Onvergankelijk Jazz-orkest Remake treedt op in Alassio EEN ZEEUWS KUNSTENAAR IN NEW YORK 12 DECEMBER T/M 18 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND De beste I nf or ma t ieavond Stichting Synagoge Bruisend Losse Nummers Freek de Jonge in Middelburg POPMUZIEK BESPROKEN Jan Koopman Sieraden wedstrijd in Goes Woensdag 11 december 1991 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 iïï Hjf ito im Leendert van der Pool gaf les in tekentechniek Island is nu een museum gewor den en alles is nog intact. Ik heb foto's gemaakt van de wachtka mers, maar ook van het eetgerei waarmee de immigranten aten als ze zaten te wachten op hun toelating. Deze voorwerpen, en vooral hoe ze daar staan op gesteld zijn prachtige stillevens die ik graag wil gaan schilderen". Of Van der Pool daarvoor nog een keer terugkeert naar New York is nog de vraag. „Ik heb ge noeg vrienden gemaakt, maar of ik weer zal lesgeven weet ik niet. Je moet immers de beste zijn op zo'n school", knikt hij veelbeteke nend Leendert van der Pool. De Zeeuwse kunstenaar Leendert van der Pool, lesgegeven in New York. Op uitnodiging van The New School for Social Research heeft de Middelburgse kunstenaar Leendert van der Pool dit najaar in New York lesgegeven over de tekentechnieken van de Hol landse meesters uit de Gouden Eeuw. Gewapend met vele re producties van de meesters, een pak kaarsen en een goede plattegrond van New York vertrok hij naar de nieuwe wereld om daar les te geven en de sfeer te proeven van The Big Apple. De Amerikaanse studenten had den hoge verwachtingen van zijn cursus, want in het programma boekje van de school stond de cursus aangekondigd als 'Dra wing from the Dutch masters'. Op zaterdagochtend 28 septem ber betrad de Middelburger het lokaal van de New School, gele gen in het hartje van Manhattan. Voor de ogen van de studenten stelde hij een stilleven samen. Op een laken legde hij wat schotel tjes neer met daarop verschillen de stukken fruit en verlichtte het met een paar kaarsen. De stu denten keken nog wat onwennig. Zoiets waren ze niet gewend. Toen Leendert van der Pool ver telde hoe de meesters in vroeger tijden hun composities maakten en bij gebrek aan ander licht dan natuurlijk licht en kaarslicht tot die typisch donkere warme kleu ren kwamen, kregen de studen ten respect voor hem. „Het is heel belangrijk als je les geeft op zo'n school. Je moet gewoon zeggen dat je de beste bent, an ders hebben de studenten geen respect voor je. Wat ik ze vooral wilde leren was de manier waar op de oude schilders, zoals Rem brandt en Vermeer, keken naar hun objecten en modellen. Voor hun was dat allemaal nieuw, ter wijl in New York en Washington meer schilderijen hangen van Rembrandt dan in het Rijksmu seum", verzekert Van der Pool. In zijn vrije tijd bezocht hij de mu sea van New York en Washing ton. Maar voordat hij die musea had gevonden, heeft hij eerst een dag onder de grond doorge bracht. „In New York moet je eerst weten hoe de metro werkt. De afstanden zijn daar zo groot dat je niet anders kan. En dan zie je gelijk hoe erg het is gesteld met die criminaliteit en armoede in New York. In de metro moet je nooit naar iemand kijken. Zodra je gaat zitten pak je direct een krant en bemoei je je nergens mee. Doe je dat wel dan loop je de kans dat je wordt beroofd of erger nog. 's Avonds is het hele- Nederlandse vereniging spoor- en tramwegwezen De Zeeuwse afdeling van de Ne derlandse Vereniging van Belang stellenden in het Spoor- en tramwegwezen houdt vrijdag 13 december om 19.45 uur een bij eenkomst in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg. De Stichting Synagoge Middel burg houdt donderdag 12 de cember om 20 uur in de Zeeuwse Bibliotheek in Middel burg een informatie-avond over de Joodse inbreng in de Europese cultuur, mede in verband met de financiering van de restauratie van de Middelburgse synagoge. maal link. Het beste wat je dan kan doen is een volle coupé zoe ken waar vooral oudere mensen zitten. En als je uitstapt en naar huis loopt moet je echt oppassen dat je niet over zwervers struikelt want die liggen echt overal, in el ke portiek en op elke hoek". En tegelijkertijd is hij enthousiast over dé stad. „Het is zo'n brui sende stad. De architectuur is zo overweldigend. Vooral de meters hoge en kilometer lange bruggen met al die kabels zijn fan tastisch". Het meest raakte hij gefascineerd door Ellis Island. „Daar kwamen tussen 1892 en 1954 de immigranten aan. Het is een immens gebouw, eigenlijk een gigantische wachtkamer. Met duizenden tegelijk werden ze hier ingeschreven en bijvoorbeeld getest op hun intelligentie. Ellis Uit in Zeeland heeft beslag gelegd op twee try-outs van Freek de Jonge. Zondag 26 januari is hij met zijn nieuwe theatershow Losse Nummers in de Middelburgse Stads schouwburg en een dag later in Goes, beide keren begint de voorstelling om 20 uur. Losse Nummers gaat begin februari in première in Am sterdam. Vervolgens is de voorstelling daar nog twee weken te zien in het nieuwe De la Mar Theater. Nieuwe Nummers is dan afgelopen. Overigens is er ook een try out in Terneuzen gepland, na melijk op zondag 19 januari. De voorverkoop voor de try out van Freek de Jonge is gisteren - dinsdag 10 decem ber - begonnen. Remake. Zondag 14 december staat in jazz-café Alassio in de Zursterstraat in Middelburg van 15 tot 19 uur een optreden ge pland van het Middelburgse jazz orkest Remake. Remake is één van de weinige or kesten waarin een akoestische accordeon is opgenomen in de bezetting van de instrumenten. Remake speelt voornamelijk jazz, swing en latin met de nadruk op de softy swing van onder andere Earl Garner. Welke omschrijving past beter bij de best bewaarde herinne ring aan de jaren vijftig: de Rock en Roll. Wars van, of tus sen, of participerend in alle muzikale stromingen welke er vanaf die tijd zijn geweest is R&R altijd blijven bestaan; veelal in zijn of haar puurste vorm. Experimenteren met mu ziek uit de jaren zestig wordt nog wel getolereerd; de institu tionele rock and roll nummers dienen te klinken als weleer. De vrijheid blijft beperkt tot' een mogelijke keuze tussen meerdere versies uit die tijd. The Starshooters ervaren dit niet als een handicap. "Wij gaan juist diep op de structuur van zo'n nummer in en dan blijkt er steeds weer een veel heid aan variaties mogelijk die de 'herkenning' van het publiek niet aantasten en tegelijkertijd voor een eigen inbreng van de band zorgen". Raf van Essen (piano) meent verder: "Je moet natuurlijk reël blijven. Synthesi zer en blazers zijn uit den boze, zoiets tast de 'herinnering' wel aan, maar b.v. een saxsolo in plaats van een gitaarsolo is soms wel mogelijk omdat dat vroeger ook had kunnen ge- beuren". De ideeën voor repertoire wor den veelal aangedragen door drummer Martin Koster, vaak ook zijn dat nummers die in het geheel geen bekendheid (meer) genieten; B-kanten, geflopte nummers, of simpelweg verge ten. Elke nieuw voorstel wordt via bandjes verspreid en daar na beslist de band gezamenlijk of zo'n nummer er echt bij komt; vanaf dat moment wordt er samen aan het uitzoeken, het arrangeren en het instude ren gewerkt. The Starshooters, die naast Raf en Martin bestaan uit Leo Pouwer (bas), Hans Pieterse (gitaar), Ko Zuidweg (sax) en Rinko Kok (zang) zijn zo lang zaam maar zeker een begrip geworden in het Zeeuwse; ooit in 1984 begonnen als Johnnie en de Sukkels, later bij de pre sentatie van hun eerste single Johnnie and The Starshooters genoemd en na het vertrek van 'Johnnie' de huidige naam ge kregen. Niet alleen Zeeland is bestookt met spetterende op tredens van deze menselijke juke-box ook de rest van Ne derland, tot en met de TV en (voor)-programma's van grote namen als onder meer Fats Do mino en Ritchie Valence. The Starshooters zijn dit jaar opnieuw de studio in gedoken en namen onder de produktio- nele leiding van Peter Visser (een oude rot in R&R) 9 num mers op welke onlangs op cas sette zijn uitgebracht. Een cassette welke tweede kerst dag in het Kasteel van Batavia in Westkapelle officieel ten doop zal worden gehouden. Te zelfder tijd maakt dan ook Hans Pieterse zijn opwachting als nieuwe gitarist nu oudge diende Leen Vogelaar besloten heeft een andere muzikale rich ting in te slaan. 21.00 Uur precies begint het spektakel en voor een ieder die maar een zweem van saaiheid voelt tijdens zo'n kerstdag is het natuurlijk dé gelegenheid die gevoelens om te zetten in een puur swingend feest. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole. Jean Kamps, schil derijen achter glas. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. (vanaf 14 dec.). GOES Galerie llona Schmit. Ilona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14 17 uur, hele jaar. Lunchcafe. (Gro te Markt) Dhr. C. Wortelboer, oliever ven en aquarellen. Di t/m za. van 9 tot 18 uur. Regionaal Educatief Cen trum. (Zusterstraat 11). Tonni Outer- mans. natuurfoto's. Bibliotheek. (Oostwal 34) Anki van de Kamp, Taal en Teken. Openingstijden bibliotheek. Galerie Van den Berge. (Wijn gaardstraat 3-D. View Indicator, groepstentoonstelling. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. Oosterscheldezie- kenhuis. (Gravenpolderseweg) Hon derd gulden expositie. Openingstijden ziekenhuis. Gemeente Archief. Rino Visser, aquarellen uit het Zeeuws pla tenboek. Rabobank. (Grote Markt). Rie Baauw, Zicht op Zeeland, oliever ven. Tijdens openingstijden. Prins van Oranje. Janny de Witte-de Regt. schilderijen en aquarellen. Gezond heidscentrum "Magnolia", Paul Bar- tels en Truike van Maurik, Zeefdrukken en etsen. Gasterije Vrouw Winowah. (Beestenmarkt 14). Johanna van den Berge, olieverven. Di. t/m zo. vanaf 16 uur. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland. (Sin gelstraat 13). De Tresoor van Jacob Janszoon Poortvliet, tekeningen en schilderijen. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, Za. van 11 tot 16 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, acquarellen en portretten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, za vanaf 17 u. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Galery Vin cent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Kunsthandel De Witte Swaen-'t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ga lerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: Drukwerk in de marge, bibliofilie van A tot Z. Ope ningstijden bibliotheek. Zeeuws Do cumentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede verdieping: Winter in Zee land. Openingstijden bibliotheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Balans zalen: Een hollandse tentoonstelling. Koninklijke vertrekken: David van de Kop. Za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur, di. t/m vr. van 10 tot 17 uur. Stichting Beeldende Kunst Zeeland. (Kuiperspoort 22). Antoine Mes. 'Zeeuwse landschappen/schilderijen in acryl. Christian Wisse, keramische objekten. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Het Middelburgs Koffiehuis. (Langeviele 61). Baaijens, foto's "Parijs '91". Elke dag van de week. (tot 14 december). Rabobank. (Lange Geere 3). Juul Kortekaas, schilderijen. Tijdens openingstijden bank. Galerie Balans 17. Sleutelwerken van: Jan van Munster. Johan Kappetein, Ro nald van Dokkum, Nico van de Boe zem. Henric Borsten, Peter Terhorst, Harry Vandevliet, Fedde van der Vel de. Wo. t/m vrij. 12-17 uur, zat. 11-16 uur. Multi-Colour. (Torenweg 4a). Poppententoonstelling, handgemaak te poppen van Ellen v.d. Hoek, Anita Cevaal en Trudy Kiewiet. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Francois Ryckhals- huis. (Dam 71). Reinoud Karssenberg, tekeningen met gedichten. Do t/m Za 13 tot 17 uur, en op afspraak. Delta College. (Merwedestraat 1, restau rant). Kunst in de Delta, kunstwerken van de kalender. Gasthuis Middel burg. (Noordpoortplein 2). F.H. van de Kop. koperwerk en W.F van de Kop, decoupages (papiersnij- en plakwerk). NEELTJE JANS Delta Expo. Zeespiegelrijzing, een be dreiging. koffieshop: Grafiekmap Werkland Neeltje Jans, 5 kunstena ressen. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Koffieshop Delta Expo. Gra fiekmap Werk/and Neeltje Jans Wo. t/m Zo 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch museum. Tien zeeuwen zien de natuur en Natuurbel eidsplan. Di t/m vrij en zo. 10-17 uur.zaterdag 13.30 - 17 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wa vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissin- gen/Breskens. Op dubbeldeksveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promo tie, met als thema het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. DAS-Zeeland. (Verleng de Bonedijkestraat 277-279). De droomtekens van Johan Adriaanse. Dagelijks van 8.00 tot 15.00 uur, s'avond van 18.00 tot 22.00 uur, be halve op vrijdag, zaterdag en zondag gesloten. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Henny Schrijver, schilderijen. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m za van 13 tot 17 uur. DONDERDAG 12 DECEMBER Rockformatie Saffron, Tappe- rij/Happerij De Happy Buccaneer, A. Dekenstraat 5, Vlissingen, 21.30 uur. Mark v.d. Veerdonk met 'Blond Elastiek Plus', Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. VRIJDAG 13 DECEMBER 'Groeten van Nero', solotheater van Eugene Bervoets, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 20.30 uur. Musical- en Operettegezel schap Groep Papillon, Winter- concert, Concert- en Gehoorzaal, Singelstraat, Middelburg, 20 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20 uur. Elly en Rikkert Zuiderveld, Kla- renbeek LTS, Generaal Eisenhou- werlaan 25, Middelburg, tel. 19.30 uur. ZATERDAG 14 DECEMBER The Whisky Priests, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 22 uur. Kerstdansant m.m.v. René van 't Zelfde, De Schuur, Middelburg sestraat 113, Oost-Souburg, 20 uur. De Zeeuwse Komedie speelt 'Het lied van de moordenaar'. Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Trefoil, Razzmatazz, Oost- Souburg, 21 uur. Dezz, Cosmo, Voltaweg, Vlis singen, 21 uur. House-Party, m.m.v. band Mor bid Zone, house-rap. Jongeren centrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissin gen, 20 uur. BZN jubileum-concert, Zee landhallen, Goes, 20 uur. Koninklijke Vereniging Uit het volk - voor het volk, kerstzang. Burgerzaal. Stadhuis, Middel burg, 20 uur. Vocaal ensemble 'Sint-Laurens' m.mv. het Karolingen Koor, kerst concert, Concert- en Gehoorzaal, Middelburg, 20 uur. Het Middelburgs Mannenkoor, adventsconcert. Nieuwe Kerk, Middelburg, 20 uur. ZONDAG 15 DECEMBER Circus Square Jazz Band, Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 21 uur. Mannenbarbershopkoor 'The Gaggling Ganders Gang', kerst concert, Prins van Oranje, Goes, 14.30 uur. Kerstconcert 'De Echo', m.m.v. Herv. kerkkoor Kloetinge, Ned. Herv. kerk Wilhelminadorp, 19.30 uur. Kerstzangdienst m.m.v. de Zuiderzangers, Herv. kerkkoor, Geref. kerkkoor, RK Gregoriaans mannenkoor en het Moluks koor Sion, Nieuwe Kerk, Middelburg. 19 uur. Blue Jeans Big Band, concert, Kloveniersdoelen, Middelburg, 15.30 uur. Give Buzze, blues. Bar Ameri can, Plein 1940, Middelburg, 15.30 uur. DINSDAG 17 DECEMBER Jamsessie. Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 18 DECEMBER Festival of Nine Lessons and Carols, m.m.m.v. de Zeeuwse Koorschool, Koorkerk, Middel burg, 19.30 uur. Happy Smiles Session Band, Tapperij/Happerij de Happy Buc caneer, A. Dekenstraat 5, Vlissin gen, 21.30 uur. Poppentheater Parabel, schim menspel 'de vier lichten', Zeeuw se Bibliotheek, Kousteensedijk 5, Middelburg, 15 uur. Bram Vermeulen, 'vriend en vij and', muzikale solo. Prins van Oranje, Goes, 20 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend. 'Wie maakt het meest origi nele sieraad?' Onder die titel schrijft het sieradenateliei Kontrast van het Ambachten centrum Goes voor de eerste keer een wedstrijd uit. Het idee kwam naar voren na een cursus edelsmeden, toen - zo beargumenteert men in het Ambachtencentrum - bleek heel duidelijk dat er met veel creativiteit gewerkt werd. Te vens wordt het edelsmeden met deze wedstrijd extra on der de aandacht gebracht. Een jury beoordeelt de inzen dingen. Tijdens de Kerst markt, die donderdag 12 en vrijdag 13 december tussen 10 en 17 uur in het Ambach tencentrum wordt gehouden, kunnen inschrijfformulieren worden afgehaald. De win naars krijgen geldprijzen van respectievelijk f 100,-, f 75,- en f 50,-. VRIJDAG 13 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. 'Don't tell mom the babysitter's dead' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 19 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Switch' 19 uur, 'Mortal Toughts' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Out for justice' 19 uur, 'Zanda- lee' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Hot shots' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 19 uur, 'The fisher king' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Little Vera' 20 uur, 'L'En- fant de l'Hiver' 22.30 uur. ZATERDAG 14 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 14 en 19 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Switch' 19 uur, 'Mortal toughts' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Curly Sue' 19 uur, 'Zanda- lee' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Hot Shots' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 14 en 19 uur, 'The fisher king' 22 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'La Captive du Desert' 20 uur, 'L'Enfant de l'Hiver' 22.30 uur. ZONDAG 15 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 14 en 19 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Switch' 19 uur, 'Mortal toughts' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissin gen, 'Out for justice' 14 en 19 uur, 'Zandalee' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Hot shots' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 14 uur, 'The fisher king' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'La Captive du Desert' 20.30 uur. MAANDAG 16 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mortal toughts' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Zandalee' 20 uur. Grand theater Goes, 'Hot shots' 20 uur. Electro Middel burg, 'The fisher king' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'La Captive du Desert' 20.30 uur. DINSDAG 17 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mortal toughts' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Zandalee' 20 uur. Grand thea ter Goes, 'Hot shots' 20 uur. Electro Middelburg, 'The fisher king' 20.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'La Passion de Jeanne d'Arc' 20.30 uur. WOENSDAG 18 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlis singen, 'Bingo' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mortal toughts' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Out for justice' 14 uur, 'Zandalee' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Hot shots' 20 uur. Electro Middelburg, 'The fisher king' 20.30 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'City of Sadness' 20.30 uur. DONDERDAG 19 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Don't tell mom the babysitter's dead' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bingo' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mortal toughts' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Zandalee' 20 uur. Grand Thea ter Goes, 'Hot shots' 20 uur. Electro Middelburg. 'The fisher king' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Birdy' 20.30 uur. ZATERDAG 14 DEBEMBER Alhambra III Vlissingen, 'De reddertjes in kangoeroeland' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De reddertjes' 14 uur. ZONDAG 15 DECEMBER Alhambra III Vlissingen, 'De Reddertjes in kangoeroeland' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De reddertjes' 14 uur. WOENSDAG 19 DECEMBER Alhambra III Vlissingen, 'De Reddertjes in kangoeroeland' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Fievel in het wilde westen' 14 uur.

de Vlissinger | 1991 | | pagina 7