Kever voor een prik Een royale reischeque van Holland International om uw nieuwe auto te vieren met 'n lekker inrij-weekendje weg. Voor automobilisten is de kersttijd vast nergens mooier dan in onze showroom... Die hebben we namelijk „versierd"mettal van schitterende aanbiedingen van Volkswagen en Audi. Veel te veel om allemaal te vertellen.Maar de sterren van onze kerstshow noemen we toch maar vast even op I Alleen al van Volkswagen zijn dat er liefst drie tegelijk. De Golf Moda bij voorbeeld. Elegant en modieus. De exclusieve Golf Madison en de royale Jetta Pacific. Alle drie voorzien van een subliem pakket extra accessoires waarop u duizenden guldens voor deel geniet! Voor elke koper hebben we bovendien nog 'n stevige kerst-gratificatie! Elke koper van een auto tijdens onze kerstshow verrassen we met een royaal reisgeschenk: 'n feestelijke reischeque van Holland International I (Of desgewenst de helft van de waarde in contanten.) Daarmee kunt u er lekker 'n extra weekendje tussenuit om uw nieuwe auto te vieren in een leuk hotelletje of waar u maar wilt. Maar u kunt die cheque ook gebruiken om uw eerstvolgende vakantie extra budget te geven! Elk kantoor van Holland International neemt hem graag in betaling aan. Tot ziens tijdens onze kerstshow. Het is nu gezelliger dan ooit in onze showroom. Dus komt u gerust met uw hele gezin. Daar hebben we op gerekend en we zorgen voor 'n gastvrije ontvangst! Alle openingsdagen en -tijden vindt u hieronder. Welkom I Onze Kerstshow start vrijdag 21 december en loopt t/m maan dag 31 december. Dagelijks van 10.00 u. - 18.00 u. geopend. Vrijdagavond koopavond. 22 - 24 - 29 en 31 december van 10.00 u. - 16.00 u. geopend. VRIJDAG KOOPAVOND GILDEWEG 22 VLISSINGEN TEL. 01184-19610 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 19 december 1990 Welkom! Tijdens onze feestelijke kerstshow hebben we voor elke kopern mooie kerst-gratificatie! De Kever van VW is niet voor niets nog altijd bijzonder populair. Toen begin jaren zeventig zijn opvolger, de Golt hem in Europa verving, wa ren er reeds 20,7 miljoen over de he le wereld verkocht. En nu nog rijden op Walcheren verschillende Kevers probleemloos over de wegen. De Kever, als symbool van kwaliteit en degelijkheid, is ook geliefd in mi niatuuruitgave, schaal 1:36. In prijs normaal niet goedkoop: f 16,50. Maar ter gelegenheid van deze feestelijke Kerstshow biedt Auto- Poppe een aantal exemplaren aan voor slechts f 3,50. Liefst dertien gulden voordeel. Echter: alleen van 21 t/m 31 dec. en tegen inlevering van dit uitgeknipte stukje. Dit om ie dereen een kans te geven, van deze actie te profiteren. Auto-Poppe Walcheren B.V.

de Vlissinger | 1990 | | pagina 39