SALABéS DE FAAM-DE VLISSINGER Woensdag 21 mei 1986 SNIJVERS Als u van vers houdt, is het meer dan de moeite waard, niet alleen voor de dagelijkse boodschappen naar ons te gaan, maar natuurlijk ook voor al uw vers-artikelen. Want behalve de lage prijzen vindt u bij ons een ongekende en uitbundige keuze in verse artikelen. Tretcenter-pnss Hongaarse Mix 100 gram T refcenter-prijs Fijne Saucisse snijworst, 100 gram Trefcenter-pnjs Gekookte Ardenner 100 gram T refcenter-prijs Elzasser cervelaat gesneden of aan het stuk 100 gram T refcenter-prijs Filêt Américain dagelijks vers bereid, 100 gram T refcenter-prijs Gebraden Fricandeau 100 gram T refcenter-prijs Schwarzwalder Schinken 100 gram T refcenter-prijs Runderrookvlees 100 gram T refcenter-prijs Knoflook- of Zigeunersaus 100 gram T refcenter-prijs Sellerie-salade 100 gram Trefcenter-priis Hollandse Kassla 2 kroppen T refcenter-prijs Hollandse Tomaten exportkwaliteit, kilo Kip/Kerrie-salade 100 gram T refcenter-prijs Zalmsalade 100 gram T refcenter-prijs Hollandse Paprika's rood of groen, 2 stuks, Trefcenter-prijs Witte Champignons bak 250 gram Trefcenter-prijs Nieuwe Aardappelen import-Alpha's, zak 21/2 kilo Trefcenter-prijs Hamlappen kilo T refcenter-prijs Varkensfricandeau van de HAM, kilo center-pms Gesneden Boerensoepgroenten 350 gram Trefcenter-prijs Rauwkostsalades 5 composities, ter introduktie alle soorten nu 250 gram T refcenter-prijs Brasil Perssinaasappelen 2 kilo T refcenter-prijs Varkensschnitzels kilo T refcenter-prijs Geldig t/m zaterdag 24 mei. Prijswijzigingen t.g.v. overheidsmaatregelen en/of fabrikantenzijde voorbehouden en zolang de voorraad strekt. Verse Worst dagelijks bereid, kilo Trefcenter-prijs Gemarineerde Kipkarbonade kilo Trefcenter-prijs I Gemarineerde Saté 5 stokjes ca. 500 gram T refcenter-prijs Verse Kuikenbouten op schaal, kilo Trefcenter-prijs Middelburg: Pottenbakkersingel 2

de Vlissinger | 1986 | | pagina 8