Groep Papillon: chronisch gebrek aan zingende mannen Top-brassband in Middelburg Kruit zet kindergedachten en gevoelens op papier Honderden poppen op Middelburgse beurs Culturele overstroming van Japan De Baas bij Art-Titude Bijzonder (jazz)concert met Amerikaanse topper Poppen tentoonstelling Dubbelconcert Beekman en Van Belzen GELEZEN 27 APRIL T/M 3 MEI IN MIDDEN ZEELAND Proeftijd Zeeuwse formatie in M'burg café i NIEUWE DICHTBUNDEL VOOR JONGE MENSEN KINDER BOEKEN Zang en mode op scholengemeenschap Woensdag 26 april 1989 DE FAAM - DE VLISSINGER mmm „Wat een mannen", denken ze soms wel eens bij optredens van andere koren. Maar ja, dat zijn dan ook pure mannenko ren, waarbij de heren alleen maar stil hoeven te staan en uit een boekje te zingen. Dat is bij de leden van het Middelburgse operettegezelschap Groep Papillon wel anders. Die moeten uit het hoofd zingen, dansen én acteren. Mannen hebben daar kennelijk moeite mee. Want de verhouding bij Groep Papillon is vijftien vrouwen op zeven mannen. „Wij hebben een chronisch tekort aan mannen", geeft secretaresse en sopraan Janny de Hooge toe. „Aan bassen, maar vooral aan te noren". De kostuums en het ac teren vormen een hoge drempel, vermoedt ze. „Maar ze steken het Japans bloemschikken, Japanse liedjes, Japanse haiku, Japanse calligrafie, Japanse foto's en Ja panse aquarellen... De Zeeuwse Bibliotheek aan de Middelburgse Kousteensedijk staat zaterdag 6 mei helemaal in het teken van- Japan. De culturele manifestatie, een initiatief van de Zeeuwse Haiku Kern, begint om 10.30 uur en loopt door tot 15.30 uur. Dat Marie-Cécile Moerdijk ook een Japans repertoire heeft, laat ze in Middelburg horen. Jules de Corte vertolkt zijn eigen versie op haiku, een in het land der rijzende zon uiterst populaire versvorm. Wanda Reumer verzorgt een in leiding over dit begrip. Ook reikt zij de prijzen uit van de haiku wedstrijd die de Haiku Kern on der scholieren uitschreef. De zangeres J. Takahashi zingt niet alleen een aantal typisch Japan- je liedjes, maar geeft ook een de monstratie bloemschikken. Ook de Japanse calligrafe Emico Strisenau-Kannan, kunstenares Jeane van Rijckevorsel en foto graaf Jan Mol tonen hun werk. De toegang tot de culturele mani festatie is gratis. ook op tijdgebrek door hun werk". Groep Papillon is het eni ge musical- en operettegezel schap op Walcheren. Difr jaar verzorgde de groep drie Weense avonden. „Alles bij elkaar hebben we zo'n duizend man aan beta lend publiek getrokken", vertelt Janny de Hooge. „Dat zegt toch wel wat over de kwaliteit van de groep". Voor die kwaliteit wordt hard ge werkt. De wekelijkse repetities nemen twee en een half uur in beslag en worden een paar maanden voor de optredens uit gebreid tot twee keer per week. Daarnaast hebben de leden elke week huiswerk, want het reper toire moet uit het hoofd worden gezongen. „Je hoeft niet per sé noten te kunnen lezen, maar een muzikaliteit en een beetje talen kennis is wel makkelijk". Een maal in het koor opgenomen, geldt voor beide partijen een proeftijd van drie maanden. „Het Callboys (rythm and blues) spe len zaterdag 29 april in café Dan- geroe in Middelburg. Deze Zeeuwse formatie speelt zowel covers als eigen werk. Spelen in een café - zeggen ze - vinden ze leuker dan musiceren op de grote concertpodia. Het concert begint om 15 uur. Op 30 april - een dag later - is er een sessieband in dit Middel burgse etablissement. Groep Papillon tijdens een voorstelling. De oeroude volkskunst van het poppenmaken was jaren lang 'uit'. Dat het nu al weer jaren lang 'in' is, wordt tweede Pinksterdag (maandag 15 mei) duidelijk in de Middelburgse Stadsschouwburg. Daar wordt dan van 10.30 tot 16.30 uur een grote Poppen- beurs gehouden. Het accent van de beurs ligt op zelf maken en ontwerpen van poppen. Er zijn zo'n vijfendertig bekende en minder bekende pop- penmaaksters uit het hele land aanwezig, die samen honderden exemplaren - van karakterpop tot kinderpop en van marionet tot fantasiepop - tonen. Eén van de laatsten der poppendoktoren de monstreert hoe hij ze repareert en taxeert an^jeke poppen. Daar naast zijn er op de beurs ook poppenhuizen, miniaturen én ted dyberen te zien. Te zien op de beurs. gaat niet alleen om de aanleg, het moet ook met de rest van de groep klikken. Bij Papillon zingen is méér dan zo maar een avondje naar het koor gaan". Het gebrek aan mannen komt de stemverhouding uiteraard niet ten goede. Momenteel redt de groep het nog net, maar in bij het twintigjarig jubileum in 1991 wil Papillon voor de derde keer een complete operette op de planken zetten. En daar zijn toch echt meer mannen voor nodig. „Ik hoop dat ze zich aanmelden", verzucht Janny de Hooge. „Het is wel hard werken, maar dat is het waard. De grime, het décor, het publiek, de muziek, die hele sfeer... Optreden is even ontsnap pen aan de grauwe werkelijkheid. Poppen van Angela Rijken wor den nog tot en met 7 mei ge toond op het adres St. Janstraat 26 in Middelburg. Er worden 22 poppen getoond, allemaal karak terfiguren uit sprookjes. Ze zijn gemaakt van natuurlijk materiaal. Dagelijks is deze tentoonstelling te bezichtigen van 14 tot 17 uur, behalve maandag. De Leyland-Daf Band. Liefheb bers zullen de naam ongetwijfeld kennen, want deze groep hoort in Engeland bij de top van de brassbands. Onder leiding van Ri chard Evans verzorgt de band woensdag 3 mei een gevarieerd concert in de Middelburgse Concert- en Gehoorzaal. De aan vang is om 20 uur. De band begon in 1946 als de Leyland Motors Band. In 1978 vond de sponsor het hoog tijd voor een imageverandering. Dat werkte kennelijk, want de band, die inmiddels Leyland Vehicles heette, won in korte tijd zo onge veer alles wat er maar in het En gelse brass-land te winnen viel. Zo werd de groep in 1980 en 1985 BBC Band of the Year. Sinds de fusie met de Nederland se Daf Trucks bv noemt de groep zich Leyland-Daf Brassband en werden er toernees gemaakt door landen als Japan, Neder land, België, Italië en Zwitserland. Momenteel maakt de groep, die als entertainment-band ook hoog scoort, een Beneluxtoernee. Van het concert in Middelburg maakt de KRO opnamen. Alan Wycherley, sopraan cornet en Philp McCann, prin cipal cornet en tweede dirigent van de Leyland-Daf Brassband. Eric Brandts exposeert tot en met zaterdag 20 mei zijn sculp tuur De Baas in Galerie Art-Titude aan de Vlissingse Singel. Deze bijzondere sculptuur, bij daglicht transparant en 's avonds gehuld in een 'geheimzinnig' licht, is van 12 tot 24 uur te be zichtigen. Organist Bram Beekman en het Koperensemble Paul van Belzen openen vrijdag 28 april het con certseizoen van de Orgelcommis sie Vlissingen. Het concert begint om 20 uur in de Vlissingse Sint Jacobskerk. Het Koperensemble speelt onder meer de Drie Intrada's van J. Pe- zel en Allegro van J.G. Walther. Bram Beekman laat werken als Impromptu van L. Vierne en Herr Jesu Christ, dich zu uns wend van J.S. Bach horen. Het Koper ensemble en Beekman sluiten het concert gezamenlijk af met het Concerto voor orgel en ko perblazers van A. de Klerk. In de poëziereeks De Zonnewij zer verschijnen regelmatig ge dichtenbundels voor kinderen. Boekjes die bedoeld zijn voor jongeren, die zich te groot voe len voor 'kinderversjes' en te jong voor 'grote mensen gedich ten'. Recentelijk verscheen in deze serie de dertiende bundel, die een geheel Zeeuwse uitgave mag worden genoemd. In dit boekje getiteld 'Als een film in je hoofd', zijn de gedichtjes afkom stig van Johanna Kruit uit Big- gekerke, bekend door haar poëziebundels voor volwasse nen. De vermaarde kinderboe kenschrijver Wim Hofman, ook woonachtig in Zeeland, verzorg de de illustraties bij dit dicht werkje waarvan het eerste exemplaar vorige week in de Zeeuwse bibliotheek door de uitgever aan auteur en illustrator werd aangeboden. Gedichten schrijven voor kinde ren is geen geringe opgave. Ter wijl de volwassen lezer nog wel kan genieten van poëzie die door het samenspel van woor den als mooi wordt ervaren, ook al begrijpt men niets van de in houd, bij kinderen ligt dat an ders. Kinderen willen rechtstreeks worden aangespro ken op wat zij voelen en denken, in duidelijke taal en zonder te veel ophef van woorden. De on derwerpen moeten passen in de wereld waarin zij leven en wei nig volwassen dichters verstaan de kunst die wereld in simpele woorden te vatten. Johanna Kruit verstaat die kunst. Over onderwerpen als dood gaan, je opa en oma, vakantie of verliefd zijn maakt de dichteres een mo mentopname, of liever een filmpje zoals zij het zelf noemt. Korte filmpjes over vroeger en nu, over vrolijke en verdrietige dingen, die in je hoofd blijven zitten als herinneringen voor la ter. Veel kinderen zullen deze filmpjes in woorden herkennen, zoals het volgende over Vaders: Knuffelen gaat niet zo goed/ Ze roepen hé joh, je weet het hè,/ en lezen de krant./ Over de rand kijken ze mee/ hoe je je huis werk doet/ of niet. Je staat versteld van/ wat ze weten over de wereld./ Meer dan van jou bijvoorbeeld./ Va ders zijn zo. Ze laten niets mer ken/ tot er iets is./ Dan leer je ze kennen als moeders. De fijnzinnige pentekeningen van Wim Hofman, die hiermee voor het eerst een kinderboek van een andere auteur il lustreert, maken dit boekje af. 'Als een film in je hoofd', uitgege ven door Uitgeversmaatschappij Holland in Haarlem, is in de boek handel verkrijgbaar voor f9,90 Valerie Schepers. En persoonlijk vind ik het erg leuk om mensen een plezierige avond te bezorgen". Zanglustige heren kunnen con tact opnemen met Janny de Hooge, 01180-26320, of een kijkje nemen op de repetities, die elke dinsdag van 20 tot 22.30 uur in het Jacob Roggeveenhuis aan de Middelburgse Noordsingel worden gehouden. door Jan Smeekens Jarenlang "rechtsaf" naar school moeten maar "linksaf" willen, is bij sommigen de bron van veel nare bijverschijnselen. Alleen al daarom zal DE JON GEN DIE ALTIJD TE LAAT KWAM voor kinderen die zich vijf dagen per week machteloos overgeleverd voelen aan boos aardige onderdrukkers, zó be vrijdend werken dat ze voor dit prentenboek van John Burning- ham juichend van hun stoel opstaan. Elke keer dat Bastiaan Boeze- man op weg gaat om wijzer te worden, overkomt hem iets vreemds waardoor hij ook nog eens te laat op school komt. Ge laten ondergaat het bedeesde ventje de onredelijke, overdre ven en steeds verbetener wor dende reactie van zijn onderwij zer. Tot Bastiaan besluit dat het mooi geweest is. Nergens in het boek valt ook maar iets van emotie bij Basti aan te bespeuren, maar het kan niet anders of jonge lezers zullen bewonderend en met een dui velse grijns van voldoening op het gezicht genieten van de ma nier waarop hij zijn kwelgeest tenslotte lik op stuk geeft. En voor aandachtige kijkers wordt op de laatste bladzijde duidelijk dat Bastiaan tegen de verdruk king in zichzelf gebleven is. Het door Martine Schaap ver taalde en door Van Holkema Warendorf zeer verzorgd uitge geven boek behoort tot de wei nige prentenboeken waarvan de tekst (zonder één woord te veel) niet onderdoet voor de prachtige illustraties (die meer tonen dan ze op het eerste gezicht laten zien). In dat waardevolle stapeltje hoort ook het beeldschone DE SCHILDER EN DE WILDE ZWA NEN thuis. Het diepzinnige ver haal van Claude Clément over de schilder Teiji, die op het top punt van zijn roem ervaart dat het in het leven om belangrijker zaken gaat dan rijkdom en popu lariteit, is dankzij de betoveren de illustraties van Frédéric Clé ment een mooi voorbeeld van wat Annie M.G. Schmidt destijds bedoelde met 'De weg naar 't Stedelijk Museum begint bij de prentenboeken. 'De uiterst fijn gepenseelde, ijle landschap pen waarin zich zo veel drome rigs afspeelt dat je er uren naar kunt kijken, zullen vooral weer klank vinden bij kinderen van ne gen tot twaalf jaar en bij vol wassenen. De jongen die altijd te laat kwam door John Burningham. Uitgeve rij Van Holkema Warendorf, Houten. Prijs f 19,90 leeftijd vanaf 6 jaar. De schilder en de wilde zwanen door Claude Clément met il lustraties van Frédéric Clément. Vertaling Rupena. Uitgeverij Al- tamira, Hillegom. BURGH-HAAMSTEDE De Bewaerschole (Weststraat 18). 75 jaar Christelijk onderwijs in Haamstede, foto's, schriften, boek jes van oud-leerlingen. Ma. t/m za. van 13.30 tot 16.30 uur. (t/m 29 april). MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Het holografie Museum (Gortstraat 36). Ma. t/m zo. van 10.30 tot 18 uur. Rabobank (hal, hoofdkantoor). Hans Notenboom, aquarellen. Ope ningstijden bank. (t/m 28 april). Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Jan van Leeuwen, structures of desire. Di. t/m za. van 13.00 tot 1 7.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense dijk 7). Hal begane grond: de kultu- rele functie van de Zeeuwse Biblio theek (t/m 1 mei) 300 jaar betrek kingen met Japan, (vanaf 1 mei) Fo to's over Japan haiku teksten van dhr. J. Mol (vanaf 3 mei). Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk. 7). Marja Hooft, keramiektentoonstellingDaniëlle Janssen, textiel. Jeroen van Wes ten, Kunstenaarsboeken. Ope ningstijden Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Zeeuwse mes heften en andere snijwerken. Ope ningstijden van de Bibliotheek. Zeeuws Museum (Abdij 3). Een keuze uit de aanwinsten 1988. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Centrum Nieuwe Muziek (Klove niersdoelen). Kunstlicht. Di. t/m za. van 19 tot 22 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam). Een overzicht in 't geboortehuis. Do., vr. en za. van 11 tot 1 7 uur. Balans 17 Elsa West/and en Chic- que Robert. Wo., do. en vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Galerie B. Witte (Vlasmarkt 11Re- gi van Driel, tekeningen, gouaches, olie- en acryl-verfschilderijen. Di. tot za. van 10.15 tot 12.30 en van 13.30 tot 18 uur. (t/m 29 april). Stadsschouwburg (café restaurant). Marijke Folkertsma en Peter Jansen, foto's. Dagelijks van 10 tot 22 uur, behalve op zondag. NV PZEM-Galerie (Poelendaelesin- gel 10). Hans Verhagen, Panta Rei, Alles Stroomt, schilderijen. Zeeuwsche Centrale Discotheek (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Poppententoonstelling (St. Janstraat 26). Angela Rijken. Dage lijks van 14 tot 17 uur, behalve op maandag. NEELT JE JA NS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. VEERE De Schotse Huizen (Kaai 27). Ber- nadette Ash, schilderijen. Op de Scheeps- en Visserijzolder: R. Struys, halfmodellen van schepen. Ma. van 13 tot 17 uur, di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Grote Kerk 150 jaar Westerschelde, Levensader in de Delta, Een ge meen Erfgoed - Essex en de Neder landen door de Eeuwen. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/m za. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms. 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. Galerie Bellamy 19 (Bellamypark 19). Adri de Fluiter. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 17 uur. Cafe Soif (Bellamypark 14). Guus van der Braak, Erik Brandts, Cor van Dixshoorn, Guido Eckhardt, Barbara Jean, Lex de Meester, Bob Pingen, Kees Roovers, Ed Quite. Art-Titude (Singel 14-16). Eric Brandts, skulptuur De Baas. Dage- lijks van 12.00 tot 24.00 uur. ZOUTELANDE Hotel Rest. De Distel Ingrid Walpot Renard. Tijdens openingstijden. DONDERDAG 27 APRIL Het Orlando Kwartet, John Harding (viool), Heinz Oberdor- fer (viool), Ferdinand Erblich (altviool), Stefan Metz (cello), Concertzaal, Middelburg, 20 uur. VRIJDAG 28 APRIL The Boozebrothers, Bar Ame rican, Middelburg, 21 uur. Middelburgs Minitheater speelt Bedkwartet, Verwe- rijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Orgelconcert Bram Beekman en het Zeeuws Koperkwintet, St. Jacobskerk, Vlissingen, 20 uur. Jamsessie. De Piek, Hellebar- dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Circus Bassie Adriaan, Hof van Tange, Middelburg, 16.15 uur. Jazzconcert, Spike Robinson en Ellyn Rucker Kwartet, The Flying Dutchman, Vlissingen, 21 uur. Personeelsvereniging van de St. Streekziekenhuis Walche ren, 'De Italiaanse meester hand', Schouwburg, Middel burg, 20 uur. Zang- en Mode-avond, onder- bouwleerlingen. Stedelijke Scholengemeenschap Middel burg, Sr. W. Churchillaan 8, Middelburg. ZATERDAG 29 APRIL Circus Bassie Adriaan, Ter rein Hof van Tange, Middel burg, 14 uur. Kindercircus Elleboog, (kinde ren vanaf 4 jaar), de Prins van Oranje, Goes, 15 uur. Centrum Nieuwe Muziek, vijf jaar. Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30, Middelburg, 21 uur. Daniel Sahuleka Band, De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Koninginnebal m.m.v. Broad way, De Lammerenburcht, Zuidbeekseweg, Vlissingen, 20.30 uur. Leo's Kindersjoo voor de jeugd van 0-4 jr.. Wijkcentrum Open Hof, Vlissingen, 10 uur. The original Jawari Haihepic Rototon Streetparade Jazz band. Allasio, Zusterstraat, Middelburg, 21.30 uur. The Callboys, Rhythm Blues, rock roll. Café Dange- roe, Vlasmarkt, Middelburg, 15 uur. ZONDAG 30 APRIL Jamsession, Café Dangeroe, Vlasmarkt Middelburg, 16.30 uur. Artiestencafé, Minitheater, Verwerijstraat, Middelburg, 20 uur. Dangeroe's Sessieband, Dan- geroe's sessieband met konink lijke gastoptredens, Vlasmarkt, Middelburg, 16.30 uur. DINSDAG 2 ME! Jamsessie, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 3 ME! Top Brassband Lelyland DAF, Concert en Gehoorzaal, Sin gelstraat 13, Middelburg, 20 uur. Kindertheater Watte 'De Rode Prinses, Het Zuiderbaken, M. de la Palmastraat, Middelburg, 14.30 uur. (voor kinderen van 7 tot 12 jaar). De leerlingen van de onderbouw van de Stedelijke Scholenge meenschap Middelburg presen teren vrijdag 28 april een grote zang- en mode-avond. Zes zan gers en zangeressen laten hun zangkunst horen. Ze zijn geselec teerd tijdens een voorronde waarvoor 42 deelnemers in schreven. Na de pauze verzorgen de leerlingen een modepre sentatie. Een heel bijzonder concert. Al thans zo wordt het optreden van de Amerikanen Spike Robinson en Ellyn Rucker aangekondigd aanstaande vrijdag (28 april) in de Flying Dutchman in Vlissin gen. „Een verrassing zo vlak voor het Jazzfestival in Middelburg". In de Amerikaanse jazzwereld is het tweetal - Robinson (tenorsax) en Rucker (piano) - geen onbe kende. Robinson heeft al tien Ip's achter zijn naam staan waarbij hij werd omringd door bekende mu zikanten. Tijdens zijn toernee door Europa begeleidt streekge- note Ellyn Rucker hem. Verder zijn Roger Vanderhaverbeke (bas) en Freddy Rottier (slagwerk) in de Flying Dutchman om de Ame rikanen te begeleiden. Het con cert begint om 21 uur. Alhambra theater, Coosje Busken'straat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater, Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, tel. 01100-28142. DONDERDAG 27 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 19 uur, 'Working Girl' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20.30 uur. VRIJDAG 28 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 19 uur, 'Working Girl' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20 en 22.30 uur. ZATERDAG 29 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 19, 21.30 en 23.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur, 'My stepmother is an alien' 23.30 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 14 en 19 uur, 'Working Girl' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20 en 22.30 uur. Openlucht voorstelling Dam plein, 'The Blues Brothers' 22 uur. ZONDAG 30 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 14 en 19 uur, 'Working Girl' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20.30 uur. MAANDAG 1 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20.30 uur. DINSDAG 2 MEI Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man', 20 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20.30 uur. WOENSDAG 3 ME! Alhambra I Vlissingen, 'Twins' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Grand theater Goes, 'The na ked gun' 20 uur. Electro Middelburg, 'The Bear' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Mississippi Burning' 20.30 uur. ZATERDAG 29 APRIL Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst- en vliegwerk' 14 uur. ZONDAG 30 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur. WOENSDAG 3 ME! Schuttershoftheater Middel burg, 'Kunst en vliegwerk' 14 uur.

de Vlissinger | 1989 | | pagina 11