in Midden Zeeland Opbrengst is dit jaar voor kankerpatiëntjes X- PROGRAMMA NIEUWE SEIZOEN Exposities en concerten in Grote Kerk van Veere Rap, Hip-Hop en Scratch in jongerencentrum Midgard 16 april - 22 april FILM Lezen EXPOSITIE PODIUM Relatie tussen een schrijver en Betty ~V Kleinste Big-Band in grote Schouwburg DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 15 april 1987 LENTEFEEST: ARTIESTEN EN PODIUM VOOR AMATEURS Open podium ZEEUWSE PREMIERE VAN BETTY BLUE Booshart en Troetelbeertjes in strijd voor goed en kwaad Wegwijzers in populaire sporten KINDER BOEKEN Donna Lynton, Albert West, Heddy Lester, Jaap van Oostrom, het Rock 'a' Billy trio de Bobo's en nog veel meer zijn de muzika le smaakmakers voor het derde Lentefeest, dat vrijdag 1 mei wordt gehouden in het dan net gerenoveerde Britannia aan de boulevard. Daarnaast bieden de organiserende Lions in Vlissin- gen attracties als een disco (Opus 7), het kwartet Theo Phil het kwartet Bluesette en voor de culinaire fijnproevers is er het lentefeest-souper te bestellen. Ook het goede doel is niet uit de ogen verloren; er is een fancy fair voor de actie kunstgras voor de hockeyclub Vlissingen. Maar centraal staat het Comité Kinder- oncologische Zeilkampen. De opbrengst van het Lentefeest is ge heel voor deze organisatie, die vakanties organiseert voor jeugdi ge kankerpatiënten. Vanaf 20.30 uur barsten de feestelijkheden los. tureel Café - zoals dat regelmatig wordt gehouden in de Schouwburg in Middelburg - is er een 'open po dium' in Britannia. Amateurar tiesten kunnen tijdens het Lente feest optreden. Namens de Lions verbindt Peter Bikker er wel de voorwaarde aan de personen of groepen al eerder optraden in het Cultureel Café. Dit om de kwaliteit te waarborgen. Want, zo redeneert Bikker, als ze daar hebben opgetre den, zijn ze geselecteerd door Uit in Zeeland. De 23-jarige economie-student Kees Donkervoort uit Amsterdam nam in 1985 het initiatief om voor jonge kankerpatiëntjes een zeil- week te organiseren. Het idee ont stond nadat hij een artikel had ge lezen over dergelijke vakanties in de Verenigde Staten. Na een ge sprek met professor Voute van het Emma kinderziekenhuis in Am sterdam bleek zijn idee levensvat baar. Een stichting werd opgericht en daarvan is Donkervoort nu voorzitter. Van 22 tot en met 28 ju ni vorig jaar genoten 31 kinderen in de leeftijd van twaalf tot zestien jaar van een vakantie in Friesland. Tien vrijwillige artsen en verpleeg kundigen en achttien vrijwillige zeil- en spelbegeleiders maakten dit weekje 'uit' tot een waar feest voor de zieke kinderen. Het kamp kreeg de naam 'zomerzotheid'. 'Zomerzotheid' was een succes. Dat vertelden zowel kinderen als begeleiders vorig jaar na afloop van het kamp. Er was een geweldi ge sfeer ontstaan en een vertrou welijke band. De zeil-instructeurs constateerden dat ze iets dergelijks nog nooit hadden meegemaakt, zelfs niet met 'normale' kinderen. Voor dit jaar staan twee kampen op het programma. De meeste be geleiders van vorig jaar meldden zich ook voor dit jaar en een ge schikte accommodatie is geen pro bleem. Maar er is wel geld voor nodig. En voor een deel van de kosten hopen de Lions in Vlissin gen te kunnen dekken als vrijdag 1 mei het Lentefeest met een keurig saldo' wordt afgesloten. Voor wat het Lentefeest zelf betreft hebben de Lions nog een noviteit in huis. In navolging van het Cul- DONDERDAG 16 APRIL Alhambra I Vlissingen 'Over the top' 20 uur. Alhambra II Vlissingen 'The golden child' 20 uur. Grand Theater Goes 'Croco dile Dundee' 20 uur. Meccano Middelburg 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. Electro Middelburg 'Mona Lisa' 20.30 uur. VRIJDAG 17 APRIL Alhambra I Vlissingen 'De nieu we troetelbeertjes' 14 uur. 'Over the top' 19, 21.30 en 23.30 uur. Alhambra II Vlissingen 'The gol den child' 14, 19 en 21.30 uur. 'Aziatische geneugten' 23.30 uur. Grand Theater Goes 'De speur neuzen' 14 uur, 'Crocodile Dun dee' 19 en 21.30 uur. Meccano Middelburg 'Ronja de rovers dochter' 15 uur. 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. Electro Middelburg 'Mona Lisa' 20.30 uur. Beest Goes 'Breakfast Club' 21 uur. ZATERDAG 18 APRIL Alhambra I Vlissingen 'De nieu we troetelbeertjes' 14 uur, 'Over the top' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen 'The golden child' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes 'De speur neuzen' 14 uur, 'Crocodile Dun dee' 19 en 21.30 uur. Meccano Middelburg 'Repelsteeltje' 13 uur, 'Asterix contra CESAR' 15 uur, 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. Electro Middel burg 'Mona Lisa' 20.30 uur. Evangeliegemeente De Wijn gaard Middelburg 'Alsof het gisteren begon' 19.30 uur. ZONDAG 19 APRIL Alhambra I Vlissingen 'De nieu we troetelbeertjes' 14 uur, 'Over the top' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen 'The golden child' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes 'De speur neuzen' 14 uur, 'Crocodile Dun dee' 19 en 21.30 uur. Meccano Middelburg 'Repelsteeltje' 13 uur, 'Asterix contra CESAR' 15 uur, 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. Albert West The Robo's MAANDAG 20 APRIL Dansen op muziek van Bluesette. De nieuwste film van Jean- Jacques Beineix, Betty Blue, is vanaf donderdag 16 april dage lijks te zien in filmhuis Meccano in Middelburg om 22 uur. De vo rige film van deze regisseur, Diva, werd door het Middelburgse film publiek enthousiast ontvangen. De film is gemaakt naar het ver haal, 37 2 le matin, van romancier Philippe Djian. Het vertelt het verhaal van de hartstochtelijke serveerster Betty (gespeeld door Beatrice Dalle) en de door het le ven wijs geworden Zorg (Jean Hughes Anglade). Zorg is een 35-jarige man die zijn literaire aspiraties in een schoenendoos heeft gegooid. Betty gelooft ech ter heilig in de talenten van haar vriend. Ze verbrandt alles achter zich en vertrekt naar Parijs waar ze in een pizzeria van vrienden gaat werken. Als ze daar een klant beschadigd weet de kijker dat het een drama zal worden. De regisseur weet echter met subtiele grapjes het gelikte sentiment te vermijden. Beatrice Dalle De stichting Delta Cultureel heeft ook dit jaar weer een aantal exposities in huis, avondvullende concerten en manifestaties. De Grote Kerk van Veere is vanaf de eerste paasdag tot na de herfstva kantie dagelijks open voor het publiek tussen 10 en 17 uur. Op zondag van 14 tot 17 uur. De toegangskaarten voor de exposities met een bezoek aan de toren zijn te krijgen in de kerk. Ook de kaarten voor de concerten zijn daar te koop. De volgende exposities zijn er te zien: 'Veere-Zeeland'. Dit jaar gaat die over de aanleg van het kanaal door Walcheren. Repro ducties van de Vlissingse foto graaf, A.L. Preuninger (1846-1919), laten de aanleg, de opstand van de Belgische polder werkers en de opening in 1873 zien. 'Conservering van de kerk'. Op deze tentoonstelling zijn modellen van oude en nieuwe reparatietech nieken te zien. De kerk in Veere zal niet worden gerestaureerd om dat daarvoor de gegevens ontbre ken, wel zal hij geconserveerd worden. 'Boerenwagens'. In de kapellen langs de noordzijde van de kerk staat een aantal boerenwagens van de stichting De Zeeuwse In span opgesteld. 'De Toren'. In de 28 meter hoge ruimte onder het torengewelf wordt de slingerproef van Leon Foucault gedemonstreerd. Daar mee toonde hij in 1851 aan dat de aarde om haar eigen as draait. 'Het Zeeuwse Kleilandschap'. Deze tentoonstelling is in 1986 vervaardigd ter gelegenheid van het vijftig jarig bestaan van de Stichting Het Zeeuwse Landschap Nieuwe avonturen van de Troetelbeertjes zijn vrijdag tot en met woensdag om 14 uur te zien in Alhambra I in Vlissingen. Toen zij de vorige keer naar de bioscoop gingen was het feest vanaf de eerste dag; een vervolg kon niet uitblijven, leder kind vindt er wel een pluche favoriet, misschien één van de nieuwe kleurrij ke Troetelneefjes. Het tekenavontuur verhaalt hoe het Troetelkoninkrijk werd ingericht door Edclhartbeertje en Eerlijkhart- beertje, om aan de klauwen van de ge hate Booshart te ontsnappen. Maar als Booshart een kinder-zomerkamp op aarde overvalt, begint het avon tuur. De troetelmeter slaat gelukkig alarm: het startschot voor een span nende strijd tussen de macht van het goede en het kwade. De film is hele maal Nederlands ingesproken zodat ook de allerkleinsten het kunnen volgen. Potloodtekening van de Grote Kerk van de hand van Lucie van Dam- van Isselt (gemaakt omstreeks 1910 - 1912). door de provinciale planologische schilderijen-expositie met als titel dienst. 'Land en water'. Er hangen wer- 'Schilderijen'. Tot en met 30 au- ken van Nederlandse en buiten- gustus is er in de noordbeuk een landse kunstenaars. Van 1 sep tember tot en met 31 oktober ex poseren de amateur beeldende kunstenaars Zeeland met schilde rijen over verschillende onder werpen. 'De muskusrat'. Een tentoonstel ling van het rijksmuseum voor Natuurlijke Historie te Leiden over het leven en de nadelen van de muskusrat. De concerten die in het komende seizoen verwacht worden zijn van het Zeeuws orkest,-een mannen koor begeleid door het Neder lands Philharmonisch orkest, de Blue Jeans Big Band uit Middel burg, het zigeunerorkest Siper- kow uit Delft en de Nieuwe Muziek. Inlichtingen over de activiteiten zijn te krijgen bij de Grote Kerk tijdens de openingsuren onder nummer 01181 - 829 en bij mevrouw A.T.J. Bax- Broeckaert, Zoekweg 16 in Vrouwen polder. Alhambra I Vlissingen 'De nieu we troetelbeertjes 14 uur, 'Over the top' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen 'The golden child' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes 'De speur neuzen' 14 uur, 'Crocodile Dun dee' 19 en 21.30 uur. Meccano Middelburg 'Repelsteeltje' 13 uur, 'Asterix contra CESAR' 15 uur, 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. DINSDAG 2APRIL Alhambra I Vlissingen 'De nieu we troetelbeertjes' 14 uur, 'Over the top' 19 en 21.30 uur. Al hambra II Vlissingen 'The golden child' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes 'De Speur neuzen' 14 uur, Crocodile Dun dee' 19 en 21.30 uur. Meccano Middelburg 'Asterix contra CE- SAR' 15 uur, 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. Electro Middelburg 'Mona Lisa' 20.30 uur. WOENSDAG 22 APRIL Alhambra I Vlissingen 'De nieu we troetelbeertjes' 14 uur, 'Over the top' 19 en 21.30 uur. Al- ham bra II Vlissingen 'The golden child' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes 'De speur neuzen' 14 uur, 'Crocodile Dun dee' 19 en 21.30 uur. Meccano Middelburg 'Repelsteeltje' 15 uur, 'Flodder' 20 uur, 'Betty Blue' 22 uur. Electro Middel burg 'Mona Lisa' 20.30 uur. Open Hof Vlissingen 'Het evan gelie volgens Markus' 19.30 uur. In het Middelburgse jongerencentrum 'Midgard' treedt zaterdag 18 april de Rotterdamse band 'The Moonrunners' op. De band is ont staan op het '9 to 5-festival' waar 135 Rotterdamse muzikanten in tien gelegenheidsformaties optraden. Daaruit ontstonden 4 bands, waaron der 'The Moonrunners'. Het karakteristiek van deze Rap/hip-hop/beat-box formatie is de begeleiding door een band en niet door computers, zoals bij rap gebruikelijk is. Tot nu toe zijn 'The Moonrunners' twee keer op de radio te horen geweest en als gevolg daarvan staat er deze en komende maand een Nederlandse toernee op het programma, waar naast Midgard onder meer de Lantaarn in Rotterdam, LVC in Leiden, de Melkweg in Amster dam en de Vrije Vloer in Utrecht wordt aangedaan. De onderhan delingen voor een platenopname zijn in volle gang. De bezetting van de band is Hans Eykenaar (drums), Tjeerd van Zanen (gitaar) en Robin Groene- veld (bas). Rappers/beat- boxers/scratchers zijn Kay Black, Trouble-S, Blommy-B en Alien 2000. Het optreden van de groep begint om 21.30 uur. Op weg naar het 10e jazzfestival dat van 21 tot en met 23 mei wordt gehouden, heeft de Stich ting JASZ nog een activiteit op het programma staan en dat is een optreden van de 'Jazz O'matic four plus one', dat op zaterdag 25 april in de Schouwburg in Mid delburg wordt gehouden. Terecht wordt deze band wel 'the world's smallest big-band' ge noemd. Dit kwartet bestaat uit vier man melodie en drie man rit me. Het geheim zit hem in de unieke combinatie van de instru menten cornet, bassax, piano en slagwerk, waarbij de cornet vro lijk door de melodielijnen flad dert en de bassax de baslijn legt. Violist Guido Nielsen treedt bij deze groep steeds vaker op als gast en geeft met zijn spel een ex tra dimensie: het 'Joe Venuti- geluid'. Het programma dat deze groep speelt is simpel. 'Het blan ke repertoire uit de jaren twintig en dertig, lichtvoetige stukken met mooie soli. De bezetting bestaat uit Hein Denekamp (cor net, vocals), Ronald Jansen- Heijtmajer (bassax, tenorsax, klarinet), Hans de Bruyn (piano, vocals), Peter den Boer (slag werk) en Guido Nielsen (viool en piano). Voor de jazzliefhebbers overigens een dag om alvast in de agenda te noteren: 30 april een optreden van 'The Original Jawari Haihe- pic Rototon' in café 'Alassio' in Middelburg. Nederlanders worden steeds spor tiever. Dat zou o.a. kunnen blij ken uit het groeiend aantal boe ken over het beoefenen en leren van sporten. Tirion/Elsevier in Amsterdam heeft een indrukwek kende reeks van vele tientallen ti tels. Er zijn hier zelfs videocur sussen beschikbaar waarin beken de coaches als Wim van Heumen (hockey) en Wiel Coerver (voet ballen) les geven in hun specia liteit. Van de bekende trainer Wiel Coerver verscheen onlangs een voetbalboek van bijzonder gehal te. Het heet 'Scoren' en is vooral bestemd voor junioren die in dit boek een opleiding krijgen voor attractief en productief voetbal. Wiel Coerver heeft indertijd met zijn 'Leerplan voor de ideale voetballer' een groot succes ge boekt; er verschenen 14 edities van in diverse landen tot in IJs land en Japan. In dit nieuwe boek worden de vele mogelijkheden besproken voor aanvallend voet bal, zowel individueel als in team verband. Er zijn meer dan 900 in structiefoto's in het boek opgeno men. Uitgave Tirion/Elsevier - Amsterdam. Prijs 32,50. Anton Geesink is niet alleen de sportambassadeur van ons land maar nog altijd een actief en be kwaam judo-leermeester. Dat blijkt uit zijn recente promotie tot 9e dan, de op een na hoogste on derscheiding in de judosport. Hij schreef een nieuwe basisleerme thode 'Judo'. Dat is een boek waarin de kennis en ervaring van deze judo-reus in een boeiende stijl wordt overgebracht. De nieu we methode die Anton Geesink beschrijft, is goedgekeurd door het hoofdbestuur van de Interna tionale Judo Federatie. 400 instructie- en actiefoto's, waar van een groot aantal in kleur ge ven duidelijke informatie. Uitga ve Tirion/Elsevier - Amsterdam. Prijs 32,50. door Jan Smeekens Nadat Judith Herzberg MOE DERTJE BREI van Uri Orlev vertaald had, vroeg ze de auteur of zijn verhaal op rijm misschien ook een gelijkenis over de ge schiedenis van het Joodse volk was. Aan die diepere betekenis had hij niet gedacht, en hij ont trok zich aan haar niet eens zo ge zochte suggestie, omdat hij beseft dat hij met die dubbele bodem zijn doel ruim voorbijgeschoten zou hebben. Van hoeveel lezers tussen vijf en tien jaar mag je ver wachten dat ze verband zien tus sen een moeder die kinderen (en nog veel meer) breit en het joodse volk dat al duizenden jaren ner gens ter wereld zichzelf mag zijn? Over het antwoord op die vraag heb ik geen twijfels. (Waarmee niet gezegd is dat 'Moedertje Brei' een niemendalletje is). Op een dag k wam er in het kleine stadje een héél oud moedertje, een schatje. Ze had geen tas met een hemd en een rok maar wel twee breinaalden en een wandelstok. Ze zocht een huisje want ze wou komen wonen maar ze vond er geen, want de stad was vol, dus ging ze maar zitten onder de bomen en breide pantoffeltjes van wol. Voor ze het weet heeft ze een vol ledig ingericht huis gebreid en van het een komt het ander. Maar als ze haar wollen kinderen op een school wil bij kinderen van vlees en bloed, komen fantasieloze en weinig verdraagzame autoriteiten in het geweer. Een naam die bij het lezen van dit lange, tragi komische gedicht onvermijdelijk opduikt is die van Annie M.G. Schmidt. Wat had zij met het ge geven gedaan en vooral: hoeveel meer poëtisch raffinement zou er bij haar te genieten zijn geweest dan in de niet altijd lekker lopen de en soms nogal gemakkelijk aandoende vertaling van Judith Herzberg? De zwartwit illustra ties zijn van Jan Jutte en lijken door een uitgekiend gebruik van grijze tonen welhaast van mohair. GODFRIED, HET VLIEGEN DE VARKEN van Waldrun Behncke is voor dezelfde leeftijd bedoeld. Godfried is een alleraar digst varken van tweehonderd- tachtig pond dat liggen dromen in het gras het fijnste vindt dat er bestaat en zijn vurigste wens is kunnen vliegen. Precies op het moment echter dat je je als lezer erbij neerlegt dat het voor God fried bij dromen blijft, gebeurt wat hijzelf ook niet meer verwacht. Moedertje Brei door Uri Orlev met tekeningen van Jan Jutte. Vertaling Judith Herzberg. Prijs 17,50. Godfried, het vliegende varken door Waldrun Behncke met teke ningen van Jutta Bauer. Vertaling Els van Delden. Prijs 19,50. Beide boeken worden uitgegeven door Em. Querido's Uitgeverij B.V., Amsterdam. ARNEMUIDEN Surfhotel "Het Veerse Meer" (Oranjeplaat). Rie Baauw, olie verfschilderijen en aquarellen. Dagelijks geopend. MIDDELBURG Balans 17. Wies de Bies, beeld houwwerken, tekeningen. Martin Mc Namara, tekeningen. Wo. t/m vr. van 12 tot 17 uur, za. van 11 tot 16 uur. T/m za. Centrum Nieuwe Muziek (Achter de Houttuinen 30). Willem Buijs, affiches. Tijdens kantooruren, de concerten en op za. van 11 tot 16 uur. Galery Het Dok (Dam 46). Nelle- ke Montfoort, schilderijen/ge mengde technieken. Ma. t/m vr. van 9 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur, do. van 19 tot 21 uur. Galerie Montparnasse (Rei gerstraat I). Nico Vrielink, schil derijen. Di. t/m za. van 14 tot 18 uur. T/m za. Galerie "De Wijnstock" (Bel- linkstraat 32). Annette Bredero- de, versierde eieren, antieke vo gelkooien, antieke tuinvazen. Eleonore de Koning, planten. Do. t/m za. van 11 tot 17 uur. T/m za. Kunstuitleen (Kuiperspoort 22). RoelMollema, keramiek. Di. t/m za. van 13 tot 17 uur, do. van 19 tot 21 uur. Pannering (Reigerstr. 9). Leerlin gen van Andries Minderhout, schilderijen. Di. t/m za. van 9 tot 18 uur. Provinciehuis (Sint Pieterstraat 42). Historische ambtscostuums. Ma. t/m vr. van 9 tot 12 en van 14 tot 16 uur. Rabobank (Langeviele 49). Lies- beth Binkhorst, schilderijen en te keningen. Ma. t/m vr. van 9 tot 16 uur, do. van 19 tot 20 uur. Café-Restaurant De Schouwburg (Molenwater 99). Monique van Wijk, tekeningen en schilderijen. Ma. t/m za. van 10 tot 19 uur. T/m za. De Vleeshal (Markt) Paul de Nooijer, kunstfoto's. Di. t/m zo. van 13 tot 17 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum (Kousteensedijk 7) Theodor Schokker, beelden. Dirk van Voorst, monotypes/olieverf en Minne Vijver, schilderijen. Ma. van 17.30 tot 21 uur, di. t/m vr. van 10 tot 21 uur, za. van 10 tot 13 uur. Zeeuws Museum (Abdij 3). "Aanwinsten Cultuur- en na tuurhistorische objecten, evenals archeologische vondsten. Ma. t/m vr. van 10 tol 17 uur. OOSTKAPEL IE Zeeuws Museum/Natuurhistorie (Duinvlietweg 6). Geprepareerde vleermuizen. Dagelijks van 10 tot 17 uur. VEERE Grote Kerk (Oudestr. 26) De mus kusrat en de bestrijding. RECTI FICATIE. Vanaf zo. 19 april tot vr. 30 oktober. Ma. t/m za. van 10 tot 17 uur. Zo. van 14 tot 17 uur. De Schotse Huizen (Kaai 25) Rei- mond Kimpe, (1885-1970). Schil derijen en literaire werken. Di. t/m za. van 10 tot 17 uur. Stadhuis (Markt). 'Veere in prent briefkaarten'. Di. t/m za. van 12 tot 17 uur. Aanvang za. VLISSINGEN Ahrend (Pres. Rooseveltlaan 737). Daniël Snelders, schilderij en. Ma. t/m vr. van 9 tot 17 uur. Bellamy 19 (Bellamypark 19). Philippe van den Berg, accent te kenen. Di. t/m vr. van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur, za. van 13 tot 17 uur. Iguana (Bellamypark 35). Leven de reptielen, amfibieën en insek- ten. Dagelijks van 14 tot 17.30 uur. Gevangentoren (Boulevard de Ruyter IA). Albert Verburg, fo to's, tekeningen, fotoschilderijen. Dagelijks van 11 tot 21.30 uur. Openbare bibliotheek (Lange Zel- ke 91) Oude foto's over veran derd stadsgezicht. Ma. van 13.30 tot 20 uur, di., wo. en vr. van 10 tot 20 uur, za. van 10 tot 12.30 uur. Tevens wo. om 20.15 uur le zing met dia's van stadsgezich- tens, plattegronden e.d. in verga derzaal van de bibliotheek. DONDERDAG 16 APRIL 'Jango Edwards en the Big Nose band'. Schouwburg, Middelburg, 20.15 uur VRIJDA G 17 A PRII Paaspel, Bree 8, Middelburg, 15 uur. Cabaret 'De Stobbelaarshow', De Zwaan, Oost-Souburg, 20.30 uur. 'Electric Kroonenburg', Bloes- bak, Middelburg, 22 uur. ZATERDAG 18 APRIL 'Car Trouble' en 'Ld Kuepper', 'I Beest, Goes, 22 uur. 'The Moonrunners', Midgard, Middelburg, 21.30 uur. MA A ND A G 20 APRIL 'Monster Tour '87', Zippo, Middelburg, 15 uur. W OENSDAG 22 APRIL 'Kabouter Windbaard' (kinder theater), buurthuis 'De Zwaan', Oost-Souburg, 14 uur.

de Vlissinger | 1987 | | pagina 7