Alhambratheater opent zijn vier bioscopen Ook al in 1937 Foto-tentoonstelling Molukkers in Zeeland Veere bedolven onder talloze saxofonisten Lace Wing tijdens de strandcross f 27 SEPTEMBER T/M 3 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND Andere doeleinden Matinee Vuurpijl Woensdag 26 september 1990 DE FAAM - DE VLISSINGER iïï Is* lïï IM Hï Hï iïï Ad Weststrate in de verbouwingsperikelen. Een geheel vernieuwd Alham bratheater opent 27 septem ber zijn deuren. Wethouder L. Poppe-de Loof zal namens het gemeentebestuur de officiële handeling voor haar rekening nemen. Na enkele weken gesloten te zijn geweest is Alhambra weer ter beschikking van het bioscoop publiek. Het theater is uitgebreid tot vier zalen en een theatercafé. Met de ingebruikname van het nieuwe Alhambra krijgt Vlissin- gen de. beschikking over een theater dat ruimschoots is toege rust voor de jaren negentig. Ad Weststrate is ruim acht jaar directeur van Alhambra. Onder zijn leiding is dit de eerste grote verbouwing. „Er is uiteraard nu een veel grotere keus wat betreft films die wij gaan vertonen en er is een mogelijkheid om behalve voor films de zalen ook voor an dere doeleinden te gebruiken, zo als bijvoorbeeld een lezing". Weststrate vertelt verder dat het theatercafé een service betekent aan het bioscoop-publiek. Men sen kunnen na de voorstelling nog even wat drinken en napra ten. Het theatercafé is uitgerust met vier kleurenmonitors waarop voorfilms worden vertoond, van de films die Alhambra de komen de tijd verwacht. Behalve dat er in en buiten het theater flink aan de weg is getim merd, is er in de organisatie ook wel het één en ander veranderd. Zo is het oude bioscoopkaartje definitief van de baan. „De reser veringen gaan nu volgens een computerprogamma. Concreet betekent het voor de bioscoop bezoeker dat wanneer hij reser veert voor een film, de bezoeker een reserveringsnummer krijgt en naar aanleiding van dit nummer bij aankomst in het theater de bestelde tickets krijgt met alle gegevens daarop. Uniek in de bi oscoopwereld, veel bioscopen hebben belangstelling getoond voor dit systeem". Een andere verandering is dat er voortaan op woensdagmiddag en op zondagmiddag kindermatinee is. Er worden dan kinderfilms ver toond van Cinekids, de zoge naamde betere kinderfilms. En, vervolgt Weststrate: „Op zondag middag kunnen de kinderen ken nis maken met onze nieuwe directeur, Coco de clown, speci aal aangesteld om onze kleinste bezoekers hartverwarmend te ontvangen, naar hun plaats te brengen en als er een jarige is om die luidkeels toe te zingen Weststrate is blij met het resul taat van de verbouwing. Hij steekt daarbij zijn bewondering voor de mensen die in touw zijn geweest voor deze verbouwing niet onder stoelen of banken. Hier is keihard gewerkt om in een vrij kort tijdsbestek dit vernieuw de Alhambra te realiseren. Ik vind het een prestatie van formaat Donderdag 27 september is er een informele receptie voor ge nodigden. Tijdens deze receptie vindt de officiële opening plaats. De Nederlandse filmwereld is vertegenwoordigd in de persoon van Rijk de Gooyer en namens de Belgische filmwereld zal Jan De- cleir aanwezig zijn. De opening van Alhambra valt samen met de opening van het Belgisch Uit- Festival dat van 26 september tot 3 oktober wordt gehouden. Er is gedurende dit festival in Al hambra iedere dag een Belgische film te zien in zaal 4. Alhambra opent zijn deuren voor het publiek op 28 september. Op 27 september om 20.00 uur is wel de Belgische film 'Meeuwen sterven in de haven'in zaal 4, toe gankelijk voor het publiek. In november 1937 werd ook een vernieuwd Alhambra theater geopend. In de Vlissingsche Courant stond toen vermeld Er komt in dezen tijd veel bij kijken om een luxueus theater als dat waar wij ons nu bevinden op te richten, wij feliciteren dan ook de directie met haar moedig initiatief en voegen hieraan goede wenschen toe en een voordeelige exploitatie". Nu, anno 1990, is er in dit theater een miljoen geïnvesteerd en zijn deze woorden nog steeds van toepassing. Alhambra heeft een naam hoog te houden. Het is de bioscoop die altijd de belang rijkste filmpremières in huis heeft. De journalist in 1937 schreef in zijn artikel over de schijnwerpers op het dak en over de witten lichtgloed die na eenigen tijd groen nagloeide. Nu zal het publiek in de bogen aan de buitenkant licht kunnen zien dat door een buis van glasfiber gaat. Volgens de heer Weststrate splinternieuw uit Amerika geïmporteerd. Ook hier heeft de ontwikkeling niet stil gestaan. Theater Alhambra is van top tot teen in een nieuw jasje gestoken. Eén van de foto's die op de expositie te zien is. (Foto: Zeeuws Documentatiecentrum Middelburg Van maandag 1 tot en met zater dag 27 oktober is in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg de foto-tetoonstelling 'Zuid- Molukkers in Zeeland' te zien. Met als uitvalsbasis de Molukse wijk in Oost-Souburg geven de tachtig foto's een beeld van de Molukse samenleving. Zo werden er doopfeesten, kerk diensten, RMS-vieringen en kam pongvergaderingen vastgelegd en werden de meeste van de vijf tig gezinnen uit de Molukse wijk in hun woonkamer geportret teerd. Ter gelegenheid van deze tentoonstelling verzorgen de Zeeuwse Bibliotheek en de Mo lukse welzijnsstichting 'Mae- Uku' twee lezingen. Aansluitend op de opening op 1 oktober spreekt Dr. Bert Tahitu om 19.15 uur over 'Maleis in Nederland'. Woensdag 10 oktober vertelt Drs. W. Manuhutu in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek meer over de Molukken en de VOC. Deze avond begint om 20.00 uur. In de maand oktober verschijnt bij uitgeverij 'De Koperen Tuin' in Goes een fotoboek over de Sou- burgse wijk. Verder besteedt de VPRO in het radioprogamma 'Het spoor terug' aandacht aan de Molukkers. Vanaf 9 oktober vin den er zes radio-uitzendingen plaats, elke dinsdagmiddag op ra dio 2 tussen 15.00- en 16.00 uur. Tijdens de jaarlijkse strandcross in Vlissingen op zondag 30 sep tember treedt de Vlissingse powerpop-formatie Lace Wing op. Bij goed weer speelt de for matie buiten op het terras van het strandpaviljoen de Nolle en bij slecht weer gebeurt het optre den binnen. Het repertoire van Lace Wing laat zich het beste omschrijven als powerpop. De band speelt (rock)ballads, maar ook pakken de up-tempo rocknummers. Lace Wing heeft na optredens in ca- fé's, zaaltjes en op festivals de naam van een goede live-band weten te veroveren. Als de band zijn geluid de zaal inslingert krijg het publiek gegarandeerd vleu gels, belooft het persbericht. DOMBURG Hof Domburg (Babelweg). Boule vard Architectuurproject. Dage lijks geopend. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Ab dij). Leven en werk van drie Roo- seve/ts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Din- gemans, Rob de Haan, olieverf schilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Holografiemuseum 'Dennis Ga- bor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en mo derne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Dauviilier. (L. Noordstraat 56). schilderijen. tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Galerie Willem Vader. (L. Noordstraat 56). schilderijen, tel. 01180-29419. Dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel. (Grootmede 66). Staal/touw plastieken, op tel. afspraak ge opend. tel 01180-16323. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteen- sedijk 7.). Expositieruimte: "Zuid Molukkers in Zeeland" (vanaf 1 oktober) 25 jaar Terre des Hom mes. (t/m 29 september) Hal be gane grond: Toegang vrij. Omslag 90. (t/m 29 september) Ope ningstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede ver dieping: Beelden uit het in dustrieel verleden van de kanaal- zone.Openingstijden Bibliotheek. De Vleeshal. (Markt) 'Hommage aan Mondriaan' tan WallaceAtlm 28 september) Openingstijden: Di. t/m za. 11 tot 17 uur. Zo. 13 tot 17 uur. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). Elisa Kuipers. Francois Ryck- hals Museum. (Dam 71). "Terug in het geboortehuis", (t/m 29 september) "Van Rembrandt tot Brandenburg" Grafiek. Ope ningstijden do. vr. za. van 13-17 uur. Rabobank. (Hal hoofdkantoor). Kees Wisse, schilderijen. Ope ningstijden bank.(t/m 28 septem ber) Het Bastion. (Nieuwe Oostersestraat) kunstnijverheidswerkstukken 6 oktober van 14.30 tot 17 uur. Middelburgs koffiehuis. (Lange Viele 61). Akki Remkes, schilde rijen, landschappen uit Frankrijk. Openingstijden Di. t/m za. 10 tot 18 uur.(t/m 28 september) Kunstuitleen. (Kuiperspoort 22). Ineke Otte, objekten. Di. t/m za. 13 tot 17 uur. 'Tjonge jonge' Eugene van Zut- phen en Annet Notenboom, sie raden. di. t/m za. 13 tot 17 uur. PZEM (Poelendaelesingel 10). Marijke Visser, tentoonstelling. Opening tijdens kantooruren Grand Cafe Solo. (Damplein 48). Dhr. Linker, eigen werk. Ope ningstijden van 10 tot 01.00 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch seum.(Duinvlietweg 6) Mu- "Amateur Beeldende Kunste naars". Openingstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. OOST-SOUBURG Openbare Bibliotheek. (Ka naalstraat 58). schilderijen van een K. W-cws/'ste.Tijdens ope- ningsuren.(t/m 2 oktober) VEERE Museum "De Schotse Huizen". "Twee Eeuwen Walcherse Dracht" tentoonstelling.(t/m 30 september) Ronald Mullie, topografieën. Ope ningstijden Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m Za. 10 tot 17 uur. Grote Kerk. Zomertentoonstelling 1990, wisseltentoonstelling: Fo to's van Eva Besnyo. Kryn Taco nis, foto's, (vanaf 29 september). Openingstijden zo. 14-17 uur, ma. t/m za. 10 tot 17 uur. Museum "De Vierschaar". San- denburgh - Het leven op een mid deleeuws kasteel. tentoonstelling. Openingstijden ma. t/m za. 12 tot 17 uur.(t/m 29 september) Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Zeeland Water land. Zeespiegelrijzing. Dagelijks te bezichtigen. Potterie S. (S. Oomstraat 1). Spreeuwpottententoonstel- ling. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. Atelier Galerie Paul de Vries. Ca- pellestraat 1. schilderijen. Dage lijks geopend, tel. 01181-1361. Zeeland Cultuurmaand 29 sep tember gratis rondleidingen in di verse gebouwen en tentoonstellingen te bezoeken. VLISSINGEN Inguana. (Bellamypark 35). Le vende reptielen, amfibieën en in- sekten. Zo., ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, Di., wo., vr. en za. van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantie land voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Stedelijk Museum Vlissingen. (Bellamypark 19). "De collectie gegroepeerd", zes interpretaties op de collectie zoals deze de af gelopen honderd jaar is ontstaan, (t/m 30 september) "De oudheid kamer anno 1895". "Constantin Guys", in paviljoen museum- tuin, (t/m 30 september IJspro- jecten. "Ons Genoegen 100 jaar jong". Openingstijden ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. (t/m 30 september) Watertoren, (gelegen aan N58). Eric Brandts, hedendaagse kunst. Di. t/m zo. van 11 tot 17 uur. Watertoren (Walstraat 58, Vlis singen). Philippe Tonnard, heden daagse kunst, di t/m zo 11 tot 17 uur. (t/m 30 september) Gevangentoren (Boulevard de Ruyter 1a). Moniek Veas, schilde rijen en wandmozaieken. Dage lijks van 11 tot 17 uur. Stadhuis. (Stadhuisplein, hal). werken van kinderen welke heb ben deelgenomen aan de Kursus tekenvarieté en striptekenenT\\- dens openingsuren. (t/m 1 oktober). Skandia Sauna (Zwanenburgse- weg 11). Thermen en badgebrui- ken in de Romeinse Tijd. Tijdens openingsuren. WEMELD/NGE Galerie L. Rijks (Chezeeweg 27). schilderijen. Tel. 01192-1373. da gelijks geopend. De tweede Zeeland Cultuur maand wordt afgesloten in het stadje Veere. De maand wordt zaterdag 29 september feestelijk afgerond met een 'wereldrecord' saxofoonblazen, rondvaarten over het Veerse Meer en een groot vuurwerk. Van 's morgens tien tot 's nachts één uur bruist Veere uit haar voegen.. De ver schillende activiteiten worden op historische wijze door twee her auten aangekondigd. D. van Hoecke bijt met een caril lonconcert de spits af. Liefheb bers van Zeeuwse culinaire specialiteiten kunnen terecht in de tent op het Oranjeplein. Ver der staat de honderdvijftig jaar geleden uitgevonden saxofoon extra in de aandacht. Een poging om het wereldrecord grootste saxofoonorkest aller tijde te ver breken staat onder leiding van Herman de Wit. De openbare saxofoon-workshop begint om 14 uur en het aanmelden is tus sen 13 en 13.30 uur. Nu al hebben tweehonderd ama teurs en professionele saxofoon fanaten zich aangemeld voor dit evenement. Maar de allereerste saxofoonklanken worden om 12 uur door het Saxofoonensemble van de Zeeuwse Muziekschool ten gehore gebracht. Daarna volgt de Blue Jeans Big Band, het Brabants Saxofoonensemble, Saxofoonkwartet Dwarsstraat en Jean Pennings en De Nootenkra- kers. Een optreden met Maaike Nicola and Friends met als spe ciale gast Herby White sluit het muzikale vuurwerk af. Er zijn ook andere culturele acti viteiten zoals het Familieproms- concert door het Zeeuwse Or kest onder leiding van Lex Veelo. Een aantal vermaarde solisten zo als Ronald Brautigam en Henk van Ulsen verlenen hun mede werking. Klederdrachtpresenta ties staan op het programma en kinderen kunnen in Zeeuwse kle derdracht gefotografeerd wor den. Een openbare orkestrepetitie van het Zeeuws orkest is gratis te beluisteren. De diverse tentoonstellingen van on der andere de fotografen Eva Besnyö en Krijn Taconis in de Grote Kerk in Veere zijn ook gra tis te bezichtigen. Stadsrondlei- dingen en rondleidingen in het Stadhuis vinden ieder uur plaats onder leiding van gidsen. Kunst en antiek wordt getaxeerd in het Stadhuis tussen 13 en 16 uur door de Middelburgse anti quair A. Verhage. Museum de Schotse Huizen is gratis met een bezoekje te vereren. Opstap plaats voor een rondvaart op het Veerse Meer met aansluitend een wandeling op het eiland De Ha ringvreter is de aanlegsteiger Campveerse toren. Letterlijk de klap op de vuurpijl is het vuur werk op muziek om 23.30 uur. Volgens organisatoren is er een nieuw sensationeel element toe gevoegd. Synchroon met twee muziekstukken wordt het vuur werk ontstoken vanaf drie pon tons op het Veerse Meer. De beste plaats voor het publiek is de Torenwal aan het Oranjeplein. fel JÈk ijl «t Muzikaal vuurwerk sluit tweede cultuurmaand af. DONDERDAG 27 SEPTEMBER VRIJDAG 28 SEPTEMBER Voorstelling, Theater Teater, Stadsschouwburg, Molenwater, Middelburg, 20 uur. Kamiel D'Hooghe, orgelcon cert, Nieuwe Kerk, Onder de Lan- ge Jan, Middelburg, 20.30 uur. VRIJDAG 28 SEPTEMBER Jamsessie, Dan H. band. Jon gerencentrum De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. D.A.M.N., popgroep, Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, 22 uur. "Obscene Fabels", Jan Decleir, theater. Stadsschouwburg, Mo lenwater, Middelburg, 20 uur. Jazz Circle Gent, Openlucht concert, Markt, Middelburg, 21 uur. 'Gilstreet', optreden, Cosmo, Voltaweg 3, Vlissingen, 24 uur. "De Zuiderzangers", Jubileum- konsert. Concert en gehoorzaal. Singelstraat, Middelburg, 20 uur. Theo van Teylingen, optreden zanger/gitarist, koffiebar van Youth for Christ, Herengracht 52, Middelburg, 20.30 uur. Carbazol, afro-reggae groep, Walk-inn, Minister Lelystraat 4, Vlissingen, 21.30 uur. Surrender, zeeuwse hardrock- formatie, concert, kasteel van Batavia, Westkapelle, 22.30 uur. ZATERDAG 29 SEPTEMBER Zanat, Balkan-orkest, Razzma tazz, Middelburgsestraat 113, Oost-Souburg, 21 uur. Le TOF Theatre, Poppenthea ter, Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk, Middelburg, 15 uur. Het Koninklijk Filharmonisch Orkest van Vlaanderen, St. Ja- cobskerk, Vlissingen, 20 uur. Cafe Moka, drietalige one- woman musical. Kloveniersdoe len, Achter de Houttuinen, Mid delburg, 20.30 uur. Veere, Diversen optredens i.v.m. Slotdag 2e Zeeland Cul tuurmaand, vanaf 10 uur. 'Alles Kits', Muzikale Komedie, Ans Schilders, Minitheater, Vér- verijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. 'De Vrek', Moliere, Zeeuwse Komedie, Vestzaktheater, Bella mypark, Vlissingen, 20.30 uur. Het Karst Kwartet, Gospelcon cert, Kapel, Emmastraat 10, Vlis singen, 19.30 uur. Pianist Paul Komen, concert. Engelse Kerk, Middelburg, 20.30 uur. Dubbelconcert Paralysis en Thyrus, speed metal. Jongeren centrum De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. ZONDAG 30 SEPTEMBER Het Brussels Saxofoonkwartet, Koffïekonsert, Kloveniersdoeklen, Achter de Houttuinen, Middel burg, 11.30 uur. De Frivole Framboos, konsert. De Roompot, Kamperland, 12 uur. De Creche Band, popkonsert voor kinderen, Vëstzaktheater, Bellamypark 5, Vlissingen, 15 uur. Ballet de l'Opera Royal de Wal lonië, Ballet, Stadsschouwburg, Molenwater, Middelburg, 15 uur. Vlissingse toneelgroep Star light Produkties, "De Meiden", voorstelling. Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 16 uur. MAANDAG 1 OKTOBER Rosalie Niemand, monodrama van Jan De Vuyst, Stads schouwburg, Molenwater, Mid delburg, 12.30 uur. Julien Schoenaerts, "Krapp's laatste band", Veszaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. DINSDAG 2 OKTOBER Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Een wereld van woorden. Hans Royaards, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Frederic Gevers, pianorecital. Concertzaal, Singelstraat, Mid delburg, 20 uur. De Frits Fricket Show, kome die, Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. WOENSDAG 3 OKTOBER "Het verdriet van Belgie", Tine Ruysschaert, Zeeuwse Biblio theek, Kousteensedijk, Middel burg, 20 uur. De Tijd en de Kamer, Stads schouwburg, Molenwater, Mid delburg, 20 uur. Groep Wannes van de Velde, liedjesprogramma. Vestzakthea ter, Bellamypark, Vlissingen, 20.30 uur. Zangavond met Maranatha koor. Soli Deo Gloria en Internos, Gasthuiskerk, Middelburg, 20 Alhambra I Vlissingen, 'Die Hard 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of Thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Het afscheid' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ano ther 48 hours' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Pretty Wo man' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Speaking Parts' 20 uur, 'Mr. Hire' 22 uur. ZATERDAG 29 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of Thunder' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Aste- rix' 14 uur, 'Mira' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ano ther 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Pretty Woman' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 19 en 21.45 uur. Schut tershoftheater Middelburg, 'Speaking Parts' 20 uur, 'Mr. Hi re' 22 uur. ZONDAG 30 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of thunder' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Aste- rix' 14 uur, 'Verloren maandag' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ano ther 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Gremlins 2' 14 uur, 'Pretty Woman' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mr. Hire' 20.30 uur. MAANDAG 1 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De dood van een non' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ano ther 48 hours' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Pretty woman' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 20.30 uur Schuttershof theater Middelburg, 'Mr. Hire' 20.30 uur. DINSDAG 2 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Brus sels by night' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Ano ther 48 hours' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Pretty Woman' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mr. Hire' 20.30 uur. WOENSDAG 3 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 14. 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of thunder' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Het sacrament' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'ano ther 48 hours' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Pretty Woman' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mr. Hire' 20.30 uur. DONDERDAG 4 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Die hard 2' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Days of thunder' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Die hard 2' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'An- tohter 48 hours' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Pretty Woman' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wild at Heart' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mr. Hire' 20.30 uur. ZATERDAG 29 SEPTEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Walt Disney's De Reddert - jes' 14 uur. ZONDAG 30 SEPTEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Walt Disney's De Reddert - jes' 14 uur. l l

de Vlissinger | 1990 | | pagina 7