Met onze aanbiedingen knipogen we al een beetje naar Pasen. WEGWIJS IN KLEURENLAND Witte, merkloze geneesmiddelen Panasonic LENTEMODË J. DOOGE 2.79 150 1.98 139 89 6.95 2.95 3.95 FA. M. BALJEU EN ZN. Voor hem en haar BADMODE VAN TRIUMPH DE VLISSINGER Woensdag 8 april 1987 BUREAU VOORLICHTING VERZEKERING Gevonden voorwerpen Versier 'n ei en win 'n cassettespeler MELMT0AST LEKKER WINKELEN VOOR MINDER GELD. Glacissenstraat 22 Vlissingen SCHOENHANDEL Kanaalstraat 1 Oost-Souburg Voor een lange lekkere warme zomer Textielmode Vlissingsestraat 41, tel. 61994 Oost-Souburg Met het voorjaar voor de deur wordt het weer eens tijd om het huis een frisse opknapbeurt te geven. Nu de handen even flink uit de mouwen betekent straks in de zomer genieten van een interieur vol zon en kleur. En kleurrijk wordt hel dit jaar - kijk maar eens naar de hedendaagse trends. Steeds meer mensen kiezen voor een kleurrijk inte rieur. Het wat saaie wit van de afgelopen jaren ver dwijnt of dient nog slechts als basis voor verdere kleurideeën. Meer dan ooit wordt een interieur inrich ten een kwestie van fanta sie. Eigen ideeën en inzicht staan daarbij voorop. Deze modetrend, die prima past bij de speelse en kleurige kleding van tegenwoordig, is nog niet zo lang aan de gang. Eind jaren '70 was het rustiek bruin en cike- hout. Begin jaren '80 zagen we wit met streenstrips en schrootjes. En nu, in 1987, gaat kleur meer dan ooit een rol spelen. Mensen worden steeds creatiever en beginnen zich echte binnen huisarchitecten te voelen. Kozijnen in aquagroen... dan de deur in bloesemro- ze! Of azuurblauw of ro bijnrood - het kan al lemaal. En 't mooiste is, gor dijnstoffen en vloerbedek king en raamdecoratie kun nen nauwkeurig op alle kleurenfantasieën worden afgestemd. Wat moet men kiezen en wat staat bij wat? De consument zal door al die kleurenpracht mis schien aardig in de war zijn gebracht. Keuze uit vele kleuren, onder meer bij Decorette. Met ingang van deze week zijn bij een groot aantal drogisterijen en apotheken zogeheten generieke zelfme dicatiemiddelen ver krijgbaar. Dit zijn medicijnen, welke onder de stofnaam op de markt worden gebracht, dus niet onder een merknaam. Daardoor zijn ze, net als bij de apotheek, aanzienlijk goedkoper. Voor de drogist is dit echter nieuw. Het as sortiment bestaat uit vier verschillende pijnstillers en twee middelen tegen vastzit tende hoest. Speciaal voor kinderen is er een hoest- drank zonder suiker maar met een vruchtensmaak. De tabletten daarentegen zijn door hun hoge dosering meer geschikt voor volwas senen. Aangezien het om generieke geneesmiddelen gaat, waarvoor geen recla me wordt gevoerd, ligt de prijs voor de consument op een laag niveau. Dat komt ook, doordat de preparaten eenvoudig zijn verpakt in een wit doosje met alleen zwarte tekst. Alhoewel de lente nog maar nauwelijks is begonnen hebben de meeste mensen hun plannen voor de zo mervakantie al gemaakt. Iedereen treft langzaam maar zeker al de nodige voorbereidingen en daarbij wordt natuurlijk ook ge dacht aan verzekeringen. Het Bureau Voorlichting en Verzekering geeft een gratis folder uit getiteld "Vakan tie en Verzekering 1987". Bij de Gemeentepolitie te Vlissingen zijn in de perio de van 25 maart 1987 tot 01 april 1987 de volgende voorwerpen aangegeven: bankbiljet; parasol; grote paraplu; rode kinderwant; linker blauwe dameshand schoen; rechter blauwe her enhandschoen; metalen hefenhorloge; cliphorlogc; geblokte sjawl; blauw re genpak; blauwe en witte muts; blauwe regenbroek; kinderportemonnee; man chetknoop; zilveren oorbel; 2x2 sleutelss aan ring; tas met o.a. regenpak. Aange geven dieren, bij particu-, lier: witte jonge kat, valk parkiet. In asiel: geen. In lichtingen, maandag t/m vrijdag 09.00-12.00 uur; 14.00-16.00 uur. Omdat de informatie in de vorm van tips wordt gege ven, kan de folder dienen als 'checklist' om na te gaan of er op het gebied van verzekeringen en scha depreventie voldoende maatregelen zijn getroffen. Niet alleen de meest voor de hand liggende reisverze kering en annuleringsverze kering komen aan de orde, maar ook aan de motorrijtuigen- pleziervaartuigen-, rechtsbijstand- en aanspra kelijkheidsverzekeringen wordt aandacht besteed. Verder vindt men in de fol der tips om schade te voor komen of zoveel mogelijk te beperken. De gratis fol der kan worden aange vraagd door een briefkaart met daarop de titel van de folder vermeld, te sturen naar het Bureau Voorlich ting Verzekering, Postbus 990, 2501 CZ Den Haag. Deze folder wordt dan per omgaande toegestuurd. 't Is Pasen voordat u het weet. En om niet al uw lekken en gezellige boodschappen in één keer te hoeven doen, hebb we daar nu al rekening mee gehouden. Daarom hebben we deze week niet alleen dagelijkse artikelen maar ook al veel makkelijke, lekkere en een beetje feestelijke dingen, flink afgeprijsd. kruidenierswaren: d.e vruchtenthee/ kruidenthee 10x4 gram koffiemelk oq W1 halfvol, 1/1 liter gala mocca koffie 250 gram jonker fris vlaaivulling aardbeien/kersen/abrikoos, blik 430 gram van 2.19 voor john moir kookpudding '7q diverse smaken, pakje chinese bonen 1/1 blik RQ-JA60 STEREO „WAT" Jongens en meisjes tot 12 jaar kunnen nu een heuse cassettespeler winnen. Wat moet je doen? Versier een hardgekookt ei zo mooi als je kunt. Je mag erop tekenen, het beschilderen, beplakken of leuk aankleden. Maak er een schitterend paasei van en lever het vóór woensdag 15 april in bij een van onze kassières. Plak er een stickertje op met je naam, adres en telefoonnummer. Op vrijdag 17 april krijg je bericht als je een van de drie cassette-spelers* gewonnen hebt. Bovendien zullen we alle versierde eieren vrijdag en zaterdag tentoonstellen in onze zaak. Vederlichte hoofdtelefoon. Stereo met automatische afslag. 'In elk deelnemend Torro-filiaal zijn drie Panasonic cassette-spelers te winnen. Fast forward/rewind. pak 250 gram van 85 voor yogho yogho diverse smaken, pak 1 liter van 1.49 voor tortelettes luxe vlaaibodems pak, 8 stuks tova puddingsaus o.a. chocolade en bosvruchten, fles 200 ml. A /-Q van 1.99 voorI .O-7 t snijbonen met witte bonen grote pot, 720 ml. van 1.59 voor .AfKLBA TOAST kippe, tomaten, bruine bonen, erwten, tomaten/groente,^ Qi 1/1 blikI.O artland duitse knakworst pot 180 gram van 3.59 voor calvé mayonaise o cq grote pot, 500 ml. Z.Jy calvé slafris yoghurt, naturel, tomaat/ paprika, komkommer, Knoflook,fles400ml. van2.89voor^.T-7 verkade 4 repen melk chocolade gratis 1 reep witte chocolade met krokante rijst 5x27 gram merci vielfalt luxe chocolade- A A fC» reepjes, 200 gram I 3 hele manderijntjes blik 312 gram ananasstukjes blik 234 gram -3 appel- w compóte pot 370 ml 150 gram honig bakmeel/ cakemeel 500 gram, van 119 voor J calvé borrelnootjes cocktail/special mix/ poesta/partymix, melba toast 100 gram john west pink zalm blik 220 gram QQ van 3.59 voor Z.I/O unox crème- of boerenpaté 3x43 2 Aq gram 4., I gram coca cola/ coca cola light/ cherry coke/fanta blik 33 d 2- of 5-drank A QQ M pak 1 literI.-/-7 kiwi drink surfers 1/2 liter, van 7.95 voor cooymans hazelnoot- advokaat CL Q£ 1/2 literOLJD de korenaer advokaat 1/2 liter van 4.98 voor chateau bordeaux blanc lekkere zoete witte A CA bordeaux, 0.7 liter muscadet sevre et maine sprankelende droge Loire wijn, 0.7 liter A QC van 5.65 voor pinót noir premiat elegante Roemeense rode wijn, verrassend soepel van geur en smaak, 0.75 CL Qf> liter,van7.95voor... O--70 cabernet sauvignon premiat een stevige Roemeense donkerrode wijn met een vol en karakteristiek bouquêt, 0.75 liter van 7.95 voor "onze vers aanbiedingen: franse bloemkool per stuk chinese kool 1 kilo meloen- cocktailsalade 100 gram van 1.49 A voorI zure halfroom 150 gram van 98 voor marbella roomijsstam 1500 ml. van 5.98 voor aardappelwafeltjes doosje franse emmenthaler -vers van het mes, 500 gram Q CA van 9.95 voor-/.JU doppinda's 'l'ic 250 gram paasstol luxe met amandelspijs, extra gevuld, "7 AC 1000 gram>7J croissants per stuk magere runderrollade 500gram Q van 9.99 voorÖ.HI7 mager soepvlees 500 gram van 7.95 voor speciaal paasassortiment ei-kaars 6 stuks geel in eierdoos, paas place-mats set 10 stuks 15 servetten s)< van 2.39 voor. 6 eierdopjes 6 eilepels diverse kleuren paasservetten 25 stuks, diverse kleuren en dessins vanaf eierverf viltstiften 4 stuks, diverse kleuren Prijswijzigingen tgv. overheidsmaatregelen en/of van fabrikantenzijde voorbehouden Prijzen geldig t/m zaterdag 11 april 1987.

de Vlissinger | 1987 | | pagina 10