Blues 'IM Trouble in Bar American Informatie via boeken Veiling grafisch werk Groot zomerfeest in bar/podium Walk-lnn Zomeravondconcert Hervormd Kerkkoor Openlucht-concert accordeonvereniging Popinfoboek Zeeland TEXTIELSCHILDERIJEN NAAST HANDGEMAAKTE KLEDING 20 JUNI T/M 26 JUNI IN MIDDEN ZEELAND Combinatie KINDER BOEKEN Woensdag 19 juni 1991 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 ®Ef IK IM lïï iS4 lïï 10* 13$ Het Finse Winkeltje biedt onderdak aan exposities In Het Finse Winkeltje aan de Langeviele 69 in Middelburg wordt in de 'maanden juni en juli een expositie gehouden van tex- tielschilderijen van de Helmondse kunstenares Thea Le Grand- Pennings. Daarmee weet eigena resse Joke Dalebout in haar mo dezaak opnieuw een interessante combinatie tussen kunst en tex tiel te bewerkstelligen. De textielschilderijen, zelf noemt Thea ze 'textielerijen', lijken zo op het oog echte schilderijen maar de wat nauwkeuriger kijkende bezoeker ontdekt al snel dat ze gemaakt zijn van stof. Er worden met de hand niet alleen kleurrijke lapjes in verwerkt maar ook koor den, kraaltjes, kantjes en band jes. Er blijkt een duidelijke voorkeur te zijn voor glimmende en heel dunne, transparante stof jes, die vaak uit elkaar zijn getrok ken waardoor een apart effect wordt bereikt. Haar stijl is erg wisselend: de ene keer is een schilderij erg abstract en een an der geeft een heel duidelijk her kenbare voorstelling. De 43-jarige kunstenares beoe fent haar hobby zo'n zeven jaar. Aanvankelijk produceerde ze wandkleden maar vond daarin, evenmin als in de daaropvolgen de landschappen, weinig bevredi ging. Toen is ze op een gegeven moment haar eigen stijl gaan ontwikkelen en met succes. Ze heeft inmiddels al verschillende exposities en kunstmarkten ach ter de rug en de reacties op haar werk zijn erg positief. Dat blijkt ook uit de stijgende lijn in de ver koop van haar werken. De expo sitie in Het Finse Winkeltje is te bezichtigen tijdens de ope ningstijden van de zaak: maan dagmiddag van 13.30 tot 17 uur en dinsdag t/m zaterdag van Joke vertelt destjds bewust een keuze te hebben gemaakt voor kleding uit de Scandinavische landen: „Het design van die stof fen springt eruit en de kleuren zijn vaak heel expressief, gecom bineerd met een hoogwaardige kwaliteit." Elk seizoen wordt de collectie volledig aangepast en Een sfeervol hoekje in Het Finse Winkeltje laat zien dat kunst en mode heel goed te combineren zijn. 9.30 tot 17.30 uur; tijdens de koopavond is de zaak gesloten. Joke Dalebout stelt regelmatig ruimte in haar zaak ter beschik king aan kunstenaars: „In de vijf tien jaar dat we hier gevestigd zijn hebben we al verschillende tentoonstellingen gehad zoals et sen, beelden, aquarellen en nu dus textielschilderijen. Het is aan de ene kant leuk om op deze ma nier te kunnen meewerken aan het activeren van het expressieve in de mens. Want vaak kunnen kunstenaars maar moeilijk aan expositieruimte komen. En ander zijds is het leuk om de kunst te combineren met onze uitgebreide collectie handgemaakte en hand- bedrukte kleding. Het is in princi pe zo dat een kunstenaar, die wil exposeren met werk dat bij onze collectie past, gratis ruimte tot zijn of haar beschikking krijgt in goed onderling overleg." steeds zoveel mogelijk met be hulp van kleding van Finse make lij. Veelvuldig treft men in de collectie dan ook de namen van de Finse ontwerpers/designers Vuokko en Marimekko aan, aan gevuld met artikelen uit de zwart/wit-collectie van de Zweedse Forslund. i In bar/podium Walk-lnn aan de Min. Lelystraat in Vlissingen wordt vrijdag 21 juni een zomer bal gehouden waarvoor een avondvullend programma is op gesteld. Een hoofdrol is daarin weggelegd voor de formatie Mo ther Vandenberg the Fabulous Four. Vanaf 23 uur zal deze coverband, die onlangs zijn debuut maakte tijdens het uitverkochte Klomp popfestival, het publiek boeien met het spelen van een groot aantal bekende covers. Het zo merbal begint om 20 uur met een Happy-Hour waarna om 20.30 het gloednieuwe duo De Dubbel- liggers het publiek zal vermaken met een show la André van Duijn. Vanaf 21.30 uur zal disc- jockey John Waterman het pu bliek de beste hits van de afgelopen jaren laten horen, ge koppeld aan een lichtshow. Het Hervormd Kerkkoor Middel burg geeft donderdag 27 juni om 20 uur een zomeravondconcert in de Hervormde Kerk in Zou- telande. Aan het concert wordt medewer king verleend door de solistes Marjan v.d. Vegt en Ans Ritsema en door organist Jos Vogel. Het geheel staat onder leiding van R.J. van Soest. Het repertoire van het koor bestaat uit zowel liturgi sche als grotere werken en te vens uit psalmen en gezangen. Het Hervormd Kerkkoor Middelburg. Het A-orkest van Accordeola op het Rondeel in Vlissingen. Het A-orkest van de Vlissingse Accordeonvereniging Accordeola geeft zondag 23 juni van 14 tot 16 uur een openlucht-concert op het Rondeel in Vlissingen. In deze sfeervolle entourage zal het orkest een aantal mu ziekstukken ten gehore brengen zoals een compilatie uit de West- Side Story, een Morricone- potpourri, een tango van A. Pia- zolla en Stay with Me van Mo zart. Het orkest bestaat uit 20 leden en staat onder leiding van Gonda van Zundert uit Ter- neuzen. Vrijdag 21 juni treedt de Schotse band Blues 'IM Trouble op in Bar American aan Plein 40 in Mid delburg. De band staat garant voor stevi ge harmonica- en gitaarklanken, die het in het bluesrock-circuit goed doen. De muziek is gelar deerd met een laagje electronica dat echter niet overheerst. Het optreden begint om 21.30 uur. Blues 'N Trouble. De meeste kinderboeken ver tellen een verhaal, dat door de schrijver is bedacht. Vaak ont stond het in zijn fantasie, maar natuurlijk kunnen er ook waar gebeurde zaken in plaats vin den. Sommige auteurs willen in hun boeken alleen exacte in formatie geven. Zij beperken zich tot echte feiten. We spre ken dan van informatieve boeken. Margreet Meufmeester Natuurlijk bestaan er ook tallo ze boeken, waarbij de informa tie die gegeven wordt volledig juist is, maar waar het verhaal er omheen is verzonnen. Dat kan zijn omdat de schrijver daarmee zijn lezer beter denkt te boeien. De meeste informa tieve boeken gaan over de na tuur, geschiedenis, techniek en andere landen en culturen. Steeds meer uitgevers maken tegenwoordig veel werk van het uitgeven van goede infor matie boeken. Uitgeverij Zwijsen begon in het voorjaar van 1988 met de uit gave van: "De wereld op zak", een reeks informatieve boekjes voor kinderen vanaf 8 jaar. Elk boekje geeft op 38 bladzijden een schat aan informatie over een bepaald onderwerp. Voor zien van duidelijke illustraties. In het voorjaar van 1991 ver scheen de vijftigste titel. En om een idee te geven van het aan bod in deze boekjes geef ik en kele onderwerpen: Nr. 10: Plastic maak je van olie Nr. 20: In het spoor van de in dianen Nr. 30: Vreemde dieren uit de prehistorie Nr. 40: Dieren in de winter Nr. 50: Alles draait om het wiel Dit laatste boek werd geschre ven door Mariëlle Brisoult, ge tekend door Francoise Vincent. "Stel je eens voor dat er geen wielen waren", zo begint het boek. Reizen zou je zelf moe ten doen, of met behulp van een dier. Molens zouden niet draaien, de klok zou niet lopen. Het wiel komt in de natuur niet voor. Het is een vinding van de mens. En dan verhaalt het boek over de ontwikkeling en het gebruik van het wiel, vanaf vijfduizend jaar geleden tot nu. Hoe de Romeinen brieven rondbrachten per lichte wagen, hoe in de middeleeuwen water- en windmolens ont stonden, hoe in de achttiende eeuw de fiets "ontdekt" werd en hoe in de ruimtevaart gebruik gemaakt wordt van het wiel. Het boek sluit af met een spe ciaal gebruik van wielen: Het Reuzenrad en het Rad van Fortuin op de kermis. En natuurlijk de draaimolen. Naast "De wereld op zak" geeft Zwijsen "De wereld op zak plus" -uit. Deze boeken zijn bestemd voor kinderen vanaf 10 jaar. Ze zijn dikker en bevat ten dus meer informatie On langs verscheen in deze serie het vijftiende deel met als titel: "De wereld van de zomer". Naast deze kleine informatieve boekjes zijn er natuurlijk talloze voorbeelden van grotere uitga ven. Zo'n voorbeeld is: "Ons eigen buitenhoek" van "Renée Kayser. Dit is een boek om mee te nemen als je er op uit trekt. Het geeft informatie over alle mogelijke onderwerpen, die met de natuur te maken hebben. Het leert je niet alleen insekten te herkennen, maar ook kaartlezen, het weer voor spellen, je fiets repareren of een sterrenkijker maken en er mee werken. En dit zijn maar een paar van de onderwerpen. Het boek telt 22 hoofdstukken die zó divers Illustratie uit "LOTJE zijn, dat je ze als aparte boek jes kunt zien. Alles voorzien van duidelijke tekeningen. Met dit boek in de koffer zijn "jonge onderzoekers" een hele vakan tie zoet. Tenslotte een heel ander infor matief boekje. Een boekje dat alle aanleiding kan geven tot het zoeken van meer informa tie, als je dit hebt (voorgele zen. Het gaat hier om het 76ste boekje in de "Bruna" reeks. Dick Bruna schreef en tekende het op voorstel van de school voor gehandicapten van het Franciscusoord. Het gaat hier om "Lotje". Drie kinderen, Kees, Koos en Aagje zijn aan het ballen op het schoolplein als Lotje er in haar rolstoel aankomt. Zij wil graag meedoen. Dankzij Aagje ("Als Lot niet mag meedoen, doe ik ook niet mee") mag dat. Als dan blijkt, dat Lotje heel goed mee kan doen, zó goed zelfs, dat de bal haast van de bladzij vliegt, vragen ze haar de vol gende dag weer te komen spe len. Een echte Bruna. Met weinig woorden wordt heel veel verteld. Een boek dat heel goed een aanzet kan zijn om de problematiek van de gehandi capten met jonge kinderen bespreekbaar te maken. DE WERELD OP ZAK en DE WERELD OP ZAK-PLUS, beiden Uitgeverij Zwijsen, Tilburg. Prijzen f 10,95, resp. f 15,95. ONS EIGEN BUITENBOEK door Renée Kayser. Uitgeverij Casterman, Dronten, f 45,00. LOTJE door Dick Bruna, Uitgeverij De Co con, Houten, f 7,90. GOES Galerie llona Schmit Expositie schilderijen en andere werken. Ge- hele jaar: Za. 14.00-17.00 uur. Lunchcafe. Expositie bewoners Huize Den Berg. Di. - za. van 9 tot 18 uur. (hele maand juni). Molen plein Goes. Trechter 5, konfrontatie tussen vijf beeldende visies van Jo- han Adriaanse, Wim Bakker, Dave Meijer, Ronald van Dokkum en Ine- ke Otte. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Ram- schip De Schorpioen. (Loskade t.o. station). Mevr. Jenny Buikhuizen, aquarellen. Dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dingemans, Rob de Haan, olieverfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks ge opend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geo pend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteensedijk 7). Boekmerken, tentoonstelling. Tij dens openingstijden Bibliotheek. Zeeuwse Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). 2e verdieping: W. Spong, foto's, Vlissingen rond 1960. Tijdens openingstijden. Ba lans 17. (Balans 17). Peter Terhorst, tentoonstelling. Wo. t/m vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Ba lanszalen: Ligfietsen. Koninklijke vertrekken: Ronald Mullie. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, Za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Vinca minor, tentoonstelling van Ronald Mullie. Stichting Beeldende kunst. (Kui perspoort 22) "Lam de Wolf", (wand)-objekten van textiel. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Vleeshal. (Markt). L.A. Adriaans, tentoonstel ling. Di. t/m za., 11 tot 17 uur, zo. van 13 tot 17 uur. N.V. Delta Nuts bedrijven. (galerie Poelendaelesin- gel 10). Jacht in pastel. Hans de Brouwer, pasteltekeningen. Tijdens kantooruren. Galerie B. Witte. (Vlasmarkt 11). Adria Geelen, ob jecten, schilderijen en tekeningen. Di. t/m za. van 10.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18 uur. Rabobank. (Lange Geere 3). Mevr. Gera Dau villier, olieverfschilderijen. Ope ningstijden bank. Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Cor de Wolff, exclusieve particuliere verza meling van prachtige gravures. Do. t/m za. van 13-17 uur en op afspr. M.I.K.V. (Kuiperspoort 18). Weven, expositie eindwerk certificaatcur sus Weven. Ma. t/m vr. van 10 tot 15 uur. Verenigde Spaarbank. (Lange Delft 32/36). Miems van Citters en Els Hollebrandse, zomer- tentoonstelling door leden van de Zeeuwse Kunstkring. NEELTJE JANS Delta Expo. Zeespiegelrijzing, een bedreiging, wisseltentoonstelling. Koffieshop van Delta Expo: Foto graaf Wim Koets, overzicht van tien jaar vrije fotografie. Dagelijks ge opend van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvlietweg 6). "Blij met een do de mus", aanwinsten-tentoonstel ling. (t/m 20 juni). Vlindert u mee?, minivlindertentoonstelling. Di. t/m vr. 10.00-17.00 uur, za. 13.30-17.00 uur, zo. 10.00-17.00 uur, maandag gesl. Rabobank. (Lantsheerstraat 1). Peter Consemulder, beeldhouw werk in houten panelen. Tijdens openingstijdeh bank. VËËRE Grote Kerk. Geschiedenis van de joden op Walcheren. Ten toonstelling. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, di. wo. vr. en za. van 10 tot 12.30 en 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlis- singen/Breskens. Op dubbeldeks veerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Strand- hotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetari um. Restaurant de Gevangento ren. (Boul. de Ruyter 1a) Tijdsbeeld, Ton Lamper, tentoonstelling. Ma. t/m vr. van 12 tot 14 uur, en 17 tot 21 uur, za. t/m zo. 17 tot 21 uur. Stedelijk Museum. (Bellamypark 21). Kapers op de kunst, ten toonstelling over kaapvaart en pira terij in Nederland 1500-1800. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. Openbare Biblio theek Vlissingen. (Lange Zelke 91). Abstrakt Werken en Tekenen/Schil deren, een beeldend proces, wer ken van kursisten van deze kursus van Kunstzinnige Vorming Vlissin gen. Tijdens openingstijden. ABN- Bank. (Coosje Buskenstraat 141). Renee Mink, expositie van lid van de Zeeuwse Kunstkring. WEM EL DING E Atelier L. Rijks. (Chozeeweg 27). schilderijen, tel. 01192-1373, Dage lijks geopend. VRIJDAG 21 JUNI Blues 'n' Trouble, Bar Ameri can, Plein 1940, Middelburg, 21.30 uur. Zomerbal met optreden van De Dubbelliggers, 20 uur, Discjoc- key John Waterman, lichtshow, 21.30 uur. Mother Vandenberg and the Fabulous Four, 23 uur, Bar/Podium Walk-lnn, Min. Le liestraat, Vlissingen. Zeeuws Vocaal Ensemble, concert. Gro te Kerk te Goes, aanv. 20.00 uur. Zeeuws Jeugdorkest, concert, Geerteskerk te Kloetinge, aanv. 20.00 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hel- lebardierstraat 11-13, Vlissin gen, 14 en 20 uur. ZATERDAG 22 JUNI Revelation Time, reggae band. Jongerencentrum De Piek, Hel- lebardierstraat 11-13, Vlissin gen, 22 uur. Stadsconcert door leerlingen en docenten van de Zeeuwse Muziekschool, centrum Middel burg, vanaf 14 uur. ZONDAG 23 JUNI Accordeon-vereniging Accor deola, A-orkest, openlucht concert, Rondeel, Vlissingen, 14 uur. "Ons Genoegen", concert in de Manhuistuin te Goes, 12.00 - 13.00 uur. "De Doorbraak", workshop orkest, cafe Dangeroe, Vlasmarkt Middelburg, 18.00 uur. MAANDAG 24 JUNI VU-orkest, symfonieorkest van de Vrije Universiteit, con cert, Concert- en Gehoorzaal, Middelburg, 20.15 uur. DINSDAG 25 JUNI Bram Beekman, orgelconcert. Nieuwe Kerk, Middelburg, 20 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 11 uur. Sjoerd Tamminga, carillon bespeling, Grote Kerk-te Goes, 13-30-1445 uur. WOENSDAG 26 JUNI Voorlezen voor kinderen van 5-8 jaar. Bibliotheek te Goes, 14.00-14.45 uur. Poppentheater "Sim Bolus": "Ei, ei, dit ben jij". Ambacht scentrum te Goes. Zaterdag 22 juni wordt om 16 uur in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg een veiling gehouden van grafisch werk van de beeldende kunste naar/schrijver/dichter J.C. van Schagen (1891-1985). Er zullen een 90-tal .litho's, etsen, unica-drukken, enz. worden ge veild waarvan de opbrengst ge heel ten goede komt aan de Stichting SOS-Kinderdorpen in Indonesië. De kijkdagen zijn van af vrijdag 14 juni tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. Ter opening van de veiling wordt op vrijdag 14 juni om 20 uur een avond rond Van Schagen gehou den. Er is dan een optreden van de actrice Anne-Marie Heyligers met voordracht van gedichten en een toelichting door Andreas Oosthoek bij de vertoning van de NOS-film 'Ik ga maar en ben' van Henk de Bij. Ook zal er een korte toelichting worden gegeven over de SOS-Kinderdorpen in Indone sië en een introductie op de veiling. In de maand juni verschijnt de achtste editie van het boekje Popinfoboek Zeeland. Elk jaar geeft het Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk, in samenwerking met de Stichting Popmuziek Zeeland, dit boekje uit. Het boekje bevat onder andere een inventarisatie van Zeeuwse (pop)groepen, provinciale en lan delijke popcollectieven, adressen van podia in Zeeland en informa tie voor bands. Geïnteresseerden kunnen het boekje bestellen bij het Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk, tel.: 01180-23475. VRIJDAG 21 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mer maids' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Els Street' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Kindergar ten Cop' 19.30 uur, 'Awakenings' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'After Hours' 20 uur, 'Mo'better blues' 22.30 uur. ZATERDAG 22 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mer maids' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 14, 19 en 21.30. Alhambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Elm Street' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Kindergarten Cop' 19.30 uur, 'Awakenings' 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Hidden Agenda' 20 uur, 'Sex, lies and videotapes' 22.30 uur. ZONDAG 23 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mer maids' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Elm Street' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Look who's talking too' 14 uur, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Kindergar ten Cop' 14 uur, 'Awakenings' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Hidden Agenda' 20.30 uur. MAANDAG 24 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mermaids' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Elm Street' 20 uur. Grand theater Goes, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Awake nings' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Salo' 20.30 uur. DINSDAG 25 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mermaids' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 20 uur. Al hambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Elm Street' 20 uur. Grand theater Goes, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Awakenings' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Boris Gedoenov' 20.30 uur. WOENSDAG 26 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mer maids' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Elm Street' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Look who's talking too' 14 uur, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Awake nings' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Henry and June' 20.30 uur. DONDERDAG 27 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Hardway' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mer maids' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Not wi thout my daughter' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'A nightmare on Elm Street' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Dances with wolves' 20 uur. Electro Middelburg, 'Awake nings' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'After Hours' 20.30 uur. Wi ZATERDAG 22 JUNI Alhambra IV Vlissingen, 'Duck- tales' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Oliver and Company' 14 ZONDAG 23 JUNI Alhambra IV Vlissingen, 'Duck- tales' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Oliver and Company' 14 WOENSDAG 26 JUNI ^Alhambra IV Vlissingen, 'Duck- tales' 14 uur.

de Vlissinger | 1991 | | pagina 11