Het orgel Grif fin Singers voeren gospelopera op Motieven in de natuur Parabel voert Het Ezeltje op 16 JANUARI T/M 22 JANUARI IN MIDDEN ZEELAND Dig d'Diz: jazz en improvisatie KUNST IN DE KERK Peter Sijnke Zwitserse boeken tentoonstelling in Zeeuwse Bibliotheek Woensdag 15 januari 1992 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 iïï ig? IÏÏ lüf Hï IM Hï Zeeuwse oorlogstapijten uitvoerig te boek gesteld Op de deurmat voor de uitgang van 1991 verscheen het boek 'Zes unieke wandtapijten' met de ondertitel 'Strijd op de Zeeuwse stromen 1572-1576'. De wandtapijten beschrijven de zeeslagen met de Spanjaarden aan het begin van de Tach tigjarige Oorlog en zijn nu nog te bewonderen in het Zeeuws Museum. Oud-directeur wijlen dr. P.K. van Daalen van het Zeeuws Museum droeg het idee aan voor dit boekwerk. Tus sen 1678 en 1972 hingen de tapijten in de vergaderzaal van - wat nu heet - provinciale staten. Aan het eind van de zestiende eeuw werden de tapijten vervaar digd in opdracht van de Staten van Zeeland. Ze dragen de titels Bergen op Zoom, Rammekens, Lillo, Den Haak, Zierikzee en Wandtapijt. De tapijten sierden bij bijzondere gelegenheden de wanden van de grote zaal van het prinsenlogement in één van de vleugels van het Middelburgse Abdijcomplex. Het boek is ge- Cnaakt omdat de unieke tapijten op een manier zijn vervaardigd, die toen vanzelfsprekend was echter anno 1992 uitleg behoeft. Het boek is dan ook meer dan een beschrijving van de tapijten; het behandelt de oorlog in de ja ren 1572-1576 die uiteindelijk leidden tot de afbeelding op de wandtapijten. Het weefproces is er in opgenomen alsook de kunstenaars die de ontwerpen maakten. Daarnaast geeft het boek informatie over scheepsty- pen en de vlaggen die op de strijdtaferelen zijn te zien. Daar door is het boek een interessant Stuk geschiedenis dat veel ver haalt over toen. Regelmatig trekt zij gewa pend met haar camera en ver schillende objectieven de natuur in om telkens weer nieuwe dingen te ontdekken. Haar aandacht gaat vooral uit naar motieven in natuurele menten. Hannie Joziasse is lid van de Kunstkring 'Hendrik Haverkamp' voor dovende beeldende kunstenaars. Van af 2 januari exposeert zij in de Galerie Delta Nutsbedrijven in Middelburg. De 43-jarige Middelburgse, data-typiste bij de Delta Nuts bedrijven, heeft geen oplei ding in de fotografie gevolgd. Toch exposeerde zij enkele ke ren samen met 'Hendrik Ha verkamp' op diverse plaatsen in Nederland. Haar foto-onderwerpen bestaan vooral uit motieven die in de natuurlijke omgeving te ontdekken zijn, zoals figu ren in het zand of op het strand, motieven in bladmos sen en paddestoelen of harige stengels gefotografeerd met tegenlicht. De belichting speelt dan ook een belangrijke rol. Door met zacht licht te fo tograferen winnen haar foto's aan contrast en scherpte. De expositie 'Fotograferen in de natuur, in vier jaargetijden' is tot 28 februari te bezichti gen. Het poppentheater Parabel voert op de woensdagmiddagen van 22 januari en 5 en 19 februari het sprookje Het Ezeltje op in de Zeeuwse bibliotheek in Middel burg. Het Ezeltje is een vrij onbekend verhaal van de gebroeders Grimm, dat gaat over een prins die als ezel geboren wordt. Nie mand mag hem zeggen dat hij een ezel is, maar op een dag ont dekt hij in een bron zijn spiegel beeld. Hij besluit, spelend op zijn luit, de wijde wereld in te trek ken, waar hij met zijn muziek deuren opent die voor anderen gesloten blijven. De voorstelling, die om 3 uur be gint, is gericht op kinderen van 4 tot 10 jaar. Los van gegoochel met jaartallen die kennelijk nodig zijn om een boek als 'Zes unieke wandtapij ten' het predikaat 'goedgekeurd' te kunnen geven, bevat het werk een schat aan informatie. Zeeu wen worden er bijvoorbeeld nog eens nadrukkelijk aan herinnerd dat de eilanden vroeger alleen per schip bereikbaar waren en dat Veere de eerste oorlogshaven van Nederland was. Verder wordt het belang van de vloot voor Zee land toegelicht - nog belangrijker dan in Holland - en had de admi raliteit geen enkele moeite met het werven van manschappen. Het scheepsvolk vergat nog wel eens dat oorlog voeren gepaard moet gaan met discipline, maar daartegenover stond dat de ma trozen van toen meer genoegen schepten in een lepel Spaans bloed dan in een zak met daal ders. Valerius schreef daar over: Singt Gode lof en danck. Zeelan ders! en dees deucht/ U aerdse leven lanck, Ter ere Gods ge- heugt,/ Syt vrolyck t'saem, En u verblyt/ In s'Heeren naem, Dat ghy syt quyt/ Het Spaensch ge- broet, Met haren trotsen moet. Bladerend in het boek valt de gro te hoeveelheid kleurplaten op die de wandtapijten tonen of details er van. Elk tapijt krijgt een apart hoofdstuk en te zien is hoe de te genstanders elkaar te lijf gingen. Hedendaagse tapijtknopers wor den getoond om te laten zien hoe zorgvuldig men te werk moest gaan om dit soort doeken te ma ken en te herstellen. Een uitge breide Engelse summary geeft het boek een internationaal ka rakter. De uitvoerige uitleg per hoofdstuk zal zowel liefhebbers van kunsthistorie als geïnteres seerden in de geschiedenis van Zeeland boeien. Dig d'Diz, een nieuw geluid in de Nederlandse jazzwereld op het gebied van samenstelling, inhoud en vorm. Zaterdag 18 januari treedt deze jazzformatie op in de Kloveniersdoelen in Middelburg. Jan Menu (baritonsax), Maarten van der Grinten (gitaar) en Jan Voogd (contrabas), spelen een mengeling van jazz die balan ceert tussen improvisatie en De regenboog vormt rode draad in gospelopera. Moderne muziekstijlen zoals pop, ragtime, rap, semi-klassiek en blues vormen de gospelopera 'At the end of the rainbow'. Deze opera wordt op zaterdag 18 ja nuari opgevoerd door The Griffin Singers in de Westerkerk in Goes. The Griffin Singers is een uit 35 jongeren bestaand koor dat be geleid wordt door een band. 'At the end of the rainbow', een ge heel gezongen en gespeeld stuk werd onder andere opgevoerd in Gouda, de stad waar het koor vandaan komt en tijdens het Fle- vofestival. De rode draad van de opera is de regenboog. Het bijbel se beeld van de regenboog (Gods verbond met de mensen) en het wereldse beeld (de pot goud aan het eind van de boog) worden in elkaar verweven. In de program maboekjes staan de Engelse teksten en de Nederlandse verta ling van het verhaal. Veel mensen denken bij het woord kerk onwillekeurig aan orgelmuziek. Dat is op zich niet verwonderlijk, want kerken en orgels zijn welhaast onlosma kelijk met elkaar verbonden. Het orgel neemt immers in vrij wel iedere kerk een belangrijke plaats in. Volgens de encyclopedie is "het orgel een muziekinstru ment waarbij de klank wordt geproduceerd door een luchtstroom door pijpen te voe ren. Het samenstelsel van me chanieken die deze luchtstroom voortbrengen wordt door de speler bediend door middel van een of meer handklavieren, een voetklavier en registertrekkers". We zullen hier niet op de technische de tails ingaan, maar eens naar de geschiedenis en ontwikkeling van het orgel kijken en vervol gens twee bijzondere Middel burgse orgels van nabij beschouwen. Het orgel is een muziekinstru ment dat zich uit de panfluit heeft ontwikkeld. Van fluit naar kerk- of theaterorgel is uiter aard een lange weg. Het eerste orgel werd gebouwd in de der de eeuw vóór Christus, dat was een zogenaamd wateror gel. De Romeinen gebruikten het instrument in het theater en tijdens circusspelen. In de vierde eeuw na Christus kwam het pneumatische orgel - voor zien van blaasbalgen - op, dat het waterorgel geleidelijk aan verving. In de achtste eeuw kreeg het orgel voor het eerst een kerkelijke functie. Er zijn echter niet veel gegevens over middeleeuwse orgels bewaard gebleven. In Zeeland dateren de vroegste vermeldingen van dorpsgemeenten zong men nog lang zonder orgelbege leiding. In de Zeeuwse hoofdstad be vinden zich diverse bijzondere orgels, zoals de 18de eeuwse instrumenten in de Lutherse Kerk en in de Oostkerk. We richten de aandacht echter op de orgels in de Abdijkerken. In beide gevallen gaat het om bijzondere orgelkassen, die niet oorspronkelijk uit Zeeland af komstig zijn. De Koorkerk be schikt thans over een modern instrument dat het in 1940 ver loren gegane 19de eeuwse or gel vervangt. Maar er bevindt zich ook een heel oude orgel kas, afkomstig uit de Nicolaï- of St. Nicolaaskerk te Utrecht. Het is jammer dat dit tamelijk kleine muziekinstrument niet meer bespeelbaar is want het vormt het oudste orgel in ons land. Het gotische hoofdwerk werd in 1479 gebouwd door rhr. Pieter Gerritz., in 1547 werd het door Cornelis Gerritz. uitgebreid met een bovenwerk. In 1580 werd het in renaissance-stijl uitgebreid met gesneden kopjes en ran- kenwerk. De Nieuwe Kerk had aanvanke lijk een 17de eeuws orgel dat in 1861 door een nieuw werk vervangen werd. Dat instru ment ging in 1940 verloren. Het huidige orgel is afkomstig uit Amsterdam. De Lutherse Gemeente aldaar schonk het in 1954 aan de Hervormde Ge- orgels uit de vijftiende eeuw. Een eeuw later, in de zestiende eeuw, vormden de Nederlan den hét centrum van de Euro pese orgelbouw. Belangrijke vernieuwingen en verbeterin gen ontstonden toen in ons land. Na de Reformatie werd het kerkorgel aanvankelijk niet algemeen toegepast. Men zag het namelijk als een rooms in strument. Aan het eind van de jaren dertig van de zeventiende eeuw werd toelating van het orgel voor de begeleiding van de gemeentezang in de pro testantse kerken officieel toe gestaan. Toch gingen lang niet alle kerkelijke gemeenten tot de aanschaf van een orgel over. Met name in de kleinere meente in Middelburg, nadat het lange tijd in het depot van het Rijksmuseum had verble ven. Het werd in de jaren 1691 - 1693 gebouwd door de be kende orgelbouwer Johannes Duyschot. Helaas is het oor spronkelijke instrument in de 19de eeuw gesloopt. De orgel kas is nog wel authentiek. Rijk houtsnijwerk (engelenfiguren, hoornen des overvloeds) in barok-stijl geeft de kas een voornaam aanzicht. De luiken daarvan werden beschilderd door Hendrick Tiedeman. Hij heeft op de binnenzijde van de deuren van het hoofdwerk epi soden afgebeeld uit het leven van David. Aan de buitenzijde heeft hij het kerstgebeuren ge schilderd (links de aankondi ging van de geboorte van Christus aan de herders, en aan de rechterkant de aanbid ding van het Christuskind door de herders). Op de deuren van het rugpositief zijn zinnebeeldi ge voorstellingen aangebracht. We laten het hierbij voor wat de orgels betreft. Houdt u van orgelmuziek? Er worden regelmatig orgelcon certen in diverse Walcherse kerken gegeven. En als u meer wilt weten over de geschiede nis van de verschillende Wal cherse orgels dan verwijs ik u graag naar het artikel dat drs. J.H. Kluiver in de jaargang 1974 van het "Archief" (jaar boek van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen publiceerde. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole. (Weststraat 18). Grafiek uit Zeeland, tentoonstelling. goes Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Stadhuis Grote Markt). Nico van Welzenes, schilderijen. Di. t/m za. van 9 tot 18 uur. Oosterscheldeziekenhuis. Van fictie naar werkelijkheid, pentekeningen, olieverven en architectuur van Jac van Es. Openingstijden ziekenhuis. Gasterije Vrouw Winowah. (Beesten markt 14). Johanna van den Berge, olieverven. Di. t/m zo. vanaf 16 uur. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13). Kiek 'n uuttrokker', expositie van wenskaar ten, De Tresoor van Jacob Janszoon Poortvliet, tekeningen en schilderijen. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, Za. van 11 tot 16 uur. Galerie Van den Berge. (Wijn gaardstraat 3-D. View Indicator, groepstentoonstelling. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. (t/m 19 januari). Deltaweg (bij Roode Wijk). De Om loop, project van Hans de Win. kamperland Restaurant PapilionLydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. vanaf 17 middelburg compositie. Alle drie zijn het be gaafde musici die afzonderlijk di verse prijzen in de wacht sleepten, verre toernees maakten en op bekende festivals zoals het Northsea Jazzfestival te zien wa ren. In het voorprogramma van het trio betreden de sopraan saxofonist Dies Ie Due en het workshoporkest De Doorbraak het podium. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Rooseve/ts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Kunsthandel De Witte Swaen:t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente exposi tie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dau- villier. (L. Noordstraat 56). schilderij en. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Groot mede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geopend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteense- dijk 7). Die Viersprachige Schweiz, boekententoonstelling. Openingstij den bilbiotheek. Zeeuws Documenta tiecentrum. (Kousteensedijk 7). Dorpen op Walcheren - Arnemuiden en Kleverskerke. Openingstijden bilbi otheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Balanszalen: Een hollandse ten toonstelling. Za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur, di. t/m vr. van 10 tot 17 uur. (t/m 17 januari). Galerie Balans 17. Sleutelwerken van: Jan van Munster, Johan Kappe- tein, Ronald van Dokkum, Nico van de Boezem. Henric Borsten, Peter Ter horst, Harry Vandevliet, Fedde van der Velde. Wo. t/m vr. 12-17 uur, za. 11-16 uur. Delta College. (Merwedestraat 1, restaurant). Kunst in de Delta, kunst werken van de kalender. Rabobank. I (Lange Geere 3). Fita Blanco, exposi tie. Gedurende openingstijden bank. Jacob Roggeveen "Buitenrust". (Buitenruststraat 221). Familie van der Hagen, olieverfschilderijen, aqua rellen en pastel-krijttekeningen. Multi-Colour. (Torenweg 4a). Anton Wrekenhorst, schilderijen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur. N.V. Delta Nutsbedrijven. (Poelenda- lesingel 10). Hannie Joziasse, Foto graferen in de natuur, in vier jaargetijden. Tijdens openingstijden. De Vleeshal. (Markt). Jan van Gruns- ven, Installatie nr. 19. Di. t/m zo. van 13 tot 17 uur. (vanaf 18 januari) Deeltje jans Delta Expo. Zeespiegelrijzing, een be dreiging. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Koffieshop Delta Expo. Grafiekmap Werk/and Neeltje Jans. Wo. t/m Zo. 10 tot 17 uur. OOST-SOUBURG Bibliotheek. (Kanaalstraat 58). Mari anne Colijn en Cor van der Poel, aquarellen, pasteltekeningen, olieverf schilderijen en pentekeningen. Ma, wo. en vr. van 13.30 tot 17.30 uur, Di. en do. van 13.30 tot 20.00 uur. OUDDORP Bezoekerscentrum De Grevelingen. (De Punt 4, nabij de Brouwersdam). Jan Schoenmaker, foto's, landschap pen van de grevelingen. Wo. t/m zo. van 12 tot 17 uur. vlissingen Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en da van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissin- gen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promo tie, met als thema het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Bellamy 19. (Bellamy park 19). Mari Boeyen, skulpturen/te- keningen. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. wemeldinge Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373. Dage lijks geopend. DONDERDAG 16 JANUARI Kwartet Westkappelse dames koor, Bachten Reede, Vredehof laan 42, Vlissingen, 19.30 uur. Hans Dorrestijn, programma 'Pretpark', Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20.30 uur. Drie finalisten v.h. Amsterdams Kleinkunstfestival, Vestzakthea ter, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Frank Groothof en Harry van Rijthoven, 't Beest, Goes, 20.30 VRIJDAG 17 JANUARI VRIJDAG 17 JANUARI De Barbier van Sevilla, opera door de Staatsopera van Poz- nam. Stadsschouwburg, Molen water 99, Middelburg, 20 uur. Het Nederlands Studenten Or kest, Legendarische liefdesparen. Concert en Gehoorzaal, Middel burg, 20 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20 uur. Toneelvereniging Heer Hendrik, blijspel Liefde half om half. Heer Hendrikshuis, Goes, 20 uur. Technoband Ulanbator, Jonge rencentrum Midgard, Kui perspoort 12, Middelburg, 21 ZATERDAG 18 JANUARI Jazz Improvisatie, worksho porkest De Doorbraak; Big d'Diz, Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30, Middelburg, 20.30 uur. Nieuwjaarsconcert en blijspel. Vlijt en Volharding, STEC, De Zwaan, Oost-Souburg, 20 uur. De Zeeuwse Komedie speelt 'Het lied van de moordenaar'. Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Surkus Party, mix van reg gae, house, hiphop en electro, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 22 Tea and Sumpathy, door het RO Theater, Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 20 uur. The Griffin Singers, gospeiope- ra At the end of the rainbow, Westerkerk, Westwal, Goes, 20 uur. Trio Jan Menu, concert in het kader van de Zeeuwse Musici, Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30, Middelburg, 20.30 uur. Toneelvereniging Heer Hendrik, blijspel Liefde half om half. Heer Hendrikshuis, Goes, 20 uur. Sjoerd Tamminga, carillon bespeling Grote Kerk, Goes, 13.30 uur. Poppentheater Sim Bolus, pro- duktie Wat 'n schat. Ambacht scentrum, Goes, 14.30 uur. Folklorisch Danstheater, koffie concert, Lunchcafé, Goes, 20.30 uur. ZONDAG 19 JANUARI Koffieconcert Het orkest van het Folklorisch Danstheater, Lunchcafé, Goes, 12 uur. DINSDAG 21 JANUARI Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 22 JANUARI Poppentheater Parabel, voor stelling het Ezeltje, Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg, 15 uur. 'Die Viersprachige Schweiz' is de boekententoonstelling die nog tot en met 15 februari in de expo sitieruimte van de Zeeuwse Bi bliotheek te zien is. De Zwitserse bondstaat bestaat dit jaar 700 jaar, wat voor de Zwitserse Culturele Stichting Pro Helvetia aanleiding was voor een tentoonstelling. Een derde van de collectie boeken die te zien zijn, waaronder boeken over de kunst, de bevolking, de architectuur en over de verschillende taalgebie den, mag de bibliotheek toevoe- gen aan haar eigen boekenbestand. Op dinsdag 14 januari wordt de tentoonstelling officieel geopend aoor de Zwit serse ambassadeur in Nederland Dr. K. Fritschi. Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissin gen II, 'Doe Hollywood' 19 uur, 'Ri cochet' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Addams Family' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, Don't tell mom the babysitter's dead' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Curly Sue' 19 uur, 'Thelma Louise' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Madame Bova- ry' 20 uur. 'Delicatessen' 23 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Prospero's Books' 20 uur, 'The Fis her King' 22.30 uur. ZATERDAG 18 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Doe Hollywood' 19 uur. Ricochet' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Addams Family' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV. 'Curly Sue' 14 uur. Don't tell mom the babysitter's dead' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Curly Sue' 19 uur, 'Thelma louise' 21.30 uur. Elec tro Middelburg, 'Baron van Munch- hausen' 14 uur, 'Madame Bovary' 20 uur, 'Delicatessen' 23 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Prospero's Books' 20 uur, 'The Fis her King' 22.30 uur. ZONDAG 19 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Doc Holly wood' 19 uur, 'Ricochet' 21.30 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Addams Family' 19 en 21.30 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Curly Sue' 14 uur, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Curly Sue' 19 uur, Thelma Louise' 21.36 our. Elec tro Middelburg, 'Baron "lunch- hausen' 14 uur, 'Made vary' 20.30 uur. Schutte .ïeater Middelburg, 'Prospero Books' 20.30 uur. MAANDAG 20 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Doc Hollywood' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Addams Family' 20 uur. Alhambra Vlissin gen IV, 'Don't tell mom the babysit ter's dead' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Thelma Louise' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Bo vary' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Prospero's books' 20.30 uur. DINSDAG 21 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Doe Holly wood' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, Adams Family' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Thelma Louise' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Bo vary' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Filmcolege over Luis Bunuel' 19 uur, 'L'age d'Or en Un Chien Andalou' 20.30 uur. WOENSDAG 22 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 14 en 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Doe Holly wood' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, 'Addams Family' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV, 'Curly Sue' 14 uur, 'Don't tell mom the ba bysitter's dead' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Thelma Louise' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Bo vary' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Prospero's Books' 20.30 uur. DONDERDAG 23 JANUARI Alhambra Vlissingen I, 'Hot Shots' 20 uur. Alhambra Vlissingen II, 'Doe Holly wood' 20 uur. Alhambra Vlissingen III, Addams Family' 20 uur. Alhambra Vlissingen IV. 'Don't tell mom the babysitter's dead' 20 uur. Grand Theater Goes. 'Thelma Louise' 20 uur. Electro Middelburg, 'Madame Bo vary' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Prospero's books' 20.30 uur. ZATERDAG 18 JANUARI Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De red- dertjes in kangeroeland' 14 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Karlsson Duimpje' 14 uur. ZONDAG 19 JANUARI Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De red- dertjes in kangeroeland' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Karlsson Duimpje' 14 uur. WOENSDAG 22 JANUARI Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De red- dertjes in kangeroeland' 14 uur. Grand theater Goes, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur.

de Vlissinger | 1992 | | pagina 11