Mysterie train De Piek sluit spetterend af Back to the future 2: ontmoeting met de zoon Kunstkring exposeert 21 T/M 27 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND Kerstmatinee in St. Jacobskerk KINDER BOEKEN Middelburg kiest beste film 1989 Nederlands lied van Grandpa Nick TO Kerstconcert van brassband ON DA Feest in Kasteel Batavia j Alhambra II Vlissingen, 'Theo j en Thea'14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 14 en 19 uur, 'De kas siere' 21.30 uur. Woensdag 20 december 1089 IÏÏ ig? IE? is» i© IK Lente in Middelburg op tweede kerstdag Het strijkorkest Primavera (Italiaans voor lente) treedt tweede kerstdag op in de Middelburgse Burgerzaal (in het stadhuis). Het concert begint om 20.30 uur. Primavera staat onder lei ding van Maurice Brousard. La Primavera heeft haar wortels in Asterdam, het strijkorkest werd daar in 1986 opgericht. On der leiding van Maurice Brousard groeide het orkest al snel tot een professioneel ensemble. De twin tig musici zijn allen jong, be gaafd, enthousiast en overrompelend, omschrijft een persbericht van de groep de in tenties. Datzelfde persbericht vermeldt overigens ook dat er bij elk con cert een veelbelovend solist op of een muzikant van grote naam. In Middelburg wordt alleen het strij korkest La Primavera aangekon digd. Niettemin kan worden verwacht dat de inzet van de ta lenten weer overdonderend zal zijn, net als elders. Het repertoire van La Primavera bestaat vooral uit werken van grote componisten. In Middel burg staan onder anderen Van Beethoven en Haydn op het pro gramma. Dirigent Maurice Broussard is Ita liaan. In Turijn - zijn geboortestad - studeerde hij orkest- en koordi rectie, piano en compositie. Hij di rigeerde daar ook een aantal koren en orkesten. In 1972 kwam hij naar Nederland om zich verder te bekwamen bij de leer meesters Anton Kersjes en Lucas Vis. Van 1980 tot 1985 doceerde hij aan het Hilversums Conserva torium. Het romantische repertoi re geniet zijn voorkeur. Hij wordt genoemd als de grote animator van La Primavera en het vocaal ensemble Ottovoci. Mr. Chris Rutten, eerste burger van Middelburg, opent vrijdag 22 december om 17 uur de 31e edi tie van de Kerstexpositie. Deze wordt jaarlijks ingericht door de Zeeuwse Kunstkring, de vereni ging van Zeeuwse beeldende kunstenaars. De expositie is nog tot en met 6 januari te zien. De vereniging telt 209 leden, 19 daarvan exposeren op de Kerstexpositie. In de Vlissingse St. Jacobskerk is tweede kerstdag te genieten van kerstliederen uit de Lage Landen tijdens een kerstmatinee, aan vang vier uur. Het Paul Rans En semble presenteerde deze liederen. Het ensemble bestaat uit: Paul Rans (luit), Piet Struyckers (viola da gamba), Philipe Malfeyt (luit) en Paul van Loey (blokfluit). Scene uit 'Mysterie train', de film van Jim Jarmush die deze week is te zien in Middelburg. De film speelt zich af binnen een periode van 24 uur in Memphis, waar de geest van Elvis Presley rondwaart. 'Mysterie train' en 'Blue moon' zijn twee nummers van Elvis. De film ademt een mengsel van luchtigheid en weemoed en verlangen, en al lemaal met de bekende saus van Jarmush. Het jaar 1989 wordt in het Vlis singse jongerencentrum De Piek op spetterende wijze afgesloten. Vrijdag 22 december viert de Ne derlandse bluesband Flavium er zijn verjaardag, zaterdag 23 de cember staat er een dubbelcon cert van Pigmeat en Astral Bodies op het programma. Beide concerten beginnen om 22 uur. Flavium werd in 1970 opgericht en is sindsdien eigenlijk nooit meer weg geweest. De pure blues en de enthousiaste optre dens van Flavium bezorgden de band de reputatie 'een van de beste live-acts van Nederland'.' Dat de groep het ook op plaat goed doet blijkt uit een groot aantal elpee's, waarvan de laat- Vanaf vrijdag draait in Alham bra 'Back to th future 2' met Michael J. Fox - net als in deel 1 - in de hoofdrol. In de film wordt de kijker nu eens niet een blik terug maar vooruit in de tijd gegund. Michael J. Fox (Marty in de film) vergelijkt in vraaggesprekken deel 2 als een achtbaanrit van twee uur. Daarin ontmoet hij nu zijn eigen zoon, die hij moet red den voor de ondergang. Net op tijd en met het nodige extra gas komt hij terug in zijn eigen tijd. In deze film wordt de toeschouwer geconfronteerd met allerlei futu ristische vindingen van regisseur Robert Zemeckis en producent Steven Spielberg. Overigens wordt na dit deel in ju ni volgend jaar deel 3 verwacht. Volgens de regisseur is spelen met de tijd in fims feitelijk onbe grensd. Dat belooft dus nog wat voor de toekomst. Astral Bodies. ste, '20 Years Bluespower' net uit is. ue muziek van de Astral Bodies wordt soms omschreven als een kruising tussen Abba en de Vel vet Underground. Oprichters zijn de voormalige Blue Murder- zanger Maarten van der Ploeg, gi tarist Rogier van der Ploeg en zangeres-toetseniste Ryu Tajiri. Samen met bassiste Maartje Ja- quet en drummer Noel Sies brachten zij de eerste CD 'Astral Beat' uit. Versterkt met Monique van der Vall en Martin Grooten broer is de band momenteel op Astral Beat CD Tour. In het voor programma van de Astral Bodies staat Pigmeat, een country- en folkduo dat eerder onder meer het voorprogramma van Mink de Ville verzorgde. Vorige week vrijdag was een promotieteam in de Vlissingse St. Jacobspassage om het publiek alvast op te warmen voor 'Back to the future 2' in Alhambra. Deze unieke Detorean-spottwagen trok veel bekijks. Het is dezelfde a/s wordt gebruikt in 'Back to the future'. Inzet: Michael J. Fox en Christopher Loyd, de avonturiers in 'Back to the future. FOTO EDUARD ENGEL door Jan Smeekens Een recensent van kinderboeken verkeert in een voordelige posi tie. Hij kan gerieflijk thuis winke len en (met alle geneugten bij de hand) rustig uit het enorme aan bod één mooi, geestig, span nend of anderszins bijzonder boek kiezen. Vorige week noem de ik 'De Kerstkarper van Rita van Marit "Ibrnqvist het opval lendste kerstboek van dit jaar, maar daarom voorbijgaan aan de vier prentenboeken waarmee uitgeverij De Vier Windstreken een grote groep lezers ongetwij feld veel plezier doet, is wat kortzichtig. Die fout maak ik nu goed. De gebeurtenissen in Bethlehem van 2000 jaar geleden inspireer den Gerda Marie Scheidl tot twee vriendelijke verhalen waar van de voornaamste boodschap is dat het kind in de kribbe gebo ren werd voor alle schepselen. In MIRJAMS GESCHENK onder neemt een bedoeïenfamilie de gevaarlijke reis naar Bethlehem om daar het kindje Jezus te be groeten. De kleine Mirjam had graag haar pop aan het pasgebo ren kind willen geven, maar ze mag niet mee en blijft met haar grootmoeder in de tent achter. Ook in EEN EZEL GAAT NAAR BETHLEHEM blijkt dat wie vol hardt, zijn doel bereikt. De verhalen werden geïllustreerd door respectievelijk Marcus Pfister en Bernadette, die in erg van elkaar verschillende te kenstijlen een opmerkelijke over eenkomst vertonen in hun kleurgebruik. Met wonderlijke, op zichzelf niet zulke mooie kleuren slagen ze er beiden in het beeld van een vijandige, win terse woestijn op te roepen. (Prijs f 22,50). Elenore Schmid kleedde in WORD WAKKER, ZEVENSLA PER DE KERSTMAN IS ER! het bos in een dik pak sneeuw dat met veel bruin en oranjerood ge tinte elementen genoeglijk warm aandoet. Elk jaar kijkt de ze venslaper naar de kerstman uit, en elk jaar is de natuur sterker. Ook nu zou het ongelukkige dier de kerstman gemist hebben, als een oplettende uil niet gehoord had dat de vergeetachtige eek hoorn ooit de zevenslaper be- loofde hem op tijd uit zijn i winterslaap te halen. HET BESTE MET JE, KLEINE WOLF is een herdruk van een in 1979 bij Lotus verschenen pren tenboek met tekst van Chantal I de Marolles. Hoewel het geen kerstboek is, past het verhaal i uitstekend in deze tijd van het jaar, omdat het uiteindelijke ge luk van een nietig wezen dat aanvankelijk nergens welkom is, in dit genre een populair gege ven is. De blauwige kou in de landschappen vormt een mooi contrast met de gioedvol ge schilderde taferelen binnen. (f 22,50). Nu in deze laatste dagen van het jaar veel kalenders cadeau ge daan worden is het de moeite waard navraag te doen naar FEESTVARKENS. Deze geheel in kleur en op groot formaat uitge voerde verjaardagskalender (42 x 30 cm) werd in oktober aan al le Zeeuwse basisscholen aan geboden voor (heus, 't is echt waar) f 1,00 (één gulden). Veel scholen lieten de kans hun leer lingen met iets bijzonders te ver rassen echter achteloos voorbijgaan. De kalender (met een inleiding van Joke Linders, een verhaal van Jaques Vriens en illustraties van zes Vlaamse illustratoren, zes Nederlandse kunstenaars en een wereldbe roemde Engelsman) is een uitga ve van de Werkgroep Kinderboekenweek Middelburg en kost nu f 4,95 (ook nog wei nig). 'Feestvarkens' is te koop bij boekhandel Fanoy te Mid delburg. De Middelburgse theaters maken zich weer op voor de verkiezing van de beste film van 1989. In de theaters liggen lijsten met 60 films die in de Middelburgse bios copen zijn gedraaid. Het publiek kan vijf titels opge ven. De enquete loopt tot en met 15 januari. Onder de inzenders worden tien bioscoopbonnen verloot. De vijf films met de meeste stemmen zullen in de loop van 1990 nogmaals worden vertoond. Grandpa Nick Last Sunday Ses- sionband verdiept zich zondag 24 december in het Middelburg se café Dangeroe in 'Het Neder landse Lied'. Het concert begint om 22 uur. I MIDDELBURG DONDERDAG 21 DECEMBER VRIJDAG 22 DECEMBER Roosevelt Studiecentrum (Abdij) Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam 71). In de Kelderie Wondermooie houtgravures van Dirk van Gelder. Openingstijden do. t/m za. 13.00-17.00 uur. Amrobank (Markt). Saskia Eggink, grafiek etsen. Openingstijden bank. Zeeuwsche Centrale Discotheek. (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galery Vincent, (St. Janstraat 3), werken van J. W. van Trirum, Din- gemans. Rod de Haan, J. van Tri- rum, olieverfschilderijen, aquarel len. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur, op afspraak. Stichting Beeldende Kunst Zeeland (Kuiperspoort 22). Bepper Kessler, sieraden. Project grafiektafels, 10 Zeeuwse kunstenaars. Thijs van Kimmenade, objekten en schilderij en, (vanaf 23 december). Di. t/m za. 13 tot 17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, (Kousteense- dijk 7). Zeeuwse Documentatiecen trum: Walcheren in prentbriefkaar ten, 200 ansichtkaarten. Ope ningstijden Bibliotheek. Zeeuws Kunstenaarscentrum, (Kousteensedijk 7), Walcherse ge tijden, Hendrik Kooger. Miniaturen van de flora en fauna van Walche ren. Openingstijden bibliotheek. Rabobank (Lange Geere 3), L. Vlie ger, pastels. Openingstijden Ra bobank. Galerie Montparnasse (Reigerstraat IJean Best, olieverven, di. t/m za. 14 tot 18 uur, (t/m 23 december). Zeeuws Museum (Abdij 3). Leven in een groen land, Zeeland in de Ijzer tijd, Kunst van de zolder. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Schouwburg Middelburg Miems van Citters en Tie Hof, olieverven, pastellen en beeldhouwwerken. PZEM (hoofdkantoor Poelendaelse- weg 10). José Rozemond. Ope ningstijden kantoor. Galerie Het Achterhuis (Vlasmarkt IIGilbert Kok schilderijen en mo notypes. Di. t/m za. 10.30 - 12.30 uur, 13.30 - 18.00 uur. Focus Optiek (Nieuwe Burg 9), Ba rometers openingstijden winkel. Balans 17, Frist van TH, werken op papier, schilderijen. Wo„ do. en vr. van 12 tot 1 7 uur, za. van 11 tot 16 uur. Kunsthandel De Witte Swaen-'t Zeepaardje, (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en moder ne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18.00 uur. Stadhuis (Vleeshal), Kerstexpositie Zeeuwse kunstkring. Dagelijks van 11.00 tot 1 7.00 uur. (vanaf 23 de cember) NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis, Schouwen- Duiveland, foto's. Verkeer, vervoer en communicatie. Koffieshop van Delta Expo: Synthese van traditie en engagement, Cees van Valk. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, (Duin- vlietweg 6). Globetrottersop platvoeten tentoonstelling. Tien Zeeuwen zien de natuur 3, ope ningstijden za. t/m ma. 13.30 tot 17 uur, di. t/m vr. 10 tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten. Gehele week geopend van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms. 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen'. Strandhotel (Boul. Evertsen 4). Zeeuws Planetarium, Ster renkunde.. Gevangentoren (Boulevard de Ruy- ter 1a), Jack Vreeke, expositie aquarellen. Openingstijden ma. t/m vr. 12 tot 14 uur en vanaf 17 uur. Za. en zo. vanaf 17 uur. Art-Titude, (Singel 14), Jan van Leeuwen, keramische objekten. Openingstijden van de vitrine dage lijks van 12.00 - 23.00 uur. Bezoek binnen na telefonisch afspraak. Galerie Het Achterhuis, (Vlasmarkt 11Gilbert Kok schilderijen en mo notypes. Di. t/m za. 10.30-12.30 uur, 13.30-18.00 uur. Focus Optiek, (Nieuwe Burg 9), Ba rometers, openingstijden winkel. Balans 17, Frist van Til, werken op papier, schilderijen. Wo., do. en vr. van 1 2 tot 1 7 uur, za. van 11 tot 16 uur. Kunsthandel De Witte Swaen-'t Zeepaardje. (Vlasmarkt 7-9). Per manente expositie oude- en moder ne kunst. Di. t/m za. van 9.30 tot 18.00 uur. Stadhuis, (Vleeshal), Kerstexpositie Zeeuwse kunstkring. Dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur, (vanaf 23 de cember). VEERE Stadhuis, (Markt 5), Inundatie en Bevrijding Walcheren in oor logstijd, foto's, archiefstukken, vi deofilm, voorwerpen. Ma. t/m za. van 12 tot 17 uur, (vanaf 23 de cember). VLISSINGEN Iguana, (Bellamypark 35), Levende reptielen, amfibieën en insekten. Gehele week geopend van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms. 'Prinses Planconcert Tineke Tazelaar, Minitheater, Verwerijstraat, Middelburg, 19.30 uur. Adventsconcert door Het Zeeuws Vocaal Ensemble, Her- vormde Kerk, Kapelle, 20 uur. VRIJDAG 22 DECEMBER Kerstconcert Brassband On- da. Concert- en Gehoorzaal, Middelburg, 20 uur. Jimmy Helms, Cosmo, Volta- weg 3, Vlissingen, 23 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Zanger Gorge Gilford, Disco theek Cosmo, Voltaweg 3, Vlis- singen, 23 uur. ZATERDAG 23 DECEMBER Stable Roof Jazzband, jazz. Stadsschouwburg, Middelburg, 21 uur. Pig meat en Astral bodies. Jongerencentrum De Piek, Hel lebardierstraat 11-13, Vlissin gen, 22 uur. Slagerij van Kampen, slag werkgroep, 't Beest, Beesten markt 3, Goes, 22 uur. Werkgroep "Zingen in Middel burg", zangavond m.m.v. Chr. Gem. Zangvereniging De Lofstem, Nieuwe Kerk, Middel burg, 19.30 uur. Kon. Harmonie Ons Genoe gen, kerstconcert, Ruyterzaal Britannia-Watertoren, Vlissin- gen, 19.30 uur. ZONDAG 24 DECEMBER Kerstfeest, Willem III Kazerne, Oranjestraat 8, Vlissingen, op treden van Jeugd-, dans-, zang en toneelgroepen waaronder to neelgroep Liberty, en H. Viera met zijn One Man Show, 19 uur. MAANDAG 25 DECEMBER Kerst-lnn, optreden van de Zeeuwse liedjeszanger en con ferencier Peter Dieleman, Dienstencentrum "Bachten Reede", Vredenhoflaan 42, Vlissingen, 19.30 uur. DINSDAG 26 DECEMBER Kerstmatinee Het Paul Rans Ensemble, St. Jacobskerk, Vlis singen, 16 uur. Kerstkonsert Strijkorkest La Primavera, Burgerzaal, Stad huis, Middelburg, 20.30 uur. Kerst-lnn Volksdansgroep De Klompendansers, Dienstencen trum Bachten Reede, Vredehof laan 42, Vlissingen, 14.30 uur. Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Emmerroyt Blues, optreden. Het Kasteel Van Batavia, West- kapelle, 22 uur. Zeeuwse Koorschool, kerst concert, R.K. Maria MAgdale- nakerk. Goes, 15.30 uur. WOENSDAG 27 DECEMBER X-mas Party m.m.v. Band Ten sion, Discotheek Cosmo, Volta- weg 3, Vlissingen, 21 uur. De christelijke brassband ONDA Jeugdorkest verzorgen op vrij dag 22 december een kerstcon cert in de Middelburgse Concert en Gehoorzaal. Het concert staat onder leiding van Anno Appelo en Piet Baan en begint om 20 uur. ONDA heeft geprobeerd een zeer gevarieerde avond te verzorgen voor het publiek. Daarom is Vo caal Ensemble St. Laurens uitge nodigd om mee te werken. Op het programma van de blaasen- sembles staan bekende en min der bekende kerstliederen. Bij succes wil ONDA van dit concert een jaarlijks terugkerend evene ment maken. Voor het publiek bestaat de gelegenheid om bij een aantal werken mee te zingen. fn het Kasteel van Batavia in Westkapelle speelt dinsdag 26 december om 22 uur de Vlissing se Emmeroyt Blues Bland. In het zelfde café treedt 31 december om middernacht de country en western zanger Rick Dean op. Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. Strandhotel, (Boul. Evertsen 4), Zeeuws Planetarium, Ster renkunde. Gevangentoren, (Boulevard de Ruy- ter 1a), Jack Vreeke, expositie aquarellen. Openingstijden ma. t/m vr. 12 tot 14 uur en vanaf 17 uur, za. en zo. vanaf 17 uur. Art-Titude. (Singel 14), Jan van Leeuwen, keramische objekten. Openingstijden van de vitrine dage lijks van 12.00-23.00 uur. Bezoek binnen na telefonische afspraak. Alhambra I Vlissingen, 'Backto the future' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Theo en Thea' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 19 uur, 'De Kassiere' 21.30 uur. 't Beest, Goes, 'Another Wo man' 20.30 uur. Electro Middelburg, 'De Kas siere' 14uur, 'Deavonden' 19én 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sex, lies, and videotape' 20 uur, 'Mystery Train' 22 uuf. ZA TERDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Backto the future' 14, 19 en 21.30 utir. Alhambra II Vlissingen, 'Theo en Thea' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 14 en 19 uur, 'De Kas siere' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'De Kas: siere' 14uur,'De avonden' 19en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sex, lies and videotape* 20 uur, 'Mystery Train' 22 uur. ZONDAG 24 DECEMBER - Alhambra I Vlissingen. 'Backto the future' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Th'eo en Thea' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 19 uur, 'De Kassiere' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'De kas siere' 14uur, 'Deavonden' 19en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sex, lies and videotape' 20 uur, 'Mystery Train' 22 uur. MAANDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Backto the future' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Theo en Thea' 20 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 20 uur. Electro Middelburg, 'De kas- siere' 14 uur. DINSDAG 26 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Back to the future' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Theo en Thea' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 19 uur, 'De kassiere' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'De kas siere' 14uur, 'Deavonden' 19en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sex, lies and videotape' 20 uur. WOENSDA G 27 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Back to the future' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Theo en Thea' 14,19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Ghost- busters 2' 19 uur, 'De kassiere' 21.30 uur. Electro Middelburg, 'De kas siere' 14uur, 'Deavonden' 19en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sex, lies and videotape' 20 uur, 'Mystery Train' 22 uur. DONDERDA G 28 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Backto I the future'14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'De kas siere' 14uur, 'Deavonden' 19en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Sex, lies and videotape' 20 uur, 'Mystery Train' 22 uur. VRIJDAG 22 DECEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Disneys Lady en de Vage bond' 14 uur. ZA TERDAG 23 DECEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Disneys Lady en de Vage- bond' 14 uur. ZONDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Jung- leboek' 14 uur. Grand theater Goes, 'Platvoet en z'n vriendjes' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Disneys Lady en de Vage- bond' 14 uur. DINSDAG 26 DECEMBER Grand theater Goes, 'Platvoet en z'n vriendjes' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Disneys Lady en de Vage- bond' 14 uur. WOENSDAG 27 DECEMBER Grand theater Goes, 'Platvoet en z'n vriendjes' 14 uur. Alhambra I Vlissingen, 'Jung- leboek' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Disneys Lady en de Vage- bond' 14 uur. DONDERDAG 28 DECEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Disneys Lady en de Vage bond' 14 uur.

de Vlissinger | 1989 | | pagina 11