Zelfs de paasbeste kleding komt van Torro. Voor groot en klein. Makkelijker kan het al niet. En goedkoper waarschijnlijk ook niet! M KAMPIOEN GOEDKOOP HUISHOUDEN 'ïtt l^o DE VLISSINGER Woensdag 18 april 1984 jongenspolo t-shirt meisjes overgooier damestruitje heren polo joggingpak 39.95 jongensbroek dames t-shirt damesbroek verpakte damesbloeze damesbloeze damestruitje damesbroek heren overhemd heren trui jongens overhemd verpakte damesbloeze Klein onderhoudsdienst Franse avond succes Sociale zaken Maaltijd Midgard Woltershuis Cabaret ouderen V olksgezondheid Bestrijdingsmiddelen Marnixhuis Raadsvergadering Bingo Reformvoeding I 100% katoenen piqué, in 5 uni kleuren, waaronder wit en marine, maten 128-15215.- maten 164-17617.- f? maten 92-116 100% katoen, korte mouw, 7 verschillende kleuren, o.a. wit, rose, geel, blue, maten 92-116...5.- maten 128-1766.- bovenstukje in smock verwerkt en schouder bandjes, aan de onderkant een leuk randdessin, maten 92-11615.- maten 122-128 19.- maten 92-116 vlot mouwloos truitje met boothals van 100% acryl in een gaatjes structuur, in wit, geel, marine en rood, maten: S-M-L 35.- in acryl/katoen, gladde kwaliteit, in 7 verschillende streepstellingen, maten S-XL model Tulsa van Rucanor, dit werkelijk schitterende joggingpak is er in de kindermaten 98 t/m 176 en de maten voor volwassenen 4 t/m 8, hoofdkleur is grijs, inzet in marine met gele bies, marine met groene bies en marine met kobalt bies, vanaf 39.95 100% katoen, in een vlotte zomerstreep, maten 92-11625 maten 122-15227 100% katoen, gladde kwaliteit met boothals en kap- mouwtje, in 7 verschillende kleuren, maten S-M-L 100%katoen met sportieve band- plooi en steek- zakken, in wit, geel, blauw en rood, maten 38-46 polyester/katoen, met korte mouw en modieuze mandarijnkraag, in 5 ver schillende kleuren, maten 36-4619.- 100% viscose, in een vlotte verticale streep, A-symetrische m kraag en 3/4 vleer muismouw, maten 36-44 zonder mouwen, van badstof, in de kleuren wit, rood, kobalt, geel en grijs, maten S-M-L 100% polyester, met een praktische elastische taille band, in marine, grijs en bleu, maten 38-4835.- polyester/katoen, mooie vertikale streep in 3 ver schillende kleurstellingen, kraag met button-down, maten 37-4425.- in streep badstof van acryl/ katoen, maten S-M-L29.- in wit of bleu, met korte en sportieve button-down kraag, maten 92-11616.- maten 128-15217.- maten 164-17618.- polyester/katoen, met korte mouw, in een leuk ruitje, in blue, geel en rood, maten 38-4819.- 1-16-51 COOSJE BUSKENSTRAAT 135 VLISSINGEN Het Buro Baanlozen Service in Middelburg begint op korte ter mijn met een klein onderhouds dienst. Langdurig werkloze vak mensen kunnen zich aanmelden om bij partikulieren karweitjes in en om de woning uit te voeren. Die partikulieren moeten aan de voorwaarde voldoen, dat ze -om gezondheidsredenen of vanwege hun financiële positie- geen ge bruik kunnen maken van een be taalde vakman. Inlichtingen op dinsdag, woensdag en donderdag van tien tot vier uur via 01180-35790. De Franse vereniging ACFZ in Zeeland gaat door met het orga niseren van Franse Culturele avonden in Middelburg. De eerste culturele avond, die op 7 april in Het Schuttershof werd gehouden, was namelijk een groot succes. Tijdens die bijeenkomst stond Noord-Frankrijk centraal. Bezoe kers konden regionale gerechten proeven en door middel van dia's een indruk krijgen van het gebied. De commissie Sociale Zaken in Vlissingen vergadert vanavond (woensdag) vanaf half acht in het stadhuis in Vlissingen. Op de agenda staan huishoudelijke za ken. Kabeljauw met mosterdsaus, do perwten. worteltjes, aardappelpu ree en fruit staan op het menu dat donderdag 19 april wordt geser veerd in jongerencentrum Mid gard in Middelburg. De maaltijd begint om zes uur. Uiterlijk van daag (woensdag) opgeven via 01180-14281. Zaterdag 21 april staal Midgard in het teken van disco en videoclips. Dit 'swing- feest' wordt in de avonduren ge houden. Het programma, dat Het Wol tershuis in Vlissingen voor de ko mende dagen heeft opgesteld, ziet er als volgt uit: woensdag 18 april bingo-avond (20.00 uur): dinsdag 24 april filmmiddag voor 4- tot 6- jarigen 14.00 uur) en voor 6- tot 12-jarigen (15.00 uur): woensdag 25 april paaseieren zoeken en be schilderen voor kinderen van 4 tot 8 jaar (14.00 uur): donderdag 26 april fietscross voor 8- tot 12- jarigen (14.00 uur); vrijdag 27 april voetbaltoernooi van winkels uit de buurt (14.30 uur) en een play back-songfestival voor alle leeftijden (19.00 uur). Voor som mige activiteiten moeten deelne mers zich vooraf opgeven bij het Woltershuis op de hoek van de Bonedijkestraat en de Hogcweg in Vlissingen. 'Uit met Out' is de titel van de cabaretmiddag voor ouderen, die op koninginnedag (30 april) wordt gehouden in Britannia in Vlissin gen. Voor de ouderen uit Vlissin gen. Souburg en Ritthem treedt die dag de conferencier Henk Out op. Luisterliedjes, imitaties, mee- zingpotpourri's. typetjes, confe rences, bandparodieën en derge lijke zijn de onderdelen van Outs' show. De show is georganiseerd door de stichting Welzijn voor Ouderen in Vlissingen. Waar de gratis kaarten kunnen worden af gehaald delen de Dienstencentra Bachten Poorte. Bachten Rede en Bachten Komme desgevraagd mee. De showmiddag begint 30 april om twee uur 's middags. fC >lsPl*6itA£ De regionaal inspecteur van de volksgezondheid en milieuhygië ne in Middelburg, drs. G.J. Bei- jen. vindt het bestaan van een teety leerbedrijf in de Vlissingse woonwijk Paauwenburg 'een Het gemeentebestuur van West- kapelle heeft de burgers uitvoerig geïnformeerd over de resultaten van de inzamelingsactie van be strijdingsmiddelen. die in novem ber '83 is gehouden. Een verslag ervan slaat in het 70-ste nummer van het informatiebulletin van de gemeente Westkapelle. Daarin staat tevens een oproep aan de bezitters van een vuurwapen om zich op woensdagavonden met hun vuurwapen en hun bijzonde re machtiging te melden op het politiebureau. Dit is mogelijk tus sen zeven en tien uur. De paas-knutselmiddag van het clubhuis Marnix aan de Noord- beekseweg in West-Souburg be gint woensdag 25 april om twee uur. Een uur later begint een grote ruilbeurs voor verzamelaars van postzegels, buttons, stickers enzo voorts. Donderdag 26 april laat Marnix vanaf twee uur Muppet- en tekenfilms zien. Verder is dit clubhuis op zoek naar gebruikt speelgoed. Degenen die nog speelgoed voor kinderen van 0 tot 4 jaar over hebben, kunnen 01184-70645 of 01184-68357 bel len. minder gewenste situatie'. Hij schrijft dit in een brief aan het wijkcomité Paauwenburg. De be woners klagen over stank die het bedrijf aan de Alexander Gogel- weg verspreidt. De inspecteur vindt dat er iets moet gebeuren. Maar omdat het bedrijf volgens Zeven op onderwijs betrekking hebbende zaken behandelt de ge meenteraad van Westkapelle in zijn vergadering, die donderdag 26 april wordt gehouden in het Westkapelse gemeentehuis. De raad buigt zich vanaf acht uur over de voor het merendeel for mele kwesties. De supporters- en belangenver eniging Rood-Wit in Vlissingen heeft een bingo-avond georgani seerd. die vrijdag 20 april vanaf acht uur 's avonds wordt gehou den in het clubgebouw van de Voetbalclub Vlissingen. 'Reformvoeding in de moderne lijd' is het thema van een bijeen komst van de activiteitencommis sie Open Hof in Vlissingen. Dië tiste C. van Maanen van de Ver eniging van Nederlandse Re formhuizen en een Vlissingse drogisterij werken eraan mee. De thema-avond begint woensdag 25 april om acht uur in Open Hof in Vlissingen. hem al uitziet naar een andere lo- katie. wacht hij deze ontwikkeling, eerst nog even af vóór definitieve stappen te nemen. Totdat een aanvaardbare oplossing is verkre gen. zal het bedrijf echter mijn blijvende aandacht hebben', be looft de heer' Beijen in zijn brief.

de Vlissinger | 1984 | | pagina 13