Een confrontatie van mensen met elkaar en met zichzelf MAURICE GOTH Sprankelende show Hoofdstad Operette Tony Scott in Cosmo IMCRV-radio Zeeland plat Expositie van aquarellen in Rabobank Trefoil brengt Engelse folk 8 MAART T/M 14 MAART IN MIDDEN ZEELAND PASS/E: NIEUWE VOORSTELLING MIDDELBURGS THEATER KINDER Eigen naam Decor EEN HONGAARSE SCHILDER OP WALCHEREN KUNSTENAARS VAN TOEN BOEKEN Paul Rans brengt zestiende eeuwse muziek en zang DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 7 maart 1990 mmrn Een echtpaar bevindt zich na twintig jaar in de sleur van een huwelijk waar vrijwel alle spanning uit verdwenen is. Ze leven volgens bepaalde regels die dag in, dag uit gespeeld worden. Om het 'spel' echter interessant te houden kan het wel eens nodig zijn de spelregels aan te passen. Dat is min of meer het thema van het blijspel Passie, dat na een lange periode van voorbereiding zaterdag 10 maart in première gaat in het Mini- theater aan de Verwerijstraat in Middelburg. Het stuk, ge schreven door de Engelsman Peter Nichols, wordt gespeeld door het Middelburgs Theater in een regie van Peter Kramer. Passie is een bitter blijspel, dat zijn lach voornamelijk moet heb ben van de tegenstellingen tus sen datgene wat we horen en datgene wat voelbaar of zicht baar is. De man uit het ge schetste saaie huwelijk bezwijkt uiteindelijk voor de verleidings kunsten van een andere en jon gere vrouw. Hierdoor komt zijn huwelijk terecht in een web van leugens en bedrog. Zowel de man als de vrouw worden bij hun confrontaties terzijde gestaan door hun alter ego. „De beide al ter ego's zijn identiek gekleed als het echtpaar en verwoorden de In de Rabobank aan de Lange Geere in Middelburg is tot en met 30 maart een expositie ingericht van aquarellen van de hand van Ineke Koole. Het werk is gedu rende de openingstijden van de bank te bezichtigen. „Geboeid door het duinland schap, tijdens enkele verblijven op één van de waddeneilanden, is een verzameling schetsen ont staan", vertelt de in Middelburg geboren Ineke Koole. „Later thuis, heb ik een aantal van deze schetsen vertaald in aquarellen. Wat mé daarbij boeide waren kleur, licht, ruimte, vorm, compo sitie, ritme en het komen tot een evenwichtig beeld. De Zeeuwse Volksuniversiteit heeft voor vrijdag 9 maart een voorstelling van de groep Trefoil op het programma staan. Deze voorstelling van Engelstalige volksmuziek vindt plaats vanaf 19.30 uur in de Zeeuwse Biblio theek aan de Kousteensedijk in Middelburg. Trefoil bestaat uit de Amerikaan se Sharon Counts, de Nederlan der Jan Vader en de Engelsman Michael Collins. Hun repertoire omvat liedjes en melodieën uit Engeland, Ierland, Schotland, Frankrijk, de Verenigde Staten en Nederland. Viool, autoharp en gi taar vormen de basisinstrumen ten van het orkest. Daarnaast worden andere instrumenten ge bruikt zoals mandoline, banjo, dil- cimer, hommel, kleppers, Ierse fluit en mondharp. De Nederlandse zanger Tony Scott treed vrijdag 9 maart vanaf 21 uur op in discotheek Cosmo aan de Voltaweg in Vlissingen. De uit Zuid-Amerika afkomstige, maar in Amsterdam wonende To ny Scott werd onder meer be kend door zijn succesvolle Raps 'The Chief' en 'That's How I'm Living'. Momenteel staat hij op de zesde plaats in de Nederland se hitparade met het nummer 'Get Into It'. De plaat is tevens binnengekomen in de Ameri kaanse Top Honderd, iets wat voor een Nederlandse artiest zeer uitzonderlijk is. niet uitgesproken gedachten en gevoelens", legt regisseur Peter Kramer uit. „Daardoor is het pu bliek getuige van wat deze men sen eigenlijk denken en zouden willen zeggen. De personen wor den hierdoor als het ware in tweeën gedeeld". Tony Scott. Zeven maanden van vrijwel we kelijks repeteren ging aan de pre mière vooraf. Niet minder dan dertien personen, waar onder twee kinderen, doen aan het stuk mee. Sommigen spelen daarbij nog een dubbelrol. Kramer: Ja, dat is best veel, maar het lijkt misschien toch meer dan het is. Het stuk kent eigenlijk vijf gelijk waardige hoofdrollen en enkele bijrollen. Daarnaast zijn er nog eens vijf figuranten. We zijn destijds begonnen met het stuk in detail uit te pluizen. Daarbij hebben we alle overbodige scè nes weggelaten. Dat was ook wel nodig, want het originele stuk duurt ruim tweeëneenhalf uur. Dat is nogal lang om de aan dacht van het publiek vast te houden. Heel speciaal is het feit dat de spelers hun eigen naam gebruiken in het stuk. Dat was in eerste instantie bedoeld om aan het verzinnen van Hollandse na men voor dit van origine Engels talige stuk te ontkomèn. Uitein delijk heeft het tot gevolg dat het stuk vooral voor de spelers heel persoonlijk wordt, ook al gaat het natuurlijk niet echt over henzelf". Het decor in Passie is eenvoudig gehouden, zodat met enkele snelle ingrepen van scène gewis seld kan worden. Mondriaanach- tige driehoeken staan symbool voor de driehoeksverhoudingen die ook in het stuk naar voren ko men. De schilderijen die in enkele scènes op het podium staan op gesteld zijn door de figuranten die in het stuk 'opdraven' zelf ge schilderd. Ze werden daarbij bij gestaan door kunstschilderes Trees van Willegen. „Passion Play werd in 1981 door Peter Nichols geschreven", ver volgt regisseur Kramer „Vergele ken met enkele van zijn tijdgenoten zoals Harold Pinter en Alan Ayckbourn heeft Nichols niet zo'n behoefte aan publiciteit, wat de geringe bekendheid in Ne derland mede kan verklaren. Hij is een schrijver die constant het ge voel heeft achter de feiten aan te lopen. Ik denk dan ook dat je hem het beste kunt typeren met een citaat van hem waarin hij zegt: 'I don't think I have any ideas or any statements I want to make. I just seem to keep writing plays' Na de première op 10 maart wordt Passie nog gespeeld op de zaterdagavonden 24 en 31 maart en 7 april en op vrijdagavond 30 maart om 20.30 uur. Daarnaast is er een matinee voorstelling op zondag 25 maart die begint om 14.30 uur. Alle voorstellingen vinden plaats in het Minitheater. Roelie van de Velde en Dick Vermeulen in Passie. FOTO EDUARD ENGEL Zeeland heeft altijd een grote aantrekkingskracht op beel dende kunstenaars uitge oefend. Vooral het vooroorlogse Walcheren met zijn ingesluimerde stadjes (Veere), zijn ongerepte na tuur, weidse luchten en helde re licht, èn niet te vergeten karakteristieke koppen (West- kapelle) sprak sterk tot de verbeelding. Vandaar dat er aan het begin van deze eeuw zelfs sprake was van een heu se kunstenaarskolonie in Domburg. Wat later (in de ja ren twintig en dertig) vestig den zich nogal wat kunstenaars in Veere, zoals Karei van Veen (aan wie wij binnenkort een artikeltje zul len wijden). Een kunstenaar die zowel te Domburg als te Veere heeft gewoond en gewerkt is Mauri ce Góth. Op 2 maart 1873 werd hij als Moritz Góth te Awas Felsófalo in Hongarije geboren. Een opleiding tot kunstschilder ontving Mauri ce, zoals hij zich later noemde, in München, Parijs en Wenen. Hij huwde met de kunstschil deres Ada Lowith (geboren Wenen 1878, overleden Veeré 1950). In 1900 werd in hun toenmalige woonplaats We nen hun dochter Charlotte (Sérika) Góth geboren. Zij kreeg als het ware het kunste naarschap met de paplepel in gegoten en werd later een bekend schilderes (we schre ven over haar in de rubriek "De kunstenaar gesproken" in DE FAAM/DE VLISSINGER van 1 juni 1988). Het gezin Góth reisde veel en woonde achtereenvolgens in Oostenrijk, Frankrijk, Italië, Portret van Dr. L.A.J. Burgersdijk, leraar klassie ke talen en oude geschie denis aan het Stedelijk Gymnasium te Middelburg, door Maurice Góth, 1916 G.AMiddelburg België en Nederland (enige tijd in de kunstenaarskolonie Hee- ze in Noord-Brabant). De Eer ste Wereldoorlog overviel de Góths in augustus 1914 in De Panne (West-Vlaanderen). Ze vluchtten naar ons land. Via een ontmoeting met Jan Too- rop in Middelburg kwam de fa milie Góth in Domburg terecht. Die badplaats kende toen een bruisend kunstleven, getuige de aanwezigheid daar van ondermeer Piet Mondri aan, Jan Toorop, Jacoba van Heemskerk, Mies Elout- Drabbe, Arthur van Schendel en Richard en Henriëtte Ro land Holst. De Góths werden in deze kring opgenomen, Maurice raakte vooral bevriend met Jan Too rop, die vrijwel elke ochtend een kopje thee kwam drinken, en de familie Van Schendel. Het geboorteland bleef echter trekken en daarom vertrokken Maurice en Ada Góth in 1928 weer naar Hongarije. Hoewel Maurice er diverse onderschei dingen verwierf (zoals de Hon gaarse Prix de Rome) keerden ze tien jaar later toch weer naar Nederland terug. "Mijn vader kon niet meer in Honga rije wennen", aldus dochter Sarika Góth. Veere werd de nieuwe verblijfplaats (1938-42). Daarna verhuisden Maurice en Ada naar Amster dam, waar hij op 11 juli 1944 overleed. Wat voor soort werk vervaar digde Maurice Góth eigenlijk? Hij was een zeer veelzijdig kunstenaar, die schilderde, te kende en etste en ook beeld houwwerken heeft vervaardigd. Alles in een im pressionistische trant met veel gevoel voor achtergrond en détail. j Stillevens, bloemen, dierstu- dies, portretten, landschappen en herinneringen aan Honga rije behoorden tot zijn onder werpen. Die steden en straat jes, weidse stranden, boten, bloemen en dieren (vooral paarden, waar hij erg van hield) getuigen van zijn vak manschap. Veel van zijn wer ken ademen een zekere rust en stilte. Ter gelegenheid van het feit dat hij 100 jaar eerder was ge boren gaf het Museum De Schotse Huizen in Veere in de zomermaanden van 1973 een overzichtstentoonstelling on der de titel "Maurice Góth 1873-1973". Op deze exposi tie werden 40 schilderijen ge toond uit het bezit van dochter Sarika Góth. Behalve in parti culier bezit zijn werken van Maurice Góth onder andere te vinden in de collecties van het Haags Gemeentemuseum, het Centraal Museum in Utrecht en het Drents Museum te Assen. Peter Sijnke door Jan Smeekens Een groot verdriet inspireerde Colin McNaughton tot 'Ut slegste gedig allur tijde': Rooze vurwelke, sgepe vurgaan, Net as jouw liefde, ook stuk gugaan. Het droefgeestige poesieversje is te vinden in de bundel KIJK MAAR UIT, WANT HET STIKT HIER VAN DE GRIEZELS EN AN DERE VREEMDSOORTIGE VER ZEN en doet in valsigheid niet onder voor de variatie die Cees Buddingh' ooit maakte op de ie dereen bekende evergreen: 'Je vader trekt flessen, je moeder schaatst scheef, maar jij blijft mijn vriendje zo lang als ik leef'. 'Kijk maar uit, want...' telt 63 korte en langere gedichten voor kinderen vanaf een jaar of vijf, zodat het met de griezels uit de lange titel zo'n vaart niet loopt. Geen kind toch laat zich de stui pen op het lijf jagen door een kraaiefant, een slome suffige di nosaurus, het monster van Fran kenstein, Medusa of the Invisi ble Man; niet door de uiterst ge vaarlijke Usus horribilis en zeker niet door de krokodil die voor hij veranderd werd in een da mestasje, ontdaan is van zijn jasje. Onder de Vreemdsoortige Verzen treft men o.a. vogelbeto gen aan, aftelversjes, een spie- gelgedicht en een "ejdeilpaals'. Colin McNaughton lijkt me een groot bewonderaar van Shel Sil- verstein. De versjes zijn wat eenvoudiger en directer dan die van de Amerikaan, maar even grappig, fantasievol en spon taan. Er zit altijd een verhaaltje in, dat soms een dubbele bodem heeft en pas duidelijk wordt door de kleurige, malle il lustraties. Of er ook voor ouders enig ple zier te beleven valt aan deze bij Zirkoon verschenen en door Kien Seebregts vertaalde bun del? Nou en of. En vast en zeker voor hen die met hun gebit er gens anders 'M'n tanden sjijn sjoek' declameren. Die act is goed voor jarenlang ge- zinsplezier. Charlotte Voake bundelde in het eveneens bij Zirkoon versche nen KLEIN BEGINNEN een aan tal traditionele kinderrijmpjes waarvan 'Dagen van de week' onder een andere titel en heel wat boosaardiger ook bij Colin McNaughton te vinden is. Het mooi uitgevoerde boek vol lieflijke tekeningetjes bij rijmp jes, raadspelletjes, alfabetten, kleuren, vormen en andere voor peuters belangrijke basisbegrip pen als dierennamen, bloemen, vruchten en voertuigen werd door Monique Evers smaakvol beletterd en door Herman Broekhuizen vertaald. Op de titelpagina van TEUS LANGENEUS vermeldt uitgeverij De Vier Windstreken terecht Stasys Eidrigevicius als eerste vóór James Krüss en Miep Diek- man die respectievelijk verant woordelijk zijn voor de oorspron kelijk Duitse tekst en de Neder landse bewerking er van in vier regelige gedichtjes. In droom achtige prenten toont de Poolse kunstenaar een Pinokkio-achtig figuurtje in wisselende, stemmi ge, maar altijd opvallend lege decors die de "tragiek" van de met zijn neus verlegen Teus doeltreffend versterken. De laat ste regels in het boek benadruk ken wat zich al vermoeden laat bij het zien van de kleine schilde rijtjes op de schutbladen voor- en achterin: Een lange neus geeft soms verdriet, je hebt 'em of je hebt 'em niet. Maar dét is juist het fijne, denkt Teus: het is de mijne! Kijk maar uit, want het stikt hier van de griezels en andere vreemdsoortige verzen door Co lin McNaughton. Uitgeverij Zir koon, Amsterdam. Prijs f 24,95. Leeftijd vanaf 5 jaar. Klein beginnen door Charlotte Voake. Uitgeverij Zirkoon, Am sterdam. Prijs f 18,95. Leeftijd vanaf 2 jaar. Teus Langeneus door James Krüss/Miep Diekman met il lustraties van Stasys Eidrigevici us. Uitgeverij De Vier Windstre ken, Den Haag. Prijs f 22,50. Leeftijd vanaf 4 jaar. In samenwerking met de Provin ciale Commissies heeft de NCRV naar aanleiding van haar 65-jarig jubileum een speciale toernee van dertien avonden georgani seerd. Opnamen voor het radio programma Te Deum Laudamus staan daarbij centraal. Donder dag 8 maart komt de NCRV daar voor naar de Sint Jacobskerk in Vlissingen. De opname begint om 20 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum. (Ab dij). Leven en werk van drie Roo- sevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent. (St. Janstraat 3). Werken van J.W. van Trirum, Din- gemans, Rob de Haan, olieverf schilderijen, aquarellen. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op af spraak. Zeeuwse Bibliotheek. (Kousteen sedijk 7). "Voor het jonge volkje", 200 jaar kinderboeken.(t/m 11 maart) "Het lied dat nooit ver stomde" Doopsgezinde liedboek jes. Openingstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum. (Kousteensedijk 7). "Het zelfpor tret" verschillende kunstenaaars. Openingstijden Bibliotheek.(van af 13 maart) Holografiemuseum "Dennis Gabor". (Gortstraat 36). holografie, dagelijke geopend van 10 tot 17 uur behalve maandag. Rabobank (Langeviele 49). Ineke Koole aquarellen. Openingstijden Rabobank. Kunsthandel De Witte Swaen-t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en mo derne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18 uur. Galerie Basket. (Schuitvlotstraat 32). Willem Oorebeek. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur.(t/m 10 maart) PZEM-Galerie. (Poelendaelesingel 10). 28 Eeuwen in beeld, phenici- sche godinnen van de vrucht baarheid. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum. (Duinvlietweg 6). Nederlandse Roofvogels, tetoonstelling. Di. t/m vr. 10 tot 17 uur. Za. en zo. 13.30 tot 17 uur. VEERE Stadhuis. (Markt 5). Inundatie en Bevrijding - Walcheren in oor logstijd, foto's, archiefstukken, videofilm, voorwerpen. Ma. t/m za. van 12 tot 17 uur. Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Verkeer, ver voer en communicatie. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. "Zeeland Waterland", aquarellen. Wo. t/m za. van 10 tot 17 uur. VLISSINGEN Bellamy 19. (Bellamy 19). Jaap Hillenius, schilderijen. Ma. t/m vr. 10 tot 17 uur za. en zo. 13 tot 17 uur. Inguana. (Bellamypark 35). Le vende reptielen, amfibieën en in- sekten. Gehele week geopend van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantie land voor iedereeen. Strandhotel. (Boul. Evertsen 4). Sterrenkunde, Zeeuws Plane tarium. Soif. (Bellamypark 14) Fred Paai. fotografie. Openingstijden cafe. Art-titude. (Singel 14). Lucy de Graaf. Dagelijks van 12 tot 23 uur op afspraak. De Gevangentoren Toren.(Boul. De Ruyter 1a) *F2" Jan Berkel- hout Grafiek en olieverven Ope ningstijden restaurant. Brittania. (Boulevard Evertsen 244). Internationale Vrouwendag thema: vrouwen en uiterlijk/ero tiek. 8 maart van 14 tot 24 uur. DONDERDAG 8 MAART *"Highlights",l Colombaioni Itali aans clownsduo. Stadsschouwburg Middelburg, Molenwater.Middelburg. 20 uur. •'Te Deum Laudamus' radioop name mmv Vlissings Oratorium Vereniging, St Jacobskerk Vlis singen. 20 uur. "Alex d'electrique met vitale de len' theater, 't Beest, Beesten markt, Goes. 21 uur. •'Internationale Vrouwendag' mmv Mirjam Ghijsels, solo, Sirocco.theater, Eye-liner, rock-band, Brtitannia, Boul. Evertsen 244, Vlissingen. 20.30 uur. VRIJDAG 9 MAART Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. •"Dwaas Blijspel", toneel, to- neelvereninging Walichrum, De halve maan. Oostkapelle. 20 uur. •'Trefoil',groep, Zeeuwse Biblio theek, Kousteensedijk 7, Middel burg. 19.30 uur. •Tony Scott, zanger, Cosmo, Vol taweg 3, Vlissingen. 21 uur. •"De ebbenhouten olifant", to neel, De Zeeuwse Komedie, Vestzaktheater, Bellamypark, Vlissingen. 20.30 uur. •Ton Koopman Tini Mathot, klavecimbel, werken met o.a. Couperin, Burgerzaal Stadhuis, Middelburg. 20 uur. ZATERDAG 10 MAART "Passie", bitter blijspel. Middel burg Minitheater, Verwerijstraat 53, Middelburg. 20.30 uur. •Lace Wing, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat, Vlis singen. 22 uur. •"Pirourette" Berdien Stenberg Orkest, Prins van Oranje, Goes. 20 uur. ZONDAG 11 MAART •Paul Rans, zang en luit. Vest zaktheater, Bellamypark, Vlissin gen. 16 uur. •"Adrian Angel and friends" Jazz Qaurtet, 't Boompje, Vlasmarkt 18, Middelburg. 16 DINSDAG 13 MAART •Jamsessie, Frapo's, Bellamy park Vlissingen. 22 uur. *"Eine Nacht in Venedig", De Hoofdstad Operette, Stads schouwburg, Molenwater 99, Middelburg. 20 uur. Paul Rans brengt zondag 11 maart een programma van liede ren en luitmuziek uit de Lage Landen in het Vestzaktheater in Vlissingen. Het optreden begint om 16 uur. Afkomstig uit Leuven, stond Paul Rans in 1969 mede aan de basis van de groep Rum. Over een pe riode van tien jaar nam hij met deze groep vier Ip's op met voor namelijk Vlaamse muziek. Daar naast studeerde hij klassieke gitaar aan het Koninklijk Conser vatorium in Brussel. Zijn interesse voor oude muziek leidde hem uit eindelijk van de gitaar naar de luit. Na een aantal jaren te heb ben doorgebracht in Engeland is Paul Rans sinds '87 weer terug in België. Nu geeft hij regelmatig solorecitals met luitmuziek, liede ren en balladen die populair wa ren in het Europa van de zestiende eeuw. Voor zijn reper toire put hij onder meer uit het Antwerps Liedboek van 1544 of uitgaven van Phalesius. VRIJDAG 9 MAART De beroemde opperette Eine Nacht in Venedig van Johann Strauss junior wordt zowel dins dag 13 als woensdag 14 maart uitgevoerd in de Stadsschouw burg in Middelburg. Dat gebeurt door de Hoofdstad Operette uit Amsterdam, die daarvoor aan treedt met 75 medewerkers waaronder een groot koor en or kest, solisten en een corps de ballet. Beide voorstellingen be ginnen om 20 uur. Dankzij het aantrekken van de Oostenrijkse regisseur Hans Fret- zer is een volledig nieuwe ensce nering van Eine Nacht in Venedig ontstaan, geënt op de stijl van de Commedia delI'Arta Het gevolg is totaaltheater; de zangers zin gen niet alleen, maar acteren, spreken dialogen en dansen. Eine Nacht in Venedig brengt de toe schouwer in de bekende operet tewereld van intriges, Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen,'Honey, I shrunk the kids' 19 uur 'Casualties of war' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 19 en 21.30 uur Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, Valmont 20 uur. 'Wait until spring, Bandini' 23 uur. ZATERDAG 10 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 14, 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen, 'Honey, I shrunk the kids' 14 en 19 uur. 'Casualties of war' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Junglebook - Walt Disney 14 uur, 'Valmont' 20 uur, 'Wait until spring, Bandini' 23 uur. ZONDAG 11 MAART Alhambra I Vlissingen. 'Koko Flanel' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Honey, I shrunk the kids' 19 uur. 'Casual ties of war' 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Koko Flanel' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'When Harry met Sally' 14 en 21.30 uur. 'Wait until spring, Bandini' 19.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Walt disney's jungle- book 14 uur, 'Valmont' 20.30 uur. MAANDAG 12 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Casu alties of war' 20 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wait until spring, Bandini' 19.30 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Valmont' Bibliotheektheater Middelburg 'filmcollege IJdelheid en verlei ding in de film' 19.uur, 'Carmen' - Saura 20.30 uur. DINSDAG 13 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Casu alties of war' 20 uur. Grand theater Goes, 'Koko Fla nel' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wait until spring, Bandini' 19.30 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' 20.30 uur WOENSDAG 14 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Honey shrunk the kids' 14 uur. 'Boekenweek 90' 20 uur. Grand theater Goes, 'Oliver en Co' 14 uur, 'Koko Flanel' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wait until spring, Bandini', 19.30 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' 20.30 uur DONDERDAG 15 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Koko Flanel' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Casu alties of war' Grand theater Goes, 'Koko Flanel' 20 uur. Electro Middelburg, 'Wait un til spring, Bandini' 19.30 uur, 'When Harry met Sally' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Valmont' Ton Hofman als Ca ra me Ho en Germaine Compter a/s An- nina in Eine Nacht in Venedig. misverstanden en humor, zoals gebruikelijk eindigend in een happy-end. ZATERDAG 10 MAART Schuttershoftheater Middel burg, 'Walt Disney's jungle book' 14 uur. ZONDAG 11 MAART Alhambra II Vlissingen, 'Oliver Co' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Walt Disney's jungle book' 14 uur. Vijf Zeeuwse amateurartiesten die meestal solistisch optreden brengen op zaterdag 10 maart gezamenlijk een amusementspro gramma onder het motto 'Plat, plat, Zèêland mó plat'. Dit ge beurt vanaf 20.15 uur in De Sten- ge in Heinkenszand. Medewerking verlenen Tilly den Boer in haar creatie als Tanne uut Kwidamme, de Zeeuwse trouba dour Engel Reinhoudt, Rien de Jonge als Jilles de Puut, de Zeeuwse jodelkoningin Rinie Leendertse en de accordeonist Wim de Vos. I

de Vlissinger | 1990 | | pagina 13