Uit in Zeeland biedt in maart een gevarieerd programma Vlissings duo haalt BZN voor de 4e keer naar Baskenburg Speuren naar sporen Officiële opening van Kunstuitleen Poppentheater Parabel verlengt voorstelling van 'het ezeltje' 27 FEBRUARI T/M 4 MAART IN MIDDEN ZEELAND Het programma van Uit in Zeeland voor de maand maart biedt de liefhebbers van het theater een geva rieerd programma. Zowel op het gebied van toneel en cabaret als op het muzikale vlak is een ruime keu zemogelijkheid voor een avondje uit. Komedie Karwei DUINEN DUINEN Willem Brand TO Concert van Reizend Muziekgezelschap Woensdag 26 februari 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 lïï Iflf lïï USÏ Al in de eerste week is het raak met de opvoering van de kome die Lusten en Lasten van Peter Schaffer door Margreet Blanken, Bea Meulman en René Retel. T/largreet Blanken is bekend ge worden door haar rol als hoofd zuster Reini in de tv-produktie Medisch Centrum West; velen herkennen Bea Meulman van de tv-serie Goede tijden, slechte tij den. Lusten en Lasten is een fan tastisch blijspel, te zien in de Stadsschouwburg in Middelburg op 6 maart. De Stadsschouwburg is de vol gende dag, op zaterdag 7 maart, het toneel van de opvoering door het ballettheater Dansz van 'Ge boren in armoede'. De titel is ont leend aan de choreografie die Lia Sorber maakte voor de groep en daarmee in oktober 1991 de pro vinciale prijs in de wacht sleepte. Bij de presentatie op het landelijk festival in Den Haag werd de groep uitgenodigd om deel te ne men aan een internationaal festival. Wie behoefte heeft aan een vro- Isabelle van Keulen. lijk avondje uit kan niet heen om de opvoering van de komedie Brutale Winterbekentenissen van Paul Haenen. Bekende auteurs als Ton Lutz, Ann Hasekamp en Ingeborg Elzevier staan woens dag 11 maart garant voor een goed stuk ontspanning in de Stadsschouwburg. Dinsdag 17 maart geven violiste Isabelle van Keulen en pianist Ro nald Brautigam een concert in de Concertzaal in Middelburg; zij vertolken er sonates van Sjosta- kovitsj en Ravel. Lia Sorber speelt mee in Ge boren in Armoede van de Stichting Dansz. Een vrolijk liedjesprogramma wordt woensdag 25 maart in de Stadsschouwburg gebracht door de Vlaming Willem Vermandere en zijn orkest. Het liedjespro gramma Ver weg van hier over brugt de taalgrenzen, eeuwen en alle mogelijke andere barrièrres en beweegt het publiek tot een (zachtjes) meezingen. Wie een uitgebreid overzicht wil hebben van de mogelijkheden die Uit in Zeeland in maart te bieden heeft, doet er goed aan de agen da van Uit in Zeeland te raad plegen. Ton Lutz is één van de hoofdrolspelers in Brutale Winterbekentenissen. Een scene uit Lusten en Lasten met onder andere Margreet Blanken. De Volendamse formatie BZN zal zaterdag 14 maart vanaf 20.15 uur voor de vierde keer een concert geven in de sporthal Baskenburg in Vlissingen. De drijvende krachten achter de rea lisatie van deze optredens van BZN in Vlissingen zijn Adri Gide- onse en Ton Weijts, in het dagelijks leven project-technici bij een installatiebedrijf. Het is nog niet zo lang geleden dat Gideonse en Weijts de tijd rijp achtten om in het uitgaansleven in Vlissingen een gat in de markt op te vullen met als voornaamste drijfveer het creëren van een avondje uit voor een groot pu bliek in de leeftijd van 8 tot 80 jaar voor een lage prijs en met een goede, klantgerichte service. De keuze was eigenlijk niet zo moeilijk want beide heren zijn grote fans van de Volendammers en bovendien voldoet BZN naar hun smaak aan de gestelde crite ria die zij stelden met betrekking tot de te organiseren activiteiten: „BZN brengt een avondvullende muzikale show die gezien en ge hoord mag worden en de keuze was voor ons dus niet zo moei lijk." De organisatoren worden dit jaar extra gesteund in hun streven omdat BZN het 25-jarig jubileum viert en de show er dus extra feetselijk uit zal zien; de concert tour draagt tenslotte niet voor niets de titel 'Congratulations'. De beide heren: „Laten we eerlijk zijn: een kwart eeuw meedraaien in de mallemolen die showbusi ness heet, is echt geen kleinig heid en dus een gelukwens waard. Je kan er alleen maar respect voor hebben als je als groep zoveel jaren aan de top van de Nederlandse Ijchte muziek staat." Zaterdag 14 maart zal het dan weer zover zijn: BZN komt met de jubileum-tour naar Vlissingen. Op papier hebben Gideonse en Weijts de zaken al helemaal rond. Een groot team van vrijwillige medewerkers staat volledig klaar voor de krachtmeting. „Zonder al die mensen, die belangeloos hun medewerking verlenen, zou het onmogelijk zijn om zoiets te orga niseren. We zijn ze daarvoor dan ook heel erg dankbaar. Het omto veren van van een sporthal tot een heuse concertzaal is een kar wei dat er niet om liegt. Ze moe ten op zaterdagochtend dan ook al in alle vroegte beginnen." De bezoekers aan het concert wordt een optimum aan comfort geboden. Alle plaatskaarten die nen van te voren te worden besproken zodat iedereen verze kerd is van een zit- of staanplaats en er geen urenlange wachttijden voor de deur van de hal moeten worden doorgebracht. De zit plaatsen worden gecreëerd in het achterste gedeelte van de zaal op een soort tribune en vanwaar men een uitstekend zicht heeft op het podium. De zaal gaat op 14 maart open om 19 uur, terwijl het concert om 20.15 uur begint. Met inbegrip van een pauze van zo'n drie kwartier zal de hele voorstelling duren tot omstreeks 23.30 uur. De organisatie van het BZN- concert is bereikbaar op de vol gende telefoonnummers: 01184-19057 of 68219. Willem Vermandere en zijn begeleiders. In de maanden januari en februari heeft poppentheater Parabel in de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg het poppenspel 'het ezeltje' vertoond. Gezien de gro te belangstelling heeft men besloten om dit spel ook in de maanden maart en april op het programma te zetten. In die maanden wordt een voor stelling gegeven op 4 en 18 maart en op 1, 15 en 29 april; alle voorstellingen beginnen om 15 uur in de bibliotheek. Het spel is bedoeld voor kinderen in de leef tijd van 4 t/m 10 jaar. Het Narretje, één van de hoofdrolspelers uit het spel. De 25-jarige formatie BZN geeft zaterdag 14 maart een con cert in sporthal Baskenburg in Vlissingen. De kerstman is er allang van door, zou de sneeuwman nog verschijnen? Sneeuw geeft de winter kleur en dempt de don kere tonen van ons winterse gemoed. Bovendien geeft het je een uitgelezen mogelijkheid om in de duinen op zoek te gaan naar sporen. Voetafdruk ken van duin bewoners als fa zanten, konijnen, reeën en vossen. Sporen in de vorm van fossie len herinneren ons aan vroeger. Het spoor van de holebeer ligt als versteend in een museum. Het is heus niet altijd nodig om diep te graven om boeiende za ken te weten te komen. Het le ven laat overal z'n sporen na, ook bij mensen. Zo wenst mijn vriendin mij elke zaterdagmor gen een goede jacht. Gewa pend met een boodschappenlijst, tas en wat munten begeef ik me naar ons moderne jachtterrein, het win kelcentrum. Gezeten op mijn stalen ros trotseer ik half uit geslapen de gevaren van voort jakkerende vierwielers. Net als zij volg ik de sporen naar kant- en-klare producten. Om te overleven bewandelen dieren zelfgefabriceerde paden. Bevinden die paden zich bo vengronds, dan gebruikt een dier meestal zijn eigen reukspoor als wegwijzer. Dat is ook dé manier om je territorium af te bakenen. Om even een 'zijspoor' in te slaan:-Wist u dat katers een beduidend groter jachtgebied hebben dan poe zen? De voortplantingsdrift doet het mannetje de hort op gaan en houdt het vrouwtje dichtbij huis. De vorm van de voetafdruk van dieren zegt veel over de li chaamsbouw en de wijze waarop zij zich voortbewegen. Zoolgangers zoals eekhoorns en konijnen hebben klauwen. Hun kortbenigheid maakt ze niet tot van die renners. Een vos bijvoorbeeld baant zich al sluipend een weg tot zijn prooi. Een vosseprent lijkt veel op die van een hond. Heeft het echter gesneeuwd, dan verraden de veegstreepjes van zijn dikke, zwiepende staart zijn ware in- dentiteit. Opvallend is dan ook dat de vos zijn achterpoten precies in de afdrukken van zijn voorpoten plaatst. Is de grond hard, dan staan de voorpoten altijd links achter de achterpo ten. Dat komt omdat vossen net als honden in draf hun li chaam schuin houden. Hoef dieren als herten en reeën Mensensporen in het duin lopen op hun twee middelste tenen. Op een harde grond zie je dan alleen de afdruk van de hoornschoen, de scherpe bui tenrand. De prent van een ree herken je aan de smalle, spitse vorm. De hoeven van de voor voet staan wat uit elkaar. Slaat een ree op de vlucht, dan raken ook zijn achterhoefjes de grond. Aan de hand van een 'spoor boekje' oftewel sporengids kun je tijdens een duinwandeling het aangename met het leerza me verenigen: Een goed en ook nog laag geprijsd boekje daar bij is het in kleur uitgevoerde "Sporenboekje" van het IVN in Amsterdam (020 - 28115; f 2,50). Wilt u meer informatie over de natuur in de duinen? Stuur dan een briefkaartje naar Stichting Duinbehoud, Postbus 11059, 2301 EB Leiden. U ont vangt dan een gratis informa tiepakketje over dit waardevolle natuurgebied. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole. (Weststraat 18). Mini van Iterson, olieverfschilderijen en pastels. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. (vanaf 29 februari). GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). De heer van Dijke, schilderijen, (tot eind februari). Mevr. Govaerts, schil derijen. (vanaf maart). Di. t/m za. van 9 tot 18 uur. Oosterscheldezieken- huis. Van fictie naar werkelijkheid, pentekeningen, olieverven en archi tectuur van Jac van Es. (t/m 28 fe bruari). 1.000 x persfotografie, monstercollage van persfotograaf Ru ben Oreel. (vanaf 2 maart). Ope ningstijden ziekenhuis. Deltaweg (bij Roode Wijk). De Omloop, project van Hans de Win. Museum. (Singelstraat 13). De Tre soor van Jacob Janszoon Poortvliet, tekeningen en schilderijen. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. (t/m 29 februari), v.d. Spiegelstraat 15. De Ruimte Ad Hoe, project van Trechter 5 m.m.v. George Schade en Leendert Buth. Van 8 tot 21 uur. (t/m 1 maart). Galerie Bekenes. (Dorpsstraat 10). Annie Dominicus, Aquarellen. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. vanaf 17 MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente exposi tie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dau- villier. (L. Noordstraat 56). schilderij en. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180 29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Groot mede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Weefatelier en expositieruimte Multi Colour. (Torenweg 4a). Werken van Frans v.d. Kop, W.F. v.d. Kop papiersnij- en plakwerk. Di t/m za. van 10 tot 17 uur. (t/m 29 februari). Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: Verschuiven de grenzen, Atlassententoonstelling. Europa in atlassen 1830-1960. Hal begane grond: Verschuivende gren zen, 150 jaar Kadaster. Souterrain: Mixed Media, Luc Willem, (t/m 2 maart). Openingstijden bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Wal cheren - Domburg en Oostkape/le. Openingstijden Bibliotheek. N.V. Delta Nutsbedrijven. (Poelenda- lesingel 10). Hannie Joziasse, Foto graferen in de natuur, in vier jaargetijden. Tijdens openingstijden, (t/m 28 februari). Het Middelburgs Koffiehuis, (Lange- vie'le 61). Alexander de Groot, schilde rijen. Tijdens openingstijden. Rabobank. (Lange Geere 3). Carry Munster, expositie Tijdens ope ningstijden bank. (tot 28 februari). NEELTJE JANS Delta Expo. Zeespiegelrijzing, een be dreiging. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Koffieshop Delta Expo. Grafiekmap Werkland Neeltje Jans. Wo. t/m Zo. 10 tot 17 uur. (tot 1 maart). OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. Ons Reewild, tentoonstelling over de kleinste Europese hertensoort. Di. t/m vr. en zo. van 10 tot 17 uur, za. van 13.30 tot 17 uur. (vanaf 28 februari). VLISSINGEN DONDERDAG 27 FEBRUARI Paul Clark, absurdistisch thea terperformance 'Bohemian from 9 to 5', 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 20.30 uur. VRIJDAG 28 FEBRUARI Paul Clark, absurdistisch thea terperformance 'Bohemian from 9 to 5', Vestzaktheater, Bellamy- park, Vlissingen, 20.30 uur. Sexteto Canyengue, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 20.30 uur. Rio's Carnaval met Barry Hug hes Arie Ribbens, Cosmo, Vol- taweg 3, Vlissingen, 21 uur. Cabaretier Andre Manuel, solo voorstelling 'Ik wil een beest in mijn bed'. Jongerencentrum Mid- gard. Kuiperspoort 12, Middel burg, 21 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20 uur. ZATERDAG 29 FEBRUARI De Zeeuwse Komedie speelt 'Het lied van de moordenaar'. Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Dansen m.m.v. Eddy's Combo, De Lammerenburcht, Vlissingen, 20.30 uur. Willy Feytel-Bout Heieen Stroo-v.d. Panne, sopraan, Leny Stokman-de Graaf, piano. Luther se Kerk, Zuidsingel 70, Middel burg, 20.15 uur. Het Middelburgs Theater speelt 'Bloed van de hongerlij ders', Middelburgs Minitheater, Verwerijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Zeeuwse Jazzdag, Stads schouwburg, Molenwater 99, Middelburg. Poppentheater Sim Bolus, 'Wat een schat', Am bachtscentrum, Goes, 14.30 uur. Het Zeeuws Vocaal Ensemble, Grote Kerk, Goes, 20 uur. ZONDAG 1 MAART The Tannahill Weavers, Vest zaktheater, Bellamypark, Vlissin gen, 16 uur. DINSDAG 3 MAART Carillonbespeling door Sjoerd Tamminga, Grote Kerk, Goes, 13.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 4 MAART Poppentheater Parabel, voor stelling 'het ezeltje', Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg, 15 uur. Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissin- gen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promo tie, met als thema het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Bellamy 19. (Bellamy park 19). Boudewijn Wolthuis recente werken en tekeningen. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur.za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Kunstuitleen. (Lange Zelke 91). Be dels aan banden, hedendaagse inter pretaties van de bedelarmband, (t/m 29 februari). Zelke Negen Een, wisse lende collectie hedendaagse kunst, (vanaf 29 februari). Wo. t/m vr. van 12 tot 17 uur, za. van 10 tot 12.30 uur. DAS-aula. (Verlengde Bonedij- kestraat). Leen van Duyvendijk. Ma. t/m da van 8 tot 15 en van 18 tot 22 Op initiatief van de Stichting Ka mermuziek Zeeland geeft het Reizend Muziekgezelschap op vrijdag 6 maart om 20 uur een concert in de Concert- en Ge hoorzaal in Middelburg. Het gezelschap bestaat uit Paul Rosenthal en Christiaan Bor (vi ool), Marcus Thompson en Gerrit Oldeman (altviool), Godfried Hoogeveen (cello), George Pieter- son (klarinet) en Shigeo Neriki (piano). Zij spelen werken van W.A. Mozart, B. Bartók en F. Mendelssohn-Bartholdy. Het uit te voeren programma zal door de NCRV-radio worden opgenomen. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij muziekhandel Van Damme aan de Lange Noordstraat 16 in Middelburg. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend. VRIJDAG 28 FEBRUARI Alhambra Vliss. I, 'J.F.K.' 18 en 21.30 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 19 en 21.30 u. Alhambra Vliss. Ill, 'De Johnsons' 19 en 21.30 u. Alhambra Vliss. IV, 'Hot Shots' 19 u., 'Kiss before dying' 21.30 u. Grand theater Goes, 'The Addams Family' 19 en 21.30 u. Electro M'burg, 'Toto Ie Heros' 19.30 en 22 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Europa' 20 en 22.30 u. ZATERDAG 29 FEBRUARI Alhambra Vliss. I, 'J.F.K18 en 21.30 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 14, 19 en 21.30 u. Al hambra Vliss. III. 'De Johnsons' 19 en 21.30 u. Alhambra Vliss. IV, 'Hot Shots' 14 en 19 u., 'Kiss before dying' 21.30 u. Grand theater Goes, 'The Addams Family' 19 en 21.30 u. Electro M'burg, 'Toto Ie Heros' 19.30 en 22 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Europa' 20 en 22.30 u. ZONDAG 1 MAART Alhambra Vliss. I, 'J.F.K.18 en 21.30 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 14, 19 en 21.30 u. Al hambra Vliss. Ill, 'De Johnssons' 19 en 21.30 u. Alhambra Vliss. IV, 'Hot Shots' 14 en 19 u., 'Kiss before dying' 21.30 u. Grand Theater Goes, 'The Addams Family' 19 en 21.30 u. Electro M'burg, 'Toto le Heros' 20.30 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Europa' 20.30 u. MAANDAG 2 MAART Alhambra Vliss. I, 'J.F.K.20 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 14 en 20 u. Alhambra Vliss. Ill, 'De Johnsons' 20 u. Alhambra Vliss. IV. 'Hot Shots' 14 u., 'Kiss before dying' 20 u. Grand Theater Goes, 'The Addams Family' 20 u. Electro M'burg, 'Toto Ie Heros' 20.30 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Europa' 20.30 u. DINSDAG 3 MAART Alhambra Vliss. I, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 14 en 20 u. Alhambra Vliss. Ill, De Johnsons' 20 u. Alhambra Vliss. IV, 'Hot Shots' 14 u„ 'Kiss before dying' 20 u. Grand Theater Goes. 'The Addams Family' 20 u. Electro M'burg, 'Toto Ie Heros' 20.30 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Re- bel without a cause' 20.30 a WOENSDAG 4 MAART Alhambra Vliss. I, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 14 en 20 u. Alhambra Vliss. Ill, 'De Johnsons' 20 u. Alhambra Vliss. IV, 'Hot Shots' 14 u„ 'Kiss before dying' 20 u. Grand Theater Goes, 'The Addams Family' 20 u. Electro M'burg, 'Toto Ie Heros' 20.30 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Europa' 20.30 u. DONDERDAG 5 MAART Alhambra Vliss. I, 'J.F.K.' 20 u. Alhambra Vliss. II, 'Prince of Tides' 14 en 20 u. Alhambra Vliss. Ill, 'De Johnsons' 20 u. Alhambra Vliss. IV, 'Hot Shots' 14 u.. 'Kiss before dying' 20 u. Grand Theater Goes, 'The Addams Family' 20 u. Electro M'burg, 'Toto Ie Heros' 20.30 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Europa' 20.30 u. De gemeentelijke kunstuitleen Zelke Negen Een in Vlissingen wordt zaterdag 29 februari om 11 uur officieel geopend in het souterrain van de Openbare Bi bliotheek. De gemeentelijke kunstuitleen heeft een expositie ruimte van 250 m2 met een wis selende collectie hedendaagse kunst met werk van kunstenaars uit geheel Nederland. De Vlissingse wethouder van cul tuur L.C. Poppe-de Looff verricht de officiële openingshandeling door het overhandigen van de eerste serie kunstuitgaven aan drie abonnees. Deze kunstuitga ven zijn op initiatief van de Cultu rele Raad Vlissingen speciaal vervaardigd door de kunstenaars Bob Pingen, Gertjan Evenhuis en Eric Brandts. Hans Walgenbach, vice-voorzitter van de Federatie van Kunstuitlenen en directeur van het Centrum Beeldende Kunst Rotterdam houdt een korte toelichting op de taak en functie van de kunstuitleen binnen het gemeentelijke beeldende kunst beleid. Aansluitend is er tot 13 uur een receptie. ZATERDAG 29 FEBRUARI Alhambra I Vliss., 'Babar het oli fantje' 14 u. Alhambra III Vliss., 'Fievel in het wilde westen' 14 u. Grand Theater Goes, 'De reddert- jes in kangaroeland' 14 u. Electro M'burg, 'Daantje de we reldkampioen' 14 u. Schuttershoftheater M'burg, 'De kleine zeemeermin' 14 a ZONDAG 1 MAART Alhambra I Vliss., 'Babar het oli fantje' 14 u. Alhambra III Vliss., 'Fievel in het wilde westen' 14 u. Grand Theater Goes, 'De reddert - jes in kangaroeland' 14 u. Electro M'burg, 'Daantje, de we reldkampioen' 14 u. Schuttershoftheater M'burg, 'De kleine zeemeermin' 14 u. MAANDAG 2 MAART •Alhambra I Vliss., 'Babar het oli fantje* 14 u. Alhambra III Vliss., 'Fievel in het wilde westen' 14 u. Electro M'burg, 'Daantje de we reldkampioen' 14 u. DINSDAG 3 MAART Alhambra I Vliss., 'Babar het oli fantje' 14 u. Alhambra III Vliss., 'Fievel in het wilde westen' 14 u. Electro M'burg, 'Daantje de we reldkampioen' 14 u. WOENSDAG 4 MAART Alhambra I Vliss., 'Barbar het oli fantje' 14 u. Alhambra III Vliss. 'Fievel in het wilde westen' 14 u. Grand theater Goes, 'De reddertjes in kangaroeland' 14 u. Electro M'burg, 'Daantje de we reldkampioen' 14 u. Schuttershoftheater M'burg, 'Dt kleine zeemeermin' 14 u. DONDERDAG 5 MAART Alhambra I Vliss., 'Barbar het oli fantje' 14 u. Alhambra III Vliss. 'Fievel in het wilde westen' 14 u. Electro M'burg. 'Daantje de we reldkampioen' 14 u. Schuttershoftheater M'burg, 'D< kleine zeemeermin' 14 u.

de Vlissinger | 1992 | | pagina 7