Festival Cultureel Gekleurd: een ontmoeting met hiernaast The Bucket is back Walcheren goed vertegenwoordigd op Zeeuws Eenakterfestival Uitvoering Johannes Passion Kerkconcert in Kapelle Russische kunstenares exposeert in Gevangen toren Kaartverkoop musical Cats bij Verenigde Spaarbank Tentoonstelling schilderijen bij Multi Colour Lesbrief over Middeleeuwen Open dag muziekschool Middelburg Tentoonstelling Wéreldwinkel in bibliotheek Oost-Souburg 9 APRIL T/M 15 APRIL IN MIDDEN ZEELAND Wi POPMUZIEK BESPROKEN Jan Koopman Woensdag april 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 iïï lïï ig? Ujf lïï irn lE? Een scene uit de eenakter 'Leugens', die op het Zeeuws Eenakterfestival wordt gespeeld door de Zeeuwse Komedie uit Vlissingen. De regio Walcheren zal met vier deelnemende groepen goed verte genwoordigd zijn op het Zeeuws Eenakterfestival dat op 10, 11 en 12 april in De Halle in Axel zal worden gehouden. Dit toneelfestijn wordt georganiseerd door het Zeeuws Centrum voor Amateurtoneel (ZCA) met als doel het publiek een dwarsdoorsnede te tonen van het Zeeuws amateurtoneel. De regio Walcheren geeft op het festival acte de présence met vier voorstellingen; deelnemers zijn de Stichting Middelburgs Theater, de Zeeuwse Komedie uit Vlissingen, de recent opgerichte toneelgroep 'Voorheen de B' en de toneelgroep Ad Hoe Produk- ties uit Middelburg. De eenakter 'Nadien' van het Middelburgs Theater, geschreven door Bert Edelenbos en Gerardjan Rijnders, staat onder regie van Gerard Baijens en geeft een scherpe maar ook humoristische schets van de ontmoeting tussen twee vrouwen aan de zelfkant van de samenleving. De Zeeuwse Komedie uit Vlissin gen neemt voor de eerste keer deel aan het festival. Gekozen werd voor de eenakter 'Leugens' van Peter Schaffer. Onder regie van Wiilem Huybreghs werd dit stuk al eerder opgevoerd in het Vestzaktheater in Vlissingen. De debutanten van de recent op gerichte toneelgroep 'Voorheen de B' spelen onder regie van Conny Ligthart-Schenk de absur- dische eenakter 'Catastrofe' van Samuel Becket. De toneelgroep Ad Hoe Produk- ties uit Middelburg heeft gekozen voor een spel van verlangens on der de titel 'De wens is de moe der van de gedachte' van Jan Vanaf 28 november wordt in theater Carré in Amsterdam een nieuwe serie voorstellin gen gegeven van de musical Cats. Vanaf 18 maart start daarvoor de voorverkoop; tot de verkooppunten behoren de meeste kantoren van de Ver enigde Spaarbank. Cats is de musical van An drew Lloyd Webber en Tim Ri ce en is gebaseerd op het boek van T.S. Eliot, de Nobel prijswinnaar voor literatuur in 1948. Dankzij de vertaling van Gerrit Komrij is er een spekta kel ontstaan waarvan zowel jong als oud kunnen genieten. In Middelburg kan men voor reservering terecht bij het regio-hoofdkantoor van de Verenigde spaarbank, Lange Delft 32-36; tel.: 01180-28751 In weefatelier en expositieruimte Multi Colour in Middelburg wordt t/m 25 april een expositie gehou den van schilderen van Han Koster uit Gapinge. De tentoonstelling betreft schil derijen die gemaakt zijn met inkt op voorbehandeld papier. Voorts wordt in de expositieruimte op zaterdag 25 april van 14-16 uur volksschilderkunst gede monstreerd en is een zijdeschil dercursus op dinsdagavond van start gegaan. Banen. De regie van deze eenak ter is in handen van Wil Koele- wijn. In totaal nemen veertien Zeeuw se groepen aan dit Eenakterfesti val deel. Alle voorstellingen in De Halle in Axel zijn gratis voor het publiek toegankelijk. Het ZCA- Eenakterfestival begint vrijdag avond om 20 uur, zaterdagmid dag om 14 uur en om 20 uur en tenslotte op zondagmiddag om 14 uur. In de Nederlands Hervormde Kerk in Kapelle wordt zaterdag 11 april om 20 uur een kerkcon cert gegeven. Concertgevers zijn organist Theo Theunissen en de sopraan Wy- nanda Zeevaarder. Op het pro gramma van dit passieconcert staan werken van J.J. Froberger, G.B. Pergolesi, J.S. Bach, Joh. Brahms en A. de Klerk. De Koninklijke Oratoriumvereni ging Tot Oefening en Uitspanning voert vrijdag 10 april de Johan nes Passion van J.S. Bach uit in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. De oratoriumvereniging uit Mid delburg geeft het concert om 20 uur. Aan de opvoering werken een groot aantal solisten en mu sici mee: Saskia Gerritsen (so praan), Eleonora Volker (alt), James Doing (tenor evangelist), Henk Vonk (tenor aria's), Bernard Kruijsen (bas Christus partij), Hans van Heiningen (bas aria's), Tijn van Eijk (orgel), Nelly Duin (viola da gamba) en het Dordts Kamer Orkest. Het geheel staat onder leiding van dirigent Jo Ivens. Kaarten zijn in de voorver koop verkrijgbaar bij Muziekhan del Van Damme en het Muziekcentrum in Middelburg. Eén van de werken van Lud- milla Michailovna Ka/maeva die in de Gevangentoren te zien zijn. In de expositieruimte van de Ge vangentoren aan de Boulevrad De Ruyter in Vlissingen houdt de Russische kunstenares Ludmilla Michailovna Kalmaeva van 12 april t/m 31 mei een ten toonstelling. De expositie omvat schilderijen, tekeningen en grafiek, die de sfeer uitademen van Rusland en de klassieke tekenkunst. Ludmil la, die sinds enige tijd in Vlissin gen woont, heeft veelvuldig deelgenomen aan internationale tentoonstellingen in onder meer Polen, Finland, Tsjechoslowakije, Frankrijk, Australië, Syrië en Japan. Voor de tweede keer vindt in de provincie Zeeland het festival Cultu reel Gekleurd plaats. Het festival wordt in Zeeland op initiatief van het Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking Zeeland gehouden t/m 26 april met activiteiten in zes verschillende plaatsen. Borsele is een nieuwkomer naast Goes, Middelburg, Oostburg, Terneuzen en Vlissin gen, die vorig jaar ook van de partij waren. Het idee van het festival Cultu reel Gekleurd stamt uit Breda, toen daar in 1985 een begin werd gemaakt met de program mering van niet-westerse voor stellingen en concerten. De activiteiten breidden zich snel uit en inmiddels omvat het festival educatieve projecten, tientalleen theatervoorstellingen, films, con certen, literaire activiteiten en ex posities. In totaal zijn ruim twintig gemeenten in Nederland en België, bij het festival be trokken. Karakteristiek voor Cultureel Ge kleurd is het gericht samen laten gaan van educatieve en podium activiteiten. De brede opzet en de geografische omvang van het festival benadert steeds meer het doel: zoveel mogelijk mensen doordringen van het feit dat in een gekleurde samenleving geen Donderdag 9 april neemt de Mid delburgse wethouder J.A.R.M. Douwes om 16 uur in het stad huis van Middelburg het eerste exemplaar in ontvangst van een lesbrief over de Middeleeuwen. De lesbrief is vervaardigd door de Werkgroep Lokale Geschiedenis Middelburg, een samenwerkings verband van onderwijsgevenden, Zeeuws Documentatiecentrum, Zeeuws Museum en de gemeen te Middelburg. Deze lesbrief is de vierde op rij en is bestemd voor de hoogste groepen van het ba sisonderwijs. De Zeeuwse Muziekschool, regio Walcheren, houdt zaterdag 11 april een open huis van 9.30 tot 12.30 uur in haar gebouw aan de Kuiperspoort 21 in Middelburg. De opzet van de open dag is om iedere belangstellende in staat te stellen kennis te maken met de opleidingen, cursussen en sa menspelmogelijkheden die door de Zeeuwse Muziekschool (ZMS) worden verzorgd. Het gehele activiteitenpakket wordt op die dag geëtaleerd, naast de presentatie van het kinder-/tienerkoor, van ensem bles en van muziekverenigingen die in opleiding zijn bij de ZMS. plaats is voor zwart-wit denken. Met name de cultuur van ande ren wordt beschouwd als een uit stekende ingang om beter met elkaar om te gaan. Alleen al in Zeeland worden zo'n vijftigtal ac tiviteiten georganiseerd door meer dan twintig instellingen en organisaties. De programmabrochure met de activiteiten rond het festival is verkrijgbaar bij de VVV-kantoren in de deelnemende gemeenten en bij de deelnemende organisa ties en instellingen. De Argentijnse dansgroep Nuc/eodanza treedt vrijdag 10 april op in de Stadsschouwburg in Middelburg. Een ieder die dacht dat Kick the Bucket een stille dood gestorven was zal, als het aan de band ligt, de komende maanden veelvuldig overtuigd worden van het springlevende tegendeel. Nieuwe mensen zoeken en in werken, alsook opfrissen van zowel het repertoire als de to tale performance zijn zaken die veel tijd en energie vergen. Vandaar de stilte die rond de band daalde. Binnen de oefen ruimte werd echter hard en ge disciplineerd gewerkt; met z'n allen, en dat is 11 man sterk, of in subgroepen om elkaar niet op te houden. Het was een be wuste keuze benadrukt Paul Daalhuizen (gitaar/zang) "door het vertrek van enkele mensen van het eerste uur (The Bucket bestaat al sinds 1988) was het niet meer mogelijk door te gaan met optreden. Natuurlijk kan je dan snel opvolgers zoe ken en direkt voor de leeuwen werpen, maar of dat nu de kwaliteit van de muziek ten goed komt? en de kwaliteit van je instelling als band? Wij spe len voor ons plezier en dus niet overal en altijd, een beetje se- lektief zijn kan echt geen kwaad. Vandaar dat we een tijdje gestopt zijn". In zijn ogen is de band er zeker op vooruit gegaan, de artistie ke verdeling is harmonieuzer geworden en daarnaast is ook 'off stage' de taakverdeling verbeterd; managing, PR, etc. iedereen doet wel iets, de pro fessionalisering blijkt uit heel de presentatie, edoch... geen nieuwe demo? "Nee, wij gelo ven niet zo in de werking van zo'n bandje. Het kost een hoop tijd om zoiets te maken, zeker als je zoals wij met 11 mensen bent en het kost tevens een hoop geld en dan nog... je stuurt ze op, iemand luistert er naar en meer niet. Nee, wij hebben gemerkt dat het veel effektiever is al een geïnteres seerd iemand ons daadwerke lijk ziet spelen, vandaar dat wij zulke mensen uitnodigen om naar een optreden te komen kijken; uit optredens halen we optredens". Ook Kick The Bucket speelt in op de veranderende vraag in de popwereld. Steeds vaker blijkt dat een gedifferentieerd aan bod meer publiek trekt. The Bucket is daarom een samen werking aangegaan met Fatno- se, muzikaal in de buurt, maar toch iets anders. Dit totaalpro gramma (avondvullend) wordt, doordat ook qua installatie in tensief wordt samengewerkt, tegen een scherpe prijs aange boden; uiteraard zijn de bands ook afzonderlijk te boeken. Veel eigen nummers speelt de band niet, maar covers, goede covers, zijn net zo leuk. "Wij verbouwen elk nummer tot ons geluid, onze sfeer er in door klinkt en dan blijft er maar wei nig tijd over om eigen num mers uit te werken. Trouwens er is zoveel mooie muziek in ons genre.. White soul en rhythm and blues stoelen on vermijdelijk op stevige bla zerspartijen. Bij The Bucket komen die van Peter Lijnse (trompet), Cees v.d. Kop (sax), Jan v.d. Meulen (sax) en Kees Verkerk (sax, trombone en trompet), de line up bestaat naast Paul Daalhuizen verder uit Adrie Willeboordse (gi taar/zang), Gerben Versteeg (drums), Joop Caljé (bas), Hans Heijmans (toetsen) en Frits Jongepier (zang). Dit col lectief wordt tijdens optredens bijgestaan door Henk de Smit (geluid/licht). Kick The Bucket, ze waren niet weg, ze zijn ge woon terug. BURGH-HAAMSTEDE Dè Bewaerschole. (Weststraat 18). Greet Warmerdam, Liesbeth Mulle- meister en Cok Franken, keramiek. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 u. GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 u., hele jaar. Lunchcafé. (Stad huis Grote Markt). Hans Zomermeyer, pentekeningen. Di. t/m za. van 9 tot 18 u. Rabobank. Werken van bewoners uit Huize Den Berg. Tijdens openingstij den. Oosterscheldeziekenhuis. ('s- Gravenpolderseweg 114) Wintersalon 1991. topselectie uit jaarlijkse najaars fotowedstrijd van Bond van Nederland se Amateurfotograven. Openingstijden ziekenhuis, v.d. Spiegelstraat 15. De Ruimte Ad Hoe, tentoonstelling door Jacueline Traanman en Johan Adriaan- se. Van 8 tot 21 u. Gemeentearchief. Il se Versluijs, we eten vis vanavond, een gevecht in lino's. Gezondheidscentrum Magnolia, mevr. G. Waaleboer, aquarel len. Ma t/m vr. van 8 tot 17 u. Openba re Bibliotheek. (Oostwal 34). Over landschap, acrylschilderijen van Wim Bakker. Di. 10-17, wo. 10-17.30/18.30-20, do. 12.30-17.30/18.30-20, vr. 12.30-17.30/18.30-20, za. 10-12 u. De Jager Tolhoek. Stanlyweg 2. Hans No tenboom. Aquarellen. Ma t/m vrij van 9 tot 16 u. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13). Alle eeu wen belastingen, expositie over be lastinggeschiedenis m.n. goud en zilver. Di. t/m vr. van 11 tot 17 u., za. van 11 tot 16 u. St. PZZ. (Oostmolen weg 101). Tonnie Outermans, foto's. Tijdens openingstijden. 'S-HEERENHOEK Rest/Café De Kroon. (Heerenstraat 19). Diana Capello-Stevens. aquarellen. Di. t/mza. 11-23 u. en zo. 11-14 en 16-23 u. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 u., zo. vanaf 17 u. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: presi dent Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 u. en van 14 tot 16 u. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 u., op af spraak. Kunsthandel De Witte Swaen;t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Perma nente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 u. Ga lerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dage lijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ate lier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walche ren - Mariekerke. Openingstijden Biblio theek. Rabobank. (Lange Geere 3). Anneke Ruimschotel, touw- en staal- plastieken, hangende en staande ob jecten. Openingstijden bank. De Vleeshal. Mindtools, A.M. Kopper en M. Februari. Di. t/m zo. van 13 tot 17 u. (t/m 12 april). Delta Nutsbedrijven. (Poelendaelesingel 10). Lou Willeboord se, houtsnijwerk. Tijdens kantooruren. Het Zeeuws Museum. (Abdij 3). Jan van Leeuwen, Keramische portretten. Di. t/m vr. 10.00 - 17.00 en za. t/m ma. 13.30 - 17.00. Het Middelburgs Koffie huis. (Langeviele 61) F.H. Dek - Mulder, schilderijen, realiteit en abstract. Ma. t/m za. Kunstuitleen. (Kuiperspoort 22) fotocollectie van de kunstuitleen, di. t/m za. 13.00 - 17.00 u. Francois Ryck- halshuis. (Dam 71). Barbora Buma Kuit- der en Gerda Kuilder, olieverf- en acrylschilderijen. Do. t/m za. van 13 tot 17 u. en op afspraak, (vanaf 5 april). M.I.K.V. (Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7). Tentoonstelling cur- sistenwerk M.I.K.V., tekenen/schilde ren, boetseren/beeldhouwen, textiel/weven enz. (t/m 11 april). Ope ningstijden bibliotheek. Multi Colour. (Torenweg 4a), Han Koster, schilderij en. Di. t/m Za. 10 - 17 u. Ramschip Schorpioen. (Loskade), Nederlandse Vereniging van Zeeschilders, verkoo pexpositie. Dagelijks van 10 17 u. NEELTJE JANS Delta Expo. wisselexpositie: Cartogra fie, van en over kaarten. Dagelijks ge opend van 10 tot 17 u. Gehele jaar. OOST-SOUBURG Openbare bibliotheek. (Kanaalstraat 58). Wereldwinkel, tentoostelling voe dingsmiddelen. Openingstijden biblio theek. Ontdekkingsreizen in oude kinderboeken, tentoonstelling. Ope- ningstijden bibliotheek. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. Ons Ree wild, tentoonstelling over de kleinste Europese hertensoort. Di. t/m vr. en zo. van 10 tot 17 u„ za. van 13.30 tot 17 u. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende rep tielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 u., di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 u. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Marcel Robbe Schilderijen. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 u„ za. t/m zo. van 13 tot 17 u. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Zelke Negen Een, wisselende col lectie hedendaagse kunst. Wo. t/m vr. van 12 tot 17 u.. za. van 10 tot 12.30 u. Stadhuishal Vlissingen. (Stad huisplein). Beelden in klei, Ria Ruedisu- ele, recente beelden. Ma. t/m vr. van 9 tot 17 u. De Gevangentoren. (Boul. de Ruyter 1a). Ludmila Michailovna Kal maeva. Schilderijen, tekeningen, grafiek. DONDERDAG 9 APRIL Reinder van der Naait, kabaret- programma 'Klapperen met je oren'. Vestzaktheater, Bellamy park, Vlissingen, 20.30 uur. Marian Rolle, theater 'The Hu- man Voice', 't Beest, Beesten markt 3, Goes, 20.30 uur. VRIJDAG 10 APRIL De Hoofstad Operette brengt 'Die Scardasfurstin', Stads schouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. VRIJDAG 10 APRIL WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schil derijen. tel. 01192-1373, Dagelijks geopend. Koninklijke Oratorium Vereni ging 'Tot oefening en uitspan ning, Johannes Passion, J.S. Bach, Concertzaal, Singelstraat 13, Middelburg, 20 uur. Nucleodanza, argentijnse dans groep, Stadsschouwburg, Mo lenwater 99, Middelburg, 20.30 uur. Cotton Club m.m.v. Dezz, Cosmo, Voltaweg 3, Vlissingen, 21 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. ZATERDAG 11 APRIL Deinum en Tar, 2 bands in 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 22 uur. Workshop Sound/Music and the four elements van David Eastoe, De Wit-Roze Roos, V. Quakkelaarstraat 105, Vlissin gen, 10 - 22 uur. Voorstelling STEC, toneelstuk 'Claudia' van Roos Franken, De Zwaan, Oost-Souburg, 20 uur. 'Hoe verzin je het!', musical voor kinderen vanaf 7 jaar door de Jeugdkomedie Amsterdam, de Prins van Oranje, Goes, 15 uur. Concert door het Madrigaal koor en het Strijkersensemble van de Zeeuwse Muziekschool, Koorkerk, Middelburg, 20 uur. ZONDAG 12 APRIL Jan de Wilde, vlaamse zan ger/kleinkunstenaar met zijn en semble, Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 16 uur. Workshop 'Sound/Music and the four elements' van Davis Eastoe, De Wit-Roze Roos, V. Quakkelaarstraat 105, Vlissin gen, 10 - 17 uur. DINSDAG 14 APRIL Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Carillonbespeling door Sjoerd Tamminga, Grote Kerk, Goes, 13.30 uur. WOENSDAG 15 APRIL Poppentheater Parabel, pop penspel 'het ezeltje', Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg, 15 uur. Bavo Galama, kabaretsolo 'iets met een kist'. Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Christelijk Oratoriumvereni ging, Passieconcert The Cruci fixion, R.K. Kerk, Goes, 20 uur. De Wereldwinkel-Souburg houdt in de week van 22 t/m 28 april tijdens de openingsuren een ten toonstelling over voedingsmidde len uit de Wereldwinkel in de Openbare Bibliotheek in Oost- Souburg. Tijdens de expositie kan een foto tentoonstelling worden bekeken en worden producten uitgestald. Een wisselende groep voe dingsproducten staat centraal en wordt voorzien van een toelich ting. Tevens bestaat de mogelijk heid om producten te proeven en te kopen. Kinderen kunnen deel nemen aan een kleurwedstrijd. Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 19 en 21.30 u. Alhambra Vlis singen II, 'The last boy scout' 19 en 21.30 u. Alhambra Vlissin gen III, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vlissingen IV, 'Dead Again' 19 u„ 'Prince of tides' 21.30 u. Grand theater Goes, 'Cape Fear' 19 en 21.30 u. Electro Middelburg, 'Frankie en Johnny' 19.30 u., 'Silence of the lambs' 22 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Ik, de slechtste aller vrou wen' 20 u., 'Les Amants du Pont Neuf' 22.30 u. ZATERDAG 11 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 14, 19 en 21.30 u. Alhambra Vlissingen II, 'The last boy scout' 14. 19 en 21.30 u. Alhambra Vlissingen III, 'J.F.K.' 20 u. Al hambra Vlissingen IV, 'Dead Again' 19 u., 'Prince of tides' 21.30 u. Grand theater Goes, 'Cape Fear' 19 en 21.30 u. Electro Middelburg, 'Hot Shots' 14 u., 'Franky en Johnny' 19.30 u., 'Silence of the lambs' 22 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Les Amants du Pont Neuf' 20 en 22.30 ^j. ZONDAG 12 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 14, 19 en 21.30 u. Alhambra Vlissingen II, 'The last boy scout' 14. 19 en 21.30 u. Alhambra Vlissingen III, 'J.F.K.' 20 u. Al hambra Vlissingen IV, 'Dead Again' 19 u., 'Prince of tides' 21.30 u. Grand Theater Goes, 'Cape Fear' 19 en 21.30 u. Electro Middelburg, 'Hot Shots' 14 u., 'Frankie en Johnny' 20.30 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Les Amants du Pont Neuf' 20.30 u. MAANDAG 13 MAART Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 20 u. Alhambra Vlissingen II, 'The last boy scout' 20 u. Al hambra Vlissingen III, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vlissingen IV, 'Prince of tides' 20 u. Grand Theater Goes, 'Cape Fear' 20 u. Electro Middelburg, 'Frankie en Johnny' 20.30 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Les Amants du Pont Neuf' 20.30 u. DINSDAG 14 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 20 u. Alhambra Vlissingen II, 'The last boy scout' 20 u. Al hambra Vlissingen III, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vlissingen IV, 'Prince of tides' 20 u, Grand Theater Goes, 'Cape Fear' 20 u. Electro Middelburg, 'Frankie en Johnny' 20.30 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Teorema' 20.30 u. WOENSDAG 15 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 14 en 20 u. Alhambra Vlissin gen II, 'The last boy scout' 14 en 20 u. Alhambra Vlissingen III, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vlissin gen IV, 'Prince of tides' 20 u. Grand Theater Goes, 'Cape Fear' 20 u. Electro Middelburg, 'Frankie en Johnny' 20.30 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Erendira' 20.30 u. DONDERDAG 16 APRIL Alhambra Vlissingen I, 'Hook' 20 u. Alhambra Vlissingen II, 'The last boy scout' 20 u. Al hambra Vlissingen III, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vlissingen IV, 'Prince of tides' 20 u. Grand Theater Goes, 'Cape Fear' 20 u. Electro Middelburg, 'Frankie en Johnny' 20.30 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sur' 20.30 u. ZATERDAG 11 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 u. Grand Theater Goes, 'De no tenkraker' 14 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Fievel in het wilde westen' 14 u. ZONDAG 12 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 u. Grand Theater Goes, 'De no tenkraker' 14 u. Schuttershoftheater Middel burg, 'Fievel in het wilde westen' 14 u. WOENSDAG 15 APRIL Alhambra III Vlissingen, 'Sneeuwwitje' 14 u. Grand theater Goes, 'De no tenkraker' 14 u.

de Vlissinger | 1992 | | pagina 7