De Helmkit: nieuw interieur 7 5.885, WANNEER U VAN KWALITEIT HOUDT, MOET U BIJ POT IN AXEL ZIJN Van den Berg Meubelen houdt grote Paasshow Winnaars kleurwedstrijd Louwerse de Priester leolux zitkombinatie adverteren doet verkopen Sterkste man in het Trefcenter Middelburg 2 zaalkampioen, gehuldigd met bloemen Kleurenfoto's bij Back voortaan in 1 dag klaar S S adverteren is "bekend "blijven DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 18 april 1984 leolux zitgroep 2 en 2>/2 zitsbank, gestoffeerd met ijzersterk leder leolux zitkombinatie, model 2 74, gestoffeerd met ijzersterk leder in diverse fraaie kleuren. 3-zits 3.642,— (of in fraaie meubelstoffen). 21/2-zits 3.135,- 2-zits 2.750,- in zeeuws Vlaanderen BK, IÖUIUX, miner, monos, pas-iutt, puurune-iruu, punmun, sapumi, wunei, iruyyei- o GRATIS KAMPEREN EN WERKEN AAN DE NATUUR ZATERDAG 22e WALCHERSE SNUFFELMARKT voor or kom eens langs Set ovenvaste schalen Bestaande uit: schaal 1.0, 1.5 en 2 liter. Aardewerk bloempotten in diverse moderne kleuren. Keuze uit: afm. a 24 cm, 0 27 cm, 0 30 cm en e33 cm Koek en snoeptrommel o.a. stranddecor. Keuze uit div. afm. Bijpassende dienbladen rond of rechthoekig _- model vanaf 4/5U Aluminium terrasstoel type Roma, met kunststof zitting en rug. In div. standen verstelb. Bijpassende kussens vanaf 22 SO Bij de Miro is de keuze reuze en goedkoop goedkoper. Mocht u echter binnen één maand na aankoop één van onze 25.000 artikelen ergens anders toch goedkoper kunnen kopen, dan betaalt de Miro u het prijsverschil kontant terug. MIIIRIOI Baby Castor 'Castorette' Doos met konstruktie -speel goed. Om zelf leuke konstrukties te maken. 2»r IT/i Shoe Rider De bekende loopschoen. Baby Castor 'Castorine' voor meisjes. Doos met 78 onderdelen. Om zelf leuke konstrukties te maken. Rollerskates Maten: 33 t/m 39. Kleur: geel/ blauw. Stofdichte dubbele sta len lagers. P.U.-wielen. Linnen schoen met lederen zool en neus, met hakversteviging. De Helmkit, de speciaalzaak voor tinnen en koperen artikelen, aan de Langeviele 76 in Middelburg, heeft het interieur vernieuwd. Het gebruik van lichte kleuren en het smaller maken van de rekken, geeft een indruk dat de zaak veel groter is geworden. Dat is overi gens maar schijn, want de ruimte is hetzelfde gebleven. Toch komt al les beter tot zijn recht en is het voor Hannelore van Wezel, die samen met haar man Frans, de winkel runt, veel prettiger werken. Frans van Wezel is tingieter. De produkten uit zijn fabriek komen rechtstreeks in de Helmkit terecht, een directe verkoopmethode waarvan ook de consument profi teert. De tussenhandel wordt overgeslagen. Het merendeel van de produkten van de tingieterij vindt overigens zijn weg via ex port en groothandel. Van Wezel, die nu vijf jaar De Helmkit in Middelburg heeft, probeert ook wel nieuwe model len uit in zijn winkel. Als deze nieuwe ontwerpen gunstig door de consument worden ontvangen, gaat hij over tot massaproduktie van het artikel. Bij hun woonhuis is Souburg heeft Frans van Wezel ook een werk plaats - de tingieterij staat in Bla- del - waar tevens reparaties uitge voerd kunnen worden. Ook wordt er in Souburg tin gegoten. De vernieuwde Helmkit werd vorige week zaterdag heropend. Ter ge legenheid van deze heropening waren er enkele aantrekkelijke aanbiedingen. Mister Massis, de sterkste man ter wereld komt naar Middel burg. Deze krachtpatser, die met zijn tanden onder andere vier personen van de grond tilt, komt de viering van hef 10-jarig bestaan van het Trefcenter opluisteren. Zaterdagmiddag 21 april is Mister Massis 'aan het werk' te zien. Hij treedt op tussen twee en vier uur. Van den Berg Meubelen in 's Heer Arendskerke is al tientallen jaren een begrip in geheel Midden- Zeeland. In de thans 1500 vier kante meter grote zaak treft men een grote en gevarieerde collectie meubelen aan, zowel modern als vooral klassiek. Van 18 tot en met 28 april houdt Van Den Berg Meubelen een grote Paasshow. Die is wat feestelijker dan gebrui kelijk, want men viert het feit dat de zaak een ingrijpende verbou wing heeft ondergaan. Er is de laatste weken hard gebroken en de verschillende afdelingen zijn samengevoegd tot één grote showroom, waar men een goed overzicht krijgt van de grote meu belcollectie van Van den Berg. Tijdens de Paasshow kan men nader kennis maken met de grote kollektie. De thans verbouwde toonzaal is erg aantrekkelijk ge worden. Het wegbreken van de tussenmuur tussen de twee voor malige afdelingen, is een ingrij pende klus geweest. Dankzij een goede organisatie is dat niettemin erg vlot kunneti gebeuren en heeft alles bij elkaar het karwei niet meer dan twee weken in beslag genomen. Met een zware kraan werden balken binnengebracht, de toonzaal werd opnieuw be schilderd in de hoofdkleuren bruin en beige en dat alles vormjf een aardig décor voor zowel de moderne witte meubelen, als de zwaardere stukken. De Paasshow is vanaf heden tot en met zaterdag 28 april dagelijks - uitgezonderd eerste Paasdag geopend van ne gen tot zes uur en op de donder dagavonden tot negen uur. Van den Berg presenteert daar wat modernere, witte Italiaanse meu bels. Duitse en Belgische meube len en daarnaast legt men graag het accent op het gedegen en klassieke Hollandse meubel, waarbij eiken nog steeds een be langrijke rol speelt. Bovendien beschikt men over een eigen stof- feerderij en reparatie-afdeling, alsmede een afdeling woningtex tiel. De zaalvoetbalploeg Middelburg 2 werd eind maart kampioen in de eerste klas van het rayon Middel burg. De ploeg dankte die presta tie onder meer aan de uitstekende geest die in de ploeg heerst. Ook staat het gezelschap als het moet aantreden er steeds keurig op. Dat heeft men te danken aan de sponsor: Henk Simons, van het gelijknamige schoonmaakbedrijf. Na het behalen van het kam pioenschap bood Simons de spe lers bloemen aan. Op de foto v.l.n.r. geblesserde Ronnie Kodde. Hans de Nooijer, Ronald Jongelings, Piet Moes, coach Jan Dobbelaar, sponsor Henk Simons, zittend v.l.n.r. grensrechter Jacky de Bruyn, Max Claessen, Arjen Mondeel, Jimmy Saya en Jan de Rijke,. Vóór coach Jan zijn zoontje Dennis die altijd van de partij is. i:|vTr 1 f RSBs Sk J Samen met een 'kwalitatief hoog staand laboratorium', heeft foto film Video Back er sinds kort een extra service bij. Binnen een dag zijn voortaan de bij Back gebrach te kleurenfoto's klaar. De directie van het bouwbedrijf Louwerse de Priester BV in Middelburg heeft de uitslag be kend gemaakt van de kleurwed strijd. die in het teken stond van Het Pakhuis van het bedrijf. Ne gen kinderen, verdeeld over drie leeftijdscategorieën, hebben in Het Pakhuis op het Industrieter rein Arnestein in Middelburg een cadeaubon van Intertoys mogen afhalen. De negen winnaars heb ben inmiddels schriftelijk bericht gekregen. Uitslag kleurwedstrijd Bouw markt 'Het Pakhuis' Louwerse de Priester Middelburg. Leeftijdsgroep A t/ni 6 jaar le prijs: Kim Gössé, Park de Moucheron 33. Middelburg. 2e prijs: Rcmij Meerman. Oranje Nassaustraat 28 Arnemuiden. 3e prijs: Jos Riemens, Koren bloemlaan 14. Arnemuiden. Leeftijdsgroep B 7 t/m 10 jaar le prijs: George, Calandstraat 12. Vlissingen 2e prijs: Carla van Goudswaard, Noordweg 72, Middelburg. 3e prijs: Wilfred Kik, Zwerfru- straat. Middelburg. Leeftijdsgroep C 11 t/m 14 jaar. le prijs: Petra Murre, Schepen laan 306. Middelburg. 2e prijs: Paul van Tilburg, Rus tenburgplantsoen 18, Middel burg. 3e prijs: Leen Roeleveld. Oude Vlissingseweg 43 Middelburg. De foto's kunnen de volgende dag na 14 uur worden afgehaald. Voor deze supersnelle ontwikkelmet hode blijven alle garantiebepalin gen van kracht. Technisch onvol maakt afgedrukte foto's met een Voordelig zitten bij Pot! I p^t exclusiviteit, waar het om wonen gaat. pot exposeert een grote kollektie van aurora, artifort, allibart, brunati, ballarto, cassi- na, castelijn, castle-furn., chateaux d'ax, cidue, comfort, de sede, durlet, gelderland, giorgetti, hülsta, interlit, knoll, kartell, kill-intern., lübke, koekoek, leolux, miller, montis, pas-toe, poltrona-frau, pullman, saporiti, thonet, truggel man, interlübke, enz. telefoon nederland: 01155-2010. telefoon belgië: 0031-11552010. vrijdags geopend van 9 tot 21 uur. zondags gesloten, vraagt onze gratis kleurenfolder. Lman, mterlu 21 uur. zone aderland: 01155-2010. telefoon belgië: 0031-11552010. vrijdags geopend van 9 tot onze gratis kleurenfolder. I Wie tussen de 15 en 25 jaar is en wel eens een paar dagen in de vrije natuur wil werken, kan terecht bij het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie. Al dit voorjaar zijn er kampen in hei Zeeuwse Saeftinghe en de Schelphoek. Overdag wordt ge werkt in een bos of op een schor of op bij een schaapskooi of een bloemdijk. Het werk dat onder supervisie van het instituut wordt uitgevoerd is noodzakelijk, maar er is geen geld voor beschikbaar. In de avonduren wordt op een speelse manier iets gedaan met een natuur- of milieugroep. Er zijn zo tegen de schemering rond leidingen of er wordt een diaserie getoond over het gebied waar wordt gewerkt. Het leuke van het werk. zo deelt het instituut mee. is dat je soms in gebieden terecht komt, waar normaal gesproken een toegangsverbod op rust. Wie mee wil doen aan deze kam pen kan zich opgeven bij Marcel Verlinden (040-519012) of Bart Vlasblom (020-5558269). Wie de voorkeur geeft aan de zo mervakantie, een kamp van een week ergens in Nederland, kan informatie krijgen bij Aaltjen Grotenhuis (020-228115). De kampen kosten niets. Wel moeten de reiskosten en verzekeringskos ten uit eigen beurs worden be taald. Eten en onderdak is gratis. belabberde kleur kunnen worden teruggegeven. Deze snelservice wordt gegeven onder naam Asjemenou. Foto Back. met vestigingen in Vlissin gen. Middelburg en Goes, gaat als enige deze service verlenen. De prijs, zo zegt Back, is gunstig. Tij dens de introductie ontvangt iedere klant een waardebon voor een gratis kleurvergroting. ter waarde van 4,50. Zaterdag 21 april kunnen de echte snuffelaars onder de Zeeuwse be volking weer een onvergetelijke dag beleven op de twee en twintig ste Walcherse Snuffelmarkt in de veilinghallen aan de Braakman- straat in Middelburg. De 1500 m2 grote hallen zullen dan weer volledig gevuld zijn met kramen en kleurrijke kooplieden die hun spulletjes verkopen die ze hebben overgehouden van een schuur-, zolder- of kastopruiming. Een greep uit de aangeboden koopwaar: antiek, curiosa, rom mel. snuisterijen, kleding, hoeden, petten. fietsen. gereedschap, speelgoed, postzegels, munten, schilderijen, meubilair, schoenen, strips, boeken enz. De belangstelling van de deelne mers voor de Walcherse Snuffel markt blijft overweldigend. Voor de markt van zaterdag zijn alle plaatsen verhuurd. Voor de markt van 19 mei zijn er nog slechts en kele plaatsen vrij. Na de Snuffelmarkt in mei zullen evenals vorig jaar een.drietal toe ristische Snuffelmarkten worden georganiseerd op het evenemen tenterrein aan de Koestraat in de gemeente Westkapelle. Deze markten zullen worden ge houden op zaterdag 14 juli. 28 juli en 11 augustus. Op dit terrein is plaats voor ca. 160 marktkramen, waarvan er voor de toeristische Snuffelmarkt van zaterdag 14 juli reeds 75 zijn verhuurd. Degenen die wensen deel te ne men aan de markt van 14 juli of die daaropvolgend kunnen zich wenden tot organisatieburo "Zuid-West Nederland, te Goes, telefoon 01100-20107. De Walcherse Snuffelmarkt Is za terdag weer geopend van 's mor gens 9 tot 's middags 5 uur.

de Vlissinger | 1984 | | pagina 21