1 carla mes Sm moet u morgen 's bij ons langslopen wintersportzonnebril - 'n passend kadoo van de sint? korrup <„laats^e A Als u vanavond koude voeten hebt, bij geuren te gast ertuigen DE KRACHT VAN ZACHT 00 WjjfaffFT*0ePo«0, WÊ0ê^ DE WINKELS VAN FREE RECORD SHOP Vfmf/if/l Z'/wn VAN DE REE brilmode zalig boeiend fris sensueel mystiek heerlijk vol hemels rijk zoet facinerend teer Dit is een uitnodiging aan u om uw eigen neus te volgen, die /al leiden naar het domein van Carla Mes Een week lang zult u gastvrij op alle verende geuren onthaald worden Alle grote namen uit het rijk der geuren zullen er zijn, en hoe1 Van maandag t/m zaterdag 23 24-25-26-27 en 28 november kunt u 2ich aan geuren voor de vrouw en voor de man, te goed doen Het wordt een proeverij van bestaande maar ook van vele nieuwe geuren, leest u maar! Naast de klassieke geuren zoals Estée Lauder's 'White linen', Private Collection' en 'Beautiful; Yves St Laurent's beroemde 'Opium' en 'Pans, van Christian Dior 'Poison' en de naar lelietjes van Dalen geurende 'Diorlssimo', de klassiekers van Karl Lagerfetd met zijn onweerstaanbaar 'KL' en 'Chloë'. de niet weg te denken, een beetje naar vanille neigende geur van 'Parfum d'Hermès', van v. Cleef en Arpels 'First' en 'Must' van Cartier. de kruidige, frisseGucci3, de zoete warme geuren van Versace' en 'Salvador Dali'. Dat zijn allemaal heerlijke klassiekers, nieuwe verrassende geuren zijn er bij gekomen. Daar willen we u ook graag kennis mee laten maken. Nieuw voor de dames zijn 2 Italiaanse geuren; de romantische maar toch Insse 'Valentino' en de wat naar groen neigende maar warme geur van 'teatro alia scala' van Krizia. Nieuw is ook de vrolijke, frisse 'Ruffles' van Oscar de la Renta, en 'Panthère' van Cartier. Van de laatste is alleen de fles al een sieraad en de geur een juweel. - - De badlijn 'La Nuit' van Paco Rabanne is ook nieuwen van grote allure. Ook voor de heren zijn er de klassiekers zoals de beroemd geworden Aramis, v. Cleef en Arpels. Santos de Cartier, Kouros, Versace. L'homme. Lagerfeld en Boss. 'Eau Sauvage' van Christian Dior, 'Pour Homme' van Yves St. Laurent. Oscar de ia Renta en Gucci Bij ai die mooie geuren zijn weer geheel nieuwe geuren toegevoegd. 'KL Homme' van Lagerfeld, 'Bel Ami' van Hermes. 'Xeryus' van Givenchy en 'Eau de Sport' van Paco Rabanne. Of je nu man of vrouw bent. zoeken naar je lieveiïngsgeur is een boeiende bezigheid Juist daarom kunt u in die speciale week zorgvuldig kiezen welke geur of geuren bij passen, ongedwongen neuzen en snuiven in het grote geurenrij"k U gaat ook niet met lege handen naar huis want iedere bezoeker krijgt zijn favoriete geur in een miniatuur Een ieder die het gasten-boek wil tekenen of zijn bevindingen onder woorden wil brengen willen we extra belonen met een klassieke bloem. Zij die onze gast waren kunnen lang genieten van een geurende herinnering. Un souvenir des Parfums. damplein 9 middelburg J IJPIISS KorteGeere9-13 Middelburg Tel 01180-15860 Het stookseizoen in ons landje is - helaas - meestal 9 maanden lang. Toch is het geen 9 maanden lang "cv-weer". Kille najaarsdagen worden behaaglijke dagen met Zibro Kamin- warmte. Verplaatsbare warmte. Voordelige warmte. Gezellige, lévende warmte. Wjj vertellen u graag alles over deze unieke kachels. Over het uitge kiende Turbo-systeem. Over de veiligheid. Over de nieuwste Japanse micro-electronica van de Laserserie. Over "brandschone" Petro-Plus. Over het zuinige verbruik - vanaf 18 cent per uur. Kom morgen even kijken. ÊT\ I I Er is al zo'n Zibro Kamin voor maar V-F Brielle - Slagveld 2 lel (01810) 13888 Dinteloord - Havenweg 71 lel (01672) 3206 Middelburg - Kleverskerkseweg 53 tel (01180) 13759 Oud Beijerland Julianastraat 43 lel (01860) 12259 Numansdorp Rijksstraatweg 48 tel (01865) 1495 wiiiniiiiiuiiiiiiii~ii'iiiHj'w'ii'iiii'iii"iiii'iwi Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt Schitterende EGERIA baddoeken, exclusief gemaakt door uw Lin-O-Luxclub. Royale maat 60x110 van f27,95 voor. Beestenmarkt 12 Goes 01100-32213 Korte Delft 4 Middelburg 0H80-3383O

de Vlissinger | 1987 | | pagina 23