Veelzijdigheid logisch bij Margriet de Moor "Beercore, our way of life" JEUGDTHEATER IN OPRICHTING IN VLISS/NGEN ut ktkhlxft r 13 DECEMBER T/M 19 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND Vlissingse workshop toont kunnen in café Dangeroe Bekroonde film in bibliotheek BRAINLESS POPMUZIEK BESPROKEN Fatnose en Kick the Bucket in Walk Inn Componist Harvey in Middelburg TC Woensdag 12 december 1990 DE FAAM - DE VLISSINGER iïï iüf lüï im 13$ Basisschoolleerlingen gaan musical Pesten instuderen Er komt jeugdtheater in Vlis- singen. Rolf Mast, leraar Ne derlands en toneel aan de scholengemeenschap De Scheldemond, kreeg van het SKW groen licht om in buurt huis De Paraplu te beginnen met toneellessen voor kinde ren van de hoogste twee groepen van de basisschool. Wie wil horen tot welke muzikale prestaties de workshop geïmpro viseerde muziek georganiseerd door de Kunstzinnige Vorming Vlissingen onder leiding van Dies Le Due inmiddels in staat is moet zondag 16 december komen luisteren in café Dangeroe op de Vlasmarkt in Middelburg. De workshop is met het repertoi re dat ten gehore zal worden ge bracht nu ruim een jaar bezig. Onder de stukken die gespeeld vyorden zijn er enkele die door Dies Le Due speciaal voor de workshop zijn geschreven. De workshop bestaat momenteel uit 12 amateurmusici, waaronder 7 saxen, trompet, trombone, kla rinet, keyboards en drums. De workshop oefent elke woensdag avond in een ruimte van de Stich ting Kunstzinnige Vorming Vlis singen in Oost Souburg. In januari beginnen de repeti ties voor de musical Pesten. Wie mee wil doen moet zich zo snel mogelijk opgeven. Op school is hij er al jaren mee bezig en hij noemt het een gemis dat er in Vlissingen door kinderen wel aan allerlei sporten en mu ziek kan worden gedaan, maar niet aan toneel. Daarom is Rolf Mast erg blij met de steun van het Sociaal Kultureel Werk, dat ruimte en apparatuur ter beschik king wil stellen voor toneelactivi teiten in buurthuis De Paraplu. „In de brugklassen van Schelde mond geef ik al jaren toneelles sen, die enorm aanslaan. Daarbij komen ook fconcentratieoefenin- gen en mimiek aan bod", vertelt Rolf Mast, die op dezelfde school ook Nederlands doceert. „Boven dien is er gelegenheid schmink- lessen te volgen. Deze cursus re sulteerde in een vaste schmink groep, die nu vaak elders gevraagd wordt voor het grime ren. Op hun hulp reken ik ook bij de opvoering van de musical, die wij gaan instuderen. Deze musi cal Pesten, voerde ik al eerder op met een brugklasgroep", legt Mast uit, die voor zijn stuk zelf de tekst en de muziek schreef terwijl collega Ab Brouwer zorgde voor de arrangementen. „Het thema van de musical is pesten. Iets dat onder kinderen veelvuldig voorkomt. Daarbij zijn er in het stuk twee partijen: de groep pesters en de gepesten, Zaterdagochtend 22 december wordt de korte speelfilm Sherry vertoond in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek. Deze ama teurfilm behoorde tot de drie bes te inzendingen van het Nationale Speelfilmfestival te Nijmegen. De acteurs Gerard Baaijens, Wil lem Leeman en Mien Steenaard vervullen de hoofdrollen in deze 23 minuten durende speelfilm. De film werd opgenomen in Duinbeek te Oostkapelle. Het ver haal speelt zich af in de jaren der tig. Tilly Meijeren heeft de spelregie. De makers, Peter Gulien en Luuk Kuijs, stellen het op prijs om de film op deze manier onder de aandacht te brengen van een breder publiek. Tesamen met de film Sherry zal een 20 minuten durende docu mentaire worden vertoond over de Middelburgse fijnschilder Piet Rijken. Beide films worden twee maal vertoond. Aanvangstijden: 10.30 uur en 11.45 uur. De voor stellingen zijn gratis voor het pu bliek toegankelijk. LEZING IN ZEEUWSE BIBLIOTHEEK SLAZ, dat staat voor Stichting Li teraire Activiteiten Zeeland, heeft voor dinsdag 18 december Mar griet de Moor uitgenodigd. Deze veelzijdige schrijfster kreeg in 1989 het Gouden Ezelsoor voor het best verkochte literaire de buut van 1988. Haar boek heet 'Op de rug gezien'. Ook werd ze genomineerd voor de AKO-prijs. In 1989 verscheen de novellen- bundel 'Dubbelportret'. De lezing vindt plaats in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek en begint om 20 uur. Margriet de Moor studeerde af aan het Koninklijk Conservatori um in Den Haag op solozang en piano. Als zangeres legde ze zich toe op het hedendaagse repertoi re. Na haar huwelijk met kunste naar Heppe de Moor, begon ze aan een studie kunstgeschiede nis. Haar belangstelling werd in toenemende mate gewekt door het Hellinisme. Ook vervaardigde ze videofilms over beeldende kunst. Haar boeken worden omschre ven als de beste van de laatste Margriet de Moor. FOTO GERHARD DE JAGER jaren. Uit haar werk spreekt erva ring, iets bijzonders voor een 'be ginnende schrijfster'. Men mag aannemen dat haar veelzijdigheid het rijpingsproces naar volwas sen schrijverschap heeft beïn vloed. De alledaagse werkelijkheid, de mensen en de gebeurtenissen vormen de raad sels waarop haar hoofdpersoon greep op moet krijgen. Rolf Mast naast het portret van een leerling uit de schminkgroep. waarvan de laatsten uiteindelijk als overwinnaars naar voren ko men, omdat pesten nu eenmaal altijd stom is", vertelt de regis seur. Alle kinderen uit groep zeven en acht van de basisschool kunnen zich voor deze musical, waarin naast gesproken tekst ook tien liedjes voorkomen, bij mij aan melden. Ik reken op een periode van vijf tot zes maanden voor het instuderen. De repetities vinden plaats in buurthuis De Paraplu aan de Alexander Gogelweg op de woensdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur. Kosten één gulden per middag. De eerste bijeen komst is op 9 januari. „Wie zich opgeeft moet wel blijven komen, want tot slot staan er één of meer uitvoeringen gepland, waarbij wij wel op alle spelers re kenen. Ik hoop echt het jeugdto neel hier van de grond te krijgen", besluit de enthousiaste Rolf Mast. Wie zich op wil geven voor de musical kan bellen naar Rolf Mast, telefoon 01184- 19267. De nieuwe film van Mel Gibson, Air America draait vanaf vrijdag 14 december in theater Schuttershof in Middelburg. Gibson is een piloot voor Air America tijdens de Vietnam oorlog. Hij raakt samen met Billy Covington Robert Downey jr) betrokken in een drugshandel wat op zich erg gevaarlijke gevolgen heeft voor de twee waaghalzen. Met muziek van onder andere Aerosmith, The Four Tops en The Mamas and the Papas. Feeling miserable, I went out for a drink, Then I found the missing link. Getting drunk was all I could do. Waking up in the same old loo. No more girls, no more fights. Getting drunk is all I can do right. Een betere typering van de leefwereld van Brainless is moeilijk. Het lijkt dus te gaan om een zielig stel dronkelappen die, naast bierdrinken, slechts een ding kunnen: hardcore spelen. We zullen echter zien dat de werkelijkheid vele facet ten kent. Hardcore, de zoveelste afsplit sing uit de oermoeder Hard rock. Halverwege de jaren ze ventig zakte de publieke be langstelling naar een dieptepunt. De oorzaak was onder meer gelegen in de toe nemende populariteit van de Punk. De grootste verdienste van de Punk is achteraf wel licht niet haar eigen bestaan als zodanig. Veel topacts zijn er tenslotte niet uit voortgeko men. Maar wel zorgde de Punk voor een revitalisering van reeds bestaande muziekstijlen. Het was als het ware een injec tie met nieuwe energie. Ook Vlissingen bleef niet onbe roerd. In 1987, zo'n tien jaar na de Punkexplosie, richtten Mer- lijn en Geert een funpunk band op. De band heette: Alcoholic Life Form". Dat zat er al vroeg in dus. Na enige omtrekkende bewegingen bestond de band uit bovengenoemde rebellen op drums en zang en Wim-Kees op bas en Bert op gitaar. De Naam werd veranderd in Brain less. Eenzelfde ironie als in hun teksten te vinden is. Brainless zijn de heren zeker niet. Wim- Kees: 't Was echt afzetten tegen die ellenlange futloze nummers van bijvoorbeeld Ge nesis. Fuck it dachten we. Als je drie akkoorden kunt onthou den, kan je daar muziek mee maken". Bert: 't moest ook gewoonweg slecht klinken want men wilde zich afzetten tegen die gladgepolijste nummers". Nu, eind 1990, heeft de band drie demo's gemaakt, te we ten: "Alcoholic Pregnancy", "To beer or not to Beer" en "Beercore". Ook prijken er twee songs op een compilatie C.D. van het Franse label Panx. Daarnaast zijn er vele optre dens geweest. Het gaat Brainless nu aardig voor de wind. Voor een groot deel danken ze dat aan hun Brainless echt. Zo stelt de groep zichzelf voor v.ln.r.: Wim-Kees, Mer- Hjn, Geert en Bert. voortvarende merchandising. Wim-Kees: "Met de opbrengst van onze eerste demo konden we T-shirts laten drukken en met de opbrengst daarvan kon den we onze tweede demo be talen. Als dan verder ook nog blijkt dat de heren een nauw keurige boekhouding bijhouden begint het aan het begin van dit artikel geschetste beeld flink te wankelen. Hoe zit dat met die ruige hardcoreholics? Hoe zit dat met die aversie te gen de maatschappij? Is op die manier Brainless geen klein maatschappijtje op zich? Bert: "Voor een deel is dat spel. Als je hardcore speelt moet je er wel ruig uitzien, dat hoort er gewoon bij. "Wim- Kees:" Maar wij hebben hele maal geen politieke teksten of zo. Zo hoog zit 't bij ons alle maal niet hoor. We spelen voor de lol en bij optredens zuipen we er op los en maken er een zo groot mogelijke bende van. Maar als alles weer afgelopen is, gaat iedereen weer gewoon naar huis. "Bert:" Je kan via je muziek wel degelijk bestaande normen omverschoppen, maar daarom hoef je van je eigen le ven nog geen puinhoop te maken". Brainless trapt dus helemaal niet zo tegen de maatschappij. Dat gebeurt volgens hen wel in de "Straight Edge", een andere ideologische vorm van hardco re. Straight Edgers drinken geen alcohol, eten geen vlees, gebruiken geen drugs en som migen gaan zo ver dat ze ook geen sex hebben. Brainless vindt het allemaal best als ze maar niet met de beschuldi gende vinger worden aangeke ken omdat zij ook niet zo zijn. Want die neiging hebben de Straight Edgers, zij willen de wereld verbeteren. Brainless gaat zijn eigen gang binnen de hardcore scène en in de Neder landse en Belgische clubs slaan ze geen slecht figuur. Wim-Kees: "Hier in Zeeland is 't tegenwoordig waardeloos. Zo dood als een pier. Ze kopen wel allemaal platen van de meest verschrikkelijke herrie- bands, maar als zo'n band dan hier naar toe komt doen ze niks. Laat staan als ze een band niet kennen. Nou, wat de boer niet kent, dat vreet ie niet hoor. Ze hebben altijd wel wat aan te merken. Ze gaan niet voor de lol uit, maar om te gaan zeiken dat 't weer niet goed is. Laatst met Mucky Pup in de Piek. Staat iedereen apa- tisch aan de grond gespijkerd. Twee jaar geleden speelde die band in 't Beest in Goes. Toen ging het dak er af!!! Nee, Zee landda's kloete". Peter Wessel MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin De lano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Tri rum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschil derijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Holografiemuseum 'Dennis Ga- bor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen't Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en moder ne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauvillier. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak geo pend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek, (Kousteen- sedijk 7) Expositieruimte Souter rain: "13x anders", 13 samenwerkende landelijke biblio theken laten zien wat ze te bieden hebben, Hal begane grond: Teken voor cultuur, tentoonstelling win nende affiches affichewedstrijd. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede verdie ping: Gedenktekens. Openingstij den Bibliotheek. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). Gerard Aarden, impressie Afrika. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Pron ken met Oosters porselein, ten toonstelling. Guido Lippens, schilderijen en tekeningen. "Van zieken en van wezen, zeven eeu wen Godshuizen in Middelburg", Openingstijden di. t/m vr. 10 tot 17 uur, za. t/m ma. 13.30 tot 17 uur. Galerie van de Delta Nutsbedrij ven. (Poelendaelesingel 10). De Zoektocht, schilderijenexpositie. Tijdens kantooruren. Balans 17. (Balans). Uw eigen keu ze?. Openingstijden woensdag, donderdag en vrijdag van 12 tot 17 uur, zaterdag 11 tot 16 uur. (t/m 15 december). De Ruimte. (Kinderdijk 10). Marjan van de Vrie, grafiek. Do. t/m zo. van 13.30 tot 17.30 uur, verder op af spraak tel. 01180-35172. Stichting Beeldende Kunst Zee land. (Kuiperspoort 22). Lous Mar tin en Suzanne Esser, sieraden. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. Restaurant Den Gespleten Arent (Vlasmarkt 25). Cobie Visschers, textiele schilderijen. Rabobank. (Lange Geere 3). me vrouw van Gelder-Topman, exposi tie, gedurende openingstijden van de bank. Francois Ryckhalshuis. (Dam 71). Miniaturen, miniaturen uit de 18e, 19e en 20e eeuw. Do. t/m za. van 13 tot 17 uur, en op afspraak. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Mu seum.(Duinvlietweg 6) "Amateur Beeldende Kunstenaars". verschillende kunstenaars met beelden, brons, marmer, inkt, teke ningen, acryl en olieverf. De laatste der Hanekammen, tentoonstelling over bedreigde paddestoelen. Tien Zeeuwen zien de natuur 4, Ope ningstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. VEERE Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Wisselten toonstelling: Zeeland Waterland. Zeespiegelrijzing. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. Atelier Galerie Paul de Vries. Ca- pellestraat 1. schilderijen. Dagelijks geopend, tel. 01181-1361. VLISSINGEN Iguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Ma. t/m zo. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie- dereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Restaurant Valentijn. (Nieuwendijk 14). Diane Capello, aquarellen. Tij dens openingsuren. Atelier De Galerie. (Hobeinstraat 95). Tekeningen, handwerken en andere kruissteken. Openingsuren tussen 14 en 18 uur. NMB bank. (A. Dekenstraat 1). Het Nieuwe Vlissingen, historie, ver keer, wonen, werken, winkelen, overzicht van de ontwikkeling van Vlissingen. Bezichtiging tijdens ka- suren NMB bank. Bellamy 19. (Bellamypark 19). Ka- rien Vervoort, hedendaagse kunst, Ma. t/m vr. van 10 tot 17 u., Za. t/m zo. van 13 tot 17 u. (vanaf 14 dec.) DONDERDAG 13 DECEMBER Nacht vlak voor de bossen, solotoneel door René van Asten, Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Soesja Citroen Band, Neder lands Jazzsextet, Stadsschouw burg, Middelburg, 20.30 uur. Catch my Drift, live optreden, Happy Buccaneer, A. De kenstraat 5, Vlissingen, 21.30 uur. VRIJDAG T4 'DECEMBER Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 en 20.00 uur. Astral Bodies "Giant Leap", 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 21.00 uur. The Magnificent Seven, muzi kaal theaterprogramma. Prins van Oranje, Goes, 20.00 uur. Toneelgroep Kameleon, to neelstuk 'Samen verder', (voor mensen van 50 jaar en ouder, grote zaal SWOM, Molstraat 13, Middelburg, 14 uur Dubbelconcert Popgroep Fat- nose en Kick de Bucket, Walk- inn, Minister Lelystraat 4, Vlissin- gen, 21.30 uur. ZATERDAG 15 DECEMBER Kerstmarkt met kerstman en div. artiesten, voor gebouw radio Zeeland, Kanaalstraat, O- Souburg, 09.00 - 17.00 uur. Kerst Dansant, m.m.v. Rene van 't Zelfde, De Schuur, O-Souburg, 20.00 uur. "De Vrek" van Mo lière, Vestzaktheater, Bellamy park 3-5, Vlissingen, 20.30 uur. Heropening Cosmo met band, Voltaweg, Vlissingen, 21 uur. September '80 en Emmeroyd Blues, dubbelconcert van 2 Zeeuwse bands, Jongerencen trum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22.00 uur. Jonathan Harvey, componisten portret, Centrum Nieuwe Mu ziek, Kloveniersdoelen Middelburg, 20.30 uur. 'Sur- sum Corda', kerst- en samenzan- gavond, kerk Ger.Gemeente, Segeerstraat Middelburg, 19.30 uur. 'Gurup Turbo', Turkse muzi kanten, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 22.00 uur. ZONDAG 16 DECEMBER Blue Jeans Big Band, concert. Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen, Middelburg. 15.30 uur. Kerst-in m.m.v. Zeeuwse Muziekschool en leerlingen van de Fr.Naereboutschool, Sted. Museum Bellamypark 19, Vlissin gen, 15.00 uur. DINSDAG 18 DECEMBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Harold Maude, komedie. Prins van Oranje Goes, 20.00 uur. WOENSDAG 19 DECEMBER Souburgse muziek- en zangve renigingen, 'Kerstzangavond', Ger.Kerk, Kanaalstraat, 0- Souburg, 20 uur. Concert Workshop door de Kunstzinnige Vorming Vlissingen, Cafe Dange roe, Vlasmarkt, Middelburg, 17 uur. Poppentheater Parabel, voorstelling, Zeeuwse Biblio theek, Middelburg, 15 uur. WEMELDINGE Galerie L. Rijks (Chezeeweg 27). schilderijen. Tel. 01192-1373. Dage lijks geopend. Fat nose. Fatnose en Kick the Bucket tre den vrijdag 14 december op in Walk In in Vlissingen. Beide Wal- cherse bands hebben met deze avond een try-out op het oog met blues, soul en rock en roll. De Blues-formatie Fatnose bestaat al sinds 1987. In het Zeeuwse, maar ook buiten de provinciegrenzen, heeft deze band een reputatie opgebouwd die klinkt als een klok. Kick the Bucket is typisch een band die een zaal aan het swingen krijgt. Vooral de blazerssectie kan een kwaliteitskeurmerk opgespeld krijgen als het om swingen gaat. Het optreden begint om 21.30 uur. De Engelse componist Jonathan Harvey staat zaterdag 15 decem ber centraal in de Middelburgse Kloveniersdoelen. Harvey zelf houdt er een lezing en het Xena- kis Ensemble speelt werk van de in 1939 geboren componist. Het begint allemaal om 20.30 uur. VRIJDAG 14 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Arach- nophobia' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 19 uur, 'Robocop 2' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Air America' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Henry and June' 20 uur, 'Taxi Blues' 22.30 uur. ZATERDAG 15 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Arach- nophobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 19 uur, 'Robocop 2' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Air Ameri ca' 19 en 21.45 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Henry and June' 20 uur, 'Taxi Blues' 22.30 uur ZONDAG 16 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 14, 19 en 21.30 uur. Alham bra II Vlissingen, 'Arachnophobia' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 19 uur, 'Robocop 2' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Air America' 20.30 uur. Schutters hoftheater Middelburg, 'Henry and June' 20.30 uur. MAANDAG 17 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Arach nophobia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Air Ameri ca' 20.30 uur. Schuttershof theater Middelburg, 'Ju Dou' 20.30 uur. DINSDAG 18 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Arach nophobia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Air Ameri ca' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Henry and June' 20.30 WOENSDAG 19 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Arachnophobia' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 20 uur. Grand theater Goes. 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, 'Air Ameri ca' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Henry and June' 20.30 uur. DONDERDAG 20 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Rocky 5' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Arach nophobia' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ghost' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flatli- ners' 20 uur. Grand theater Goes, 'Bird on a wire' 20 uur. Electro Middelburg, Air Ameri ca' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Henry and June' 20.30 uur. ZATERDAG 15 DECEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'Aste- rix' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Reis naar Melonia' 14 uur. ZONDAG 16 DECEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'Aste- rix' 14 uur. Grand theater Goes, Asterix en de knallende ketel' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Reis naar Melonia' 14 uur. WOENSDAG 19 DECEMBER Alhambra IV Vlissingen, 'Aste rix' 14 uur.

de Vlissinger | 1990 | | pagina 7