Drie premières voor de kerst Koorschool verzorgt nu ook concert in Koorkerk 20 DECEMBER T/M 3 JANUARI IN MIDDEN ZEELAND WINTERWEER FILMWEER IN WALCHERSE BIOS Een van de weinige idea le verblijfplaatsen tijdens de gure, Nederlandse kerstvakantie zijn de Walcherse bioscopen. De feeststemming zit er goed in de komende we ken. Vooral in de pas tot filmpaleis omgetoverde Vlissingse bioscoop Al- hambra heerst een brui send filmklimaat. Maar liefst drie premières zijn speciaal voor de komen de weken naar Vlissin- gen gehaald. Walt Disney Electro Schuttershof GOES AL JAREN VOL OP TWEEDE KERSTDAG KINDER BOEKEN Woensdag 19 december 1990 iïï ig? lüf is» lïï 1® is» 13£ Home Alone: Kevin is alleen thuis en raakt op den duur zelfs de Playboy beu. Zonder meer de aardigste pre mière is My Blue Heaven, een Nederlandse film onder regie van Ronald Beer. Een Indisch gezin bouwt in Nederland een toe komst op door van een oude fiet senstalling een paradijselijk Indisch restaurantje te maken. Totdat buurman snackbar jaloers wordt. Naast Blue Diamond Ruud de Wolff en Leen Jongewaard is ook ladykiller eerste klas Koen Wauters (van de Belgische pop groep Clouseau) uitgebreid te be wonderen. Nog een gloednieuwe gezinsfilm is Home Alone. Bij een vakantie naar Parijs vergeten de ouders van Kevin (acht jaar) hem mee te nemen. Dat is leuk tot de snoep- doos leeg is, er echte inbrekers komen, de telefoon stuk is, zijn ouders niet terug kunnen vliegen en Kevin het beu is om Playboys te lezen. Ontzettend komisch en ontzettend spannend dus. niet alleen heen. Een schilderach tig plaatsje wordt veranderd in een bloedbad door een onbeken de dader. De spinnenkoorts breekt los. Electro zit ook niet stil. De pre mière van de actiefilm Air Ameri ca met een heerlijk stoere Mei Gibson en zeer populaire sound tracks is vanaf vrijdag 21 decem ber in de Middelburgse bioscoop op het scherm. Een drugscom plot in de Vietnam-oorlog wordt steeds complexer als een jonge, plichtsgetrouwe piloot er lucht van krijgt dat een hoge Ameri kaanse militair een rol daarin speelt. Een levensgevaarlijk avon tuur wordt het pas als er een se nator op bezoek komt en de schuld op de piloot wordt ge schoven. Het klinkt niet echt als een kerstfilm, maar er zit wel ac tie in. Filmtheater Schuttershof heeft een heus kerstpakket samen gesteld. Een hele serie bekende en minder bekende, oude en nieuwe films wordt uit de doos gehaald in de kerstvakantie. Een nieuwe film is Good Fellas. Voor wie The Godfather vier keer ge zien heeft, Once upon a time in America drie keer en bij The Un touchables nog ontroerd was, is Good Fellas een goede tip. Martin Scorsese tekende voor de regie, en wie anders dan de Robert de Niro voor de hoofdrol. Ook de medespelers zijn authentiek. Ray Liotta, Joe Pesci, Paul Sorvino. Alleen Al Pacino ontbreekt in de rij. De film is niet zomaar "weer zo'n mafiaverhaal". Het geeft een nauwgezet beeld van de gemid delde gangster, die zichzelf overi gens nooit gangster, maar "insider" of "good fella" noemt. Minder berucht, maar zeer de moeite waard is de film Bagdad Cafe. Voor een film uit het alter natieve circuit heel bijzonder, want beslist niet zwaar op de hand. Afwisselend zeer komi sche en zeer ontroerende mo menten wisselen elkaar af als een Duitse vrouw uit Beieren ru zie krijgt met de Lederhosenecht- genoot tijdens vakantie in Amerika en in een shabby hotel onderdak vindt bij een zwart ge zin, een schilder en een tatoe- erster. Let ook de films Brutti, Sporchi e Cattivi van Ettore Scola, 9,5 Weeks (eindelijk weer eens op het grote scherm), Betty Blue en de sfeervolle kostuumfilm Dange rous Liaisons. Speciaal voor jeug dige filmfanaten draait Schuttershof de tekenfilm Alle honden gaan naar de hemel. De hoofdrolspelers in de Nederlandse familiefilm My Blue Heaven. De derde première is De Kleine Zeemeermin, één van de mooiste bioscooptekenfilms van Walt Dis ney. Eigenlijk behoeft goede wijn geen krans, maar in het kort is dit het verhaal: Zeemeermin Ariël is de jongste dochter van Zeeko ning Triton, en bovendien ondeu gend. Tijdens een van spannende tochtjes met haar vriendjes Botje en Sebastiaan komt ze droom prins Eric tegen. Ariël redt zijn le ven als hij bijna verdrinkt, maar ja, ze is een zeemeermin. Met de hulp van een toverheks verwis selt ze haar staart voor benen in ruil voor haar mooie stem en wil zo haar prins gaan zoeken. Maar daar wil toverheks Ursula een stokje voor steken en de avontu ren beginnen dan nog maar pas... De Kleine Zeemeermin is natuur lijk geschikt voor alle leeftijden, en is Nederlands gesproken. Bipscoop Alhambra maakt een echt feest van deze film door de eerste 1000 bezoekertjes een ori ginele filmposter te geven. De andere twee films die in Al hambra te zien zijn draaien al een week. Rocky V en Sylvester Stal lone hebben waarschijnlijk geen uitleg meer nodig. Arachnopho bia met Jeff Daniels in de hoofd rol is een film voor echte liefhebber. Neem hiervoor liefst wel stalen zenuwen mee en ga er Tweede Kerstdag verzorgt de Zeeuwse Koorschool traditioneel een kerstconcert in Goes, in de Maria Magdalenakerk. Dit jaar komt er voor de jongens van het Bevelandse koor nog een trip naar Middelburg bij, want op zondag 23 december is er ook een concert in de Koorkerk. Aanleiding hiervoor is de jaarlijkse stampvolle kerk in Goes. Daarnaast - zo legt het bestuur van de Koorschool uit - blijkt op Walcheren de laatste jaren steeds meer belangstelling voor het koor met jeugdige zangertjes. In de zomermaanden verzorgt het koor ook concerten in de Koor kerk die veel publiek trekken. Zowel in Goes als in Middelburg begint het kerstconcert om 15.30 uur. Concentratie tijdens de uitvoering. door Jan Smeek ens Over boeken schrijven is ook al tijd kiezen. Moeilijk, maar het is niet anders. De jaarproduktie aan kinder- en jeugdboeken is zo groot dat je onmogelijk alles een plaatsje onder de zon kunt ge ven. Heel vervelend echter is met een boek het beste voor hebben, maar geen kans krijgen er iets over te zeggen. Zo werd nog geen jaar nadat het versche nen was 'Veel te klein!' door uit geverij Van Holkema Warendorf in prijs opgegeven, en dat betekent voor een boek het einde. Wie dit geestige prenten boek van Ralph Steadman over een te klein behuisd jongetje met een kamer vol rommel en speelgoed in de opruiming aan treft, moet maar niet te lang ddrZ6l6D Met DE KREKEL DIE NIET TSJIR PEN KON van Eric Carle is iets heel anders aan de hand. Bijna de gehele oplage van dit in no vember verschenen prentenboek is al aan de boekhandel uitgele verd en binnenkort zal op dan ook echt op zijn. Het piepkleine, maar aan symboliek rijke verhaal begint zo: Op een warme dag wordt uit een heel klein eitje een krekeltje ge boren. Welkom! tsjirpt een grote krekel, die zijn vleugels tegen el kaar wrijft. Het krekeltje wil ant woord geven. Daarom wrijft hij zijn vleugeltjes tegen elkaar. Maar er gebeurt niets; er is niets te horen. Na ontmoetingen met enkele aanverwante diersoorten ont dekt het sympathieke beestje tenslotte dat alles zijn tijd heêft én wat hem van andere onder scheidt: Als de grote nachtvlinder stille tjes in de verte is verdwenen, ziet het krekeltje een andere kre kel. Ook zij is een heel stil kre keltje. Dan wrijft hij zijn vleugeltjes nog een keer tegen elkaar. En dan... De verrassing bij het omslaan van die bladzijde zal peuters en kleuters nog minstens drie jaar (of tienduizend keer) naar het boek doen grijpen. Zo lang gaat volgens uitgeverij J.H. Gott- mer/H.J.W. Becht de in het boek aangebrachte chip mee die klankzuiver laat horen hoe man netjeskrekels blijk geven van hun welbehagen. De geraffineerd eenvoudige op bouw van het verhaal die tot zo'n spannend slot leidt en de gloedvolle kleurenpracht in de met veel details uitgewerkte col lages maken dat dit boek klas siekers als 'Rupsje Nooitgenoeg', 'Wil je mijn vriendje zijn?' en 'Papa, pak je de maan voor mij? naar de kroon steekt. (Prijs f 29,50). Als Mike Inkpen in DE BLAUWE BALLON niet net zulke aardig heidjes verwerkt zou hebben als die waarmee Carle een boek tot zo'n verrassend object maakt, dan zou het op zichzelf weinig opzienbarende verhaal over de avonturen van een jongetje met zijn mysterieuze ballon waar schijnlijk nauwelijks opvallen. De uitklapplaten waarop de bij zondere eigenschappen van de ballon te zien zijn, tillen het bij Kimio verschenen prentenboek echter boven soortgelijke maar minder ingenieus vormgegeven boeken uit. (Prijs f 21,75). Een oud Engels rijmpje inspireer de de Belgische Renate Kozi- kowski tot DE BERENPICKNICK waarin zeven kleine beertjes voor het eerst van hun leven en zonder hun ouders gaan picknic ken. Ze eten taart en drinken prik; hollen, gillen en worden maar niet moe, maar zijn op het eind van die heerlijke dag toch zo afgedraaid en uitgeteld dat ze niet in staat zijn op eigen benen thuis te komen. De drukke voorbereidingen, de wandeling naar de open plek in het bos niet eens zo ver van huis, het feest zelf en de amu sante terugtocht werden in lief lijke tekeningen op karton ge drukt. Doordat tussen twee naast elkaar openliggende blad zijden telkens een uitgestanste pagina meegebonden is, kan in gelijkblijvende decors het ver loop in tijd tussen de ene en de volgende activiteit zichtbaar ge maakt worden. De rijmende tekst in dit alleraardigst bij Van Goor verschenen speelboek is van Trudy Koelemeijer. (Prijs f 19,90). MIDDELBURG Het spreekt voor zich dat het pro gramma bestaat uit bekende en minder bekende sfeervolle kerst liederen. Naast jongensstemmen zijn ook mannenstemmen te ho ren tijdens de concerten, name lijk die van het rk Mannenkoor uit Goes. Verder doen mee Frenk Castelein op de gitaar, Bram Beekman op orgel, de Bellringers van de Koorschool en Noel Castelein verzorgt de presentatie. Evert Heyblok hanteert het dir- geerstokje. De Zeeuwse Koorschool heeft een lange traditie. Het koor werkt er hard aan om perfecte uitvoe ringen te kunnen geven. Daar voor worden de jongens op de eerste plaats streng geselec teerd. Mogen ze eenmaal mee doen dan krijgen ze een goede theoretische en praktische oplei ding. Discipline is het sleutelwerk om op dit niveau te kunnen musi ceren. Volgens dirigent Heyblok - die er al sinds de oprichting in 1954 bij is - vormt deze opleiding vaak een basis voor de jongens als ze de baard in de keel hebben om bij andere koren verder te gaan. Die krijgen er dan prima zangers bij. De Koorschool heeft ook internationale concerten achter haar naam staan. Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884 1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82) Joke Floresse en Johan Sinkc, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Th rum, Dingemans, Rob de Haan, olie verfschilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Holo- grafiemuseum 'Dennis Gabor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen;t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Ga lerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. af spraak geopend, tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek, (Kousteense- dijk 7) Expositieruimte Souterrain: "13x anders", 13 samenwerkende lan delijke bibliotheken laten zien wat ze te bieden hebben, (t/m 22 december). Hal begane grond: Teken voor cultuur, tentoonstelling winnende affiches af fichewedstrijd. (t/m 20 december). Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteense- dijk 7). Tweede verdieping: Gedenkte kens. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Pronken met Oosters porselein, tentoonstel ling. Guido Lippens, schilderijen en te keningen. "Van zieken en van wezen, zeven eeuwen Godshuizen in Middel burg", Openingstijden di. t/m vr. 10 tot 17 uur, za. t/m ma. 13.30 tot 17 uur. Galerie van de Delta Nutsbedrijven. (Poelendaelesingel 10). De Zoektocht, schilderijenexpositie. Tijdens kantoor uren. (t/m 28 december). De Ruimte. (Kinderdijk 10). Marjan van de Vrie, grafiek. Do. t/m zo. van 13.30 tot 17.30 uur, verder op afspraak tel. 01180-35172. (t/m 22 december). Stichting Beeldende Kunst Zeeland. (Kuiperspoort 22). Lous Martin en Su zanne Esser, sieraden. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Restaurant Den Gespleten Arent (Vlasmarkt 25). Co- bie Visschers, textiele schilderijen. Rabobank. (Lange Geere 3). me vrouw van Geitder-Topman, expositie, gedurende openingstijden van de bank. (tot 31 december). Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Mi niaturen, miniaturen uit de 18e, 19e en 20e eeuw. Do. t/m za. van 13 tot 17 uur, en op afspraak. Vleeshal. (Markt). Expositie van 17 exposanten met als gastexposant Chris Rutten. (vanaf 22 december). Amrobank. (Markt 7). Werk van kur- sisten van het MIKV. tekeningen, schilderijen, boetseer/beeldhouw werk, keramiek, weven, jeugdateliers, fotografie en dans. Ma. t/m za. van 9 tot 17 uur, do. van 19 tot 20 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum.(Duin- vlietweg 6) "Amateur Beeldende Kunstenaars", verschillende kunste naars met beelden, brons, marmer, inkt, tekeningen, acryl en olieverf. De laatste der Hanekammen, ten toonstelling over bedreigde pad destoelen. Tien Zeeuwen zien de natuur 4, Openingstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 VEERE Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Wisseltentoonstel ling: Zeeland Waterland. Zeespiegelrij zing. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. Atelier Galerie Paul de Vries. (Capel- lestraat 1). schilderijen. Dagelijks geo pend. tel. 01181-1361. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Ma. t/m zo. van 14 tot 17.30 uur. (1e kerstdag en 1 januari gesloten). Veer boot Vlissingen/Breskens. Op dub beldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakan tieland voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Planetarium. Restaurant Va- lentijn. (Nieuwendijk 14). Diane Ca- pello. aquarellen. Tijdens openingsuren. Atelier De Galerie. (Hobeinstraat 95). Tekeningen, hand werken en andere kruissteken. Ope ningsuren tussen 14 en 18 uur. NMB bank. (A. Dekenstraat 1). Het Nieuwe Vlissingen, historie, verkeer, wonen, werken, winkelen, overzicht van de ontwikkeling van Vlissingen. Bezichti ging tijdens kasuren NMB bank. Bel lamy 19. (Bellamypark 19). Karien Vervoort, hedendaagse kunst, Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, Za. t/m za van 13 tot 17 uur. Altena Interieur verzorging. (Scheldestraat 25-29). Hollands grafiek expositie Tijdens openingstijden. DONDERDAG 20 DECEMBER Jenny Arean, soloprogramma 'Het huishoudschool-syndroom'. Vestzaktheater. Bellamypark, Vlis singen, 20.30 uur. Concert door leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool, Concert en Gehoorzaal, Middelburg, 19.30 uur. VRIJDAG 21 DECEMBER Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20.00 uur. Kerstconcert Kon. Harmonie Ons Genoegen m.m.v. o.a. jeugd orkest, blokfluitgroep en harmonie-orkest, Bittannia- Watertoren, Boul. Evertsen 244, Vlissingen. 19.30 uur. Cotton Club Avond met dans- orkest 'Escape', Cosmo, Voltaweg, Vlissingen. 21 uur. Optreden van Remake, jazz composities, De Harlekijn, St. Janstraat 34, Middelburg, 21 uur. ZATERDAG 22 DECEMBER Kerstconcert m.m.v. de Vlissing se Oratoriumvereniging en het Randstedelijk Begeleidings Orkest, RK-Kerk, Singel, Vlissingen, 20 uur. Ordöngös. Hongaarse muziek, Razzmatazz, Middelburgsestraat, Oost-Souburg, 21 uur. Kerstconcert door Brass Band en jeugdorkest Onda, Hofpleinkerk, Middelburg, 19.30 uur. Kerstzangavond 'Op weg naar Kerst', Chr. Gem. Koor 'De Lofstem' en het Juliana Blaasor- kest. Nieuwe Kerk, Middelburg, 19.30 uur. Poppentheater Sim Bolus, voor stelling 'Naar Dromenland', Am bachtscentrum, Goes, 14.30 uur. Maximum Bob Ween, hardcore-trio. popconcert, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 22 uur. Kerstconcert m.m.v. Brassband O.K.K., kinderkoor de Zangvogelt jes, koor Exaudi en Chr. Gem. Zangver. Looft den Heere, Ned. Hervormde Kerk, Westkapelle, 19.30 uur. Kerstzangavond Walchers Man nenkoor met het Marnixkoor en de Jonge Zangers, Marnixkerk, Vlis singen, 19 30 uur ZONDAG 23 DECEMBER Kerstconcert Zeeuwse Koor school, Koorkerk, Middelburg, 15.30 uur. Lone Sharks, engelse band. Bar American. Plein 1940, Middelburg, 15.30 uur. MAANDAG 24 DECEMBER Grandpa Nick Sessionband, con cert met gastsolist Patrick Locke- feer. Café Dangeroe, Vlasmarkt, Middelburg, 22 uur. DINSDAG 25 DECEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 26 DEGEMBER X-mas Party, een feest voor scholieren met live band, Cosmo, Voltaweg, Vlissingen, 21 uur. Kerstconcert Vokaal Ensemble Quink, Burgerzaal Stadhuis. Mid delburg. 20.30 uur. Kerstconcert door jongenskoor van de Zeeuwse Koorschool, Ma ria Magdalenakerk, Goes, 15.30 uur. Kerstconcert door het Zeeuws Vocaal Ensemble, Geerteskerk. Kloetinge, 15 uur. Kerstconcert door Henk G. van Putten, orgel. Hervormde Kerk, Kapelle, 20 uur. Formatie Kombamasa, Jonge rencentrum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, 22.30 uur. Lipstick Traces, optreden. Bar American, Plein 1940, Middel burg, 15 uur. DONDERDAG 27 DECEMBER Zanger/entertainer Rick Dean, Happy Buccaneer, Aagje De kenstraat 5, Vlissingen. 21.30 uur. VRIJDAG 28 DECEMBER Formatie Gorefest, Bar Ameri can, Plein 1940, Middelburg, 20.30 uur. Anton Geesing Band, Dangeroe, Vlasmarkt, Middelburg, 22 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen. 14 uur en 20 uur, met om 20 uur optreden van Nasty Girls. The Starshooters, rock and roll. Cafe de Lachtende Vis, Vlasmarkt, Middelburg. 22 uur. Gala avond Cosmo met dansorkest Passe Par- tout, Voltaweg, Vlissingen, 21 uur. ZATERDAG 29 DECEMBER Oudejaarsbal m.m.v. Brack Out. De Lammerenburcht, Zuidbeekse- weg, Vlissingen, 20.30 uur. ZONDAG 30 DECEMBER Grandpa Nick Sessionband, ou- dejaarsconcert. Cafe Dangeroe. Vlasmarkt, Middelburg, 17 uur. MAANDAG 31 DECEMBER Oud en Nieuw feest met band, Cosmo, Voltaweg, Vlissingen, 24 DINSDAG 1 JANUARI Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 2 JANUARI VRIJDAG 21 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. 'Home Alone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rocky 5' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Good Fellas' 19.30 uur. 'Bagdad Café' 22 30 uur ZATERDAG 22 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. 'Home Alone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen. 'Rocky 5' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen. 'Arachnop hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen. Home Alo ne' 14 uur, 'My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes. Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middelburg, Good Fellas' 19.30 uur, 'Bagdad Café' 22.30 uur. ZONDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. 'Home Alone' 19 en 21 30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rocky 5' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen. 'Home Aio ne' 14 uur. 'My blue Heaven' 19 en 21.30 uur Grand theater Goes. 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 14 en 20.30 uur. Schut tershoftheater Middelburg. Good Fel las' 19.30 uur, 'Abel' 22.30 uur. MAANDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen. 'Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Home Alo ne' 14 uur. 'My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes. Ghost' 20 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg. Good Fellas' 19.30 uur. 'Abel' 22.30 uur DINSDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 20 uur. Alhambra II Vlissingen. Rocky 5' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop hobia' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'My blue Heaven' 20 uur. Grand theater Goes, Ghost' 20 uur. Electro Middelburg, gesloten. Schuttershoftheater Middelburg, gesloten. WOENSDAG 26 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissin gen, Rocky 5' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Home Alo ne' 14 uur. 'My blue Heaven' 19 en 21 30 uur. Grand theater Goes. 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Air America' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Good Fellas' 20.30 uur. DONDERDAG 27 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen. 'Home Alo ne' 14 uur. 'My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes. Ghost' 20 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Good Fellas' 19.30 uur, Betty Blue' 22.30 uur. VRIJDAG 28 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, Rocky 5' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Good l-ellas' 19.30 uur. The unbeara ble lightness of being 22.30 uur. ZATERDAG 29 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. 'Home Alone' 14. 19 en 21 30 uur. Alhambra II Vlissingen, Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Air America' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middelburg, Good Fellas' 19.30 uur, 'Name of the rose' 22.30 uur. ZONDAG 30 DECEMBER Good Fellas' 19.30 uur, '9V4 weeks' 22.30 uur. MAANDAG 31 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. gesloten. Alhambra II Vlissingen, gesloten. Alhambra III Vlissingen. gesloten. Alhambra IV Vlissingen. gesloten. Grand theater Goes, gesloten. Electro Middelburg, gesloten. Schuttershoftheater Middelburg, gesloten.. DINSDAG 1 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rocky 5' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen. 'Arachnop- hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost' 20 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, Good Fellas' 19.30 uur, 'Brutti. spor chi e cattivi' 22.30 uur. WOENSDAG 2 JANUARI Alhambra I Vlissingen. 'Home Alone" 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen. 'My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes. 'Ghost' 20 uur. Electro Middelburg, 'Air America' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Good Fellas' 19.30 uur, 'Brutti, spor- chi e cattivi 22.30 uur. DONDERDAG 3 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen. 'Arachnop hobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost' 20 uur. Electro Middelburg, 'Air America' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Good Fellas' 19.30 uur. Dangerous Li aisons' 22.30 uur. WEMELDINGE Galerie L. Rijks (Chezeeweg 27). schilderijen. Tel. 01192-1373. Dage lijks geopend. Poppentheater Parabel, voorstel ling, Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, Middelburg, 15 Alhambra I Vlissingen, 'Home Alone' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen. Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Arachnop- hobia' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, My blue Heaven' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, Ghost' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg. 'Air America' 14 en 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, ZATERDAG 22 DECEMBER Alhambra I Vlissingen. 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Melonia' 14 uur. ZONDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Melonia' 14 uur. MAANDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Melonia' 14 uur. DINSDAG 25 DECEMBER Schuttershoftheater Middelburg, 'Melonia 14 uur. WOENSDAG 26 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes, 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. Melonia' 14 uur. DONDERDAG 27 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes, 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Melonia' 14 uur. VRIJDAG 28 DECEMBER Alhambra IV Vlissingen. 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Al le honden gaan naar de hemel' 14 uur. ZATERDAG 29 DECEMBER Alhambra IV Vlissingen. 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Al le honden gaan naar de hemelM4 uur. ZONDAG 30 DECEMBER Alhambra IV Vlissingen. 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes, 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Al Ie honden gaan naar de hemel' 14 uur. MAANDAG 31 DECEMBER Schuttershoftheater Middelburg, 'Al Ie honden gaan naar de hemeL 14 uur. DINSDAG 1 JANUARI Alhambra IV Vlissingen, 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Al Ie honden gaan naar de hemel' 14 uur. WOENSDAG 2 JANUARI Alhambra IV Vlissingen. 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Al le honden gaan naar de hemel' 14 uur. DONDERDAG 3 JANUARI Alhambra IV Vlissingen, 'De kleine zeemeermin' 14 uur. Grand theater Goes. 'De kleine zee meermin' 16 uur. Schuttershoftheater Middelburg. 'Al le honden gaan naar de hemel' 14 uur. De Kleine Zeemeermin: Een foto van Ariël met haar vriendjes Botje en Sebastiaan. r

de Vlissinger | 1990 | | pagina 7