Henk Fey eerste jamgast klanken in Kloveniersdoelen Zielige klerk wordt de koning van Spanje Koppige Spanjaard brengt familie in alle staten Poolse jazz in Middelburg De merkwaardige wereld van Mime Studio Haarlem Lieve films' in Middelburg 0 Marjol Flore: Rondborstig en ondeugend Macabere mensensmokkel tijdens communistenjacht 26 JANUARI T/M 1 FEBRUARI IN MIDDEN ZEELAND LEKKERE VETTE EN LAZY SAX: KINDER Curious en Second Chance op popavond Harmonicafolk van Kirkpatrick Zeeuws water in het Topshuis BOEKEN DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 25 januari 1989 iïï im IÏÏ IÊ? IE? lïï Optreden Bob Rigter in Middelburgs café kan non Ha nrAAtotn t AnAv a a Hi a Ann l»>r*H l< Een van de grootste tenor-saxofonisten die ons land kent, komt dinsdagavond 31 januari naar Middelburg: Bob Rigter. Eerder was deze jazzreus al in de hoofdstad en speelde daar voor een bomvol café De Mug. Dat beviel kennelijk zo goed dat hij nog wel eens een keertje in dat café wilde optreden, hoewel hij in de Nederlandse jazztempels al een veelbezongen blazer is. In bar-podium Walk-lnn aan de Minister Lelystraat in Vlissingen wordt vrijdag 27 januari de maandelijkse popavond gehou den. Op het programma staan deze keer optredens van de new rock wave formatie Curious en de power pop/coverband Second Chance. De zaal is open om 21 uur. Café Dangeroe aan de Middel burgse Vlasmarkt houdt met in gang van zondag 29 januari elke laatste zondag van de maand een jam-sessie. Een vaste kern van vijf muzikanten begeleidt tij dens deze sessies een gastsolist. De Zeeuwse zanger Henk Fey bijt aanstaande zondag om 16.30 uur de spits af. De groep muzikanten bestaat uit Niek van Raay, baritonsax, Fran klin Schieman, altsax, Danny Weyermans, trompet, Peter Westerhuis, accordeon, Louis Fili- us, drums en Hans Dasselaan op bas. De arrangementen worden tijdens het optreden bepaald, er wordt dus niet van tevoren gere peteerd. Kenners van de muziek vinden Rigter een verademing. Zijn Zeeuwse begeleider en pers agent Jak van Waarde noemt Rigter 'een tractatie van echte jazzlekkernijen'. Van Waarde: „De laatste jaren begint ons jazzland zo langzamerhand te overstro men met technisch volleerde conservatorium-beunhazen. Die missen echter het echte jazz- zieltje, een uitzondering daargela ten. Ze overrompelen de toehoor der met een overdosis grillige noten en meer niet. Daartegen over staat Rigter met zijn jaren lange ervaring, die smaakvol het jazzmenu serveert en garneert met een techniek die de ware soul verraadt". Niet alleen Van Waarde is lyrisch over de tonen die Rigter produ ceert op zijn sax. Respectvolle critici loofden Rigters optredens en bij de lancering van zijn lp 'Touching you' vonden die critici dat iedere jazzliefhebber die plaat moet kopen en koesteren tot in lengte van dagen. Vaak wordt de 'lekkere vette toon' die Rigter op zijn tenor pro duceert vergeleken, met die van Dexter Gordon. Daarnaast be- De Stichting Jasz strikte voor het eerste concert van het nieuwe jaar The Gold Washboard Hot Jazz Compagnie uit Polen. Het orkest, dat al twintig jaar bestaat, treedt zaterdag 28 januari om 21 uur op in de Stadsschouwburg in Middelburg. Mime Studio Haarlem speelt vrij dag 27 januari in de Middelburg se Stadsschouwburg Het Uitzicht, 'een visueel thea terspektakel voor iedereen vanaf negen jaar'. Het stuk werd ge schreven door Dick van den Heu vel en Henri Overduin. Peter van der Linden nam de regie voor re kening. De hoofdpersoon uit 'Het Uit zicht, in het donker zijn de din- Scène uit Het Uitzicht. gen' slaapt als een roos. Tenminste, dat denkt ze. Tot ze wakker wordt in een merkwaardi ge wereld. Dekens ontsnappen uit een dekenkist, een stier on derscheidt zich in een voorstuk en een achterwerk, de wijzers van de klok gaan op zoek naar een wekker en mannen zonder li chaam jongleren met eikaars ge zichten. De voorstelling begint om 21 uur. Scène uit Un Ragazzo di Calabria. In het Schuttershoftheater draait deze week de Italiaanse film Un Ragozzo di Calabria van Luigi Co- mencini. De film gaat over een dertienjarig jongetje dat niks lie ver wil dan in de voetsporen tre den van Abebe Bikila, olympisch kampioen marathonlopen. Zijn vader, die als ziekenbroeder in een psychiatrische inrichting werkt, vindt dat maar niks. Hij heerst hij ook voortreffelijk het spel op de bariton, een wat 'lazy' stijl met lijntjes die in de hardbop wortelen met daarbij een aange boren gevoel voor swing. Bovenal - zo vertellen de kritieken ons - heeft Rigter een sublieme timing Bob Rigter. en laat hij ons een aangename toon horen. Een Zeeuws trio begeleidt Bob Rigter die avond in Middelburg. Het bestaat uit Jak van Waarde (bas), Menno Radema (piano) en Peter Mastboom (slagwerk). DAGBOEK VAN EEN GEK: Als je over een grap lang en aan dachtig nadenkt wordt ze als maar verdrietiger. Deze uitspraak van de Russische schrijver Niko lai Gogol gaat zeker op voor zijn toneelstuk 'Dagboek van een Gek', het tragische verhaal van het totaal aan lager wal geraakte Russische ambtenaartje Pro- prisjtsjin. Het Antwerpse Nieuw Ensemble Raamteater voert het toneelstuk vrijdag 27 januari op in het Vlissingse Vestzaktheater. De aanvang is om 20.30 uur. De zielepoot Proprisjtsjin brengt zijn dagen door met het slijpen van de pennepunten van zijn di recteur. De sjofele, vereenzaamde man overleeft zijn miezerig bestaan alleen maar door te dag dromen. Dagdromen die in nachtmerries veranderen als hij verliefd wordt op de dochter van zijn baas. Langzaam maar zeker raakt hij er van overtuigd dat hij de erfgenaam is van de Spaanse troon. Als hij van zijn staatsuni- Roger van Kerpel form een koninklijke mantel maakt, wordt hij afgevoerd naar een gekkenhuis. Het Koninklijk Paleis van Spanje, denkt hij. ziet zijn zoon never serieus stude ren. Als geweld en intimidatie niet helpen, neemt pa hardere maatregelen. Hij sluit zijn zoon een nachtje in de inrichting op. En dat terwijl er een belangrijke atletiekwedstrijd op komst is. In Electro draait nog één keer The Unbearable Lightness of Being van Philip Kaufman. Het Middel burgse filmpubliek riep deze film als beste van het jaar 1988 uit. De Amateur Comedie Zierikzee geeft voor het eerst in haar vier jarige geschiedenis een voorstel ling buiten Schouwen en Duive- land. Woensdag 1 februari speelt de toneelgroep het historische blijspel De Man van Adel van Wil liam Somerset Maugham in het Vestzaktheater in Vlissingen. De aanvang is om 20.30 uur. In het Boulogne sur Mer van 1880 wordt de Engelse familie Proudfoot belaagd door een bij zonder vasthoudende Spaanse heer, die uit is op het hart van de begerenswaardige Marion. Door zijn hardnekkigheid ontstaat er een hele reeks misverstanden die de hele familie in rep en roer Na vijf jaar niet in Nederland te hebben opgetreden, duikt de En gelse folkzanger John Kirkpatrick zaterdag 28 januari weer op. In Razzmataz in Oost-Souburg om precies te zijn. Het concert in het pand aan de Middelburgsestraat 113 begint om 21 uur. De carrière van Kirkpatrick begon al op zijn dertiende. Sindsdien maakte hij zes soloplaten, onder meer Three in a row en Sheeps kins, en begeleidde hij de politie ke zanger Ron Bailey, Sue Harris en groepen als Albion Country Band en Steeleye Span. De har monicaspecialist heeft een zwak voor English roots music. brengt. William Somerset Maug ham debuteerde in 1903 met dit toneelstuk. Later brak hij door als romanschrijver. Marjol Flore en Martijn Breebaart. De Veerse fotografe Beppy Eve- raers exposeert in de maanden januari en februari 22 foto's in het Ir. J.W. Topshuis op het voor malige werkeiland Neeltje Jans. Alle foto's hebben als onderwerp de Zeeuwse wateren. Everaers is, op een jaar les in gra fiek na, volledig autodidact. De kunstfotografe werkt voorname lijk met kleurnegatieven, waarbij ze zo veel mogelijk het zwart-wit- effect probeert te benaderen. De expositie is van woensdag tot en met zondag van 10 tot 17 uur geopend. door Jan Smeekens Imme Dros, Wim Hofman en Willem Wilmink zijn de sterren in het kinder- en jeugdboeken fonds van Van Holkema Wa- rendorf dat vorig jaar in de breedte versterkt werd met Al lan Ahlberg, Roger Collinson en Joseph Hooper. Het contracte ren van de Engelsen lijkt een gouden greep, want voor veel kinderen betekent lekker lezen bovenal genieten van een span nend verhaal waarin het verloop van de gebeurtenissen het be langrijkst is. Vooral Roger Collin son maakte in WEG MET JOZE- FIEN! de sympathieke gedachte 'Meet the people where they are' tot de zijne. Ook na de negenendertigste po ging van huis weg te lopen, is Michael Vijg op tijd terug. Zijn nichtje Jozefien zit al aan tafel en haar komst was de reden waarom Vijgie weer eens zonder na te denken gedaan had wat in hem opgekomen was. Vijgie heeft er dan nog geen benul van dat zijn grote broer Peter hem in een ijzeren houdgreep heeft. Voor de tienjarige Vijgie is ieder een veel te groot, en zelfs de proef die hij moet afleggen voor hij lid van de bende van Beuker, Brilslang, Snotje en Vlooiepik mag worden, groeit hem ver bo ven het hoofd. De flitsende dialogen tussen de kleine kwajongens die niet op hun grote bek gevallen zijn maar wel zichzelf dommig de das om doen, de voor de hand liggende geestigheden en Vijgie's uitein delijke wraak houden lezers van af negen jaar 131 pagina's lang van de straat. Kaspar Klotz neemt in KASPAR EN DE IJZEREN POEDEL van Jo seph Hooper ook regelmatig de benen, maar 's avonds. Met zijn bende voert het energieke, intel ligente en ongehoorzame jon getje dan voor sentimentele ca fébezoekers een straattheater- act op waarmee hij genoeg geld hoopt te verdienen om na zijn schooltijd te kunnen rentenie ren. Aan Kaspers geluk lijkt een einde te komen als zijn moeder op aanraden van een eigenaar dig geheimzinnige professor een ijzeren poedel aanschaft, die haar zoontje zal behoeden voor alle verleiding en slechtigheid. Het goed in elkaar gezette ver haal is lang grappig, maar zakt naar het einde toe toch een beetje in, omdat de schrijver te veel draadjes in elkaar moet vlechten. Onwaarschijnlijk nog en toch geloofwaardig is WOEF van Al lan Ahlberg dat even kordaat be gint als het eindigt: 'Er was eens jongen die in een hond verander de Woef! zei hij. 'Daartus sen werkt de schrijver door dacht uit hoe moeilijk het is zelfs je grootste geheim voor jezelf te bewaren. Allan Ahlberg kreeg vorig jaar de Boekensleutel voor 'De puike postbode' en voor 'Bot en Botje' de Zilveren Pen seel dat hij eveneens samen met zijn vrouw maakte. Weg met Jozefien! door Roger Collinson met tekeningen van John Shelley. Vertaling Ada de Lange. Prijs f 14,90. Kaspar en de ijzeren poedel door Joseph Hooper met tekeningen van To ny Ross. Vertaling Huberte Vrie- sendorp. Prijs f 14,90. Woef door Allan Ahlberg met tekenin gen van Gartie Jacquet. Verta ling Ada de Lange. Prijs f 19,90. Alle uitgaven Van Hol kema Warendorf, Houten. MIDDELBURG Rabobank (hoofdkantoor Langevie- le, Hal). Fons Bal, konkrete schilde rijen. Tijdens openingsuren van de bank. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Leven en werk van drie Roosevelts: president Theodore Roosevelt (1858-1919)), president Franklin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Schouwburg (Café-restaurant Du Theatre) Hansje den Hollander, vrouwenfiguren in marmer, steen en hout, Liesbeth Binkhorst, teke ningen. Het holografie Museum (Gortstraat 36). Alleen op afspraak per groep. Tel. 01180-38810. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Maarten Thiel,schilderijen en etsen. Di. t/m za. van 13.00 tot 17.00 uur en do. avond van 19.00 tot 21.00 uur. (t'm 28 januari). Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte, hal begane grond: Eric Carle, tentoonstelling van het werk van de Amerikaanse schrijver en illustrator Eric Carle. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Kunst boven water, project geschiedschrijving over de schilders: D. de Potter, H. Metsers, K.J. Huineman, G. van Fastenhout en D. Jaspers, schilde rijen. Openingstijden Zeeuwse Bi bliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Nieuwjaar, ge drukte wensen en kantooralmanak ken 1817-1885. (t/m 28 januari) Luchtwachttorens in Zeeland, (van af 30 januari). Zeeuws Museum (Abdij 3). Be kroonde ontwerpers 2. Di. t/m vr. van 10 tot 17 uur. Za. t/m ma. van 13.30 tot 1 7 uur. Balans 17 Van der Ven, tekeningen, schilderijen, pastels. Wo. do. vr. van 12 tot 1 7 uur, za. van 11 tot 16 NEELTJE JANS Ir. J.W. Tops-Huis. Schouwen- Duiveland, foto's Beppy Everaers, fotografiën. Wo. t/m zo. van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove, Duin vliet weg 6). Tien Zeeuwen zien de natuur 2 (t/m 29 januari), Duime- lijntje. Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/m za. van 14 tot 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie, met als the ma 'het geven van een beeld van Zeeland als vakantieland voor ie dereen. Café Soif Mode! X 3, werken van Hooy, Ter Keurs, Veurnink. Tijdens openingsuren. De Gevangentoren (Boulevard de Ruyter 1A). Guido Jansen, olieverf- werken. Galerie Bellamy 19 (Bellamy 19). Jan Snoeck, keramische schalen en een serie wandkleden. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 17 uur. Art-titude (Singel 141. Albert Ver burg. Dagelijks van 8 uur tot 23 uur op afspraak. DONDERDAG 26 JANUARI •Herman Finkers, kabaretpro- gramma 'Het meisje van de slij terij', Stadsschouwburg, Mid delburg, 20 uur. •Voyage to tomorrow, dans theatervoorstelling, Terence Roe en Sabri El-Hamus, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 21 uur. VRIJDAG 27 JANUARI •Festival de Oriënt, Senakis En semble, Kloveniersdoelen, Ach ter de Houttuinen 30, Middel burg, 21 uur. •Het Nederlands Kamerkoor, Concertzaal, Middelburg,20 uur. •Nieuw Ensemble Raamthea- ter, 'Dagboek van een gek'. Vestzaktheater, Vlissingen, 20.30 uur. •De new rock wave formatie Curious en Second Chance, De Walk-inn Min. Lelystraat 4, Vlissingen, 21 uur. •Popgroep Fat Nose, Café Kasteel van Batavia, Zuidstraat 143, Westkapelle, 21.30 uur. ZA TERDAG 28 JANUARI •Concert John Kirkpatrick, English roots music. Razzma tazz, Middelburgsestraat 113, Souburg, 21 uur. •Festival de Oriënt, Senakis En semble, Kloveniersdoelen, Ach ter de Houttuinen 30, Middel burg, 21 uur. •Marjol Flore, café- chantantprogramma 'Marjol op handen en voeten'. Vestzak theater, Bellamypark 3-5, Vlis singen, 20.30 uur. *lvy Green, gitaarrock. De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlis singen, 22 uur. •The gold washboard hot Jazz compagnie uit Polen, Jazz, Schouwburg, Middelburg, 21 uur. •Garfield, popgroep, De Hooi zolder, Grindweg 6, Westkapel le, 24 uur. •Muzikale komedie 'Mooi bruin', Middelburgs Minithea- ter. Middelburg, 20.30 uur. ZONDAG 29 JANUARI •Karin Starmans en Conny Ligt- hart Schenk spelen 'Zuster schap', De Piek, Hellebar dierstraat 11-13, Vlissingen, 16 uur. •Festival de Oriënt, The Japan Federation of Composers, Klo veniersdoelen, Achter de Hout tuinen 30, Middelburg, 16 uur. •Jam-Session, Zeeuwse musici met gastsolist. Café Dangeroe, Vlasmarkt, Middelburg, 16.30 uur. DINSDAG 31 JANUARI •Jam Sessie, Frapo's, Bellamy park, Vlissingen, 22 uur. •Saxofonist Bob Rigter, jazz. Café De Mug, Vlasmarkt 56, Middelburg, 21 uur. WOENSDAG 1 FEBRUARI •Comedie Zierikzee speelt het blijspel'De Man van Adel', Vestzaktheater, Vlissingen, 20.30 uur. De werken van componisten als Scelsi, Takemitsu en Yun worden nauwelijks binnen het gangbare circuit van de grote concertzalen uitgevoerd en zijn alleen in selec te kring bekend. Om deze muziek wat meer bekendheid te geven houdt de Stichting Nieuwe Mu ziek van vrijdag 27 januari tot en met zaterdag 4 februari het Festi val de Oriënt in de Kloveniersdoe len in Middelburg. Muziek uit de Oriënt hoeft niet per defenitie New Age- of medi- Marjol Flore brengt haar café- chantant programma 'Marjol op handen en voeten' zaterdag 28 januari in het Vestzaktheater in Vlissingen. Onder begeleiding van een gitarist en haar vaste pianist Martijn Breebaart zingt ze zowel Nederlands- als Frans-, Duits- en Engelstalige liedjes. „De liedjes zullen anders van stijl zijn dan u voorheen van mij ge wend was", kondigt Flore aan. „Absurdistisch, rondborstig, spottend, ondeugend en een en kele keer cynisch, maar ook ro mantisch bittere nummers zullen niet ontbreken". De aanvang van het programma is om 20.30 uur. Kelly McGillis speelt in The House on Carroll Street Emily Crane, een linkse fotoredactrice die tijdens de Amerikaanse heksenjacht op com munisten in de jaren vijftig haar baan kwijt raakt. Door stom toeval komt ze een macabere mensensmokkel op het spoor: Duitse kampart sen worden als joodse vluchtelingen het land binnengebracht. Samen met de FBI-agent Cochran (Jef Danielsmet wie ze een haat-liefde verhouding heeft, pobeert ze er een einde aan te maken. De film is te zien in het Schuttershoftheater. tatie muziek te zijn, licht de Stichting toe Het verschil zit hem voornamelijk in het instru mentarium, de muziektheorie en in de andere filosofie ten opzichte van de westerse muziek: de ver tolker fungeert als het medium van de schepper. Het Xenakis Ensemble verzorgt vrijdag 27 januari het eerste con cert. Op het programma staan werken van Toru Takemitsu. In zijn composities speelt stilte een even grote rol als klank. Takemit su gebruikt zowel westerse als oosterse kenmerken in zijn mu ziek. Zaterdag 28 januari brengt hetzelfde ensemble muziek van Giacinto Scelsi en Maki Ishii. Als soliste treedt de Japanse zange res Michiko Hiramaya op. Deze zangeres is gespecialiseerd in de vocale werken van Giacinto Scel si. Beide concerten beginnen om 21 uur. Zondag 29 januari geeft de Ja pan Federation of Composers om 16 uur een concert. Deze compo nistenorganisatie - één van de grootste van Japan - houdt zich bezig met de publicatie en pro motie van nieuwe Japanse mu ziek. Het concert in de Kloveniersdoelen is het derde in Nederland. Op het programma staan verschillende werken die nog nooit eerder in ons land zijn uitgevoerd. Popinfoboek - Het Zeeuws Ser vicebureau voor Jeugd- en Jon gerenwerk is begonnen met een inventarisatie van Zeeuwse pop groepen voor een nieuwe editie van het Popinfoboek. Popgroepen die nog niet zijn benaderd kun nen via 01180-23475 contact opnemen met het servicebureau. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. DONDERDAG 26 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Scrooged' 20 uur. Grand theater Goes 'Who fra med Roger Rabbit' 20 uur. Electro Middelburg, 'Coming to America' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Un ragazzo di Calabria' 20.30 uur. VRIJDAG 27 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Scrooged' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Who framed Roger Rabbit' 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Coming to America' 19 uur, 'Masquera de' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Un ragazzo di Calabria' 20 uur, 'The house on Carroll Street' 22.30 uur. 't Beest, Goes, 'Tampopo' 20.30 uur. ZATERDAG 28 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Scrooged' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Who framed Roger Rabbit' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Coming to America' 19 uur, 'Masquera de' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Gulliver's Travels' 14 uur, 'Un ragazzo di Calabria' 20 uur, 'The house on Caroll Street' 22.30 uur. ZONDAG 29 JANUARI Alhambra I Vlissingen 'A fish called Wanda' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Moonwalker' 14 uur, 'Scroo ged' 19 en 21.30 uur. Grand theater Goes, 'Who framed Roger Rabbit' 14, 19 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Coming to America' 14 uur, 'Masquera de' 20.30. Schuttershoftheater Middel burg, 'Gullever's Travels' 14 uur, 'Un ragazzo di Calabria' 20.30 uur. MAANDAG 30 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Scrooged' 20 uur. Grand theater Goes, 'Who framed Roger Rabbit' 20 uur. Electro Middelburg, 'The un bearable lightness of being' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Un ragazzo di Calabria' 20.30 uur. DINSDAG 31 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Scrooged' 20 uur. Grand theater Goes, 'Who framed Roger Rabbit' 20 uur. Electro Middelburg, 'The un bearable lightness of being' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Un ragazzo di Calabria' 20.30 uur. WOENSDAG 1 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Scrooged' 20 uur. Grand theater Goes, 'Who framed Roger Rabbit' 14 en 20 uur. Electro Middelburg, 'The un bearable lightness of being' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Un ragazzo di Calabria' 20.30 uur. ZONDAG 29 JANUARI Alhambra I Vlissingen, 'Frank en F re y' 14 uur. WOENSDAG 1 FEBRUARI Schuttershoftheater Middel burg, 'Poppentheater Parabel' 14 uur.

de Vlissinger | 1989 | | pagina 11