Miro toonde succesvol sportieve najaarsmode Dit klavertroef- montuur kost/p^ uit C? bet zakeubart Dit klavertroef- montuur kostA te Delta showt nieuwste stoffen Vlissingse winkeliers showden najaarsmode 'Ik weet uit ervaring dat het moeilijk kopen is voor dames met een grote maat' Woensdag 3 oktober 1984 DE VLISSINGER Computercursus voor winkeliers zonder onnodige theorielessen Uitverkocht huis in Bachten Reede Nieuwe Oranjezon Schoolfeest persoonlijk advies schriftelijke garantie Rinck-kwaliteit quick service nhek brillen MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. Ervaring COR WESDORP VAN MODEHUIS ASPENS: Toertochten ICTO Kerkdienst Migraine VIDO Lesbisch V redesbijeenkomst Molukken Slechthorenden Bazar Hartpatiëntjes Recreatievolleybal Woonlasten Energiedagen De Schelde Schone Schelde Theaterwerkgroep Zeeuwse maand Filmmiddag Natuur Ketïe U\^o Wat te melden? BEL 01180-27651 Toestel 54 Kinderpostzegels Bij de politie? Psoriasis YFC Discosoos Kindertheater Creatieve morgen Appeldienst Uit in Vlissingen Film en Disco Natuurclub Creatief praten of Postbus 5017 4330 KA M iddelburg Postnataal Bingo Tekenfilms Probleem Kindermiddag Kookclub persoonlijk advies schriftelijke garantie Rinck-kwaliteit quick service nihek brillen MIDDELBURG: Lange Delft 8a en 8b, tel.: 01180-13792. F.en nianncquinburcau (van Mevrouw Ferdinan- dusse) en kinderen van personeelsleden van de Vlissingse Miro toonden afgelopen vrijdag tijdens de middag- en avondverkoop de uitgebreide na jaarscollectie van het grootwinkelbedrijf. Ook in deze collectie (voor een groot deel sportie ve, maar ook klassieke kleding) zijn de ruitdessins en de boskleuren wolwit, khaki, lever en toupe de toonaangevende. En er is van alles in de Miro zoals vrijetijdskleding voor heren in de nieuwste model len (windjacks met schuine overslag), pantalons, truien met de nieuwe halslijnen, maar ook schoei sel. Voor de dames werd een uitgebreide collectie windjacks, maar bijvoorbeeld ook lange gewatteer de mantels getoond. Ook sportieve dames-overalls en klassieke japonnen ontbreken niet bij de Miro. Kinderen van 5 tot 12 jaar lieten vrijdag zien dat de Miro voor de jeugd in die leeftijdsgroep verschil lende soorten joggingpakken heeft maar ook stoere jacks, leuke pullovers en schoeisel. De door ladys peaker mevrouw Alice Faber geleide shows, werden met grote belangstelling bezocht. De fa. Delta Stoffen in de Kanaal straat in Oost-Souburg presen teert vrijdag 5 oktober de nieuwste stoffen voor najaar- en wintermo de op een modeshow in hotel Bri tannia in Vlissingen. Delta Stoffen doet dit in samen werking met naaimachinehandel Hemelaar van de Vlissingse Nieuwendijk. De patronen van de geshowde artikelen werden gele verd door Neue Mode. In deze vierde show van Delta Stoffen staan volgens eigenaar F. Baas vooral de wellen stoffen, tweeds in geruit dessin, wol, polyester en winterkatoen centraal. De show begint 's middags om 15 uur en 's avonds om 20 uur. De avondshow is echter al uitverkocht. Colijn Data Systemen heeft een cursus computerboekhouden samengesteld voor de kleine ondernemer en winkelier, die zelf de boekhouding (gedeeltelijk) doet. De cursus omvat vier bijeen komsten en is afgestemd op de praktijksituatie van de onderne mer in het midden- en klein bedrijf. De korte tijdsduur is mogelijk omdat Colijn Data Systemen er van uit gaat dat de cursist voldoende kennis heeft van boek houden. Daardoor kan de cursus praktisch worden gehouden, aldus de organisatie die onder meer in Goes en Terneuzen zetelt. Tijdens de cursus wordt gewerkt op een computer van het type Commodore. Er zullen echter ook andere modellen (in theorie) worden behandeld. De cursus is helemaal nieuw en wordt in elk geval gegeven in Goes. Komen er echter uit andere delen van Zeeland voldoende aanmeldingen, dan begint Colijn Data Sys tem ook daar met cursussen. Voor informatie: 01100-14008. Voor een uitverkochte zaal van dienstencentrum Bachten Reede in Vlissingen showden vorige week woensdag zes mannequins en drie dressmannen vooral de klassieke - maar ook de jonge na jaarsmode. Deze tweejaarlijks te rugkerende modeshows voor ou deren worden georganiseerd door de Stichting Welzijn voor Oude ren in Vlissingen in samenwerking met een aantal Vlissingse winke liers. Als altijd zorgden de firma's Steketee (dameskleding in de Lange Zelke), Heysteck (heren kleding op het Bellamypark), Roovers (lederwaren op de Lange Zelke en sportkleding in de Wal- straat) en Roelse (schoenen in de Scheldestraat) voor een keur van modieuze kledij in de typische najaarskleuren en stoffen. Vooral soepel vallende japonnen werden onder de aandacht ge bracht. Voor de aanwezige oude ren die direct een keuze konden maken werd een extra service verleend door de winkeliers. Zij konden hun favoriete japon of kostuum thuis of in het bejaar dentehuis bezorgd krijgen. En wie niet direct kon kiezen kon zich opgeven om met de auto door één van de showende winkeliers opgehaald te worden om ter plaatse een kijkje te nemen. Als ladyspeaker trad tijdens de modeshow mevrouw Wil van Son op- Op de foto: een uitverkocht huis in Bachten Reede. Vanwege hel splinternieuwe schoolgebouw viert de LHNO- school 'Oranjezon' in Oostkapelle feest. Dinsdag 9 oktober wordt deze enige school voor lager huis houdelijk en nijverheidsonderwijs op het Walcherse platteland offi cieel geopend. Op woensdag 10 oktober is er tussen 14 en 17 uur en tussen 19 en 21 uur een gas- tendag. Donderdag 11 oktober is er feest voor de leerlingen en de vrijdag er na is er in Oostkapelle een reünie vooroud-leerlingen en oud-personeelsleden. De Vrije School aan de W. Aron- deusstraat 59 in Middelburg heeft zaterdag 6 oktober een openbaar schoolfeest in petto. De leerlingen van de klassen 2 tot en met 7 laten iets van het schoolgebeuren zien. De leerlingen van klas 10 voeren een korte klucht op. Het school feest begint om 10.00 uur. Voordelig win- VA kelen begint bij KLAVERTROEF. Honderden scherp geprijsde kwaliteitsmonturen voor: 45,- 75,- 95,- 125,-.Naast een riant prijsvoordeel krijgt u: ziekenfondsleverancier 012 Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in het oog. Vorig jaar ging een lang gekoes terde wens van Cor Wesdorp in vervulling. Vanaf haar trouwen, zo'n twintig jaar geleden, wilde ze al een eigen zaak beginnen, maar het was er steeds niet van geko men. Als jong meisje, net van de huishoudschool, werkte zij tot aan haar huwelijk, bij haar vader in de zaak in Stavenisse; een winkel waar textiel werd verkocht. Toen Cor Wesdorp trouwde volg de zij haar man, die timmerman is, naar Middelburg. Daar kreeg het echtpaar twee kinderen, die" inmiddels 16 en 12 jaar zijn, en Cor werkte daarbij in de avondu ren onder andere als vertegen woordigster van cosmetiea-artike- len en linnenuitzetten. Zij kan moeilijk stilzitten en wilde wat doen. Vorig jaar kwam het er eindelijk van. Op aandringen van haar man Rien zette Cor Wesdorp door. Aan de Burgpromenade in Mid delburg kwam een pand vrij en dat leek een geschikt startpunt. Cor begon een damesmodezaak en ging in zee met de Zweedse kledinggigant Aspens. Van deze Zweedse fabrikant betrekt zij het merendeel van haar collectie. De naam van de zaak werd dan ook 'Modehuis Aspens'. En in korte tijd heeft Cor Wesdorp bekend heid verworven om haar speciali teit: grote tot zeer grote maten (tot maat 60 toe). "Ik weet uit ervaring, ik heb maat 48-50. dat het moeilijk kopen is voor dames met een grote maat. De meeste modezaken gaan maar tot hoogstens 48 en dan is de keu ze nog zeer beperkt ook. En dat gat in de markt probeer ik op te vullen", stelt de 44-jarige onder neemster resoluut. Overigens heeft Modehuis Aspens ook klei nere maten, vanaf 36, maar in alle maten, groot of klein, in een ruime keus voor handen. Alle artikelen hangen ruim en overzichtelijk uitgestald in een sfeervol interieur dat door man Rien is gemaakt. Aspens is zelfs ingericht voor rolstoelgebruikers; er is zelfs een paskamer waar ge makkelijk met een rolstoel in te rijden is. Modehuis Aspens heeft ook een eigen atelier waar alle verande ringen kunnen worden uitge voerd. Mevrouw Wesdorp, zelf lerares coupeuse, heeft twee ver koopsters in dienst. Zij doet zelf alle inkopen en probeert een vlot te en gemakkelijk dragende col lectie samen te stellen; een streven dat haar goed afgaat, want bij een onlangs in de zaak gehouden mo deshow werd een keur van vlotte mode gebracht waarbij het accent vooral op de grotere maten lag. Cor Wesdorp is met recht trots op haar eigen zaak waarmee ze in zo'n korte tijd zoveel succes heeft geoogst. En dat komt niet alleen door haar specialisatie in de gro tere maten, maar ook door de service, want die schrijt Modehuis Aspens hoog in het vaandel. De jubileumtoertochten ter gele genheid van het 15-jarig bestaan van de toerafdeling van de Zeeuwse ren- en tourclub "Theo Middelkmap' zijn zondag 9 sep tember grotendeels verregend. Liefhebbers van een stevige fiet stocht krijgen nogmaals de gele genheid om de jubileumritten te rijden. Zondag 7 oktober vindt een 'herhaling' van dit gebeuren plaats. Vanaf café 'Ruimzicht' in 's-Heer Hendrikskinderen kan vanaf negen uur 's morgens wor den gestart voor een tocht over 60, 100 of 150 kilometer. De langste tocht gaat over Duiveland, Flak- kee en Noord-Brabant en de 100 kilometer naar Noord-Brabant. De kleine tocht voert over Zuid- Beveland. Het zijn vrije toertoch ten waarbij ieder zijn eigen tempo kan rijden. De ICTO afdeling Vlissin gen/Middelburg houdt op don derdag 4 oktober in het jeugdge- bouw van de Petruskerk (hoek Paul Krugerstraat/dr. Ottestraat) te Vlissingen haar eerste openbare bijeenkomst in dit nieuwe seizoen, aanvang 20 uur. Ds. R.C.A. van Voorst Vader, N- H. predikant te Breda en lid van het landelijk bestuur van de Stichting HBV (Hervormd Beraad Vredesvraagstukken), zal spreken over 'Vechten voor Vrede'. 'Burgerlijke ongehoorzaamheid' is het thema van een experimen tele kerkdienst, die zondag 7 ok tober wordt gehouden in het kerkgebouw aan de Kerkstraat in Oost-Souburg. Voorganger is ds. E. de Boer-Hessel uit Sint-Lau- rens. De dienst begint om 16.30 uur. Vanaf 16.00 uur kan koffie worden gedronken. Na afloop is er gelegenheid tot napraten. Kin deroppas is aanwezig. Ruim 40 belangstellenden woon den de informatie-avond bij van de afdeling Zeeland van de Ne derlandse Vereniging voor Mi- graine-patiënten. De medisch ad viseur van de vereniging, de heer Spierings, waarschuwde tijdens de bijeenkomst, die in Middelburg word gehouden, tegen het over matig gebruik van ergotamine- preparaten. Inlichtingen over de vereniging: 01180-33938. De VIDO-werkgroep Walcheren (Vrouwen in de overgang) komt dinsdag 9 oktober om 14 uur bij een in het Woltershuis' aan de Hogeweg in Vlissingen. Alle vrouwen van 40 jaar en ouder zijn daarbij welkom. Het is de bedoe ling elke veertien dagen een bij eenkomst te beleggen. Prima Donna is de naam van een werkgroep die zich richt op lesbi sche vrouwen in de provincie Zeeland. De groep biedt, deze vrouwen een ontmoetingsplaats en organiseert activiteiten voor lesbische vrouwen. Prima Donna is elke eerste en derde zondag van de maand te vinden in het vrou wenontmoetingscentrum JET aan de Zusterstraat 17 in Goes. De openingstijden van 15 tot 19 uur. Inlichtingen tijdens deze zondag middagen: 01100-13236. Op an dere tijden: 01100-20692. Zondag 7 oktober draait Prima Donna de vrouwen-film 'Madchen in Uni form' van Leontine Sagan. Aan vang 16. uur. Ds. W. van de Zee, secretaris van de Raad van Kerken in Neder land, spreekt donderdag 11 okto ber tijdens de uitgestelde provin ciale vredesbijeenkomst in de Thomaskapel aan de Vrijland straat in Middelburg. Hij praat over 'het spreken van de kerken en de gevolgen daarvan voor pa rochies en gemeenten'. Daarna is er een forumdiscussie. De bijeen komst, georganiseerd door de Provinciale Interkerkelijke Werk groep Vredeswerk, begint om 19.30 uur. Zes jn Nederland wonende Mo- lukkers die onlangs familie heb ben bezocht op de Molukken, vertellen vanaf vanavond (woens dag 3 oktober) over hun ervarin gen en bevindingen. Dat gebeurt tijdens een serie van zes avonden. De eerste daarvan begint vanaf om acht uur in De Zwaan aan de Kromwegesingel in Oost-Sou burg. De organisatie is in handen van de Molukse werkgroep Oost- Souburg. De afdeling Zeeland van de Ne derlandse Vereniging voor Slechthorenden (NWS) komt dinsdag 9 oktober om 14.30 uur bijeen in de bovenzaal van ge bouw Schuttershof aan de Schut tershofstraat in Middelburg. Me vrouw Cijsouw vertelt aan de hand van dia's over haar reis naar Israel. Er is een ringleiding aan wezig. Zowel in Middelburg als in Ka- pelle heeft de afdeling Zeeland van de Algemeen Nederlandse Vrouwenvereniging 'Tesselscha- de-Arbeid Adelt' een bazaar op het programma staan. Die in Middelburg is op dinsdag 9 okto ber ten huize van mevrouw K. Ploos van Amstel-De Jonge. Gortstraat 38. Donderdag 11 ok tober vindt de bazaar plaats bij mevrouw A.B. van der Have- Wigman Goessestraatweg 19. De openingstijden zijn: 10.30- tot 12.30 uur en van 13.30- tot 16 uur. Met de opbrengst worden vrou wen met uiteenlopende moeilijk heden geholpen. Terre des Hommes staat zaterdag 6 oktober met een kraam in de Lange Delft in Middelburg. Er worden dan zelfgemaakte goede ren en artikelen uit de Derde Wereld verkocht. De opbrengst is bestemd voor de actie voor Poolse hartpatiëntjes die in Utrecht wor den behandeld. Het gironummer van deze actie is: 66370. Terre des Hommes zoekt overigens ook nieuwe leden voor de werkgroep: Inlichtingen 01184-71892. Luchthaven Nu het aantal vluchten van en naar de Luchthaven Rotterdam (Zestienhoven) sterk is uitgebreid, heeft de luchthaven een nieuwe, zij het voorlopige, dienstregeling uitgebracht. De definitieve versie verschijnt zo spoedig mogelijk. Onder auspiciën van de Nevobo begint binnenkort een recreatieve competitie volleybal. Dames- en herenploegen die hieraan willen deelnemen kunnen zich aanmel den bij H. van Boven, Westerzicht 359 in Vlissingen, 01184-63441. De regionaal voorlichter van de directie Zeeland van het ministe rie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening, de heer J. van der Meer, praat maandag 8 oktober over huursubsidie en subsidies voor warmte-isolatie. Hij doet dat tijdens een grote voorlichtingsavond van het Woonlastenkomitee Middelburg. De bijeenkomst wordt vanaf 20 uur gehouden in wijkgebouw Het Zuiderbaken aan de M. de la Pal- mastraat in Middelburg. Het Woonlastenkomitee is bereikbaar via 01180-14801. Dorpshuis De Pompweie in Kort- gene biedt vandaag (woensdag 3 oktober) en morgen (donderdag 4 oktober) onderdak aan het mo biele energiecentrum van de Coördinatiegroep Energiebespa ring Zeeland. Partikulieren, be drijven en instellingen kunnen hier allerlei informatie en doku- mentatie krijgen over vele vormen van energiebesparing. Het ener giecentrum is open van 15.00 tot 17.30 en van 19.00 tot 21.00 uur. De organisatie en uitvoering is in handen van de afdeling voorlich ting van de PZEM. De werkgroep Vrede-Industrie- Milieu vindt dat de Koninklijke Maatschappij De Schelde in Vlis singen moet overschakelen van wapenproduktie (fregattenbouw) naar civiele projecten. Over deze problematiek geeft de werkgroep het boekje 'Om de kwaliteit van arbeid' uitgebracht. Een aantal onderzoekers, die door de werk groep zijn benaderd, gaan samen met Schelde-werknemers over dit thema aan de slag. De werkgroep Vrede-Industrie-Milieu bestaat uit- vertegenwoordigers van het Steuncomité Behoud KMS-groep, het Rijn-Schelde-Instituut, het Instituut Maatschappelijk Gericht Onderzoek en de Stichting Op bouwwerk Vlissingen. De Internationale Scheldewerk- groep in Goes houdt zaterdag 6 oktober een groot symposium over de vervuiling van de zee-arm de Schelde. Het symposium waaraan vele deskundigen mee werken, begint om 10.30 uur in Den Dullaert in Hulst. De theaterwerkgroep Parlando in Middelburg zoekt drie mannelijke deelnemers aan een nieuw thea terproductie. Zij kunnen zich aanmelden bij het Zeeuws Steun punt voor Kunstzinnige Vorming 01180-34880. De repetities zijn el ke donderdagavond vanaf 19.30 uur in het Kuiperspoorttheater in Middelburg. De theaterwerk groep staat onder leiding van provinciaal toneel adviseur Ad van Noort. In het verzorgingstehuis Buiten rust van de Jacob Roggeveen stichting in Middelburg wordt een Zeeuwse maand gehouden. Op woensdag 10 oktober (aanvang 14.00 uur) is er een Zeeuwse ba zar. Door de bewoners vervaar digd handwerk en volksschilder werk wordt dan verkocht. Ook zijn er Zeeuwse boterbabbelaars en bolussen voorhanden. Vrijdag 12 oktober wordt in "Buitenrust" een Zeeuwse expositie geopend, die tot en met 21 oktober te zien zal zijn. Ter afsluiting krijgen de bewoners een mosselmaaltijd. Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle vertoont woensdag 10 oktober films voor de jeugd. Daarna kunnen de kinderen een speurspel door het museum hou den. Ook kunnen ze vragen over dieren stellen. Deelnemers moe ten zich voor 10 oktober opgeven: 01188-2620. Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle is opgenomen in het programma van de landelijke Kijkdag Jeugd-natuurstudie. Zondag 7 oktober is van 10 tot 17 uur een tentoonstelling te zien over 'onzichtbare' elementen van de natuur, zoals muizen, amfi- biën, en reptielen. Om 11.30 en 14.30 uur begint bij het museum een excursie waarbij aandacht wordt geschonken aan veel as pecten van de natuur. De organi satie is in handen van de Neder landse Jeugdbond voor Natuur studie in Amsterdam Inlichtin gen: 01100-28197. Vandaag (woensdag) gaan de leerlingen van meer dan 8000 scholen op pad om te proberen zoveel mogelijk kinderpostzegels en kaarten te verkopen. Deze worden vanaf 14 november afge leverd. De postzegels zijn ontwor pen door de bekende stripteke naar Joost Swarte. Eén van de mapjes kaarten is ontworpen door Anton Pieck. De opbrengst gaat naar projecten die tot doel hebben om het leven van kinderen in binnen- en buitenland te verbete ren. De Stichting Welzijnswerk Suri- namers en Antillianen Zeeland start deze week een wervingscam pagne onder de Surinaamse en Antilliaanse vrouwen in Zeeland, om hen te wijzen op de mogelijk heden van een funktie als politie agente bij de gemeente-politie van Rotterdam. In de overtuiging dat een politie korps van een gemeente een af spiegeling dient te zijn van de be volkingssamenstelling van een gemeente is er bij de Rotterdamse politie thans vraag naar vooral Surinaamse en Antilliaanse poli- tie-agentes. Hiervoor heeft het buro Werving van de Rotterdam se gemeentepolitie kontakt ge zocht met de St. Welzijnswerk Surinamers en Antillianen Zee land en hen gevraagd de werving in Zeeland ter hand te nemen. Mogelijke kandidates die de leef tijd van minstens 18 Vi jaar moe ten hebben bereikt kunnen kon- takt opnemen met het kantoor van de Stichting in Middelburg, tel: 01180-38070 en vragen naar Harry Been. Op uitnodiging van de Psoriasis- patiëntenvereniging Brabant- Zeeland spreekt de Goese huisarts P. Kleinepier dinsdag 9 oktober over homeopatische behandeling van de huidziekte psoriasis. Dat gebeurt om 20 uur in het ver pleegtehuis Ter Valcke te Goes. In de Youth for Christ-koffiebar in de jeugdkelder van het wijk centrum Open Hof in Vlissingen verzorgt Saomel zaterdagavond het spelletje 'wie van de drie'. Verduidelijkt zal worden wie de ware christen is. Deze bijeen komst voor jongeren van vijftien tot vijfentwintig jaar begint om 20 uur. De toegang is gratis. Glenn, Ria en Driss zijn de disc- jockeys van de soos van het Vlis singse club- en buurthuis Het Buut in de Beatrixlaan. Zij zijn elke vrijdag vanaf 20 uur te be luisteren tijdens de discosoos voor jongeren. Kinderen die mee willen doen aan het kindertheater van buurt- en clubhuis Het Buut aan de Vlis singse Beatrixlaan worden vrijdag 5 oktober om 16 uur verwacht voor een'oefenmiddag. Ria de Soos van Het Buut geeft meer in formatie: 01184-16223. Voor de bewoners van de omlig gende buurten houdt club- en buurthuis Het Buut aan de Bea trixlaan in Vlissingen elke don derdagochtend vanaf 9.30 uur een creatieve morgen. Informatie: 01184-16223. Ds. Krijger gaat zqndag 7 oktober voor in de appeldienst in de Vlis singse Sint Jacobskerk. Onda ver leent muzikale medewerking. De dienst, die 'Horen....Verstaan!?* als thema heeft, begint om 9.45 uur. De sectie Uit in Vlissingen van de Culturele Raad Vlissingen verga dert vanavond (woensdag 3 okto-' ber) in het welzijnscentrum Bach ten Komme in Vlissingen. De sectieleden buigen zich vanaf 20.00 uur over de concerten in het kader van de Nieuwe Muziek Jongeren van 12 tot 16 jaar kun nen vrijdag 5 oktober in club- en buurthuis Aldegonde naar een discofilm kijken. Daarna wordt een echte disco gehouden. Dit al les begint om 19 uur. Aldegonde is gevestigd aan Westerzicht 168 in Vlissingen. Bio-industrie, Greenpeace en het Wereld Natuur Fonds zijn enkele onderwerpen die aan bod komen tijdens de natuurcursus van club- en buurthuis Aldegonde. Wester zicht 168 in Vlissingen. De cursus bedoeld voor kinderen van 8 tot 12 jaar, begint donderdag 4 okto ber om 16 uur. Elke dinsdagmorgen kunnen vrouwen bij koffie of thee breien, handwerken, kleding repareren of iets creatiefs doen met de mate rialen van Het Woltershuis, Ho geweg in Vlissingen. Deze creati- viteit-/praatmorgens beginnen om 9.30 uur. Een postnatale depressie is een geestelijke en lichamelijke inzin king waaraan vrouwen na de be valling kunnen lijden. In het VJV-gebouw in Vlissingen komt elke woensdagavond een praat- /zelfhulpgroep bijeen voor vrou wen die een postnatale depressie hebben of hebben gehad. De bij eenkomsten beginnen om 20.00 in hel pand aan de Verkuyl Quak- kelaarstraat 95 in Vlissingen. In lichtingen: 01184-14395 of 01184-71156. In het dienstencentrum Bachten Reede aan de Vredehoflaan 42 in Vlissingen wordt woensdag 10 oktober vanaf 14 uur bingo ges peeld Buurthuis de Paraplu aan de A. Gogelweg 59 in Vlissingen laat zaterdag 6 oktober een groot aan tal tekenfilms zien. De voorstel lingen beginnen om 10.30 uur. Het club- en buurthuis Schelde- buurt in Vlissingen zit in de pro blemen. De huur van het vroegere onderkomen werd opgezegd, maar de huur van het nieuwe pand ging op het laatste moment- het ministerie van onderwijs lag dwars - niet door. Het 'dakloze' buurthuis houdt nu toch, om het contact met de wijk niet te verlie zen. een rommelmarkt met fancy- fair. Die begint zaterdag 13 okto ber om lOiUur in de garage van van Fraassen aan de Schelde straat. Zaterdag 6 oktober worden in de wijk spulletjes opgehaald. Informatie: 01184-14660. Het kan best een kliederboel wor den. Trek dus nietje beste kleren aan. Het Woltershuis aa*n de Ho geweg in Vlissingen schrijft dit over de gips middag, die woens dag 10 oktober vanaf 14 uur plaatsvindt voor kinderen van 7 tot 12 jaar. Inlichtingen: 01184-14660. Het is de bedoeling dat de deel nemers ook hun baksels opeten, waarschuwt club- en buurthuis Aldegonde in Vlissingen (Wester zicht) al bij voorbaat. Het gaat hier om een kookclub voor kin deren van 10 tot 14 jaar, die elke maandag vanaf 16 uur in Alde gonde wordt gehouden. Voordelig win- kelen begint bij KLAVERTROEF. Honderden scherp geprijsde kwaliteitsmonturen voor: 45,- 75,- 95,- 125,-. Naast een riant prijsvoordeel krijgt u: ziekenfondsleverancier 016 Rinck houdt de prijzen ekstra scherp in het oog.

de Vlissinger | 1984 | | pagina 7