WIE 'T EERST KOMT... DIE HEEFT HET!!! 35% uit Q? het aken/tart Bar-disco 'La Folie' heeft grootse plannen Boetiek "Brasil" Op alle voorradige meubelen, tapijten, lampen, enz. Firi den Hoedt: van luchtreclame tot Zeelandbeurs Foto Verschoore hield JVC-product presentatie VAN 14 TOT 21 NOVEMBER KORTING En van 21 tot 28 november 40% KORTING ...als er nog iets over is tenminste. Dus... wie 't eerst komt, die heeft het HAAST U! De Faam en DeVlissinger worden gelezen. Op heel Walcheren. uban^obijn '¥n de gouwe geit' steekt Grijpskerke in het nieuw 100.-INRUIL KORTING Wegens nieuwbouw aan het Geereplein tijdelijke voorraadvermindering! Mevrouw M. Wielemaker uit Koudekerke won hoofdprijs Lid interieur waarborg Woninginrichting Lange Viele 25-27 Tel. 01 1 80-1 2893 Middelburg Echt voordeel krijgt u bij de vakman. Op beide types NAAIMACHINEHANDEL VERSCHUREN Axelsestroat 96 Terneuzen WILBRINK Segeersstraat 24 Middelburg VAN DE KREEKE Lange Vorststraat 104 Goes QE ZEEUWSE LEWENSTEIN NAAIMACHINE DEALERS GEVEN U EEN GRANDIOZE NAJAARS AANBIEDING IN DE BEKENDE LEWENSTEIN NAAIMACHINES: DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 13 november 198*5 Contante betaling bij aankoop, levering in Zeeland gratis. Uit onze mooie collectie bontmantels zult u zeker uw keus kunnen maken. bontmode De plant uit Japan verbetert de algehele toestand van het lichaam, daardoor Voordelige prijs Gedegen advies Volledige service Tel. 01150-97013 Stationsstraat 8 Axel Tel. 01155- 1583 Raadhuisplein 4 Oostburg Tel. 01170- 2012 Tel. 01180-12127 Wolstraat 30 Vlissingen Tel. 01184-13694 Tel. 01100-16221 Lewenstein Amazone 590 Single Dial "n I nieke naaimachine niet zeer eenvoudige bediening, '"•eschikt vrxir alle soorten stof. mik elastische, dixir de speciale s-l-r-e-t-e-h steken: rechte stretchsteek en stretcltsteek Natiiiirlijk ontbreken ixik de blind- zrxmi- en oseiToeksteek niet. Met de speciale knrxips- gatenantomaat maakt u prohleemkxts knixtps- gaten. kompleet met vele accessoires en stofhoos. Prijs: f799- Inruil korting: f 100,- PR1JS M Betaalbaar en toch exclusief kun nen zijn. Dat was het uitgangs punt, waarmee de 22-jarige Co- rinne Krul enige tijd geleden haar boetiek 'Brasil' aan de Badhuis straat 16 in Vlissingen opende. De doelgroep waarop ze mikt 'loopt van vijftien tot zeventig jaar', zoals ze zegt. De collectie varieert van sportief tot gekleed en van elk model dat in haar boetiek hangt, is er slechts één. Corinne begon haar modezaak eigenlijk uit puur toeval. Tijdens een gesprek met Ton en Ron', de vorige eigenaars van de boetiek, liet ze zich ter loops ontvallen, dat ze best een 'eigen zaak' wilde. Een telefoontje dat ze het bedrijf over kon nemen, deed haar dan ook prompt be sluiten 'ondernemer' te worden. Regelmatig gaat Corinne naar Amsterdam, om daar exclusieve modellen uit te zoeken. "Eigenlijk ben ik dan voor anderen aan het winkelen", meent ze. De mode show -ze noemt het zelf liever 'open huis' - die ze afgelopen maandag hield, trok het nodige publiek, dat zich tevens kon over tuigen dat exclusief niet persé duur hoeft te zijn. Lewenstein Melson 2100 Veelzijdige vrije-arm naaimachine met o.a. 6 praktische steken, zoals de blindziximsteck. gestikte zigzagsteek en rechte stretchsteek. Met kleurenkixle vixir eenvoudig instellen van de juiste stecklengte. Met knoopsgatenautomaat. Kompleet met accessoires cii stolhoes. Prijs: f699,- Inruil korting: f 100- PRIJS NI Er is reeds een Lewenstein vrije arm vanaf 499. Wie op een zomerse dag aan het strand ligt en een reclamevliegtuig ziet met daarachter een tekst, kan er van verzekerd zijn dat dat het werk van Firi den Hoedt is ge weest. "Luchtreclame is een fan tastisch medium" stelt de recla- me-adviseuze. Het is relatief goedkoop, en vrijwel iedereen ziet het. Zelfs als het in spiegelschrift staat. De mens is tenslotte nieuwsgierig en wil weten wat er staat". Maar behalve "handelen" in luchtreclame heeft Firi nog meer pijlen op haar boog. Zo ver zorgt ze bijvoorbeeld de P R. van de verkeerstuin in 's Heer Abts- kerke. de radiocommercials op radio Noordzee en heeft op het ogenblik, zoals ze zegt, de handen vol aan de organisatie van de Zeelandbeurs, die volgend jaar in Vlissingen wordt gehouden. Via de luchreclame kwam ze in con tact met de organisator van deze beurs, de heer M. Delissen. In middels is Firi al door andere beurs-organisatoren benaderd om voor hen ook de organisatie ter hand te nemen. "Er gaat veel tijd in zitten", zegt Firi. "Je moet na tuurlijk allereerst de ruimte zien te verhuren en alle promotiewerk zaamheden komen daar nog bij". Vooralsnog is ze tevreden. "Meer dan zeventig procent is reeds ver huurd en het loopt als een trein," voegt ze daaraan toe. Een luxueus kantoor is er bij Firi niet bij. "Hoeft ook niet", meent ze. "Het gaat ten slotte om het werk datje aflevert, dat is het belangrijkste. Als ik een opdracht aanneem, zet ik mij daar voor 200 procent voor in en bovendien moet het met de opdrachtgever nog 'klikken'. Iets waar ik niet helemaal achter sta, daar begin ik gewoon niet aan". Plannen voor de toekomst heeft ze nog genoeg. Zo is ze van plan binnenkort eens iets te gaan doen op het gebied van copywriting, waar naar haar mening nog al eens wat aan schort, als je er de kranten op naslaat. Ook wil ze meer aandacht gaan geven aan de Als de plannen doorgaan zoals horeca-ondernemer Irving Comijs die in zijn achterhoofd heeft, staat er nog heel wat te gebeuren in bar-discotheek 'La Folie' aan het Damplein 46 in Middelburg. Co mijs nam een halfjaar geleden de bar over, draaide er enkele maan den in (de vakantietijd) en veran derde vervolgens in enkele weken tijd het gehele interieur. Gedurfde kleuren, strakke lijnen en functio nele verlichting zorgen voor een sfeervol geheel. Inmiddels draait 'La Folie' weer op volle toeren, van acht uur 's avonds tot vier uur 's morgens, en dan van woensdag tot en met zondag. Maar de 31- jarige exploitant is nog lang niet tevreden. Hij heeft nog grootse plannen die echter geleidelijk aan ingevuld moeten worden, afhan kelijk van de reacties en de vraag van zijn gasten, want dat is zijn streven: een sfeer creëren waarin zijn gasten zich happy voelen. ken bij het reilen en zeilen van discotheek Xenon, de zaak die hij anderhalfjaar geleden samen met een compagnon opzette en waar van hij nog steeds deel uitmaakt. Zijn brede ervaring in de horeca branche wil hij optimaal benutten om zijn eigen zaak verder uit te bouwen, want er is nog ruimte genoeg over - aan de achterkant van de zaak - voor verdere ex pansie. "Ik heb veel soortgelijke discotheken bezocht en daaraan heb ik bepaalde ideeën overge houden, die ik in 'La Folie' wil toepassen. Dat moet echter gelei delijk aan gebeuren. Iedere keer een stukje verder", betoogt Co mijs die bijvoorbeeld denkt aan een concertpodium achterin de zaak waar muziekgroepen kun nen optreden. Dit nieuwe gedeelte moet dan met een schuifwand worden gerealiseerd. De recente verbouwing leverde een geheel nieuw interieur op. De bar kreeg een andere plaats en de ruimte voor de discjockey werd centraal geplaatst tussen de bar en de dansvloer achterin. Een spie gelwand zorgt voor een verrui mende werking en een lichtinstal latie geeft sfeervolle effecten. Aan de strakke muren zijn enkele schilderijen opgehangen; die col lectie moet in de loop der jaren steeds verder worden uitgebreid, ook daaraan wordt geleidelijk aan gewerkt. Kortom: Irving Comijs is en blijft volop bezig met de .op bouw van zijn zaak. Ook de openingstijden moeten verder worden uitgebreid en Co mijs denkt dan vooral aan de zondagmiddag. Om dat te reali seren is op korte termijn een be spreking met het gemeentebe stuur van Middelburg. In dat ge sprek wil Comijs ook een vergun ning los peuteren om zijn zaak te vens een uurtje langer open te houden: tot vijf uur 's morgens dus, en dat dan alleen in de weekeinden. "Plannen genoeg dus, maar of ze allemaal verwe zenlijkt kunnen worden hangt van een groot aantal factoren af", be sluit de enthousiaste horecaon dernemer, die een staf van vijf medewerkers heeft om te zorgen dat het de bezoekers aan niets ontbreekt. Comijs wil ook een zo breed mo gelijk publiek bereiken. Hij denkt daarbij aan een speciale dag (woensdagavond) voor de jazz liefhebbers en voor bezoekers die van easylistening muziek houden. Ook de zondagavond kan wat Comijs betreft een bepaald accent krijgen. De donderdag, vrijdag en zaterdag zijn echter gereserveerd voor het disco-gebeuren. Twee vaste disc-jockeys - Peter Franse en Peter Wielemaker - bezetten beurtelings de draaitafels en zor gen voor een gevarieerd discop rogramma. "Maar zelf draai ik ook regelmatig discomuziek en je kan me ook achter de bar vinden of bij de entree. Ik moet op alle posten inzetbaar zijn", vindt Ir ving Comijs. die al zo'n tien jaar meedraait in de horecawereld. Hij begon als werknemer, nam later samen met een compagnon een zaak over en is sinds een halfjaar zelfstandig ondernemer. Overi gens is Comijs nog nauw betrok- -Irving Comijs Mevrouw M. Wielemaker uit Koudekerke heeft de hoofdprijs van de jubileum-aktie van Men ken Landbouw gewonnen. Behal ve het volplakken van spaarkaar ten moest er nog een slagzin ge vonden worden. Met de slagzin 'Menken de smaakmakers van iedere maaltijd', kwam zij als be ste uit de bus en won daarmee een zevendaagse vakantiereis naar een zonnig land. De JVC-productpresentatie, die foto Verschoore aan de St. Ja- cobsstraat in Vlissingen hield, heeft talloze bezoekers getrokken. Behalve het JVC-programma op videogebied toonde Verschoore een Nederlandse primeur, name lijk een gloednieuwe JVC-recor- der met een verbeterd VHS-sys- teem. "Normaal is het bij dit soort presentaties wel druk, maar het opvallendste bij deze presentatie was. dat de mensen al vroeg aan wezig waren om zich te laten in formeren", aldus de heer Ver schoore, die in de naaste toekomst méér van deze presentaties denkt te houden. biggekerke schuitvlotstraat 49 tel. 01185-1682 Café 'In de gouwe geit' heeft de voetballers van Grijpskerke in het nieuw gestoken. Grijpskerke komt uit in Rayon Middelburg, 4B. Op de foto, staand van links naar rechts: Martin de Pagter (sponsor), Wim Brouwer, Jan Hein van de Rest, Krijn Jan Pop- pe, Jos Luteijn, Peter Poppe, Taco Verboom en Leni de Pagter (sponsor). Zittend: Peter Boog aard. Bram Brouwer, Johan van Sluis, Wim Maljers. tin met verkochte Zeelandbeurs. lay-out. Met een eigen creatieve inbreng onderscheid te maken tussen producten en ondernemers. Ze weet zich daarin gesteund door haar broers Hans en Benjamin waarvan de een 'vormgever' en de ander grafisch ontwerper is. In ieder geval ligt er voor haar een dankbaar terrein braak in de re clamewereld. 'n jonge stralende huid méér energie geen brandend maagzuur geen constipatie geen ochtendvermoeidheid geen spierpijn, hoofdpijn Verkrijgbaar bij: Drog. Den Herder, Grote Kade 44, Goes Kleijn-Voedingssupplementen, Trumanstede 94-32, Goes Drog. Van de Rest, Lange Kerkstraat 42, Goes Drog. City, Winkelcentrum De Spinne, Goes Drog. A. de Jong, Winkelcentrum De Bussel, Goes Drog. Van de Sande, Hobeinstraat47, Vlissingen Drog. Luitwieler, Lange Zelke 50, Vlissingen Drog. Schulte en Thieme, Lange Delft 119, Middelburg Reformhuis Marinissen, Wagenaarstraat 13, Middelburg Drog. Parf. Lannoije, Oude Kerkstraat 28, Sluis. 5

de Vlissinger | 1985 | | pagina 19