in Midden Zeeland Thema-dag Molukken en Ontwikkelingssamenwerking in buurthuis De Zwaan SNEEUWWITJE Een man keert terug Veel spanning en acteerplezier en de naakte leugen als waarheid 19 nov. t/m 25 nov. EXPOSITIE PODIUM FILM Lezen Maaskant exposeert in Balans 17 'DWAASHEIDVAN MIDDELBURGS THEATER Programma: Snoecks, trendy en veel bloot MONIQUE KLEM ANN, DE SPIL VAN LOIS LANE Eric Eychenne speelt De Vrek (Molière) solo HA VINCK VAN FRANSZ WEISZ IN ELECTRO Architectuur opnieuw ter discussie Jaren 20 muziek met 'Zjarratèl' in Schouwburg DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 18 november 1987 RA UW EN DROMERIG IN AMERICAN GEZIEN KINDER BOEKEN Pauline danst solo Een fototentoonstelling over Maluku, lezingen, een optreden van de band Coda en de zanggroep Mae Uku, poëzie en een dis cussieronde. Dat is zo ongeveer de inhoud van de themadag 'Molukken en Ontwikkelingssamenwerking'. Het Documenta tiecentrum Molukkers (DCM) heeft deze dag - zaterdag 21 no vember - als vervolg op eerdere voorlichtingsavonden georga niseerd. Samenwerking tussen de Moluk ken en Zeeland is actueel. De Ho geschool Zeeland heeft door haar project Werken in Ontwikke lingslanden contact gemaakt met de Universiteit Pattimura van Ambon. Ook de gemeente Vlis- singen wil vriendschappelijke banden aanknopen met Ambon. Alle reden dus voor DCM om de thema-dag zo breed mogelijk op te zetten. 14 uur: opening voorzitter DCM 14.15 uur: lezingen door G. Ha- hury, F. Palyama, A. de Fretes, L. van Colmjon, Ch. van Fraas- sen en B. Latuheru. Echt iets voor de liefhebbers is het jaarblad Snoecks, dat deze keer veel bloot in zijn uitgave doet. Maar bloot kan verschillen. Wat Snoecks biedt is kwaliteit, ero tisch en esthetisch van wereldbe roemde fotografen als de gebroe ders Silberstein (Jacques en Do minique) en de meer gewaagde platen van Helmuth Newton en extra naakt van Larry Dale Gordon. Daarnaast besteedt dit trendy blad ook aandacht aan literatuur met verhalen van Hugo Claus, Marjan Berk en Herman Pieter de Boer. Filmregisseur Ate de Jong beschrijft hoe hij poogt in Holly wood vaste voet aan de grond te krijgen en Adriaan Vennema toont de naakte waarheid over veilingen. Exclusief is het vraag gesprek met de Engelse roman schrijver John Fowles, de man die volgens het dagblad Le Monde nooit interviews geeft. Uit de wereld van de film komt ook een verhaal uit de ILM, de fabriek waar George Lucas en Steven Spielberg hun films maken en een uitgebreid verhaal over de wereld van de Formule 1. Verder nog een keur aan artikelen, die waarmaken dat Snoecks in zijn 64-jarige bestaan momenteel de grootste groeiperiode doormaakt. Vorig jaar werden 25 procent meer exemplaren verkocht dan het jaar er voor. En Vrij Neder land plaatste Snoecks in 1986 en kele weken lang op de bestsel lerslijst. Te koop in de boekhandel Robert Maaskant exposeert van 21 november tot en met 19 decem ber in de expositieruimte van Kunstuitleen Balans 17. In een in stallatie van zeven bouwsels die elk een eigen wereldje vormen, is zijn beeldend werk te zien. Maaskant is bekend als beeldend kunstenaar/muzikant. Hij zit on der meer in de beeldend theater groep Flup Ju bedrijf en in de slagwerkgroep Zilte Swing. Dies le due (sopraansax) en Jaap van de Stel (cello) zorgen voor de muziek tijdens de opening van de expositie zaterdag 21 november tussen 16 en 18 uur. 15 uur: dia-voorstelling: Visserij in de Molukken. 15.20 uur: sieronde. vragen/discus- 16.20 uur: sluiting middagpro gramma. Tijdens het middagprogramma zijn er doorlopend diavoorstellin gen en is er een informatiemarkt. 19.30 uur: welkomstwoord. 19.45: optreden van zanggroep Mae Uku uit Souburg. 20.45 uur: Christine Nanloy met poëzie. 21.30 uur: pauze. 22 uur: optreden van de 7-mans formatie Coda uit Assen. 24 uur: sluiting. Lois Laneeen opzwepende, swingende band die op charmante wijze de sound van de jaren zestig combineert met het geluid van de hedendaagse popmuziek speelt vrijdag 20 november in Bar American. Deze formatie komt eigenlijk voort uit de punk- tijd. Later veranderde de samenstelling en werd de aantrekkelij ke zangeres Monique Klemann naar voren geschoven als lead- vocaliste. De groep met melodieuze zang lijnen met vaak rauwe (soms dromerige) begeleiding zat vorig jaar in de finale van de Grote Prijs van Nederland, hèt nationaal concours voor pop groepen. Het optreden in de Middelburgse bar begint om 21.30 uur. In de Middelburgse Schouwburg is woensdag 25 november een kindervoorstelling, door het kindertheater NJT. Het ver haal is bekend, de toneelgroep maakt er een uitvoering van met frisse ideeen. De voorstelling voor kinderen van zes tot twaalf jaar begint om 15 uur. Sportvoorzitten - De Zeeuwse Sportraad organiseert drie thema avonden om voorzitters van sportverenigingen wat bij te scho len, dit in Vlissingen en in Mid delburg in november/december. Jubilarissen - Abva Kabo gaat donderdagavond 19 november 26 jubilarissen uit hun midden huldi gen, en wel in Hotel Arneville in Middelburg. De regiobestuurder van de bond spreekt de vergade ring toe. Eindelijk in Zeeland: Havinck, een Nederlandse film met uitste kende kritieken. Vanaf donder dag draait dit product van regis seur Frans Weisz met Willem Nij- holt in de hoofdrol in Electro in Middelburg. Havinck is de verfilming van een roman van Marja Brouwers. Haar boek draagt dezelfde titel maar mag verder nauwelijks ver geleken worden met de film. Al leen oppervlakkig gezien komen beide nog overeen. Waar Brou wers satire en spot aanbiedt, vul de Weisz meegevoel in. Ook het slot is radicaal anders. Havinck is de naam van een man die besloten heeft onbenaderbaar te zijn. Zijn huwelijk is een faca de, het liep al lang geleden op de klippen. Zijn tienerdochter bena dert hem alleen voor zakgeld. Ook in zijn werkkring wordt op geen enkele manier moeite gedaan om hem op te nemen. Het deert hem allemaal niet.Het leven gaf hem niet wat hij verwachtte en dat zet hij het betaald door zo on geïnteresseerd mogelijk te leven, maar het leven slaat terug met de dood. Zijn vrouw komt om het le ven en hij verzekert zijn minnares niettemin dat hij geen enkele troost nodig heeft. De omstandigheden gaan hem echter parten spelen. Het ongeluk was geen ongeluk. De vrouw pleegde zelfmoord. Dan laat Ha vinck zien dat de dood van zijn vrouw zijn omvormen. eigen karakter kan Behalve Willem Nijholi spelen mee: Will van Kralingen, Anne Marlien- I.ousbern en Carolien van den Berg. Willem Nijholt als Havinck en de rug van Carolien van den Berg. Eric Eychenne Eric Eychenne maakt maandag 23 november van l'Avare (De Vrek) van Molière in het Minitheater in Middelburg tot een one man show. Eychenne benadrukt in dit stuk vooral de muzikaliteit van de Franse letterkundige. Dat komt tot uiting in de manier waarop hij van het ene naar het andere perso nage overschakelt. De voorstel ling begint om 20.15 uur. Eric Eychenne is uitgenodigd door de Alliance Franciase de Pays Bas, de afdeling Walcheren. Het stuk wordt uitgevoerd in het Frans. In de bewerking - de toneelspeler vergelijkt zichzelf met een pianist - van Eychenne duurt De Vrek slechts anderhalf uur. Het was volgens hem noodzakelijk om sommige scenes te vereenvoudi gen om zodoende lange dialogen te veranderen in spitse monolo gen. Ook moest door de taal te veranderen de bedoeling van het stuk beter tot zijn recht komen in deze eenmansuitvoering. Overi gens zijn verouderde verwijzingen weggelaten om het stuk uit de achttiende eeuw te verplaatsen naar nu. Heeft de vraag 'waar begint de échte waanzin en eindigt het ge zonde verstand' de literatuur niet altijd al bezig gehouden? Afgelopen zaterdag kwam die grens weer eens schrijnend aan het licht in het Minitheater waar de troupe van het Middel burgse Theater sprankelend John Patricks 'Dwaasheid heeft haar eigen recht' op de planken zette. Als het de bedoeling is geweest van de schrijver om deze vraag aan de kijker naar het to neelstuk mee naar huis te ge ven, dan is het regiseur Johan Bodrij (met hulp van Ad van Noort) goed gelukt die bood schap over te brengen. In ruim twee uur liet hij de spelers het boeiende verhaal vertellen van een groep opgeslotenen in een klooster, die kennis maken met een stiefmoeder wier kinderen bezit willen nemen van haar fortuin. Maar dan moet ze wel worden opgesloten (gek ver klaard dus). En dat terwijl ze met het vele geld dat ze heeft goeie dingen wil doen. Maar wie goed is en de zaken over denkt wordt al snel het stempel 'dwaas' op lijf en leden ge drukt, is de pijnlijke constate ring na afloop van de voor stelling. De moeder (Diny Ploegaert) krijgt de sleutelrol in het ver- haaf rond de vraag 'wat is nor maal?' Ze tast de scheidslijn bedachtzaam af en speelt de ene keer de rol van de mens 'vol bij verstand', maar laat zich soms de rol van krankzinnige opspelden. Maar er zijn zelfs voor deze vrouw met een brede kijk op het leven grenzen. De andere bewoners die - wat wordt genoemd - in het laatste stadium zitten van hun krank zinnigheid voordat ze de 'gewo ne' wereld in kunnen, aanvaar den gedwongen hun lot en slui ten bewust de wereld buiten. Met de komst van de stiefkin deren komt ook die boze we reld binnen, een wereld overi gens waar ze waarschijnlijk nooit meer verzeild in zullen raken. Het lukt Diny Ploegaert om die moeilijke rol genadeloos te ver tolken. Ze verdient een extra pluim als men bedenkt dat ze niet meer dan twee en eenhalve week de tijd had om zich voor te bereiden. Eerst zou Riek van Loo mevrouw Savage hebben gespeeld. Die Middelburgse kreeg problemen met haar stembanden zodat in allerijl voor een vervangster moest worden gezorgd. En een rol zo vol diepzinnige logica en veel tekst kan niet op een achteloze namiddag worden ingestu deerd. Diny Ploegaert moet er dag en nacht aan hebben ge werkt om dit voortreffelijke re sultaat te bereiken. Opvallend was ook het spel van Anke Tanihatu. Zij speelde een juffrouw Mier-achtige kweb beltante en deed dat zo beheerst dat het evenwicht bij de ande ren niet of nauwelijks werd ver stoord. Het gebeurt immers heel vaak dat typetjes - toegege ven, één van de moeilijkste ge gevens in een toneelstuk - eer der als stoorzender werken. Dat verwijt zou wel gemaakt kunnen worden aan Kathe Postema. Ze speelde de over sekste en arrogante dochter van mevrouw Savage. Wat minder zou in haar geval meer zijn ge weest. En dat minder zou minstens de oudste zoon (Freek Verdoes) meer tot zijn recht hebben laten komen. Niettemin goed tot prima spel afgelopen zaterdag. En delen in de eer mogen ook Marjo Wispelaere als autistische vrouw die alleen verwensingen uitbrult, Marijn Dieleman, een evenwichtige doch neurotische statisticus en Roelie van de Vel de die de rol van verpleegster kreeg toebedeeld. Over het algemeen een stuk dat qua acteren en spanning een hoog niveau bereikte. Schitte rende teksten die meestal per fect werden uitgesproken. Ook teksten die door hun diepzin nigheid het overpeinzen waard zijn. Zo noteerde de Ameri kaan Patrick onder meer 'Niets laat de waarheid zo naakt zien als de leugen'. En dat in het licht van de waanzin waarbij ik het niet kan laten om Nietzsche te citeren: 'Bij verstandige mensen gelooft men niet aan hun dwaasheden. Wat een in breuk op hun mensen rechten...'. 'Dwaasheid heeft haar eigen recht' met Ineke Verduin, Marijn Diele man, Anke Tanihatu, Ronald Mon- deel, Marjo de Wispelaere, Freek Vërdoes, Arthur van Bommel, Ka the Postema, Diny Ploegaert, Roe lie van de Velde en Jo Julianus. Regie: Johan Bodrij en raamregie Ad van Noort. Het stuk van John Patrick wordt nog gespeeld op de volgende data: vrijdag 20, zaterdag 21 en zaterdag 28 november, vrijdag 11 en zaterdag 12 december in het Minitheater aan de Verwerijstraat in Middelburg. KOUDEKERKE Toeristenkerk Dishoek. 'Het ont staan, teven en werk van missio narissen in missielanden'. Wo. en do. van 19.30 tot 21 uur, zo. tij dens de dienst vanaf 10 uur. MIDDELBURG Ahdij/Wandelkerk Forum/De kunstenaar en zijn criticus - In stallaties en tentoonstelling sleu telwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uur, t/m zo. Autobedrijf Goedbloed (Oostperk- weg 35). Defecte onderdelen en oorzaken. Tijdens openingsuren garage. Café-restaurant De Schouwburg (Molenwater 99). Anneke Ruim- schotel, touwplastieken. Tijdens openingsuren restaurant. Galerie Dauvillier (L. Noordstraat 56). Gera Dauvillier en Wim Vader, schilderijen: the ma bloemen. Ma. t/m za. van 9 tot 18 uur. Galerie Wim Vader (Gortstraat 48). Wim Vader, schilderijen: landschap, zeegezicht en abstrakt. Ma. t/m za. van 9.30 tot 11.30 uur en van 13 tot 17 uur. Galerie "De Wijnstock" (Bel- linkstraat 32). Marga Plasse-van Dijk, sieraden. Adriënne Meyer van Mastrigt, poppen. Han van den Broeke, boeketten/illustra ties uit "Heerlijk Versierd". Do. en vr. van 14 tot 17 uur, za. van 11 tot 17 uur. Aanvang za. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). In de vitrines'sieraden van leden van de vereniging van edelsme den. En tevens Jon van de Riet, schilderijen. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur, do. van 19 tot 21 uur. Rabobank (Lange Geere 3). Le- ontien Tierolff en Hugo May/and met schilder- respectievelijk houtsnijwerk. Tijdens ope ningsuren. Roosevelt Studiecentrum (Abdij). Leven en werk van drie Roose- velts: president Theodore Roose velt (1858-1919), president Frank lin Delano Roosevelt (1882-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roose velt (1884-1962). Wo. en do. van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7). Leendert Beye, Installatie. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. ZeeuwS Museum (Abdij 4). Heili gen uit de modder. I n Zeeland ge vonden pelgrimstekens. Ma. t/m za. van 10 tot 17 uur. Vanaf za. Zeeuws Bibliotheek (Kousteense dijk 7). "Jonge bouwkunst: 1850-1940". Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. NEELT JE JA NS Werkeiland Neeltje Jans. Jos Brouwers, zeefdrukken. Dage lijks geopend. OOSTKAPELLE Kasteel Westhove (Duinvlietweg 8), Han Koster, collages en schil derijen. Dagelijks van 11 tot 16 VLISSINGEN RIJ DAG 20 NOVEMBER 'Loïs Lane', finalist grote prijs Nederland 1987, Bar American (Plein 40) Middelburg, 21.30 uur. Toneelstuk "Dwaasheid heeft haar eigen recht" door het Mid delburgs Theater, Middelburgs Minitheater, 20.30 uur. Muziekavond met muziek uit de jaren '60, buurthuis Scheldebuurt (Verkuyl Quakkelaarstraat 95), 20 uur. ZATERDAG 21 NOVEMBER Rock roll band 'Johnny and Ihe sukkels'. Haciënda-bar, Wolphaartsdijk, 22.30 uur. Toneelstuk "Dwaasheid heeft haar eigen recht" door het Mid delburgs Theater, Middelburgs Minitheater, 20.30 uur. Comedy Company 'Pigeon Drop' in 'Going Places', De Piek Vlissingen, 20.30 uur. Poppentheater Parabel, Am bachtencentrum Goes, 14.30 uur. Jazz band "Zjarretèl", Schouwburg Middelburg, 21 uur. 'Silcnxcc'. 'I BctSf, Goes, 22 uur. ZONDAG 22 NOVEMBER Accordeonmiddag m.m.v. het Accordeonorkest van de Zeeuwse Muziekschool, Accordeonvereni ging "Accordeola" en fanfare "Vlijt en Volharding", "De Sten- ge", Heinkenszand, 14 uur. Gast Frans Tromp met lezing omtrent de geschiedenis van harmonika- instrumenten. MAANDAG 23 NOVEMBER l'Avare (de Vrek), toneel door Eric Eychenne, Minitheater, Mid- delburg, 20.15 uur. Dl NS DA G 24 NOVEMBER Pauline Daniels met haar solo- dansprogramma 'Geen plek. Ner gens', Schouwburg Middelburg, 20.30 uur. WOENSDAG 25 NOVEMBER 'Sneeuwwitje' voorstelling voor kinderen van 6 tot 12 jaar door Kindertheater NJT, Schouwburg Middelburg, 15 uur. Bellamy 19 (Bellamypark 19). Mare Pijnappels, schilderijen. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 17 uur, t/m wo. Café Soif (Bellamypark 41). "Plagiaat in Soif", Guido Eek- hardt, etsen en Lex de Meester, foto's. Tijdens openingsuren. Iguana (Bellamypark 35). Leven de reptielen, amfibieën en insek- ten. Dagelijks van 14 tot 17.30 uur. Openbare bibliotheek (Lange Zel- ke 91). Fototentoonstelling over "Daklozen". Ma. van 13.30 tot 20 uur, di., wo. en vr. van 10 tot 20 uur, za. van 10 tot 12.30 uur. Ruilbeurs - In het buurthuis Scheldebuurt in Vlissingen kun nen verzamelaars, snuffelaars en andere belangstellenden terecht voor een algemene ruilbeurs die daar zaterdag 21 november van 10.00 tot 16.00 uur wordt ge houden. Na het geslaagde project 'Archi tectuur voor een Zee-land', waar bij vijf architecten een denkbeel dige pier voor Vlissingen ontwier pen, wil de sectie wooncultuur van de Zeeuwse culturele Raad de bouwkunst in Zeeland weer ter discussie stellen. Ditmaal komt de vraag aan de orde welke beste tien gebouwen in de periode 1971-1987 zijn gebouwd. De architecten in Zeeland dienen deze vraag te beantwoorden. Bo vendien wordt aan drie landelijke critici gevraagd om de keuze in een artikel te bespreken en daar bij de recente ontwikkelingen in de architectuur te betrekken. In het Zeeuws Kunstenaarscentrum wordt op 1 juli volgend jaar, de dag van de architectuur, een ten toonstelling geopend. Daarbij wordt tevens een publikatie ge presenteerd. Het plan is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met de Bond van Nederlandse Architec ten, kring Zeeland en het Zeeuws Kunstenaarscentrum. Aan de mi nister van WVC is gevraagd sub sidie te verlenen. Alhambra theater, Coosje Bus- kenstraal 144, tel. 01184 - 12260 Grand theater Goes, Singelstraat 5A, tel. 01100 - 15165 Filmtheater Electro, Markt 79, lel. 38900 Schuttershoftheater, Schutters hofstraat 1, tel. 13482 Bibliotheektheater, Kousteense dijk 7, tel. 01180 - 30235 door Jan Smeekens In een conflict met volwassenen zijn kinderen machteloos. Hoe ze dan toch uit de voeten kunnen met de meest nare situaties (en daar zelfs redelijk kreukvrij uit komen), is een van de wonderen van het leven. Er is een tijd ge weest dat sommige auteurs van jongerenromans hun personages opzadelden met bloedstollende el lende waar ze niet aan konden ontsnappen. Voor wie ze die boe ken schreven is mij altijd een raadsel geweest, want als volwas sene wil je kinderen toch niet de indruk geven dat het leven zo uit zichtloos is, dat ze er niets aardigs van te verwachten hebben. Wie de drie boeken van Cynthia Voigt over de familie Tillerman niet gelezen heeft, en aan NIE MAND ANDERS DAN IK be gint, kan al gauw denken dat ook deze Amerikaanse schrijfster er op uit is van haar verhaalfiguren slechts zielige verliezers te maken. Maar het duurt niet zo veel blad zijden om er achter te komen dat die gedachte fout was. Toen Jeff Greene zeveneneenhalf jaar oud was, vond hij op een dag een brief van zijn moeder waarin ze hem schrijft hoeveel ze van hem houdt, dat ze niet zonder hem kan en altijd aan hem zal blijven denken; maar dat het be dreigde milieu en alle kinderen zonder ouders haar zorg harder nodig hebben. Jeff blijft achter bij zijn vader voor wie hij zich (letterlijk zelfs) zo onzichtbaar mogelijk houdt. Zonder grote woorden, maar on barmhartig tekent de schrijfster de twee ouders die ooit een kind wilden, maar zo in de ban waren van hun eigen ontplooiing, dat ze nooit van plan waren van Jeff te houden en hem op le voeden. Hem daarom vergaten. Pas als in de loop van de tijd echt tot Jeff doordringt wat er met hem ge beurt, beseft hij dat hij zijn eigen mogelijkheden en de weinige kan sen die hij krijgt, moet gebruiken (daarbij geholpen door zijn va der) om te worden wat hij op bladzijde 222 is. Hij is daar bijna volwassen en zich bewust van wat de echte schatten van het leven zijn. 'Niemand anders dan ik' is een boek w aarin je op iedere blad zijde voelt dat het Cynthia Voigt niet te doen is om een gemakkelij ke en goedkope boodschap, maar om een ijzersterk verhaal over hoe een kwetsbare jongen zijn on afhankelijkheid verwezenlijkt. Als het boek om de een of andere reden ontsnapt aan de aandacht van kinderen vanaf veertien jaar, dan zou een aardige volwassene het ze moeten aanreiken. Niemand anders dan ik door Cynthia Voigt. Vertaling Machleld Slagt. Em. Querido's, Uitgeverij Amster dam. Prijs 25,Van Cynthia Voigt verschenen eerder Onder de blote he mel, Samen onder dak. Het verhaal van Dicey (twaalf jaar en ouder). Bin nenkort verschijnt De hardloper. DONDERDAG 19 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Hektor' 20 uur. Alhambra li Vlissingen 'Robo- cop' 20 uur. Grand Theater Goes 'Outra geous Fortune' 20 uur. Electro Middelburg 'Havinck' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater 'La Famigi- la' 20.30 uur. VRIJDAG 20 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Hektor' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'Ma donna, who's that girl' 19 uur. 'Robocop' 21.30 uur. Grand Theater Goes 'Outra geous Fortune' 19 uur. 'Predator' 21.30 uur. Electro Middelburg 'Havinck' 19 en 21.30 uur. Schutlershoftheater 'La Famigi- la' 20 uur. 'Storia d'amore' 22.30 uur. ZATERDAG 21 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Bambi' 14 uur. 'Hektor' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'Ma donna, who's that girl' 14 en 19 uur. 'Robocop' 21.30 uur. Grand Theater Goes 'Outra geous Fortune' 19 uur. 'Predator' 21.30 uur. Electro Middelburg 'Top Gun' 14 uur. 'Havinck' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater 'Walt Dis ney's taran en de toverketel' 14 uur. 'La Famiglia' 20 uur. 'Storia d'amore' 22.30 uur. ZONDAG 22 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Bambi' 14 uur. 'Hektor' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'Ma donna who's that girl' 14 en 19 uur. 'Robocop' 21.30 uur. Grand Theater Goes 'Een avon tuur met een staartje' 14 uur. 'Outrageous Fortune' 19 uur. 'Predator' 21.30 uur. Electro Middelburg 'Top Gun' 14 uur. 'Havinck' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater 'Walt Dis ney's taran en de toverketel' 14 uur. 'La Famiglia' MAANDAG 23 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Hektor' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'Robo cop' 20 uur. Grand Theater Goes 'Outrage ous Fortune' 20 uur. Electro Middelburg 'Havinck' 20.30 uur. Schuttershoftheater 'La Famig- lia' 20.30 uur. DINSDAG 24 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Hektor' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'Robo cop' 20 uur. Grand Theater Goes "Outrageous Fortune 20 uur. "Electro Middelburg 'Havinck' 20.30 uur. Electro Middelburg 'Havinck' 20.30 uur. Schuttershoftheater 'La Famig- lia' 20.30 uur. WOENSDAG 25 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen 'Hektor' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'Robocop' 20 uur. Grand Theater Goes 'Outrage ous Fortune' 20 uur. Electro Middelburg 'Top Gun' 14 uur. 'Havnck' 20.30 uur. Schuttershoftheater 'Walt Dis ney's taran en de toverketel' 14 uur. 'Storia d'amore' 20.30 uur. 'Zjarretèl' komt met big band jazz uit de jaren twintig en dertig naar Middelburg. Op uitnodiging van JASZ (Jazz Activiteiten Stichting Zeeland) speelt deze groep uit Bergen op Zoom op za terdag 21 november in de Middel burgse Schouwburg. Het concert begint om 21 uur. Pauline Daniels is dinsdag 24 november in de Middel burgse Schouwburg met haar solodansprogramma Geen plek. NergensHet is een bij zondere productie, waarover NRC-Handelsblad schreef: Wat Daniels uniek maakt in de Nederlandse moderne danswereld is dat zij zich mo numentaal manifesteert als uitvoerend kunstenaresHet programma aanstaande dins dag begint om 20.30 uur.

de Vlissinger | 1987 | | pagina 9