ALS JE ALLES GOED BEKIJK NISSAN Je blijft erin rijden Groeneveld opticiens 20E EDITIE VAN EERSTE ZEEUWSE PRESTATIELOOP MAISON VISSER Woensdag 25 februari 198"f DE FAAM - DE VLISSINGER Verkiezingsfolder Beschermende woonvormen Gouden geschenk Zeedijk/Caland Bennie Poppe Sport-alcohol Schildersbuurt Stadhuistoren Jeugdkookclub Wilde flora Verder leren Appèldienst Welkomdienst Gevonden voorwerpen American football Poppen maken Kindercarnaval Aagtekerke toen Antilliaans Carnaval AbvaKabo Borstkankerpatiënten Open Universiteit •Bezoekvrijwilliger Kinderkarnaval Karnavalstoernooi AUTO WALCHEREN DIJKWEL B.V. Veerseweg 104, Middelburg, tel. 38880 Computercursus KINDER HOEDJES v.a. f 29,95 ALPINO'S f 15,— UW BONT- EN HOEDENSPECIALIST Winterwandeltocht Rommelmarkt Schoonheid Diaporama Homosexueel Lange Jan Geloof en homo Lijsttrekkers De Gaay Fortman Populieren gekapt uit de internationale modewereld dat permanent bij ons in de winkel aanwezig is geeft u de zekerheid er altijd modieus bij te lopen. BBS Educatieve uitwisseling Dikke paal Goed getraind De twaalf provincies in Nederland hebben in samenwerking met het ministerie van binnenlandse zaken een folder gemaakt met informatie over de verkiezingen voor provin ciale staten op 18 maart. "Verkie zingen in alle staten" is de naam van de folder. In het algemene deel wordt gewezen op het belang van de verkiezingen voor het pro vinciaal bestuur en het afgeleide belang voor de landsregering doordat provinciale staten de le den van de eerste kamer der staten-generaal kiezen. Het tweede deel van de folder bestaat uit een korte beschrijving van het provin ciaal bestuur van de provincie, waarin de folder wordt verspreid. Voor Zeeland wordt aandacht be steed aan de samenstelling van de huidige staten en de belangen, die het provinciaal bestuur namens de Zeeuwse bevolking behartigt. De folder is verkrijgbaar op de post kantoren, de openbare bibliothe ken en bij het bureau voorlichting van de provincie in Middelburg. De beschermende woonvormen in Zeeland gaan samen beleid voe ren. Dit werd uitgesproken in een gezamenlijke intentieverklaring. Er, zal zoveel mogelijk een ge meenschappelijke bijdrage gele verd worden aan beleidsvoorberei ding, beleidsontwikkeling en be leidsuitvoering op het terrein van de hulpverlening aan psycho sociaal kwetsbare mensen in de provincie. Om die doelstelling te kunnen bereiken is de werkgroep Beschermende Woonvormen Zee land ingesteld. Een samenwer kingsvorm tussen "Het Bosdorp" in Hulst, het "Graaf Maurits- huys" in Middelburg, "Silolam" in 's Heerenhoek, "Ter Schelde" in Koudekerke en "Toevlucht" in Kapelle. Deze beschermende woonvormen blijven wel hun ei gen identiteit behouden. Arnemuiden draagt honderd gul den bij aan het geschenk dat de Stichting Gouden huwelijk prinse lijk paar prinses Juliana en prins Bernard op 30 april 1987 wil aan bieden. Bekend is dat de prinses het geld wil besteden aan projec ten voor gehandicapten en de prins wil de andere helft geven aan een speciaal project in Nederland van het Wereld natuurfonds. B en w van Westkapelle zijn het niet eens met de suggestie van J. Kousemaker in Middelburg om de nieuwe zeedijk van de naam Ca- land te voorzien. Het college on derschrijft wel de stelling van Kousemaker dat deze naam die zo is verbonden aan waterbouwkun dige werken in ere moet worden gehouden. Daarom stelt het aan de raad voor om het pleintje aan de voet van de dijk de naam Abra ham Calandplein te geven. Deze Caland - geboren in 1789 in West kapelle - ontwierp als waterbouw kundige onder meer de Nieuwe Waterweg, die Rotterdam met de zee verbond. Ook was hij presi dent van de polder Walcheren. B en w vinden dat de Westkapelse Zeedijk zo moet blijven heten. Onder meer dit punt wordt don derdag 26 februari besproken tij dens de raadsvergadering in West kapelle, die om 20 uur begint. De supportersclub Bennie Poppe heeft voor woensdag 4 maart een film- en bingoavond georgani seerd. Uiteraard behandelen de films de motorsport, waarin de crosser uit Meliskerke langzaam maar zeker een vedette wordt. Bij de bingo zijn aantrekkelijke prij zen te winnen. De avond begint om acht uur in 't Huisje aan de Torenstraat 12 in Meliskerke. Sport en alcohol gaan niet samen. Daarom is het onrechtvaardig dat de gemeente Vlissingen aan een vecht/fitness/sportaccommodatie ontheffing geeft om alcoholhou dende drank te verkopen. Dit schrijft het buurtcomitee Dubbel- West in Vlissingen aan gedepu teerde staten van Zeeland. Het co mité spreekt van 'para commercia lisme' en noemt het besluit tegen strijdig met het landelijke beleid om alcohol en sport te scheiden. 'Er is weliswaar nog geen accom modatie voor het sportcentrum in Westerzicht, maar mocht dit er komen dan wordt afbreuk gedaan aan de leef- en woonsituatie, schrijft het comité. Achttien men sen tekenden een lijst die de brief vergezelde. Het comitee Schildersbuurt noord in Vlissingen bespreekt donderdag 26 februari de gifvondst in de Van der Helstlaan-Albert Cuyplaan. Dat gebeurt tijdens een vergade ring in het clubgebouw van de Joegoslavische vereniging Edvard Kardels, die om 20 uur begint. Verder doen werkgroepen van het comité verslag van hun activiteiten en wordt er inzicht gegeven in de stand van zaken met betrekking tot het woonerf Simon de Vlie gerlaan. Op het carillon van de stadhuisto ren in Vlissingen gaan per 1 maart de volgende melodiën per uurdeel spelen: hele uur - La triomphante (van Dupont), kwart over - The English country garden (motief), half uur - La triomphante (ver volg), en kwart voor The minstrel boy (motief). Speciaal voor kinderen van zes tot tien jaar is er sinds afgelopen maandag een kookclub in het Vlis- singse buurthuis het Woltershuis aan de Hoge weg 103-105. De jeugd kan er leren koken tussen 18 en 19.30 uur. De Zeeuwse volksuniversiteit be gint op woensdag 11 maart met een cursus Wilde Flora. Geduren de tien avonden en drie excursies worden de cursisten op de hoogte gebracht van wat de wilde natuur heeft te bieden aan de aandachtige toeschouwer. De ZVU is bereik baar onder telefoonnummer 01180 - 34800. Jongeren die na het behalen van het diploma mavo, lbo en havo verder willen leren of werken en leren willen combineren, kunnen terecht bij de afdeling welzijn van de provincie. Daar ligt een bro chure klaar onder de titel 'Verder leren in Zeeland'. In de brochure is naast algemene informatie ook een adressenlijst opgenomen van de Zeeuwse onderwijsinstituten. Zondag 1 maart in de St. Jacobs- kerk te Vlissingen. Samenzang be gint om 9.45. Het thema van deze dienst is 'Jona'. Voorganger is ds. J.D. de Boer. Muzikale medewer kers zijn Bram Beekman op het orgel en de Kon. Harmonie "Ons Genoegen". Na de dienst is er gelegenheid voor een kopje koffie. Zondag 1 maart is er een Welkom- dienst in de Middelburgse Getuige- niskerk. Ds. P. Vellekoop uit Zoutelande zal voorgaan. Hij koos het thema: „Maskers af!" Verder verlenen het Welkombo en de Domburgse Zanggroep medewer king, terwijl 'Youth for Christ' een passend mime-stukje zal opvoeren. De dienst begint om 19.00 u. na een kwartier samenzang. Bij de Gemeentepolitie Vlissingen zijn in de periode van 11 tot 18 fe bruari 1987 de volgende voorwer pen aangegeven: bankbiljet; doos tl-buizen; blauwe spin; video band; paar bruine herenhand schoenen; linker bruine glacé dameshandschoen; blauwe gebrei de want; blauwe regenbroek; tweed ceintuur; rode portemon nee; zilveren oorbel met steen; zil veren kettinkje met hangertjes; 2 sleutels aan ring; fietssleutel aan hanger; fietssleutel; losse sleutel; autosleutel; 5 sleutels aan ring; wieldop. Aangegeven dieren: rood met wit te volw. kater; cypers met witte ka ter, 4 mnd. Inlichtingen, maandag t/m vrij dag: 09.00-12.00 uur en 14.00-16.00 uur. American football is niet alleen een sport voor grote jongens. En omdat aan te tonen houdt de groep die zich met de introductie er van in Zeeland bezighoudt don derdag 12 maart een info-avond. Dat gebeurt op het adres Groene- woud 152 in Vlissingen. Bezoekers kunnen er naar video kijken, er is een speluitrusting en er wordt spel regelinformatie gegeven. In het buurthuis het Woltershuis in Vlissingen kunnen liefhebbers vanaf maandag 2 maart deelne men aan een cursus poppen ma ken. Om tien uur 's morgens be gint de eerste van de tien lessen. Het trefpunt in de wijk Nieuwe- Middelburg heeft voor de jeugd een kindercarnaval georganiseerd op dinsdag 3 en woensdag 4 maart. De jeugd van vier tot acht en van negen tot twaalf jaar komt aan bod. De jongsten kunnen woensdagmiddag tussen twee en half vier terecht en de oudste groep dinsdagavond tussen zeven en negen uur in 't Trefpunt. Dit initiatief betekent wel dat de ge wone jeugdclubs in de crocusva- kantie niet doorgaan. De zangvereniging Nut en Genoe gen vertoont vrijdag 27 februari twee films over Aagtekerke. Het zijn de dorpsfilms uit 1957 en 1962. De voorstellingen vinden plaats in verenigingsgebouw Ami- citia aan de Agathastraat in Aag tekerke en beginnen om 19 en 21 uur. De werkgroep interkulturele akti- viteiten van De Paraplu houdt op vrijdag 27 februari een carnavals avond in Zuid-Amerikaanse sfeer. De muziek wordt verzorgd door de D.J.'s Dennis en Harold. De avond is toegankelijk voor ieder een. Er wordt verwacht dat de be zoekers zich qua kleding zullen aanpassen aan de Zuid- Amerikaanse sfeer. Er is een leuke prijs beschikbaar voor de origi neelst geklede persoon. De avond begint om 21.00 uur. De AbvaKabo afdeling Middel burg belegt op donderdag 26 fe bruari een ledenvergadering in de Concert- en Gehoorzaal aan de Singelstraat te Middelburg. Na af handeling van een aantal zaken van huishoudelijke aard, zal Jo Vaessen, Hoofdbestuurslid spre ken over actuele zaken. Voorts zal in deze vergadering aandacht wor den geschonken aan de nieuwe si tuatie die in onze regio is ontstaan met de vestiging van het nieuwe regiokantoor in Bergen op Zoom. Het afdelingsbestuur verwacht dat hiermee een belangrijke verbete ring van de dienstverlening aan de leden kan worden bereikt. Tenslotte zal aandacht worden be steed aan een aantal aspecten be treffende het reilen en zeilen van de bond binnen het gebied van de eigen afdeling. De vergadering vangt aan te 19.30 uur. Op dinsdag 3 maart houdt de praatgroep van vrouwen met een borstamputatie of een borstspa- rende behandeling weer haar maandelijkse koffiemorgen. Doel is het onderlinge contact met lot genoten. De ochtend begint om 10 uur en de toegang is vrij. Plaats van samenkomst is het wijkge zondheidscentrum aan de Rozen burglaan in Middelburg (wijk Dauwendaele). U bent allen harte lijk welkom! De Open Universiteit heeft in haar pakket een cursus getiteld "Oriën tatie cursus Cultuurwetenschap pen: Twee culturen De Republiek en Java". De inhoud hiervan is onder meer geschikt voor wie zich in het kader van de komende zo mer plaatsvindende VOC-festival nader in de achtergronden van de Verenigde Oostindische Compag nie wil verdiepen. De cursus vergt circa 200 studie-uren en kan men een tentamen worden afgesloten. De kosten bedragen 460,Op zaterdag 28 februari van 11.00-12.00 uur bent u in het souterrain van de Zeeuwse biblio theek welkom bij een voorlich tingsbijeenkomst over de cursus. Hiervoor kunt u zich bij het stu diecentrum van de Ou (01180-30286) aanmelden. In het bericht over de vraag naar bezoekvrijwilligers bij Vijver vreugd - vorige week in deze krant - sloeg het zetduiveltje weer onge nadig toe. Wie graag bezoekvrij williger wil worden moet bellen naar: 01180-25751 en niet 25721. Ook dit jaar weer is er in buur thuis De Zwaan in Oost-Souburg gelegenheid voor de jeugd om er naar hartelust karnaval te vieren. Dit kinderkarnaval op maandag 2 maart wordt opgeluisterd door de groep 'Achtersteveure' en er wor den prijsjes beschikbaar gesteld. Het begint om 14 uur en is rond 17 uur afgelopen. De zaalvoetbalcommissie van de voetbalclub Middelburg houdt zondag 1 maart een karnavalstoer nooi in de sporthal aan de Nassau- laan in Middelburg. Vanaf half tien 's morgens bestrijden acht teams, bestaande uit spelers van 29 jaar en ouder, elkaar om de hoog ste plaatsen. De deelnemende ploegen: Middelburg, Zeelandia A en B, Jong Ambon, Uierton, RCS, Goes en een team dat wordt sa mengesteld uit oud-spelers van het Zeeuws elftal. De finale voor de derde en vierde plaats wordt gespeeld om 15.45 uur en de grote finale om 16.10 uur. Van half twee tot twee uur komen D-pupillen van Middelburg op het veld. Ht buurthuis De Zwaan in Oost- Souburg begint weer met een com putercursus voor vrouwen. De cur sus bestaat uit 8 lessen en wordt gegeven op de woensdagochtend van negen tot kwart over elf. De eerste bijeenkomst is op 11 maart. Deelneemsters dienen zich van te voren aan te melden bij het buurthuis. I .'-TT Tijdens de C KROKUSVAKANTIE speciale aanbieding Papegaaistraat 9-11, Goes De wandelsportvereniging Willen is Kunnen houdt op zondag 1 maart een lange wandeltocht. Deze vierde en tevens laatste tocht in de winterserie gaat over een afstand van 35 kilometer. Gestart wordt om tien uur 's morgens vanaf het clubgebouw aan de Oranjestraat in Vlissingen. De wandelsportvereniging 't Zand hodt zaterdag 28 februari een rom melmarkt in De Vergulde Baars aan de Baarsjesstraat in Middel burg. De opbrengst is bestemd voor de jeugd-leden. Tijdens de rommelmarkt kan men kinderen opgeven als lid. De vereniging neemt met de jeugdleden deel aan talrijke wandeltochten in en buiten Zeeland. Twee schoonheidsspecialistes ko men woensdag 4 maart iets vertel len over hun werk bij de maandelijkse koffiekontaktmor- gen van de vrouwengroep 'Kom uit je huis'. Dat gebeurt in het Zuider baken in Middelburg en begint om half tien. Er is kinderopvang. Voor het eerst komen het echtpaar Gré en Cor Koopmans naar Zee land. De Koopmans zijn goede bé kende in Nederlandse diaporama amateur-kringen. Op maandag 2 maart zullen zij op het adres Kromwegesingel la in Oost- Souburg enkele klankdiaseries en diaporama's laten zien. Aanvang 20 uur. Homosexuelen die graag in huise lijke sfeer onder gevoelsgenoten willen zijn en een gezellig babbel tje met een etentje willen combine ren moeten vrijdag 27 februari re serveren. Dan houdt het COC Walcheren weer een avond vanaf zeven uur. In verband met de boodschappen moet wel even van te voren worden gebeld: 01180-15546 of 01184-10821. Met ingang van 1 maart worden de volgende melodieën op het carillon van de Lange Jan in Middelburg gespeeld: hele uren - Vaudeville (Henri Le Jeune), kwart over - mo tief uit een volkslied, halve uren - Larghetto (Handel) en kwart over - motief uit een volkslied. Dominee B.A.M. Luttikhuis, her vormd predikant in Kloetinge is op vrijdag 27 februari te gast bij de Nederlandse vereniging tot inte gratie van homosexualiteit COC regio Bevelanden. Hij spreekt dan over het onderwerp 'Geloof en ho mosexualiteit'. Vooral ouders van homosexuelen zijn uitgenodigd om mee te komen discussiëren. Gedacht wordt namelijk aan het opzetten van een groep 'Ouders van homosexuelen'. De avond wordt gehouden in het Geerteshuis in Kloetinge en begint om 20 uur. De afdeling Middelburg van de VVD tekent voor de organisatie van een lijsttrekkersdebat dat op maandag 2 maart om 20 uur wordt gehouden. R.C.E. Barbé (CDA), G. de Vries-Hommes (PvdA), J.D. de Voogd (VVD), W.P. Rentier (SGP) en A.J. Dijkwel (D'66) zul len de degens met elkaar kruisen. Ook het publiek krijgt volop de gelegenheid om zich in dit politie ke gevecht te mengen. Plaats van handeling: Zeeuwse bibliotheek in Middelburg. In het Ontmoetingscentrum Dau wendaele zullen Bas de Gaay Fort man (fractievoorzitter Eerste Kamer) en Constant van Water schoot (lijsttrekker) optreden in een gevarieerd programma. Dat gebeurt tijdens een politieke avond op donderdag 26 februari van de PPR. De beide radicalen zullen met G. de Vries-Hommes (PvdA), drs. R.C.E. Barbé (CDA) en J.D. de Voogd (VVD) in debat gaan over onder meer de Westerschelde vaste oeververbinding, energie- politiek, recreatie en milieubeleid. Het programma vermeldt ludieke acts zoals 'de stofjas' en 'de pen dule' waarop De Gaay Fortman zal inhaken. Het programma begint om 19.30 uur. De populieren- en wilgenbomen aan de Jacoba van Beierenweg moeten verdwijnen. Nog dit voor jaar wordt begonnen met kappen. Er voor in de plaats komen inland se eiken, die eind 1987 begin 1988 worden geplant. Dit meldt het Wegschap Walcheren. De bomen vormen een gevaar voor het ver keer. De Jacoba van Beierenweg loopt van West-Souburg tot aan de Vlissingsestraat van Vlissingen naar Koudekerke. Goes, Lange Vorststraat 106. Middelburg, Lange Delft 24. Vlissingen, Lange Zelke 93. Het Bureau Baanlozen Service (BBS) houdt op woensdag 4 maart een open middag die zal staan in het teken van activiteiten voor jon geren. Deze open middag is vooral bestemd voor jongeren die nog geen betaald werk hebben gevon den. Aandacht wordt onder meer geschonken aan de bewaakte fiet senstalling en de groep 'zij' die kleding maakt. Ook andere activi teiten zullen desgevraagd worden toegelicht en er is ruimte voor sug gesties. De open middag wordt ge houden tussen één en vier uur op het adres Stadhuisstraat 1 in Mid delburg. Zeeuwen en Belgen gaan met el kaar in conferentie over educatief werken met volwassenen. Dat ge beurt op woensdag 1 april in de Zeeuwse bibliotheek. Dit treffen past in de traditioneel gegroeide uitwisseling tussen de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en Zeeland. Deze was voorheen vooral geënt op het gebied van de kunsten, de conferentie begint om 10 uur. Een aantal inleiders geeft inzicht in wat de provincies doen op het gebied van de volwassen educatie, na de lunchpauze is er een educatieve markt gevolgd door een paneldiscussie. De trots van Dynamo trekt nog altijd veel deelnemers Louter leuke herinneringen kunnen de vier heren organisatoren van de - massale - prestatieloop van Dynamo uit de archieven halen. Zo was daar die dikke paal die de massa niet weerstond, die goed bedoelde maar zo fataal uitpakkende geste van die drankenfabrikant en ook moest het optreden van een popgroep worden afgelast. De twintigste editie van deze loop staat voor zaterdag 28 februari op het programma. In navolging van zijn voorganger Sprenger in de eerste jaren, laat burgemeester P.A.D.H. Diepenhorst van Domburg om 15 uur zijn dubbel loops jachtgeweer knallen. Enkele honderden ongebonden atle ten sprinten dan weg om een afstand van vijf, tien of vijftien kilometer af te leggen. Cees Kodde en Han Reinhout zijn de mede-organisatoren vanaf het prille begin. Cor Peute en Joop Scheijbele zijn er later bij gekomen. Vooral Cees Kodde voert het woord. prestatieloop kreeg, verschenen zo'n tweeduizend vrijetijdsatleten aan de start. En zo ging dat door. Kodde: "Het bleef leuk tot de achtste. Daarna werd het minder". Toen Dynamo twintig jaar gele den met de eerste prestatieloop in Zeeland begon, werd daar mas saal op gereageerd. Goede voor beelden waren de logisch gepro mote Avro-cross in het land waar duizenden hun spieren op de proef stelden. Want de prestatie lopen werden op touw gezet om de niet-georganiseerden de kans te geven rustig aan toch wat af standjes te laten lopen. Niet min der dan ruim achthonderd atleten meldden zich voor de eerste keer in het bos in Oostkapelle, bij kasteel Westhove. "Het was me teen feest", herinnert Kodde zich. "De mensen kwamen met bussen uit Zeeland en zelfs uit Brabant". De tweede keer werd helemaal een klapper. Aangemoedigd door de landelijke publiciteit die de eerste Dynamo- Dynamo stond de eerste keren elk jaar weer perplex over het aantal deelnemers. Ook het feit dat landelijke bladen met foto's over de loop berichtten vervulde de Zeeuwse atletiekvere niging met trots. Maar er werd ook heel wat afgelachen. Kodde vertelt smaakvol over dat voorval met die dikke paal. "Die had een doorsnee van wel dertig centime ter. De meute was gestart en die paal lag plat. Bram Schoenma kers is dat ding nog" op de zondag er in komen steken, hoewel hij van de kerk was". Ook leuk - en het viertal schatert zowat - is het voorval met de Co ca Cola-geste. Deze drankenfa brikant dacht zijn produkt te pro moten door de lopers onderweg Het embleem van de Dynamo-loop een flesje aan te bieden. Dat viel uiteraard helemaal verkeerd. "En gekotst dat ze hebben, niet te ge loven. Cas Mulder heeft de flesjes nog verzameld. Wisten wij veel dat het zulke gevolgen zou hebben". Ook vroeg de Dynamoloop- organisatie eens om een pop groep. Maar toen die mensen kwamen kijken bleek er onvol doende stroomvoorziening aan wezig te zijn. Ook hier geldt weer het 'wisten wij veel'. "We hebben toen maar Veere's Genoegen uit genodigd. Dat ging ook leuk, hoewel de muziek met de wind het bos in verdween". Zoals gezegd: tot de achtste loop bleef het leuk. Daarna verminder de het aantal deelnemers met en kele honderden per jaar. Welis waar staat er nog gemiddeld een deelnemersveld van pakweg vij- a zeshonderd in Oostkapelle aan de start, maar een vergelijk met de eerste jaren gaat niet op. Volgens het viertal heeft dat een aantal oorzaken. Op de eerste plaats zijn er veel meer prestatielopen geko men. ''Elke club die iets wil ver dienen organiseert een prestatie loop", en op de tweede plaats heeft zich een vaste kern lopers ontwikkeld die goed getraind aan de start verschijnen. Hoewel de gemiddelde loop een tijdslimiet heeft die vóór elke 'stumperaar' moet te zijn overbruggen, valt het anonieme weg. De getrainde lo pers zijn zo snel dat de enkeling die het ook eens wil proberen snel opvalt door traagheid. "Die men sen gaan niet meer onder in de massa. Toch was de loop juist bedoeld voor die groep - zeg maar ze uit de luie stoel de natuur in lokken". "We hebben destijds geprobeerd het aantal prestatielopen tot één per vereniging per jaar. Dat lukte niet. De verenigingen roken geld. Trouwens ook Dynamo heeft nu per jaar een aantal prestatielopen, waaronder in de zomer in de bad plaatsen van Walcheren. De trots van Dynamo blijft echter de prestatieloop die nu voor de twintigste keer van start gaat. De startplaats is niet meer bij kasteel Westhove, maar is in de loop der jaren verhuisd naar de Duinweg in Oostkapelle. Op het door Dy namo verspreidde persbericht wordt nog gemeld dat de deelne mers een uniek parcours wacht, dwars door één van de mooiste natuurgebieden van Zeeland. Wie de gekozen afstand volbrengt krijgt een jubileum-medaille en onder de deelnemers worden tien paar loopschoenen verloot.

de Vlissinger | 1987 | | pagina 11