Anderhalve eeuw fotografie in Stedelijk Museum Vlissingen Afgedankt Zijde en prepareren in Biologisch Museum De rituelen van Hoffman en De Lint Showcat maakt cd Time for the music met Up People Hl VAN CAMERA OBSCURA TOT HI-TECH-APPARATUUR Debuut voor Credit Club 11 T/M 17 MEI IN MIDDEN ZEELAND Pinksterconcert M uziekvereniging Ons Genoegen: braaf maar hard GESCHREVEN KINDER boeken Woensdag 10 mei 1989 DE FAAM DE VLISSINGER De fotografie bestaat dit jaar precies honderdvijftig jaar. Het Stedelijk Museum aan het Vlissingse Bellamypark viert dat van zaterdag 13 mei tot en met zondag 25 juni met de expositie 150 jaar fotografie. De tentoonstelling, met oude en nieuwe camera's, stereokijkers en originele foto's, was eerder te zien in Gorinchem en reist na Vlissingen door naar het Stedelijk Museum Oldenzaal, het Vestingsmuseum in Naarden en het Universiteitsmuseum van Utrecht. Hoewel Aristoteles het optisch principe voor de camera obscura al vier eeuwen voor het begin van de jaartelling beschreef en het apparaat ook in latere eeu wen door geleerden werd werd gebruikt, werd de techniek pas in de negentiende eeuw door de uitvinders Niépce, Daquerre en Talbot verder uitgewerkt. Het woord fotografie werd voor het eerst in 1839 gesignaleerd, ter wijl Niépce al in 1824 de eerste foto's maakte. Naast de ontwik kelingen in de techniek ontstond de fotografie vooral door de grote behoefte aan betaalbare portret ten. Geschilderde portretten wa ren voor de meeste mensen veel te duur. Nog voor 1900 werd de eerste handcamera geboren. Na de tweede wereldoorlog verliep de ontwikkeling razendsnel. De camera's werden steeds kleiner en efficiënter en ook de flitsfoto- grafie werd populair. De appara tuur op de expositie in Vlissingen varieert van een oude camera ob scura tot de allernieuwste exem plaren met de laatste elektronische snufjes. De bijzon dere foto's stammen eveneens uit verschillende periodes. Prepareren, hoe doe je dat? en Zie zo Zijde. Zo heten de nieuwe exposities in het Zeeuws Biolo gisch Museum in Oostkapelle. De tentoonstellingen worden vrijdag 13 mei geopend. Aan de zijdecultuur-expositie zijn allerelei activiteiten gekoppeld. Prepareren, hoe doe je dat? is een overzichtstentoonstelling van de belangrijkste aanwinsten van de laatste twee jaar. Het Biolo gisch Museum kreeg onder meer een collectie van zestig verschil lende insecten uit Zuid Europa, twee zeehonden en een uiterst zeldzame Zwartvis. Bij alle dier soorten wordt aan de hand van demonstratiepreparaten getoond hoe ze werden geprepareerd. Ook wordt aandacht besteed aan het prepareren en opzetten van vogels, de vriesdroogtechniek voor kleine gewervelde dieren, rupsen en paddestoelen en de vervaardiging van een re constructie van de Oervogel. De expostie is te zien tot en met zondag 18 juni. Replica's van van Chinese prenten, foto's, diora ma's, een historische filmopna me, levende zijderupsen en diverse soorten moerbeibomen, zijdeweefsels en kleding vormen de tentoonstelling Zie zo Zijde, die tot en met 1 oktober in het Biologisch Museum loopt. De be zoeker kan de hele cyclus van zij- devlindereitje, rups en cocon volgen. Voorbeelden van zijdever werking komen uit Europa en voor- en Oost-Azië. Aan de balie zijn een lesbrief en een info- boekje over zijde verkrijgbaar. Voor de scholen worden er werk bladen gemaakt en voor kinderen tot tien jaar is er woensdag 17 mei tussen 14 en 17 uur een zijde-doe-middag Zaterdag 27 mei kunnen volwassen zich in kasteel Westhove bekwamen in het zijdeschilderen. Overigens zijn de medewerkers van het Zeeuws Biologisch Museum op zoek naar mensen die bladeren van hun moerbeiboom af willen staan. De levende zijderupsen zijn namelijk flinke eters. Derek de Lint en Thorn Hoffman spelen de hoofdrollen in Rituelen. De film draait deze week in het Middelburgse Schuttershof theater. Het leven van de bemiddelde Inni Wintrop (Derek de Lint) wordt beheerst door de rituelen van dood, geloof en erotiek, zijn ge rommel in de kunst- en aandelen handel, zijn vrouw Zita, 'een Namibische Prinses' en zijn vrien dinnen. Op 19 oktober 1987 gaat het mis. Wintrop verliest door de beurskrach zijn hele vermogen en Zita gaat er vandoor met een Ita liaanse fotograaf.Na een mislukte zelfmoordpoging ontmoet hij Phi lip Taads (Thorn Hoffman) voor de etalage van een Oosterse kunsthandel. Taads is bezeten van de cultuur in het klassieke Japan, en dan vooral van de mystiek rond het mediatieve le ven en de rituele dood. Zijn dag indeling draait voornamelijk rond het theeceremonieel. Wanneer hij via Wintrop een echte Raku-kom in het bezit krijgt, nodigt Taads Wintrop en de kunsthandelaar Riezenkamp uit voor de inwijding van de kom. Dit ceremonieel is Philip's afscheid van het leven. Misschien moest Wintrop toch eens over zijn eigen rituelen na gaan denken. Scène uit Rituelen. x -I Een koold'ruk-foto uit 1875. Showcat. De soulband Showcat treedt vrij dag 12 mei op in De Piek in Vlis singen. Van het optreden, dat om 22 uur begint, worden opnamen gemaakt voor een cd. Showcat bestaat uit Rosie Ru binstein, Eddy Richman, Dick Watts, Abraham Tango en mister Showcat. Carla van Hoek en Jac- ky Weijermans leiden de blazers sectie Horns of Plenty, die De Zeeuwse popmuziek die za terdag 13 mei om de diverse oren in het Vlissingse jongerencen trum De Piek vliegt, komt deze keer van Dreamscape en de gloednieuwe formatie The Credit Club. Het eerste optreden begint om 22 uur. De muziek van Dreamscape is een kruising tussen rock en wa ve, de teksten tussen fantasie en realiteit. The Credit Club speelt eigen werk met invloeden uit de hedendaagse popmuziek. Hoe wel deze band al in 1987 door Martin Veen werd opgericht, staat The Credit Club nu pas voor de eerste keer op de plan ken. De band bestaat naast gita rist en zanger Martin Veen uit saxofonist Yunus Saya, bassist John Gerrits en André Scach- novski op synthesizer. In De Piek spelen Peter Veen (drums) en Af- ra Lindner (zang) als gastmuzi kanten mee. speciaal voor de opname werd ingehuurd. Organist Klaas Mulder uit Kam pen verzorgt ook dit jaar op der de Pinksterdag weer een concert op het orgel van de Nieuwe Kerk in Middelburg. Het concert op dinsdag 16 mei begint om 20 uur. Op het concertprogramma staan onder meer Preludium en Fuga in Es-dur en de aria uit Cantate no.208 Schafe können sicher weiden van J.S. Bach. Ook speelt Mulder werken van Boëllman en Reger. Het concert wordt af gesloten met een improvisatie van Ere zij aan God den Vader met aansluitend een samenzang. Muziekvereniging Ons Genoe gen, het klinkt zo braaf, maar MOG pretendeert wel de hardste band van Friesland te zijn. MOG is vrijdag 12 mei om 22 uur in het Middelburgse jongerencen trum Midgard te zien. „De tijden zijn hard en snel, daar om moet onze muziek dat ook zijn. Zo houden we de mensen een spiegel voor". MOG heeft bij die spiegel een voorkeur voor hardcore en heavy metal. Op hun laatste single Crap Rap gaan de leden van de band la Beasty Boys te keer. Het voorprogramma van MOG wordt verzorgd door de Yahamamama's uit Goes. Vanaf deze week wor den regelmatig stuk ken geplaatst in deze rubriek. Ze zijn voorna melijk afkomstig van leden van de schrij versvereniging Penne- vreugd. Het was, zo op het eerste oog, een wat trieste, nog niet zo'n heel oude man die ik tegen kwam in een groot warenhuis in de nabij gele gen stad. Ik ontmoette hem bij het ondergoed en zat wat later, op de enige vrije stoel in het restaurant, bij hem aan het tafeltje. Aan zijn gretige "Ja meneer, die stoel is vrij", meende ik te bespeuren dat hij graag kontakt wilde en na mijn kof fie en een broodje kaas bij de, met een goed Nederlands woord genoemde, self service counter, gehaald te hebben, zei hij, met z'n hoofd knikkend naar mijn konsumpties: "Dat gaat er altijd in, zoiets." Het bleek het startschot te zijn voor een gesprek met een, wat later bleek, een ex- onderwijzer, voormalig hoofd van een een-mans schooltje op een klein dorp in de buurt. Het schooltje was op gedoekt wegens het niet vol doen aan de norm van het ministerie van onderwijs. Er waren te weinig leerlingen. Met verve sprak hij over de charme van één klas met leerlingen van zes tot twaalf jaar. "Ik had het laatste jaar nog negen leerlingen, me neer, dat is nu twee jaar ge leden," zei hij, met een zucht een ouderwets vestzak horloge raadplegend. "Iedere leerling kreeg bij mij eigenlijk privéles." Zijn ogen lichtten op en hij leek minstens twin tig jaar jonger dan mijn eer ste schatting. "Bij de één begon je met schrijven te le ren en in een andere hoek van het lokaal overhoorde ik de plaatsen en rivieren van Drenthe." "Acht en veertig, meneer, dat is toch veel te jong voor een mens om niet meer te werken?" "Je komt niet meer aan de slag en dan hebben ze het over omscho len." Hij keek weer op z'n klokje. "Ik moet weg, mijn vrouw halen uit het ziekenhuis, ze is voor onderzoek, ze had een knobbeltje," meer tegen zich zelf dan tegen mij pratend. Hij groette, ik mompelde: "Sterkte ermee," en zag de wat trieste, toch niet zo'n oude man het restaurant uit- sloffen. Tjebbe van Dijk door Jan Smeekens Het tweede nummer van WAPI TI bevestigt wat al te zien was aan het aprilnummer: dit nieuwe 'maandblad voor de jeugd over dieren, planten en omgeving' doorstaat een vergelijking met de bestaande natuurtijdschriften glansrijk. Het blad ziet er goed uit, is rijk geïllustreerd met mooie kleurenfoto's en schotelt kinderen vanaf acht jaar interes sante, helder geschreven artike len voor. In het eerste nummer dus niet het obligate paardehoofd, geen schattig katje, of een speels hondje, maar gedegen informa tie in woord en beeld over ijsvo gels, de geboorte van een kui ken, tropische vruchten en groenten, flora en fauna van de Oostvaardersplassen, apen in het regenwoud en stekel baarsjes. Vaste rubrieken als de agenda (met wandelingen, tentoonstel lingen en andere op kinderen ge richte activiteiten), boeken over natuur en milieu, en suggesties voor eenvoudig uit te voeren on- derzoekjes zorgen er voor dat het niet blijft bij gemakzuchtig heel even bladeren en daarna een maand lang uitkijken naar de volgende aflevering. Kort nieuws, leuke wetenswaardig heden en een kijkvraag maken de achtenveertig bladzijden vol. Hoewel in het prachtig uitge voerde blad de illustraties het meest opvallen, leveren de teksten de grootste verrassing op. De levendige stijl en de kor te, visueel duidelijk van elkaar te onderscheiden alinea's voorko men dat zelfs moeizame lezers het spoor bijster raken, of teleur gesteld iets anders gaan doen. Een abonnement kost f 59,90 per jaar (1 T nummers), maar het tijdschrift is ook in de losse ver koop verkrijgbaar f 5,95). Wa piti is een uitgave van de Euro pese Jeugdbladen Pers BV, Maastricht in samenwerking met het IVN, Vereniging ter be vordering van het milieubesef, Amsterdam. De artikelen zijn voorzien van een SISO- codering, zodat ze gemakkelijk zijn op te nemen in het trefwoor denregister van het documenta tiecentrum op school. Wie benieuwd is riaar hoe foto grafen het toch steeds weer voor elkaar krijgen zulke schitte rende natuurfoto's te maken, moet het aprilnummer alsnog te pakken zien te krijgen. De truc waarmee de fotografe M. Baillet een ijsvogel te grazen nam is de prijs van een los nummer meer dan waard. In de reeks DE WERELD OP ZAK, de mooiste 'groeiencyclo- pedie' voor leergierige kinderen vanaf acht jaar, verschenen zes virtuoos geïllustreerde deeltjes waaronder drie met onderwer pen uit de natuur: DIEREN BOU WEN HUN EIGEN HUIS, WAL VISSEN-DE LAATSTE ZEEREU ZEN en NATUURLIJK, VERSE GROENTE EN FRUIT. De kracht van de serie zit in de tientallen kleurillustraties waar bijzonder veel aan af te kijken valt naast een zo beknopt mogelijk gehou den tekst. De wereld op zak wordt uitgege ven door Zwijsen, Tilburg. Elk van de tot nu toe verschenen 26 deeltjes kost f 10,95. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole (Weststraat 18). Reiny Zondag en Marian Gerards, olieverfschilderijen. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum (Abdij) Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Rosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Het Holografie Museum (Gorststraat 36). Ma. t/m zo. van 10.30 tot 18 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Jan van Leeuwen, structures of desire. Di. t/m za. van 13.00 tot 17.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Hal begane grond: 300 jaar betrekkingen met Japan, Foto's over Japan haiku teksten van dhr. J. Mol. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Jeroen van Westen, Kunstenaarsboeken, (t/m 1 5 mei) Peter de Jong, beeldhou werstentoonstelling. (vanaf 1 5 mei) Marcel Lucien Robbe. Openingstij den Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Zeeuwse mes heften en andere snijwerken. Ope ningstijden van de Bibliotheek. Zeeuws Museum (Abdij 3). Vormen in Glas, hedendaagse Nederlandse glaskunst. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. (vanaf 13 mei). Centrum Nieuwe Muziek (Klove niersdoelen). Kunstlicht. Di. t/m za. van 19 tot 22 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam). Een overzicht in 't geboortehuis. Do., vr. en za. van 11 tot 17 uur. Atelier Niesis Wolters-van Bemmel (Schouwburg, Molenwater 99). Poppenexpositie, 1 5 mei van 10.30 tot 16.30 uur. NV PZEM-Galerie (Poelendaelesin- gel 10). Hans Verhagen, Panta Rei. Alles Stroomt, schilderijen. Zeeuwsche Centrale Discotheek (Langeviele 82). Joke F/oresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Galerie Basket (Schuitvlotstraat 32). Philip Akkerman, zelfportret ten. Wo. t/m za. van 13 tot 17 uur. (vanaf 13 mei). De Vleeshal (Markt). Jan van Munster, 12e warmte installatie. Di. t/m za. van 11 tot 17 uur, zo. van 13 tot 17 uur. (vanaf 12 mei). Rabobank (Hal van hoofdkantoor). mevr. C.H.B. van den Berge, olie verfschilderijen. Tijdens ope- ningstijden van de bank. OOSTKAPELLE Zeeuws biologisch museum (Duin- vlietweg 6). PreparerenHoe doe je dat?, tentoonstelling (aan de hand van demonstratiepreparaten) over het prepareren van dieren. Zie Zo Zijde, biologische en cultuur historische aspecten van zijde. (vanaf 13 mei). NEELTJEJANS Ir. J.W. Topshuis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. VEERE De Schotse Huizen (Kaai 27). Ber- nadette Ash, schilderijen Op de Scheeps- en Visserijzolder: R. Struys. halfmodellen van schepen. Ma. van 13 tot 17 uur. di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Grote Kerk 150jaar Westerschelde, Levensader in de Delta, Een ge meen Erfgoed Essex en de Neder landen door de Eeuwen. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/m za. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot mr 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toe ristische promotie, met als thema 'het geven van een beeld van Zee land als vakantieland voor iedereen. Art-Titude (Singel 14-16). Eric Brandts, skulptuur De Baas. Dage lijks van 12.00 tot 24.00 uur. Stedelijk Museum (Bellamypark 19). 150 jaar Fotografie. Ma. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. en zo. van 13 tot 17 uur (vanaf 13 mei). ZOUTELANDE DONDERDAG 11 ME! Jazzfestival Middelburg ope ning door Salt Lake Jazz Band, the Original Jawari Halhepic and Rototon SJB, 20 uur, vanaf 21 uur tal van optredens in de Muziektent op de Dam, Mid delburg. Theaterproduktie Verwarrin gen, Ad Hoe Produkties, Mini- theater, Verwerijstraat, Middel- burg, 20 uur. VRIJDAG 12 MEI Cabaret Zak As met De Na tionaal Kampioen, De Prins van Oranje, Goes, 20 uur. De Meeuw door de Blauwe Maandag Compagnie, Stads schouwburg, Middelburg, 20.30 uur. Theaterproduktie Verwarrin gen, Ad Hoe Produkties, Mini- theater, Verwerijstraat, Middel burg, 20 uur. Jazzfestival, tal van optre dens in de tent op het Dam plein, vanaf 16 uur, tot 18 uur en van 21 uur tot 02.00 uur. Kroegentocht in tal van ca- feé in Middelburg, vanaf 21 uur. Jamsessie, Jongerencentrum De Piek, Hellebardierstraat, Vlissingen 14 uur. Showcat, soulmuziek, Jonge rencentrum De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. ZATERDAG 13 ME! Hotel-Rest. De Distel Ingrid Walpot Renard. Tijdens openingstijden. Theaterproduktie Verwarrin gen, Ad Hoe Produkties, Mini- theater, Verwerijstraat, Middel burg, 20 uur. Jazzfestival: Streetparades in de binnenstad van 13 tot 17 uur. Middelburg, optreden in de tent op het Damplein van 14 tot 18.15 uur en van 21 tot 02.00 uur. Dreamscape, rock en wave en The Credit Club, popmuziek. Jongerencentrum De Piek, Hel lebardierstraat 11-13, Vlissin- gen, 22 uur. ZONDAG 14 ME! Muziekvereniging Ons Genoe gen, hardcore, voorprogramma Yahamamama's, hardcore. Jongerencentrum Midgard, Kui perspoort 12, Middelburg, 22 uur. MAANDAG 15 ME! Miles Browning Band, blues/ rock music. Café Evert, Boule vard, Vlissingen, 16 uur. Het Zeeuws Koperkwartet en organist Henk van Putten, pinksterconcert, Nederlandse Hervormde Kerk, Kapelle, 20 uur. DINSDAG 16 MEI Jamsessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. Organist Klaas J. Mulder, or gelconcert, Nieuwe Kerk, Mid delburg, 20 uur. Up With People, show Time for the music. Zeelandhallen, Goes. 20 uur. mmm. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater, Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, tel. 01100-28142. Dinsdag 16 mei is het in Goes Ti me for the Music. De internatio nale studentengroep Up with People verzorgt dan vanaf 20 uur een wervelende show in de Zee landhallen. Een show met veel zang, dans, muziek, clowns en acrobatiek. Up with People bestaat uit hon derd jongeren tussen de achttien en vijfentwintig jaar. De niet- commerciële groep brengt een educatief programma dat niet aan politiek of religie is gebon den. Sinds de oprichting in 1968 reisden tienduizenden studenten mee. In Time for the Music brengt Up with People een inter nationaal programma, variërend van een Japanse popsong tot de Italiaanse Tarantella en van een gymnastieknummer uit Scandi- navië tot kritische liedjes over mi lieuvervuiling en rassenstrijd. DONDERDAG 11 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Ac cused' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Rituelen' 20.30 uur. VRIJDAG 12 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Ac cused' 19 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rituelen' 20 uur, 'Missis sippi Burning' 22 uur. Bibliotheektheater Middel- burg, 'The Bear' 20.30 uur. ZATERDAG 13 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 19, 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The na ked gun' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Ac cused' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rituelen' 20 uur, 'Missis sippi Burning' 22 uur. Bibliotheektheater Middel- burg, 'The Bear' 20.30 uur. ZONDAG 14 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 14 uur, 'The Accused' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Rituelen' 20 uur, 'Missis- sippi Burning' 22 uur. MAANDAG 15 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The na ked gun' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 14 uur, 'The Accused' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Rituelen' 20.30 uur. DINSDAG 16 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man', 20 uur. Grand Theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Ac cused' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Rituelen' 20.30 uur. WOENSDAG 17 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Ac cused' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'Rituelen' 20.30 uur. ZATERDAG 13 MEI Grand theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst- en vliegwerk' 14 uur. ZONDAG 14 ME! Alhambra II Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur. MAANDAG 15 ME! Alhambra II Vlissingen, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Grand theater Goes, 'Lady en de Vagebond' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur. DINSDAG 16 ME! Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur. WOENSDAG 17 MEI Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur. Een gedeelte uit Time for the Music.

de Vlissinger | 1989 | | pagina 7