Kinderkoor muziekschool laat zien wie de baas is Veel Zeeuwse pop in Midgard Misvormde dief op het goede pad Concert van wonderkind Op reis in Muziekland Duits contra Frans in koor 28 JUNI T/M 4 JULI IN MIDDEN ZEELAND TWEE DAGEN KINDERMUSICAL IN STADSSCHOUWBURG KINDER BOEKEN TC Tentoonstelling van nieuw grafiekprojekt Johnny's got the blues in café Dangeroe Grensgebieden van drie Belgische kunstenaars TC Winsemius in Lutherse kerk Woensdag 27 juni 1990 DE FAAM - DE VLISSINGER lEf iS1 lïï IM lËf ll£ IM lüf Zo'n 46 kinderen laten vrijdag 29 en zaterdag 30 juni op muzikale wijze de Stadsschouwburg op haar grondvesten schudden. Dan is namelijk de premiere van de kindermusical 'Wie is er nu de baas'. De deelnemers zijn alle maal lid van het kinderkoor van de Zeeuwse Muziekschool. Ze hebben het stuk zelf uitgekozen en laten duidelijk zien wie er nu eigenlijk de baas is. Beide dagen begint de uitvoering om 19.30 De laatste zes maanden werd on der leiding van Wil Koelewijn (re gie) en Leny Stockman (arrangement, instudering en pia nobegeleiding) hard gerepeteerd en geoefend. Het verhaal gaat over jeugdclubs, verveling, van dalisme het 'goede pad blijven volgen' en de verleiding. Er zijn zingende taartjes, een dol drift monster en een heuse moraal- man. Er worden dansen opgevoerd, totempalen en trom mels gebruikt. En dit alles in een vrolijk muzikaal jasje gestoken. De dames Koelewijn en Stock man gaven afgelopen maandag de laatste aanwijzingen. De oosterse dans werd nog eens ex tra doorgenomen. De salem ma- leikum hatsakee schalde zuiver door de schouwburg. De schaap jes werden voor de zoveelste keer nog eens verleid door dan sende goudgele romige gebakjes en een beschermdame redde het weer eens. Toos en Bianca Slagter verzorgen de grime, het decor nemen de he- Een oosterse dans is onderdeel van de musical. FOTO EDUARD ENGEL ren Klep en Berrevoets voor hun rekening samen met de dames Hendriksen en Ter Heide. Voor de kostuums tekenen de dames Rin geling, Bruynzeel en Veldhuis. De groenvoorziening voor Het stille land wordt door de Werkplaatsen Walcheren verzorgd. Het stuk is geschreven door Toll Hansse (tekst) en Clous van Mechelen (muziek). In Alhambra in Vlissingen draait deze week Johnny Handsome, een film over een zwaar mis vormde misdadiger. Mickey Rour- ke speelt de titelrol. Na een mislukte overval op een muntenhandelaar belandt Johnny Sedly voor de zoveelste keer in de bak. Daar trekt hij de aan dacht van dokter Resher, die er van overtuigd is dat Johnny's misdadige gedrag verband houdt met zijn misvormde uiterlijk. Als Johnny plastische chirurgie, logo pedie en een psychologische eva luatie wil ondergaan, biedt Resher hem een voorwaardelijke vrijlating aan. Met een nieuw gezicht en een Vincent de Vries verzorgt dins dag 3 juli het tweede orgelcon cert van de zomeravondserie van de Stichting Orgelcentrum. Het concert begint om 20 uur in de Nieuwe Kerk in Middelburg. De eenentwintigjarige De Vries deed op zijn tiende toelatingsexa men voor het Koninklijk Conser vatorium in Den Haag. Met een beurs van WVC kon hij een jaar later les nemen bij de Franse piano-pedagoge en concertpia niste Janine Dacosta. De Vries gaf veel orgelrecitals en maakte twee elpee's. Op het programma in Middelburg staan onder meer improvisatie-variaties over het oude Wilhelmus, het Choral- vorspiel Liebster Jesu, wir sind hier en de Toccata en Fuga in d van Bach. Het concert wordt af gesloten met variaties en fuga over 'Merck toch hoe sterck' van Cor Kee. Vincent de Vries nieuwe indentiteit vindt hij eerlijk werk èn krijgt hij een hartstoch telijke relatie met Donna. Het lijkt allemaal goed te gaan, maar de keiharde politieman Drones ge looft niet in Johnny's rehabilita tie, en wacht hardnekkig op zijn volgende, fatale misstap. Naar aanleiding van het succes van het projekt 'Grafiekmap Zee land' hebben de Stichting Beel dende Kunst Zeeland en het Zeeuws Steunpunt voor Kunst zinnige Vorming een vervolgpro- jekt opgezet. Deze nieuwe expositie van vijftig prenten van hedendaagse Belgische en Ne derlandse kunstenaars is vanaf donderdag 28 juni in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg te zien. De expositie bestaat uit prenten van onder andere Jan Vercruys- se, Guy Rombouts, Willy van Sompel, Narcisse Tordoir, Harald Vlught en Rob Scholte. Vanaf september rouleren de prenten in reeksen van tien in de bibliothe ken van Middelburg, Vlissingen, Goes, Zierikzee en Terneuzen. Daarnaast zijn ze via de SBK Zee land te> koop. De tentoonstelling wordt donderdag om 17 uur door A. de Visser, directeur van de Zeeuwse Bibliotheek, geopend. Zoals gebruikelijk sluit het Mid delburgse jongerencentrum Mid gard ook dit jaar het seizoen met een Zeeuws popfestival af. Het festival neemt voor het eerst niet één maar twee dagen in beslag. In het jongerencentrum aan de Kuiperspoort spelen vrijdag 29 juni vanaf 20.30 uur achtereen volgens After Dark, Myrmidon, The Legendary Booze Brothers en Carbazol. Zaterdag 30 juni staan vanaf 16 uur de Miles Browning Band, Jaywalker, Crush, Charming Children, Em- meroyt Blues en African Salimata op het programma. Het stevige werk komt vrijdag van de Goese rockformaties Af ter Dark en Myrmidon. Myrmidon speelt veel eigen werk, maar ook covers van Van Halen en Thin Lizzy. Getuige hun naam hebben The Legendary Booze Brothers geen introductie meer nodig. Voor alle zekerheid: de vier heren laten zich inspireren door voetbal, drank, sex en de parelvissers. Carbazol bestaat al zo'n zeven jaar, was te zien op verschillende festivals en deed mee aan de Grote Prijs van Nederland. De muziek is een mix van reggae, salsa en funk. De Miles Browning Band uit Vlis singen, zaterdag te horen, begint na jaren hard werken nu door te breken. De funkrockband brengt uitsluitend eigen werk. De Wal- cherse funkrockformatie Crush is nog niet zo lang bezig, maar het debuut op Klomppop werd zéér goed ontvangen. Emmeroyt Blues speelt pakkende bluesmu ziek la Dr. Feelgood. De Zeeuw se popdagen worden afgesloten door African Salimata, de enige niet-Zeeuwse band op het pro gramma. Centraal bij African Sa limata staat de zangeres/danseres Salimata, lid van een oude Afrikaanse muziek- familie en ex-danslerares van het nationaal ballet van Senegal en Guinéee. Goed voor opzwepende Afrikaanse ritmes en spectaculai re dansen. African Salimata sluit de Zeeuwse popdagen af. Onder de titel Johnny's got the blues wordt er in café Dangeroe aan de Middelburgse Vlasmarkt donderdag 28 juni vanaf 21 uur een muziekworkshop gehouden. De deelnemers van de workshop, een initiatief van Alfalfa en mu ziekhandel Van Dammme, wor den begeleid door gitarist John Caljouw, bassist Fanni Patti en drummer Anthony Braafhart. Op het programma staan blues, soul en pop, met een uitstapje naar de flamenco. Het Middelburgs Kamerkoor. Das Lied contra ia melodie, ofte wel de tegenstelling tussen het Duitse expressionisme en het Franse impressionisme. Daar draait het om bij het concert dat het Middelburgs Kamerkoor za terdag 30 juni in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg ver zorgt. De aanvang is om 20 uur. In net concert staan muziek voor kamerkoor en piano centraal. Op het programma staan werken van onder andere Reger, Brahms, Van Beurden, Badings en Debus sy. Het koor staat onder leiding van Peter Arts. Medewerking wordt verleend door pianist Leen de Broekert en sopraan Manon Heijnen. door Jan Smeekens 'Wie duizend maal dezelfde slaapkamer bouwt kan de inwo ners van de driehonderdennegen- tigste flat niet verhinderen de liefde in de keuken te bedrijven, maar heeft zich toch, hoe dan ook, bemoeid met de erotiek van duizend gezinnen die hij niet kent'. Deze mooie en prikkelende zin is helaas niet van mij, maar van Cees Nooteboom. Hij is te vinden op bladzijde 10 van zijn essay 'Nooit gebouwd Nederland' en geeft trefzeker weer wat ik be gon te begrijpen over onze be bouwde omgeving toen ik me vergaapte aan een vierentwintig honderd jaar oude maar verzon nen stad: sommige hedendaagse architecten mogen -niet geremd door andere machthebbers- nog altijd geestelijke armoe glans ge ven in intellectuele spelletjes met wat van ons allemaal is. Maar goed, u zit niet verlegen om mijn bespeiegelingen over zaken waar ik geen verstand van be hoor te hebben. U wilt hier iets lezen over een kinderboek. Nou, daar gaat-ie dan. Bij J.H. Gott- mer/H.J.W. Becht verscheen het eerste deel van de serie 'Steden in beeld': TARMA/GESCHIEDE- NIS VAN EEN STAD BIJ DE MID DELLANDSE ZEE. In dit bijzondere boek beschrijven Xa- vier Hernandez en Pilar Comes de geschiedenis van een denk beeldige stad vanaf de vierde eeuw voor Christus tot aan het einde van onze eeuw. Ze situeren Tarma ergens in het Middellandse-Zeegebied, maar wie dat te vaag vindt moet met enige kennis van de geschiedenis en enkele aanwijzingen in de tekst in staat zijn de ligging nauwkeuriger te bepalen. Leuk speurwerk, maar ook overbodig, omdat Tarma model kan staan voor elke oude stad in Noord- Italië, Zuid-Frankrijk en Noord- Spanje. De beknopte teksten zijn welis waar helder geschreven, maar op politieke, economische, culturele en maatschappelijke ontwikkelin gen die mensen in het verleden uitdaagden (of dwongen) hun omgeving te veranderen, vragen zo veel historisch inzicht dat le zers minstens twaalf jaar moeten zijn. Toch kunnen ook kinderen uit de bovenbouw van de basisschool veel genoegen aan het boek be leven. Ze zullen zich dan tevreden "moeten" stellen met wat Jordi Ballonga ze voor ogen tovert op de veertien grote (opengeslagen 46 x 30 cm), met een indruk wekkend pietepeuterig tekenpen netje gemaakte panorama's zo als zich die zouden ontvouwen als men Tarma vanuit de lucht kon naderen. Deze overzichten en de inkijkjes die door het gekozen perspectief mogelijk werden, laten tot in de kleinste hoeken en gaten zien hoe de stad zich in de loop van de tijd ontwikkeld heeft van een kleine versterkte nederzetting tot een gigantische stad van 350.000 inwoners. En het is ver bazingwekkend te zien hoe treu- rigstemmende verwaarlozing, hoogmoedige kaalslag, modieuze kortzichtigheid en economische belangen, maar ook bewondering voor de gebouwde dromen van voorgangers steeds weer leidden tot aanpassing van de beschikba re ruimte aan veranderde be hoeften. Omdat de tekeningen zo gede tailleerd en verfijnd zijn, nodigen ze uit tot goed kijken en vergelij ken. Het zijn spannende wande lingen die al gauw tot gevolg hebben dat je het gevoel krijgt dat Tarma van jou is, omdat je weet hoe de stad in elkaar zit. Een gelukkig toeval wil dat het boek juist voor de vakantie periode verschenen is. Wie naar het zuiden gaat om daar meer te zien dan de stranden, leert met 'Tarma' bewuster kijken naar wat in unieke steden anders wellicht "onzichtbaar" zou blijven. Het gebruik van het boek wordt ver gemakkelijkt door schematische overzichten, uitgewerkte details en een verklarende woordenlijst. Terma/Geschiedenis van een stad bij de Middellandse Zee door Xa- vier Hernandez, Pilar Comes en Jordi Ballonga. Vertaling Me/anie Lasance met een voorwoord van Herman Beliën. Uitgeverij J.H. Gottmer/HJ. Becht, Bloemen- daal. Prijs f 34,50 (63 bladzj. GAPINGE Atelier Gapinge. (Dorpsstraat 82-84). Werk van amateur-kunstenaars: Cur susjaar '89:90. Za. van 11 tot 17 uur, ma. t/m vr. 13.30 tot 17 uur. (t/m 30 juni) MARIEKERKE Gemeentehuis. (Raadzaal, Dorpssstraat 3). M.P Nage/kerke. pentekeningen. Ma. t/m vr. 9 tot 16 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en da van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Jo- han Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za, van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Dinge- mans. Rob de Haan, olieverfschilderij en, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Zeeuwse Bilbiotheek. (Kousteense- dijk 7). Hal begane grond: Een mam ma met een baard, kindertekeningen van Hannah-Martha. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaars centrum. (Kousteensedijk 7). Ger Dekkers, landschapsfotografie (t/m 28 juni), Do van Rijn, schilderijen, (t/m 28 juni). Hennie Possen, foto's, (vanaf 29 juni). Openingstijden Biblio theek. Zeeuws Museum. (Abdij 3). Kent, en versiert, eer datje mint, vrijen en trouwen in Nederland 1500-1800. Openingstijden Di. t/m Vr. van 10 tot 17 uur, Ma. van 13.30 tot 17 uur. Holografiemuseum "Dennis Gabor". (Gortstraat 36). holografie. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur behalve maandag. Kunsthandel De Witte Swaen;t Zee paardje. (Vlasmarkt 7-9). Permanente expositie oude- en moderne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Stichting Beeldende Kunst. (Kui perspoort 22). Cor van Dixhoorn, schilderijen, (t/m 30 juni). Grafiek mappen Zeeland, (vanaf 29 juni). Openingstijden Di. t/m za. van 13 tot 17 uur. De Vleeshal. (Markt) Siegfried Anzin- ger, schilderijen. Openingstijden: Di. t/m za. 11 tot 17 uur. Zo. 13 tot 17 uur. Rabobank. (Hal hoofdkantoor). Cobie Visschers, textiele schilderijen, (t/m 28 juni). Openingstijden bank. Rest. De gespleten Arent. (Vlasmarkt 25). Trees Verwilligen. aquarellen. Tijdens openingsuren. Eetcafé Dangeroe. (Vlasmarkt 39). EÏisa Kuipers. Francois Ryckhals Mu seum. (Dam 71). "Terug in het ge boortehuis". Openingstijden do. vr. za. van 13-17 uur. PZEM. (Ftoelendaelesingel 10). Hetty de Wette, olieschilderijen. Openingstijden PZEM. Galerie Basket. (Schuitvlotstraat 32). Chris Dagradi. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. Balans 17. William Verstraeten. Wo. - vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur en na afspraak. Huize St. Willi- brord. (Bachtesteene). Missieten toonstelling, unieke expositie van Afrikaanse- en oosterse kunst. Do. 28/6, vr. 29/6 en za. 30/6 van 10 tot 18 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum.(Duin- vlietweg 6) "Bonsai". "Amateur Beeldende Kunstenaars", (vanaf 30 juni). Ope ningstijden Za. t/m Ma. 13.30 tot 17 uur, Di. t/m Vr. 10 tot 17 uur. VEERE Museum "De Schotse Huizen". Karei van Veen schilderijen, tekeningen en plastieken, (t/m 30 juni). "Twee Eeuwen Wal- cherse Dracht" tentoonstelling. Ope ningstijden Ma. 13 tot 17 uur. Di. t/m Za. 10 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen-Duiveland, foto's. Zeeland Waterland. Dagelijks te bezichtigen. Grote Kerk. Zomertentoonstelling 1990. Wisseltentoonstelling: Beelden in brons van Jos Wel ten. (t/m 1 juli) Potterie S. (S. Oomstraat 1). Spreeuwpottententoonstelling. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. VLISSINGEN Inguana. (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 tot 17.30 uur, Di., wa, vr. en za. van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Ster renkunde, Zeeuws Planetarium. Stedelijk Museum Vlissingen. (Bella mypark 19). De collectie gegroe peerd, zes interpretaties op de collectie zoals deze de afgelopen hon derd jaar is ontstaan. De kunstkring Het Zuiden. Openingstijden ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur. Gevangen Toren. (Boule vard de Ruyter 1a). Chris Debets, kleurenfoto's. Openingstijden dage lijks van 11 - 17 uur. Watertoren. Annemie van Kerckho- ven en Danny Devos, hedendaagse kunst. Di. t/m zo. van 11 tot 17 uur. (vanaf 1 juli) DONDERDAG 28 JUNI Rick Dean, zanger. Tapperij "Happy Buccaneer", Aagje De kenstraat 5, Vlissingen, 20 uur. Middelburgs Muziek Korps, concert. Terras van restaurant de Abdij, Middelburg, 19.30 uur. Rondom de Mediterranee, festival, Kloveniersdoelen, Mid delburg, vanaf 16 uur. Johnny's got the blues. Cafe Dangeroe, Vlasmarkt, Middel burg, 21 uur. Jeugdorkest van het Middel burgs Muziek Korps, concert. Restaurant de Abdij, Middelburg, 19.30 uur. VRIJDAG 29 JUNI Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Zeeuwse popdagen, diverse optredens. Open jongerencen trum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, de gehele dag. Rondom de Mediteranee, festi val, Kloveniersdoelen, Middel burg, vanaf 15 uur. Bernard Winsemius, orgelcon cert, Lutherse Kerk, Zuidsingel 70, Middelburg, 20.30 uur. Brassband Crescendo en Zang vereniging Sursum Corda, con cert, Zionskerk, Oostekapelle, 20 uur. ZATERDAG 30 JUNI Middelburgs Kamerkoor, con cert, Concert en Gehoorzaal, Sin gelstraat 13, Middelburg, 20 uur. Rondom de Mediterranee, festival. Kloveniersdoelen, Mid delburg, vanaf 12 uur. Lex Maas, straattheater, bin nenstad, Vlissingen, 10 tot 17 uur. Zeeuwse popdagen, diverse optredens. Open jongerencen trum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, de gehele dag. Deense tamboer- en fanfare korps Grasten Garden, Abdij plein, Middelburg, 14 uur. ZONDAG 1 JUII Rondom de Mediterranee, festival. Kloveniersdoelen, Mid delburg, vanaf 11 uur. MAANDAG 2 JULI Rondom de Mediterranee, festival. Kloveniersdoelen, Mid delburg, vanaf 15 uur. DINSDAG 3 JUII Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Rondom de Mediterranee, festival. Kloveniersdoelen, Mid delburg, vanaf 11 uur. Vincent de Vries, orgelconcert. Nieuwe Kerk, Middelburg, 20 uur. WOENSDAG 4 JULI Rondom de Mediterranee, festival. Kloveniersdoelen, vanaf 11 uur. Jan en Ben in muziekland, clowneske duo. Openluchtthea ter, Domburg, 16 uur. VRIJDAG 29 JUNI In de Watertoren Oost- Souburg/Vlissingen aan de A-58 begint zondag 1 juli de ten toonstelling 'Grensgebieden'. De ze eerste thematentoonstelling in een reeks van drie toont werk van de Belgen Annemie van Kerckhoven en Danny Devos. De expositie wordt om 15 uur geo pend door Wim van Mulders, kunsthistoricus en docent aan de Academie voor Schone Kunsten in Gent. De Belgische kunstenaars leveren momenteel een belangrijke bij drage aan de ontwikkelingen in de hedendaagse kunst. Het the ma 'Grensgebieden' verwijst dan ook niet alleen naar de belangrij ke delegatie Belgische kunste naars - van 4 augustus tot en met 30 september exposeert de Belg Philippe Tonnard zijn werk in het voormalige PZC-gebouw aan de Vlissingse Walstraat - maar ook naar hun overschrijding van de traditionele grenzen van de hedendaagse kunst. De laatste Grensgebieden-expositie is van de Nederlandse kunstenaar Eric Brandts en vindt in september plaats in de Watertoren. John Caljouw. In het Openluchttheater in Dom burg brengen Jan en Ben woens dag 4 juli hun kindertheatershow 'Jan en Ben in Muziekland'. Dit muzikale programma voor kinde ren vanaf 4 jaar begint om 16 u. Jan vermaakt de kinderen met al lerlei trompetjes uit verschillende landen en Ben begeleidt hem daarbij op zijn eigen speciale ma nier. Die manier is zó speciaal dat Jan besluit dat hij niet samen met Ben kan spelen. Om daar iets aan te doen trekken ze in een luchtballon door Muziekland. Zo beleeft het duo de vreemdste avonturen in landen als Frankrijk, Zwitserland en Schotland. Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 19 uur, en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'She's out of control' 20.15 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 19.30 uur, 'Driving Miss Daisy' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rainman' 20 uur, 'Taxi Dri ver' 22.30 uur. ZATERDAG 30 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'She's out of control' 20.15 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 14 en 19.30 uur, 'Driving Miss Daisy' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rainman' 20 uur, 'The Ac cused' 22.30 uur. ZONDAG 1 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'She's out of control' 20.15 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 14 en 19.30 uur, 'Driving Miss Daisy' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Au revoir les enfants' 20.30 uur. MAANDAG 2 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 20 uur. Grand theater Goes, 'Born on the fourth of July' 20 uur. Electro Middelburg, 'Look who's talking' 20.30 uur Schuttershoftheater Middel burg, 'Dr. Zhivago' 20.30 uur. DINSDAG 3 JULI Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 20 uur. Grand theater Goes, 'Born on the fourth of july' 20 uur. Electro Middelburg, 'Driving Miss Daisy' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Radio Days' 20.30 uur. WOENSDAG~4 JUL! Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 20 uur. Grand theater Goes, 'Born on the fourth of july' 20 uur. Electro Middelburg, 'Driving Miss Daisy' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Fitzcarraldo' 20.30 uur. DONDERDAG 5 JULI Alhambra I Vlissingen, 'She's out of control' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Johnny Handsome' 20 uur. Grand theater Goes, 'Born on the fourth of july' 20 uur. Electro Middelburg, 'Driving Miss Daisy' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The Accused' 20.30 uur. ZONDAG 1 JUL! Alhambra II Vlissingen, 'De reddertjes' 14 uur. Grand theater Goes, 'De red dertjes' 14 uur. De organist Bernard Winsemius geeft vrijdag 29 juni een concert in de Lutherse Kerk in Middel burg. De aanvang is om 20.30 uur. Winsemius speelt werk van on der meer (1505-1585), (1562-1620), (1685-1750) (1714-1788). Thomas Thallis John Buil J.S. Bach en C.Ph.Em. Bach Bernard Winsemius.

de Vlissinger | 1990 | | pagina 7