DEZE WEEKGULDENS VOORDELIGER: II?0 16.5° 7.90 17.5° 10.» 4?s 10?° 6?5 6.95 I?' I?' I?5 I#» 0.w 2.76 Als het aan ons ligt, zit u gebakken tijdens de barbecue. Verse worst, verse hamlappen, verse schnitzels, verse kuikenbouten etc. Elke dag vers uit eigen slagerij. Kom maar kijken. En 't scheelt stukken in uw portemonnee. 4?8 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 9 juli 1986 DAGVERS Hamlappen Varkensschnitzels Verse worst Fricandeau v/d ham Barbecuepakket Gemarineerde speklapjes W yQ Slavinken Gekruide kipvleugels Verse kuikenbouten Gemarineerde schouderkarbonade SNIJVERS Oude pikante Goudse kaas Belegen komijnenkaas oso Belegen Goudse kaas Westberg gatenkaas Brie Henri Huttin St. Paulin Franse roodbacterie Bressot kruidenkaas Kernhemse Nederlandse roomkaas Eru goudkuipje Camembert Plaisir de France Santa Rosa pruimen Malse snijbonen Spaanse gele meloen Perziken U Bospeen Soepgroenten Grote komkommer |1 J Rauwkost-salademix We bakken ze weer bruin! Kilo Tref center-prijs Ongepaneerd, kilo Trefcenter-prijs Kilo Trefcenter-prijs Kilo K Rund/varken. Kilo Trefcenter-prijs Kilo Trefcenter-prijs Vlug klaar. Per kilo Trefcenter-prijs Per kilo Trefcenter-prijs Per kilo Trefcenter-prijs Per kilo Trefcenter-prijs Vers van het mes. 500 Gram Trefcenter-prijs Vers van het mes. Per kilo Trefcenter-prijs Pittig van smaak, vers van, het mes. Per kilo Vers van het mes. 500 Gram T refcenter-prijs Vers van het mes. 100 Gram Trefcenter-prijs Vers van het mes. 100 G ram T refcenter-prijs 100 Gram Trefcenter-prijs Vers van het mes. 100 gram T refcenter-prijs Smeerkaas, cup 100 gram Trefcenter-prijs Doosje 250 gram Trefcenter-prijs 500 Gram T refcenter-prijs 500 Gram T refcenter-prijs Per stuk Plateau 2,5kiloTrefcenter-prijs Per bos Trefcenter-prijs 350 Gram T refcenter-prijs Per stuk Trefcenter-prijs V Bak 250 gram T refcenter-prijs Geldig t/m zaterdag 12 juli. Prijswijzigingen t.g.v. overheidsmaatregelen en/of fabrikantenzijde voorbehouden en zolang de voorraad strekt. Middelburg: Pottenbakkersingel 2

de Vlissinger | 1986 | | pagina 12