i LEUK UITGEZOCHT. SLIM INGEKOCHT. We beta en een lage huur, dus zijn we goedkoper. We profiteren van een wereldwijde inkooporganisatie, dus zijn we goedkoper. We zi jn tevreden met minder winst, dus zijn we goedkoper. 1 Het lijkt waarachtig wel alsof iemand die prijsbewust kleding koopt daarvoor gestraft wordt Gestraft met een ongezellige omgeving. Met witte en kale hallen. Met hard neonlicht Met zaken waar't wel goedkoop is, maar waar kraak en smaak ontbreken. lextielhallen waar een soort crisissfeer hangt waar je nauwelijks kunt spreken van leuk winkelen en waar je ook zelden echt leuke kleding vindt Welnu, binnenkort is dat allemaal verleden tijd. Dan gaat er in 't Miro Center een Marca Mode open. En Marca Mode is ook een heel goedkope modezaak. Met kleding voor het hele gezin. Alleen, het verschil is: bij Marca Mode is het LEUK. Marca Mode is een verzorgde zaak. Een wrsterk hmn- Plezierig ingericht In de kleuren rood en grijs. Met ruime paskamers. Met lachspiegels, en tekenfilmpjes op TV dubbel: links Martens voor de kinderen. Met zithoekjes. Met een snel verstelatelier. Met een cosmetica- en bijouterie-afdeling. Met een ruime schoenenhoelc En vooral met leuke kleren. Veel leuke kleren. Kleren voor baby's, kinderen, teeners en twens. En kleren voor dertigers, mid-dertigers, veertigers en ouder. In de maten 36 t/m 52 voor de dames. In normale, lengte- en kwartmaten voor de heren. Van sokken tot ankiets. Van pantalons tot jeans. Van colbertjes tot jasjes. Leuke, kwalitatief zeer goede en vaak modieuze kleding. Voor lage en vaak belachelijk lage prijzen. "Hoe kan dat", vraagt u zich af. Dat kan doordat Marca Mode z'n inrichting leuk maar toch simpel houdt en een lage vierkante-meter prijs betaalt Dat kan doordat Marca Mode een strakke organisatie en een kostenbesparend zelf bedieningssysteem heeft Dat kan omdat Marca Mode tot een keten van winkels behoort, een keten die in het groot en fantasievol inkoopt Voor dat inkopen staan de heren Mar(tens) en Ca(ts), die gezamenlijk over de hele wereld opereren. Martens is een actieve, trendgevoelige jongeman. Met een speciale neus voor alles wat leuk en bijzonder is. Iemand die zich nogal eens door zijn enthousiasme laat meeslepen. Wat metéén gecompenseerd wordt door de heer Cats, die te allen tijde, onder elke brandende Italiaanse of Koreaanse zon, koel blijft in z'n driedelig grijs en onverstoorbaar zn zakjapanner bewerkt Om uiteindelijk het onderste uit de onderhandelingskan te slepen. Woensdag 30 oktober 1985 (leuk uitgezocht) en rechts Cats (slim ingekocht). Marca is gevestigd in het nieuwe Miro Center. t -I

de Vlissinger | 1985 | | pagina 7