Klanten van Louisse naar EK Dusseldorf GRATIS: deze maand 4INBOUW-APPARATEN MSI Met vakantie op kosten van Autobedrijf Cevaal Groeneveld KEUKENS Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg hoortoestellen HOEFIAAK BARNEVELD-GOES-RIJSSEN-SLIEDRECHT DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 22 juni 1988 Korczakaschool - De Middel burgse Korczakschool, een school voor speciaal onderwijs aan kinderen met omgangs- en gedragsproblemen, heeft woensdag 29 juni een feestje. De leerlingen verhuisden vanuit drie gebouwen aan de Oost hoekstraat naar de Korc- zakstraat nummer 1. Het nieuwe gebouw werd ontwor pen door Ries van de Berg. De ingebruikname wort gevierd met een bazar, een rad van avontuur en een rommelmarkt. Met het Rad van Avontuur kun nen een cross- of damesfiets, een dagtocht naar Parijs of een walkman worden gewonnen. Verder zijn er allerlei spelletjes en zelfs een heuse waarzegster. De Middelburgse band Scarlett O'Hara zorgt voor spetterende live muziek. De festiviteiten du ren van 10 tot 14 uur. Ouders, kinderen en buurtbewoners zijn welkom. Muurvegetatie - Op de Mid delburgse kademuren groeit een groot aantal bijzondere planten. De Werkgroep Natuur- en Milieu-educatie maakt donder dag 23 juni een excursie langs deze muurvegetatie. Liefheb bers kunnen zich om 19.30 uur verzamelen bij het standbeeld van koningin Emma op de Dam in Middelburg. Betuur-Bestuurden - De com missie Betuur-Bestuurden van de gemeente Middelburg verga dert woensdag 29 juni om 16.30 uur in de raadszaal van het stadhuis. Aan de orde ko men de taakstelling van de com missie en de voorlichtingsnota. In deze voorlichtingsnota moet het beleid op het gebied van voorlichting en public relations opnieuw worden geformuleerd. Westkapelle - De gemeente raad van Westkapelle vergadert donderdag 30 juni om 20 uur. Op deze vergadering komen hoofdzakelijk de scholen aan bod. De christelijke basisschool wil meubilair en een zonwering aanschaffen, de openbare ba sisschool wil leer- en hulpmid delen erbij. Beiden verzoeken de raad om financiële mede- werking. PZZ-loop - Hardlopers kunnen weer in de startblokken bij de traditionele PZZ-loop in Goes. Deze vindt plaats op 29 juni. De start is om 19.30 uur op het PZZ-terrein aan de 's- Gravenpolderseweg. Inschrijving vanaf 18.30 uur bij de balie van de hoofdingang. Na afloop kan men zich omkleden en douchen in de op het terrein beschikbare kleedruimtes. De afstanden zijn 1 t/m 6 km over rondjes van 1 kilometer. Elke deelnemer ontvangt na afloop een herinnering. De opbrengst van deze prestatieloop komt ten goede aan een ontwikke- lingsprojekt in Kenia. Inlichtin gen kan men krijgen bij: Helen Luithwieler afdeling Recreatie Sport AV '56, tel. 01100 - 12855. Patiëntenplatform Zeeland - Patiënten- en konsumentenbe- langen in de ruime zin van het woord worden behartigd door het PPZ. De PPZ is een vereni ging waarbij een groot aantal Zeeuwse patiëntenorganisaties zowel kategoriale als algemene, is aangesloten. Bij de PPZ kan informatie verkregen worden op het gebied van patiënten- en konsumentenbelangen. Meer informatie is te verkrijgen bij: Patiëntenplatform Zeeland, v.d. Spiegelstr. 4 Goes (achterin gang van "De Villa") tel. 01100 - 30911Bereikbaar op maandag en donderdag van 9.00 - 1 2.30 en na telefonische afspraak. Swanenburgh - De gemeente lijke scholengemeenschap voor beroepsonderwijs 'Swanen burgh' is te klein en cjaat dus uitbreiden. Op het bouwterrein aan de Weyevliet weg in Vlis- singen waar de nieuwe school zal verrijzen worden op 24 juni de officiële handelingen daar voor verricht. Na de bijbehoren de toespraken zullen de geno digden in het huidige schoolge bouw een drankje nuttigen. Het begint om 14.1 5 uur. Zeeuwse Culturele Raad - De uitgangspunten van het ge meentelijk en provinciaal1 kul- tuurbeleid is het onderwerp tij dens de Zeeuwse Culturelr; dag op 7 september. Direkte acinlei- ding daartoe is een notitie over de gemeentelijke uitgaven voor kultuurbeleid in Zeeland. Maar ook is dit onderwerp gekozen omdat dit jaar de voorbereidin gen worden getroffen voor het provinciale deelplan kunst en kultuurbehoud 1990-1993, dat het provinciale beleid voor die periode zal bepalen. De Zeeuw se culturele dag wordt gehou den in de aula van de Zeeuw:se bibliotheek en duurt van 14.00 tot 1 7.00 uur. Handwerkverkoop - Schort jes, kussens, poppen, tafelklei- den, enz. enz. gemaakt door do creatieve groep Bachten Reede zijn donderdag 23 juni te koop in het dienstencentrum Bachten Reede aan de Vredehoflaan. De Stichting Welzijn voor Ouderen houdt dan van 9.30 tot 11.30 een handwerkverkoop. Computers - Buurthuis "de Zwaan" 'in Oost-Souburg wil graag in kontakt komen met ie mand die enige kennis heeft van het omgaan met computers en die deze kennis wil doorgeven aan anderen. Na de zomervakantie wil het buurthuis starten met een com puterclub voor kinderen en jon geren. Daarvoor zoeken zij een enthousiast persoon die, op vrij willige basis, leiding geeft bij deze aktiviteiten. Voor nadere informatie, Buurthuis "De Zwaan" tel. 01184 - 61252. Zandstroomcontact - Woens dag 29 juni gaan de dames van het Zandstroomcontact op de fiets naar boerderij Kwekke- boom. Het vertrek is in plaats 'van 9 uur om 13.30 uur bij de Vergulde Baars aan de Middel- burgse Baarsjesstraat. Opbouwwerk - De Stichting Opbouwwerk Vlissingen verga dert woensdag 22 juni om 20 uur in Bachten Komme aan de Vlissingse Badhuisstraat. Er is onder meer een videopresenta tie van de diverse activiteiten van de stichting. Slotmiddag ACM - Het Aktivi teiten Centrum Middelburg sluit dinsdag 28 juni het cursussei zoen af met een middag met spelaktiviteiten in het Ontmoe tingscentrum Dauwendaele. De aanvang is om 13.30 uur. Het nieuwe seizoen van het ACM begint op 1 september. Jubileum - De School voor Praktische Vorming bestaat tien jaar en dat wordt in de week van 27 juni tot en met 1 juli ge vierd in het gebouw aan de Mid delburgse Verwerijstraat. Maandag 27 juni is er een puz- zelrit en wordt het Golfslagbad bezocht. Dinsdag van 1 7 tot 20 uur heeft de school een groot pleinfeest voor leerlingen, oud leerlingen en alle betrokkenen. Die dag is er ook een vossejacht en een filmvertoning. Woens dag staat er een playbackshow op het programma, donderdag een bezoek aan Bobbejaanland en vrijdag treedt er een gooche laar op. Opel is nauw betrokken bij de voetbalsport. De autofabrikant spon sort onder meer Feyenoord, PSV, het Nederlands Elftal, andere ere divisieclubs en dus ook het Europees Kampioenschap in Duitsland. Uiteraard komt dat in de verkoopacties naar voren. In de lente actie waren er honderd toegangskaarten met een geheel verzorgde reis naar de EK te winnen. Hetzelfde goldt voor de 'Yell'-actie. Bij het Middelburgse autobedrijf Louisse waren de heren P.A. Huy- bregtse en H.L. Meyer, beiden uit Middelburg, de gelukkige win naars van de felbegeerde toegangsbewijzen voor de wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Engeland in Dusseldorf. Samen met de 198 andere winnaars stapten ze 15 juni aan boord van de Opel Oranje Express. Dat het een geslaagd uitstapje werd mag duidelijk wezen. Collecte - Er is nog steeds veel geld nodig voor de Nederlandse Brandwonden Stichting. Daar om wordt er in de week van 31 oktober tot 6 november een na tionale collecte gehouden. De collecte-comité's kunnen weer veel hulp gebruiken. Mensen die mee willen helpen met col lecteren of het wegbrengen en in ontvangst nemen van bussen of andere hulp willen bieden zijn van harte welkom. Zij kunnen zich opgeven bij de volgende te lefoonnummers: 01184 70209 of 01186 - 1799. Onderwijsraad - De afdeling volwasseneducatie van de Pro vincie Zeeland vergadert dins dag 28 juni op de provinciale griffie aan de Middelburgse Sint Pieterstraat om 14.15 uur. Aan de orde komt onder meer het concept-projektplan databank volwasseneneducatie en de deelnota IV ondersteu ningsstructuur volwassenen- educatie. Bouwkunst - Vrijdag 1 juli is het de dag van de Architectuur. In de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg is er die dag om 14.30 uur een discussie over hedendaagse bouwkunst. De tentoonstelling over dit onder werp wordt om 1 7 uur geopend door gedeputeerde Greet de Vries-Hommes. Papegaaienburg - In de verga dering van wijkcomité Pape gaaienburg op donderdag 23 ju ni geven onder meer de werk groepen Groenvoorziening, Openbare Verlichting, Verkeer en Wijkactiviteiten een verslag en komt het functioneren van de wijkbrigade van de gemeen tepolitie aan de orde. De verga dering begint om 20 uur in ba sisschool De Stellepit, Kleiweg 1 te Vlissingen. MS-Soos - De soosbezoekers van de MS Stichting afdeling Walcheren gaan dinsdag 28 juni pannekoeken eten in Pannekoe- kenrestaurant Dishoek. Wie mee wil kan bellen naar C.l. Bostelaar, 01180 - 28908. IVIoluks/Nederlands - In de Stromenwijkschool te Middel burg is vrijdag 24 juni een Mo luks/Nederlandse dag. De kin deren van de school verzorgen 's morgens allerlei optredens, 's Middags is er in de school een tentoonstelling over het dage lijks» leven op de Molukken en in Zeeland. Ook worden de films vertoond. Een Molukse groep zorgt voor de muziek. Rond de school kunnen de kinderen ver schillende spelletjes spelen. Om 17.210 uur kunnen de liefheb bers zich op een Molukse rijst- maaltijd storten. Vanaf 19.30 uur zijn er optredens van onder meer brassband Onda, een Mo lukse kinderdans- en zanggroep en het: duo Telepary. ledereen is welkom. Inlichtingen zijn ver krijgbaar bij de school, telefoon 01180 - 14765. Paraplu - Ook in de zomer is het buurthuis 'De Paraplu weer actief. In het kader van haar zo- meractiviteiten houdt het buurt huis een basketbaltoernooi. Het is de bedoeling dat groepen wijkbewoners, jongeren, zelf teams samenstellen. Het toer nooi vindt in de avonduren van 5 juli plaats op het basketbal plein aan de Van Raaltestraat. De besten kunnen mooie prijzen winnen maar de gezelligheid staat voorop. Wie meer wil we ten of zich op wil geven kan bel- len naar 65453. Afsluiting portieken - Alle portieken die eigendom zijn van de woningbouwvereniging Bas- co worden afgesloten. De wo ningbouwvereniging heeft Hit besluit genomen naar aanlei ding van vele vragen en klach ten van bewoners. Deze zomer wordt met de werkzaamheden begonnen. De bewoners krijgen bijtijds bericht, wanneer de werkzaamheden in hun portiek worden uitgevoerd. Avondvierdaagse - Wande laars en natuurliefhebbers ko men weer aan hun trekken bij de avondvierdaagse van Oost- kapelle. Deze wordt gehouden van 27 t/m 30 juni. De route voert de wandelaars langs een aantal mooie plekjes bij het dorp. En kan worden gekozen uit twee afstanden, de 5 en de 10 kilometer. Rond 19.00 uur wordt er gestart bij het ontmoe- tingscentrum De Halve Maan. 60-Jarig huwelijk - Dinsdag 21 juni was voor het echtpaar Millenaar uit Vlissingen een heugelijke dag. Op die dag stap ten W.A.F. Millenaar en S.C. Louwerse 60 jaar geleden in het huwelijksbootje. In wijkgebouw 't Anker hielden zij daarom een receptie waar de loco burgemeester van Vlissingen, dhr. D.J.P. Bruinooge, het dia manten paar namens het ge meentebestuur zijn gelukwen sen aanbood. De lóco- burgemeester doet hetzelfde bij het echtpaar Velleman aan de Gerard Doulaan 5 in Vlissingen. De van 'de overkant' komende P.E.A. Velleman en zijn echtge note M.M. de Guijtenaar zijn op woensdag 28 juni namelijk ook 60 jaar getrouwd. ALLE GERENOMEERDE MERKEN HOORTOESTELLEN VRIJBLIJVEND OP PROEF OOK THUISBEZOEK AANGESLOTEN BIJ ALLE ZIEKENFONDSEN VLISSINGEN. Lange Zelke 93 OOSTBURG. Bufchtstraat 13 Evenementendag - De voet balvereniging Zeelandia en de handbalvereniging EMM, beiden uit Middelburg, hebben met z'n tweetjes een grote evenemen tendag opgezet. De opbrengst van deze dag, op zaterdag 25 ju ni, gaat naar De Tamboerijnen, een groep musicerende verstan delijk gehandicapten uit Vijver vreugd. De activiteiten in sport park De Nadorst in Middelburg liegen er niet om. Om 9 uur be gint de rommelmarkt. Op deze markt worden tal van oude am bachten gedemonstreerd. Ver der zijn er optredens van de volksdansgroep Walacra en (ui teraard) De Tamboerijnen. Van 12.45 tot 13 uur is er een de monstratie van het Para-team. Midden Zeeland. Van 13 tot 13.45 uur en van 14 tot 14.45 uur voetbalt Zeelandia tegen het Veronica-team. Wethouder M. Vinke verricht de aftrap. De EK- finale wordt van 15.30 tot 17.30 rechtstreeks uitgezon den. Na een barbecue treedt de roemruchte rock 'n roll band Johnny and the Sukkels van 21 tot 23 uur op. Dansschool Jan vier zorgt voor passende dans- demonstraties. Lekko-bijeenkomst - De Stichting stoom- zeesleepboot Ebro en de vereniging Lekko hebben zaterdag 25 juni een lan delijke bijeenkomst. De bijeen komst wordt in het kader van Willem en Mary gehouden. Hun reincarnaties zijn daarom ook bij de opening om 11 uur aanwe zig. In de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg zijn die dag onder meer een maritieme ruilbeurs, een maritieme shop en een foto expositie over de sleepvaart. Om 13 en 15 uur wordt er een film over de berging en de restauratiewerkzaamheden aan de historische zeesleepboot De Ebro vertoond. Met de haven-, kust- en zeesleepboten van Smit-Luc uit Middelburg, Smit uit Veere, Van den Akker en KMS uit Vlissingen kunnen van af de Middelburgse Loskade de hele dag gratis rondvaarten wor- den gemaakt. Arnemuiden - Dit jaar haalt een chemokar bij wijze van proef klein chemisch afval op in de gemeente Arnemuiden. Die inzameling verloopt boven alle verwachtingen. In plaats van het geschatte totaal over 1988 van 1400 kilo, lijkt het erop dat er wel eens 3000 kilo opgehaald zou kunnen worden. De vaste lasten van de chemokar en de verwerkingskosten van het afval nemen dus toe. B. en w. stellen de gemeenteraad in de raadsver gadering van maandag 27 juni voor om een aanvullend crediet van f 3500,— beschikbaar te stellen. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeen tehuis. Scheldebuurt - Buurthuis Scheldebuurt uit Vlissingen bestaat tien jaar en dat wordt gevierd. Zaterdag 25 juni is er vanaf 19.30 uur voor jongeren van 12 tot en met 17 jaar een drive-in-show in het buurthuis aan de Verkuyl Quakke- laarstraat. Maandag 27 juni kan de buurt zich uitleven op een open sjoelfeest dat om 14 uur begint. Om 19 uur heeft de sjoelvereniging 'Laet ze mè schuuve' een sjoelavond. Dins dag 28 juni staan de ouderen centraal. Vanaf 14 uur kunnen zij kennis maken met onder meer het koersbalspel. Om 19 uur herleeft oud Vlissingen in een dia-serie van Frans Hintzen. Voor de kinderen van 4 tot 12 jaar treedt woensdag 29 juni een theatergroep op. Dezelfde kinderen gaan om 16 uur panne koeken bakken. Het open kla- verjastoernooi begint om 19 uur. Wel even van tevoren opgeven. ZLM-Neeltje Jansloop - Op donderdagavond 23 juni kun nen trimmers, hardlopers en joggers zich weer uitleven. AV'56 houdt dan de eerste ZLM-Neeltje Jansloop. Naar keuze kan men één, twee, drie of vier ronden van 4,4 kilometer lopen. Voor de kleintjes is er een rondje van 2 km. De start is om 19.15 uur bij de hoofdtribu ne op het evenemententerrein. Inschrijven kan men vanaf 18.30 uur bij de AV'56 auto aan de ingang van het evene mententerrein. Meer inlichtin gen bij: Helen Luithwieler, Af deling Recreatie Sport AV'56, tel. 01100 - 12855. Collecte - De nationale epilepsie-kollekte, die het Natio naal Epilepsie Fonds/De Macht van het Kleine van 27 juni t/m 3 juli in Valkenisse gaat houden vormt de start voor een langdu rige voorlichtingscampagne: "Epilepsie en Werk". Veel men sen beschouwen epilepsie als iets abnormaals, iets griezeligs en daar wil het Fonds wat aan doen. Zij hebben daarom naar alle hoofden personeelszaken, arbeidsbureaus en arbeidsdes- kundigen de brochure "Epilep sie en Werk" gestuurd. De bro chure is aan te vragen bij: Bu reau Epilepsie-Voorlichting, Ko- ningslaan 19 3583 GD Utrecftt. Composteren - Plantaardig, huishoudelijk afval op een na tuurlijk manier omzetten in compost. Dat kan tegenwoor dig heel goed. Meer dan 200 Vlissingers zijn al in het bezit van een, door de VAM gele verd, compostvat en er komen er nog eens meer dan 100 bij. Een enquête, gehouden onder bezitters van zo'n vat, leerde dat verreweg de meeste gebrui kers tevreden zijn over de wer king ervan. Uit de enquête kwam echter ook een aantal vragen naar voren over het ge bruik van het vat. De gemeente, die subsidie geeft op de aan schaf van een compostvat, vond dit de aanleiding om een informatie-avond te beleggen. Ook de nieuwe eigenaars (in spé) zijn er voor uitgenodigd. Andere belangstellenden zijn ui teraard ook welkom. Deze avond wordt woensdag 22 juni om 19.30 uur gehouden in het stadhuis van Vlissingen. VAN BEKENDE MERKEN Bij aankoop van keuken- meubelen t.w.v. f 9000,- *Of de helft in contanten. GOES Industrieterrein De Poel 1 Vetfun Sluarlweg 14a. Tel 01100 16230 DE MOOISTE KEUKENS DWARS DOOR HEEL NEDERIANO' De vakantie voor dit jaar naar Zweden was al besproken, maar in 1989 kan de heer J. Minnaard uit Middelburg de vakantiebloeme tjes gaan buiten zetten op kosten van autobedrijf Cevaal. Waar de reis dan naartoe zal gaan, kan de prijswinnaar nu nog niet zeggen, daarvoor kwam de verrassing te plotseling. In maart kocht hij op de Automarkt van het bedrijf een Toyota Occasion, waarbij hij in het kader van de Aktie Win een Vakantiereis vijf loten kreeg. Vijf maal een kans dus op een geheel naar eigen keuze samengestelde vakantiereis, ter waarde van f 3500, Vorige week hoorde hij dat hij de prijs gewonnen had en afgelo pen vrijdag werd hem de ca deaucheque uitgereikt door Cees Bergmans van Autobedrijf Cevaal in Middelburg. "Er waren bepaalde voorwaarden verbon den aan onze aktie", vertelt ver koper Bergmans. "De occasion moest een minimale waarde hebben van f 7500,— of de helft van de nieuwprijs te boven gaan. Bij elke f 3000,— beste ding hoe de koper recht op één lot. Er waren ongeveer dertig deelnemers en de heer Minnaard had met zijn vijf loten dan ook een goede kans. Deze aktie werd mede mogelijk gemaakt door sponsoring van Reisbureau Holland International Middelburg en Nederland door de Rabobank in Oostkapelle. De uitslag van de aktie van ons bedrijf in Vlissin gen wordt volgende week be kend gemaakt". Rommelmarkt - De jaarlijkse rommelmarkt van Koudekerke is zaterdag 25 juni op het dorpsplein. Op de markt, die om 9 uur begint, zijn een grote hoe veelheid bruikbare 'rommel', zo als electrische apparaten en meubilair en ongeveer twintig kramen van diverse verenigin gen en de plaatselijke mid denstand te vinden. Met de lote rij is een reis naar Engeland te winnen. Verder geeft de Hon denvereniging Walcheren tus sen 11 en 12 uur een de monstratie. De opbrengst van de rommelmarkt gaat naar de dorpsvereniging Koudekerke die tal van ongesubsidieerde activi teiten (yoga voor ouderen, dans- cursussen, filmdagen, jfeugd- soos) organiseert. AAGTEKERKE: Gereformeerde Gemeente. Prelaatweg 17. Zo. 9.30, 14 en 19 uur: leesdienst. ARNEMUIDEN: Gereformeerde Gemeente in Neder land. Langebeekestraat 16. Zo. 9.30, 14.30 en 19 uur: Hervormde Gemeene. Markt 12. Zo. 9.30 en 15 uur: ds. L.W.Ch. Ruygrok. BIGGEKERKE: Hervormde Gemeente. Kerkplein 1. Zo. 10.15 uur: ds. Köther. DOMBURG: Rooms-Katholieke Kerk H. Willibrordus. Za. 19 uur, zo. 10 uur. GAPINGE: Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 en 19 uur: ds. C.H.B. Weijs, H.A. GRIJPSKERKE: Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Za 10 uur: dr. A. Jobsen, kindernevendienst, 19 uur: dr. A. Jobsen. Hervormde Kerk. Kerkring 26. Zo. 10 en 19 uur: dhr. H.J. Schoenmaker. Mededelingen voor deze rubriek melden vóór maan dag 15 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg, tel. 01180 81000. HOOGELANDE: Christengemeenschap. Kapel van Sint Maarten. Zo. 10.30 uur: mensenwijdingsdienst. KLEVERSKERKE: Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9 uur: ds. Otte uit Gapinge KOUDEKERKE: Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Zo. 9.30 uur: dhr. J. van Leerdam te Serooskerke, 19 uur: ds. J. Griffioen te Klundert. Ned. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Zo. 9 en 10.30 uur: ds. M.J. de Jong. Rooms-Katholieke Kerk. Dishoek. Zo. 10 uur. MELISKERKE: Gereformeerde Gemeente. Valken burgstraat 25. Zo. 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Bergstraat 32. Zo. 10 uur: ds. M.E. van Heesen te Leeuwarden, k.nd. 4-7 jaar, 19 uur: dhr. P.A. Trimpe te Middelburg. Hervormde Gemeente. Torenstraat 8R. Zo. 9 uur: ds. Köther. MIDDELBURG: Bahé'i Gemeenschap Walcheren. Informatie-avonden worden gehouden op do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberdsland 11. Baptisten Gemeente. Kapel Bree 8. Zo. 10 uur: ds. M. Ezinga. Christelijke Gereformeerde Kerk. Gasthuiskerk, Lange Delft 94. Zo. 9.30 en 16.30 uur: stud. H. vö. Steege Gereformeerde Gemeente in Nederland. Westerkerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur: leesdienst. Gereformeerde Kerk. Zo. Getuigeniskerk, Adr. Lauwe- rijszstraat 6, 9.30 uur: ds. L.J.G. IJkel, 19 uur: ds. A.V. de Nooy te Vlissingen. Hofpleinkerk, Hofplein 9.30 uur: cand. mw. L.J. Houwe- ling te Amsterdam, 14.30 uur: ds. L.J.G. IJkel. De Hoeksteen, Roozenburglaan 22, 9.30 en 19 uur: ds. G.J. Mink te Arnemuiden. Gereformeerde Kerk fVrijgemaaktKlein Vlaanderen 75. Zo. 9.30 en 16.30 uur: ds. H.E. Nieuwenhuis te Er- melo, H.A.. Hervormde Gemeente. Zo. Nieuwe Kerk, Groenmarkt. 10 uur: prof. dr. H. v.d. Linde uit Nijmegen. Koorkerk, Koorkerkhof, 10 uur: drs. A. van Klaveren. Oostkerk, Oostkerkhof, 10 uur: ds. G.C. v.d. Klis uit Amersfoort. Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat, 10 uur: ds. O. Elseman, gezins- en doopdienst. Thomaskapel, Vrijlandstraat, 9.30 uur: ds. J. Geers, 11 uur: ds. G. Schaap uit Oud-Beijerland, 18.30 uur: drs. R.H. Kieskamp uit Leerdam. Engelse Kerk, Simpelhuisstraat 19, 19 uur: mevr. drs. A. Spaans-Moolenaar uit Westkapelle. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Doopsgezinde kerk. Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst, ds. C.E. v.d. Ploeg. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: welkom- dienst van kapitein en mevr. B.P. de Heer. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. geen dienst. Nederlands Gereformeerde Kerk. Engelse kerk, Simpel huisstraat 19. Zo. 9.30 uur: dhr. Riemens, 17 uur: ds. R. Brands. Remonstrantse Kring Midden-Zeeland. Koorkerk, Koor kerkhof. Zo. 10 uur: drs. A. van Klaveren uit Middelburg. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk, Lom bardstraat 2, zo. 10 uur. De Hoeksteen, Rozenburglaan 22. zo. 11.30 uur. Waalse Gemeente (Eglise Wallone). Lange Noordstraat 62. Zo. 10.45 uur: past. N. Hegeman. Evangeliegemeente "De Wijngaard". LTS, Klarenbeek. Zo. 9.30 uur: br. C. van der Zanden, 15 uur: doopdienst in het zwembad 'Poelendaele'. NIEUW- EN ST. JOOSLAND: Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: ds. H.E. Vermeulen (H.A.). OOSTKAPELLE: Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duin weg 36A. Zo. Sow-diensten. 10 uur: ds. A.C. den Hol lander, k.nd. jongste en middengroep, 19 uur: Herv. Kerk, dr. L. Th. Witkamp te Serooskerke Gez. Jeugd dienst, muzikale medew. van Jim Denton. Hervormde Gemeente, zo. 10 uur: ds. A.C. Den Hollan der H/G kerkdienst in de Zionskerk, Duinweg 36A, be diening Heilige Doop en Kindernevendienst, 19 uur: H/G Jeugddienst in de Hervormde Kerk, Waterstraat 1, voor ganger ds. L. Witkamp uit Serooskerke. Muzikale mede werking: Jim Denton; Gospelzang. Rooms-Katholieke kerk. (Ned. Hervormde Kerk), Wa- terstraat 4. Za. 19 uur. RITTHEM: Hervormde Gemeente. Zo. 10.30 uur: ds. H.E. Vermeulen (H.A.). SEROOSKERKE: Gereformeerde Kerk. Ds. van Wou westraat 41. Zo. 10 uur: ds. L. Th. Witkamp, 19 uur: ds. G. de Lang, jeugddienst. Volle Evangelie. Dorpshuis de Zandput. Di. 19.30 uur: Interkerkelijke Bijbelstudie o.l.v. br. Cornelisse ST. LAURENS: Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Van Cittersstraat 69. Zo. 10.30 uur: ds. H.F. Meyer te Scharendijke Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 ds. L.J. 't Hart te Middelburg, 19 uur: ds. M. Lorier te Oostburg. SOUBURG: Gemeente Sion. Ritthemsestraat 43A. Zo. 10 uur: lofprijzingsdienst. Gereformeerde Kerk en de Ned. Hervormde Gemeente. Zo. Kanaalstraat, 9.30 uur: ds. E.J. Nijkerk te Ou- werkerk. Oranjeplein, 9.30 uur: ds. R.E.R. van Buiren, 19 uur: ds. R.E.R. van Buiren H.A. m.m.v. Kantorij. Bej. tehuis "De Zoute Viever", Dongestraat 1. zo. 19 uur: dhr. Chr. J. Kleij. Streekziekenhuis Walcheren, Koudekerkseweg 88, za 10 uur: mevr. drs. A. Spaans-Molenaar. De Ark. Rooms-Katholieke Kerk. Bej. tehuis "De Zoute Viever", Dongestraat 1, za. 9 uur. Martinuskerk, Kerklaan 19, zo. 10 uur: Parochiekoor. VEERE: Gereformeerde Kerk. Kaai 53. Zo. 9.30 uur: Gez. dienst H/G, 19 uur: ds. J.H. Meijer uit Middelburg. Hervormde Gemeente. Grote Kerk, Oudestraat 26. Zo. 9 uur: dhr. Jorritsma uit Vlissingen. VLISSINGEN: Anglicaanse Kerk, The Missions to Sea men. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion, 19.30 uur: Evening Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1. Wo. 19.30 en zo. 14.30 uur: lofprijzingsdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 17 uur: ds. W. de Joode. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo. Geen dienst. Evangelisch-Lutherse Gemeente. Walstraat 23. Zo. 10 uur: ds. Buissing-van Geers. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoystraat 2. Zo. 9.30 en 16.30 uur: ds. G. Zomer. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. Zo. St. Jacobskerk, Oude Markt, 10 uur: ds. Kalksma. Petruskerk, P. Krugerstraat 17, 9.30 uur: ds. Dillingh. Johanneskerk, Bonedijkestraat 165, 9.30 uur: ds. de Liefde, 19 uur: ds. Kerssen. Open Hof, Alexander Gogelweg 57, 9.30 uur: ds. Glas houwer, 17 uur: ds. Kalksma.. De Schaapskooi, Papegaaienburg, 9.30 uur: ds. de Nooy. Ophir, Badhuisstraat 186, 10 uur: ds. Van Bork. Jehovah's Getuigen gemeente 'Centrum Vlissingen'. Van Dishoeckstraat 534. Zo. van 15.30 tot 17.30 uur, do. van 19 tot 20.45 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente 'Souburg Vlissingen'. Van Dishoeckstraat 534. Zo. van 10 tot 12 uur. di. van 19 tot 20.45 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. Zo. 10 uur. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Za 10 en 19 uur. Pinkstergemeente. Pinksterkapel, Emmastraat 10. Zo. 14.30 uur: gemeentedienst, ds. W.J. Lentink. Wo. 19.30 uur: opwekkingsdienst, ds. W.J. Lentink. Protestantse Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Wal cheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: Mw. Drs. A. Spaans-Moolenaar. Rooms-Katholieke Kerk. Open Hof, Alexander Gogel weg 57, zo. 11 uur: eigen zanggroep Ter Reede, Koudekerkseweg 81, za. 17 uur. Lieve Vrouwenkerk, Singel (nabij Stadhuis), za. 19 uur: dameskoor, zo. 9.30 uur: jeugdkoor. Bethesda-St. Joseph Ziekenhuis, Koudekerkseweg 88, zo. 11.15 uur. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Za 10 uur: samenkomst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwestraat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. VROUWENPOLDER: Rooms-Katholieke Kerk. Fort den Haackweg, za 10 uur. WESTKAPELLE: Hervormde Gemeente. Markt 67. Za 9.30 uur: ds. Klijnsma te Middelburg, 19 uur: zondags- schooldienst. ZOUTELANDE: Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk. Willibrordusplein 2. Zo. 9 en 10.30 uur: ds. W.B. Obbink uit Zoutelande, 19 uur: Open Deur Dienst van het Leger des Heils. Rooms-Katholieke Kerk. za. 19 en zo. 10 uur. Do. 23 juni t/m 29 juni. HUISARTSEN MIDDELBURG: vrijdag 18 uur tot zaterdag 24 uur: R.R. Lankhorst, Seisw'eg 29, tel. 13456. Zondag tot 24 uur: A P Bruijnzeel, Herengracht 68, tel. 15814. Visites aan vragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13.00 uur en 17.30 tot 18.00 uur (zonder af spraak). VLISSINGEN: zaterdag tot 24 uur: A.J. Mijnlieff, N. Beetslaan 15, tel. 12525. Zondag tot 24 uur: F.G. Snij der, Burg. van Woelderenlaan 12, tel. 13933. Visites aanvragen voor dringende gevallen 12.30 tot 13.00 uur en 17.00 tot 18.00 uur SOUBURG, NIEUWLAND, ARNEMUIDEN, MIDDELBURG-ZUID: zaterdag: F.J. Heere, J.H. Huys- senstraat 15, Middelburg, tel. 01180-11501. Zondag: J.C. Ponten, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringen de gevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. GRIJPSKERKE, GAPINGE. OOSTKAPELLE, SEROOS KERKE. VROUWENPOLDER. VEERE EN ZANDDIJK: zaterdag 08.00 uur tot zondag 23.00 uur: E. Gunst, To renstraat 46, Serooskerke, tel. 01189-1212. WESTKAPELLE, DOMBURG, AAGTEKERKE^ ZOUTE LANDE, MELISKERKE, BIGGEKERKE EN KOUDEKER KE: vrijdag 18.00 uur tot zondag 24.00 uur: P.K. Noor- lander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 01185-1231. OOST- EN MIDDEN WALCHEREN: zaterdag en zondag: A. Stutterheim, Sivertstraat 40, Meliskerke, tel. 01186-1760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: P. de Boer, Rouaansekaai 23, Middelburg, tel. 01180-13320. APOTHEKEN MIDDELBURG: van vrijdag 17.30 uur tot vrijdagmorgen daaropvolgend: Ringeling, Lange Delft 133, tel. 12538. VLISSINGEN: van vrijdag 17.30 uur tot vrijdagmorgen daaropvolgend: Souburg, C. v. Perestraat 1, tel. 61593. VERLOSKUNDIGEN VLISSINGEN EN OOSTSOUBURG: Mevr. H, Klompe, Doornenburg 91, tel. 71140. MIDDELBURG: Mevr. J. Drijdijk, Grootmede 62, tel. 26045. Ingaande vrijdag 18 uur tot zondag 24 uur. dierenartsen" KLEINE HUISDIEREN: (Gezelschapsdieren) het hele weekend: Mevr. C.J. Brink te Middelburg, tel. 01180-11011. DIERENARTSENPRAKTIJK MIDDELBURG. Grote huis dieren: tel: 01180 - 33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. PRAKTIJK OOSTKAPELLE: Oude Domburgseweg 33A, Oostkapelle, tel: 01188 - 1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. WIJKVERPLEEGKUNDIGEN KRUISVERENIGING WALCHEREN-OOST, (MIDDEL BURG, ARNEMUIDEN, NIEUW- EN ST. JOOSLAND): bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcen trale, tel. 01184-14444: KRUISVERENIGING VLISSINGEN/SOUBURG (VLIS SINGEN, WEST- EN OOST-SOUBURG EN RITTHEM). bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcen trale, tel. 01184-14444; KRUISVERENIGING PLATTELAND WALCHEREN: be reikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentra- le. tel. 01184-14444. ALGEMEEN KRISIS OPVANGCENTRUM "COURT OX HOOFT", Singelstraat 14, 4331 SV Middelburg. Dag en nacht voor opname en aanmelding bereikbaar zo wel schriftelijk als telefonisch. Tel. 01180-38000. NOODOPVANG WALCHEREN LEGER DES HEILS bij crisissituaties: Hoogstraat 18-20, Middelburg. Dag en nacht bereikbaar onder tel. nr. 01180 - 12000. DISTRICTSGEZONDHEIDSDIENST ZEELAND: Middel burg Dam 39-41; Vlissingen, Rozengracht 6. INFECTIEZIEKTENBESTRIJDING: tel: 01180 34085. GESLACHTSZIEKTENBESTRIJDING: Dam 39-41, ma., wo. en vr. van 9 tot 10 uur, tel: 01180 - 34085. AIDS-INFOLIJN: 01180 - 38384. ALLE VRAGEN OVER GEZONDHEIDSVOORLICHTING: 01180 - 34085. TUBERCULOSEBESTRIJDING: tel: 01184 - 18395. ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK: de dienst doende maatschappelijk werker is bereikbaar via het te lefoonnummer dat door het antwoordapparaat wordt opgegeven van de telefoonnummers 01180-11255 of 26951 en 01184-19820. BUREAU VERTROUWENSARTS KINDERMISHANDE LING: tel. 01180-28800. NVSH - MIDDEN ZEELAND: Weidezicht 59, tel. 01100-21724. Landelijke telefonische hulpdienst: 070-600010. Ma. - vr. geopend van 10 tot 22.30 uur. INFECTIEZIEKTENBESTRIJDING: DGD-Vlissingen (te vens cb tuberculose), Rozengracht 6: maandag en vrij dag tussen 10 en 11 uur en na telefonische afspraak (01184-18395).

de Vlissinger | 1988 | | pagina 15