Parachutistensprong bij défilé op Koninginnedag Tentoonstelling 'Kind in de oorlog' DERACE TEGEN AIDS HEEFT SPONSORS NODIG. Concert in Koorkerk Middelburg f? Korenavond in Westkapelle Middelburgs Theater speelt eenakters Altaarkleed Abdij Middelburg na vier eeuwen even terug EXPOSITIE SCHILDERIJEN TEKENINGEN MAURICE GÓTH ADA GÓTH-LOWITH SARIKA GÓTH Blues op Zondag in Bar American Impressies uit het Noorden .m Wï «rSrl 23 APRIL T/M 29 APRIL IN MIDDEN ZEELAND DELTABAND KWART EEUW OUD De Deltaband Vlissingen viert feest. Dit drumfan fare-showorkest, onder deel van de Koninklijke Harmonie 'Ons Genoe gen', gedenkt deze maand dat het 25 jaar geleden werd opgericht. Op Koninginnedag luiden vier parachutisten, in aanwezigheid van burge meester J.C.Th, van der Doef, de viering in met een landing op het Stad huisplein. Oprichter M.C. Vuijk zal bij die gelegen heid in het zonnetje wor den gezet, 's Avonds volgt een concert van de Harmonie en een geza menlijke mars door de stad van de jubilerende band samen met de Jeugd Deltaband. Jong en oud kunnen bij deze gelegenheid deelnemen aan een lampionoptocht. Marja de Lange exposeert in Het Gouden Briefke Vrouwen en van en te zien t/m 6 juni 't Zeepaardje Volksdansgroep Vlissingen bestaat 35 jaar ■Lr AIDS FONDS: GIRO 8957 Woensdag 22 april 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 mmm Wie de oprichtingsfoto van het Trompetterkorps Koninklijke Har monie 'Ons Genoegen' ziet, denkt eerder met een militaire band te maken te hebben dan met een showorkest. Strakke uniformen en baretten met een pluim. De oprichter van dit korps, dat later de Deltaband zou heten, was dan ook een man die zijn opleiding bij de Tamboers en Pij pers van het Korps Mariniers ge noot. „Als instructeur-hoornblazer werd de heer Vuijk rond 1958 in Vlissin gen gestationeerd bij de Marine en daar heeft hij zich met allerlei orkesten bezig gehouden en toen ook een trompetterkorps opge richt", vertellen oud-bekkenist Co van den Buuse en trompetiste Louisa Picard. Beiden zitten in de werkgroep die zich bezighoudt met de voorbereidingen voor het jubileum. „Bij de openingscere monie door de burgemeester op Koninginnedag om tien uur op het stadhuisplein, neemt de Del taband ieder jaar deel aan het de- filé. Dit jaar willen wij daar een extra accent aan geven door de landing van vier parachutisten die een verrassing meebrengen voor de oprichter van onze band. Ook de burgemeester heeft toege zegd enige woorden tot de heer Vuijk te zullen richten. Daarna volgt een tocht door de bin nenstad. Om acht uur 's avonds geeft de Harmonie een concert op het Scheldeplein en vanaf dat zelfde moment kunnen belang stellenden gratis een lampion komen ophalen op de parkeer plaats bij de Zeemanserve. Om Eén van de werken van.Mar- ja de Lange. In Galerie 'Het Gouden Briefke' aan de Sint Janstraat 22 in Mid delburg exposeert van 18 april t/m 13 juni de kunstenares Marja de Lange. Marja de Lange is lid van de Zeeuwse Kunstkring en heeft ex posities in Nederland en België op haar naam staan. Haar werk is ook te zien in galeries in Canada, Verenigde Staten, Israël, Finland, Noorwegen, Duitsland, Italië en België. Van haar hand verscheen, in samenwerking met Aarnoud Jobsen, ook het boekje 'Leef tocht waarin 15 kleurenreproduc ties van schilderijen zijn opgenomen die hun inspiratie vonden in de Psalmen. De Deltaband. Op initiatief van de Oranjevereni ging Westkapelle wordt zaterdag 25 april om 20 uur een korena vond gehouden in het vereni gingsgebouw Herrijst in Westkapelle. Aan de avond wordt meegewerkt door het Westkappels Dames koor olv Riet Westerweele, het Scheldeloodsenkoor olv Léon Bours en door het Westkappels Kwartet. Plaatsbespreking is mo gelijk op woensdag 22 april in gebouw Herrijst van 19-20 uur. Zaterdag 25 april vindt de pre mière plaats van twee eenakters, die worden opgevoerd door het Middelburgs Theater. De voor stelling wordt gegeven om 20.30 uur in het Middelburgs Mini Theater aan de Verwerijstraat 53 in Middelburg. De eenakters zijn 'Nadien' van Bert Edelenbos en Gerard-Jan Rijnders en 'Burgermansbruiloft' van Bertolt Brecht en worden gespeeld onder regie van Gerard Baijens. Andere speeldata zijn 2, 8, 9 en 16 mei. Alle voorstellin gen beginnen om 20.30 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de VVV en bij Loeks Boekhandel aan de Nieuwe Burg in Middelburg. 20.45 uur volgt een gezamenlijk optreden van de drie korpsen, de Harmonie, de Delta- en de Jeugd Deltaband waarna om negen uur de lampionoptocht door de stad begint". De afgelopen jaren zijn er heel wat discussies gevoerd over het toelaten van vrouwen binnen de Deltaband, maar sinds twee jaar is het zover. Van het totaal aantal leden, dat rond de 45 ligt, zijn er binnen het korps nu tien vrou wen. „Maar die dragen dus de zelfde uniformen en helmen als de mannen, wij hebben geen vrouwenkleding", vertelt Louisa Picard. „Veel van de nieuwe le den komen via de jeugband bin nen en daar zitten ook steeds meer meisjes bij. De leeftijd bij de Deltaband ligt tussen de veertien en ver over de vijftig jaar". Sinds 1968 treedt de Deltaband ook regelmatig op in het buiten land. Op uitnodiging trokken de muzikanten al heel wat keren over de grens naar België, Frank rijk, Duitsland en Engeland. Maar ook vlak bij huis bij festiviteiten in de stad of een te waterlating op de werf van de Schelde is het drumfanfare-showorkest regel matig te horen. Co van den Buu se toont trots de dikke map met uitnodigingen voor het komende jaar. „Een belangrijk onderdeel van onze optredens vormen de concoursen, waarop de Delta band al heel wat keren een prijs in de wacht sleepte. In 1989 be haalden wij goud op het Wereld muziekconcours in Kerkrade en wij mogen ons ook al kampioen van de Lage Landen noemen. De ze titel behaalde de band in 1990 in het Belgische Hamont. In het zelfde jaar haalden wij het hoog ste aantal punten in Giesbeek, waardoor wij weer uigenodigd werden voor het topconcours van Barneveld. Daar sleepten de muzikanten ook al het goud bin nen", vertelt Van den Buuse, die tot twee jaar terug als secretaris van de Deltaband fungeerde. „Als grote slotmanifestatie van de viering van het 25-jarig bestaan organissert de band een feestelijke taptoe op 12 septem ber. Daar doen nog zeker vijf an dere orkesten uit het land aan mee". In het Zeeuws Museum in de Ab dij in Middelburg is van 11 april t/m 31 mei een bijzondere ten toonstelling te zien rond een zestiende eeuws altaarkleed dat ruim vier eeuwen geleden uit de Norbertijner abdijkerk van Mid delburg werd meegenomen. Dit Middelburgs antependium is een altaarkleed van groot for maat, één meter hoog en bijna vier meter lang, rijk geborduurd met goud-, zilver- en zijdedraad. Het kleed toont vijf maaltijdsce- nes uit het leven van Christus. De vermoedelijke opdrachtgever voor het maken van het kleed is Maximiliaan van Bourgondië, van 1518 tot 1535 abt van de Norber tijner abdijkerk van Middelburg. In 1574, tijdens de Tachtigjarige Oorlog, verlaten de Norbertijner monniken de stad Middelburg en namen het altaarkleed mee. Het kleed siert vervolgens de kapel van het hof van Nassau in Brus sel en na 1609 de abdijkerk van Grimbergen. In 1850 verwerven de Koninklijke Musea van Brussel het kleed. Galerie VLASMARKT 7 - MIDDELBURG Openingstijden: dagelijks 10-17 uur; donderdag 19-21 uur. Behalve op maandag en zon- en feestdagen. Tot en met 14 mei is in de exposi tieruimte van de VVV Domburg de fototentoonstelling 'Kind in de Oorlog' van de Anne Frankstich ting te zien. De tentoonstelling laat kinderen zien in diverse oor logssituaties overal in de wereld. De foto's omvatten thema's als overleven, onderduiken, schuilen, moed, vriendschap en angst. Te zien zijn foto's uit ondermeer Vietnam, Eritrea, Soedan, Liba non, Zuid-Afrika en Afghanistan. De Anne Frankstichting uit Am sterdam heeft deze fototen toonstelling samengesteld naar aanleiding van het herdenkings jaar 1990, toen de Tweede We reldoorlog 45 jaar geleden was afgelopen. De 55 miljoen doden en ontelbare andere oor logsslachtoffers waren schijn baar nog niet genoeg om de mensen te waarschuwen want ook de afgelopen 47 jaar zijn steeds weer oorlogen ontstaan, zoals recentelijk nog de Golfoor log. Veel landen leven onder druk van een permanente oorlogsdrei ging, zoals het Midden Oosten, waarin van een normaal leven nauwelijks sprake is. De vraag daarbij is in hoeverre de mensen deze negatieve ervaringen later te boven komen. De traumatische ervaringen draagt ieder met zich mee. De schuld van die oorlogen ligt altijd bij volwassen mensen, De Chr. Gemengde Zangvereni ging De Lofstem in St. Laurens geeft zaterdag 25 april om 19.30 uur samen met het St. Paulus- koor uit het Belgische Zottegem een concert in de Koorkerk in Middelburg. Het programma omvat koorwer ken uit de 16e eeuw tot heden daagse muziek van verschillende componisten als Bach, Charles Gounod, Handel, Brahms, Marcel Weemaes en Jan Stolk. De Lofstem staat onder leiding van Anthon van den Driest en het St. Pauluskoor onder leiding van An- toine de Troyer. Muzikale mede werking wordt verleend door de organisten Kees Corbijn en Jos Vogel. In het kader van de serie Blues op Zondag speelt zondag 26 april de Schotse formatie David Sidey Band in Bar American in Middel burg. De aanvang is gepland op 15.30 uur. maar vooral kinderen zijn steeds weer het slachtoffer. Ook zij moeten die ervaringen de rest van hun leven met zich mee dragen. Anne Frank staat synoniem voor het leed dat kinderen tijdens oor logen wordt aangedaan. Zij stierf al op 15-jarige leeftijd in het con centratiekamp Bergen-Belsen in Duitsland aan de gevolgen van de besmettelijke ziekte tyfus. De Anne Frankstichting, die ook het Anne Frankhuis in Amsterdam als museum in beheer heeft, wil naast het leven van Anne Frank in de openbaarheid brengen, dit kinderleed belichten en de men sen waarschuwen voor de gevol gen van hun daden. De Volksdansgroep Vlissingen viert op 29 april haar 35-jarig bestaan met een avond in Hotel Britannia-Watertoren aan de Bou levard Evertsen in Vlissingen. Vanaf 20.15 uur staat het volks dansen daar centraal. Ter gelegenheid van het jubileum treedt in Britannia het Utrechtse Volksdansensemble Garoon op en brengt een keur aan dansen uit Roemenië, Turkije, Israël en Armenië. De avond wordt beslo ten met een volksdansbal waar iedereen zijn beste beentje voor kan zetten. De Volksdansgroep Vlissingen telt zo'n 175 leden in de leeftijd van 4 tot 80 jaar, die elke week met veel plezier dansen. Eén on derdeel van de groep die nogal eens in de openbaarheid treedt, is de demonstratiegroep 'Volks danstheater Vranje'. Sinds maart van dit jaar heeft de Volksdans groep Vlissingen een nieuw on derkomen aan de Rembrandtlaan in Vlissingen. Kaarten voor de jubileumviering zijn telefonisch te bestellen: 01184-19252 (overdag) of 01184-65124 ('s avonds). In het Francois Ryckhalshuis in Middelburg wordt van 5 april t/m 23 mei een expositie gehouden van olieverf- en acrylschilderijen van de tweeling Barbora Buma- Kuilder en Gerda Kuilder. Beide exposanten kiezen bij voor keur het Friese of het Groninger landschap als schilderobject, maar ook stadsgezichten en por tretten zijn geliefde onderwerpen. Hun werk wordt geïnspireerd door de expressionistische land schapschilders uit het noorden en met name door Wim van der Veer. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole. IWeststraat 181. Greet Warmerdam, Liesbeth Mullemeister en Cok Franken, keramiek. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. It/m 25 april). DONDERDAG 23 APRIL VRIJDAG 24 APRIL DOMBURG VVV Domburg, kind in de oorlog, fototen toonstelling van de Anne Frankstichting. Ma. t/m vr. van 9 tot 12 en 13 tot 16.30 uur, za. van 10 tot 14 uur. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schil derijen en andere werken. Za. 14-17 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Marktl. Hans Zomermeyer, pentekeningen. Di. t/m za. van 9 tot 18 uur. Rabobank. Werken van bewoners uit Hui ze Den Berg. Tijdens openingstijden. Oosterscheldeziekenhuis. ('s- Gravenpolderseweg 114) Wintersalon 1991. topselectie uit jaarlijkse najaarsfoto wedstrijd van Bond van Nederlandse Amateurfotograven. Openingstijden zie kenhuis. v.d. Spiegelstraat 15. De Ruimte Ad Hoe, tentoonstelling door Jacueline Traanman en Johan Adriaanse. Van 8 tot 21 uur. (t/m 26 april). Gemeentearchief. Ilse Versluijs, we eten vis vanavond, een gevecht in lino's, (t/m 27 april). Gezondheidscentrum Magnolia, mevr. G. Waaleboer, aquarellen. Ma t/m vr. van 8 tot 17 uur. (t/m 27 april). Openbare Bibliotheek. (Oostwal 34). Over landschap, acrylschilderijen van Wim Bak ker. Di. 10-17, wo. 10-17.30/18.30-20. da 12.30-17.30/18.30-20. vr. 12.30-17.30/18.30-20. za. 10-12 uur. De Jager Tolhoek. Stanlyweg 2. Hans No tenboom. Aquarellen. Ma t/m vrij van 9 tot 16 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Singelstraat 13). Alle eeuwen belastin gen, expositie over belastinggeschiedenis m.n. goud en zilver. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Gasterije Vrouwe Winowah. (Beestenmarkt 14). Nellie den Engelsman, aquarellen. Di. t/m zo. vanaf 16 uur. St. PZZ. (Oostmolenweg 101). Tonnie Ou- termans, foto's. Tijdens openingstijden. 'S-HEERENHOEK Rest/Café De Kroon. (Heerenstraat 19). Diana Capello-Stevens, aquarellen. Di. t/m za. 11-23 uur en zo. 11-14 en 16-23 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop-Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. vanaf 17 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Ga lerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schil derijen. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordsiraat 56). schilderijen. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak ge opend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteensedijk 7). Expositieruimte: Wie wat bewaart kin derboeken rond 1892. Hal begane grond: Aruba en de Nederlandse Antillen, foto's. Ma. 17.30 - 21 uur, Di. t/m vr. 10 -21 uur, Za. 10 - 13 uur. Zeeuws Documentatie centrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren - Mariekerke. Openingstijden Bibliotheek. Rabobank. (Lange Geere 3). Anneke Ruimschotel, touw- en staalplastieken, hangende en staande objecten. Ope ningstijden bank. (tot 29 april). Delta Nutsbedrijven. (Poelendaelesingel 10). Lou Willeboordse, houtsnijwerk. Tij dens kantooruren, (t/m 29 april). Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Jan van Leeuwen, Keramische portretten. Di. t/m vr. 10.00 - 17.00 en za. t/m ma. 13.30 - 17.00. Het Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61) F.H. Dek - Mulder, schilderijen, realiteit en abstract. Ma. t/m za. Kunstuitleen. (Kuiperspoort 22) fotocol lectie van de kunstuitleen, di. t/m za. 13.00 - 17.00 uur. (t/m 25 april). Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Barbora Buma Kuilder en Gerda Kuilder, olieverf- en acrylschilderijen. Do. t/m za. van 13 tot 17 uur en op afspraak. Multi Colour. (Toren- weg 4a), Han Koster, schilderijen. Di. t/m Za. 10 - 17 uur. (t/m 25 april). Ramschip Schorpioen. (Loskade), Neder landse Vereniging van Zeeschilders, ver koopexpositie. Dagelijks van 10 -17 uur. 't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7). Maurice Goth, Ada Goth-Lowith en Sarika Goth, schilderijen en tekeningen. Di. t/m za. van 10 - 17 uur, do. 19 - 21 uur. Galerie "Het Gouden Briefke". (St. Janstraat 22). Marja de Lange, schilderij en. Ma. 13 - 18 uur, di. t/m vr. 10 - 18 uur. za. 10 - 17 uur. Hotel Roelant. (Koe poortstraat 10). Irma Uytdehaage, foto's. Ma. van 14 tot 17 uur, Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, (vanaf 25 april). NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartografie, van en over kaarten. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Gehele jaar. OOST-SOUBURG Openbare bibliotheek. (Kanaalstraat 58). tentoostelling voedingsmiddelen, (t/m 28 april). Openingstijden bibliotheek. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. Ons Ree wild, tentoonstelling over de kleinste Euro pese hertensoort. Di. t/m vr. en za van 10 tot 17 uur, za. van 13.30 tot 17 uur. Rabo bank. (Lantsheerstraat 1). Henk Doorne kamp, pentekeningen en aquarellen. Tijdens openingstijden. VEERE Museum De Schotse Huizen. (Kaai 25-27). Henny Huser, tekeningen en gra fiek. Ma. 13 -17 uur, di. t/m za. 10 - 17 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptie len, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie, met als thema het geven van een beeld van Zee land als vakantieland voor iedereen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterren kunde, Zeeuws Planetarium. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Marcel Robbe Schilderijen. Ma t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m za van 13 tot 17 uur. (t/m 26 april). Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Zelke Ne gen Een, wisselende collectie hedendaag se kunst. Wo. t/m vr. van 12 tot 17 uur, za. van 10 tot 12.30 uur. Stadhuishal Vlissingen. (Stadhuisplein). Beelden in klei, Ria Ruedisuele, recente beelden. Ma. t/m vr. van 9 tot 17 uur. De Gevangentoren. (Boul. de Ruyter 1a). Lud- mila Michailovna Kalmaeva, schilderijen, tekeningen, grafiek. Hester Macrander met try-out van haar nieuwe programma Di- vatoer nr. 2, Vestzaktheater, Bel- lamypark, Vlissingen. 20.30 uur. VRIJDAG 24 APRIL The Trammps Bluesette, Soul Cotton Club, Cosmo, Volta- weg, Vlissingen, 21 uur. Velvets Schwarzes Theater speelt Sneeuwwitje, Stads schouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. Marche funèbre pour chat, to neelstuk door De Vereniging van Enthousiasten, podium 't Beest, Goes, 20.30 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. ZATERDAG 25 APRIL Lentefeest m.m.v. o.a. Margriet Eshuys, Marianne Boer, Blueset te, Peter Koelewijn, Britannia, Boul. Evertsen, Vlissingen, 20.30 uur. Hf- f xm Harrie Jekkers, met 'Het gelijk van de koffietent'. Stadsschouw burg, Molenwater 99, Middel burg, 20 uur. Poppenthetaer Sim Bolus, voorstelling 'Wat een schat'. Am bachtscentrum, Goes, 14.30 uur. Concert door Het Zeeuws Mannenkoor en AKZO- mannenkoor, Geerteskerk, Goes, 20 uur. Chr. Gemengde zangvereniging De Lofstem en het St. Paulus koor, concert. Koorkerk, Middel burg, 19.30 uur. Korenavond m.m.v. Westkap pels dameskoor, het Schelde Loodsenkoor en het Westkappels kwartet. Verenigingsgebouw Herrijst, Westkapelle, 20 uur. Leden van het Middelburgs Mi- nitheater, spelen twee eenakters 'Nadien' en 'Burgermansbruiloft' Minitheater, Verwerijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. ZONDAG 26 APRIL Koffiekonsert Tamara Rumiant- sev (piano). Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30, Mid delburg, 11.30 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilde- rijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. Familiematinee Theater Sirkel, speelt Lot poëtische voorstelling. Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 15.30 uur. Concert door bands Sinister, Atheist en Suffocation, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 15 uur. The Dave Sidley Band, Bar American, Plein 1940, Middel burg, 15.30 uur DINSDAG 28 APRIL Sjoerd Tamminga, carillon bespeling, Grote Kerk, Goes, 13.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 29 APRIL Poppentheater Parabel, pop penspel 'het ezeltje', Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg, 15 uur. Betuws poppentheater met 'Vrede wat doe je eraan?'. De Zwaan, Oost-Souburg, 14.30 uur. Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Cape Fear' 14. 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The lover' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The last boy scout' 19 uur, 'Silence of the lambs' 14 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Beetho ven' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Little Man Tate' 19.30 uur, 'Silence of the lambs' 22 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'La Tarea' 20 uur, 'Merci la Vie' 22.30 uur. ZATERDAG 25 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Cape Fear' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The lover' 19 en 21.45 uur. Alham bra Vlissingen IV, 'The last boy scout' 19 uur, 'Silence of the lambs' 14 en 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Beethoven' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Little Man Tate' 19.30 uur, 'Silence of the lambs' 22 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'Merci la vie' 20 en 22.30 uur. ZONDAG 26 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 14. 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Cape Fear' 14, 19 en 21.45 uur. Al hambra Vlissingen III, 'The lover' 19 en 21.45 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'The last boy scout' 19 uur, 'Silence of the lambs' 14 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Beetho ven' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Little Man Tate' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Merci la vie' 20.30 uur. MAANDAG 27 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Cape Fear' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The lover' 20 uur. Alhambra Vlissin gen IV, 'Silence of the lambs' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Bee thoven' 20 uur. Electro Middelburg, 'Little Man Tate' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Merci la vie' 20.30 uur. DINSDAG 28 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Cape Fear' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'The lover' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Silen ce of the lambs' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beetho ven' 20 uur. Electro Middelburg, 'Little Man Tate' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, TArgent' 20.30 uur. VRIJDAG 24 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur. Electro Middelburg, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur. Schuttershoftheater Goes, Hartsprong' 14 uur. ZATERDAG 25 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De no tenkraker' 14 uur. Electro Middelburg, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Manuel' 14 uur. ZONDAG 26 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Sneeuw witje' 16 uur. Electro Middelburg, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Hartsprong' 14 uur. I-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-: (Slorten op banfcre*erw>gntfT*ne» 70 70 70278 Kan ook J rvXwXvX-:*^

de Vlissinger | 1992 | | pagina 7