Evenementenprogramma zomer 1985 'bruisend als de branding' Uniek festijn,voor f herhaling vatbaar mt 07 WILLEM SWANBO IM, FILIAALCHEF H.H. DE KLERK: tot x 'Een beetje jokken mag./ zakenhart i v? t i Kcitc l^o BRILLANTE AANBIEDINGEN Vlissingen maritiem RUIL UW OUDE GOUD EN SIERADEN IN. HOGE PRUZEN. Zeeuws wieier kampioenschap voor trimmers Woensdag 12 juni 1985 DE FAAM-DE VLISSINGER W at te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 of Postbus 5017 4330 KA Middelburg VLISSINGSE MODEDAGEN: Harry Vermeegen in Vlissingen Expositie Turn- en dansdemonstratie Milieuproblemen Alleenstaanden Slotavond Hayman Publieksprijs Heemkundige Kring Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 Veere op tv Jong talenttest MTV Wegen Veere of Postbus 5017 4330 KA Middelburg Geen naaktstrand Chilimanifestatie Feest Paauwenburg 91jaai V erkeersveiligheid Muziekspektakel Molen Meliskerke Jongerenweek Geen stille kring Bingo Rock and roll Vlissingen bruist deze zomer weer van activiteiten en evenementen. Een vakantie in de Scheldestad belooft een plezierige tijd te wor den. Maar het sprankelende pro gramma is niet alleen bedoeld voor de toeristen; ook de Vlissingers zelf en de mensen uit de regio kunnen meegenieten van de vele activiteiten. Een hoogtepunt is ongetwijfeld net Straatfestival dat in de periode van 20 juli tot 4 augustus wordt gehouden. In deze vijftien dagen worden meer dan 140 voorstellin gen gegeven waarvan een groot deel vrij toegankelijk is. Voor dit vijfde straatfestival wordt aan de boulevard weer een groot tenten complex opgebouwd. Freek de Jonge, Jan Decleir, Art Blakey's Jazzmessengers en Le Grande Celeste behoren tot de uitschieters van het festival evenals het optre den van de Frank Grasso Big Band. Andere evenementen zijn onder meer het Midnight stand- werkersconcours in de avond en nacht van 2 op 3 augustus en het Rhythm 'n Booze popfestival, vrijdag 26 juli in het Nollebos. Vermeldenswaard is ook het Gra fiekgala dat georganiseerd is door Galerie Marquis en dansschool De Jong en op tal van plaatsen in Vlissingen wordt gehouden, de hele zomer door. Voor de organisatie van het ge heel tekent de Stichting Vlissingen Promotie die voor de evementen dit jaar over een bedrag van 600.000 gulden beschikte, bijeen gebracht door gemeente, provin cie en bedrijfsleven. Alle evenementen staan uitge breid toegelicht in de eenmalige uitgave 'Vlissingen Maritiem', een krant die huis-aan-huis is ver spreid en waarvan de eerste ex emplaren vorige week donderdag tijdens een persconferentie zou den vyorden uitgereikt. Door een communciatie-storing was de krant al daags voor de pers bijeenkomst huis-aan-huis be zorgd. Foto: Fig Drop Harry Vermeegen Meer dan duizend mensen doen woensdag 19 juni mee met de Knock Out-show, die dan op de Boulevard in Vlissingen wordt ge houden. Onder leiding van Harry Vermeegen worden die dag acht tien spelletjes gespeeld. Het grote spektakel speelt zich in drie ron den af, en wordt ook in drie etap pes op de televisie uitgezonden. Dat gebeurt op 14 september. De Knock Out-show is een initia tief van de VARA. Wegens het grote succes van vorig jaar, gaat de VARA deze zomer door met de organisatie van dit massa-spekta kel. Wie van die duizend deelne mers uiteindelijk als beste uit de bus komt, krijgt een vakantiereis voor twee personen naar een exo tisch vakantieoord. Wie tijdens de kwis één keer ver keerd gokt, is nog niet meteen uitgeschakeld. Na elk spel krijgen de verliezers een herkansing. Als ze in die herkansing goed zitten, mogen ze alsnog aan de rest van het spel deelnemen. Verschillende bekende artiesten en sportmensen werken aan de Knock Out-show mee. De overige lokaties voor de Knock Out-show dit jaar zijn de Beekse Bergen, Willemstad en Franeker. Het produktiebureau Hans Slees- wijk, dat de Knock Out-show or ganisatorisch begeleidt, kan zeg gen of de deelnemerslijsten al dan niet vol zijn: 02153-12344. "In één woord uniek, we hadden best wel wat belangstelling ver wacht maar dit was grandioos. Ja, dit krijgt zeker een vervolg". Een enthousiaste Emmv Acda, één van de organisatrices, na afloop van de twee modedagen die donderdag 6 en vrijdag 7 juni op het Beursplein in Vlissingen zijn gehouden, aan het woord. Ondanks het kille weer toonden duizenden mensen belangstelling voor dit evenement. Beide dagen waren er vanaf twee uur 's mid dags tot 's avonds acht uur mo deshows. De tweede dag verliep net als de eerste in een prima am biance. Ex-tv-presentatrice Viola van Emmenes opende vrijdagmiddag de eerste modeshow en later op de dag presenteerde zij nog twee shows. Vijftien mannequins en vijf dressmen van het modellen- buro Visage uit Zutphen showden de nieuwste mode uit achttien modezaken, alle uit Vlissingen. Twee speakers van Radio Lux emburg vertelden de bijzonder heden van de kleding en accessoi res. Een extraatje op de laatste dag was een show van de Vlissingse Mode- en Kledingschool die zelt ontworpen kleding presenteerde. Kapsalon Minouche uit de Paul Krugerstraat in Vlissingen was deze dagen ook op het Beursplein. Zij knipte en föhnde gratis men sen uit het publiek. 's Avonds genoot men van live optredens, donderdagavond trad hel Riverside-Combo op, vrijdag avond eerst een play-back show met André Hazes en Tineke Schouten en later het Combo 2000. Ter afsluiting sprak de Vlissingse wethouder G.J. A.M. Adan. Hij strooide met complimenten voor de organisatie. "Dit is een bewijs dat Vlissingen inderdaad kan bruisen van gezelligheid, vooral de medewerking van alle deelne mende ondernemers hebben dit alles tot een groot feest kunnen brengen". Hij bood de vier initia tiefnemers, Emmy Acda, Rita van Linden, José de Vries en Ineke Stuart bloemen aan. Met een feestelijke rondrit voorde organisatrices en Viola van Em menes in Oldtimers, die zaterdag deelnamen aan het Oldtimers Walcherenrit. werden de mode- dagen officieel afgesloten. Hoe wel de modedagen officieel om negen uur waren afgelopen, ging het feest door tot in de kleine uurtjes. Ook Viola van Emmenes genoot tijdens de modedagen Twee jaar geleden zag het nog somber uit voor H.H. de Klerk in Vlissingen. De zaak voor meubels, gordijnen en vloerbedekking zakte steeds dieper in de rode cijfers en de centrale directie in Rotterdam stelde in principe al vast wat er met hun Vlissingse filiaal moest ge beuren: sluiten. Waarom de zaak tussen de Markt en de Spuistraat toch open bleef en waarom de toe komst er plotseling rooskleuriger uitziet, daarover informeert de fi liaalchef Willem Swanborn, die sinds vier maanden de scepter zwaait bij H.H. de Klerk in de Scheldestad. Op 1 januari 1985, zo steekt Swanborn (37) van wal, werd be sloten dat het Vlissingse filiaal bestaansrecht had. Alleen: er moest driftig worden gereorgani seerd. "Men was hier een beetje ingeslapen". Er moest een frisse wind door de onderneming blazen en zowel de verkopers als het pu bliek moest vertrouwen krijgen in de zaak. Willem Swanborn, top- verkoper van H.H. de Klerk ('Ik stond op de derde plaats, we ver kopen op basis van provisie') werd naar het zuidwesten van Neder land gezonden met de boodschap er wat van te maken. En hij straalt tijdens het gesprek het vertrouwen uit van de zegevierende manager, met wie het nooit mis kan gaan. "In het begin heb ik wel even moeten wennen aan de Zeeu wen", lacht hij. "Ik was de rand stad gewend. En daar is het alle maal veel harder. Als daar iemand de zaak uitgaat zonder dat er iets is verkocht, zie je hem nooit meer terug. Hier komen de mensen eerst drie tot vier keer kijken en besluiten dan pas tot aankoop. Het is onze taak om de klant ver trouwen te geven, vooral hier in Vlissingen waar men door de be richten over de sluiting angst had om iets te kopen vanwege de ser vice. Nu onze zaak open blijft sij pelt dat maar langzaam door naar het publiek. We moeten als het ware helemaal opnieuw begin nen". Het 'andere beleid' dat Swanborn invoerde heeft nogal wat conse quenties gehad voor zowel het personeel als de inhoud van de toonkamers. Eén van de zaken die hij met enige autoriteit aan de kaak stelde was dat de winkel ge sloten werd tijdens de lunchpau ze. Een doorn in het oog, noemt hij dat, maar na enig gemor van de medewerkers, blijven de deuren nu met goedkeuring van iedereen open tijdens de middaguren. Ook de stoffeerders, die 's middags soms twee uur onderweg waren om thuis een boterham te eten, blijven op hun karwei en eten daar nu hun boterham op. "Ik hamer ook tijdens vergaderingen van winkeliersverenigingen hier in Vlissingen er steeds op dat het zo belangrijk is om de klant ook tussen twaalf en twee uur van dienst te zijn. Ik heb namelijk in het begin toen ik hier was, vaak geturfd hoe dikwijls werd gepro beerd binnen te komen. Dat was gemiddeld zeven a acht keer". De belangrijkste ingreep op het gebied van personeelsbeleid was echter de nieuwe verkoopstijl. Voordat Willem Swanborn fi liaalchef werd, had iedere verko per z'n eigen specialiteit. De een verkocht meubels, de ander gor dijnen en weer een ander hield zich bezig met vloerbedekking. "Dit had tot gevolg dat een klant nooit volledig kon wo'rden gehol pen bij het vaststellen van een compleet interieur", stelt hij vast. "Nu verkopen de mensen alles en kunnen smaak en kostprijs veel beter op elkaar worden afgestemd door één persoon". Tot voor 1 januari 1985 kon na genoeg iedereen wel wat van zijn gading vinden bij H.H. de Klerk. Die tijd is nu voorbij. Het accent ligt op jonge mode tot en met het zogenaamde 'betere' genre'. Swanborn: "Voorheen liep alles hier door elkaar; van eiken of no ten tot en met modern. Een com pleet beeld kon de klant daardoor niet krijgen. Dat is nu veranderd. We proberen de moderne artike len op een moderne manier met garantie voor een goede service aan te bieden. Een klein beetje jokken mag daarbij wat mij be treft. En ik zie beslist lichtpunten. Uit een marketing onderzoek kwam namelijk vast te staan dat Vlissingen mogelijkheden heeft om meer omzet te halen. Met de reorganisatie wat betreft perso neelsbeleid en artikelen, moeten we op den duur hoog kunnen scoren". De verbouwing die is ingezet is nog niet klaar. Meubels en vloer bedekking worden al getoond in een nieuw jasje, maar de afdeling gordijnen heeft nog een fikse op knapbeurt nodig om in het sfeer volle geheel te passen. Swanborn rekent er op dat de nog niet aan gepaste afdeling tegen het najaar klaar is. Dan heeft de gehele ver bouwing zo om en nabij een ton gekost. Willem Swanborn Zaterdag 15 juni wordt aan de boulevard Evertsen in Vlissingen de tweede wielerronde van de bou levard voor trimmers gehouden. Inzet is deze keer, voor de eerste maal, het Zeeuws trimkampioen- schap. Er wordt gereden in vijf ca tegorieën: A, B. C. dames en vete ranen. Tevens wordt die dag ge streden om het horecakanipioen- schap van Vlissingen door ploegen van de plaatselijke horecabedrij ven. De kampioenen worden 'omhelst' door de 19-jarige kissmiss Corina van der Maas uit Middelburg die voor die gelegenheid in een pas send kostuum wordt gestoken door Zijnen Mode in Vlissingen. De wedstrijden beginnen zater dagmorgen al om tien uur met de wedstrijd voor dames en. vetera nen die gezamenlijk 15 ronden (40 km) moeten rijden. Om 11.15 uur beginnen de C-trimmers eveneens over 15 ronden. De B-categorie start om 12.30 uur en moet 19 ronden (50 km) afleggen. De ho- recaploegen beginnen om 14.00 uur aan een koers over 40 km en de 'zware jongens', de A- categorie, worden om 15.15 uur weggeschoten voor een wedstrij den over 28 ronden (75 km). Het wielerspektakel wordt besloten met een tijdrit voor de horeca- ploegen die om 17.30 uur begint over 2 ronden (5.4 km). Hoofdsponsor van het evenement is taveerne Het Koper Galjoen in Middelburg, terwijl ook Raceshop Piet van der Lijke, Diwassport- prijzen en kwekerij Moesbosch aandeel hebben in het wielerfes- tijn. De kunstschilder Eddy Wierenga (62) uil Middelburg exposeert van zaterdag 15 tot en met zaterdag 29 juni schilderijen, aquarellen en tekeningen in het Badpaviljoen in Domburg, Wierenga heeft een opleiding gevolgd aan de Acade mie voor Beeldende Kunsten Mi nerva in Groningen. Hij was ge ruime tijd docent creatieve vak ken aan de Rijks Pedagogische Academie in Middelburg. De Vlissingse Turn Vereniging (VTV) geeft vrijdag 14 juni een demonstratie in de sporthal Bas- kensburg in Vlissingen. Zowel de selectiegroepen als de jazzgym- nastiekgroepen komen daarbij aan bod. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. De baggerspecieproblematiek in Zeeland groeit in omvang. Bij de uitdieping van de vele Zeeuwse vaarwegen dringt het probleem waar de baggerspecie kan worden opgeslagen. Dat stelt de regionale milieuinspectie Zeeland in het jaarverslag van de Inspectie Mi lieuhygiëne van de Staatstoezicht op de Volksgezondheid over 1984. Met name zal in 1985 een oplos sing voor het verontreinigde slib uit het kanaal Gent-Terneuzen moeten worden gevonden. De in spectie en provincie werden het niet eens over de opslag van kolen en vliegas voor de nieuwe kolen centrale Borssele van de Provin ciale Zeeuwse Elektriciteits Maat schappij (PZEM). Door de in spectie werd aangevoerd dat de opslag in silo's de voorkeur ver dient boven de door de PZEM voorgestelde opslag in de open lucht. Volgens het bedrijf was open opslag goedkoper. Uit een studie bleek dat de twee metho» den nauwelijks in prijs verschil den. De Sociëteit voor Alleenstaanden in Zeeland (SAZ) viert zaterdag 15 juni haar 12,5-jarig bestaan. Het jubileum wordt tussen 17.15 en 18 uur in Hotel Walcheren te Koudekerke gevierd met een re ceptie. Van 18 tot 20 uur zitten leden en genodigden aan voor een diner. Vanaf 20 uur is er gelegen heid lot dansen onder begeleiding van het Riverside Combo. Infor matie: 01180-12493. De kindergroepen en de tiener groep volksdansen die het afgelo pen seizoen onder leiding van De Hayman actief zijn geweest in het Zuiderbaken, sluiten donderdag 13 juni het seizoen af met een slotavond die om 19 uur in het Zuiderbaken begint. Naast optre dens van de volksdansgroepen staat een playbackshow op het programma, waaraan niet alleen kinderen, maar ook de leiding deelneemt. Deze avond is voor iedereen toegankelijk, met name voor familieleden en vrienden van de optredende kinderen. Inlich tingen: 01180-29004. Enige tijd geleden werd een ste- debouwkundige prijsvraag uitge schreven voor de invulling van het "Vitrite"-terrein in de Middel burgse binnenstad. De ingezon den ontwerpen werden in de Bur gerzaal van het stadhuis tentoon gesteld. Naast de stedebouwkun- dige prijzen en premies werd er ook een publieksprijs beschikbaar gesteld. Hiervoor trok de ge meente Middelburg 1.00C,— uit. Tijdens de tentoonstelling bracht het publiek 501 stemmen uit. Het idee van de ontwerpers Ad den Otter, Lex Kuin, Wim Klabbers en Jan Neggers. allen afkomstig uit Noord-Brabant, genoot de meeste belangstelling. Het door hen ingezonden ontwerp was een afstudeerproject aan de Academie voor Bouwkunst te Tilburg. Actieve ouderen Wie gepensioneerd is, maar nog steeds actief is in het bedrijfs- of verenigingsleven, maakt een kans om te worden vermeld in het boek van de Zwitserse arts dr. Karl Heinz Rückert. De heer Rückert is directeur van een farmaceutisch bedrijf, dat voedingssuplementen voor ouderen op de markt brengt. In zijn boek wil Rückert aantonen dat het leven van ouderen zeker niet zinloos hoeft te zijn. Het wil ouderen opwekken tot een vitale oude dag. Wie zelf oud maar vi taal is of wie deze mensen kent, kan schrijven naar Postbus 1009, 1200 BA in Hilversum. Rommelmarkt Om nieuwe leer- en hulpmiddelen te kunnen kopen, heeft de chris telijke school voor moeilijk leren de kinderen Prinses Ireneschool in Middelburg een rommelmarkt en bazar voorbereid. Die wordt za terdag 15 juni van 10 tot 13.30 uur gehouden in en om het schoolge bouw aan de Piet Heinstraat in Middelburg. De rommelmarkt en bazar telt maar liefst 21 onderde len, waaronder grabbelton, rad van avontuur, loterij, koek-hap- pen, sjoelen enzovoorts. Om 10.30 uur treedt het poppentheater Pa rabel op. Ook zijn vele hapjes en drankjes verkrijgbaar. De kinde ren bieden in een kraam zelfge maakte spullen aan. Inlichtingen: 01180-12161. 'De geschiedenis van de Grote of Onze Lieve Vrouwe-kerk van Veere' is het onderwerp van een lezing, die ds. P. Fagel woensdag 19 juni uitspreekt tijdens een bij eenkomst in die kerk in Veere. De heer Fagel spreekt op uitnodiging van de Heemkundige Kring Wal cheren. De bijeenkomst begint om 20 uur. Na afloop geeft ds. Fagel ook een rondleiding in en om de kerk. Nederland Muziekland, het mu ziekprogramma van de Veronica Omroep Organisatie, wordt van avond (woensdag 12 juni) opge nomen in het centrum van het historische stadje Veere. De gene rale repetitie begint om 20.30 uur: de opnamen zelf om 22 uur. De optredende groepen en artiesten zijn: Trafassi, George Baker Se lection, Aja van de Graaf, Bertus Slaigerpaip, Glenda Peter. Time Bandits, Gerard Joling. Band of Gold en de Frank Boeyen Groep. De datum van uitzending is nog niet bekend. Presentator is Chiel van Praag. De Middelburgse Turnvereniging '69 (MTV) houdt jong talent tes ten voor de A- en B-selectie. Van daag, woensdag 12 juni zijn de meisjes aan de beurt en morgen worden tests voor jongens gehou den. Beide evenementen begin nen 's avonds om zes uur in de trainingszaal voor de selectie- groepen in gebouw De Schakel in Middelburg. Voor de A-selectie geldt een leeftijd van 8-10 jaar. meisjes vanaf 10 jaar kunnen in aanmerking komen voor de B- selectie. Bij de A-selectie wordt gelet op lenigheid, kracht en coördinatie; voor de B-selectie is enige vaardigheid gewenst. De gemeenteraad van Veere ver gadert woensdag 19 juni om 19.30 uur in het stadhuis. De raad be spreekt het plan van burgemeester en wethouders om drie straten te verbeteren. Deze zijn Breezand 1, de Zoekweg en het Smidspad. Daarmee is 46.000 gulden ge moeid. De provincie Zeeland heeft een foutje gemaakt. In de onlangs uit gegeven Waterrecreatiekrant is vermeld dat ook Domburg een officieel naaktstrand zou hebben. Dat is niet waar. Alleen de ge meente Oostburg valt die eer te beurt. De Jongerenbeweging verbonden met de FNV, het Chilicomité Zeeland en het Aksiehuis willen zaterdag 15 juni laten zien hoe de situatie is van Chileense jongeren. Deze Chilimanifestatie wordt van 14 tot 19 uur gehouden in het pand Dam 12-14 in Middelburg. De hele midd&g staan er kraamp jes met informatiemateriaal, zijn Chileense hapjes verkrijgbaar en is een tentoonstelling te zien. Een Chileense jongere neemt de ope ning voor zijn rekening en onthult een muurschildering. Een Chi leense zangeres en een muziek groep treden op. Om 15 uur is de film 'De laatste maanden onder Allende' te zien. Inlichtingen: 01180-38318. Een rommelmarkt, een playback show en een kledingbeurs zijn de hoogtepunten van het wijk feest op zaterdag 29 juni in Paauwen burg, dat is georganiseerd door buurthuis De Paraplu in Vlissin gen. De opbrengst van de rom melmarkt gaat naar het kinder- en jongerenwerk van De Paraplu; die van de kledingbeurs naar het Chili Comité. Voor de playback show kan tot 19 juni worden in geschreven. De Paraplu zoekt nog spulletjes voor de rommelmarkt en de kledingbeurs: 01184-65453. Onze fraaie brillantcollectie bevat altijd tal van speciale aanbiedingen. Hieronder enkele voorbeelden. Kijk ook naar onze occasions, waarvan velen voor de helft van de normale winkelprijs of zelfs nóg lager te koop worden aangeboden. Geel- of witgouden ring met één bril- lantje. Modieus model RING. van 155.129.- HANGER, van 125,- 99.- OORKNOPJES van 185.- 149.- Met spiegelcheton, RING, van 224,- nü 179," HANGER, van 134.- nü 117,- OORKNOPJES. van 297,- nü 239,- Btovuvtuwtiad koutim .SffMIF ST. JACOBSSTRAAT 28, VLISSINGEN. TELEFOON 01184-13635 Burgemeester drs. P.A. Woliers van Middelburg huldigt vrijdag 14 juni Middelburgers die zich bijzonder hebben ingezet voor de verkeersveiligheid. Dat gebeurt tijdens een bezoek aan de Zeeuw se hoofdstad van het promotie team van het Nationaal Verkeers- veiligheidsfonds. Dat team vraagt daarbij aandacht voor de Natio nale Verkeersveiligheidsdag, die maandag 17 juni wordt gehouden. Ook het publiek kan deelnemen. Wie drie vragen goed beant woordt en wie volgens het boekje rijdt, maakt kans op een paraplu. Meer dan zeshonderd muzikanten doen zaterdag 15 juni mee met het 'Zeeuws Rivièra Festival' in Zou- telande. Negen grote drum-, bu gel- en showbands geven vanaf 15 uur optredens op het sportterrein aan de Westkapelseweg in Zoute- lande. Tijdens het grote festival, dat meetelt voor de Nederlandse competitie voor showbands, mar cheren enkele korpsen ook door de straten van Zoutelande. Het spektakel, waaraan ook vier Zeeuwse groepen meewerken, is georganiseerd door Juliana Korpsen in Middelburg en de VVV van Zoutelande. De molen van Meliskerke kan worden gerestaureerd. De voor bereidingen zijn nu afgerond. De restauratie kost een kwart mil joen, waarvan de gemeente Ma- riekerke 165.000 gulden terug krijgt aan allerlei subsidies en bij dragen. De gemeenteraad van Mariekerkc praat hierover tijdens een vergadering, die woensdag 19 juni om 19.30 uur begint in het gemeentehuis in Meliskerke. Dan komen ook allerlei zaken aan bod die te maken hebben met wo ningbouw. Jongeren van 12 tot 16 jaar vor men de groep tot wie buurthuis De Paraplu in Vlissingen zich van zaterdag 17 tot en met zaterdag 24 augustus richt met een speciale jongerenweek. Er zijn allerlei ac tiviteiten. waaronder de samen stelling van een jongerenkrant. Wie aan de jongerenweek wil meewerken als begeleid(st)er. kan maandag 17 juni de eerste mede werkendenvergadering bezoeken, die om 20 uur in De Paraplu in Vlissingen (Alexander Gogelweg 59) begint. Informatie: 01184-65453 of 01184-64540. ln verband met de vakantieperio de gaat de vredesbeweging in Middelburg pas in augustus weer verder met de stille kring; de zwijgende vorm van protest tegen de kernwapen wed loop in oost en west. In juni en juli wordt dus geen stille kring gehouden. Het dienstencentrum Bachten Reede in Vlissingen is dinsdag 18 juni plaats van handeling voor een bingomiddag, die om 19.30 uur begint en die is georganiseerd door de Stichting Welzijn voor Ouderen Vlissingen. Een piaybackshowlje voor vol wassenen (opgave is nog moge lijk) is een van de onderdelen van een rock-and rollavond, die vrij dag 14 juni om 20 uur begint in buurthuis De Paraplu aan de Al exander Gogelweg in Vlissingen- Paauwenburg. Inlichtingen en opgave: 01184-65453. VOOR MEER KORTE IN FORMATIE: zie elders in dit blad

de Vlissinger | 1985 | | pagina 9