informatiepagina van de gemeente viissingen Bijstands- en lOAW-uitkeringen per 1 juli ■Bil I I II Q U EEN INBREKER KAN ÓÓK LEZEN lp- Houtsnijwerk en juwelen Gastconcert op beiaard Jacobstoren Verkeersmaatregelen 'rondom' kermis Landing van parachutisten op Bellamypark Salsa Festival Viissingen IVOC-expositie over scheepsbouw in Stedelijk Museum sociale &enst gemeente viissingen maandag t/rn vrijdag 08.30 - 12.30 uur DE VLISSINGER Woensdag 15 juli 1987 Bijstand ïgen Woonkosten Verdiensten Inwoning/onderverhuur Te behouden Eigen vermogen De kunstenaar Asfaltering ventweg Nieuwe Vlissingseweg Globaal Zaterdag a.s.: Zo belt u met de Sociale Dienst: Zaterdag, 15.00 uur Oude Markt I Winkels vier zondagen open Middenrijbaan Bellamypark Bereikbaarheid Eiland/Gravestraat e.o. Van 16 tot en met 20 juli Naar de kunstuitleen? Vergunning Afsluiting Smalle Kade 't Vliegent Hart Informatie- hoeken Fort Rammekens Waar/Wanneer Toegang IN DEN BLAUW GERUITEN KIEL redactie: stafbureau voorlichting en inspraak, stadhuis viissingen, telefoon 01184-87000. toestel 333, 335 en 337. Per 1 juli zijn de bedragen van de bijstandsuitkeringen en de IOAW gewijzigd. Het komt er op neer dat daarbij de uitkeringsbedragen zijn verlaagd, variërend van ongeveer f 2,— tot f 7,— per maand. Deze aanpassing vloeit voort uit een verhoging van de premie Ziekenfondswet. IOAW Deze vier letters vormen samen de afkorting van: Inkomensvoor ziening voor oudere en gedeel telijk arbeidsongeschikte werk loze werknemers. Deze voorzie ning is bestemd voor oudere langdurig werklozen, die 50 jaar of ouder waren op het moment dat'zij werkloos werden. Ook ge deeltelijk arbeidsongeschikte werklozen kunnen er een be roep op doen, ongeacht hun leeftijd. Zij krijgen ermee te ma ken, als de uitkeringsperiode voor de nieuwe werkloosheids wet is verstreken. De bruto-uitkering bedraagt per maand voor: gehuwde en ongehuwde partners f 1.954,76 (vakantie-uitkering f 146,60); éénoudergezinnen f 1.765,86 (vakantie uitkering per maand f 132,44); alleenstaanden vanaf 27 jaar f 1.357,27 (f 101,80). De netto uitkeringen zijn gelijk aan 100% van het netto minimumloon voor gehuwde en ongehuwde partners, 90% van het nettominimumloon voor één oudergezinnen en 70% van het nettominimumloon voor al leenstaanden vanaf 27 jaar. Op deze uitkeringen worden inkomsten uit of in verband met arbeid van de werkloze en zijn of haar partner in minde ring gebracht. In tegenstelling tot in de bijstandswet wordt geen rekening gehouden met andere inkomsten en met ver mogen (zoals spaargeld of ei gen huis). Voor echtparen zonder en met kinderen is het normbedrag voor een bijstandsuitkering f 1488,55 per maand {f 343,50 per week). Bij éénoudergezin nen komt het op f 1339,70 per maand f 309,15 per week). Bij gezinnen, die met anderen een woning bewonen, vindt een vaste aftrek plaats van f 156,95 per maand. Het vakantiegeld, dat eenmaal per jaar (in juni) wordt uitgekeerd, bedraagt bij echtparen f 80,74 per maand en bij éénoudergezinnen f 72,67 per maand. Voor thuiswonende (werkloze) kinderen zijn de normbedragen, respectievelijk per maand en per week: bij 20 jaar f 429,95 en f 99,20; bij 19 jaar f 343,35 en f 79,25; bij 18 jaar f 341,80 en f 78,90. Voor alleenstaanden (niet wo ningdelers) zijn de normbedra gen, respectievelijk per maand en per week: bij 23 jaar en ouder f 1042,— en f 240,45; bij 22 jaar f 893,55 en f 206,20; bij 21 jaar f 777,05 en f 179,30; bij 18-19-20 jaar f 727,90 en f 168,—. Als u terugkomt van vakantie, wilt u niet voor onaangename verrassingen komen te staan. Denk daarom even aan een paar belangrijke dingen, vóórdat u vertrekt Laat geen geld, cheques of juwelen achter, maar geef ze af bij buren, familie of huur een kluisje bij de bank. Sluit ramen en deuren goed af. Berg ladders en tuin meubelen veilig op. Briefjes die duidelijk maken dat u op vakantie bent worden óók door inbrekers gelezen. Die laat u dus nóóit achter. Vraagt u de buren om een oogje In 1 zeil te houden, de planten water te geven en de brievenbus te legen En haal bij de politie de folder '32 Tips voor een onbezorgde vakan tie'. Maar doet u dat dan wel vóórdat u weggaat... VOORKOMING MISDRIJVEN Voor alleenstaanden (woning delers) zijn de normbedragen, respectievelijk per maand en per week: bij 23 jaar en ouder f 885,05 en f 204,25; bij 22 jaar f 758,20 en f 174,95; bij 18 tot en met 21 jaar f 727,90 en f 168,—. Het vakantiegeld voor al leenstaanden en thuisinwonen de kinderen bedraagt per maand: bij 23 jaar en ouder f 56,52; bij 22 jaar f 53,81; bij 21 jaar f 52,55; bij 20 jaar f 45,24; bij 19 jaar f 38,05; bij 18 jaar f 32,78. Het vakantiegeld wordt, zoals reeds gesteld, een maal per maand (in juni) uitbetaald. Huurders van woningen met een huur tussen f 256,67 en f 700,— per maand hebben meestal recht op huursubsi die. Informatie daarover kan men krijgen bij de medewer ker huursubsidie in het stad huis (begane grond, kassiers kantoor). Bijstandsontvangers met een eigen huis, waarvan de woon kosten tussen f 256,67 en f 700,— per maand liggen, kunnen een toeslag krijgen die gelijk is aan de huursubsidie. Bij woonkosten boven f 700,— kan hooguit tijdelijk een toeslag worden gegeven. Van het geld dat een bijstands ontvanger verdient, wordt 25% niet van de uitkering afgetrok ken. Voor éénoudergezinnen geldt, dat de eerste f 74,45 van wat de ouder per maand ver dient niet wordt afgetrokken. Op de uitkering van ouders met meerderjarige inwonende kinde ren (en inwonende kinderen met eigen inkomsten) wordt een be drag van f 156,95 per maand of f 36,20 per week in mindering gebracht. Dit, ongeacht het aan tal kinderen. Dezelfde aftrek geldt voor bijstandsgerechtig den met één onderhuurder. Voor mensen met één kostgan ger geldt een aftrek van f 238,15 per maand of f 54,95 per week. Heeft men meer dan één onderhuurder of kostgan ger, dan stelt de gemeente per geval vast welk gedeelte van het kostgeld of de bruto onderhuur wordt aangemerkt als netto in komsten die op de uitkering in mindering worden gebracht. Van alle verdiensten samen mag niet meer worden behou den dan: f 223,30 per maand voor het hoofd van een éénou dergezin en voor een echt paar met of zonder kinderen; f 156,30 per maand voor een alleenstaande van 23 jaar of ouder; f 64,50 per maand voor een thuisinwonende van 20 jaar. Voor alleenstaanden beneden de 23 jaar en thuisinwonenden onder de 20 jaar gelden aparte bedragen. Niet al het spaargeld behoeft te worden aangesproken voordat men voor bijstand in aanmer king komt. Het vrij te laten ver mogen is: f 15.900,— voor gezinnen; f 7.950,— voor al leenstaanden. van Suriname, maar ook he dendaagse sociaal maatschappelijke problemen. Afro-Surinaams houtsnijwerk: waard om gezien te worden, waard om onder de aandacht van het publiek te brengen. Dat vindt de Culturele Raad, dat vindt juwelier Van de Ree. Samen met de Surinaamse beeldhouwer Hugo Mayland maakten ze een expositie van diens werk mogelijk. In een unieke combinatie met juwelen op een plaats waar heel wat Vlissingers komen. Dat is in de vitrines in de Walstraat, op de hoek met de Lange Zelke. De expositie duurt tot 1 oktober. Hugo Mayland (1940) is afkom stig uit Suriname. Na veel om zwervingen tussen Suriname en Nederland is hij neergestreken in Middelburg. Zijn beelden ver tonen de traditionele vormen van de zogeheten negerkunst, die buiten Afrika alleen door de bosnegers in Suriname ontwik keld zijn. Mayland voegt daar zijn eigen vormgeving aan toe. Naast de kleinere beelden uit mahonie en cederhout werkt hij ook aan grotere beelden die met felle kleuren beschilderd zijn. Een werkwijze die beïnvloed is door Westerse cultuur. Zelf zegt hij over zijn werkwijze: "Kijk, ik ben autodidact, zoals dat heet. Ik herinner me wel dat ik als jongen van zeven bij mijn vader op het land was en de hele familie in klei boetseerde. Dat werken in hout, dat ontstond hij toeval op het strand. Aan gespoelde stukken inspireerden mij om vormen te snijden. Ik ben van het hout gaan houden, het hout zegt me wat ik ermee moet doen. Op het moment dat ik een stuk hout in mijn handen neem, hebben mijn vingers ogen". Hugo Mayland put voor zijn onderwerpen zowel uit de breed geschakeerde cultuur Morgen (donderdag) en over morgen (vrijdag) zal de vent weg van de Nieuwe Vlissing seweg zijn afgesloten voor doorgaand verkeer. Dit, in ver band met asfalteringswerk- zaamheden. Met name het deel tussen de Vrijburgstraat en de gemeentegrens met Middelburg wordt onder han den genomen. Bestuurders van (vracht)auto's en dergelijke wordt geadviseerd om te rijden via het vierbaans gedeelte van de Nieuwe Vlis singseweg. De (brom)fietsers kunnen in principe gebruik ma ken van de parkeerstrook langs de ventweg. Bij het aanbrengen van een asfalt-deklaag spelen de weersomstandigheden een belangrijke rol. De kans bestaat daarom dat het werk öf niet doorgaat öf langer dan alleen morgen en overmorgen duurt. Voor mensen die een bijstands uitkering ontvangen voor hun dagelijkse levensonderhoud, jonger zijn dan 65 jaar en een ei gen huis bewonen, geldt een ex tra vrijlating. Bij hen wordt van het vermogen in het huis name lijk nog eens f 15.000,— volle dig vrijgelaten en van het meer dere de helft. De totale vermo gensvrijlating is begrensd tot f 75.700,— voor gezinnen en f 67.750,— voor al leenstaanden. Uiteraard bevat bovenstaand ar tikel slechts een globale weerga ve van de normen en rekenre gels, waarmee u te maken krijgt als u een uitkering van de sociale dienst ontvangt. U kunt er dan ook geen rechten aan ontlenen. Als u precies wilt weten hoe één en ander uitwerkt in, bijvoor beeld, uw situatie dan kunt u voor nemere informatie terecht bij de Gemeentelijke Sociale Dienst. Het adres daarvan is Dokter Gal- landatstraat 1. De openingstij den zijn op maandag tot en met vrijdag van 8.30- tot 12.30 uur. Telefonisch kan op dezelfde da gen alleen informatie worden in gewonnen tussen 9.00- en 10.00 uur. De klok. Als er één categorie in de instrumenten-wereld is, dat door de eeuwen heen in principe onveranderd is gebleven, dan is zij het wel. Voor een ieder die het horen kan en wil geeft ze niet alleen de tijd aan. Ook, vooral in vroeger dagen, was ze de boodschapper van blijde en droeve gebeurtenissen. Toen, en nu, roept ze het gelovende volk op tot kerkgang. Meestal was en is dat de taak van de grote luidklok. De gemeentelijke Sociale Dienst van Viissingen is voor cliënten telefonisch bereik baar op werkdagen tussen 9.00 en 10.00 uur. Er zijn drie telefoonnummers beschik baar. Het nummer dat u kunt bellen hangt af van uw postco de en u weet welk nummer u kunt bellen tussen 9.00 en 10.00 uur. Maar hang wat grote(re) en wat kleine(re) bij elkaar, verbindt de klepels ervan met een toetsen bord en ziedaar: de beiaard, ook wel carillon genaamd. Viissin gen is er twee rijk. Eén in de stadhuistoren, één in de St. Ja cobstoren. Doorgaans verrich ten ze hun werk, met behulp van wat mechaniek zelf. Eén keer per week echter wordt dat uitge schakeld en kruipt stadsbeiaar- dier Henk van Putten achter het Klavier. Woensdagmiddag (van 16.30- tot 17.30 uur) achter dat in de stadhuistoren. Vrijdagmor gen (van 11.00- tot 12.00 uur) verzorgt hij het marktconcert op de 'St. Jacobs'. In de zomer maanden krijgt hij daarbij ver sterking van collega's 'uit den lande'. Komende zaterdag (18 juli) is dat Freek Bakker uit het Veluw- se Nijkerk. Even na kloksslag drie uur gaat hij 'aan de slag', een uur lang. Negen werken heeft hij op het programma staan. Zoals verschillende im provisaties van volksliedjes, een rapsodie van de nationale hym- nes van verschillende landen én bewerkingen van klassieke stuk ken. Welke het precies zijn kunt u lezen in het programma van de gastbeiaardconcerten. Dat is verkrijgbaar bij de Culturele Raad (Badhuisstraat) en in de gemeentelijke informatie- hoeken. Doorgaans is het Bellamypark een goede plaats om te be luisteren. Daar is het zaterdag echter kermis. Ook op de Oude Markt komt het spel ech ter prima tot z'n recht! (foto Johan Murre) postcode tel.nr. GSD 4381 87521 4382 A t/m M 4382 N t/m Z 87546 4383 4388 4389 4384 87515 4385 4386 4387 Alle winkels in Viissingen mo gen de zondagen 19- en 26 juli en 2- en 9 augustus geopend zijn van 13.00- tot 24.00 uur. Burgemeester en wethouders hebben daar onlangs vergun ning voor verleend. Zij deden dat op verzoek van de Winke liersvereniging Winkelcen trum Viissingen. B. en w. hebben bij hun besluit, Op dit moment wordt er hard gewerkt aan de opbouw van de kermis. Zo'n dertig attracties verrijzen er op het Bellamypark (zuidelijk deel), Nieuwendijk, Zeilmarkt, begin Gravestraat en de Kleine Markt. Zaterdagmorgen gaat het gebeuren van start, om tot en met 26 juli Vlissinger en/of recreant volop ontspanning en plezier te bieden. In verband met de kermis hebben burgemeester en wethouders ver keersmaatregelen genomen voor het hele gebied. De bewoners zijn daar vorige week reeds per brief van op de hoogte gesteld. ming zal daarom op die straat, tijdens de kermis, 2-richtingsverkeer worden toe gestaan. Het zal daarom verbo den zijn stil te staan aan beide zijden van de Smalle Kade. Bij overtreding van dit verbod zal de politie genoodzaakt zijn de auto's weg te slepen. Wat de middenrijbaan van het Bellamypark betreft: daar mag aan geen van beide zijden van de rijbaan geparkeerd worden. Tijdens de kermis is er alleen eenrichtingsverkeer van west naar oost mogelijk. Tijdens de kermis is er geen doorgaand verkeer mogelijk via de Gravestraat, de Wilhel- minastraat en de Emmastraat. De Gravestraat en omgeving en het Eiland blijven vanaf het Belamypark bereikbaar via het Groenewoud. Terug kan men de route via de Hendrikstraat en de Nieuwstraat volgen. In verband daarmee is het 1-richtingsverkeer in de Hen drikstraat (tussen Gravestraat en Palingstraat) en de Nieuwstraat (tussen Hen drikstraat en Wilhelmi- nastraat) tijdelijk opgeheven. dat er in de Vlissingse bin nenstad die periode de kermis en het straatfestival worden ge houden. De vrijstelling van de Winkelsluitingswet 1976, waar het hier formeel om gaat, geldt in principe de gehele gemeente. In de praktijk zullen met name de winkels in de binnenstad ge opend zijn. Het is echter geen verplichting voor de onderne mers; de mogelijkheid bestaat dus dat u ook wel eens voor een gesloten deur kunt komen te staan. Dat is nog nooit vertoond: parachutisten die middenin het cen trum van Viissingen landen. Maar dinsdag gebeurt het, op het Bellamypark! 's Middags om drie uur landen daar enkele para chutisten. Ze komen niet met lege handen. Integendeel, voordat ze weer vaste grond onder de voeten hebben zullen ze gratis toegangsmunten voor de kermisattracties uitstrooien. Een reden te meer om dinsdag (de 21ste) naar de kermis te komen! Deze extra attractie wordt de Vlissingers/recreanten aangeboden door de gezamenlijke kermisexploitanten. Wie het Spaanse woord 'Salsa' letterlijk vertaalt komt op: saus. En dat is het ook, een 'mengsel' van wat de beste muziek uit het Caraïbische gebied wordt genoemd. Om er een paar te noemen: de Cubaanse Son Montuno, Mambo, Chachacha, Guaguanco, en Bolero; de Puertoricaanse Bomba en Plena; de Dominicaan se Merengue; het Antilliaanse Calipsos; Braziliaanse klanken, Latin Jazz, soulDat alles samen issalsa. Deze week kan Viissingen er op ziek ten gehore mag worden onvervalste wijze mee kennis gebracht. Dat is vanaf 12.00 maken. Want morgen gaat op uur tot 01.30 uur. Bovendien de Boulevard Evertsen het eer- heeft het college daarbij met ste Salsa Festival Viissingen maximum toelaatbare geluids van start. Met artiesten en groe- niveau aangegeven, pen die er aardig wat van kunnen: Grupo Changüe (don derdag); Ruben Salas y su Salsa- orchestra (vrijdag); (zaterdag); 3 Paco y Sancho (za- ici uay;, Saljuco (zondag). Alle concerten beginnen om 20.00 uur en eindigen om 01.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij het VVV-kantoor (Nieuwendijk 15). Burgemeester en wethouders hebben aan de organisatoren van het festival, de Culturele Raad, vergunning verleend voor dit gebeuren. Het college heeft daarbij meerdere voorwaarden gesteld. Deze betreffen onder meer de tijden waarop de mu- Hebt u thuis nog een werk uit de Kunstuitleen staan of han gen, dat weer ingeruild moet worden? Of hebt u nog een plek aan die ene muur waar u eigenlijk nog geen 'invulling' voor hebt? Wacht dan niet te lang. Want de hele maand augustus is de Kunstuitleen dicht. De vrijwillige medewerkers genieten dan ook van een vakantie. Deze maand is hun 'tent' echter nog twee da gen geopend: dinsdag 21 juli en dinsdag 28 juli. Beide dagen kunt u er terecht van 10.00- tot 12.00 uur, 14.00- tot 16.00 uur en 19.00- tot 21.00 uur. De Kunstuitleen is gevestigd in gebouw 'De Breehof', Breestraat 8. Tijdens de gehele kermisperio de zullen al de bovengenoemde (delen van) straten en pleinen voor alle verkeer zijn afgesloten, behalve natuurlijk voor voetgan gers. Ook het wegdeel tussen het Beursplein en de Nieuwen dijk valt daaronder. Wel is op werkdagen (van 07.00 tot 13.00 uur), alleen voor het vervoer van goederen en het onmiddellijk la den en lossen daarvan, verkeer mogelijk op: de oostelijke rijbaan van het Bellamypark, tussen de Nieuwstraat en de Nieu wendijk. Tevens blijft de mogelijkheid voor alle verkeer aanwezig om gebruik te maken van de Nieu wendijk en de Zeilmarkt van 07.00 tot 13.00 uur. Uit het bo venstaande vloeit voort dat er de gehele periode 'binnen de hek ken' op het kermisterrein een parkeerverbod zal gelden. De rijbaan aan de oostzijde van het Bellamypark-zuid zal, af gesloten zijn voor rijdend ver keer (met uitzondering van de morgenuren op werkdagen). Omdat ook het wegdeel tussen het Beursplein en de Nieuwen dijk afgesloten is, betekent dat dat het verkeer van en naar de boulevard via de Smalle Kade moet. Voor een vlotte doorstro- Scheepsbouw, hoeveel Vlissingers hebben daar niet mee te maken? Dat is nu zo, dat was vroeger zo. Vele schepen zijn er in de loop der eeuwen van stapel gegleden. Tegenwoordig gaat dat, nie mand die dat zal verbazen, wel wat anders dan vroeger. Is er nu voor vrijwel ieder onderdeel wel een werktekening, in vroeger eeuwen ontbraken die gewoon. De ervaring van de scheepsbou wers en wat boeken, waarin de voornaamste vuistregels stonden, vormden de belangrijkste basis. Ook in de 17de en 18de eeuw, de periode waarin de Verenig de Oost-Indische Compagnie (VOC) haar bestaan had. Niet dat deze 'multi-national' hier haar schepen liet bouwen; dat gebeurde in Middelburg. Wel 'leverde' Viissingen aan de West Indische Compagnie en de Zeeuwse admiraliteit. Of men nu echter een handels- of oorlogsschip bouwde, voor de VOC of de WIC, de constructie liep betrekkelijk weinig uiteen. Dat is dan ook de reden dat het Stedelijk Museum Viissingen op het provinciale VOC-festival heeft ingehaakt met een exposi tie over 'Scheepsbouw tijdens de VOC'. Vooral de constructie en de gebruikte diverse scheepstypen uit die tijd zullen de aandacht krijgen. Pronkstuk ken zijn daarbij de modellen van de zeventiende eeuwse retour- vaarder 'Prins Willem' en de achttiende eeuwse 'Mercurius'. (Van de 'Prins Willem' is op wa re grootte een replica gemaakt. Dat ligt nu afgemeerd in de Hol land Village bij Nagasaki in Japan). Een oude bekende die wederom voor het publiek in het Stedelijk Museum Viissingen 'opduikt' is "'t Vliegent Hert". Dit VOC- Het model van de 'Prins Willem', één van de pronkstukken op de VOC-expositie over scheepsbouw in het Stedelijk Museum. (foto Cor Schuilwerve) De komende tijd zijn er twee gemeentelijke informatiehoe- ken toegankelijk. Dat zijn die in de openbare bibliotheek (Lange Zelke 91) en het stadhuis. Het eerste gebouw is geopend op maandag van 13.30- tot 20.00 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 10.00- tot 20.00 uur en zaterdags van 10.00- tot 12.30 uur (donderdag gesloten). Het stadhuis is geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.30- tot 12.30 uur en van 13.30- tot 17.00 uur. schip verging in 1735 voor de kust van Walcheren, kort nadat het voor een reis naar 'De Oost' was vertrokken. De afgelopen jaren is regelmatig naar het wrak gedoken. Het Stedelijk Mu seum was daar nauw bij betrok ken. Daarom heeft men ook een expositie rondom dit onderwerp opgebouwd, eveneens 'aanha kend' bij het VOC-festival. Uiter aard zijn hier vele voorwerpen te zien, die de afgelopen jaren uit het wrak boven water zijn gehaald. Er is echter nog een plaats op Vlissings grondgebied waar de schijnwerpers op de VOC gericht staan: Fort Ramme kens. Waar nu (een deel van) het Sloegebied ligt, liep vroe ger de scheepvaartroute naar het voor de compagnie be langrijke Middelburg. Over de strategische rol die het fort speelde bij de verdediging van die route zal tot 11 september een tentoonstelling te zien zijn. Ook de ontstaansge schiedenis en haar functie ten tijde van de VOC komt daarbij aan de orde. Naast de ten toonstelling zal ook het fort zelf te bezichtigen zijn. De moeite waard om eens rich ting Sloe te gaan; de ope ningstijden van net Fort Ram mekens zijn anders vrij beperkt. Het Stedelijk Museum Viissin gen is te vinden aan het Bella mypark 19. De openingstijden zijn: maandag tot en met vrijdag van 10.00- tot 17.00 uur; zater dag en zondag van 13.00- tot 17.00 uur. Fort Rammekens is gelegen in de Rammekenshoek, even voorbij Ritthem. De ope ningstijden zijn op maandag tot en met vrijdag: 13.00- tot 17.00 uur. Behalve in het Vlissings mu seum en in het fort zijn er ook exposities in Zierikzee, Middel burg en Veere. Bovendien vin den er in het kader van het VOC- festival onder meer lezingen, een symposium en een filmfesti val plaats. Op de meeste onderdelen van het festival kan men terecht met een zogenoemde passe partout. Volwassenen betalen daar slechts f 7,— voor. Een gezinskaart kost f 14,50. Bij het Stedelijk Museum liggen ze gereed. Net als de folder waarin staat wat er in Zeeland verder gebeurt tijdens het festival.

de Vlissinger | 1987 | | pagina 5