Winnende soundmixer in Cosmo Kunstig ijsje van 1700 kilo Dreams: de milde kijk van een vitale hoogbejaarde Poppen ten toon gesteld Continental Singers in Oostkapelle fit Orgelconcerten in Middelburg en Vlissingen De inhoud van blaasmuziek Lol voor jeugd van 2 tot 80 26 JULI T/M 1 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND Drempelverlagend Middelburg in vuur en vlam TO Woensdag 25 juli 1990 DE FAAM - DE VLISSINGER mmm Slib-reeks wordt met open armen ontvangen bij SBK De Slib reeks blijft bestaan. Deze unieke combinatie van literatuur en beeldende kunst in boekvorm is met open ar men ontvangen door de SBK (Stichting Beeldende Kunst Zeeland). „Een aanvulling van ons al bestaande pakket." Dat is de korte maar krachti ge omschrijving van Ineke Jobse, coördinatrice van de SBK. De boekjes zijn een be grip in Nederland. De Slib reeks is vanaf het oprichtings jaar 1975, een belangrijke uit gave van het ZKC (Zeeuws Kunstenaars Centrum) ge weest. Zoals bekend wordt het ZKC opgeheven. Hoofdredacteur drs. Aarnout de Bruyne van de Slib reeks is er van overtuigd dat de nieuwe sa menwerking met de SBK vlekke loos zal verlopen. De officiële overdracht van de Slib-reeks naar de Stichting Beel dende Kunst Zeeland vindt zater dag 15 september plaats. De Slib-reeks is vanaf de oprichting in 1975 een belangrijke literaire aktiviteit van het Zeeuws Kunste naars Centrum geweest. Het ZKC wordt opgeheven om dat er tegenwoordig genoeg ex positieruimtes zijn voor kunstenaars. Dat lag heel anders in 1975. Toen was het tekort aan tentoonstellingsplaatsen nijpend. Reden genoeg in die tijd om dat 'gebrek' op te lossen. De in die periode ontstane vrijwillige sa menwerking van beeldende kunst en literatuur, met als stu wende kracht Jan van Leeuwen, de voorzitter van het ZKC, heeft er toe bijgedragen dat veel begin nende kunstenaars de mogelijk heid werd geboden om te exposeren. Ook verschafte de ZKC podia voor beginnende Zeeuwse auteurs. En niet te ver geten de Slib reeks, een combi natie van kwaliteit en een lage verkoopsprijs, unieke en bijzon dere boekjes in de loop van de tijd uitgegroeid tot een begrip in Nederland. „Ten eerste hebben we hetzelfde doel, namelijk om de kunst naar het publiek toe te brengen, drem pelverlagend te werken", ver klaart De Bruyne de nieuwe samenwerking. Ineke Jobse kan dit eigenlijk alleen maar bevesti gen. „Ik vind het een echte aan winst voor de Stichting Beeldende Kunst. We hebben de Slib-reeks dan ook met open ar men ontvangen, een aanvulling aan ons al bestaande pakket". Dat deze vorm van literaire beel dende kunst door heel Nederland bekend is blijkt wel uit het feit dat ruim de helft van de abon nees niet uit Zeeland komt. Er is zelfs een pater in Zaïre abonnee. Coördinatrice S.B.K. Ineke Jobse samen met hoofdredacteur Slib-reeks Aarnout de Bruyne. De achterliggende gedachte bij de Slib-reeks is om jonge begin nende auteurs de kans te geven om hun werk te publiceren. De kans dat het dan ook nog eens gelezen wordt is stukken groter omdat de boekjes voor een zeer aantrekkelijke prijs op de markt gebracht worden. De combinatie van de beginnende auteurs sa men met de grote namen zoals bijvoorbeeld J.M.A. Biesheuvel en J. Bernlef. Plus de variatie in vormgeving (om de zes deeltjes worden er twee andere jonge grafische vormgevers aangetrok ken) maakt het alleen maar aan trekkelijker om de boekjes aan te schaffen. „Thuis vind ik een Slib- boekje een verrijking van mijn boekenkast. Ik ben er trots op om deze Slib-reeks te mogen promoten", verzekert Ineke Job se. Leen de Broekert concerteert delburg. Blaasmuziek heeft meer inhoud dan men zou denken. Dat wil het Zomerorkest Nederiand elke zo mer weer bewijzen. Het orkest verzorgt dinsdag 31 juli om 20 uur een concert in de Grote Kerk in Veere. Het harmonieorkest bestaat uit jongeren tussen de zestien en de drieëntwintig jaar, voornamelijk conservatoriumstudenten en amateurs. Het is een bijzonder or kest, want na de toernee door Nederland en de daaraan vooraf gaande repetitieweekeindes wordt het ontbonden. Het Zomerorkest heeft geen vast pro gramma, maar maakt elk concert een keuze uit twintig ingestu deerde werken, die variëren van barok tot rock. Marco Borsato. Marco Borsato, de winnaar van de soundmixshow van Hennie Huisman, treedt vrijdag 27 juli in de Vlissingse discotheek Cosmo op. De aanvang is om 24 uur. Het succes lachte de voormalige kok al meteen nè\de finale toe. Binnen een paar maanden stond hij met het nummer 'Emozione' in de top tien. in de Lutherse Kerk te Mid- ln Vlissingen en Middelburg wor den de komende week verschil lende orgelconcerten verzorgd. In de serie zomeravondconcerten van de Stichting Orgelcentrum in de Nieuwe Kerk te Middelburg concerteert Charles J. de Wolff dinsdag 31 juli. Op het program ma staan onder meer de Sonate no. 1 van Felix Mendelssohn en de Partita over ps. 8. Aanvang 20 uur. Leen de Broekert geeft vrijdag 27 juli in de Lutherse Kerk te Middel burg een orgelconcert. Er worden werken vertolkt van: J.F. Dan- drieu, J.S. Bach, N. de Grigny, V. Lübeck en G.A. Homilius. Aan vang 20.30 uur. In de serie midagpauzeconcerten in de Vlissingse St. Jacobskerk zal op vrijdag 27 juli de Vlissing se organist Jaco Simons concer teren. Er worden werken uitgevoerd van Ch. Tournemine, N. Brahms, J.S. Bach en M. Du- pré. Aanvang 12 uur. De jeugd van twee tot tachtig jaar ligt woensdag 8 augustus in het Domburgse Openluchtthea ter gegarandeerd in een deuk van het lachen. Om 15 uur treden daar namelijk de bekende clowns Bassie en Adriaan en de Neder landse goochelkampioen André du Lord op. „Behandel een kind als een vol wassene en je hebt er geen kind aan", is het motto van Bassie en Adriaan. Dat betekent dus nooit kinderachtig, grof of dubbelzin nig, maar wel komisch met stijl. André du Lord bewijst met zijn solo-optreden in het Openlucht theater dat hij niet voor niets goochelkampioen is. Een goo chelaar die zijn mannetje staat. Zelfs als hij Bassie als assistent krijgt. De versnelde smelting van een ijsscu/ptuur. Vergankelijke kunst, zaterdag 28 juli in het Vlissingse Bellamypark. Daar wordt om 11 uur een geo metrische ijssculptuur van de Haagse beeldend kunstenaar Aris de Bakker geplaatst. Tegelij kertijd wordt er in de tuin van het Stedelijk Museum een expositie geopend over de ijssculpturen- tentoonstelling die in 1991 in Vlissingen plaatsvindt. De sculptuur in het Bellamypark is 260 bij 160 centimeter breed, 110 centimeter hoog en weegt 1700 kilo. In een speciaal voor dit doel gebouwde vrieskamer werd 14 juli al met de voorbereiding begonnen. Het object smelt la. .gs natuurlijke weg met dertig liter per uur. Rond 23 uur wordt er een kampvuur onder aan gestoken voor een versnelde smelting. De sculptuur is een voorproefje op het ijzige 'doorstroomproject' dat in 1991 plaatsvindt. Zes ijssculpturen zul len dan een verbindingslijn vor men tussen de gallerie Bellamy 19 in Vlissingen en het centrum voor hedendaagse kunst in de watertoren in Oost-Souburg. Dit project wordt onder meer gefi nancierd met de verkoop van een speciale kleurenlitho, die voor f 125,- op de tentoonstelling ver krijgbaar is. De tentoonstelling in de museumtuin loopt tot en met 30 september. Martin Scorcese a/s Vincent van Gogh die geen tijd heeft voor een Japanse pottekijker. Menselijke waardigheid en respect voor de natuur staan centraal in de dromen van de tachtigjarige Japanse regisseur Akira Kurosawa, en deze dromen staan weer centraal in zijn film 'Dreams', die vanaf deze week in het Middelburgse Electro draait. 'Dreams' is de achtentwintigste speelfilm van Kurosawa. De vori ge zevenentwintig gingen alle maal over historische en realistische onderwerpen, maar in deze film put hij uit zijn eigen fantasie. Het resultaat is de milde kijk van een vitale hoogbejaarde op zijn jeugd en zijn verlangens Hangpoppen, zitpoppen, staande poppen en stokpoppen, ze zijn al lemaal te zien op de poppenten- toonstelling in het Ambachtscentrum in Goes. De poppen werden gemaakt door zo'n vijftig amateurs uit heel Zee land. Daarnaast staan ook de poppen van initiatiefneemster Yvonne Hoogesteger tentoongesteld. Hoogesteger maakt van haar poppen echte kunstwerkjes, waarbij de nadruk ligt op hou ding, beweging en kleurstelling. De tentoonstelling is zaterdag 28 juli en de hele maand augustus elke dinsdag, woensdag, donder dag en zaterdag van 13 tot 17 uur geopend. Aan boord van het museum schip de Schorpioen loopt momenteel de tentoonstel ling 'Middelburg in vuur en vlam'. De expositie geeft aan de hand van foto's weer hoe Middelburg voor, tijdens en na öe Tweede Wereldoorlog er uit zag. Ook wordt aan dacht besteed hoe Middel burg uiteindelijk toch weer de 'oude' is geworden. en angsten. Zo zijn de dromen 'Mount Fuji in Red' en 'The Wee ping Demon' bijvoorbeeld nauw verbonden met de uit de hand gelopen atoomindustrie. Een humoristischere droom is 'Crows', waarin de regisseur zijn publiek letterlijk door de schilde rijen en het landschap van een net van zijn oorlel verloste Van Gogh (gespeeld door Martin Scorcese) bij Arlés laat zweven. In de laatste droom, 'Village of te Watermills', verwijt een honderd driejarige man de moderne mens het ontbreken van contact met de natuur en de vervuiling van lucht en water en blijkt de begra fenisstoet van een negenenne- gentigjarige vrouw een vrolijke processie. Aan de film vooraf wordt de nieuwe film van de Middelburgse fotograaf/filmer Paul de Nooyer vertoond. In deze film, 'A Forti fied City', wordt aandacht be steed aan Canadese en Amerikaanse regisseurs die met het Filmfestival Zeeland 1990 zijn verbonden. De Continental Singers and Or chestra zijn alweer aan hun vie rendertigste Nederlandse toernee toe. Zaterdag 28 juli zijn ze met hun programma 'Hold up the Light' in de Zionskerk in Oostka pelle. Het concert begint om 20 uur. Het programma van de Continen tal Singers wordt elk jaar ver nieuwd. De vijfendertig zangers en muzikanten zijn allemaal rond de twintig jaar en worden door middel van honderden audities geselecteerd. De organisatie groeide in de loop der jaren uit tot achttien groepen die in meer dan negentig landen optreden. De En gelse teksten zijn met behulp van simultaanvertalingen voor ieder een te volgen. MARIEKERKE DONDERDAG 26 JUU Gemeentehuis. (Raadzaal, Dorpssstraat 3). MP Nagelkerke. pentekeningen. Ma. t/m vr. 9 tot 16 MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884 1962). Wo. en da van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Jo- han Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en da van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans, Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Holografiemuseum 'Dennis Gabor'. (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur, behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen-'t Zee paardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte: Jozef Ru/of, mediamieke schilderijen, (t/m 27 juli) Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum. (Kousteense- dijk 7). Hennie Fossen, foto's, (t/m 27 juli) Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum. (Kousteensedijk 7). Tweede verdie ping: Watersport, tentoonstelling over waterrecreatie. Openingstijden Bilbi otheek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Kent, en versiert, eer datje mint, vrijen en trou wen in Nederland 1500-1800. 'Royal Seed', Jan van Munster, sculp turen en brandmerken. Openingstij den Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, ma. van 13.30 tot 17 uur. De Vleeshal. (Markt) Siegfried Anzin- ger, schilderijen. Openingstijden: Di. t/m za. 11 tot 17 uur. Zo. 13 tot 17 uur. Rest. De gespleten Arent. (Vlasmarkt 25). Trees Verwilligen. aquarellen. Tijdens openingsuren, (tot eind juli) Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). Elisa Kuipers. Francois Ryckhals Mu seum. (Dam 71). "Terug in het ge boortehuis". "Beeldig" Juul Kortekaas, Objecten, zeefdrukken en beelden met een ziel. Openingstijden do. vr. za. van 13-17 uur. PZEM. (Poelendaelesingel 10): Hetty de Wette, olieschilderijen. Ope ningstijden PZEM. (tot 1 augustus). Balans 17. William Verstraeten. Wo. - vr. van 12 tot 17 uur. za. van 11 tot 16 uur en na afspraak, (t/m 28 juli). Pe trus Paulus Kerk, (LombardstraatD Plaatselijke Mariaviering, expositie. 26 juli van 11 tot 15 uur. Rabobank. (Hal hoofdkantoor). Josi- na Knoester, tekeningen, etsjes en wandkleden. Openingstijden bank. (tot 31 juli). Amrobank. (Markt 7). Selektie van werk uit de kursussen van het M.I.K.V., tekenen/schilderen, kera miek, mode, weven, jeugdateliers, fo tografie Ma. t/m vr. van 9 tot 17 uur, do. van 19 tot 20 uur. Woninginrichting Gerritsen. (Lange viele 27, toonzalen). Willem F. van de Kop, papiersnij- en plakwerk (z.g. de- coupagetechniek). Tijdens openings uren. Ramschip Schorpioen. Middelburg in vuur en vlam, foto's geven een beeld van Middelburg voor, tijdens en na de tweede wereldoorlog. Iedere dag van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duin- vlietweg 6) "Bonsai". "Amateur Beel dende Kunstenaars". Openingstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. SEROOSKERKE Hervormde Kerk. Mevr. N. Flipse- Roelse, schilderijen van Walcheren. 27 juli van 9.30 tot 20 uur. VEERE Museum "De Schotse Huizen". "Twee Eeuwen Walcherse Dracht" tentoonstelling. Kees Weltevrede, olieverf en aquarel. Openingstijden Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m Za. 10 tot 17 uur. Grote Kerk. Zomertentoonstelling 1990. Wisseltentoonstelling: Ogen bedrogen. tentoonstelling, Ope ningstijden za 14 - 17 uur, ma. t/m za. 10 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Zeeland Waterland. Dagelijks te bezichtigen. Potterie S. (S. Oomstraat 1). Spreeuwpottententoonstelling. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. Hervormde Kerk Veere. Wiens schuld is het?' tentoonstelling van ma. t/m vr. van 14 tot 17 uur. VLISSINGEN Inguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Za, ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, Di., wo., vr. en za. van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juli ana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Ster renkunde, Zeeuws Planetarium. Stedelijk Museum Vlissingen. (Bella mypark 19). "De collectie gegroe peerd", zes interpretaties op de collectie zoals deze de afgelopen hon derd jaar is ontstaan. "De kunstkring Het Zuiden", Werken van G. Jacobs en tijdgenoten. "De oudheidkamer anno 1895". Openingstijden ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. Watertoren. Annemie van Kerckhoven en Danny Devos, heden daagse kunst. Di. t/m za van 11 tot 17 uur. Marie Andrée Morisset Balier, or gelconcert. Ned. Hervormde Kerk, Kapelle. 20 uur. Arie Abbenes. Zomeravondbei aardconcert, Cariollon Abdijtoren, Middelburg. 19.30 uur. Live muziek. Happy Buccaneer. A. Dekenstraat 5, Vlissingen. 20 uur. VRIJDAG 27 JUU Straatfestival Vlissingen: - The Di- ceman (straattheater) Walstraat 14 uur. - Guido Belcanto en het Orkest Zijner Dromen, Spiegeltent, 20 uur. - Inspirational Choir, hoofdpodium. Bellamypark. 21 uur. - Rick Dean, Happy Buccanneer, A. Dekenstraat 5, 22 uur. - Guido Belcanto en het Orkest Zijner Dromen. Spiegeltent. 23 uur. Jaco Simons, markt-orgelconcert, St. Jacobskerk. Vlissingen, 12 uur. Marco Borsato. optreden. Disco theek Cosmo, Voltaweg 3, Vlissin gen, 24 uur. Leen de Broekert. orgelconcert. Lu therse Kerk. Middelburg. 20.30 uur. Jamsessie. Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, J14jjur ZATERDAG 28 JUU Straatfestival Vlissingen: Straattheater Tureluut, Kleine Markt 12 uur. - Samu, straattheater. Lange Zelke, 12 uur. - ZAP, straattheater, Walstraat. 12 uur. Rocamora. straattheater, Klein Markt, 13 uur. - The Diced Carrots, straattheater. Lange Zelke, 13 uur. - Géometrie Variable, straattheater. Walstraat. 13 uur. Straattheater Tureluut, Ruy- terpln./Bellamypk, 13.30 uur. - Starlight Production, straattheater. Binnenstad, 14 uur. - La Fanfarra, straattheater, Klein Markt, 14 uur. - Witte Wiven, straattheater. Lange Zelke, 14 uur. - ZAP, straattheater. Walstraat. 14 uur. - La Dolce Vita, straattheater. Walstraat. 14 uur. The Diceman, straattheater. Walstraat, 14 uur. - Nationaal Trottoir Gezelschap. Ron deel, 14.30 uur. - SAMU. straatthea ter, Kleine Markt, 15 uur. - Géometrie Variable, straattheater. Lange Zelke. 15 uur. Stalker Stilt Theatre, Ruy- terpln./Bellamypark. 15 uur. - The Diced Carrots, straattheater, Walstraat. 15 uur. - Kimbri, straattheater. Oude Markt, 15 uur. - Rocamora, straattheater. Klein Markt. 16 uur. - Straattheater Tureluut. Lange Zelke, 16 uur. - ZAP. straattheater, Walstraat. 16 uur. - Stalker Stilt Theatre, Klein Markt, 16.30 uur. - A Bout de Souffle, straattheater, Lange Zelke, 16.30 uur - Prometheus Ensemble, klassiek. St. Jacobskerk, 20.15 uur - Rocamora, Vestzaktheater. 20.30 uur. - Nationaal Trottoir Gezelschap. Ron deel. 21 uur. - Live muziek. Happy Buccaneer. A. Dekenstr. 5, 22 uur. Jango Edwards The Little Big Noise Band. hoofdpodium, Bellamy park. 22.30 uur. - Guido Belcanto/La Esterella. spie geltent. 23 uur. - The Creators. Jongerencentrum De Piek, 23.30 uur. - Traject, theater. Oranjemolen. 24 uur. - Continental Singers zomertoernee, Zionskerk, Duinweg 36-a, Oostka- pelle, 20.00 uur. ZONDAG 29 JUL! Straatfestival Vlissingen: The Diceman, straattheater, Walstraat 14 uur. - Kimbri. straattheater. Oude Markt, 15 uur. - Z.O.N., hoofdpodium, Bellamypark. 16 uur. - La Fanfarra. Vestzaktheater, 20.30 uur. - Miles Browning Band, Happy Buc canneer. 22 uur. - Art Zoyd, hoofdpodium Bellamy park, 22.30 uur. - Sylvie Sivann, spiegeltent, vanaf 23 uur. - Saviour, Jongerencentrum De Piek. 23.30 uur. MAANDAG 30 JUU Straatfestival Vlissingen: - Jordan und Arias 'Les Grisettes de l'Operette, klassiek. St. Jacobskerk. 20.15 uur. - Swingchrome, Happy Buccanneer. 22 uur. - Rory Block, hoofdpodium. Bellamy park. 22.30 uur. - Charly Dynamite Trio/La Esterella. spiegeltent, 23 uur. - Fantasie Teater, Jongerencentrum De Piek. 23.30 uur. DINSDAG 31 JUU Straatfestival Vlissingen: - Vera Beths. Anner Bijlsma, Gerard van Blerk, klassiek, St. Jacobskerk. 20.15 uur. Ubu Roi Nationaaltheater Cluj, Vestzaktheater. 20.30 uur - Live muziek. Happy Buccanneer, 22 uur. - Banda Osiris Company, hoofdpodi um Bellamypark. 22.30 uur - Theatre Du Biblouquet, spiegeltent. 23 uur. - Karl's Kuhne Gassenschau, theater. Arsenaal. 23.30 uur. - Benkadi, Jongerencentrum De Piek, 23.30 uur. Het Zomerorkest Nederland, con cert, Grote Kerk. Veere, 20 uur. Charles J. Wolff, concert. Nieuwe Kerk, Middelburg. 20 uur. Jamsessie. Frapo's. Bellamypark, Vlissingen. 22 uur. VRIJDAG 27 JUU Alhambra I Vlissingen, 'Pretty Woman' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Gremlins 2' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Fabulous Baker Boys' 20.00 uur, 'Dreams' 22.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Indiana Jones and the Last Cruisade' 20 uur, 'Midnigt Run' 22.30 uur. ZATERDAG 28 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Pretty Woman '14, 19 en 21.30. 23.30 uur. Alhambra II Vlissingen, Gremlins 2' 14, 19, 21.30 en 23.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Fabelous Baker Boys' 20 uur, 'Dreams' 22 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Indiana Jones and the Last Cruisade' 20 uur, 'De Baron van Munchhausen' 22.30 uur. ZONDAG 29 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Pretty Woman' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Fabe lous Baker Boys' 20.00 uur, 'Dreams' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Dernier Metro' 20.30 u. MAANDAG 30 JUL! Alhambra I Vlissingen. 'Pretty Woman' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'Fablous Baker Boys' 20 uur, 'Dreams' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Last Emperor' 20.30 u. DINSDAG 31 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'Pretty Woman' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'The fabu lous Baker Boys' 20 uur, 'Dreams' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'September' 20.30 uur. WOENSDAG 1 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Pretty Woman' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'The fabu lous Baker Boys' 20 uur, 'Dreams' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Blueberry Hill' 20.30 uur. DONDERDAG 2 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Pretty Woman' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Grem lins 2' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Back to the future 3' 20 uur. Electro Middelburg, 'The fabu lous Baker Boys' 20 uur, 'Dreams' 22 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De Baron van Munchhau sen' 20.30 uur. WOENSDAG 1 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'De reddertjes' 14 uur. Grand theater Goes, 'De red dertjes' 14 uur. r-oppentheater Robhetty, Familie voorstelling, Openluchttheater Dom- burg, 16.00 uur. WOENSDAG 1 AUGUSTUS Straatfestival Vlissingen: - Zeemansmuziek uit de zeiltijd. Va- lentijn, 20 uur. - De Stijle, Want, theaterproject, Bel lamypark, 20 uur. - Jordan und Arias, klassiek, St. Ja cobskerk. 20.15 uur. - Karl's Kuhne Gassenschau. theater. Arsenaal, 20.30 uur. - Dia klankbeelden Savel en Paul Cheptea, Vestzaktheater, 20.30 uur. - Live muziek, Happy Buccanner, 22 uur. - Jan Akkerman, hoofdpodium Bella mypark, 22.30 uur. - Charly Dynamite Trio/La Esterella, spiegeltent. 23 uur. - Variety AXE, Jongerencentrum De Piek, 23.30 uur. - De Flamingo's, Astoria, 23.30 uur. - Sacha van As. Hoppit. 23.30 uur. - Mirage. Frapo's, 23.30 uur. - Flamingo. De 2de Kamer, 23.30 uur. - Live Jazz, Flying Dutchman, 23.30 uur. - The thing to do, Soif. 23.30 uur. - John Caljouw Band, Atlanta. 23.30 uur. Fluit Gitaarconcert, Ferenc Hutyra (fluit) en Louis Ignatius Gall (gitaar), concert, Dorpskerk, Oostkapelle. 20 uur. Jan van Driel. orgelconcert, Catharina kerk. Zoutelande. 20 uur.

de Vlissinger | 1990 | | pagina 7