informatiepagina van de gemeente vlissingen De Hinderwet is er ook in uw belang r I I 'Bellamy 19' M ïf I Wat ligt ter inzage? Open dag MDGO- school Bezoek het Energie-centrum I Commissies vergaderen DEVLISSINGER Woensdag 6 februari 1985 Inspraak en beroep Ze zijn er. Nog vragen? Controle Hinderwet Aanvraag Beschikkingen Bestemmingsplannen Tot eind februari ligt ter inzage de vijfde herziening van het bestemmingsplan Schoonen- burg. Die werd vrijdag 25 ja nuari door de gemeenteraad vastgesteld. De kaart en andere stukken over deze herziening, kunnen worden ingezien bij de Verkeersmaatregelen Het college van b. en w. hebben besloten tot een aantal maatre gelen op verkeersgebied. Deze gaan over de volgende straten: Naar de basisschool Energiecentrum in stadhuis Bouwaanvragen Vergadering projectgroep Beschermd Stadsgezicht Culturele Raad zelf olie verversen? denk om het milieu! Even bijpraten met wethouder Adan Begroting Detailhandel Onderwijs \HZ-t IN DEN BLAUW GERUITEN KIEL redactie: stafbureau voorlichting en inspraak, stadhuis vlissingen, telefoon 01184-87000, toestel 333, 335 en 337. Niet wekelijks, maar toch wel zeer regelmatig staat op deze pagina een artikel met de kop 'Wat ligt ter inzage'. De ene keer is 'ie lang, de andere keer kort. Maar wat er altijd wel in terugkeert, is het onderwerp 'hinderwet'. 'Kennisgeving aanvraag', 'ontwerpbeschikking' en 'beschikking' zijn ter men die er even regelmatig in voorkomen. Net als in de gemeentelijke advertenties op woensdag in de PZC. Dét zijn de officiële publicaties, zoals die in de wet zijn voorgeschreven. De publicaties op deze informatiepagina zijn dus niet verplicht; u kunt het zien als een stuk dienstverlening aan de burger. Het is niet voor niets dat u op verschillende manieren kennis kunt nemen van de hinderwet- procedurs. Want het kan bijna niet missen of u hebt of een of andere manier te maken met een bedrijf of instelling dat hin- derwetplichtig is. Er zijn name lijk in Nederland niet minder dan 350.000 bedrijven die zich eraan moeten houden. Ter be,- scherming van de gezondheid van mensen, dus ook van u, maar ook ter bescherming van planten, dieren en goederen. De vergunning wordt verleend door het gemeentebestuur. Al leen als het bedrijfsterrein zich over het grondgebied van twee gemeenten uitstrekt - zoals in het Sloegebied soms het geval is - dan treedt het provinciaal bestuur op als vergunningver lener. Dat geldt ook als er an dere milieuwetten in het geding zijn, zoals de wet inzake lucht verontreiniging. Het gemeentebestuur zal aan een hinderwetvergunning bijna altijd voorschriften verbinden, die nodig zijn voor het voorko men of beperken van gevaar, schade of hinder buiten het be drijf. Maar óók in de omgeving van het bedrijf, bijvoorbeeld met een (toekomstige) woonwijk, recreatiegebied of andere on dernemingen. De vergunning wordt geweigerd als het niet mogelijk is om voorschriften aan de vergunning te verbinden die gevaar, schade of hinder in voldoende mate voorkomen of beperken. Aan een eenmaal verleende vergunning kunnen naderhand nieuwe voorschrif ten worden toegevoegd. Bovendien kunnen voorschrif ten worden gewijzigd of inge trokken. In de procedure van vergun ningverlening is ruimte voor meerdere inspraakmogelijkhe den. Bij de officiële publicatie van de aanvraag in de krant (doorgaans woensdag in de PZC) staat waar en wanneer men de stukken kan inzien, ledereen kan dan gedurende één maand schriftelijke be zwaren indienen. Dezelfde ge gevens zijn doorgaans ook te vinden op deze informatiepagi na onder de kop "Wat ligt ter inzage". Na bekendmaking van de ont- werp-beschikking kunnen bin nen twee weken bezwaren worden ingediend door de aan vrager. Ook degenen die al eerder bezwaren indienden zijn daartoe gerechtigd, net als die personen die duidelijk kunnen aantonen niet eerder tot het in dienen van bezwaren in staat te zijn geweest. In bijgaand artikel wordt slechts in grote lijnen op de Hinderwet ingegaan. In een brochure van het toenmalige ministerie van Volksgezond heid en Milieuhygiëne wordt echter heel wat uitgebreider op deze matier materie inge gaan. Deze brochure is ver krijgbaar bij het Stafbureau voorlichting en inspraak in het stadhuis. Op schriftelijk of te lefonisch verzoek kan het u ook worden toegestuurd. Het telefoonnummer is 87335. Wilt u liever een mondelinge toelichting, dan kan dat ook. U kunt daarvoor contact op nemen met de dienst Volks huisvesting, Ruimtelijke Or dening en Milieu in het stad huis, telefoonnummer 87204. Het is mogelijk dat de uiteinde lijke beschikking voor sommige betrokkenen niet bevredigend is. In dat geval kan binnen één ■maand na de bekendmaking van de beschikking beroep worden ingesteld door de aan vrager en degenen die in een eerdere fase al bezwaren in dienden. De controle op de naleving van de Hinderwet is in handen van gemeentelijke hinderwetamb tenaren en speciaal aangewe zen provinciale- en rijksambte naren. Zij kunnen inzage ver langen in de boeken, bedrijfs gebouwen betreden, monsters nemen en dergelijke. Van over tredingen van den wet kan pro ces-verbaal worden opge maakt, waarna de officier van justitie kan besluiten tot vervol ging. Er zijn twee soorten sancties mogelijk tegen bedrijven, die in strijd met de Hinderwet hande len. De belangrijkste zijn admi- nistratief-rechtelijke sancties. Die kunnen inhouden dat het gemeentebestuur een dergelijk bedrijf geheel of gedeeltelijk sluit. In sommige gevallen kan het gemeentebestuur in plaats van sluiting een dwangsom opleggen. De firma Flitecar B.V. heeft bij burgemeester en wethouders een hinderwetvergunning aangevraagd. Deze is bedoeld voor een werkplaats en magazijnen voor het fabriceren van transportkisten en geluidsboxen in het pand Gildeweg 27a. B. en w. zijn van plan deze ver gunning te verlenen, zij het on der voorschriften. De aanvraag en de stukken die erbij horen zullen echter eerst ter inzage worden gelegd. Tot en met 25 februari kan men ze inzien bij dienst V.R.O.M. in het stadhuis. Wie overdag verhinderd is kan bovendien iedere woensdag avond van 17.15- tot 20.15 uur de stukken inzien in de lees hoek van het Stafbureau Voor lichting en Inspraak. Schrifte lijke bezwaren kunnen tot en met 25 februari as. worden in gediend bij het college van b. en w. Bovendien kunnen, als daar (telefonisch) om wordt ge vraagd tot en met 18 februari as. mondeling bezwaren wor den ingebracht. De aanvraag om een hinder wetvergunning door mevr. T.A. Groen-van Welsum is al in een verder stadium. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten haar een vergunning te ver lenen voor een inrichting voor de verkoop van frites en derge lijke aan de Ringweg in Wester- zicht (ter hoogte van nummer 62). De stukken die hierover gaan liggen eveneens tot en met 25 februari as. ter inzage bij de dienst V.R.O.M. Binnen deze termijn kan men beroep instel len bij de Kroon, zij het dat het hier gaat om een beperkte groep. Nadere informatie hierover kan men krijgen bij de dienst VROM. B. en w. hebben ook vergun ning verleend voor: een winkel in tweedehands boeken en vuurwerk op het perceel Scheldestraat 41. De aanvrager is de heer C.H. Schroevers; een tectyleerinrichting op het perceel Gildeweg 25, aangevraagd door de heer C.H. de Jonge; voor een opslagloods annex werkplaats voor machinale houtbewerking op het per ceel Hermesweg 1, aange vraagd door aannemingsbe drijf Christiaansen b.v.: voor een meubelopslag ruimte met een afdeling voor machinale houtbewer king, een montagehal en spuit- en loogruimten op het perceel Koningsweg 39a, aangevraagd door Meubel fabriek Arabesk. onderhoudswerkplaats met een straal- en verfinrichting op het perceel Edisonweg 39, aangevraagd door de Stichting Sjaloom; uitbreiding en wijziging van werkplaats voor motorvoer tuigen met een pompinstal- latie voor dieselolie en ver vanging van de onder grondse tank door een nieu we van 40.000 liter, dit alles op het perceel Edisonweg 29 en zoals aangevraagd door Combi Transport B.V. Al de besluiten, plus de stuk ken die erbij horen, liggen tot en met 28 februari ter inzage bij de dienst VROM. Men kan daar terecht op werkdagen van 8.30- tot 12.30 uur en van 13.30- tot 15.00 uur. Ook hier geldt dat ze op woensdagavond kunnen worden ingezien van 17.15- tot 20.15 uur. Een beperkt aantal personen kan tot en met 28 fe bruari nog tegen het verlenen van de bovenomschreven ver gunningen beroep aantekenen bij de Kroon. dienst VROM (kamer 010). Per sonen, die al eerder met be zwaren over deze herziening bij de gemeenteraad hebben aan geklopt, kunnen tijdens boven genoemde termijn nogmaals schriftelijke bezwaren indie nen, maar dan bij gedeputeer de staten van Zeeland. Eveneens in kamer 010 kan men terecht voor de voorberei- dingsbesluiten, die de raad op 25 januari vaststelde. De raad verklaarde daarmee dat begon nen kan worden met de voor bereidingen om enkele be stemmingsplannen te wijzigen. In dit geval ging het om de plannen Baskensburg (gedeel te Hermesweg) en Paauwen- burg II (deel Goeman Borge- siusstraat). aansluiting westelijke rij baan Bellamypark en Beursstraat (instellen één richtingsverkeer en dubbel zijdig parkeerverbod). Bouwen Ewoutstraat (in stelling parkeerplaats voor motorvoertuigen van invali den voor het pand nummer 35); Kasteelstraat (opheffen parkeerplaats voor invali den voor het pand 202); Hofje de Paauw (parkeer verbod zuidzijde); kruising toeristisch fietspad Zwanenburgseweg en toe ristisch fietspad/Burge meester van Woelderenlaan (aanwijzing als voorrangs kruisingen, waarbij verkeer over fietspad voorrang krijgt). De stukken liggen ter inzage bij Voor u, inwoner van de ge meente Vlissingen. Omdat de gemeente u wil helpen wegwijs te worden in allerlei wetten en verordeningen. En u graag op de hoogte houdt van wat er zich op het bestuurlijk vlak afspeelt. Daarom zijn de informatiehoe- ken er, juist voor u. Tientallen folders om mee te nemen, vele (vergader) stukken om in te zien. Ga er eens heen. Kijken kost hier echt niks! De informatiehoeken kunt u aantreffen in de volgende ge bouwen: de openbare bibliotheek, Spuistraat 22-24, geopend 's maandags van 13.30 tot 20.00 uur, overige werkda gen van 10.00- tot 20.00 uur en zaterdags van 10.00- tot 12.30 uur, donderdag gehe le dag gesloten; wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, Oost-Sou burg, geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.30- tot 11.00 uur, tot en met donderdag bovendien nog van 19.30- tot 21.00 uur. wijkcentrum 'Open Hof', Al exander Gogelweg 59, geo pend op maandag tot en met vrijdag van 8.00- tot 12.00 uur en van 19.00 tot 23.00 uur. buurthuis 'Aldegonde', Westerzicht 386, geopend maandag tot en met vrijdag van 9.00- tot 17.00 uur. Uiteraard is men ook welkom bij het Stafbureau Voorlichting en Inspraak in het stadhuis. U kunt er vrij binnenlopen en 'rondsnuffelen'. Hebt u vragen, dan kunt u die kwijt bij een van de medewerker(s) van het bu reau. "De vele gezichten van het ba sisonderwijs; met deze woor den zou men de inhoud van de brochure 'Kies; naar de basis school' kunnen samenvatten. Er is maar één soort basison derwijs. Toch heeft ieder van die duizenden basisscholen een uitgesproken eigen karak ter". Met deze woorden leidt de staatssecretaris van onderwijs en wetenschappen, drs. G. van Leijenhorst, de vierde uitgave uit de serie 'Kies' aan. Deze brochure is bedoeld voor de ouders van alle kinderen die in de loop van dit jaar voor het eerst naar school zullen gaan. de dienst VROM in het stadhuis (kamer 010). Belanghebbenden kunnen binnen dertig dagen beroep aantekenen bij de Kroon. Het beroepschrift moet wel worden gestuurd aan de Commissaris van de Koningin in Zeeland St. Pieterstraat 42 te Middelburg. Bij burgemeester en wethou ders zijn door de volgende per sonen en instantie bouwaan vragen ingediend: E. den Heijer voor de ver bouw van de woning Kas teelstraat 95; A.v.d. Griek voor de bouw van een serre aan het pand Badhuisstraat 46-48; de ANWB voor de bouw van een technocentrum aan de Hermesweg. B. en w. zijn van plan de ge vraagde bouwvergunningen te verlenen. Voordat zij daarover een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekeningen nog tot en met 18 februari voor een ieder ter inzage bij de dienst Openbare Werken in het stadhuis (niet, zoals in de ad vertentie in de PZC van zater dag stond, bij de vroegere af deling ruimtelijke ordening). Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebben den het eventuele bezwaren in dienen bij b. en w. De hal van het stadhuis wordt volgende week omgetoverd tot 'Energiecentrum'. De tove naars zijn de medewerkers van de Coördinatiegroep Energie besparing Zeeland, (CEZ). Zij willen u graag vertellen dat er echt niet altijd zulke moeilijke 'kunsten' voor nodig zijn om op de energiekosten te kunnen besparen. En dan niet alleen door isolatie, maar ook door een meer bewust gebruik van apparatuur. De kans is groot dat u dat al meer hebt gelezen. Zeer waar schijnlijk was dat in de brief die vorige week huis aan huis in Vlissingen werd verspreid. Be halve in Paauwenburg en Oost- Souburg, omdat het 'Energie centrum' daar al geweest is. In die brief werd men uitgenodigd een bezoek te brengen aan dat centrum in het stadhuis. Mede werkers van de CEZ geven u er graag vakkundig advies en prijsopgaaf over de vele manie ren om op energiekosten te be sparen. Zij doen dat geheel vrijblijvend, wat wil zeggen zonder welke verplichting dan Aangezien het hier een lande lijke uitgave van het ministerie van onderwijs is, zult u hier geen gegevens over het plaat selijke (basis) onderwijs in vin den. Over dit onderwerp zult u uiteraard tijdig op deze pagina worden geïnformeerd. Los daarvan biedt deze 'Kies', naast officiële informatie, ook een reeks reportages waarmee ook Vlissingse ouders zich een beeld kunnen vormen van het basisonderwijs. De kleurrijke brochure ligt klaar in de gemeentelijke in formatiehoeken en bij het Staf bureau Voorlichting en In spraak in het stadhuis (tele foonnummer 87335). ook. Het 'Energiecentrum' is van maandag tot en met vrijdag iedere dag geopend van 15.00- tot 17.30 uur en van 19.00- tot 21.00 uur. Voor nadere infor matie kunt u ook telefonisch te recht bij het energie-advies centrum in Middelburg, tele foonnummer (01180)34034. Morgen, donderdag 7 februari, houdt de MDGO-school een 'open dag'. Belangstellenden zijn van harte welkom tussen 14.00- en 16.00 uur en van 19.00- tot 21.00 uur in het schoolgebouw aan de Sloeweg (op nummer 6). Misschien heeft u nog nooit van de MDGO-school gehoord. Dat kan, want zolang bestaat deze ook nog niet. De school is na melijk pas augustus vorig jaar gestart als een nieuwe vorm van middelbaar beroepsonderwijs met opleidingen op het terrein van de dienstverlening en de gezondheidszorg. Opleidingen kunnen worden gevolgd voor: agogisch werk (begeleiden de functies bij instellingen waar mensen blijven of tij' delijk hun 'thuis' hebben of bij instellingen voor cultu reel werk; mode en kleding (gericht op het ontwerpen, vervaardi gen en in de handel brengen en verkopen van mode en kleding; sociale arbeid (functies in de arbeidsbemiddeling, het personeelswerk en de so ciale dienstverlening); verpleging (leidt op voor het beroep van verpleger of ver pleegster in alle velden van de gezondheidszorg) Intas (een MHNO-opleiding, de vroegere Inas met een studieduur van 1 jaar). Alle MDGO-opleidingen duren drie jaar. Ze kennen stages, zodat de leerling kan zien hoe het er in de praktijk toegaat. De leerling kan daardoor bewuster voor een beroep en het daarbij behorende lesprogramma kie zen. Volgende week dinsdag, 12 fe bruari, vergadert om 20.00 uur in het stadhuis de projectgroep Beschermd Stadsgezicht in het openbaar. Op de agenda staan o,a, de inspraakreacties op de bouwplannen in de Hellebar- dierstraat en de Nieuwstraat en aan het Bellamypark en de Ou de Markt. De reacties zijn o.a. ingediend tijdens een vorige week donderdag gehouden in spraakavond over deze bouw plannen. Het zit erop. De begroting is behandeld en vastgesteld, het beleid voor het komende jaar uitgestippeld. Nu verder. De komende week wordt weer volop verder gegaan met het besturen van de gemeente. In ruim tien commissies zal men zich de komende week buigen over de ontwerp-voorstellen die burgemeester en wethouders aan de gemeenteraad willen doen. Naast de ont werp-voorstellen kunnen overigens ook andere zaken aan de orde komen. Bijvoorbeeld onderwerpen die door het publiek worden inge bracht. Dat is mogelijk omdat de Vlissingse vaste commissies van Advies en Bijstand spreek recht voor publiek kennen. Het is één van de mogelijkheden om iets, waarvan u vindt dat het de gemeente aangaat, onder de Zonder er misschien ooit bij stil te hebben gestaan hebt u re gelmatig werken van hem ge zien. Sterker nog, u hebt ze mogelijk zelfs in handen ge had, postzegels naar een ont werp van Auke de Vries. Ze vormen echter maar een on derdeel van de werken van de ze 48-jarige Haagse kunste naar. Wie wil zien hoe bij ook met materiaal van een heel ander 'kaliber' opvallende resultaten kan bereiken is nog tot en met 28 februari van harte welkom in 'Bellamy 19'. Zijn expositie is er een uit de serie over sculptuur. Daarvoor 'tekent' overigens de program meringscommissie sectie Beel dende Kunst van de Culturele Raad Vlissingen. De galerie Bellamy 19' vormt on derdeel van het Stedelijk Museum (Bellamypark 19). U kunt daar te recht op maandag tot en met» vrij dag van 10.00- tot en met 12.30 uur en van 13.30- tot 1 7.00 uur. Zaterdag zijn de openingsturen 13.00- tot 17.00 uur. aandacht van het gemeentebe stuur te brengen. De andere mogelijkheden worden be schreven in de folder 'Het ge meentebestuur van Vlissingen'. De gemeentelijke informatie- hoeken en het Stafbureau Voorlichting en Inspraak in het stadhuis (telefoonnummer 87335) zijn de plaatsen waar u er eentje (of meerdere) kunt krijgen. Hieronder volgt een overzicht van de commissies die de ko mende week bijeenkomen. De meeste vergaderingen zijn in het stadhuis; alleen de mu seumcommissie gaat maandag naar - drie maal raden - het museum (Bellamypark 19). De commissies die gaan verga deren zijn die voor: economische zaken op maandag 11 februari, aan vang 16.00 uur; financiën, op woensdag 13 februari, aanvang 17.00 uur; museumzaken op maandag 11 februari, aanvang 19.30 uur; onderwijszaken op dinsdag 12 februari, aanvang 19.30 uur; openbare werken en volks huisvesting op maandag 11 februari, aanvang 19.30 uur; personeelszaken en organi satie op woensdag 13 fe bruari, aanvang 19.30 uur; volksgezondheid en milieu hygiëne op dinsdag 12 fe bruari, aanvang 17.00 uur; welzijn op maandag 11 fe bruari, aanvang 17.00 uur; De vergadering van de ver- keerscommissie, waarvan vo rige week op deze pagina stond dat deze vandaag zou worden gehouden, gaat niet door. Die van de Culturele Raad wel. De leden hjervan treffen elkaar morgenavond om acht uur in welzijnscentrum Bachten Kom- me (Badhuisstraat 104). De stukken voor al de boven genoemde vergaderingen kun nen worden ingezien in de ge meentelijke informatiehoeken en bij het Stafbureau Voorlich ting en Inspraak in het stadhuis. breng afgewerkte olie naar: de reinigingsdienst (edisonweg 9) uw garagebedrijf Vorige week heeft de gemeente raad de begroting voor 1985 vastgesteld. En nu kunnen we dus met het gemeentelijk huishoud boekje, dat meer dan 108 miljoen gulden beloopt, aan de slag. Ik moet zeggen dat de raad er blijk van heeft gegeven een reëel beeld van de financiële positie van de gemeente te bezitten. Terecht ook heeft men vastgesteld dat er voor 1986 opnieuw een tekort is te voorzien en dat het steeds moei lijker zal worden dat elke keer door een bezuinigingsoperatie te dek ken. De mogelijkheden om te be zuinigen worden immers steeds geringer. Voorlopig is het wachten op de richtlijnen van het kabinet voor 1986, terwijl ook de eigen verlangens nog op de rij moeten worden gezet. Pas dan zal een duidelijk financieel beeld voor het volgende jaar ontstaan. De om vang van een tekort wordt dan zichtbaar en we kunnen ons be zinnen op de wijze waarop we dat te lijf moeten. Het lijkt me niet verstandig daar nu al op vooruit te lopen. Wel hoop ik dat het tekort voor 1986 meevalt, zodat we in staat zullen zijn de begroting weer vast te stellen in het najaar; dus voordat het eigenlijke begrotings jaar aanbreekt Hoe houden we het winke lapparaat in Vlissingen op peil? Daar is eigenlijk een heel eenvou dig antwoord op: met z'n allen! Dat wil allereerst zeggen: de ge meente, die als het ware de voor waarden daarvoor moet schep pen. We doen ons best, de voor beelden Hggen er: opknappen van Bellamypark en Nieuwendijk, wo ningbouw in de binnenstad, op knappen Vissershaven, de plan nen met het Arsenaal, enz. Dat alles moet een aantrekkingskracht uitoefenen op de andere partijen in het proces: de middenstanders en het koperspubliek. We kunnen vaststellen dat de economie aantrekt, maar dat de effecten daarvan in de sector de tailhandel nog niet zo sterk merk baar zijn. Ik ben er van overtuigd, dat dat op wat langere termijn wel het geval zal zijn. De belangstel ling van nieuwe vestigingen moet gewekt worden. In elk geval is de "eigen' middenstand van goede wil. De algemene deelname van de middenstandsorganisaties aan de onlangs opgerichte Stichting Vlissingen Promotie onderstreept dat naar mijn mening. Maar iets wat we beslist niet moeten ver geten is natuurlijk dat een sterk winkelapparaat afhankelijk is van voldoende klandizie. We kunnen zelf, als Vlissingers, stevig bijdra gen door de inkopen zoveel mo gelijk in eigen stad te doen. Een belangrijk punt in het Vlissings voordeel vind ik (en met mij velen) dat je in onze binnenstad overal gratis kunt parkeren. Daarom zeg ik: laten we er met z'n allen (ge meente, middenstand en consu ment) voor zorgen dat onze bin nenstad de aanblik krijgt die ze verdient: gezellig en levendig! Op onderwijsgebied kan ik een aantal vorderingen melden. De Vlissingse Schoolvereniging be gint een dezer dagen met de bouw van een kleuterschool, die met haar lagere school een nieuwe basisschool moet gaan vormen. De nieuwbouw van de Pieter Lou- werseschool wordt binnenkort gegund Voor de nieuw- en ver bouw van de MDGO-school zijn inmiddels de prijzen bekend; het wachten is nu op het groene licht van "Den Haag waarna de bouw kan worden gegund. Ik heb goede hoop dat de huisvestings problematiek van deze school nu binnenkort tot het verleden be hoort. Inmiddels is het ontwerp voor de nieuwbouw van de LBO- scho/engemeenschap in Weye- vliet voor een eerste goedkeuring naar Den Haag gezonden. U ziet: volop activiteiten op nieuwbouw- gebied. Ik moet nog twee verheugende ontwikkelingen melden, die er op duiden dat Vlissingen niet achter wil blijven op het gebied van de informatica in het onderwijsge- beuren. Zo beraadt een werkgroep zich momenteel op de toepassing hiervan in het basisonderwijs. Verder is er een projectaanvraag gedaan door de MTS om met me dewerking van het bedrijfsleven een centrum voor informatietech nologie op te zetten. De MTS ver vult daarmee een voortrekkersrol binnen het Zeeuwse onderwijsge- beuren!

de Vlissinger | 1985 | | pagina 5