Vroeger was dat niet zo op school Première Working Girl in Electro Pianorecital van Marianne de Boer I mmm Kijk ginder... de laatste vlinder Amerikaanse toppianist versterkt Zeeuws orkest Open dag van Muziekschool Rollenspel voor Kamer 5 13 T/M 19 APRIL IN MIDDEN ZEELAND CURSUS CUL TURELE EDUCA TIE TO ALARMBOEK VAN NATUURFONDS GELEZEN KINDER BOEKEN DE FAAM DE VLISSINGER Woensdag 12 april 1989 lïï lïï lEf "We zijn onder andere naar een dansvoorstelling geweest, heel modern", vertelt Reina. "Eerst kon ik er geen touw aan vastk nopen. Toen hebben we er sa men over gepraat. De één zegt dit, de ander vult het aan en zo kom je tot een geheel. Achteraf bleken we er samen heel veel in te zien". Dus kunst is iets waar je moeite voor moet doen? "Ja natuurlijk", reageert Bep, "Dat' is toch met alles zo? Als je iets wilt, moet je er toch wat van af weten? Toen ik op school zat leerde je niets over kunst. Te- Wie vanavond eens iets anders wil kan terecht bij de Stich ting Basiseducatie in Vlissingen. Daar begint om 19.30 uur een cursus culturele educatie. Bep Eckardt, Reina Brummel- mans en Maddy Kerkhof zijn deelneemsters aan de vorige cursus én niet meer te stuiten. Kunst en cultuur hebben hen stevig te pakken. genwoordig is dat heel wat be ter. Als je ziet met wat voor leu ke dingen mijn dochter soms thuiskomt... Ik had best belang stelling voor kunst. Het is een manier om je geest te verbre den. Maar in praktijk komt het er niet zo van. Ik heb wel eens een serie boeken besteld over be roemde schilders. Kwam er dan met de post weer zo'n boek bin nen dan keek ik er wel in. Maar iemand als Picasso interesseer de me helemaal niet, vond het maar een rommeltje. Sinds de cursus kijk ik ook in de boeken die ik eerst dichtliet en haal ik er steeds meer uit". De cursus gaat dus over alle kunstvormen. Maddy: "Behalve met beeldende kunst en dans, hebben we ons ook bezig ge houden met toneel, muziek, lite ratuur en film. In korte tijd zie je overeenkomsten tussen die kunstvormen. Op hun eigen ma nier beelden ze allemaal iets uit. Wat er nu gemaakt wordt is toch weer een vervolg op wat ze vroeger deden. Iedere keer groeit het verder. In de cursus krijg je een andere manier van kijken, lezen en luisteren". Rei na beaamt dat: "De uitleg die je van Yola en Nico - de cursusleiders- krijgt, maakt dat je bewuster gaat luisteren. Laatst kon ik niet slapen. Ik zet te de radio aan en hoorde er een prachtige symfonie. Ik heb ge boeid liggen luisteren en na af loop de naam ervan opgeschre ven. Vroeger zette ik klassieke muziek vaak af. Door die cursus draai ik de knop niet vaak meer om". De tien cursisten - negen vrou- De drie hoofdrolspelers uit wen, één man - hebben niet al- Workinq Girl. Ieen 9ePraat en geluisterd. Ze bezochten voorstellingen en een Tess McGill heeft hersens. En lef. museum en er is zelfs geknipt en Maar, helaas, de verkeerde kle- geplakt. Bep: "We hebben na ding en het verkeerde accent. Een carrièrevrouw zal ze nooit worden. Totdat ze als secretares se bij Katharine Parker in dienst komt. Dan ziet ze haar kans schoon. Working Girl, met Mela- nie Griffith, Sigourney Weaver en Harrison Ford beleeft een Neder landse première in het Middel burgse Electro. Katharine steelt een idee van Tess. Tess pikt, terwijl Katharine ziek is, haar vriendje en zakenad- viseur Jack Trainer in. Overigens zonder te weten wie Trainer is. Samen met Jack, die ook weer niet weet wie Tess is, werkt ze haar eigen idee verder uit. En dat gaat allemaal goed. Totdat Katha rine zich onverwachts stukken beter voelt. Working Girl werd beloond met een Oscar voor de beste titelsong en ontving vier Golden Globes. Reina van Brummelen, Bep Eckardt en Maddy Kerkhof hebben de smaak te pakken. een uitleg van Yola twee aan twee afbeeldingen gezocht die volgens ons pasten bij een be paald muziekstuk dat we te ho ren kregen. Daardoor werd je je meer bewust van wat je ervan vond en erbij voelde. En in de bi bliotheek hebben we van alles opgezocht over stijlen en stro mingen. Later deden we daar dan weer verslag van". "Zo leer je ook je eigen mening verwoor den", vult Maddy aan. Zij ver volgt: "Nu de belangstelling ge wekt is hoop ik dat er een ver- volq komt". Volgens Yola Heijnemans van de Stichting Basiseducatie is dat wel de bedoeling: "De cursus die op woensdag 12 april begint is een introductiecursus. In sep tember willen we starten met een basiscursus van 20 avonden". Wie zich nog niet heeft opgege ven, maar alsnog aan de nieuwe introductiecursus wil meedoen, kan bellen of gewoon om 19.30 uur binnenlopen bij de Stichting Basiseducatie, Julianalaan 13 in Vlissingen. If IliÈÊÊtL. A De Zeeuwse Muziekschool houdt zaterdag 15 april een open dag. Van 9.30 tot 12.30 uur kan ie dereen die daar zin in heeft ken nis maken met de opleidingen, cursussen en samenspel mogelijkheden die door de school aan de Middelburgse Kui perspoort worden verzorgd. Tijdens de open dag zijn zo'n ze ventien muziekinstrumenten te horen. Ook treden er in het Graanbeurs-gebouw op het Damplein enkele ensembles op. Een koperensemble onder leiding van René Passenier bijt om 10 uur de spits af. Daarna volgen een blokfluitensemble, een ensemble-klas en een klarineten semble. Docenten, directie en ad ministratie beantwoorden de vragen van de bezoekers. Marianne de Boer verzorgt dins dag 18 april een piano-recital in de Middelburgse Concertzaal. De twintigjarige pianiste speelt wer ken van Chopin, Debussy, Fauré, Grieg en Mozart. Het concert be gint om 20 uur. Marianne de Boer debuteerde op haar tiende als soliste bij het Zeeuws Jeugdorkest. Op veer- Neville Tranter in Kamer 5. In de Middelburgse Stads schouwburg speelt het Stuffed Puppet Theatre vrijdag 14 april het stuk Kamer 5. De voorstelling begint om 20.30 uur. In een psychiatrische kliniek krijgt elke maand één patiënt de kans om door middel van een rol lenspel vat op zijn ziekte te krij gen: de patiënt wordt geconfronteerd met een publiek van familie, vrienden en geïnte resseerden. Deze maand is de patiënt Kamer 5 aan de beurt. Kamer 5 werd twaalf jaar gele den opgenomen wegens zijn gespleten persoonlijkheid. De acteur in Kamer 5 is Neville Tranter. Tranter schreef zelf het verhaal en nam ook de handpop pen en de kostuums voor re kening. Wij bedoelen maar: met die natuur is 't ook dweilen met de kraan open. Zijn we net gewend aan dat gat in de ozonlaag, loopt er een tanker vol olie vast in een baai in Alaska. Zielto gende walrussen, vogels vol smurrie en de zalmstand voor ja ren naar de knoppen, al weet je niet wat erger is: de zee leeg vissen of voorkomen dat er ooit nog een vis het montere kopie opsteekt. Dichter bij huis slaat het We reld Natuurfonds in een prach tig boek alarm over de schrik barende teruggang van het aantal vlindersoorten. Van de 20000 diversiteiten op de we reld worden er 330 bedreigd. In ons land kwamen aan het begin van deze eeuw 75 soor ten dagvlinders voor. Daarvan zijn er inmiddels 1 5 verdwe nen. Doordat ons grasland veel intensiever wordt ge bruikt, bemest en gemaaid dan vroeger vinden zowel dag- als nachtvlinders er nau welijks nog voedsel. In het boek Yan het Wereldnatuur- fonds 'Actie voor vlinders. Zo kunnen we ze redden' wordt dan ook gepleit voor actie op korte termijn, zodat de vlin derfauna zich kan herstellen. Om daarop de aandacht te vestigen is 1989 uitgeroepen tot 'vlinderjaar' en komt er binnenkort een bescher mingsplan voor dagvlinders; uit, waarin maatregelen wor den getroffen voor een beter beheer van natuurgebieden, wegbermen, dijken en ge meentelijke plantsoenen. 'Actie voor vlinders. Zo kun nen we ze redden' is uitge bracht in samenwerking met de Vlinderstichting. Het boek geeft een gedetailleerd beeld van de leefwijze van vooral dagvlinders en het bevat schitterende foto's. Een deel van het materiaal is afkomstig van de vakgroep natuurbeheer van de Landbouwuniversiteit in Wageningen. Het Wereld Natuurfonds steunt bovendien het project 'Tussen Berkel en Oude IJssel' van de Vlin derstichting, die in dit stukje van de Achterhoek een begin wil maken met het daadwer kelijk herstel van de dagvlin derfauna. 'Actie voor vlinders' kreeg een voorwoord mee van prins Bernhard. Het boek is uitsluitend verkrijgbaar door middel van het overmaken van een gift van f 60,— of meer op giro 2464 ten name van het Wereld Natuur Fonds in Zeist onder vermelding van 'Actie voor vlinders'. Peter Dingemanse tienjairge leeftijd gaf ze haar eer ste pianorecital en in april '88 plaatste ze zich als jongste eindfi- naliste in het Postbank- Sweelinck- Concours. In decem ber '88 ontvingen ze samen met fluitist Maurice Hengen de pro vinciale aanmoedigingsprijs op het gebied van kunsten en we tenschappen voor jong Zeeuws talent. GOES door Jan Smeekens De Europese waardering voor auteurs als Julio Cortazar, Ga briel Garcia Mérquez en Mario Vargas Llosa heeft niet geleid tot het in vertaling uitbrengen van werk van Zuidamerikaanse kinderboekenschrijvers. Stelt de Latijnsamerikaanse jeugdlitera tuur echt niets voor, of hebben uitgevers een kans laten liggen? Het onlangs bij Altiora versche nen NEGRITA van de Cubaan Onelio Jorge Cardoso (1914 doet vermoeden dat het de moeite waard is op het verafge legen continent eens rond te kij ken of er nog meer aantrekke lijks te ontdekken valt. Negrita is het speelkameraadje van de twee kinderen van de landarbeider Bruno die haar van de verdrinkingsdood gered heeft. Het pikzwarte hondje groeit op tot een flink uit de klui ten gewassen jonge hond, die respect inboezemt en daarom in gezet wordt bij het bewaken van het vee op het duizenden hecta ren grote landgoed van Bruno's baas. Als een meute wilde hon den de kudden belaagt moet Bruno kiezen tussen zijn werk en de hond. Dan realiseert hij zich dat hij het speeltje is van zijn baas en doet hij wat Negrita eer der deed. Het overtuigende en meesle pend vertelde verhaal met mooie landschapsbeschrijvingen wordt ontsierd door een hinderlijke taalfout van de vertaler (ver taalster?). R.H. Schoemans kan niet uit de voeten met het per soonlijk voornaamwoord: 'De kinderen leerden ze (sic) in die tijd zich dood te houden'. Het zinnetje staat op bladzijde 18 en er zijn meer voorbeelden te ge ven van 'ze' dat 'haar' had moe ten wezen. Je went er aan, maar zo iets zou niet moeten kunnen. Voor lezers die zich meer aan- tgetrokken voelen tot de dier soort die kopjes geeft dan tot het beest dat hielen likt, schreef Dolf Verroen DE LIEFSTEPOES VAN DE WERELD. Hoewel Sa rahs moeder niets van een poes wilde weten, komt ze op een goeie dag thuis met een pasge boren katje dat afgemaakt had moeten worden. Sarah kan haar geluk niet op. Tot Uilalia op een slechte dag van driehoog naar beneden valt en spoorloos blijft. De helft van het razendsnel ver telde verhaal met verdrietige maar zeker zo vrolijke momen ten komt op rekening van Jet Boeke (Dikkie Dik). Haar tiental len tekeningen vullen aan wat Dolf Verroen ongeschreven kon laten. Of Uilalia terugkomt bij Sarah? Wie 'Deesje' van Joke van Leeu wen gelezen heeft weet het ant woord. Dat klinkt vervelend, maar als Verroen dat boek al als inspiratiebron gebruikt heeft, dan heeft hij er in ieder geval een geheel eigen draai aan gegeven. Negrita door Onelio Jorge Car doso met tekeningen van Gaë- tan Evrard. Uitgeverij Altiora, Averbode. Leeftijd vanaf negen jaar. Prijs f 18,50. De liefste poes van de wereld door Dolf Verroen en Jet Boeke. Uitgeverij Leopold, Amsterdam. Leeftijd vanaf 8 jaar. Prijs f 24,90. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland (Singelstraat 13). Unieke collectie wens-prentbriefkaarten 1902 - 1938, Kunst in het klein, drie eeuwen kralen-breiwerk. Di. t/m vr. van 10 tot 16 uur, za. van 11 tot 16 uur, (t/m 15 april). MIDDELBURG Roosevelt Studiecentrum Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1882 - 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884 - 1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Het holografie Museum (Gortstraat 36). Alleen op afspraak per groep. Tel. 01180 - 38810. Rabobank (hal, hoofdkantoor). Hans Notenboom, aquarellen. Ope ningstijden bank. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Jan van Leeuwen, structures of desire. Di. t/m za. van 13.00 tot 1 7.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Hal begane grond: Mime in Nederland, affiches, (t/m 17 april) Expositieruimte: Kuituur in Zee- lands Gouden Eeuw. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Marja Hooft, keramiek ten toonstelling. Daniëlle Janssen, textiel. Openingstijden Bi bliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Zeeuwse mes heften en andere snijwerken. Ope ningstijden van de Bibliotheek. Zeeuws Museum (Abdij 3). Een keuze uit de aanwinsten 1988, Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. Centrum Nieuwe Muziek (Klove niersdoelen). Kunstlicht. Di. t/m za. van 19 tot 22 uur. Francois Rijckhals Museum (Dam). Een overzicht in 't geboortehuis. Do. vr. en za. van 11 tot 1 7 uur. Galerie Montparnasse (Rei gersstraat 1). France Hilon, kleuretsen bloemen en landschap pen. Di. t/m za. van 14 tot 18 uur. (t/m 1 5 april). Balans 17 E/sa Westland en Chic- que Robert. Wo. do. en vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. Galerie B. Witte (Vlasmarkt 11Re- gi van Driel, tekeningen, gouaches, olie- en acryl-verfschilderijen. Di. tot za. van 10.1 5 tot 12.30 en van tot za. van 1.0.1 5 t 13.30 tot 18 uur. Stadsschouwburg (café restaurant). Marijke Folkertsma en Peter Jansen, foto's. Dagelijks van 10 tot 22 uur, behalve op zondag. NV PZEM-Galerie (Poelendaelesin- gel 10). Hans Verhagen, Panta Rei, Alles Stroomt, schilderijen, (vanaf 14 april). Zeeuwsche Centrale Discotheek (Langeviele 82). Joke Floresse en Johan Sinke, foto's. Di. t/m vr. van 10 tot 17.30 uur, wo. en do. van 19 tot 21 uur, za. van 10 tot 16 uur. Stadhuis Gerrit Pomp, tekeningen, aquarellen, thema gehandicap tensport. Tijdens openingstijden stadhuis (vanaf 17 april). NE EL TJE JANS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum IDuin- vlietweg 6). Duimelijntje, ten toonstelling voor kinderen naar het sprookje van Hans Christian Ander sen. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. VEERE De Schotse Huizen (Kaai 27). Ber- nadette Ash, schilderijen. Op de Scheeps- en Visserijzolder: R. Struys, halfmodellen van schepen. Ma. van 13 tot 17 uur, di. t/m za. van 10 tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/m za. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. Galerie Belamy 19 (Bellamypark 19). Adri de Fluiter. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 17 uur. Cafe Soif (Bellamypark 14). Guus van der Braak, Erik Brandts, Cor van Dixshoorn, Guido Eckhardt, Barbara Jean, Lex de Meester, Bob Pingen, Kees Roovers, Ed Quite. ZOUTELANDE Hotel Rest. De Distel Ingrid Walpot Renard. Tijdens openingstijden. DONDERDAG 13 APRIL M.I.V.K. dansuitvoering. Stadsschouwburg, Middelburg, 19 uur. Het Zeeuws Orkest, met pia nist Malcolm Frager, Concert- zaal. Middelburg. 20 uur. VRIJDAG 14 APRIL Innocent Eyes, Jongerencen trum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Het Zeeuws Orkest, met Mal colm Frager, Scheldekwartier, V. Dishoekstraat Vlissingen, 20 uur. Jamsessie, De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Middelburgs Minitheater, blijspel 'Bedkwartet', Verwe- rijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Videomime, mime kunstenares Paula Vanes, Stadsschouwburg, Middelburg, 14 uur. Het Nederlands Kamerkoor, Concertzaal, Middelburg, 20 uur. The Stuffed Puppet Theatre, speelt 'Kamer Vijf'?, Stads schouwburg Middelburg, 20.30 uur. Tilburgse formatie Rhinocaps en 'meidenband' the Jamrax, rockmuziek, jongerencentrum Midgard, Kuiperspoort 12, Mid delburg, 22 uur. Roy Lavitt speelt De man in het blauw, piccolo. Jongeren centrum De Piek Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. Coldshot, bluesrockformatie. Bar American, Middelburg, 21.30 uur. ZATERDAG 15 APRIL Videomime, mime kunstenares Paula Vanes, Stadsschouwburg, Middelburg, 14 uur. Koning Ubu, magistraal be wegingsspektakel door Milan Sladek, Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Het Ballet van de Ivoorkust, de Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Minitheater Middelburg, blijspel 'Bedkwartet', Verwe- rijstraat 53, Middelburg, 20.30 uur. Stuiverconcert, Accordeonor kest o.l.v. Henriëtte Eikenaar, gastoptreden Nederlands Nat., Scheldekwartier, Van Dis- hoeckstraat, Vlissingen, 19.30 uur. STEC, speelt 'Zeemansvrou wen', De Zwaan, O-Souburg, 19.30 uur. Theater: Roy Lavitte, De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, 22 uur. Cabaret De Kuil, 'Vijf onder één kap'. Cultureel gebouw De Villa, v.d. Spiegelstraat 4, Goes, 20 uur. Toneelvereniging Tot Lering- he en de Vermaeck, speelt 'Sjongejongejonge', Vereni gingsgebouw, Veere, 19.45 uur. Zeeuwse Muziekschool, open dag, met om 10 uur: koperen ensemble, 10.30 uur: blokfluit ensemble, 11 uur: ensemble klas en 11.30 uur: klarineten semble, Damplein, Graanbeurs- gebouw. Middelburg. ZONDAG 16 APRIL Orgelconcert, Leen de Broe- kert, fortepiano, John v.d. Beemt, barokcello. Lutherse Kerk, Middelburg, 16 uur. Kindertheater Watte speelt 'de Rode Prinses', Jongeren centrum De Piek Hellebar- dierstrtaat 11-13, Vlissingen, 14 uur. Koffieconcert, docenten van de Zeeuwse Muziekschool, Klo veniersdoelen, Middelburg, 11.30 uur. DINSDAG 18 APRIL Wehrmacht en Protector, Bar American, Plein 40, Middel burg, 20.30 uur. •Pianorecital: Marianne Boer, Concertzaal, Middelburg, 20 uur. Jamsessie, Fapo's, Bellamy- park, Vlissingen, 22 uur. WOENSDAG 19 APRIL Poppentheater Parabel, 'de aap en de goheba', Schutters- hoftheater Middelburg, 15 uur. In de voorjaarsserie van het hon derdjarig bestaan treedt het Zeeuws Orkest samen met de Amerikaanse pianist Malcolm Frager op. De jubileumconcerten, met Lex Veelo als dirigent, zijn op donderdag 13 april in de Middel burgse Concertzaal en op vrijdag 14 april in het Scheldekwartier in Vlissingen. Beide concerten be ginnen om 20 uur. Malcolm Frager trad in ruim ze ventig landen met bijna alle grote orkesten op. Frager geeft drie maanden per jaar concerten in Europa. Met het Zeeuws Orkest speelt hij het tweede pianocon cert in B gr. opus 83 van Johan nes Brahms. Behalve dit pianoconcert voert het Zeeuws Orkest de Ouverture Carnaval Romain van Hector Berlioz, Minu- ette Serio van Zoltan Kodaly en Ricercare van Hendrik Andries- sen uit. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater, Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. 't Beest, DONDERDAG 13 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Alhambra II Vlissingen. 'The Bear' 20 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 20 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20.30 uur. VRIJDAG 14 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Bear' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20 en 22.30 uur. ZATERDAG 15 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 14, 19, 21.30 en 24 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Bear' 14, 19 en 21.30 uur, 'Monty python's life of brian' 24 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20 en 22.30 uur. ZONDAG 16 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Bear' 14, 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 14. 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20.30 uur. MAANDAG 17 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Bear' 20 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 20 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20.30 uur. DINSDAG 18 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Bear' 20 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 20 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20.30 uur. WOENSDAG 19 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Rain- man' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Bear' 20 uur. Grand theater Goes, 'Twins' 20 uur. Electro Middelburg, 'Working Girl' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A fish called Wanda' 20.30 uur. ZATERDAG 15 APRIL Schuttershoftheater Middel burg, 'The neverending story', 14 uur. ZONDAG 16 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Kunst en Vliegwerk' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'The neverending story' 14 uur. WOENSDAG 19 APRIL Schuttershoftheater Middel burg. 'Poppentheater Parabel' 15 uur.

de Vlissinger | 1989 | | pagina 9