'Genoeg gewacht', vervolg op 'Wachten op Godot' Slagerij van Kampen roffelt voor iedereen Eigen produktie Middelburg minitheater slaat aan Nieuw en oud verenigd in Thomsons big band U2-leden vertellen over hun idealen in Rattle and hum Skyblasters in 't Beest Maskerade van Rob Lowe Personal Wave van Selfs zonder Shells Moordenaars in Voyage to tomorrow 19 T/M 25 JANUARI I IN MIDDEN ZEELAND IN MIDDEN ZEELAND JOZEF VAN DEN BERG MET TRY OUT IN SCHOUWBURG KINDER BOEKEN Russisch echtpaar concerteert in Vestzaktheater GEZIEN DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 18 januari 1989 lat is» is? ig? Uf is? IK door Jan Smeekens Sinds december probeert hij op een aantal Nederlandse podia zijn nieuwste programma 'Genoeg Gewacht' en trekt volle zalen. Op zaterdag 21 januari is hij met dat programma in Middelburg, in de Stadsschouwburg. Wie wil ge nieten van de kunsten van deze rasartiest Jozef van den Berg doet er goed aan snel de nog overgebleven kaartjes te kopen. De try out begint om 20 uur. De première is in Nijmegen half fe bruari. 'Genoeg Gewacht' is - zo zegt Van den Berg - een vervolg op het meesterwerk 'Wachten op Godot' van Samuel Beckett. Over wat er precies in de voor stelling is te zien wil hij niet zo veel kwijt. Wel: „Ik zelf zal helaas - en u begrijpt hoe me dat spijt, u weet immers hoe graag ik op de planken sta -, ook nu weer een bescheiden rol moeten spelen. Toch zal mijn verschijning uitein delijk, dat beloof ik u, zo'n grote schok teweegbrengen dat ik me nu al, zij het in alle stilte, daarop kan verheugen". Jozef van de Berg. De Eindhovense slagwerkgroep Slagerij van Kampen is vrijdag 20 januari in de Middelburgse Stads schouwburg met het programma 'out of the doldrums'. Er wordt zowel akoestisch als electronisch geroffeld. De voorstelling begint om 20.30 uur. De stijl van Slagerij van Kampen houdt het midden tussen pop, klassiek en etnische muziekstro mingen. Een etiket is dus moeilijk te plakken. Zeker is dat de mu ziek overtuigend overkomt en een breed publiek aanspreekt. Het verloop van de dageraad tot de avond zijn de twee centrale thema's die door het programma lopen. Van tijd tot tijd zijn deze thema's zichtbaar in een speciaal decor. Diabeelden zorgen voor een drie-dimensionaal effect. Slagerij van Kampen bestaat uit Mies Wilbrink, Renee frankhui zen, Willem van Kruijsdijk en Dree van Beeck. De Walter Tomson Big Band is vrijdag 20 januari de gast van Nieuwe Muziek in Middelburg. In de Kloveniersdoelen verzorgt dit uit 16 muzikanten bestaande en semble een concert, aanvang 20.30 uur. Componist (en altsaxofonist) Walter Thomson tracht nieuw en oud te verenigen in deze big band. Jazz, harmonie en klassiek uit de Amerikaanse traditie vor men de basis. Sommige compo sities zijn geheel genoteerd, andere bevatten improvisaties. Ook de dirigent (Frank London) improviseert, al of niet op be staande notities. In de band zit ten naast Amerikanen ook Nederlanders, die speciaal voor de muzikale tocht door Neder land zijn gecontracteerd. - De Ierse popgroep U2 maalde nooit echt om publiciteit. Niette min heeft deze populaire forma tie een film gemaakt. Daarin vertellen de groepsleden alles over hun visie - ook de persoonlij ke - op muziek. 'U2 rattle and hum' heet deze film en is vanaf deze week te zien op het witte doek van Alhambra li in Vlis- singen. Gitarist The Edge is wel bereid om te vertellen waarom 'Rattle and hum' werd gemaakt. „Dank zij deze film kunnen veel mensen toch een optreden van ons zien. Speciaal de mensen die onze concerten misten" Hij voegt er aan toe dat U2 bovendien zal ver anderen en dat zo hun stijl zoals Walter Thomson. Dimitri Ferschtman (cello) en Mi- la Baslawaskaya (piano) vullen zondag 22 januari het sherrycon cert in het Vestzaktheater in Vlis- singen. Het duo brengt werken van Schumann, De Falla, Shosta kovich, Beethoven en R. Strauss. Dit sherryconcert begint 's mid dags om 16 uur. Dimitri Ferschtman vestigde zich in 1978 in Nederland. Hij verliet Rusland. Daar was hij docent aan het conservatorium in Moskou. Tegenwoordig doceert hij kamer muziek aan de conservatoria in Amsterdam en Utrecht. Mila Baslawaskaya is een studiegeno- te van Ferschtman. Het klopte niet alleen muzikaal tussen bei den, ook in de liefde blijkt te tweetal harmonieus samen te kunnen zijn. Baslawaskaya is mo menteel docente aan het Rotter dams Conservatorium. De leden van het Middelburgs Minitheater kunnen meer dan een toneelstukje opvoeren. De nieuwe produktie Mooi Bruin, die zaterdag 14 janu ari voor een uitverkochte zaal in première ging, bood een goede gelegenheid dat te laten zien. Liedjes en sketches tussendoor, compleet met pianist, sloegen aan in de zaal. Het Minitheater schreef zelf de theater-musical-komedie en was veelvuldig genoeg om het ook zelf uit te voeren. "Mooi Bruin" is een produktie waarbij het niet om het ver haal draait. Hoofdzaak is mo derne problemen aan te snij den aan de hand van vier nor male geloofwaardige perso nen. De korte sketches en liedjes werden niet verweven in het verhaal, zoals bij een normale musical. Het decor verdween in duisternis om een zanger het probleem van de laatste dialoog of gebeurtenis duidelijk te laten maken. Soms werd een kijkje gegund in het alter ego van een persoon, soms werd een probleem aan de hand van een voorbeeld be reikbaar en begrijpelijk gemaakt. Om menselijke problemen te behandelen is het noodzakelijk gewone mensen in voorko mende situaties neer te zet ten. In "Mooi Bruin" trekt een oudere dame (Ann Gillesen) in bij haar zoon. En dus ook bij haar schoondochter (Roelie van de Velde), een welgestel de huisvrouw die niets anders doet dan het huis opnieuw in richten, met de hond wande len en drinken. De klusjesman (Peter Adriaanse) verbouwt de garage voor schoonmama. Die vindt het smetteloos witte huis maar niets en plant er prompt een bruine stoel, die voor haar gezellig betekent. Aan de hand van onderlinge confrontaties komt het pu bliek allerlei intimiteiten aan de weet. De huwelijksproble men van "jonge mevrouw Vermeulen" die een drankpro bleem veroorzaken, de een zaamheid en "goede-oude- tijd" propagerende oude da me, en de eenvoudige, pas ge trouwde klusjesman Sjors die alles hoofdschuddend aanziet en stiekem op mevrouw Ver meulen valt. Wat in normale gesprekken of gebeurtenissen in het toneelstuk voorkomt werd er als sketch of liedje uit gelicht. De zangers slaagden erin soms zware onderwerpen als euthanasie menselijk en diep- rakend over te brengen zonder in melodrama te verzinken. Een bijzondere pluim verdient Anke Tanihatu, die la Marti- ne Bijl met stem en acteren liet zien dat er in iedereen stie kem een filmster huist en dat ouderen even goed mogen gaan samenwonen. Peter Adriaanse bleek ook een ver dienstelijk zanger. Roelie van de Velde (was het toeval dat ze even op Liza Minelli leek?) legde het publiek met verve uit hoe manlief uit en de drank in haar leven was gekomen. Ans Schilders stal de show door komische sketches aan het publiek te voeren. Het feit dat mannen hun eigen vrouw als hun privébezit zien, maar wel graag zelf naar kortgerok te vreemde benen kijken werd schitterend neergezet. Een kritische kanttekening: de stapel aangesneden proble men werd wel erg hoog. Of om met Nietzsche te spreken: weniger war mehr gewesen. Een of twee problemen min der en op de andere iets dieper ingaan had best gekund van wege de grote toegankelijk heid. De structuur en de be doeling waren echter goed herkenbaar, en het zette juist door een vereenvoudiging van grote algemene problemen het publiek aan het denken. En dat is op zich al een pluim. Het Middelburgs Minitheater heeft zijn naam dus niet mee. Voor "Mooi Bruin" had het beter "Middelburgs Maximaal Thea ter" kunnen heten. "Mooi Bruin" door het Middel burgs Minitheater. Regie: Gerard Baayens. Rollen: An Gillesen, Roelie van de Velde, Peter Adri aanse en Judith Straver. Zang/sketches: De spelers, Cees Bayens, Anke Tanihatu en Ans Schilders. Piano: Jo den Hollan der. Liedjes: Willem Jan Geevers, Leonard van de Berge en Ans Schilders. Toneelstuk: Ans Schil ders en Leonard van de Berge. Decor: Gerard van de Bliek en Jan Schouten. Voorstellingen: zater dagen 21 en 28 januari. 4 en 11, 18 en 25 februari, telkens om 20.30 in het Minitheater aan de Verwerijstraat in Middelburg. die tot nu werd gehanteerd is vastgelegd. De film verhaalt over een toernee door Amerika. „Een muzikale ontdekkingstocht", aldus The Edge, „door de geschiedenis van dat land". Gospel, blues en rock and roll komen veelvuldig aan bod. Het Elvis Presley-museum wordt bezocht, een kerk in Har lem - met prachtige gospel - zit in de film, B.B. King doet mee aan een concert en ook Bob Dylan krijgt aandacht. Tussen de concerten door vertel len de U2-leden over hun werk en hun idealen. Dat alles in zwart-wit met tussendoor kleu renopnames. Een boek wel of niet bespreken is alleen voor de recensent een duidelijke keus. De lezer weet immers niet welke boeken door uitgevers ter recensie werden aangeboden. Bovendien speelt een persoonlijke voorkeur wel degelijk een rol in een toch zo objectief en eerlijk mogelijk bespreekprogramma. Voor kinderen die in groep drie nu een maand of vijf leesonder wijs achter de rug hebben, ver schenen in de afgelopen tijd zo veel boeken, dat ik de hele sta pel hier graag een plaatsje onder de zon gun. De moeilijkheids graad van de teksten is vrijwel gelijk en dan beïnvloeden vooral factoren als uitvoering en prijs het aanschaffen van een be paald boek. KOM GAUW, MOL! is het derde boek van Jetty krever en Jenny Dalenoord over Muis, Mol en Rat. Het wordt uitgegeven door Leopold waar ook het in 1984 met de Zilveren Penseel be kroonde 'Waar zijn muis en mol?' verscheen (het eerste boek over de drie vriendjes 'Muis, mol en rat' is helaas uit verkocht). Een slim plannetje van Muis en de onmisbare hulp van Mol redden Rat uit de klau wen van twee valse ramratten, waardoor ze na hun angstige avontuur toch met z'n drietjes dicht bij elkaar tegen een mols hoop van het warme voorjaars zonnetje kunnen genieten. Het lekker dikke boek van 67 pagi na's is van het begin tot het eind spannend en nergens kinderach tig. De mooie illustraties zijn in zwart-wit, en wie de eerste twee delen kent zal dat betreu ren. Prijs f 24,50. De door uitgeverij Zwijsen in een opvallend oranje omslag gestoken leesserie SCHOMMEL telt acht boekjes die door even zoveel, maar totaal verschillend werkende illustratoren uitbundig geïllustreerd werden met (om en j om) tekeningen in kleur en zwart-wit. De verzorgd uitge voerde boekjes van ieder 19 bladzijden werden geschreven door Stasia Cramer, Geertje Gort, Annemie Heymans, Lian de Kat, Ted van Lieshout en Els Pelgrom, en zes ervan spelen zich af op de grens van werke lijkheid en fantasie. Ted van Lieshout schreef een geestig maar ook gemakzuchtig, verha lend gedicht en 'Jij ziet er raar uit!' van Geertje Gort is "uit het leven gegrepen", maar niet uit dat van zes- en zevenjarigen. De boekjes zijn los verkrijgbaar en kosten f 11,25 per stuk. Zevenentwintig van de verha len, die Truus van de Waarsen- burg voor het populaire kinder tijdschrift Okki schreef, werden door uitgeverij Hans Elzenga ge bundeld in MIER LEGT EEN El EN ANDERE VERHALEN. Er zit een duidelijke opbouw in het grote (21 x 28 cm) boek dat begint met korte verhalen en eenvoudi ge woorden in een grote letter, maar naar bladzijde 63 toe steeds langere teksten met moeilijkere woorden in een klei nere letter aanbiedt. Annemarie van Haeringen kreeg van de uit gever alle gelegenheid haar kunst te tonen, al blijft het jam mer dat kleur commercieel niet mogelijk was. De prijs van het boek bedraagt f 29,50. Slechts f 8,50 kost TOON EN DE PIMPAMPIJP dat door Casterman wordt uitgegeven in de serie 'Ik kijk en lees'. De au teur Jo Briels is volgens de uit gever een onderwijsdeskundige met jarenlange praktijkervaring, maar dat zal niet bij iedereen als een aanbeveling gelden. Het schools uitgevoerde boekje van 34 bladzijden vertelt op elke twee bladzijden een verhaaltje over de niet meer zo jonge Toon en zijn onafscheidelijke eend Kwak. De zwart-wit tekeningen zijn van Frie Welvaert. MIDDELBURG Rabobank (hoofdkantoor Langeviele, Hal). Fons Bal, konkrete schilderijen. Tijdens openingsuren van de bank. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Schouwburg (Café-restaurant Du Theatre) Hansje den Hollander, vrou- wenfigurgen in marmer, steen en hout, Liesbeth Binkhorst, teke ningen. Het Holografie Museum (Gortstraat 36). Alleen op afspraak per groep. Tel. 01180-38810. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Maarten Thiel, schilderijen en etsen, Charon Kransen, sieraden. Di. t/mza. van 13.00 tot 17.00 uur en do. avond van 19.00 tot 21.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). Expositieruimte, hal begane grond: Eric Carle. Tentoonstelling van het werk van de Amerikaanse schrij ver en illustrator Eric Carle. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Kunsthoven wa ter, project geschiedschrijving over de schilders: D. de Potter, H. Metsers, K.J. Huineman, G. van Fastenhout en D. Jaspers, schilderijen. Openingstij den Zeeuwse Bibliotheek. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Nieuwjaar, ge drukte wensen en kantooralmanak ken 1817-1885. Zeeuws Museum (Abdij 3). Bekroon de ontwerpers 2. Di. t/m vr. van 10 tot 17u.Za.t/mma. van 13.30tot 17u. Artelier galerie Jonathan (St. Jansstraat 60). Schilderijen van Mei- ne Visser. Di. t/m za. van 10.00 tot 18.00 uur (t/m 21 januari). Balans 17 Van der Ven, tekeningen, schilderijen, pastels. Wo. do. vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur (vanaf 14januari). NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis. "Schouwen- Duiveland", foto's. Woe. t/m zo., 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove, Duin- vlietweg 6). Tien Zeeuwen zien de natuur 2, Duimelijntje Di. t/m vr. van 11 tot 17 uur, za. t/rfi ma. van 13.30 tot 17 uur. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo. t/mza. van 14tot 17.30u. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, met als thema'het ge ven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Café Soif Model X 3, werken van Hooy, Ter Keurs. Veurnink. Tijdens openingsuren. De Gevangentoren (Boulevard de Ruyter 1A). Guido Jansen, olieverf- werken. Galerie Bellamy 19 (Bellamypark 19). Jan Snoeck, keramische schalen en een serie wandkleden. Di. t/m vrij. van 10tot 12.30 uuren van 13.30tot 17uur, za. van 13tot 17uur. Self suporting trances. Personal Wave. Minimal Music. Met (punk)rock invloeden. Wie niet snapt wat daarmee wordt be doeld, moet maar gewoon ko men luisteren, vindt de Axelse band Selfs without Shells, die za terdag 21 januari om 22 uur op treedt in het Vlissingse jongerencentrum De Piek. Dit on der het motto 'Zeeuwse popmu ziek om je oren'. DONDERDAG 19 JANUARI The Stuffed Puppet Theatre, 'De Zeven Hoofdzonden', pop pentheater voor volwassenen, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 21 uur. VRIJDAG 20 JANUARI Jazzconcert, Walter Thomp son Big Band (USA), Klove niersdoelen, Achter de Houttui nen 30, Middelburg, 20.30 uur. Avner Eisenberg, Amerikaan se superclown/goochelaar, the atershow Avner the Eccentric, Prins van Oranje, Goes, 20 uur. Slagerij van Kampen, slag werkgroep met 'Out of the Dol drums', Stadsschouwburg, Middelburg, 20.30 uur. Terrible Tango, Jongerencen trum Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, 22 uur. Disco-avond met grote licht show, discjockey Edwin, te vens 'Rappers', Bar 'De Walk inn'. Minister Leliestraat, Vlis- singen, 20 uur. ZATERDAG 21 JANUARI The Skyblasters, reggaeband, 't Beest, Beestenmarkt 3, Goes, 22 uur. Wielle Wiebbel, voorstelling voor kinderen van 3 tot 6 jaar, de Prins van Oranje, Goes, 15 uur. Jozef van den Berg, theater programma 'Genoeg gewacht'. Stadsschouwburg, Middelburg, 20 uur. Muzikale comedie 'Mooi bruin', Middelburgs Minithea ter, Verwerijstraat 53, Middel burg, 20.30 uur. De Zeeuwse Komedie, 2 een akters van Shaffer, Vestzak theater, Bellamypark 3-5, Vlis- singen, 20.30 uur. Double Fun, disco- funkformatie, covers. Disco theek De Hooizolder, Grindweg 6, Westkapelle, 24 uur. Selfs without shells, personal wave muziek, Jongerencen trum De Piek, Hellebardierstraat 11-13, Vlissingen, 22 uur. ZONDAG 22 JANUARI M Sherryconcert: Dimitri Ferschtman (cello), Vestzak- theater, Vlissingen, 16 uur. DINSDAG 24 JANUARI Jen sessy, Frapo's, Bellamy- park, Vlissingen. 22 uur. WOENSDAG 25 JANUARY De Nieuwe Danserije, Feestlo kaal, de Prins van Oranje, Goes, 20 uur. The Skyblasters zijn het niet eens met het apartheidssysteem. Daarom houdt deze Belgische reggae-band een 'Fuck apartheid tour'. In het kader van deze Euro pese toernee treedt de band za terdag 21 januari op in 't Beest in Goes. De aanvang is om 22 uur. In België hadden de elf Sky blasters de hits Trip into the past en Moving people. Echt vrolijk zijn de heren niet. In hun teksten besteden ze veel aandacht aan onderwerpen als discriminatie, imperialisme en vervuiling. Dit onder begeleiding van strakke drum-ritmes, snijdende bassen en stuwende blazers. Rob Lowe speelt in de film Masquerade Tim Wahlan, een opportunist die een zwak voor rijke, eenzame vrouwen heeft. Masquerade draait één week in Electro. The Skyblasters. Jean-Paul Sartre schreef 'Huis Clos', de Egyptische schrijver Tawfiq Al Hakim baseerde er zijn toneelstuk 'Voyage to tomorrow' op en Terence Roe en Sabri El- Hamus maakten daar op hun beurt weer een danstheater voorstelling van. De voorstelling, over twee tot levenslang veroor deelde moordenaars, is donder dag 26 januari om 21 uur te zien in 't Beest in Goes. Alhambra theater, Coosje Buskenstraat 144, tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5a, tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79, tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. Middelburgs Minitheater Verwerijstraat 53, tel. 01180-33996. DONDERDAG 19 JANUARl •Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'U2 rattle and hum' 20 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 20 uur. •Electro Middelburg, 'Masque rade' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg 'Hope and Glory' 20.30 uur. VRIJDAG 20 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 19 en 21.30 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'Moonwalker'19 uur, 'U2 rattle and hum' 21.30 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 19 en 21.30 uur. •Electro Middelburg/Coming to America' 19 uur, 'Masquera de' 21.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'Hope and Glory' 20 uur, 'Irezumi of L'esprit de Tatoua- ge' 22.30 uur. ZATERDAG 21 JANUARI •Alhambra I Vlissingen,'A fish called Wanda'19 en 21.30 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'Moonwalker' 14 en 19 uur, 'U2 rattle and hum '21.30 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 19 en 21.30 uur. •Electro Middelburg, 'Coming to America' 14 en 19 uur, 'Mas querade' 21.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg/Hope and Glory' 20 uur, 'Irezumi of L'esprit de tatouage' 22.30 uur. ZONDAG 22 JANUARI •Alhambra I Vlissingen,'A fish called Wanda' 19 en 21.30 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'Moonwalker' 14 en 19 uur, 'U2 rattle and hum' 21.30 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 14, 19 en 21.30 uur. •Electro Middelburg,'Opera La Bohème' 11 uur, 'Coming to America'14 en 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'Hope and Glory' 20.30 uur. MAANDAG 23 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'U2 rattle and hum' 20 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 20 uur. •Electro Middelburg. 'Masque rade' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'Love at first sight' 20.30 uur. DINSDAG 24 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda' 20 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'U2 rattle and hum' 20 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 20 uur. •Electro Middelburg, 'Masque rade' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'Love and first sight' 20.30 uur. WOENSDAG 25 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'A fish called Wanda'20 uur. •Alhambra II Vlissingen, 'Moonwalker' 14 uur, 'U2 rattle and hum' 20 uur. •Grand theater Goes, 'Who fra med Roger Rabbit' 20 uur. •Electro Middelburg, 'Masque rade' 20.30 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'Love at first sight' 20.30 uur. ZATERDAG 21 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'Frank en Frey' 14 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'De nieuwe avonturen van Pippi Langkous' 14 uur. ZONDAG 22 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'Frank en Frey' 14 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'De nieuwe avonturen van Pippi Langkous' 14 uur. WOENSDAG 25 JANUARI •Alhambra I Vlissingen, 'Frank en Frey' 14 uur. •Schuttershoftheater Middel burg, 'De nieuwe avonturen van Pippi Langkous' 14 uur.

de Vlissinger | 1989 | | pagina 7