Filmcolleges met 7 keer Einstein in Middelburg Op zijn Frans of straatjes kijken? Kywoam», SM?*®! gin Juke in De Piek 'Biloxi Blues', ofwel: schrijver tussen tuig Films in kader van Cindekid V/ER-KORENCONCERT IN MIDDELBURG Zeeuwse kunst belicht in vijf exposities Van simpel liefdesverhaal tot meeslepende film 22 T/M 28 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND Concerten van Franse harmonie tijdens bezoek in Oost-Souburg Zanglustig V/CE-VERSA MET EEN 100-JARIGE GELEZEN ZET'SEEN -C ANDERE BRJLOP! A MAN IN LOVE DE FAAM DE VLISSINGER Woensdag 21 september 1988 iïï IM ®E? iÊ? 135f IS*1® Zeeuwse koren jubelen er gezamenlijk op los Honderden stemmen galmen vrijdag 30 september en don derdag 1 oktober door de Middelburgse Concert- en Gehoor zaal. Maar liefst vier Zeeuwse koren, het Middelburgs Man nenkoor, het Zeeuws Mannenkoor, het Zeeuws Vrouwen koor en het Scheldeloodsenkoor laten horen wat ze kunnen. Apart, maar ook gezamenlijk met de nummers Calm is the sea en Rolling Home. Dit alles onder leiding van Han Beek man, de vaste dirigent van de koren. Het vier-korenconcert, VoOrprOGfjB een initiatief van het Zeeuws Vrouwenkoor, begint om 20 uur. Het concert op zaterdag is inmiddels uitverkocht. van het koor, vorig jaar novem ber in de Concert- en Gehoor zaal, was al meteen uitverkocht. Op het vier-korenconcert zingt het koor onder meer Stay with me till the morning, lm Walde en Forever and ever. Het Zeeuws Vrouwenkoor uit Goes telt honderdvijftig leden uit heel Zeeland. Het algemene koor werd twee jaar geleden op gericht en is daarmee de jongste van de vier. Het debuutconcert De Tweede Wereldoorlog is in volle gang. Steeds meer jonge Amerikanen worden opgeroe pen voor militaire dienst. Overal in de USA worden trainings kampen ingericht. Onderweg van thuis naar één van die kam pen zit Eugene, een jonge inte- lectueel die het leger haat. Met dat gegeven begint de film 'Bi loxi Blues' van regisseur Mike Nichols, die draait in Alhambra in Vlissingen. De belangrijkste .rollen spelen Matthew Brode- rick, Christopher Walken, Matt Mulhern en Corey Parker. Eugene wil schrijver worden. Dat streven is bepaald niet in overeenstemming met de leef wijze van de ongemanierde en In het kader van Cinekid (kin derfilms in het Schuttershof theater draaien zaterdag 24, zondag 25 en woensdag 28 september weer enkele films. De jeugd kan er elke keer om 14 uur terecht. Zaterdag speelt 'Busters we reld', een film voor kinderen vanaf zes jaar. Deze Nederlands gesproken film gaat over een jongen die altijd een grijns op zijn gezicht heeft. Een dromer is het en een tovenaar en de kleinzoon van De Grote Osman. Zondag is De Tovenaarsleerling te zien. Daarin ziet een jongetje aan de overkant in een huis een vreem de gestalte die dirigeerbewegin- gen maakt. Het blijkt een tove naar die met zijn dirigeerstok een concert kan laten spelen. De jongen krijgt de stok te pakken en ontstemt het hele orkest. De ze Nederlands gesproken film is geschikt voor kinderen vanaf acht jaar. Ook op zondag is Pessi lllusia te zien, een Nederlands ondertitel de film voor kinderen vanaf acht jaar. Het is een echt sprookje met verscholen soldaten, mui zengezinnen, libellen, een vogel man en met spinneman. Alica (woensdag 14 uur) gaat over het meisje Alice dat in de ban raakt van het sprookje Alice in Wonderland. De Franse harmonie Municipale Bondues is zaterdag 24 en zon dag 25 september te gast bij Vlijt en Volharding in Oost- Souburg. Het hoogtepunt van het muzikale bezoek voltrekt zich zaterdagavond als zowel de jeugd- als de volwassen or kesten een concert verzorgen. Dat gebeurt in de Middelburgse Schouwburg. De optredens van deze beide hoogwaardige gezel schappen begint om 19.30 uur. De harmonie uit Bondues ver zorgt zondagochtend nog een concert in of naast (afhankelijk van het weer) de Nederlandse hervormde kerk in Oost- Souburg. Tijdens het concert zaterdag avond wordt onder meer 'Orp heus in de onderwereld' gespeeld. smerige collega-recruten. Maar hij noteert alles wat hij mee maakt. Af en toe verzint hij er iets bij en dat komt henVop ge geven moment duur te staan. Het dagboek wordt ontdekt en in de barak voorgelezen. Eugene wordt vanaf dat moment be schouwd als iemand die je niet helemaal kunt vertrouwen. Als de basisopleiding bijna achter de rug is, gooien de Verenigde Sta ten atoombommen op Heroshi- ma en Nagasaki. Eugene spreekt momenteel ech ter heel anders over zijn maten van toen. Marco Bakker, Caroline Kaart, Willy Caron, allemaal corifeën die het Middelburgs Mannen koor ooit heeft begeleid. De vijf envijftig leden geven tijdens het concert een voorproefje van hun nieuwe repertoire, dat uit num mers als Till we meet again, Down by the riverside en One more river to cross bestaat. Het Scheldeloodsenkoor uit Vlis singen werd zeventien jaar gele den opgericht om de toen bijna uitgestorven oude zeemanslied jes te redden. Dat laatste deden ze op een groot aantal festivals en met de shanty-musical 'Een reis om de wereld met het Schelde Loodsen Koor'. In de loop der jaren volgden vele ko ren hun voorbeeld. Op het pro gramma staan onder meer The Handsome Cabinboy, Fiddlers green en Fair stood the wind. Ook de Horlepiep ontbreekt niet. In het Zeeuws Mannenkoor zijn honderd zanglustige mannen verenigd, die in de Concert- en Gehoorzaal onder meer The long day closes, Aus der Traube in die Tonne en Quattro Cavai zin gen. Het koor kwam vorig jaar met het vijftien-jarig jubileum in een stroomversnelling terecht door aan tv- en radioprogram ma's en grote concerten mee te werken. Het Zeeuws Mannen koor bracht twee elpees uit. Dirigent Han Beekman. Kaarten zijn elke avond tussen 19 en 21 uur te reserveren via het secretariaat van het Zeeuws Vrouwenkoor, telefoon 01180-29396. De Stichting Filmtheaters Mid delburg heeft ook dit jaar Hans van Driel uitgenodigd om een aantal filmcolleges te verzor gen. Deze keer wordt de filmge schiedenis behandeld. Van Driel heeft zijn lessen in twee delen gesplitst: op vier maandaga vonden in oktober behandelt hij de periode tot aan de Tweede Wereldoorlog; en weer vier maandagavonden in februari en Ach - hoe deerniswekkend is het gesteld met de franco- fonie. 'Vice-Versa', een boekje van Krijn Polinder ter ge legenheid van 100 jaar Alliance Frangaise des Pays Bas, geeft nog eens aan hoe La France in krapweg drie eeu wen afzakte van lichtend voorbeeld en reisdoel van ver mogende en gestudeerde jongelieden (die geacht wer den via een 'grand tour' iets van de Europese beschaving op te snuiven) tot flauwekulletje. 'Pain Vite' heet de Mid delburgse broodjeszaak, waar u op Amerikaanse wijze een snelle hap wordt voorgezet. En wie wat meer tijd heeft kan zich een visschotel 'anquille du carrelet' laten serveren. Frans als 'upgrading' voor de horeca, inspira tiebron voor sausjes en liflafjes van niet na te proeven gehalte. Polinder, die zich voor de afdeling Walcheren van de Alliance bezighoudt met 'contacts jeunesse et enseignement, affaires culturelles', blijft desalniettemin optimist. Hij moét wel, als docent in een taal, die op de Nederlandse scholen en onder uiteenlopende be windspersonen jaar na jaar verder afkalft. Frankrijk - mijn hemel. Is dat heden ten dage meer dan een standaard weekendje Parijs of de kortste autoroute naar Spanje - en terug? 'Vice-Versa' roept herinnerin gen wakker aan een heel wat rijker verleden - in allerlei op zichten. Polinder verzamelde namelijk een handvol getuige nissen van Zeeuwen, die in de loop der tijden Frankrijk be zochten en Fransen op ver kenning op Walcheren. Twaalf fragmenten uit brie ven, reisdagboeken en andere verslagen uit de periode tus sen 1517/1518, toen Laurent Vital, kamerdienaar van Karei V door Frankrijk en Spanje trok, en 1920 (reisdagboek van Hendrika Vaandrager-van der Griend) bieden een boei end panorama van persoonlij ke en zakelijke beslommerin gen in een tijd dat het massa toerisme met zijn camping- vluchten en geheel-verzorgde- kippehokken-aan-zee nog moest worden uitgevonden. 'Vice' ging in 1666 en 1667 bijvoorbeeld Cornelis de Jon ge, heer Van Ellemeet. Zijn 'groote tour' door Frankrijk en Italië staat model voor wat he ren van distinctie (De Jonge zou het brengen tot raadspen sionaris van Den Briel en ontvanger-generaal van de Unie) zoal bezighield. Zijn aan tekeningen zijn kort, een soort aide-mémoires van plaatsen (in dit geval Parijs), data en feiten, zoals: 'Den 10.0ctbr. vindende neeff van Ooster- land ginck ik bij hem wonen, en la ruë sur la fossé au Maza- rini, aux Colege de quater nati ons, chez Madame d'Hornaij, en ginck ik net hem dien dag nog wandelen in den tuijn van Luxenburg, sijnde het palais van Madame, en een van de fraeijste gebouwen van gants Vrankrijk, getimmert van Ma ria de Medicis'. Een maand la ter ('den 7. Nobr.') dankt hij zijn knecht af:.... 'jough ik we derom mijn jonghen wegh'. Maar de dag daarop 'nam ik wederom een anderen'. Daniel Radermacher - geboren in 1722 in Middelburg en schepen van die stad - reist per koets van Brussel naar Pa rijs. Zijn eerste kennismaking duurt 71 dagen. Dankzij rela ties komt hij in contact met koning Lodeijkw XV en is (14 september) 'met de vreemde Ministers in s'Konings slaap kamer geweest Zijn Majesteijt zien aankleeden'. Later is hij ook getuige van het ochtend- tirueel van hare majesteit en 'den jongen Hertog van Bour gogne'. Jan Hendrik Schorer (1792) is een tijdje garde d'honneur in Versailles en Wil lem Appel, collecteur van de Staatsloterij en auteur van pseudo-literaire gelegenheids gedichten en toneel, aan vaardt de reis naar de Franse hoofdstad in 1860. Een on derneming die toen nog drie dagen in beslag nam. De contouren van de moderne tijd worden in al hun jachtig heid zichtbaar bij het lezen van fragmenten uit het reis dagboekje van Hendrika Vaandrager-van der Griend, vrouw van een huisarts uit Domburg. We schrijven 1920 en er is al volop sprake van au tobussen en taxi's, al biedt de Franse hoofdstad ook 'magni- fique' gezichten en diners. Op 1 5 september gaat het echter in vliegende vaart naar 't hotel ('voor bagage') en vervolgens naar het Gare de Lyon 'waar onze expresse met gereser veerde plaatsen wachtte'. Van de bezoekers die Walche ren hebben verkend is de Due de Rohan (1600) zeker niet de minste. Middelburg blijkt 'se dert kort ontzettend rijk ge worden, en vergroot en ver sterkt, waar vooral de ligging toe heeft bijgedragen'. Vlis singen was nog niet zo lang geleden 'slechts een onbete kenend dorp, hetgeen te lezen valt in de kronieken van dit ge bied. In 1400 diende het slechts als oversteekplaats voor hen die naar Vlaanderen gingen'. Victor Hugo was 65 toen hij in 1867 naar Zeeland afreisde, het gebied 'waar men die on toegankelijke taal spreekt...die zelfs de Vlamin gen niet begrijpen'. Zijn noti ties draaien rond Hugo, al zijn ze wel amusant. Zo signaleert hij dat Middelburg slechts één hotel heeft: 'het hotel Buite rijs, waarvan de eigenaar, zo als we later vernomen heb ben, een zeer bijzonder mens is'. De schrijver reserveert er zes kamers en deelt de maaltijd met 'de heer Abra hams, de geestige hoofdre dacteur van de enige krant van Zeeland, de Middelburg- sche Courant'. Wat er gege ten is? Véél ongetwijfeld. En duur. En beslist omspoeld met de mooiste wijnen van 't huis. 'Pain Vite'. Het idéé alleen al... Vice-Versa, Les Zélandais en France, Les Frangais a Wal cheren. Uitgave van de secti on Walcheren ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van l'Alliance Frangaise des Pays- Bas. Samenstelling: Krijn Po linder. Omslag: Ronald Gul denmond. Druk: Verhage Zn. Middelburg. maart bespreekt hij de periode van na de Tweede Wereldoor log tot heden. De colleges vin den plaats in het Bibliotheek theater. Dankzij de medewerking van het Nederlands Filmmuseum is een uniek programma samen gesteld, werft de folder die de stichting voor deze colleges heeft gemaakt. Zo zullen twee zwijgende films (De Moeder van Pudovkin en Roverssymfonie van Feher) worden begeleid door de pianist van het filmmu seum, Stephan Ram. Om de cursisten de gelegenheid te ge ven het geleerde te bekijken worden in de week van 13 tot en met 19 oktober alle films van Sergej Michailovic Eisenstein getoond. Verder krijgen de deel nemers een documentatiemap en ter ondersteuning worden vi deofragmenten getoond. Op maandag 3 oktober is de eerste bijeenkomst. Dan bekijkt Van Driel de pionierstijd vanaf 19 uur. Erna wordt een aantal films gedraaid uit die tijd. Les twee is op maandag 10 okto ber. Dan krijgt de Russische school aandacht waarna De Moeder wordt gedraaid met pia nobegeleiding. De gouden jaren van de stille film is het onder werp op maandag 24 oktober met De Roverssymfonie als toetje en de laatste avond (31 oktober) komt de opkomst van de geluidsfilm op de proppen. Sous les toits de Paris wordt daarbij als voorbeeld gesteld. Alle filmcolleges beginnen om 19 uur. Mevrouw G. de Vries-Hommes opent vrijdag 23 september een tentoonstelling in het Zeeuws Kunstenaarscentrum in Middel burg onder de titel 'Kunst boven water'. Het betreft kunst die is gemaakt tussen 1940 en 1960. Er zullen achtereenvolgens vijf tentoonstellingen aan worden gewijd. De eerste expositie, die dus vrij dag wordt geopend, behandelt de kunstenaars die halverwege de jaren vijftig in Veere woon den. Van 21 oktober tot 17 no vember wordt de strijd van en kele Zeeuwse kunstenaars ge toond voor een beter kunstmi lieu, onder meer de oprichting van de Stichting Zeeuwse Beel dende Kunstenaars. Tussen 18 november en 1 5 december ko men beeldhouwers met een am bachtelijke achtergrond aan bod. Van 16 december tot en met 5 januari wordt werk ge toond van mensen die typische Zeeuwse kunst maakten zoals Prince en Ditmar en van 6 janua ri tot en met 5 februari kan werk worden bekeken dat zijn oor sprong vond in Zeeuwsch- Vlaanderen. DOMBURG VVV kantoor Domburg (Schuit- vlotstraat 32). Klaus Wehnert, aqua rellen en tekeningen. Tijdens kan tooruren. GOES Galerie La Strada (St. Jacobstraat 48). Albert Verburg, 'Das Abend- land, deel I'. MIDDELBURG Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Al het figuratieve werk van Gera Dauvillier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Al het abstrakte werk van Gera Dau villier en Wim Vader. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Le ven en werk van drie Roosevelts: pre sident Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Dela no Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Rabobank (Hal hoofdkantoor) For pleasure only en Cool Bleu, Philip Veurink, olieverfschilderijen met als onderwerp "Mode en landschap pen" en "Cascades". Openingstij den van de bank. Schouwburg (in het café en restau rant) "Frsen" SaskiaEggink. De Vleeshal (Markt). Harry van de Vliet, di. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). Greet Harinck, sieraden. Eddy Quite, tekeningen. Di. t/m za. van 13.00 tot 17.00 uur en do. avond van 19.00 tot 21.00 uur. Zeeuwse Bibliotheek (Kousteense- dijk 7). In de expositieruimte: Kunst in Zeeland 1900-1940, geschiedschrij ver. Wie tekent ziet meer, architek- tuurtekeningen van een hoogleraar, hal begane grond. Ma. van 17.30 tot 21 uur,di.t/mvr. van 10tot21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Documentatiecentrum (Kousteensedijk 7). Johan de Brune de oude Ma. van 17.30 tot 21.00 uur, di.t/mvr. van 10tot21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). Oog op de deltawerken. Di. t/m vr. van 11.00 tot 17.00 uur, za. t/m ma. van 13.30 tot 17.00 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Ruden Riemens, foto's. Kunst boven water, beeldende kunst in Zeeland in de jaren 40 tot 60. Ma. van 18.00 tot 21.00 uur, di. t/m vr. van 10.00 tot 21.00 uur, za. van 10.00 tot 13.00 uur. NEELTJEJANS Ir. J.W. Tops-huis. Schouwen- Duiveland, foto's. Dagelijks van 10 tot 17 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Orangerie Kasteel Westhove, Duin- vlietweg 6). Saeftinghe Di. t/m vr. varr 11 tot 17 uur, za. t/m ma. van 13.30tot 17 uur. TERNEUZEN VVV-kantoor (Burg. Geillstraat 28). Inbraakpreventie en Vandalisme. Ma. van 13 tot 17 uur, di. tot vr. van 9.30 tot 12 en 13 tot 17 uur, za. van 9.30 tot 12 uur. VEERE Grote Kerk (Oudestr.,26). 'Stadhou der Willem III en de Zeeuwen', 'Opti sche telegrafie in Zeeland', schilderij en van Engelse landschapsschilders', 'De geschiedenis en conservering van de kerk', 'Authentieke boerenwa gens van de Stichting Zeeuwse In span', 'In vitrines liggen fossielen en stenen van kunsthandel Aquamarijn uit Veere'en 'beeldhouwwerkjes van mevrouw F. van Dalen'. Verbeeld ver leden; tekeningen rond het thema V.O.C. van Leendert van der Pool. Te vens in diverse vitrines foto's en teke ningen over de historie en de sloop van het Ramschip de "Schorpioen". Ma. t/m za. van 10 tot 17 uur, zo. van 14 tot 17 uur. Potterie S (S. Oomstraat 1). Unieke collectie replica-spreeuwenpot- modellen. Ma. t/m za. van 12 tot 18 uur. Stichting 'De Schotse Huizen' Jos Errens, aquarellen en potloodteke- ningen van o.a. Veere. VLISSINGEN Iguana (Bellamypark 35). Levende reptielen, amfibieën en insekten. Zo., ma. en do. van 14 t/m 17.30 u. Di., wo., vr., en za. van 10 u. tot 12.30 u. en van 14 tot 17.30 uur. Openbare Bibliotheek. (Lange Zelke 91). Anders bekeken. Ma. van 13.30 tot20uur. Di., wo. envr. van 10tot20 uur, za. van 10tot 12.30uur. Stedelijk Museum. (Bellamypark 19). Betje Wolff 1738-1988. Ma. t/m vr. van 10tot 17 uur, za. en zo. van 13tot 17 uur (t/m 24 september). De Gevangentoren (Boulevard de Ruyter). Vlissingen Vestingstad 1940-1945, tekeningen, schilderijen, schaalmodellen en maquettes. Za., zo. en wo. van 11 tot 17 uur. Art-titude (Singel 14, vitrine galerie). De Samenkomst, Sandel Littel, schil deringen. Dagelijks van 9 tot 23 uur. Bezoek binnen na telefonische af spraak, tel. 01184-19392 of 01104-293. Veerboot Vlissingen/Breskens. Op dubbeldeksveerboot ms 'Prinses Ju liana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie, metalsthema 'hetge- ven van een beeld van Zeeland als va kantieland voor iedereen. Theo Jor- dans, lithografieën. VRIJDAG 23 SEPTEMBER Juke uit Liverpool, rhythm 'n blues. De Piek, Vlissingen, 22.30 uur. Robert Kohnen, klavecimbel. Lutherse Kerk, Middelburg, 20.15 uur. In search for MVT, Bar Ameri can, Middelburg, 20.30 uur. 60 muzikanten uit de Blok- fluitweek Amsterdam, Klove niersdoelen, Middelburg, 16 uur. ZATERDAG 24 SEPTEMBER Kleran Halphin Jimmy Faulkner, Razzmatazz, Middel burgsestraat 113, O. Souburg, 21.00 uur. The Riverside Combo, Lam- merenburg, Zuidbeekseweg, Vlissingen, 20.30 uur. Henk Kleij met 'de rommelzol der', Vestzaktheater, Vlissin gen, 20.15 uur. Ceresband Wageningen, Jazzclub D.S.M. Blindenhoek, Middelburg, 21 uur. Schola Cantorum uit Roer mond brengt Gregoriaanse hymnen, waarvan sommigen teruggaan naar de vierde eeuw. Koorkerk Middelburg 20.30 uur. Bondues en Vlijt en Volhar ding, Schouwburg, Middelburg, 19.30 uur. ZONDAG 25 SEPTEMBER 'Artiestencafé', Minitheater, Verwerijstraat 53, Middelburg, 20 uur. Harmonie Bondues, naast de kerk. Oranjeplein, Middelburg, 11 uur. DINSDAG 27 SEPTEMBER pianovoordracht van mevr. M.E. Stofkoper-Sneider en Irma van Leeuwen, 'de Babbelaar', der Boede, Middelburg, 10.30 uur. WOENSDAG 28 SEPTEMBER Poppentheater Parabel, Schuttershoftheater, Middel burg, 16 uur. Steve Marlott, Café de Poort, Heerenstraat 6B, Middelburg, 21 uur. Dat een doordachte vormge ving en goed uitgewerkte per sonages, gespeeld door vak kundige acteurs een simpel lief desverhaal kunnen omtoveren in een meeslepende film, be wijst 'A man in love' van Diana Kurys. Met Greta Scacchi, Pe ter Coyote, Peter Riegert en Claudia Cardinale in de belang rijkste rollen, is deze film te zien in het Schuttershoftheater in Middelburg. Een Zeeuwse pre mière overigens. Kurys laat het filmverhaal en de werkelijkheid naadloos in elkaar overgaan. 'A man in love' is niet alleen een liefdesverhaal. Alle menselijkheden en filmtechni sche zaken zijn in elkaar ver vlochten. In de recensies over deze film wordt de weinig pre tentieuze maar wat terloopse toon geroemd. Het seizoen gaat in het Vlissing- se jongerenuitgaanscentrum De Piek daverend van start met Ju ke uit Liverpool. Deze rythm blues-formatie heeft sinds haar oprichting in 1983 bijna 300 op tredens achter de rug. Vooral li ve is de groep op haar best. Een groot aantal landen in Europa hebben de leden musicerend be zocht, waardoor hun vermaard heid zeker weer veel bezoekers zal trekken in Vlissingen. Juke Alhambra theater. Coosje Buskenstraat 144. tel. 01184-12260. Grand theater Goes, Singelstraat 5A. tel. 01100-15165. Filmtheater Electro, Markt 79. tel. 01180-38900. Schuttershoftheater, Schuttershofstraat 1, tel. 01180-13482. Bibliotheektheater, Kousteensedijk 7, tel. 01180-30235. DONDERDAG 22 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Croco dile Dundee 2' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Powaq- qatsi' 19.30 uur, 'Colors' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'A man in love' 20.30 uur. VRIJDAG 23 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Crocodi le Dundee' 19.00 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Powaq- qatsi' 19.30 uur, 'Colors' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'A man in love' 20.00 en 22.30 uur. ZATERDAG 24 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 19.00 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Croco dile Dundee 2' 19.00 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Powaq- qatsi' 19.30 en 24.00 uur, 'Co lors' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Busters wereld' 14.00 uur, 'A man in love, 20.00 en 22.30 uur. ZONDAG 25 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being', 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Dirty Dancing', 14.00 uur, 'Crocodile Dundee 2' 19.00 en 21.30 uur. Electro Middelburg, 'Colors' 14.00 en 21.30 uur, 'Powaqqat- si' 19.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'A man in love' 20.30 uur. MAANDAG 26 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Crocodi le Dundee 2' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Colors' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'A man in love' 20.30 uur. DINSDAG 27 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Crocodi le Dundee 2' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Colors' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'A man in love' 20.30 uur. WOENSDAG 28 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Biloxi Blues' 20.00 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The unbearable lightness of being' 20.00 uur. Grand theater Goes, 'Crocodi le Dundee' 20.00 uur. Electro Middelburg, 'Colors' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel- burg, 'A man in love' 20.30 uur. KINDERFILM ZONDAG 25 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De reddertjes' 14.00 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'De tovenaarsleerling en Pessi en llussia' 14.00 uur. WOENSDAG 28 SEPTEMBER Schuttershoftheater Middel burg, 'Alice' 14.00 uur, 'Pop- pentheater Parabel' 16.00 uur.

de Vlissinger | 1988 | | pagina 9