AMRO BANK Hoe ziet de vernieuwde Amro Bank eruit? Het district Middelburg Bi bij de vernieuwde aan de Markt Mogen wij u voorstellen aan Om te bewaren WAARDEBON Drs. P. F. van den Heuvel: „Kwaliteit dienstverlening is bepalend voor de mate van succes". Amro Middelburg viert haar openingsfeest ook in de lucht. DE FAAM - DE VLISSINGER BURGEMEESTER RUTTEN OPENT GERENOVEERDE AMRO BANK Mr C. G. J. Rutten, burgemeester van Middelburg, verricht vrijdagmiddag, 6 juni, om 16.00 uur, de officiële opening van het totaal gerenoveerde districtskantoor van de Amro Bank aan de Markt 7. Namens Amro zal het woord worden gevoerd door de heer C. J. P. van Westreenen, oud-lid Raad van Bestuur van de bank. Ter gelegenheid van de opening wordt de Zeeuwse gemeenschap een cheque aangeboden, waarvan de be stemming die middag wordt bekendgemaakt. In verband met de feestelijkheden zal het Amro districts kantoor vanaf 12.00 uur gesloten zijn. Voor dringende zaken verwijzen wij u graag naar ons kantoor aan de Vrijlandstraat (Dauwendaele) in Middel burg. Terïfeinde ondersteuning te bieden aan de werkzaamheden in het binnenlands kantorennet heeft de Amro Bank het land verdeeld in een aantal districten. Een Amro district wordt gevormd door een aantal vestigingen in een bepaald geografisch gebied. Het districtskantoor vervult hierin een centrale functie. Dit houdt in dat de overige vestigingen in het district een beroep kunnen doen op de deskundigheid van het districtskantoor. De Amro Bank aan de Markt is zo'n districtskantoor dat ondersteuning geeft aan de 3 Amrovestigingen in de regio. De leiding De leiding van het districtskantoor berust bij een managementteam van vier personen. Bij de Amro Bank aan de Markt wordt dit team gevormd door: drs. P. F. van den Heuvel, districtsdirecteur/hoofd Zaken Relaties; S. W. Koert, hoofd Particuliere Relaties; W. Haveman, hoofd Operations, en J. W. M. Wolsing, districtspersoneelsfunctionaris De leiding van Amro Middelburg berust bij drs. P. F. van den Heuvel. Naast de verantwoordelijkheid voor de dagelijkse gang van zaken van dit districtskantoor, is hij in het bijzonder belast met het adviseren van de zakenrelaties van Amro in het district Middelburg. Wachtlijn Amro huisstijl Indeling Open balies Splitsing particuliere en zakelijke dienstverlening Nieuwste snufjes Amro Bank Markt 7 4331 LJ Middelburg Postbus 5002 4330 KA Middelburg Algemeen telefoonnummer 01180-81300 Telexnummer 37787 Bankrekening nummer 46 35 00 555 Postrekeningnummer 1068635 Kasuren: maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur, iedere donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Een extraatje voor nieuwe AMRO spaarders Data Communicatie Netwerk Electronische snelkas Nachtkluis cassette teruggeef-automaat woensdag 4 juni iv»o WELKOM j Buitenaanzicht van het gerenoveerde Amro districtskantoor aan de Markt. Een kijkje in het interieur. Ruim anderhalf jaar staat de Amro Bank aan de Markt onder leiding van drs. P. F. van den Heuvel. In die (betrekkelijk) korte tijd werd hij wederom gecon fronteerd met een verbou wing van een Amro kantoor. Eerder was hij getuige van de nieuwbouw van twee Amro kantoren, die in Nij- kerk (districtskantoor) en in Vlissingen. „Zelf heb ik de situatie van het oude Amro kantoor niet lang meegemaakt. Ik geloof wel te mogen stellen dat dit vernieuwde kantoor op de zo vertrouwde plek aan de Drs. P. F. van den Heuvel Markt beter zal voldoen aan de eisen van onze clienten en 'uiteraard' aan ons eigen eisenpakket. De heer Van den Heuvel kwam in 1972 in dienst bij de Amro Bank. Van 1973 tot eind 1976 was hij werkzaam bij de afdeling Marketing van het hoofdkantoor van de bank in Amsterdam. Vervolgens werd hij aange steld als onderdirecteur in Nijkerk en tot aan zijn be noeming als districtsdirec teur in Middelburg, was hij ruim vier jaar directeur van de Amro Bank in Vlissin gen. Ruim dertien jaar banker- varing heeft de heer Van den Heuvel dus meege bracht naar Middelburg. Hij geeft daar leiding aan circa 50 medewerkers. De beginjaren van '80 zijn. net als voor zovelen ande ren moeilijke jaren geweest. Dat wij als Amro die tijd redelijk snel hebben kun nen afsluiten is gelegen in het feit dat de nadruk moest komen te liggen op de 'kwa liteit van de dienstverle ning'. De dienstverlening waarin de cliënt centraal staat, want per slot van rekening, die cliënt bepaalt de mate van je succes. Een bankiers relatie, als die goed is, is een vertrouwensrelatie. Die re latie moet je opbouwen middels persoonlijke con tacten". „Wij zijn een actieve bank, waar je rustig naar binnen kunt lopen. Of het nu gaat om een eenvoudige kashan deling dan wel om het in winnen van wat voor infor matie dan ook. Wij zijn een moderne eigentijdse bank, die houdt van een op stijl volle en correcte manier za ken doen. Mede dank zij de uitsteken de ligging van het pand, de efficiënte indeling en de goede bereikbaarheid zien wij de toekomst met veel vertrouwen tegemoet". Amro. Markt 7. is sinds eni ge dagen, na anderhalf jaar verbouwingswerkzaamhe den, in een geheel nieuw jasje gestoken. Omdat privacy van onze cliënten hoog in het vaandel staat, hebben wij met de verbouwing en herinrich ting van ons kantoor aan dit privacy- en veiligheidsas pect extra aandacht be steed. In concreto heeft dit onder andere geresulteerd in een zogenaamde wachtlijn. De wachtlijn die u op de vloer dpntreft, heeft tot doel enige afstand te creëren tus sen de teliënten die aan de balie of snelkas worden ge- holpen en diegenen die nog niet aan de beurt zijn. x We hopen hiermee te voor komen, dat zich, met name aan de balies, situaties voordoen waarin de privacy van de cliënt in het gedrang dreigt te komen. Het gerenoveerde kantoor aan de Markt is uitgevoerd in de huisstijl van de Amro Bank. De toegangsdeuren zijn nu van glas. Links naast de ingang is een licht hellende oprit gemaakt ten behoeve van mindervalide cliënten en cliënten die met een wan del- of kinderwagen de Am ro Bank willen binnengaan. De toegankelijkheid van de bank is hierdoor aanmerke lijk verbeterd. De ruime cliëntenhal is uit gerust met een zitje, met folderrekken en met veel groen gevulde plantenbak ken. De begane grond is geheel bestemd voor de dienstver lening aan de cliënten. In de nieuwe kelder bevinden zich de kluizen, waaronder de kofferkluis en de cliën- tenkluis met de safeloket ten, alsmede het archief. 1 3 V.l.n.r.: drs. P. F. van den Heuvel IdistrictsdirecteurS. W. Koert, J. W. M. Wolsing en W. Haveman. Sector Particuliere Relaties AMRO districtskantoor Middelburg, Markt 7. Geheel rechts de heer S. W. Koert (hoofd Particuliere Relaties). Ter gelegenheid van de ope ning van het vernieuwde Amro districtskantoor aan de Markt 7, is op vrijdag avond rond de klok van halfacht een luchtreis ge pland in de gigantische he teluchtballon van Amro Reizen. De reis begint vanaf de Markt, dus vlak voor het Amro kantoor. Piloot is de enthousiaste ballonvaarder en Amro me dewerker mr. Rudolph Sas sen. Niemand kan er echter vooraf volledig zeker van zijn of de kleurrijke lucht ballon - met een inhoud van maar liefst 2200 m3 - maer- daad op het gekozen tijd stip haar zweefreis zal aan vangen. Maar Amro Reizen wil ook juist een stukje avontuur niet vergeten. Daarom kunt u dus straks met eigen ogen bekijken als' het weer het toelaat, dat de start van deze gracieuze he teluchtballon doorgaat. De eerste en tweede etage worden grotendeels in be slag genomen door de admi nistratieve afdelingen. Ver der bevinden zich hier een vergaderruimte, het bank- restaurant en de technische installaties. In de cliëntenruimte wordt gewerkt met open balies. Dit is mogelijk doordat de geldtransacties elders in de bank in een beveiligde kas siersruimte worden afge wikkeld. Het geldtransport van en naar de balies verloopt via een gesloten buizenpostin stallatie. Opvallend in de cliënten ruimte van de vernieuwde Amro Bank is de duidelijke splitsing van de dienstverle ning in een particulier en een zaken deel. De transac ties vinden plaats aan sta- balies. Voor het advies aan de cliënten zijn zitbalies en spreekkamers beschikbaar. De nieuwste snufjes, op 't gebied van elektronisch bankieren, aansluiting op Amro's Data Communicatie Ter gelegenheid van de ope ning van het vernieuwde Amrodistrictskantoor aan de Markt geeft AMRO aan iedereen die een gewone spaarrekening opent met een eerste inleg van ten minste 25,- (of de minima le inleg op een andere spaar rekening) een aanmoedi gingspremie van 7,50. Deze aanbieding geldt van 9 juni tot en met 18 juli 1986. Netwerk, een nachtkluis cassette teruggeef-auto- maat, e.d. zijn in dit goed geoutilleerde en representa tieve gebouw aangebracht. Het districtskantoor aan de Markt is aangesloten op Amro's Data Communicatie Netwerk (kortweg DCN ge naamd). DCN is rechtstreeks gekop peld met het Amro Compu tercentrum in Amstelveen. Hiermee kunnen transac ties in het districtskantoor, binnen het district Middel burg en binnen een net van aangesloten Amro kanto ren, zeer snel worden uitge voerd. De DCN-apparatuur staat niet alleen opgesteld bij de transactiebalies in de cliën tenruimte. De beeldscher men en toetsenborden zijn ook te vinden bij de admini stratie op de eerste verdie ping van het gebouw. ^8 Begin mei is de transactie balie van de Amro Bank aan de Markt uitgerust met een electronische snelkas. Deze Amro^nelkas - gekop peld aan het landelijke com putersysteem van de bank - is uitsluitend bestemd voor kasopnamen met afgeronde bedragen. Amro komt hier mee tegemoet aan de be hoefte van de cliënten die uitsluitend geld wensen op te nemen en dat liefst zo snel mogelijk. Nieuw is de nachtkluis cas sette teruggeef-automaat. Cliënten die van de nacht kluis gebruik maken, kun nen, na het deponeren van de volle cassette, desge wenst direct een lege casset te mee terugnemen. De cas sette-automaat wordt door een eenvoudige handeling in werking gesteld. Sector Zaken Relaties Amrodistrictskantoor Middelburg, Markt 7 2e van rechts drs. P. F. van den Heuvel (districtsdirecteur). Sector Operations en Personeelszaken Amro districtskantoor Middelburg, Markt 7. Geheel links de heer W. Haveman hoofd Operations). Ter gelegenheid van de heropening van onze bank geven wij een ieder die een gewone spaarrekening opent met een eerste inleg van ten minste 25,- of de minimale inleg op een andere spaarrekening tegen inlevering van deze bon een aanmoedigingspremie van 7,50. Geldig tm 18 juli 1986. Dus, knip de bon uit en ga ermee naar de Amro Bank, Markt 7 te Middelburg m

de Vlissinger | 1986 | | pagina 10