De 'No Showbo Express' komt naar Vlissingen Gedichten van Sint voor een aardig kind Jiddische muziek van Di Gojim in Razzmatazz Concert van harmonie en brassband 21 NOVEMBER T/M 27 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND IN HET KADER VAN DE LANDELIJKE CAMPAGNE KINDERVEILIGHEID Actiecomité Vijf jaar Stadhuiscarillon speelt nieuwe melodieën TO Najaarsconcert Middelburgs Kamerkoor Concours Wim Sonneveldprijs in Vestzaktheater Vlissingen Piet Brakman met jubileum programma in Oost-Souburg KINDER BOEKEN Woensdag 20 november 1991 DE FAAM - DE VLISSINGER 21 iïï is» lïï Uï IM lÊ? las Dinsdag 26 november arriveert op een van de perrons van het NS-station Vlissingen een bijzondere trein: de 'No Showbo Ex press'. De trein rijdt sinds 2 september door Nederland in het kader van de voorlichtingscampagne Kinderveiligheid van de Stichting Consument en Veiligheid. Vlissingen is de twaalfde van de dertien steden, die door de trein wordt aangedaan; de trein blijft tot en met 2 december in Vlissingen. In de trein bevindt zich een ten toonstelling met strips en spelle tjes over kinderveiligheid en is vooral bedoeld voor de kinderen zelf. Met de komst van de trein, die aan binnen- en buitenzijde is voorzien van kleurrijke stripfigu ren, wordt het startsein gegeven voor een actieweek die geheel in het teken van de kinderveiligheid zal staan. Gedurende de gehele week van 26 november tot 2 december zal de trein bezocht worden door groepen schoolkinderen die daar voor ingeschreven hebben. Op zaterdag 30 november van 10 tot 17 uur en op zondag 1 december van 13 tot 17 uur is de trein gratis toegankelijk voor het publiek. In Vlissingen werken sinds kort verschillende lokale organisaties mee aan de campagne Kindervei ligheid om zo een bijdrage te le veren aan het verminderen van het aantal ongevallen bij kinde ren. Voor dit doel is er een speci aal actiecomité opgericht dat bestaat uit de volgende organi saties: de secties Welzijn en Commu nicatie van de gemeente Vlis singen; de afdeling GVO van de GGD Zeeland; de afdeling GVO van de Provin ciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis en de Kruisvereniging Wal cheren; het Jeugd Rode Kruis; de afdeling Vlissingen van Vei lig Verkeer Nederland en de Stichting Consument en Veiligheid. Het is de bedoeling dat dit lokale actiecomité wordt uitgebreid met andere lokale organisaties, die dan samen gedurende een jaar na de actieweek vervolgactivitei ten gaan opzetten rond de the ma's Veilig naar buiten, Veilig te water. Weer veilig thuis en Veilige feestdagen. De campagne Kinderveiligheid is maandag 2 september van start gegaan. De campagne gaat vijf jaar duren en is bedoeld om het hoge aantal privé-ongevailen on der kinderen van 0 tot 15 jaar omlaag te bren gen. leder jaar moeten zo'n 210.000 kinderen naar het zie kenhuis na een ongeval thuis, op school of tijdens sport. Naar schatting zijn er ieder jaar zo'n 100 dodelijke slachtoffertjes te betreuren. Beiaardier Henk van Putten heeft onlangs het speelwerk van het Stadhuiscarillon voor zien van een nieuwe ponsband. Overdag en aan het begin van de avond worden automa tisch om het kwartier de vol gende melodieën gespeeld: Hele uur: Volkslied 'Mijn hert verzeijd is'; Kwart over: Motief uit 'Air' van J. Berghuis; Half uur: Sarabande (anoniem); Kwart voor: Air (anoniem). De Christelijke Brass Band ONDA Middelburg en de Jeugdharmo- nie Princes Juliana uit Klaaswaal geven zaterdag 23 november om 20 uur samen een concert in de Hofpleinkerk in Middelburg. Bei de orkesten hebben dezelfde diri gent: Hugo Verwey. Tijdens het concert zal ONDA voor de pauze optreden, gevolgd door Princes Juliana. Het concert beloofd afwisselend te worden met over het algemeen 'licht ver teerbare' muziek zoals Born Free, Life on Mars (David Bowie), Holi day for Strings, Filmmuziek van John Williams. De getalenteerde euphoniumsolist Rob Geervliet zal de Twilight Serenade van Kees Schoonenbeek uitvoeren, begeleid door ONDA. Zaterdag 23 november geeft het Middelburgs Kamerkoor o.l.v. Pe ter Arts een concert in de Concert- en Gehoorzaal in Mid delburg, aanvang 20.30 uur. Me dewerking wordt verleend door Trudi Gunst-Dekker, fluit en Stof fel Gunst, clavecimbel. Het programma is opgebouwd volgens de katholieke eredienst. In het Vestzaktheater in Vlissin gen treden donderdag 28 no vember vanaf 20.15 uur drie kandidaten op van het Concours om de Wim Sonneveldprijs 1992. Het zijn Henk Smaling, Peter Dekker en Arno van der Heyden; ieder geeft een voorstelling van een half uur. De kandidaten van het concours gaan met een uitgebreide tour nee van try-outs het land in; de komende voorstelling is de twee de in Vlissingen: op 3 oktober stonden er al drie kandidaten in het Vestzaktheater, de overige drie komen op 16 januari 1992 naar Vlissingen. Het concours is een onderdeel van het Amster dams Kleinkunst Festival dat van 15 t/m 29 maart plaatsvindt. De vaste misgezangen zijn ge componeerd door Wiliam Byrd. Het is een vierstemmige mis "Si- na Nomine". De wisselende ge zangen zijn wat vrijer geïnterpreteerd: enkele psalm teksten, een loflied, instrumenta le tussenspelen en een protestants gezang in de Duitse taal. Het zijn werken van de com ponisten Johan Walter, Orlando di Lasso en Giovanni Gabrieli. Het Middelburgs Kamerkoor, dat sinds 1980 onder leiding staat van Peter Arts, legt zich toe op het zingen van a capella werken en wel wereldlijke en geestelijke muziek van de 16e tot en met de 20e eeuw. De Breskense zanger Piet Brak man komt vrijdag 22 november om 20 uur met een jubileum programma naar Oost-Souburg. Het programma 'Tussen eb en vloed', dat in zaal De Zwaan wordt gebracht, is een terugblik op de koperen carrière van de ar tiest en componist-tekstdichter. Vanwege de toenemende belang stelling voor de klezmer-muziek heeft Razzmatazz in Oost- Souburg een dubbelconcert ge organiseerd van de zesmans- formatie Di Gojim op 23 en 24 november. Het kenmerkende van klezmer, een jiddische vorm van muziek, is dat het uitdrukking geeft aan een leven van onderdrukking, ge dwongen ghetto-vorming en vaak armoede, maar ook een enorme vitaliteit en blijmoedig heid uitstraalt. De klezmer is een smeltkroes van muziekstijlen die via de VS op verschillende manieren wordt gespeeld. De Oosteuropese in vloed en Amerikaanse vooroor logse jazz komen duidelijk naar voren. Het concert begint zater dag 23 november om 21 uur en zondag 24 november om 15.30 uur. De zesmans-formatie Di Gojim. We zitten er weer middenin: De tijd van dichten en gedich ten. En waarom bij het kopen van een cadeau niet eens kij ken bij de gedichtenbundels voor kinderen. De boekhandel heeft er genoeg, in vele uitvoe ringen. Hierbij alvast een voor proefje. Margreet Meufmeester Allereerst wil ik met de pak- jesmaand in het vooruitzicht wijzen op het boekje: Hoera, een verrassing! van Paul Ro gers (tekst) en Stan Tucker (te keningen). Een boek voor peuters, waarin tien verrassin gen verborgen zijn, feestelijk verpakt en in allerlei verschil lende vormen. Bij alle pakjes staat een gedichtje waaruit het kind moet proberen te raden wat er in het pakje zit. Een voorbeeld: Wat denk je van de ze, 't is rond en 't is klein./Het maakt soms lawaai,/wat kan dat zijn?/Geen fluitketel, geen bel/maar wakker wordt je wel! Een zeer kleurrijk boekje dat, wil het bruikbaar blijven, wel onder leiding "gelezen" zal moeten worden, omdat het zeer kwetsbaar is. Dit voetje, dat voetje van Mar cus Pfister (illustraties) en Nan nie Kuiper (samenstelling) bevat een aantal slaapliedjes en andere versjes van vroeger. Bij de gedichtjes zijn een aantal hele bekende zoals "Herder laat je schaapjes gaan" en "Slaap kindje slaap", maar ook een aantal onbekende slaap liedjes: Het mantje/met zand- je/kwam van de boogjes/strooit zand in de oogjes/van ons klei- ne/kize, kize, kize. De prenten van Marcus Pfister zijn stuk voor stuk prachtig om samen met een peuter of kleu ter te bekijken. Een boek, niet alleen voor vaders en moeders, maar zeker ook voor oma's en opa's om met hun kleinkind te "lezen". Oliebol van krentenkoek las een prachtig prentenboek is een alfabetboek. Koos Mein- derts maakte 26 versjes van A tot Z. 13 Illustratoren maakten hierbij de illustraties op steeds 2 tegenover elkaar liggende pa gina's. De meewerkende kunstenaars hebben een zeer verschillende achtergrond. Sommigen hebben al aan tien tallen boeken meegewerkt, an deren zijn pas begonnen. De versjes gaan allemaal over heel bijzondere mensen: Ada Arma da, Caramella Cantarella, Her tog Harrie Hagelslag en nog veel meer. Alleen bij de X had de schrijver toch wel wat moei te getuige het volgende ge dichtje: Mister X, kan echt niks,/kan zijn naam niet schrij ven./Op het naambord van zijn huisje/staat dan ook alleen een kruisje. Het boek besluit met een korte levensbeschrijving van de schrijver en alle illustratoren en met een beknopte informatie over hóe een boek in kleur ge drukt wordt. En dat alles voor een zeer populaire prijs. Het volgende boek vertoont een aantal overeenkomsten met het voorgaande. Beiden zijn vierkleuren prentenboeken. Ook zijn ze op een andere wijze samengesteld dan doorgaans gebruikelijk is. Gaat het echter bij het vorige om 1 schrijver en 13 illustratoren, hier gaat het juist om 1 illustrator en 13 schrijvers. Dichter bij de dieren is de titel van het boek. Eric Carle maakte prenten van 62 dieren. Over al deze dieren werd een gedicht gemaakt door Nederlandse dichters en schrijvers. En zeker niet de eersten, de besten. Een paar voorbeelden: Mies Bouhuys, Karei Eykman, Annie M.G. Schmidt. Het kleinste gedichtje uit het boek is van Leo Vroman en gaat over mieren: Mieren schijnen niet te merken/dat an dere dieren minder werken. Eric Carle behoeft geen nadere toelichting. Bijna elk kind kent we! Rupsje Nooitgenoeg of één- van zijn vele andere uitgaven. Een prachtig boek om heel veel plezier aan te beleven. Vertrektijden van Bas Rompa en Gerda Dendooven (ill.) is een bundel uit de Zonnewijzer reeks. In deze reeks versche nen tot nu toe 15 bundels met poëzie voor jongeren vanaf 12 Het Giebel-lied Uit: Vertrektijden jaar. De titel slaat op één van de gedichten in het boekje: Het fluitje van de conducteur, dat een einde maakt aan de af scheidskus. De gedichten uit dit boek verschenen bijna alle maal eerder in "De blauw ge ruite kiel" in Vrij Nederland. De thema's zijn ongetwijfeld voor deze leeftijdsgroep zeer her kenbaar. Hier het eerste cou plet van "Het Giebellied": Wij zijn drie giebelende grieten,/en liggen almaar in een deuk/Het is een vorm van genieten,/wij voelen ons ontzettend leuk,/Hi- hihi, wij zijn de Giebeldrie. Hoewel we van Nannie Kuiper gewend zijn, dat zij voor jonge kinderen schrijft, verscheen nu een poëziebundel voor de wat oudere jeugd: Een zeldzaam exemplaar. Gedichten over al lerlei, wat kinderen van die leeftijdsgroep bezig houdt: De vriend van je vriendin, ruzie met je ouders, onzekerheid. Bij elk gedicht is een tekening van Petra van Bloemendaal waarin een extra dimensie wordt toe gevoegd. Tenslotte een voor beeld van dit boek: Tussen boven en beneden/is een trap met dertien treden/en een we reld van verschil/Boven doe ik wat ik wil/maar beneden/hou ik me het liefst/een beetje stil. Hoera, een verrassing! door Paul Rogers en Sian Tucker. Uitg. Holland, Haarlem f 16,90. Dit voetje, dat voetje, door Marcus Pfister en Nannie Kuiper. De Vier Windstreken, Amsterdam, f 23,50. Oliebol van Krentenkoek, door Koos Meinderts en 13 verschil lende Ploegsma-illustratoren, Ploegsma, Amsterdam, f 10, Dichter bij de dieren, door Eric Carle en 13 bekende Nederland se dichters en schrijvers, Gottmer, Bloemendaal, f 34,50 (na 1-T92 f 39,50). Vertrektijden, door Bas Rompa en Gerda Dendooven. Uitg. Holland, Haarlem, f 9,90. Een zeldzaam exemplaar, door Nannie Kuiper en Petra van Bloemendaal, Leopold, Amsterdam, f 19,90. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole. Fantasieën in textiel "Groei", Janneke Wessels. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. DONDERDAG 21 NOVEMBER GOES Galerie llona Schmit. Hona Schmit, schilderijen en andere werken. Za. 14-17 uur, hele jaar. Lunchcafé. (Grote Markt). Dhr. Geeldhoed, schilderijen. Di. t/m za. van 9 tot 18 uur. Oosterscheldeziekenhuis. (Graven- polderseweg). Nederlandse grafiek. Openingstijden ziekenhuis. Gemeente Archief. Rino Visser, aquarellen uit het Zeeuws platen boek. Rabobank. (Grote Markt). Rie Baauw, Zicht op Zeeland, oliever ven. Tijdens openingstijden. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland. (Singelstraat 13). Rien Poortvliet, schilderijen. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, Za. van 11 tot 16 KAMPERLAND Restaurant Papillon. Lydia Klop- Steendijk, acquarellen en portret ten. Ma t/m za. v.a. 10 uur, zo. van af 17 uur. KATTENDUKE Galerie Bekenes. Francien v.d. Bo- gaart, Marianne Graupner, Sien Minderhoud, Marijke van Noort, Deu Smit, Ina van Waarde en Alie Bekenes, olieverven, pastels, aqua rellen, tekeningen en kerstkaarten. Els en Ronald Versteeg, keramiek. Hans Nooy, tinnen voorwerpen. Za. en zo. 14 tot 17 uur. (t/m 25 no vember) MIDDELBURG NEELTJE JANS Delta Expo. Zeespiegelrijzing, een bedreiging. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlis- singen/Breskens. Op dubbeldeks veerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema het geven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Strand- hotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetari um. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Teun Hoeks, recente fotowerken. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) .en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Tri rum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschil derijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Kunst handel De Witte Swaen:t Zee paardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en mo derne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak ge opend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteen- sedijk 7). Expositieruimte: Druk werk in marge, bibliofiele uitgaven uit eigen collectie 1986-1991. Hal begane grond: -. Jeugdafdeling: Kinderboekillustraties van The Tjong Khing. (t/m 22 november Souterrain: Trees Verwilligen, por tretten. (t/m 23 november). Eerste verdieping: Francois Valentyn, reis beschrijving Oost-Indien. Openingstijden bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede verdie ping: De Zeeuwsche Confectie Fa briek. Openingstijden bibliotheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Ba lanszalen: Een hollandse ten toonstelling. Koninklijke vertrekken: David van de Kop. Za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur, di. t/m vr. van 10 tot 17 uur. Stichting Beeldende Kunst Zee land. (Kuiperspoort 22). Antoine Mes. Zeeuwse landschappen/schil derijen in acryl, (vanaf 23 novem ber). Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Het Middelburgs Koffiehuis. (Lan- geviele 61). S. Baaijens, foto's "Pa rijs '91". Elke dag van de week. Roggeveen. (Noordsingel 106). Schilderijen en tekeningen van de tekenclub. Dagelijks geopend van 9 tot 17 uur. Rabobank. (Lange Geere 3). Piet Reijnierse, schilderijen. Tijdens ope ningstijden bank. Multi Colour. (Torenweg 42). Natio nale Schildersprijs 1991. Di. t/m za. 10 tot 17 uur. (t/m 23 november). Galerie B. Witte. (Vlasmarkt 11). Helmi ter Horst, foto's. Di. t/m za. 10.30 tot 12.30 en 13.30 tot 18 u. De Vleeshal. (Markt). Andreas Techier, het geheim. Di. t/m zo. 13 tot 17 uur. Alexandra van Marken, klein- kunstprogramma. Vestzakthea ter, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. The Flying Pickets, a capella show. Stadsschouwburg, Molen water 99, Middelburg, 20 uur. Theatergroep Alex d'electrique, "Krankheit", 'T Beest, Beesten markt 3, Goes, 20.30 uur. VRIJDAG 22 NOVEMBER Mrs.Einstein, muzikaal theater programma "Cherchez la Fem me", Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Jamsessie, Jongerencen trum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20 uur. Concert vocale Ensembles Quodlebet en Musica Cordis, Lu therse Kerk, Middelburg, 20 uur. Fifi L'Amour en David de Most, theater-cabaretduo, Jongeren centrum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, 22.30 uur. Spaanse avond, optreden van Kelly Varma en de flamenco groep Eric Vaarzon en Chanela, 'T Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 18 uur. zanger Piet Brakman, "Tussen eb en vloed". De Zwaan, Oost- Souburg. ZATËRDAG~23 NOVEMBER Zeeuwse Komedie, "het lied van de moordenaar". Vestzak theater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Di Gojim speelt Klezmer (feest). Razzmatazz, Oost- Souburg, 21 uur. Island, Cosmo, Voltaweg, Vlis singen, 21 uur. Hip Hip Party met live band. De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 21 uur. Gospelkoor Discipel, M.T.S., Marconistraat 1, Vlissingen, 20 uur. Stichting Middelburgs Theater, komedie "Polyester Polka", Mid delburgs Minitheater, Verwe- rijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Chr. Brass Band Onda Middel burg en Jeugdharmonie Princes Juliana, concert, Hofpleinkerk, Middelburg, 20 uur. Ben van Oosten bespeelt het Batz-Witte orgel. Hervormde Kerk, Kapelle, 20 uur. Middelburgs Kamerkoor, na jaarconcert, Concert- en Gehoor zaal, Middelburg, 20.30 uur. Museumconcert door Dick Boon, Edgar van Boven, Riaan van 't Veer, Ton van Lare en Ruud Kerkhove, barokconcert, Zeeuws Museum, Middelburg, 20.30 uur. Venus Beads en H.P.Zinker, noi sy gitaar pop, 'T Beest, Beesten markt 3, Goes, 22 uur. Miss Lulu White's Red Hot Cre ole Jazzband, Stadsschouwburg, Molenwater 99, Middelburg, 21 uur. ZONDAG~24 NOVEMBER Yvonne Keuls, vertelt "het land van mijn moeder", Lunchcafé, Goes, 12 uur. Revenant en Gorefest. death- metal groepen, 'T Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 15.30 uur. Di Gojim speelt Klezmer (feest). Razzmatazz, Oost- Souburg, 15.30 uur. Southern Blues Rock Band, Bar Americain, Plein 1940, Middel burg, 15.30 uur. B-Sharp, Eet café Dangeroe, Vlasmarkt, Middelburg, 17 uur. DINSDAG 26 NOVEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. VRIJDAG 22 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 19 en 21.45 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Thelma en Louise' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ter minator 2' 19 uur, 'Switch' 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Termina tor 2' 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'Prince of the thie ves' 19.30 uur, 'Regarding Hen ry' 22.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Halfaouine' 20 uur, 'Let's go lost' 22.30 uur. ZATERDAG 23 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 19 en 21.45 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Thelma en Louise' 14, 19 en 21.45 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ter minator 2' 14 en 19 uur, 'Switch' 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Terminator 2' 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 14 en 19.30 uur, 'Regar ding Henry' 22.30 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'Halfaouine' 20 uur, 'Let's go lost' 22.30 uur. ZONDAG 24 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Thel ma en Louise' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ter minator 2' 14 en 19 uur, 'Switch' 21.45 uur. Grand theater Goes, 'Terminator 2' 14, 19 en 21.45 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Halfaouine' 20.30 uur. MAANDAG 25 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Thelma en Louise' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Switch' 20 uur. Grand theater Goes, 'Termina tor 2' 20 uur. Electro Middel burg, 'Prince of thieves' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Halfaouine' 20.30 uur. DINSDAG 26 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Thelma en Louise' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Switch' 20 uur. Grand theater Goes, 'Terminator 2' 20 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Halfaouine' 20.30 uur. WOENSDAG 27 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Thel ma en Louise' 14 en 20 uur. Al hambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 14 en 20 uur. Alham bra IV Vlissingen, 'Terminator 2' 14 uur, 'Switch' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Terminator 2' 14 en 20 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Halfaouine' 20.30 uur. DONDERDAG 28 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The fis her king' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Thelma en Louise' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Prince of thieves' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Switch' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Terminator 2' 20 uur. Electro Middelburg, 'Prince of thieves' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Halfaouine' 20.30 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend. Paul Haenen, kabareteske theatersolo Een heldere avond". Stadsschouwburg, Mo lenwater 99, Middelburg, 20 uur. Zeeuws Jazz Collectief, optre den in De Mug, Vlasmarkt 56, Middelburg, 21 uur. WOENSDAG 27 NOVEMBER Theater Antigone, "Othello", Prins van Oranje, Goes, 20 uur. ZATERDAG 23 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Beertje Sebastiaan' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Assepoester' 14 uur. ZONDAG~24 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Beertje Sebastiaan' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Assepoester' 14 uur. WOENSDAG 27 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Beertje Sebastiaan' 14 uur.

de Vlissinger | 1991 | | pagina 21