t/m vr. van 11 tot 17 u., za. van 11 tot 16 u. Galerie Van den Berge. (Wijn gaardstraat 3-1) Peter Terhorst. "Crystal Drops", recent werk. Wo. t/m za. 13 tot 17 u. (t/m 30 mei). Rabobank. (Grote Markt 1). Coby Henneman-van Minnen, pastel krijttekeningen. Openingstijden Rabo bank. Gasterije Vrouwe Winowah. (Beestenmarkt 14) Nico Weienes aquarel len. Di. t/m zo. vanaf 16 u. Manhuistuin. Grafisch werk van Nederlandse (en Zeeuwse) kunstenaars. Te bezichtigen 29 en 30 mei van 10-17 u. ■S-HEERENHOEK Rest/Café De Kroon. (Heerenstraat 19). Diana Capello-Stevens. aquarellen. Di. t/m za. 11-23 u. en za 11-14 en 16-23 u. KAMPERLAND Restaurant PapilionLydia Klop-Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 u., zo. vanaf 17 u. KOUDEKERKE Verpleeghuis Der Boede. Ter Poorteweg 15. Wilfried van den Boorn, schilderijen. Dagelijks van 10 tot 17 u. It/m 31 mei). MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 u. en van 14 tot 16 u. Galery Vin cent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olie verfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 u., op afspraak. Galerie Dauvil lier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilde rijen. tel. 01180-29419. Dagelijks ge opend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken. op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteensedijk 7). Expositieruimte: Knappe Knoppen, techniek in de basisvor ming. tentoonstelling. Souterrain: CareBlazer. Zeeland droog, fototentoonstelling. Begane grond: Pieter Honhoff. De pers in Zeeland, fototen toonstelling. Jeugdafdeling: Gertie Jac quet, originele illustraties uit kinderboeken. Openingstijden: Ma. .17.30-21 u., Di. t/m vr. 10-21 u., za. 10-13 u. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren, Nw. en St. Joosland en St. Laurens. Ope ningstijden bilbiotheek. Het Zeeuws Mu seum. (Abdij 3). Het Antependium uit de Abdij van Middelburg, een rijk gebordu.d altaarkleed uit de 16e eeuw (tentoonstel ling t/m 31 mei). Martin McNamara, Au tumn in the Antipodes, beeldententoonstelling. Di. t/m vr. 10-17 u., za. t/m ma. 13.30-17 u. Ramschip Schorpioen. (Loskade), Nederlandse Vereniging van Zeeschilders, verkoopex positie. Dagelijks van 10 - 17 u. 't Zee paardje. (Vlasmarkt 7). Maurice Goth, Ada Goth-Lowith en Sarika Goth, schilderijen en tekeningen. Di. t/m za. van 10 - 17 u„ do. 19 - 21 u. Galerie "Het Gouden Brief- ke". (St. Janstraat 22). Marja de Lange, schilderijen. Ma. 13 - 18 u., di. t/m vr. 10 - 18 u., za. 10 - 17 u. Hotel Roelant. (Koe poortstraat 10). Irma Uytdehaage, foto's. Ma. van 14 tot 17 u., Di. t/m za. van 10 tot 17 u. Pizzeria II Nettuno d'Oro. (Wage- naarstraat 13-15). Joel Roche, kopergravu res. Dagelijks vanaf 17 u. Galerie Icon. (Wagenaarstraat 16). Danielle Roche en Véronick Remus, etsen. Wo. t/m za. van 10 tot 16 u. Galerie Delta Nutsbedrijven. (Poelendaelesingel 10). Josien Buijs, Schil deren met textiel. Opening tijdens kantoo ruren. Multi Colour. (Torenweg 4a). Cora Akkermans, schilderijen Rabobank. (Lan ge Geere 3). Erik Fokkens en Charlotte Houwing, expositie. Openingstijden bank (t/m 28 mei). De Vleeshal. (Balans 17). Al- do en Hannie van Eyck, architecten, ten toonstelling. Di. t/m za. 11-17 u.. Zo. 13-17 u. Het Middelburgs Koffiehuis. (Lange Vie- le 61). Arda van Bockom-Maas, schilderij en. Daaeliiks te bezichtiaen. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Dagelijks geopend van 10 tot 17 u. Gehele jaar. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. Ons Ree wild, tentoonstelling over de kleinste Euro pese hertensoort. Di. t/m vr. en za van 10 tot 17 u., za. van 13.30 tot 17 u. Rabo bank. (Lantsheerstraat 1). Henk Doorne kamp, pentekeningen en aquarellen. Tiidens openinqstiiden (t/m 29 mei). VEERE Museum De Schotse Huizen. (Kaai 25-27). Henny Huser, tekeningen en gra fiek. Ma. 13-17 u., di. t/m za. 10 - 17 u. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35I. Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en da van 14 tot 17.30 u., di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 u. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Strandho- tel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Zelke Negen Een, wisselende collectie hedendaagse kunst. Wo. t/m vr. van 12 tot 17 u., za. van 10 tot 12.30 u. Eugène van Zutphen en Annet Noten boom, tentoonstelling sieraden. Ope ningstijden: zie boven. De Gevangentoren. (Boul. de Ruyter 1a). Ludmila Michaiiovna Kalmaeva, schilderijen, tekeningen, grafiek (t/m 31 mei). Stedelijk Museum. (Bellamy park 21). Voor veertig cent de zee in. Toe risme in Vlissingen (1919-1939). Ma. t/m vr. 10-17 u., za. en zo. 13-17 u. Kantoor Mr. A.J. Sauer. (Badhuisstraat 181). Annemie- ke v.d. Woestijne, aquarellen en schilderij en. Ma. t/m vr. 9-12.30 en 13.45-17 u. (t/m 29 mei). DONDERDAG 28 MEI Klomppopfestival, De Stenge in Heinkenszand, 12 tot na 24 VRIJDAG 29 ME! Hester Macrander, Divastoer nr. 2, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 20.30 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde- rijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. WOENSDAG 27 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II. 'My Cousin Vinny' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV. 'Beethoven' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic Instinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The Lover' 20.30 uur. DONDERDAG 28 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic Instinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The Lover' 20.30 uur. VRIJDAG 29 ME! Doppelgangers, "Locked Up", Bar American, Plein 40, Middel burg, 21 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. ZATERDAG 30 ME! Moluks Festival met o.a. "A Number One", Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 20 uur. Kamiel d'Hooghe, orgelcon cert, Grote Kerk Goes, 20 uur. Cantate Deo, koorzang. Nieu we Kerk Middelburg, 19.15 uur. ZONDAG 31 MEI Fanfare 'Advendo', Man- huistuinconcert, Manhuistuin Goes, 12-13 uur. Jeugdorkest Middelburgs Mu ziekkorps, muziektent aan het Molenwater, Middelburg, 11.30 uur. DINSDAG 2 JUNI Stadsbeiaardier Sjoerd Tam- minga, carillonbespeling, Grote kerk. Goes, 13.30-14.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamypark, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 3 JUNI Poppentheater Sim Bolus, 'wat 'n schat'. Ambachtscentrum Goes, 14.30 uur. De Kano Club Zeeland houdt 30 en 31 mei een internationaal ka- nopolotoernooi in De Kaai in het centrum van Sluis. De deelnemende ploegen komen uit Frankrijk, Engeland, Tsje- choslowakije, België en Neder land; het deelnemersveld telt 24 teams. Drie damesteams spelen wedstrijden in een aparte klasse. Op 30 mei wordt gespeeld van 10 tot 16.30 uur, terwijl de grote finale op 31 mei wordt gespeeld om 14.45 uur. Tijdens de Open Dag Waterre creatie op 30 mei wordt op het Veerse Meer het open Zeeuws kampioenschap windsurfen ge houden door windsurfvereniging Zuid West Zeven. De inschrijving vindt plaats bij het recreatiecentrum De Schots man in Kamperland van 9 tot 10.30 uur. De eerste start is om 11.15 uur en de prijsuitreiking om 16.30 uur. Afhankelijk van de weersomstandigheden wordt er een slalombaan of een course- baan uitgezet. Er wordt die dag tevens een occasionmarkt van surfmateriaal gehouden en zullen er video's worden vertoond. In de Zeelandhallen in Goes wordt van donderdag 28 mei (Hemelvaartsdag) tot en met zondag 31 mei de 16e huishoud beurs Expo Goes gehouden. De beurs wil een bruisende voor jaarsshow zijn met beursaanbie- dingen en de presentatie van nieuwe snufjes; ook zijn er mo deshows, demonstraties, optre dens van artiesten en kinder-(kermis)attracties. De beurs is geopend op 28 en 29 mei van 12 tot 22 uur en op 30 en 31 mei van 11 tot 18 uur. Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20.15 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 19 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Basic Instinct' 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 19.30 en 22 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The Lover' 20 uur; 'Paris is Burning' 22.30 uur. ZATERDAG 30 ME! Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20.15 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 19 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Basic Instinct' 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 19.30 en 22 uur. Schuttershofthea ter Middelburg, 'The Lover' 20 uur. 'Pa- ris is Burning' 22.30 uur. ZONDAG 31 MEI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 14, 20.15 en 21,45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 14, 19 en 21.45 uur. Alham bra Vlissingen III, 'De Noordelingen' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 14. 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Basic Instinct' 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'The Lover' 20.30 uur. MAANDAG 1 JUNI Alhambra Vlissingen I. 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 20 uur. Grand Thea ter Goes, 'Basic Instinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The Lover' 20.30 uur. DINSDAG 2 JUNI Alhambra Vlissingen I. 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic Instinct' 20 uur. Electro Middelburg. 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg. Once upon p time in the West' (film monumenten) 20.30 uur. WOENSDAG 3 JUNI Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 14 en 20 uur. y Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic Instinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'The Lover' 20.30 uur. DONDERDAG 4 JUNI Alhambra Vlissingen I, 'Basic In stinct' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'My Cousin Vinny' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'De Noorde lingen' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Beethoven' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Basic Instinct' 20 uur. Electro Middelburg, 'Cape Fear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Pa ris is Burning' 20.30 uur. WOENSDAG 27 ME! Alhambra Vlissingen III, 'Sneeuwwit je' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Babar' 14 uur. ZATERDAG 30 ME! Schuttershoftheater Middelburg, 'De Notenkraker' 14 uur. ZONDAG 31 ME! Alhambra Vlissingen III, 'Sneeuwwit je' 14 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Notenkraker' 14 uur. Grand Theater Goes. 'Hook' 14 uur. WOENSDAG 3 JUNI Alhambra Vlissingen III, 'Sneeuwwit je' 14 uur. v 1

de Vlissinger | 1992 | | pagina 9